Gdańsk: piątek, 10 lipca 2020
FORUM
Podstrony:

Niespełnione Rządu Obietnice - Temat Zastępczy KIBICE !!!

strona 26/39

18 lipca 2011, 20:42 / poniedziałek
Przepraszam Nati mój błąd
18 lipca 2011, 20:51 / poniedziałek
nic się nie stało, wybaczcie że nie podałam źródła. Za szybko wcisnęłam przycisk zatwierdź - szkoda że nie ma możliwości edycji postów.
18 lipca 2011, 22:50 / poniedziałek
Prezesowi i działaczom Jagi to już od jebało na całego. odnośnik
Aż się boję tzn .nie o siebie co może nas czekać z okazji pierwszego meczu w Ekstra.
22 lipca 2011, 08:57 / piątek
Ekstraklasa: pięć klubów złożyło skargę do sądu

"Kluby, którym wojewodowie zamknęli stadiony, złożyły skargę do sądu. Chodzi o kilka milionów złotych. Lech, Legia, Śląsk, Widzew i Zagłębie składają skargę w Sądzie Administracyjnym.

Wiosną wojewodowie: dolnośląski, łódzki, mazowiecki i wielkopolski podjęli decyzje o jednorazowym zamknięciu dla publiczności stadionów na mecze: Lech – Górnik, Legia - Korona, Śląsk - Bełchatów, Zagłębie - Wisła i Widzew - Zagłębie. Wojewodowie powoływali się na negatywne opinie policji, która miała zastrzeżenia do poziomu bezpieczeństwa na obiektach. Gospodarze tych spotkań nie pogodzili się z decyzjami i zaczęli walczyć o utracone zyski.

– Ścieżka odwoławcza była dla każdego taka sama – tłumaczy mecenas Jacek Masiota, członek zarządu PZPN, szef Rady Nadzorczej Ekstraklasy SA, a na co dzień pracownik Lecha Poznań. (....).

Nieoficjalnie wiemy, że Legia chce się domagać co najmniej miliona złotych. Ale nie wszystkie kluby walczące z bezprawnymi ich zdaniem decyzjami wojewodów, zrobiły dokładny rachunek strat. Nie uczynił tego między innymi Śląsk."
26 lipca 2011, 11:40 / wtorek
W końcówce ubiegłego sezonu ekstraklasy mecze odbywały się bez kibiców gości. We wtorek prezesi klubów T-Mobile Ekstraklasy mają wyrazić zgodę na wyjazdy fanów.
Jak informuje Przegląd Sportowy, każdy klub będzie miał własną bazę kibiców. Piłkarscy fani mają dostać pewnego rodzaju szansę, gdyż w przypadku najmniejszego wybryku znów zostaną zakazane wyjazdy. - Chyba wszyscy jesteśmy zgodni, że kibice powinni mieć możliwość oglądania także wyjazdowych spotkań swoich drużyn. Ale tylko ci, których naprawdę interesuje mecz, a nie wszczynanie awantur - powiedział na łamach Przeglądu Sportowego Maciej Turnowiecki, prezes Lechii Gdańsk.

źródło - sportowefakty.pl
27 lipca 2011, 08:57 / środa
MIE DAWAC ZGODY TEMU CO MA TOLE , BO ZNOWU Z WEZEM WYSKOCZY ... I BEDZIEMY MIELI POZAMIATANE PRZEZ JEDNEGO OSLA !
27 lipca 2011, 11:22 / środa
Stowarzyszenia ponoć nie będą podpisywać dokumentu, który podsunęła im Ekstraklasa S.A.
27 lipca 2011, 21:50 / środa
Donald Tusk stara się o kartę kibica. Ciekawe gdzie chce chodzić na mecz ? Tylko jak narozrabia to zamkną nam stadion !
27 lipca 2011, 21:59 / środa
Ja jestem ciekaw jak to jest prawnie skonstruowane, żeby brac odpowiedzialnosc za kogokolwiek (szczegolnie ze kilkaset luda) jadac przez cala polskę.

