Gdańsk: środa, 5 sierpnia 2020
FORUM
Podstrony:

Niespełnione Rządu Obietnice - Temat Zastępczy KIBICE !!!

strona 21/39

10 czerwca 2011, 12:06 / piątek
@ Andreew and hime,

Z calym szacunkiem ale zebranie 100tys podpisow pod projektem ustawy nie jest jednoznaczne z jego wprowadzeniem.
Aby ustawa mogla wejsc w zycie musi ja przeglosowac Sejm, wiec Panowie badzmy realistami zadna z partii nie poprze tego projektu a poki co kibice nie maja swojej partii i patrzac realnie miec nie beda
10 czerwca 2011, 12:27 / piątek
Sobota. Gdańsk. POczątek kampanii

Sobotnia konwencja Platformy Obywatelskiej w Ergo Arenie ma być pokazem siły tej partii. Przed halą odbędą się jednak dwie manifestacje: PiS i grupy Nic O Nas Bez Nas, które mają popsuć wizerunek PO

Politycy PO zapowiadają, że będzie to największa konwencja partyjna w historii Polski. Do nowoczesnej Ergo Areny na granicy Gdańska i Sopotu ma przyjechać ok. 12 tysięcy działaczy partii z całego kraju. Taką bowiem liczbą miejsc siedzących dysponuje hala, która ma być wypełniona po brzegi. Konwencja uczci 10-lecie Platformy Obywatelskiej (partię zawiązano 24 stycznia 2001 roku w gdańskiej Hali Olivia) oraz ma być początkiem jej kampanii wyborczej do parlamentu.

W trakcie spotkania zostanie przedstawiony nowy program partii, a także liderzy list wyborczych w poszczególnych okręgach. Media spekulują, że jedną z liderek, która stanie na scenie obok premiera Donalda Tuska będzie Joanna Kluzik-Rostowska, dotychczasowa szefowa ugrupowania Polska Jest Najważniejsza.

Tusk osobiście - listownie - zapraszał do Trójmiasta wszystkich członków partii. „Warto się policzyć, bo to pomaga, wzmacnia, daje siłę. Chcemy być razem, bez pochodni i marszów, nikogo nie będziemy nawoływać do przebudzenia, nie będziemy do nikogo krzyczeć »precz «, ale będziemy wołać: »chodźcie z nami «”. To będzie radosne spotkanie przyjaciół (...)” - pisał.

Obok premiera do działaczy partii przemówić ma prezydent Bronisław Komorowski. Nie będzie go w Ergo Arenie, jego przesłanie - podobno już nagrane - zostanie pokazane na telebimie.

Atmosferę konwencji chcą zakłócić przeciwnicy PO. Gdańska anarchistyczna inicjatywa Nic O Nas Bez Nas po raz kolejny będzie manifestować przeciwko podwyżkom czynszów w mieszkaniach komunalnych w mieście. Na parkingu przed Ergo Areną ma się pojawić ok. 300 osób, które urządzą tam happening. Chcą m.in. postawić osiedle z kartonów im. Pawła Adamowicza, prezydenta Gdańska.

- Tradycyjnie zaprotestujemy przeciwko podwyżkom czynszów, ale nie tylko - mówi Łukasz Muzioł, z Nic O Nas Bez Nas. - Nasza manifestacja będzie pokojowa, nie będziemy stali przy wejściu do hali, nie zakłócimy konwencji Platformy fizycznie, ale wizerunkowo. Chcę podkreślić, że odcinamy się od innych demonstracji, które w sobotę pojawią się w tym miejscu.

Konwencję PO zakłócić chcą sympatycy i działacze Prawa i Sprawiedliwości. Jeden z młodych członków PiS skrzykuje ich na Facebooku: "Pokażmy PO, co myślą o niej przyzwoici Polacy - przyjdźmy 11.06 o 11.00 pod halę Ergo Arena w Gdańsku i zaprotestujmy przeciw kłamstwom, aferom, podwyżkom podatków, skrajnej nieudolności i lekkomyślności rządzących" - apeluje Filip Stankiewicz. Nie występował jednak o zgodę na manifestację, protest ma mieć więc formę pikiety do 15 osób, a raczej kilku 14 osobowych pikiet. - Liczę, że przyjdzie kilkadziesiąt osób i wtedy podzielimy się na kilka legalnych pikiet, na przykład jedna PiS-u, a druga Klubu Gazety Polskiej - tłumaczy Stankiewicz.

