Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Niespełnione Rządu Obietnice - Temat Zastępczy KIBICE !!!

strona 24/39

28 czerwca 2011, 15:13 / wtorek
28 czerwca 2011, 16:39 / wtorek
biało zielony
Nie, drogi nasze nie tylko się nie rozeszły, lecz ostatnio jeszcze bardziej jest nam po drodze. Patrz: trzeci akapit mojego poprzedniego komentarza.
30 czerwca 2011, 10:30 / czwartek
"Zarządzająca rozgrywkami spółka zdecydowała się skonsultować swoje stanowisko z klubami. 12 z 16 poparło sugestię ministra, trzy były przeciw, a jeden nie przesłał swojej opinii. Ostateczna decyzja należy jednak do zarządu PZPN, który zbierze się w czwartek."

Kluby pokazały gdzie mają kibiców - dla mnie jedyna opcja to całkowity bojkot spotkań, nie kupowanie karnetów. Ciekaw jestem jakie było stanowisko Lechii.
30 czerwca 2011, 10:49 / czwartek
konri - w tym projekcie jest jeszcze mowa o zakazie wywieszania sektorówek, flag na kiju oraz wieszania jakichkolwiek transparentów ... smutne jest to, że aż tyle klubów poparło wniosek Millera - umiera w ten sposób samo sedno kibicowania, zabiera się nam niezależność i wolność słowa. A najgorsze jest to, że po tych "wynikach poparcia" widać, że nawet same kluby nie potrafią docenić działalności swoich kibiców, widzą w nich tylko dojne krowy, które kupują karnety, pamiątki klubowe ... twórcom blasku na stadionach zabiera się ich narzędzia, którymi to zachęcali tyle osób do przyjścia na stadion. I wydaje mi się, że Lwy powinny się zwrócić z prośbą i apelem do klubu o wystąpienie w obronie kibiców - bo z każdą kolejną decyzją rządu tracą przede wszystkim drużyny...
30 czerwca 2011, 12:04 / czwartek
konri - masz racje, akcja z bojkotem jest najlepszym rozwiązaniem, tylko nie wiem czy coś z tego wyjdzie... Wiadomo jakie kluby jak głosowały?
30 czerwca 2011, 12:52 / czwartek
jeżeli jeszcze ktoś nie oglądał - film pt. "Kibol"

odnośnik
30 czerwca 2011, 13:08 / czwartek
"Dnia 30. czerwca 2011 roku, pomimo wcześniejszych zapewnień o zaniechaniu nakładania zakazu wyjazdów polskim kibicom, Polski Związek Piłki Nożnej przegłosuje go na kolejny sezon rozgrywek 2011/2012. Jednocześnie zabroni się fanom piłki nożnej wieszania transparentów, wnoszenia na stadion tzw. sektorówek oraz używania flag na kiju. Tym samym zostaniemy pozbawieni możliwości realizowania pasji, której poświęciliśmy całe życie."

"Na spotkaniu z Irtyszem Pawłodar pokażemy jak wyglądają trybuny pełne dopingujących kibiców. Po meczu w ramach Ligi Europejskiej wstrzymamy się od kupna karnetów i produktów naszego klubu oraz jego sponsorów."

odnośnik
30 czerwca 2011, 13:20 / czwartek
No cóż w takim razie ja karnetu także nie zakupie
30 czerwca 2011, 13:26 / czwartek
zakaz wyjazdów - zakaz flag - zakaz transparentów -
kogoś chyba mocno POgięło :-/

proponuję w ogóle zawiesić rozgrywki piłkarskie , a mecze rozgrywać na playstation rączkami zarządów klubów popierających to gówno ;
żenada że większość klubów głosowała za tym wymysłem POjebańców
30 czerwca 2011, 13:31 / czwartek
Jeszcze troche to przy klubach nie będą mogły funkcjonowac stowarzyszenia kibiców. Szaliki już sprawdzali na wejściach, niedługo szalika wogóle nie będzie można wnieść na stadion. Paranoja
30 czerwca 2011, 13:45 / czwartek
Brawo Jaga, oby reszta zrobiła to samo!!!
Tylko długi i konsekwentny protest!!!

Aejaejao!!!
30 czerwca 2011, 14:22 / czwartek
Brawa dla Jagi, charakterna ekipa! Oby cała reszta poszła w ich ślady!!
30 czerwca 2011, 14:29 / czwartek
,,Tylko długi i konsekwentny protest!!!,,

Może być krótki ale uporczywy, dokuczliwy i nie do zniesienia dla tuska i pzpn i gówna wyb. Decyzyjni do dzieła, błyśnijcie fantazją.
Tak by za miesiąc doszli do wniosku: pierdolę już nie chcę być premierem, prezesem, gównem tylko przestańcie, róbcie co chcecie nawet te swoje ustawki na meczach!