Czyli teraz co stowarzyszenia maja pilnowac, zeby np. Pan Kowalski nie zrobil kupy na chodniku, bo inaczej zabronia wyjazdow? Dramat.
27 lipca 2011, 23:19 / środa
Nie znam postanowień Ekstraklasy.pl i "papierów" przedłożonych do podpisania stowarzyszeniom. Jeżeli jest to odpowiedzialność indywidualna przedstawiciela stowarzyszenia jako organizatora zorganizowanego wyjazdu olałbym ten kwit i go nie podpisywał.
Teoretycznie - mając zarejestrowaną kartę kibica - każdy z nas na własną rękę może pojechać na wyjazd i kupić bilet na mecz.
W pewien sposób łamałoby to "niepisane" zasady zgód i kos, ale jeżeli mamy przyciwstawić się szerokiej nagonce na "kiboli" uważam , że jest to jedyny sposób przeciwstawienia się jej.
Może jestem "kamikadze", ale czuję sie wolnym człowiekiem i tak będę postępował.
28 lipca 2011, 12:31 / czwartek
"Wiara Lecha" nie chce dać gwarancji, że kibice nie będą łamać prawa na stadionach podczas wyjazdowych meczu swojej drużyny. Takich gwarancji żąda Ekstraklasa.

Kibice znaleźli się na cenzurowanym po majowej zadymie w Bydgoszczy. Po finale Pucharu Polski chuligani w barwach Lecha i warszawskiej Legii wbiegli na boisko i zdemolowali stadion.

Przed nowym sezonem, który rozpoczyna się w najbliższy weekend policja chciała, by na stadiony ekstraklasy nie wpuszczano kibiców przyjezdnych. Ale kluby wybrały inne wyjście: kibice wejdą, jeśli reprezentujące ich stowarzyszenia podpiszą z Ekstraklasą umowę. Mają obiecać, że kibice nie będą łamać prawa na stadionach i w drodze na mecz. Dotyczy to zwłaszcza niszczenia mienia, atakowania ochrony, wnoszenia zabronionych przedmiotów, wbiegania na boisko i odpalania rac.

Tyle że organizacje kibicowskie nie zamierzają nic podpisywać. "Litar", szef "Wiary Lecha", oświadczył w internecie: "Nie widzimy sensu podpisywania czegoś, do czego i tak zobowiązują nas (kibiców, nie stowarzyszenia) przepisy". Gwarancji nie chcą dać też inne organizacje zrzeszone w Ogólnopolskim Związku Stowarzyszeń Kibiców.

Co teraz? Ostateczna decyzja - wpuszczać kibiców czy nie - należeć będzie do klubów gospodarzy.

Za tydzień Lech Poznań gra w Lubinie z Zagłębiem. Czy poznańscy kibice wejdą na stadion? Rzecznik Zagłębia mówił nam wczoraj, że decyzja nie zapadła. A jeśli do Poznania zechcą przyjechać kibice, którzy nie podpisali gwarancji? Wiceprezes Lecha Arkadiusz Kasprzak: - Jeszcze nie wiem, co zrobimy.

Pewne jest tylko stanowisko policji. - Jeśli dojdzie do złamania prawa, a organizator nie będzie reagował, przed następnym meczem nasza opinia na temat bezpieczeństwa będzie negatywna. A to otwiera drogę do zamykania trybun - mówi rzecznik Komendy Głównej Policji Mariusz Sokołowski.

Źródło: Gazeta Wyborcza Poznań odnośnik
29 lipca 2011, 10:09 / piątek
System identyfikacji kibiców jest niekonstytucyjny!!!:

odnośnik
2 sierpnia 2011, 18:07 / wtorek
odnośnik

Komentarz pozostawiam wam......
2 sierpnia 2011, 18:47 / wtorek
2 sierpnia 2011, 19:15 / wtorek
Staruch zatrzymany, a na komisariacie GóWno