- Nie bardzo rozumiem, dlaczego PiS chce zakłócać naszą konwencję, przecież są obecni w parlamencie i to jest miejsce do toczenia politycznych sporów - komentuje posłanka Agnieszka Pomaska, szefowa PO w Gdańsku. - Mamy wolność słowa i każdy może protestować, mam tylko nadzieję, że obie manifestacje odbędą się w kulturalny sposób.
10 czerwca 2011, 13:40 / piątek
@ Andreew and hime,

Z calym szacunkiem ale zebranie 100tys podpisow pod projektem ustawy nie jest jednoznaczne z jego wprowadzeniem.
Aby ustawa mogla wejsc w zycie musi ja przeglosowac Sejm, wiec Panowie badzmy realistami zadna z partii nie poprze tego projektu a poki co kibice nie maja swojej partii i patrzac realnie miec nie beda

ech, nie zrozumiales. Nie obchodzi mnie czy to wprowadza bo na bank nie wprowadza ale tu chodzilo o postawienie ich przed sciana. Trafi taki projekt do sejmu i oni beda musieli sie do niego odniesc. Widzisz juz te miny kiedy tlumacza sie dalczego nie popra tego projektu ? Lub widzisz takie glosowanie nad taka sprawa ? Widzisz ile traca w opinii publicznej ? Na pewno wiecej niz teraz kiedy po prostu jest cisza na stadionie.
10 czerwca 2011, 15:12 / piątek
hime
Ja widzę te miny nie chciałem na forum ale jak nie jest część z was zrozumieć.
Posłowie na komisji o kibole chcą haracz na koks , piwo może klatki na ustawki.
Z niczego nie będą się tłumaczyć tylko nabijać zejdźcie ku.. na ziemie
Przed kim ? Stowarzyszenia z całym szacunkiem mają głęboko w dupie taka prawda.
10 czerwca 2011, 15:26 / piątek
delmasik

Na 99% żadna partia nie poprze tego projektu, ale o akcji napewno będzie głośno w Polsce. Ludzie zobaczą, że ci "źli kibole" jednak dobrze myślą i może będzie większe poparcie dla ruchu kibiców. Katowanie i zamykanie "niedobrych kiboli" nie będzie już takie fajne.

I z drugiej strony - politycy będą musieli się wytłumaczyć przed społeczeństwem czemu w "okresie kryzysu i oszczędności" sami nie mogą oszczędzać. A może jakimś cudem w okresie parcia na sondaże zdecydują się to przegłosować.

A jaki ty masz pomysł?

MPTCZ
"Ja widzę te miny nie chciałem na forum ale jak nie jest część z was zrozumieć.
Posłowie na komisji o kibole chcą haracz na koks , piwo może klatki na ustawki."

Co chciałeś napisać?
10 czerwca 2011, 16:27 / piątek
delmasik
10 czerwca 2011, 12:06 / piątek
@ Andreew and hime,

Zadna z parlamentarnych nie poprze,poniżej masz oficjalny program, projekty ustaw w fazie tworzenia, ja trzymam kciuki, dodatkowo bardzo słuszna inicjatywa Ozsk, trzeba próbować powalczyć
odnośnik
10 czerwca 2011, 16:51 / piątek
hime
10 czerwca 2011, 13:40 / piątek
"ech, nie zrozumiales. Nie obchodzi mnie czy to wprowadza bo na bank nie wprowadza ale tu chodzilo o postawienie ich przed sciana. Trafi taki projekt do sejmu i oni beda musieli sie do niego odniesc. Widzisz juz te miny kiedy tlumacza sie dalczego nie popra tego projektu ? Lub widzisz takie glosowanie nad taka sprawa ? Widzisz ile traca w opinii publicznej ? Na pewno wiecej niz teraz kiedy po prostu jest cisza na stadionie."