Donald matole twój rząd obalą kibole!
30 czerwca 2011, 14:37 / czwartek
Że niby co takiego zrobili żeby nazywać ich charakternymi kibicami ?:)
Ja mam trochę inne zdanie na temat kibiców tej drużyny .
Jakby arka takie coś ogłosiła też byłaby charakterna ?
30 czerwca 2011, 14:49 / czwartek
''Jakby arka takie coś ogłosiła też byłaby charakterna ?''
A jak Lechia coś takiego ogłosi to nie będzie?
gratuluje kibica Jagiellonii wspanialej formy protestu!!!!!
30 czerwca 2011, 15:03 / czwartek
Lechia jest charakterna bez ogłaszania takich apeli pod publiczkę.
arka zawsze będzie kurwą bez względu na to co zrobi.

Co da im bojkot karnetów ? Nie będą chodzić na mecze ?
Brawo za dostosowanie się do wizji stadionu PO.
Będą przychodzić i kupować bilety ?Gdzie logika ?

Dostałem sms z wiarygodnego źródła że Lechia jest jednym z trzech klubów które stwierdziły że nie widzą problemów by Polscy kibice mogli jeździć na wyjazdy oraz by prezentowali Sektorówki jako element oprawy.
30 czerwca 2011, 16:20 / czwartek
A pozostałe 2 to Śląsk i Wisła (chyba zbyt piękne, by było prawdziwe).

Nie wiem czemu, ale nachodzą mnie wątpliwości w osobie PŻ.

A na mecz zawsze można iść (przyjechać) do Maxa (tylko żeby tyle k***a nie palili).
30 czerwca 2011, 16:29 / czwartek
Według mnie Jaga wybrała najrozsądniejszą formę protestu, a według mnie Ci co chodzą na meczę powoli zgadzają sie na wprowadzane zasady... Nie wiem co jest lepsze, jednak ciche trybuny to słaba forma protestu lepsze moim zdaniem są akcje w takim stylu jak zrobiła Legia (Kononowicz + kukła tuska), ŁKS(trąbki, piszczałki) czy choćby klub mieszczący się na północ od sopotu (wuwuzele)... W takim przypadku, gdy tak nas traktują to chyba jednym z lepszych pomysłów jest zaprzestanie chodzenia na mecze ale to moje zdanie i nie musi być w ogóle brane pod uwagę...
30 czerwca 2011, 16:41 / czwartek
30 czerwca 2011, 16:46 / czwartek
chociaż raz coś dobrze zrobili, tylko co teraz ekstraklasa podejmie decyzje na podstawie opinii 12 klubów i zamknie stadiony dla gości oby nie.
30 czerwca 2011, 16:59 / czwartek
Powiem tylko tyle - jestem pod wrażeniem!.Nie sądziłem że kiedyś to napiszę no ale brawa dla PZPN.Chociaż raz zadziałali pozytywnie.

Teraz niech Ekstraklasa zmieni zdanie
30 czerwca 2011, 17:09 / czwartek
to ja też coś powiem;) odnośnik
30 czerwca 2011, 17:27 / czwartek
Natalia, Lewy łudzcie się.....Decyzja dobra ale intencje niekoniecznie. Bliżej im do sld niż po stad popierają wszelkie przejawy niecheci do rządu.
30 czerwca 2011, 17:33 / czwartek
zzz

