Gdańsk: czwartek, 20 lutego 2020
FORUM
Podstrony:

Niespełnione Rządu Obietnice - Temat Zastępczy KIBICE !!!

strona 17/39

20 maja 2011, 19:19 / piątek
zzz ... nie trzeba być kibicem żeby zauważyć co się dzieje, dziś skasowali gościa, który posiadał stronę w internecie, a na niej krytykowano Bronka.
20 maja 2011, 19:22 / piątek
Ryży chuj !
20 maja 2011, 19:26 / piątek
nadchodzi czas zagłady dla KIBOLI milicja już się szkoli odnośnik hahahaha
20 maja 2011, 19:43 / piątek
wylapalem z innego forum, kibice.net:

Tola ma Donalda, a Donald ma Tole!!! ;-))))))))))))))))))))))))))))))))))
20 maja 2011, 19:59 / piątek
skopiowane z kibice.net. Dla mnie bomba, co wy na to?:

Jeśli mamy uderzyć w rząd, to musimy to zrobić z głową. Sądzę że jesteśmy w stanie zrobić to tak, żeby postawić tuskaszenke pod murem i z wielką satysfakcją patrzeć jak płacze. Na czym mu najbardziej zależy? Oczywiste - na głosach. Więc zabierzmy mu kilka procent i jednocześnie pokażmy społeczeństwu że jesteśmy bandą całkiem kumatych typów. Jak to zrobić?

NIESPEŁNIONE RZĄDU OBIETNICE - SPEŁNIAJĄ KIBICE.

Jeden z głównych projektów jakie tuskaszenko niósł na ustach do powszednich wyborów to JEDNOMANDATOWE OKRĘGI WYBORCZE. Uważam że OZSK był by w stanie po konsultacjach z osobami które potrafią takie coś pisać - napisać ustawę wprowadzającą jednomandatowe okręgi wyborcze i zebrać 100 (minimum), czy nawet 500 tysięcy podpisów (chyba nie mieli byśmy problemów żeby poszczególne stowarzyszenia wystawiły stoliki na KAŻDYM z Polskich osiedli).

tuskaszenko od chwili ogłoszenia takiej akcji, po dwie godziny codziennie wieczorem przed zaśnięciem, pluł by sobie w brodę za to co zrobił a jego doradcy dostali by ostro po premii. Oczywistym jest, że Polacy marzą o takiej ustawie, wtedy byśmy mogli faktycznie rozliczać posłów za pracę. Sądzę że zdanie o kibicach zmieniło by się bardziej na plus niż po przeprowadzeniu setek kolejnych akcji charytatywnych jakie robimy. tuskaszenko był by pod murem, nie mógł by ustawy przepchnąć bo przegrał by wybory a po odrzuceniu ustawy którą SAM 4 LATA TEMU PROPONOWAŁ - kilka procent mniej. Do tego dokładamy pełną szyderę z rządu w postaci transparentów, ulotek, plakatów... w czasach wszechobecnych kłamliwych mediów, tradycyjne metody walki z komuną są chyba przez społeczeństwo pozytywnie odbierane - kolejne kilka procent mniej. Po takiej akcji nie znalazła by się przez dziesiątki lat żadna partia która bezpodstawnie by z nami zadarła.

Wiem że to brzmi trochę jak science fiction, ale sądzę że odpowiednie osoby były by w stanie to ogarnąć. Nie wiem jak wygląda sprawa z faktem iż wybory są za kilka miesięcy, nie wiem czy starczy czasu. Nie wiem czy taka ustawa nie obowiązywała by po wyborach - wtedy tuskaszenko głosując na tak te głosy by zyskał...

W każdym razie - sądzę że pomysł warty rozkminienia przez decyzyjnych w stowarzyszeniu.
20 maja 2011, 20:00 / piątek
Fajny tekst Edwina dziś pojawił się na wybiórczej ,tyle że już go nie ma...