Ah ta naiwność : )
Nie raz zebrano podpisy, dam 2 linki
750k podpisów, co ciekawe gnidy które były pomysłodawcami ii zbierały podpisy później zdobyły władzę odnośnik
130k podpisów odnośnik

Choć warto to nagłośnić no i przy okazji się policzyć.
10 czerwca 2011, 20:03 / piątek
Mam pytanie. Czy ktoś z was wybiera się pod ERGO ARENĘ w celu protestowania przeciw rządom PO? A jeśli tak to jak to będzie wyglądać?
10 czerwca 2011, 20:14 / piątek
Login: Bydklak
Aktywacja konta: 2 maja 2011 członek ORMO?
10 czerwca 2011, 20:44 / piątek
Do mirekgd100
Ty sam ormowiec jesteś. Pewnie jeszcze popierasz tych pajaców z PO, którego założycielem był m.in. Andrzej Olechowski, członek SB.
10 czerwca 2011, 21:14 / piątek
10 czerwca 2011, 22:02 / piątek
ale tu nawet nie chodzi o to czy ten projekt trafi czy nie ale niech oni wiedza ze potrafimy sie zjednoczyc i jakos konstruktywnie walczyc. Oczywiscie mozemy tak jak teraz siasc na dupie na meczu zamknac mordy i mowic "ach ta naiwnosc" i miec w sumie to wszystko w dupie i liczyc na to ze zaraz wszystcy zaczna plakac za dopingiem i flagami na meczach. 90 % spoleczenstwa ma to czy wisi flaga czy nie w dupie. Ale tego czy poslowie zaglosuja za obnizeniem czy przeciwko juz nie maja i bedzdie o tym glosno a tam protestujemy sami dla siebie a cierpia pilkarze. Nie jestesmy pielegniarkami ze jak siadziemy na tylku to bedzie sie dziala krzywda. Bedziemy siedziec cicho to o nas bedzie cicho.
11 czerwca 2011, 07:37 / sobota
Ja mam jedno pytanie. Za co zakaz stadionowy dostał Guma Donald Duck? Nie było go na T29 i nie miał kto kręcić dopingu. Mam nadzieję, że wróci z Wołkiem i ogarną trochę ten doping i pięścią wybiją Wam z głów te głupie protesty!!!
Niech ż yje Platforma Obywatelska I Joanna Kluzik-Rostkowska, najpiękniejsza w klasie (bez dwóch zdań).
Kibice do kibicowania, pisarze do pióra, studenci do nauki, a reszta wypierdalać do zbioru kiełków w Saksoni!
PO WAS r o z j e b i e!
11 czerwca 2011, 12:40 / sobota
Ładna akcja, szkoda, że nocna, ale to trochę pokazuje realia dzisiejszej RP... Jakieś wjazdy za stronę przeciw Gajowemu... To wszystko przypomina mi inne realia
odnośnik
I z przykrością mówię, PO to dno, ale czy PIS nas reprezentuje? No nie wiem. Jakieś tam wypowiedzi, to w dupę wsadzić skoro nie ma pomysłów. Polska to jest teraz kraj biedaków o których się ta pierwsz Solidarność upinała, a teraz zostali sami.
Taka to jest prawda.
11 czerwca 2011, 12:54 / sobota
Akcja na plus z "Tolą"
odnośnik ten napis jeszcze wisi bo go widziałem(tak po 12):)
11 czerwca 2011, 12:55 / sobota
O Matko...Eliociku jeszcze Ciebie nie puściło od wczoraj?
11 czerwca 2011, 13:16 / sobota
GLG
W jakim sensie?
11 czerwca 2011, 13:34 / sobota
12:50 Prowadzący konwencję PO rozgrzewa publiczność:
- Jak się bawicie? - pyta. -
Dobrze! - krzyczą zebrani.
- Damy radę wygrać te wybory na jesieni?
- Taaaak!