Zapewne masz rację jednak po tej informacji pojawił się u mnie lekki uśmiech ;).Też mi się tak wydaje że to zagrywka pod publikę no ale zobaczymy.
30 czerwca 2011, 17:45 / czwartek
Decyzja PZPNu to nic innego jak chwyt marketingowy.
Chcieli przekazać nam kibicom,że oni wcale nie są tacy źli.
Przerzucili odpowiedzialność na Ekstraklasę myśląc,że w razie dalszych zamykań sektorów obierzemy inny cel i przestaniemy bojkotować mecze reprezentacji oraz skandować przy każdej okazji co o tych dziadach myślimy.
Nie dajmy się nabrać na te zagrywki.
TRADYCJA ZOBOWIĄZUJE,PZPN CHUJE!
30 czerwca 2011, 18:28 / czwartek
NIE CHCEMY EURO odnośnik
30 czerwca 2011, 18:36 / czwartek
Incognito co to znaczy że chcą przerzucić odpowiedzialność na Ekstraklase SA? PZPN nie ma najmniejszego prawa do podjęcia decyzji o zamknięciu bądź nie stadionów ekstraklasy(tak jak nie podejmował jej w maju), organizatorem rozgrywek jest Ekstraklasa SA(jedynie licencje podlegają PZPN-owi), wydziałem karnym dla najwyższej klasy rozgrywkowej jest Komisja Ligi Ekstraklasy. Bardzo dobra decyzja PZPN-u, brawo.
30 czerwca 2011, 18:49 / czwartek
I jeszcze co do decyzji podjętej przez kluby, przeciwko wprowadzeniu zakazu wypowiedziały się:
Widzew Łódź, brawo panie Cacek. Śląsk Wrocław, szacunek dla panów Waśniewskiego i Solorza, a także co niezmiernie cieszy Lechia Gdańsk pełne uszanowanie dla podejmujących decyzje. Od głosu wstrzymało się Podbeskidzie BB.

Przy czym zastrzegam że za tą informację nie ręczę głową bo jest to info z 5 ręki.

dzisiejszy protest Solidarności w Warszawie i ta szczególnie nas interesująca część:
odnośnik
30 czerwca 2011, 18:57 / czwartek
Nie łapiesz?
PZPN nie zabroni(póki co)kibicom wyjeżdżać za swoją drużyną na mecz od 2 ligi w dół,którymi zarządza całkowicie.
A zamknięciu sektorów gości mają zdecydować w Ekstraklasie S.A i PLP.
Gdyby dziady z PZPN oznajmiły,że gości nie mają kluby wpuszczać to była by to decyzja wiążąca.
Tak więc dla mnie to jest proste,PZPN umywa ręce.
30 czerwca 2011, 19:05 / czwartek
Nie nie byłaby, decyzję o ewentualnym niewpuszczeniu kibiców gości na mecze e-klasy i 1.ligi i tak samodzielnie i niezawistnie podejmują organy zarządzające czyli Ekstraklasa SA i PLP. PZPN w zakresie własnej jurystykcji podjął jedynąsłuszną decyzję, a co zrobią e-klasa i plp nie jest zależne od decyzji PZPN. Równie dobrze mogą się zgodzić na propozycję miłościwie nam panujących organów jak i ją odrzucić.
Zaś to czy decyzja PZPN-u jest podyktowana pobudkami innymi niż przywracanie normalności to sprawa wtórna.
30 czerwca 2011, 19:08 / czwartek
*jurysdykcji
30 czerwca 2011, 19:16 / czwartek
Umywają ręce, bo obecnie to PLP i Ekstraklasa SA sprawują władze nad tymi rozgrywkami, a PZPNowi odnośnie cen biletów na mecze, sposobie ich dystrybucji i zakazach bez przyczyny, których nie mają zapisanych w tych swoich debilinych przepisach to szczerze chuj do tego. PZPN może zamknąć sektor gości jedynie w przypadku naruszeń dyscyplinarnych w czasie rozgrywek, które nakłada WD lub komisja ds nagłych. Dlatego nie dziwi mnie fakt, że decyzje ma podjąć Ekstraklasa SA i PLP, które raczej na pewno zakazu nie wydadzą co już niejednokrotnie chocby Rusko dawał do zrozumienia. Dlatego choćby, że Ekstraklasa SA ma podpisać do końca lipca umowę ze sponsorem tytularnym ligi, a nie wydaje mi się, żeby T-Moblie (bo to rzekomo o te firmę chodzi), chciał podpisać umowę o sponsorowanie towaru, gdzie kibic (konsument) nie ma pełnego dostępu do niego. A to z tego względu, że siada wartość marketingowa i wizerunkowa, a żadna duża firma o wyrobionej marce nie zaryzykuje by sponsorować "cyrk na kółkach". Rusko musi podpisać umowę ze sponsorem przed startem nowego sezon, bo obiecywał to już w poprzedniej kadencji. Ponownie wybrano go tylko dlatego, że dostał kredyt zaufania oparty o podpisanie tej umowy ze sponsorem tytularnym ligi na sezon 2011/12.