"godz. 21:00 kibice Legii złożyli wieniec na szczycie Kopca Powstania Warszawskiego. Wystrzelili race i zeszli w dół. U podnóża Kopca Piotr Staruchowicz "Staruch" został zatrzymany przez policję i wsadzony do samochodu. Kibice nie chcieli wypuścić samochodu z "Staruchem". (...)
Godz. 01:08
Ewa Stankiewicz oraz inni Solidarni szukają Piotra Staruchowicza. Udali się do Pałacu Mostowskich w celu uzyskania informacji nt miejsca przetrzymywania Starucha.
W Pałacu Mostowskich, budynku komisariatu stołecznej policji, przywitał ich stojak reklama prywatnej gazety - GW!"

odnośnik

odnośnik
2 sierpnia 2011, 19:29 / wtorek
ja pierdolę... co za tłuki tępe... milicja kurwa jebana. ne mogę tego oglądać bo ciśnienie kurwa skacze niemożliwie. Kurwa co za komuna jebana! zomo pierdolone.Ja pierdolę za kraj POjebany, salonowcy... szkoda w ogóle bełkotać bo człowiekowi sił brakje.

odnośnik
2 sierpnia 2011, 21:28 / wtorek
Lech Poznań w wydanym oświadczeniu,informuje o podtrzymaniu protestu zaczętego jeszcze w ub. sezonie- m. in wyjazdy bez flag,mecze u siebie bez dopingu,wszyscy na czarno...
2 sierpnia 2011, 21:30 / wtorek
2 sierpnia 2011, 21:48 / wtorek
100% prowokacja odnośnik
3 sierpnia 2011, 00:36 / środa
Brak słów... Białoruś...nawet gorzej, bo tam przynajmniej nie udają, że jest normalnie
3 sierpnia 2011, 07:29 / środa
Podobał mi się dzisiaj monolog jednego z radiowcow w Zetce wypowiedziany bo wiadomości o zatrzymaniu Starucha,jeśli ktoś nie słyszał pozwole sobię zacytować,
"Piotrek trzymaj się,jutro Legia gra z Gaziantepsporem,mam nadzieję,że będziesz."
Na koniec dodał coś w takim stylu,że każdemu morze się zdarzyc pobić policjanta.Takie podejście do sprawy przez media to ja rozumiem i popieram.
3 sierpnia 2011, 14:08 / środa
Link do stron ITI: odnośnik

W skrócie: Staruch usłyszał zarzut dokonania rozboju na "kibicu" Groclinu, na razie odmawia składania wyjaśnień i nie przyznaje się do winy. Prokuratura ma dzisiaj złożyć wniosek o areszt.
3 sierpnia 2011, 19:27 / środa
Komuna wraca w całej postaci . Pełne kurestwo na całej linii . Jedyna szansa ,że Sąd Okręgowy uchyli te postanowienie .odnośnik
Donald matole,twój rząd i tak obalą kibole!!
4 sierpnia 2011, 00:23 / czwartek
odnośnik
Ktoś powinien pozwać tego psa, co nie chciał się wylegitymować... Choć za jego słowa zapewne nie udałoby się go ukarać....

Polecam także:
odnośnik

Trzeba odsunąć antypolaków od władzy, cała lewicowa banda czworga (PO,PiS, PSL, SLD) rujnuje każdego dnia nasz kraj.... Moim zdaniem wyjściem może być Nowa Prawica, choć pewnie obecna banda zrobi wszystko aby się utrzymać...
4 sierpnia 2011, 00:57 / czwartek
jebane kurwy ...w jakim my kraju żyjemy to szkoda słów
4 sierpnia 2011, 01:32 / czwartek
Zgadzam się z tym, że pis jest jest zbytnio lewicowy, ale to co robi KONDOM to jest normalny socjalizm. Jak prawica będzie miała szansę, to zagłosuję, ale obecnie to wolę pisiorów od pseudo liberalnych komuchów podnoszących podatki. Do mnie nikt o 6 rano nie zawita, bo zawsze byłem ok.
4 sierpnia 2011, 01:32 / czwartek
Kibice w Gorzowie też mieli problem, przez to, że chcieli uczcić pamięć powstańców:
odnośnik
odnośnik

W Suwałkach także problemy:
odnośnik

Jeszcze coś o zatrzymaniu Starucha:
odnośnik
4 sierpnia 2011, 01:40 / czwartek
po prostu skurwysyny cioty bez honoru
4 sierpnia 2011, 01:44 / czwartek
trzczy- jak nie zagłosujesz, to nie będzie miała szansy...