I Kluzik przeszła i Rostkowsla też przeszła. Wygrane wybory w cuglach.
Pamiętam z tymi dwiema "panianiami" (Kluzik-Rostkowską), rozmowę, z przed jakiegoś czasu w radiowej "3", gdy zapewniała o swoim przywiązaniu do pjn, jako jej (jego?) szefowej. Hybryda zaisete NIEciekawa.
Głosujcie na nią i jej podobnym.
11 czerwca 2011, 14:19 / sobota
Jest to potwierdzenie, że nie ma żadnych - tak, ŻADNYCH - różnic między partiami, które obecnie, wyrażając się dość kolokwialnie - są przy korycie. Każdy kto w jakimś stopniu obserwuje polską sceną polityczną zauważy, że postulaty głoszone przez tych ludzi różnią się w niewielkim stopniu i dotyczą wyłącznie kwestii obyczajowych bądź zupełnych banałów, jak kwestie gejów, tfu. Członkowie SLD przenikają do PO, etc., etc. Z czworga złego tylko PIS - tak mi się wydaje - zostawiłby nas, kibiców, w spokoju. Co nie zmienia faktu, że nigdy nie zagłosuję na żadną z tych partii.
11 czerwca 2011, 14:42 / sobota
Gratulacje za tę nocną akcję :)

@robson
@eljot

Jedna z rzeczy która mnie strasznie irytuje to podejście na zasadzie "wszyscy są źli i polityka to dno". Jest to niewątpliwie sukces tych ugrupowań i polityków, którzy babrząc się w bagnie korupcji i kolesiostwa, starają się narobić takiego wrażenia że inni nie są lepsi. Bo lepiej obrzydzić potencjalnemu wyborcy politykę w ogóle, niż tylko siebie lub własne ugrupowanie. Nie dajmy się w to wciągnąć, jak mówimy że jakaś partia jest be, to nie idźmy na łatwiznę i nie zrównujmy wszystkich do tego poziomu. Ja bym raczej zachęcał wszystkich do myślenia i przede wszystkim do sięgania po fakty, co kto robił przez ostatnie (nawet kilkadziesiąt) lat. Nie znaczy to że jest jakaś partia która jest w 100% czysta, bo na całym świecie takiej nie ma, ale mówienie o braku różnic (zwłaszcza dzisiaj!) to przesada. I łatwizna.
11 czerwca 2011, 15:24 / sobota
Oj nic takiego Eliociku pozdrówki serdeczne Grucha
11 czerwca 2011, 16:19 / sobota
Witaj h. cumberdale

Po pierwsze nie napisałem, że wszystkie partie są takie same, lecz stwierdziłem, iż nie ma żadnych różnic pomiędzy czterema głównymi ugrupowaniami zasiadającymi w parlamencie. Mówi się, iż PO i PIS to prawica, SLD to lewica a PSL.. Sam już nie wiem. Zwróć jednak uwagę, że ten podział jest sztuczny - żadna z tych dwóch partii nie ma w praktyce niczego wspólnego z prawicą poza pewnymi spojrzeniami w kwestii obyczajowej, utoższamianiu się z Kościołem katolickim czy w problematyce legalizacji aborcji, etc., a jednocześnie wszystkie z tych partii proponują rozwiązania społeczno-rynkowe, co klasyfikuje ich do.. Zgadza się - do socjalizmu. Przymus ubezpieczeń socjalnych, PiT, CiT i masa pozostałych podatków, prowadzenie gospodarki przez państwo i tak dalej. A więc jaka tu jest różnica czy rządzi PIS czy PO? Tak naprawdę żadna. Dlatego warto rozejrzeć się za faktycznymi partiami, których program jest faktycznie liberalny. Prosta zasada: "Volenti non fit iniuria", czyt. Chcącemu nie dzieje się krzywda. PO urządziło za swojej kadencji prawdziwy festiwal zakazów (patrz choćby ustawa hazardowa). Nie chce jednak urządzać agitacji wyborczej czy w ogóle schodzić na sprawy czysto polityczne w temacie o kibicach. Pozdrawiam Cię.
11 czerwca 2011, 16:21 / sobota
Chciałbym się jeszcze odnieść do tego zdania:

"Jedna z rzeczy która mnie strasznie irytuje to podejście na zasadzie "wszyscy są źli i polityka to dno"."