odnośnik

Pamiętam, tylko że padły w nim pytania czy można jeszcze krzyczeć zamiast
Donald matole, Donald puknij się po czole i czy to jeszcze Polska czy już
Białoruś? Chyba się komuś nie spodobało:)
20 maja 2011, 20:00 / piątek
Właśnie znalazłem w necie coś takiego. odnośnik Warto poświecić chwile i przeczytać bo dosłowniej już się nie da :]
20 maja 2011, 20:36 / piątek
zzz - oni tylko tak pierdolą o jednomandatowych okręgach. Żadna partia nie podpisze się pod tym z prostego powodu. Mianowicie nie można będzie pomieszać ludziom - wyborcom w głowach żeby głosowali na tylu oszołomów z jednej partii. Każdy by miał wybór konkretnej osoby i o kant dupy by poszło ustawianie list wyborczych. Poza tym każdy wybrany by musiał zapierdalać 4 lata a nie tak jak teraz, bo wyborca miał by możliwość rozliczyć takiego osła z tego co zrobił. A że dla nas to jest najlepsza opcja to już właśnie wykorzystują to przed wyborami.
Na te wybory to już nie da rady zdążyć z taką inicjatywą, ale pomysł zajebisty, dało by to rudemu i POpierdoleńcom dużo do myślenia. Ja się podpisuję obiema rękoma ! i nogami ;)
20 maja 2011, 20:53 / piątek
LGPG, też się nie łudzę:( zbyt wiele do stracania przy korycie mają. Jak mawiał Korwin- gdyby wybory mialy coś zmienić zostały by zakazane:)

System niewatpliwie skuteczniejszy, acz niewygodny obecnie rządzącym. Pomysł nie przejdzie ale namiesza i o to chodzi.
20 maja 2011, 21:02 / piątek
panowie generalnie na polityke to ja mam wyjebane ale tusk z ekipa przynajmniej kuma o co chodzi w sporcie ( jakby nie patrzec kibol lechii ) ostatnio sie troche pogubil i chyba nie ma pomyslu co dalej zrobic, ciekawe jak daleko pojdzie w tej wojnie z kibicami?
AVE LECHIA!
20 maja 2011, 21:08 / piątek
Tak, kibol Lechii ? To niech powie co zrobił i co powiedział jak był proszony o pomoc odradzającej się Lechii ! Teraz kibol się znalazł ? Niech spierdala ryży matoł przecież z bandytami nie chce mieć nic wspólnego !
20 maja 2011, 21:17 / piątek
słyszałem dziś w Trójce o ciekawej inicjatywie kibiców Miedzi Legnica...
udają się jutro na wyjazdowy mecz swojej drużyny, bodajże do Zdzieszowic, jako...pielgrzymka kościelna ;)
Dobre, ale to nie koniec...jadą w gajerach, pod krawatkami,elegancko, jak trzeba, po prostu szyk i elegancja :)...i gospodarze de facto NIE MAJĄ PRAWA ich nie wpuścić;
i jaką będziemy mieć tam sytuację?
bo przecież nie mają barw, nie jest to żadna zorganizowana grupa kiboli...
a nikt na twarzy nie ma raczej wypisane komu kibicuje.
20 maja 2011, 21:27 / piątek
Dokladnie. wysral się jak był potrzebny. Chuj mu w oko. Ja też mam wyjebane w politykę, bo dawno temu zrozumiałem, że wszyscy tak samo kłamią. Ale teraz mam nowego wroga. Wspólnego jak przed 89. Wiesz o kim mówię ruda kurwo?
20 maja 2011, 21:28 / piątek
Balshoy, Sandencja pojechała do Łęcznej zwiedzać ratusz, a na mecz i tak nie weszli, bo ... byli z innego miasta.
20 maja 2011, 21:32 / piątek
Plusk i jego świta są gorsi od komunistów.

Plusk... coo?.... Rabarbar!
20 maja 2011, 21:51 / piątek
DB-temat zastepczy...

odnośnik

dobry tekst, dobra nuta!

20 maja 2011, 22:38 / piątek
i cos o samym Donku i jego partiach politycznych, warte poswiecenia pieciu minut!!!

odnośnik

20 maja 2011, 23:33 / piątek
poświęciłem te 5 minut filmowi i w zasadzie dwa wnioski: Donaldinio ma jedną zasadniczą cechę wspólną ze wszystkimi politykami: czy to czerwoni czy pisiory czy platformersi wszyscy chcą Władzy!!! Zmieniają się tylko nazwy ugrupowań i nazwiska.
a błędy to właściwie drugie imię naszego kraju.
A w ogóle to mi się wydaje że Rząd stał się tematem zastępczym Kibiców.