Głosowałeś na PiS? Przekonałeś się, ze to nie żadni konserwatyści ani obrońcy suwerenności Polski (patrz na podpisany traktat, który odebrał Polsce suwerenność), lecz po prostu oszołomy goniące za posadami państwowymi. Mam nadzieję, że nie masz zamiaru przerzucić głosu na aferałów z PO?!? Posądzeniem, że zagłosujesz na PSL lub SLD nie chcę cię obrazić...

Radzę Ci najpierw zastanowić się nad swoimi poglądamy, jeśli masz lewicowe głosuj na lewice (pis, po, sld, psl), jeśli masz prawicowe to głosuj na prawicę!
4 sierpnia 2011, 01:54 / czwartek
Na razie nie wierzę w szanse prawicy w Polsce. Gdybym mógł jakoś się przyczynić, to bez zawahania.
4 sierpnia 2011, 09:40 / czwartek
Męczy mnie już ta zabawa w "zmarnowany głos" i wybór lepszego zła. Zwłaszcza, że owe lepsze zło (Pis) nic pod względem gospodarczym nie wnosi. Co więcej można na 100% obstawiać, że drugi raz pod rząd nie wygrają- media ich zjedzą.

Dla mnie sprawa jest oczywista- jeśli już idę to głosuję na KNPrawicy.
4 sierpnia 2011, 11:25 / czwartek
trzczy - dla mnie jest proste głosowanie, najpierw określasz swoje poglądy a potem patrzysz jaka partia prezentuje takie poglądy jak Ty, niezależnie czy ma ona szansę wejścia do sejmu czy nie, liczy się to, że głosujesz zgodnie ze swoimi poglądami, których jesteś świadomy. Pozatym nie wierzcie w sądaże, które mają uświadomić wszystkich na pół roku przed wyborami, że liczą się tylko dwie partie, w większości sądażów Nowa Prawica jest okrutnie pomijana, tak jakby nie istniała, poniżej przykład:
odnośnik

"Według telefonicznego sondażu Platforma Obywatelska może liczyć na 39% poparcia, PiS na 29%. 12% ankietowanych popiera SLD. PSL z 4% poparcia znalazłoby się poniżej progu wyborczego.

Kolejne miejsca w sondażu zajmują: Ruch Poparcia Palikota (3%), PJN, Samoobrona, Krajowa Partia Emerytów i Rencistów i LPR (po 1% poparcia).

Opcję "inna partia" wybrało 2% pytanych. 4% nie ma zdania, tyle samo odmówiło odpowiedzi.

55% ankietowanych deklaruje, że pójdzie na wybory.

Sondaż na zlecenie "Faktów" TVN ośrodek SMG/KRC przeprowadził 3 sierpnia 2011 roku metodą telefoniczną na grupie 1005 dorosłych osób."