Ja wcale nie uważam, iż wszyscy są źli a polityka to dno. ;) Musiałeś mnie źle zrozumieć.
11 czerwca 2011, 18:37 / sobota
GLG :)
12 czerwca 2011, 00:09 / niedziela
odnośnik

i ciekawostka:
odnośnik
12 czerwca 2011, 00:25 / niedziela
Gratulacje dla mlodziezy za nocny melanz :)
12 czerwca 2011, 09:38 / niedziela
h. cumberdale

Tak, uważam, że to co nazywają media "klasą polityczną", "przestrzenią publiczną" i tym podobne, to jest - wybacz - szalet. Początek tego gówna mamy w 88-89 roku, gdy doszło do magdalenkowego układu. Trochę to temat rzeka i nie miejsce, by tu się rozpisywać o tym. Na to trzeba jakiegoś panelu, albo przeczytania publikacji tego dotyczących.
Ale masz RACJę, że nie można mówić "tfu" i nic nie robić. No niestety, gdy Bolki i Michniki się dogadywali z czerwonym miałem 20 lat... Minęło 22 lata i jest zupełnie nowe pokolenie dla których to już tylko odległa historia. Dlatego na pytanie kto? Odpowiadam: każdy kto nie jest w "salonie". W zasadzie zostaje PiS, ale co tam są kurwa za ludzie, skoro takie Rostkowskie, Jakubiakowe (płaczka) i Migalskie (miglance) powychodziły???
To jest to moje ALE. Musi powstać coś nowego i pewny jestem, że tak jak w 1980, tak i teraz młodzież ruszy i coś powstanie. Co się dzieje w Hiszpanii, w Portugalii?

To jest krzepiące, że ludzie na stadionach potrafią wyrażać swój nastrój. A co jeszcze lepsze, to to, że władza jst tak głupia, że walczy pod sztandarem walki z huliganami. Otóż walczy ona z OBYWATELAMI sama będąc władzą meneli dysponującą nabojkami w czarnych ubraniach.
Ale ziarno zostało posiane! I wykiełkowało. Z tego się cieszę, bo to jest nasza przyszłość.
12 czerwca 2011, 21:40 / niedziela
@Eljot
Robson

Zgadzam się z Wami w 100%. Nie do końca niestety podzielam optymizm, ale oby pojawiło się coś nowego, ludzie, którym głos będzie można oddać z czystym sumieniem
13 czerwca 2011, 00:37 / poniedziałek
Kongres Nowej Prawicy!
13 czerwca 2011, 01:06 / poniedziałek
O tym też myslałem, tylko że Pan JKM bardziej jest pochłąniety reklamą swojej publicystyki i siebie niż ogarnianiem czegoś, dodatkowo ostatnio to poparcie dla pedofilskich zachowań Polańskiego...Najlepiej gdyby kibice się zorganizowali, może te 5% by się jakimś cudem udało ustukać:)
13 czerwca 2011, 10:15 / poniedziałek
Gratuluje nocnej akcji przed sabatem PO. Oby tak dalej aż do wyborów.
Kongres Nowej Prawicy trzymam kciuki za to żeby przekroczyli 5 %. Jak dla mnie w tej chwili ich koalicja z PiS jest jedyną szansą na wyjście z Budy Ruskiej.
13 czerwca 2011, 13:08 / poniedziałek
Edwin, JKM wcale nie poparł zachowania Polańskiego.