pzdr. dla Moda
20 maja 2011, 23:41 / piątek
Dzis tylko ludzie na stadionach mogą zaprotestowac przeciwko drożyźnie w sklepach to chce się tych ludzi wsadzać za powiedzenie "kur... mać" a ja powiem jeszcze raz "kur... mać" do balonowego premiera który w ostatniej kampani chwalił się że był kibicem Lechii i gonił ze szlałchem po dworcu w Bydgoszczy Bogu ducha winnych ludzi. Dziś widzę człowieku że nie płynie w twoich żyłach biało zielona krew blizej ci do wehrmahtu niz do Lechii. Koniec (a teraz możesz mnie balonowy premierze zamknąć albo pocałować w du...). A my swoje....
21 maja 2011, 02:04 / sobota
To co się dzieje w obecnej chwili jest przerażające, lub mówiąc wprost w pale się nie mieści.Wychodzi cała prawda o polityce: syf i smród. Najgorsze jest ,że żądza bycia przy korycie jest tak silna ,że pozbawia rozumu. Alternatywa też wydaję się (przynajmniej dla mnie) mocno średnia, zwyczjnie się podczepiają wykorzystując okazję.Czuję się oszukany, wstyd mi się obecnie przyznać,że głosowałem na obecną władzę. Na najbliższe wybory (uważam to za obowiązek każdego obywatela) wybiorę się oddać nieważny głos. Pamiętajmy o wolność trzeba walczyć ona nie jest dana raz na zawsze.

ps.taki link, śmieszy chociaż nie specjalnie

odnośnik
21 maja 2011, 06:26 / sobota
edwinsopot

21 maja 2011, 02:04 / sobota

...Na najbliższe wybory (uważam to za obowiązek każdego obywatela) wybiorę się oddać nieważny głos. Pamiętajmy o wolność trzeba walczyć ona nie jest dana raz na zawsze.

W każdych dotychczasowych wyborach, były partie i prawdziwi Polacy, na których można było zagłosować z czystym sumieniem.
21 maja 2011, 08:44 / sobota
edwinsopot - możesz wkleić co napisałeś w felietonie który gówno wybiórcze usunęło. Tak z ciekawości co ich tak zabolało.
Pozdrawiam
21 maja 2011, 09:42 / sobota
Edwinsopot, od samego początku wiedziałem, że tak się skończy. Współczuję Ci, z drugiej strony dobrze, że tak szybko się o tym przekonałeś. Nie ma tego złego.....:))

Z mojej strony szacunek do Cebie, że do końca pozostałeś Lechistą.

Edwin, lepiej w ogóle nie iść na wybory niż oddać głos nieważny.

Również uważam, że polityka to bagno. Nie widzicie, panowie, że ulegacie kolejnemu wkrętowi? Kiedyś łyknęliście, że głosując na PO obalacie PiS. Dziś myślicie, że poza nimi nie ma już innej alternatywy. To kolejna ściema. Jest jedna partia skrajnie różniąca się od pozostałych. Trzeba zmienić SYSTEM nie ludzi w sejmie. Wiem, wiem.....znowu ta polityka:(( Ja dam im szansę, jeśli zawiodą przynajmiej bedę miał świadomość wyczerpania wszystkich możliwości.
21 maja 2011, 10:23 / sobota
Ziomki jak nie pójdziecie na wybory lub oddacie nieważny głos to zrobicie tylko dobrze ryżemu hu.... i jego kolegom. Sami na siebie zagłosują i wygrają. Wtedy dopiero pojadą z nami. Teraz mamy siłę i musimy ją wykorzystać! Mamy PiS i UPR nie wszyscy to oszołomy. A może swojego reprezentanta wstawimy na listy tych ugrupowań? Chyba nasi ludzie nie zgłupieją w szeregach tych partii i będą nas reprezentować. Tak powinno być w całej Polsce. Jedno jest pewne prawdziwy kibic Lechii nie głosuje na SLD i PO. Daję pod rozwagę by Stowarzyszenie podjęło rozmowy o starcie naszych ludzi w wyborach. I wtedy utrzemy nosa tym pseudopolitykom od balonowego premiera. W końcu każdy balon kiedyś pęka, a my go przebijemy
21 maja 2011, 10:42 / sobota
niestety niewidze alternatywy dla po, ktokolwiek dojdzie do koryta liczyć sie bedzie kasa - chyba faktycznie najlepszym pomysłem by było byśmy my kibice wystartowlai w wyborach
21 maja 2011, 11:13 / sobota
odnośnik

Wina kibola ! ;-)
21 maja 2011, 11:18 / sobota
na Twitterze wyczytałem że ABW zamknęła stronę AntyKomor.pl i aresztowała jej właściciela za "obrażanie urzędu Prezydenta RP"....

kur*a... co jest grane?....