Tymczasem sam JKM w wyborach prezydenckich zdobył 2,5% głosów, więc więcej niż wymieniane w sondażach PJN, Samoobrona, LPR i Emeryci i Renciści, którym dają po 1%... Robią wszystko, aby tylko nie wspominać o Nowej Prawicy, a tymczasem oni zyskują na poparciu, JKM od ponad roku jeździ po kraju i kilka razy w tygodniu ma spotkania na które przychodzi po kilkaset osób, którym tłumaczy dlaczego obecny socjalizm jest tak niewydajny... Jeśli chcesz sam wspomóż organizacyjnie Nową Prawicę, możesz wpaść na ich spotkanie i pomóc im w odniesieniu sukcesu, dla dobra TWOJEGO i MOJEGO a także Polski a nie dla dobra tylko kandydatów....
4 sierpnia 2011, 11:27 / czwartek
A dostrzegasz różnice poparcia dla lidera i dla partii?
4 sierpnia 2011, 11:44 / czwartek
Powiem tak: PO mnie zawiodło na maksa. Głosowałem na nich ,żeby pozbyć sie PISu i tej popapranej koalicji. Teraz jest chyba jeszcze gorzej. Gospodarką się nikt nie zajmuje, brak reform, brak odważnych decyzji. Rostkowski zakombinował z długiem tak ,żeby UE się nie czepiała. Obiecanki cacanki rządu można wsadzić głęboko w d... . SLD nie popieram. PSL to kombinatorzy. Lepper, PJN i inne wysymły to zostawię bez komentarza. Jak mam głosować to tylko na wspomnianą w postach wyżej Prawicę. Nawet jak nie mają szans (przynajmniej oficjalnie) to liczę ,że chociaż wejdą do sejmu. 5% da się ugrać. Tylko trzeba przekonać innych, że może być inaczej niż to co się teraz dzieje. Wszystko krok po kroku a dojdziemy do celu. W jedności siła. Nawet jak nie do do końca się zgadzasz to zagłosuj przeciw PO, PIS, SLD i PSL. Jak znowu nie wyjdzie i się nic nie zmieni to chyba będzie trzeba zrobić rewolucję jak w Afryce (może troche bardziej cywilizowanie) i rozgonić to całe zgniłe towarzystwo. Ludzie już teraz ledwo wiążą koniec z końcem, nie mają pracy , a pieniążki z UE niedługo się skończą i nawet budowlańcy nie będą mieli roboty. Miejmy odwagę pójść do wyborów i zagłosować jak nie Za Prawicą to przynajmniej przeciwko obecnie panującym.

Z Biało-Zielonym Pozdrowieniem :)
4 sierpnia 2011, 11:55 / czwartek
proponuje przenieść dyskusję tutaj odnośnik
4 sierpnia 2011, 12:14 / czwartek
Pojęcie zmarnowanego głosu to wymysł tych, którzy są przy władzy. A przy władzy mamy 4 socjalistyczne partie, które chcą by niezadowolona z ich władzy część społeczeństwa uznała, że mimo rozczarowania jedyna droga to wybierać mniejsze zło spośród nich.

Co inteligentniejsi dostrzegają manipulację i zagłosują zgodnie z przekonaniami wiedząc, że tylko tak można coś zmienić, nawet jeśli nie teraz to krok po kroku uzyskując coraz większe poparcie w kolejnych wyborach.

Pozostałym życzę powodzenia w wybieraniu pomiędzy dżumą a cholerą. Szkoda tylko, że wybierają to tez dla mnie.

By chociaż trochę nawiązać do tematu:
Ministerstwo Sprawiedliwości przygotowało projekt ustawy zwiększający wysokość grzywien za wykroczenia. Na przykład za używanie nieprzyzwoitych słów w miejscu publicznym przewidziano karę do 3000 zł. Tylko czekać aż zaczną to egzekwować na stadionach.
4 sierpnia 2011, 13:01 / czwartek
false prophet - 100% poparcia.

Nawiązując do ustawy proponuję z góry wliczyć owe 3000zł do ceny biletu...
4 sierpnia 2011, 13:06 / czwartek
mimo wszystko nie wrzucałbym PISu do jednego worka z SLD, chociaż rzeczywiście trudno czasem stwierdzić czy PIS to prawica, lewica czy coś pośredniego(o ile coś takiego jest możliwe) to jednak obcy twór SLD-PZPR(WKPb) tkwi w GWnie zdrady głębiej nawet niż PO
4 sierpnia 2011, 13:19 / czwartek
ketrid2 - bądźmy obiektywni...