Co do działań rządu to rząd znalazł się obecnie w narożniku ringu i musi się bronić. i to z własnej głupoty. Kampania antykibicowska przyniosła im mocne straty w sondażach wyborczych, a w kontekście nadchodzących wyborów będą musieli pójść na kompromis. Rząd mocno się przeliczyl na podjętych działaniach ignorując zdanie mądrzejszych od siebie m.in. decyzje o braku zgody Policji na rozgrywanie Finału PP w Bydgoszczy i osiągnął efekt odwrotny do zamierzanego. Liczyli na poklask i uwielbienie ludu za walkę z tymi okropnymi przestępcami ze stadionowych trybun, a wyszło jak z Walterowym widelcem, że teraz nawet ludzie, którzy się piłką na codzień nie interesują mają ich za bandę debili i w coraz większej sile popierając kibicó w dążeniach do swoich praw, gdyż widzą, że sprawa kibicowska leży również blisko ich samych. Wolność słowa, swobody obywatelskie - to tyczy się wszystkich mieszkańców naszej Ojczyzny, a nie tylko kibiców.
30 czerwca 2011, 19:16 / czwartek
Brawo dla chłopaków z Lechii, którzy pojechali manifestować prawdę i walczyć o nasze podstawowe prawa.

PZPN to dno, ale nie wiem z jakich powodów, pierwszy z ich strony raz coś pozytywnego. Zdania o nich jednak nie zmienię.
30 czerwca 2011, 19:35 / czwartek
Fajna akcja Jagi! Też teraz zastanawiać się będę nad zakupem karnetu jeśli wejdą zakazy z wyjazdami. Co jak co, ale niech kluby zobaczą, że powinny być z nami kibicami i zaczną lobbować rząd! Dziś w ogóle znalazłem artykuł o tej akcji Kibice Za Bezpieczeństwem odnośnik już trochę zbyt późno interweniować, ale np. własnie teraz spróbować raz jeszcze coś społecznego rozpocząć z większym odzewem.
30 czerwca 2011, 19:40 / czwartek
Chcesz zaszkodzic rządowi Tuska - złóż pozew wobec postępowania rządu.
Pozew zbiorowy kosztuje 100tys zł w przypadku przegranej- jeśli bedzie 100 tys ludzi to bedzie on oksztował 1zł każdego.
Pozew organizowany jest przez profesora Rybińskiego, ekonomiste, byłego vice prezesa NBP i oczywiście prawników.
Opis akcji:
odnośnik
Tu mozna sie zapisać:
odnośnik

Akcja pod roboczym tytułem: "GOSPODARKA MATOLE!"

To jedyny rozsądny pomysł żeby sie odegrać, a w dodatku cholernie pozyteczny.
30 czerwca 2011, 19:45 / czwartek
A tu link konkretny pod strone www akcji:

odnośnik
1 lipca 2011, 01:21 / piątek
Hier ist der Hund begraben!!

Konferencję prasowa miałem w dziś w gmachu YMCA-i – i wychodząc trafiłem prosto na demonstrację „S”.

Zostałem zaszokowany życzliwym przyjęciem przez demonstrujących. Prawie każdy rzucał się ściskać rękę, zrobiono ze mną paręset fotek, uścisnąłem ponad tysiąc rak, ludzie zapewniali, że czytają moje artykuły i popierają. Twierdzili, że jestem jedynym politykiem, który nie bał się do nich wyjść (A dlaczego miałbym się bać? Czy ja ich okradam, czy nakładam na nich podatki??!?) Prosili, by „Tak trzymać!” A co najważniejsze kilka razy, zupełnie niezależnie, padały okrzyki: „Nareszcie doczekał się Pan, że będziemy na Pana głosować!”.

Co ciekawe: część sugerowała start w koalicji – i to raczej z PJN niż z PR!

Raz tylko padła sugestia: „W jakim języku się Pan modli?” - i raz, (a może dwa): „Dlaczego fotografujecie się z tym Korwinem – przecież to anty-związkowiec?” - co spotkało się z powszechnym wzruszeniem ramion. Jedna osoba pytała mnie, czy popieram „prawa związkowców” - ale kiedy odpowiedziałem: „Nie – ja popieram normalne prawo” - wcale nie robiła wrażenia rozczarowanej.

Tak, ze wrażenie odniosłem b. pozytywne. To prawda, ze ci ludzie przez 8 godzin dziennie są związkowcami – ale przez 16 godzin (oraz na urlopach, podczas weekendów, na chorobowym, na emeryturze i w latach szkolnych – związkowcami nie są. Są konsumentami. I, o dziwo, chyba tak się podczas tej demonstracji czuli.

Przy okazji dowiedziałem się, dlaczego domagają się podniesienia ustawowej płacy minimalnej; wcale nie dlatego, by najmniej zarabiający zarabiali więcej!!! Chodzi o to, że od wysokości płacy minimalnej uzależnionych jest szereg dodatków do płacy (np. za pracę nocną) również ludzi zarabiających całkiem.