odnośnik
13 czerwca 2011, 13:40 / poniedziałek
Robson uwierz taka wypowiedz w pełni wystarczy ,by media go "zjadły" jak tylko im się zachce, bądz zacznie się poważnie liczyć. Facet często naprawdę mądzre mówi, a pózniej strzela sobie we własną stopę...
Popieranie stosunków seksualnych 30-latka z 13-latką...
13 czerwca 2011, 14:16 / poniedziałek
nie poparl? polanski doskonale wiedzial ile laska ma lat... nie ma w tym nic zlego bo wygladala na dojrzala? tym razem przesadzil imho
13 czerwca 2011, 14:41 / poniedziałek
13 czerwca 2011, 14:52 / poniedziałek
Moją sympatie stracił, mam córkę, mam 30lat, pedofilii akceptować nie zamierzam.
Gdyby, któryś z moich znajomych(w podobnym wieku) bzykał by 13-tolatki- natychmiast przestałby nim być. Nie ma usprawiedliwienia dla tej wypowiedzi. Sam tytuł to totalna kompromitacja. Podobnie mógłby sobie napisać na czole Wolność dla PEDOFILI!
13 czerwca 2011, 19:26 / poniedziałek
jak ja kocham te gadki o JKM :)) Gadam z jednym gościem przed wyborami i słyszę coś o szubienicach, torturach. Inna babka gada coś o kobietach przy garach. Ktoś inny bredzi o zmarnowanym głosie. Tutaj widzę, że sprawa polańskiego wyznacza poparcie bądz jego brak dla JKM.

To wszystko (i jeszcze więcej) to nic w porównaniu do normalności jaką niesie za sobą program UPR (czy jak to się teraz nazywa). Prawdziwie prawicowy, ludzki, wolny, sprawiedliwy. Ludzie nawet nie dostrzegają, iż ich poglądy to wynik manipulacji, szydery mediów bo chyba oczywistym jest, iż poglądy JKM są "elicie" szalenie niewygodne
13 czerwca 2011, 19:47 / poniedziałek
@zzz - nie każdy jest w stanie zrozumieć rzeczowe argumenty JKM. Trzeba się człowiekiem bardziej zainteresować, zrozumieć pewne mechanizmy, zainteresować się, poświęcić czas, przesłuchać kilka lub kilkadziesiąt wykładów, poczytać trochę, ale komu się chce, skoro można włączyć tv i zobaczyć (na podstawie dzisiejszych faktów tvn), że największe poprarcie ma po, pis, sld, psl 5%, pjn 3%, ruch poparcia palikota 0%..... i gdzie tu coś o JKM?
13 czerwca 2011, 20:28 / poniedziałek
zgadza się biało-zielony, trzeba choć trochę poczytać. Dziwi mnie, jak można Korwina nie czytać, nie słuchać. Nie znam innego polityka mówiącego tak logicznie, rzeczowo, spójnie. Osobiście czytam/słucham Go z przyjemnością.
13 czerwca 2011, 20:59 / poniedziałek
...mało który jest taki logiczny i mało który mówi od czasu do czasu takie absurdy... Piszę to jako były UPRowiec.
PS większość ambitnych byłych UPRowców, których znam siedzi obecnie w PiSie... Jeden (Sylwester Pruś) jest radnym PO w Gdańsku.
14 czerwca 2011, 00:06 / wtorek
Na potwierdzenie wyższego mojego posta wklejam:
odnośnik
Nic o Nowej Prawicy (jak mieli spotkanie w sali kongresowej to samo-medialna dziura!)

@SaViK
Napisz szczerze, ile jego wykładów od pierwszej do ostatniej części widziałeś? Odpal neta obejrzyj kilka z nich od początku do końca a wtedy wydaję mi się, że nabierzesz pełnego rozeznania, poniżej link z ostatniego spotkania jak JKM był w Gdańsku:
odnośnik
Kolejny ciekawy i chyba bardziej o gospodarce: odnośnik
(linki tylko do pierwszych części dalsze sobie poradzisz)

@zzz
Od ponad 20 lat mówi cały czas to samo, w UPR był od założenia do niedawna, pomimo braku jakiś spektakularnych sukcesów, jeździ po kraju w każdym tygodniu kilka spotkań ma, stara się przedewszystkim wytłumaczyć o co chodzi a nie przekonać do siebie ludzi, otwarcie mówi, że mu zależy na ludziach którzy go zrozumieją i świadomo będą popierać a nie na tym aby zyskać jak nawięcej głosów "idiotów"... Człowiek z zasadami, zapewne jakby zapisał się do pisu lub po napewno by ze swoim intelektem i charyzmą nie raz się dostał do sejmu lub senatu a jednak on cały czas ma swoje poglądy. Niestety jest chyba na końcu swojej "kariery" politycznej przez większość czasu nie zrozumiały, pomijany i negowany, ale pomimo tego cały czas stały w swoich poglądach... Czasem kontrowersyjny ale jeśli się głębiej zastanowić to jednak on chce powrotu do normalności a to co się dzieje teraz to jest nasze "krzywe" przystosowanie do obecnego świata, do życia w którym jesteśmy tresowani od dziecka...