Lekceważenie - 500zł, obrażanie - ABW. Dobrze, że już weekend i "PaństwO" nie pracuje...

odnośnik

odnośnik
21 maja 2011, 11:26 / sobota
"niestety niewidze alternatywy dla po"
--------------------

UPR???

"ktokolwiek dojdzie do koryta liczyć sie bedzie kasa"
------------

kolejny wkręt- że władza nie może być uczciwa. Według mnie może, rzecz w:

1. odpowiedniejszym systemie, bo obecny wręcz prowokuje do kradzieży

2. od 89r. rzadzą nami ludzie (w większości) upaprani więc czego się spodziewacie? Że kurwa przestanie się kurwić:))

"chyba faktycznie najlepszym pomysłem by było byśmy my kibice wystartowlai w wyborach"
-----------------
to by było cudowne. Niestety jako (sami) kibice nie dostaniemy się do parlamentu. Dlatego lepiej się do kogoś podczepić. Jako grupa szalenie aktywna jesteśmy w stanie dodać od siebie kilka procent. Przede wszystkim pokazujemy, że jesteśmy siłą której nie opłaca się lekceważyć.

Bardziej realny jest pomysł czytelnika "kibice.net" który zamieściłem wczoraj.
21 maja 2011, 11:28 / sobota
21 maja 2011, 12:37 / sobota
LGPG:

Nic odkrywczego tam nie było, kolega wyżej podał cytaty, ogólnie kilka zdań, że obecna sytuacja przekracza granice absurdu, i że to nie ma nic wspólnego z walką z chuligaństwem na stadionach. No ale zwykły Kowalski czytający GW pewnie zmuszony by został do chwili refleksji. Z mojej strony szacunek dla tych, którzy tekst opublikowali, o tych którzy kazali zdjąc sie nie wypowiadam....
21 maja 2011, 12:43 / sobota
Usunięcie tego artykułu, który zresztą zdążyłem przeczytać przed usunięciem to jawna kpina i daje do zrozumienia, że cała ta akcja antykibicowska może mieć korzenie w oprawie Legii, a to co się dzieje to jest zwykła zemsta Szechtera..., a że Tuskonowicz tańczy jak mu Szechter zagra...
21 maja 2011, 13:56 / sobota
odnośnik Do tuska Pna...
21 maja 2011, 15:07 / sobota
@Carlito - dzięki - tego szukałem...
21 maja 2011, 15:10 / sobota
JKM: "dobry czerwony, to martwy czerwony" - lubię Jasia Mikkego :)
21 maja 2011, 15:26 / sobota
21 maja 2011, 15:48 / sobota
Ci ,co wymiekaja ,boja sie Ryzego ,widocznie sa za mlodzi,albo tatus z mama im przekazali takie POglady.Ryzy jest manipulatorem i co by nie mowic o poprzednim prezydencie(nie o Bolku ,ani Stoltzmanie),Bronek jest po prostu chamem .Poczytajcie o nim ,jego zonce,jej rodzicach.Wszystko to sklada sie w calosc.Zatrudnianie bylych komuchow,branie do PO czerwonych.Tusk ,jezeli pokaze sie na Lechii powinien byc wybuczanyA "alfredsuchanino"tak ceni ryzego,bo ponoc zna sie na sprcie.I co z tego,parafrazujac Niesiolowskiego(gdy ktos mu zarzucil ,ze nie chcieli go kiedys do PiS-u przyjac).Polityki mozna nie lubic,olewac.ale prawde trzeba znac.
21 maja 2011, 16:08 / sobota
edwinsopot, jest alternatywa Janusz Korwin - Mikke. Facet ma sporo racji, jest bardzo inteligentny. Latwiej jest likwidowac prawo/przepisy, niz tworzyc nowe. Jest patriota, nie lubi pedalow i wiele wiele innych
21 maja 2011, 16:28 / sobota
Podbijam pomysł zapodany przez zzz:

"NIESPEŁNIONE RZĄDU OBIETNICE - SPEŁNIAJĄ KIBICE.

Jeden z głównych projektów jakie tuskaszenko niósł na ustach do powszednich wyborów to JEDNOMANDATOWE OKRĘGI WYBORCZE. Uważam że OZSK był by w stanie po konsultacjach z osobami które potrafią takie coś pisać - napisać ustawę wprowadzającą jednomandatowe okręgi wyborcze i zebrać 100 (minimum), czy nawet 500 tysięcy podpisów"

+

"Grupa obywateli polskich, licząca co najmniej 100 000 osób, mających prawo wybierania do Sejmu, może wystąpić z inicjatywą ustawodawczą przez złożenie podpisów pod projektem ustawy."