I tu jest pies pogrzebany!!!

W tym celu trzeba więc zmienić te biurokratyczne ustawy – a nie podnosić płac-min!! Ale to jest, zdaje się, poza horyzontem związkowców.

A ich drugi postulat – obniżka akcyzy na benzynę – jest absolutnie słuszny,.

JKM
1 lipca 2011, 14:06 / piątek
odnośnik
odnośnik
Dla wszystkich wyborców PO, głosujcie dalej będziecie(??) mieli państwo policyjne
1 lipca 2011, 23:14 / piątek
Ekstraklasa SA zaprosiła przedstawicieli wszystkich Stowarzyszeń kibicowskich klubów Ekstraklasy do Warszawy ,pewnie będzie to decydujące spotkanie odnośnie zakazu wyjazdowego.

Spotkanie we wtorek
1 lipca 2011, 23:18 / piątek
Nie bierzcie jencow ! :-)
1 lipca 2011, 23:58 / piątek
odnośnik
to jest moim zdaniem akcja do zrobienia, która uzmysłowi co POniektórym POpaprańcom, że żarty się skończyły, a wybory za pasem, ale tu trzeba solidarności wszystkich klubów przez duże "S", wuzuwele, milczenie trybun, hepeningi, brak zakupu karnetów to połowiczne środki efektu nie przyniosą
pozdro
3 lipca 2011, 18:22 / niedziela
to wielka i historyczna chwila.

Decyzją radnych Gdańska, ulica, przy której stoi stadion PGE Arena, będzie nosić nazwę „Pokoleń Lechii Gdańsk”. Dziś wiemy także, że Klub będzie miał numer porządkowy 1.

Przez kilka miesięcy trwały burzliwe dyskusje, jaka powinna być nazwa ulicy, przy której stanie PGE Arena. Wreszcie radni Gdańska zdecydowali o wyborze nazwy ulicy „Pokoleń Lechii Gdańsk”.

Teraz - na wniosek Komisji Kultury i Promocji Rady Miasta Gdańska - nadano numer porządkowy, który będzie w adresie nowej siedziby Lechii. – Stadion PGE Arena i siedziba Klubu będzie mieścić się przy ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1. W tym miejscu chciałbym podziękować panu Markowi Bumblisowi, przewodniczącemu Komisji, za osobiste zaangażowanie i złożenie stosownego wniosku w tej sprawie – mówi Błażej Jenek, prezes Lechii-Operator.
3 lipca 2011, 18:53 / niedziela
odnośnik - ciekawe ile w tym prawdy?
3 lipca 2011, 20:18 / niedziela
niestety weszlo ma raczej dobre zrodla. przejebane, noz w plecy z kazdej strony
3 lipca 2011, 21:09 / niedziela
odnośnik

Najciekawsze ostatnie zdanie:
"Może nie będzie tak źle. - We wtorek spotkamy się z przedstawicielami stowarzyszeń kibiców - informuje rzecznik Ekstraklasy SA, Adrian Skubis. - Przedstawimy im nasze reguły gry. Rozumiemy obawy klubów, ale chcemy, aby na meczach było jak najwięcej widzów."
3 lipca 2011, 21:11 / niedziela
a w Gdańsku kadra zagra z Niemcami – mówi nasz informator.... , jeżeli się kurwa sprzedali żeby Polska zagrała z Niemcami w Gdańsku kosztem kibiców to chuj kładę karnetu w tym roku nie kupuję i bojkot reprezentacji !!!
3 lipca 2011, 21:21 / niedziela
wygląda to na POlityczne podziekowanie za stadion.
3 lipca 2011, 21:46 / niedziela
Jestem z kolejnym protestem przeciwko naszemu zarządow
3 lipca 2011, 22:00 / niedziela
A mi sie wydaje że celowo wprowadzają dezinformację żeby kibice do konca pewni nie byli jaki klub jak głosował. To jest stary dobru sposób na manipulację. Każdy wierzy ze jego klub głosował za kibicami i kupi karnet. I o to im właśnie chodzi. Tylko kasa się liczy. Dlatego właśnie w pełni zgadzam się z forma protestu kibiców Jagiellonii. To jest najlepsza forma protestu. Bo tylko gdy świnie odetniesz od koryta zrozumie że cos jest nie tak.
3 lipca 2011, 22:41 / niedziela
Uważam, że powinniśmy domagać się od klubu na piśmie ich stanowiska w tej sprawie.
1 ..... 22 23 24 25 26 ..... 39
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.023