Kogo zdradziła PZPR? Chyba tylko sojusznika ze wschodu i swoje przywiązanie do władzy, którą się podzieliła, hihi.
Zdrajcy to ci, którzy się z PZPR układali na jej warunkach. A gdzie ich szukać każdy średniorozgarnięty Polak wie.
4 sierpnia 2011, 13:44 / czwartek
Proponuję miłośnikom niezłomnej "prawicy" spod znaku PiS przyjrzeć się co poniektórym członkom i przydupasom prezesa:
Maciej Łopiński - człowiek z Gdańska zapisał się do PZPR w 1971r po masakrze na wybrzeżu
Wojciech Jasiński - członek PZPR w latach 1976-82, zdaje się sekretarz KW w Płocku
Sędzia Kryże - w stanie wojennym skazywał opozycjonistów m.in za obchody 11 listopada (jego ojciec skazał człowieka na śmierć w tzw aferze mięsnej)
Janusz Kaczmarek - pod koniec lat 80 członek PZPR
I pewnie jeszcze paru takich by się znalazło
5 sierpnia 2011, 09:32 / piątek
5 sierpnia 2011, 10:29 / piątek
Niestety obawiam się, że sympatie polityczne wynosi się z domu. Przed telewizorem tatuś z mamusią chwalą partię X, a wyśmiewają Y, więc muszą mieć rację i ja też zagłosuję jak oni - całe myślenie młodszego pokolenia.
Mało kto sam wyciąga wnioski, ale co się dziwić skoro w mediach jedni obrzucają błotem drugich i na odwrót. Ciężko młodemu człowiekowi dostrzec tych dobrych.

Oczywiście temat komuny jest co niektórym zbyt dobrze znany, ale ile jest osób, które nie miały z tamtym okresem do czynienia, a teraz słyszą to tu to tam, że jednak wtedy żyło się lepiej?
Szkoda, że mało kto pamięta jak tamto "lepiej" ma się do dzisiejszej (nie różowej, ale jednak kolorowej) rzeczywistości...
Po rządach PO nigdy niczego dobrego sobie nie obiecywałem - dziwię się osobom, które mają pojęcie o polityce, a teraz bija się w pierś, że głosowały na tą partię. Z góry było wiadomo dla kogo grają.
Na Pisie zawiodłem się, bo oddałem im swój głos myśląc, że rzeczywiście rozliczą komunistów (na czele z Wałęsą) i będą przykładem na miarę przedwojennych polityków. Okazało się, że to były tylko przedwyborcze obietnice, a życie pokazało swoje...
Tym partiom już dziękuję - tym razem będę miał spokojne sumienie oddając głos na Nową Prawicę. J.K-M wykazuje w tej chwili najwięcej zdrowego rozsądku choć w mediach próbują przedstawić go jako szaleńca.
5 sierpnia 2011, 11:05 / piątek
Z Korwinem to jest tak że jak go słuchasz to kiwasz głową i mówisz gość ma rację. Jednak zauważ że sam Korwin mówi że żyjemy w społeczeństwie debili i debile wybierają równych sobie. Zakładając optymistycznie że Korwin zdobywa władzę po wyborach i realizuje swój program, po następnych wyborach miałby poparcie 0% ponieważ nasz naród ochoczo krzyczy precz z komuna ale jednocześnie chce mieć przywileje z dawnych lat (kolejarze, stoczniowcy, nauczyciele, mundurowi itp). Wyobrażasz sobie że JKM likwiduje zus, krus i ludzie dobrowolnie odkładają kasę na emerytury? We wszystkich nagle odezwie się duch kapitalizmu? Korwin zawsze przytacza przykład prywatnych przychodni weterynaryjnych w opozycji do służby zdrowia - tyle tylko że zapomina dodać że jak się nie opłaca leczyć zwierzaka to można je uśpić co w przypadku ludzi może się nie sprawdzić.
5 sierpnia 2011, 11:41 / piątek
"(...)prywatnych przychodni weterynaryjnych w opozycji do służby zdrowia - tyle tylko że zapomina dodać że jak się nie opłaca leczyć zwierzaka to można je uśpić co w przypadku ludzi może się nie sprawdzić." tu nawet nie chodzi o to czy sie "oplaca", tylko czy wlasciciela na to stac zeby wykladac kase mimo ze rokowania sa beznadziejne, masz kase placisz, nie masz skracasz jego cierpienie.
Nasz los, w ciezkich przypadkach, az tak bardzo nie odbiega od losu zwierzakow, chorujesz np na raka i masz kase to się leczysz, kupujesz leki za dziesiatki tysiecy zeby o pol roku rok przedluzyc zycie nie masz kasy umierasz w cierpieniu i nawet jakbys chcial juz to przerwac i usnac to niestety wiekszosc mowi ze to nie humanitarne i musisz cierpiec do konca.
JKM mowi pisze prawie same "oczywiste oczywistosci", szkoda ze czasami jebnie cos tak bez sensu ze glowa boli i przewaznie tylko to pokaza w TV.
Obecnie podzial sceny politycznej jest ustalony, sposob finansowania partii spowodowal ze czolowym partiom juz nikt nie jest w stanie zagrozic przez dlugie lata :(
5 sierpnia 2011, 11:50 / piątek
Czołowe partie udają że się różnią ale tak naprawdę chodzi o koryto - w telewizji się pokłócą a potem wódkę razem pija i się śmieją z ciemnego ludu. Najlepiej to widać w "Kawie na ławę" gdzie się chłopaki zapomną i mówią per Rysiu, Gieniu itp. Ale niestety na swierze powietrze w tym zatęchłym burdelu nie ma co liczyć.
5 sierpnia 2011, 12:22 / piątek
po pis psl sld to są populistyczne molochy uwikłane w liczne układy. Żeby dostać się do koryta, żeby im poparcie w sondażach urosło obiecują chuj wie co. Mają te same oklepane, socjalne pierdzenie pod publiczkę.
W rzeczywistości maja wyjebane na wszystko, zrobią chujowy budżet, zadłużają Polskę i wódę chleją za nasze pieniądze.