Wiadomo, że polityką taka ustawa jest grubo nie na rękę. A zwłaszcza teraz przy szopce z układaniem list wyborczych i przygotowaniami do wyborów ten pomysł może ZAJEBIŚCIE dać im popalić.

Jestem w 100% za tym.

Czy Lwy Północy mogą ogarnąć temat zbierania podpisów?

Ja deklaruję kilkanaście(kilkadziesiąt) podpisów ze swojej strony.
21 maja 2011, 17:31 / sobota
odnośnik

Konon doradza Tuskowi
21 maja 2011, 18:18 / sobota
@trzczy - dobry kawałek, ale Koli za bardzo kopiuje Magika z K44...
21 maja 2011, 21:44 / sobota
e-migrant zgadzam się z tobą. Magik był niezastąpiony.
21 maja 2011, 22:37 / sobota
Edwin - w tej sytuacji w jakiej jesteśmy teraz jedyną rozsądną alternatywą wydaje się Korwin Mikke, przynajmniej ja tak będę głosował ( zamisat nie ważnego głosu)
21 maja 2011, 22:38 / sobota
Zapodać jedną osobę od nas na listę PiS i tylko i wyłącznie na nią głosować. Jak wygra to przynajmniej nie będzie popierdalał z Krzyżem a z szalikiem Lechii:) Jedyna szansa aby ryżemu utrzeć jego długi jak Pinokio nos.
21 maja 2011, 22:49 / sobota
Dajcie juz z spokoj z tym pierdoleniem wyborczym, umieszczaniem Lechistów na listach sprzedajnych partii itd.
To nie miejsce na robienie polityki.
Każdy z nas ma oczy, rozum i zagłosuje na kogo bedzie chciał.

LICZY SIE TYLKO LECHIA!
21 maja 2011, 23:13 / sobota
Cygnus x-1.100% poparcia. Ci co tak pisza to sa politycznie spokrewnieni z jakas partia polityczna .A nasza Lechia potrzebuje wsparcia a nie polityki. Jutro ma byc spontaniczny doping . Lechia ponad wszystko matoly!!!!!!!!!!!!!!
22 maja 2011, 10:18 / niedziela
Proponuje zglosic nazwe kibol jako obrazliwa i rasistowska ;)
22 maja 2011, 10:25 / niedziela
"Ci co tak pisza to sa politycznie spokrewnieni z jakas partia polityczna "
--------------

nie sądz innych według siebie

"A nasza Lechia potrzebuje wsparcia a nie polityki"
-----------------

Lechia to pokolenia kibiców. Jeśli ryży podniósł na Nas rękę to trzeba walczyć. Jak zamierzasz mu dojebać jak nie poprzez słupki wyborcze???

"Lechia ponad wszystko matoly!!!!!!!!!!!!!!"
---------------------------
waż słowa lemingu. Matol jest już zarezerwowane dla twego wodza:)))
22 maja 2011, 10:36 / niedziela
odnośnik
Bravo dla kibiców Legii . Niezła szydera na trybunach . Tusk do Pacanowa.
22 maja 2011, 11:29 / niedziela
....pomyka sobie ulicą i widzę na chodniku nadmuchany balonik (a właściwie kondon) a na nim napis ;-) ,,Donald M......,, kurcze myślę sobie nie zły pomysł....Gdyby tak na mecz z Zagłębiem na stadionie zrobić naszemu ,,Miłośnikowi,, taką baloniade...Powiedzmy takie 5tyś ,,latających Przekazów,, co o nim myślimy ;-)...pod hasałem np;-)BEZPIECZNY STADION W/G PREMIERA;-)....Wystarczy że co któryś przyniesie jedną sztukę balonika i ....markera .i mamy zabawę na całego.
22 maja 2011, 11:44 / niedziela
A ja tak sobie myślę, że ta cała nagonka skończy się wraz z sezonem. Potem już nie będzie można mówić w tefałenie o "spektakularnym zamykaniu stadionów" i "strasznych wybrykach chuliganów, którzy odpalili na meczu 2 race".
Rządzący potrzebują tematów zastępczych, które odwrócą uwagę od tego, że nie zrobili nic dobrego dla państwa. Tak było z dopalaczami, tak było ze słynnym krzyżem. Szaleństwo będzie panowało 2-3 miesiące i potem wszystko wróci do normy.
Trochę szydery, trochę protestów i spokojnie czekajmy.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.018