Polecam z ciekawszych linków:
Zobaczcie, jak sprawnie działa nasze państwo: odnośnik i niech ktoś powie, że socjalizm to dobry system....

Od 2:05 JKM wciąż w dobrej formie: odnośnik

Gwiazdowski mówi liberalnych partiach:) : odnośnik
14 czerwca 2011, 01:17 / wtorek
zzz : nie popadaj w uberzachwyt :) szanuje korwina, cenie za to, ze mowi co mysli, a nie to co ja chcialbym uslyszec ;) jednak z polanskim przegial, nie kumam jego mysli przewodniej.
14 czerwca 2011, 01:36 / wtorek
@grucha604 Zakładamy, że jutro są wybory, napisz wprost na kogo oddajesz swój głos?
14 czerwca 2011, 09:45 / wtorek
Pamiętacie jak poseł osiołowski grzmiał, że rząd PIS to studio nagrań? A teraz mamy rekord w UE w ilości podsłuchiwanych komórek i sprawdzanych bilingów
odnośnik
Rząd matoła to triumf hipokryzji. Ale najlepsze jest gadanie, że to nie jego wina. Nie on aresztuje kibiców za transparenty, tylko nadgorliwa policja.
14 czerwca 2011, 12:42 / wtorek
bialo zielony : odpowiem inaczej, osatatni wazny glos jaki oddalem w wyborach byl na korwina-mikkego w 1. turze wyborow prezydenckich. docen, ze odpowiedzialem :) w wyborach parlamentarnych nie wiem na kogo zaglosuje gdyz nie wiem kto bedzie kandydowac w moim okregu. tak czy siak korwin czasem jedzie zbyt po bandzie, tekst z polanskim akurat mi sie nie podoba. czy to grzech? hehe a ty na kogo bedziesz glosowac?
14 czerwca 2011, 12:46 / wtorek
bialo zielony a Ty na kogo?Aż nie chce się wierzyć z tymi podsłuchami.Ale byli też tacy co to proponowali podsłuch w każdym domu.
14 czerwca 2011, 13:23 / wtorek
Proponuję przenieść dyskusję nt. wyborów jak i polityki w ogóle tutaj: odnośnik
14 czerwca 2011, 15:00 / wtorek
Parę zdań. Trochę miałem okazję się w tym wszystkim połapać ostatnimi czasy.
Sam myślałem ,że Upr i JKM to jedno i to samo. Poglądowo w zasadzie tak jest. Jednak JKM został usunięty z Upr za akcje ala szubienice czy np.Polanski.
Założył nową partie KNP, Upr natomiast startuje w wyborach razem z PR. W tym sonadażu wyżej wklejonym mają 2%.
Mniejsza z tym, faktycznym problemem jest fakt, że media (i nie tylko) Wielu na ręke jest by układ PO-Pis miał się jak najlepiej(mówiąc układ mam na mysli dominacje a w zasadzie monopol na władzę tych dwóch ugrupowań).
Przekonałem się na własnym przykładzie. Ten program rozwiązań kibicowskich UPR wraz z felietonem trafił do większości mediów, także kibicowskich. Opublikowały: strona UPR oraz ...Lechia.net(szacunek Dario).
odnośnik
W to aż trudno mi uwierzyć, ale kolega, bardzo wiarygodny mówił, że próbował wrzucić temat na forum kibice.net i ...dostał bana
Zmian nie będzie nie ma sensu się nawet łudzić
14 czerwca 2011, 15:05 / wtorek
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.300