Kurski chce ratować Lotos bo wie że to dobre medialne zagranie, matoł chce sprzedać bo brak mu kilku miliardów do bilansu, ale ma to wkalkulowane bo na kibolach zarobił kilka % i do wyborów wystarczy.
5 sierpnia 2011, 12:26 / piątek
I PO i PiS stosują tę samą retorykę "zmarnowanego głosu". To powinno dawać do myślenia.

Wk***wia mnie, że Nowa Prawica, stary UPR i M.Jurek nie mogą doraźnie (podkreślam DORAŹNIE na okoliczność wyborów) się dogadać, bo wspólnie +5% mogłoby się okazać bułką z masłem. Ktoś im tam wsadził V kolumnę?

IMO służba zdrowia winna być prywatna i finansowana przy pomocy dobrowolnych ubezpieczeń.
Kto zrezygnuje, trudno, straty zawsze muszą być w ludziach albo w sprzęcie.
W końcu od czego jest rodzina? Ta stara, dobra, tradycyjna.
A Ochojska & CO nie będzie się musiała tułać po świecie w poszukiwaniu zajęcia.
5 sierpnia 2011, 13:11 / piątek
na prawo od PISu jest prawicowy plankton gotowy między sobą się pozagryzać o pierdółki o jakich filozofom i fizjonomom się nie śniło, dlatego nie wierze w to by powstało tam coś trwałego, PIS JarKacza dopóki ten tam rządzi nie będzie partią prawicową, ponieważ sam wódz nigdy nie miał zdecydowanie prawicowych poglądów, jest jednak pewna szansa że po odejściu Jarka PIS skręci w prawo,choć więcej wskazuje na to, że się rozpadnie ku uciesze czerwonych i POkrak
5 sierpnia 2011, 13:40 / piątek
Jezeli chodzi o gospodarke to wszystkie partie, to jest jeden wielki socjal, jak cala UE zresztą, zabierasz kase, potem rozdajesz i jestes dobry, kto wiecej zabierze wiecej rozda i wygra wybory obiecujac ze nastepnym razem da jeszcze wiecej...
Jedyny podział jaki u nas jest : SLD to lewica bo to niby komuna , PiS prawica bo to niby antykomuna, a w centrum mamy bezbarwne PełO, w którym rzadzi Matoł i tylko patrzy, z ktorej strony jak wieje to tak sie ustawia i gowno robi, nie no przepraszam zapomniałem, że kastruje pederastow i buduje autostrady ....
5 sierpnia 2011, 13:42 / piątek
JKM jeżeli w ogóle wystartuje to w parze z Palikotem, z tego co mi się obiło o uszy.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.244