Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Niespełnione Rządu Obietnice - Temat Zastępczy KIBICE !!!

strona 27/39

5 sierpnia 2011, 13:58 / piątek
Palikot i Korwin to raczej dwie różne bajki jeden jest lewicowy a drugi prawicowy (przynajmniej światopoglądowo), gospodarczo może jakoś by się dogadali.
W Polsce tak naprawdę o lewicowości i prawicowości nie świadczy ideologia i programy tylko historia - SLD - lewica bo ma korzenie i działaczy z PZPR, SDRP (czy jak to się zwało), PiS - prawica bo ma korzenie solidarnościowe (chociaż działaczy z pierwszej Solidarności na palcach jednej ręki tam policzyć można). Generalnie kto głośno krzyczy precz z komuna i mocniej włazi w dupę kościołowi szczególnie odłamowi toruńskiemu - ten prawica a że chce budować państwo solidarne (zakamuflowane socjalne), chwali Gierka itp to nikt i tak nie zapamięta. O prawicowości i lewicowości nie świadczą programy gospodarcze tylko to czy ktoś jest za invitro, aborcją itp.
5 sierpnia 2011, 14:08 / piątek
Sam odpowiedziałeś, ja nie jestem bezstronny, postrzegam JKM i Palikota jako osoby, których rzeczywistym celem jest autopromocja, a nie faktyczne działania, może się razem dogadają...Dlatego wspólna lista Prawicy z nimi...Powiem ,tyle dopóki tego wszystkiego bliżej nie poznałem uważałem ,że to kretynizm dzielić 5% poparcia na ileś tam partii,nadal tak uważam problem w tym ,że rozwiązań nie widać, a Palikot jako reprezentant prawicy...
5 sierpnia 2011, 14:10 / piątek
Tylko że jak wystartują razem to będzie to koalicja i wtedy potrzebują 8% a nie 5.
5 sierpnia 2011, 14:12 / piątek
Nie do końca, Upr z P. Jurkiem startują jako Komitet Wyborczy Prawicy i potzrebują 5%, oni ogarną to podobnie zapewne
5 sierpnia 2011, 18:07 / piątek
tak troche nie na temat.
Andrzej Lepper nie żyje, prawdopodobnie popełnił samobójstwo
5 sierpnia 2011, 18:13 / piątek
hehe i kilka osób ma teraz zagadkę na kogo głosować :)
5 sierpnia 2011, 18:21 / piątek
Rzeczywiście powód do śmiechu.
5 sierpnia 2011, 18:47 / piątek
o widzę pierwszego fana samobójcy
5 sierpnia 2011, 19:30 / piątek
a skąd wiesz, że od razu fan? a może po prostu zmarłym szacunek się należy co? Obojętnie czy na niego głosowałeś czy nie...o ile możesz już głosować.
5 sierpnia 2011, 19:34 / piątek
też słyszałem , że Lepper się powiesił , wszędzie w radiu trąbią
5 sierpnia 2011, 19:34 / piątek
Betonek 1945 % poparcia

Lechia Gdańsk szyk i elegancja
5 sierpnia 2011, 20:00 / piątek
Andrzej takiego cie bedziemy pamietali odnośnik
5 sierpnia 2011, 20:11 / piątek
Albo i tak odnośnik
5 sierpnia 2011, 20:48 / piątek
BETONEK pewnie mógłbym być twoim ojcem :) o ile to 88 jest rokiem twoich urodzin a nie HH
5 sierpnia 2011, 20:49 / piątek
a może tak odnośnik
5 sierpnia 2011, 21:27 / piątek
Lepper RIP
Napędziłeś strachu establishmentowi, tym wiecznie zadowolonym buzkom, kwachom i innym szumowinom.
Kto wie co wiedział, dlatego go wykończyli, albo jako przestroga dla innych.

odnośnik
odnośnik
odnośnik
5 sierpnia 2011, 21:36 / piątek
Powołajmy kolejną komisję śledczą, Blida mogła mieć swoją to czemu nie Lepper?
A tak poważnie to byc może go wykończyli, ale psychicznie, do tego doszły problemy rodzinne i skończył (ze sobą) tak jak skończył.
5 sierpnia 2011, 21:42 / piątek
Arkadiusz, przeciwnie. Masz dzieci??? Nic nie daje facetowi wiekszego kopa do życia niż problemy zdrowotne własnych dzieci.
5 sierpnia 2011, 21:51 / piątek
Mam, ale wiem, że każdy jest inny, są różne sytuacje, jeśli miał np. depresję to mógł nie mysleć zdroworozsądkowo.

Jednak widzę machina już ruszyła i zapowiada się kolejna polityczna szopka przed wyborami, a poważne tematy znów idą na boczny tor.
5 sierpnia 2011, 21:59 / piątek
Pamiętam jak w latach (chyba) 2005/2006 Lepper mówił,że talibowie wylądowali w Polsce.
Jaki rechot wybuchł wtenczas w społeczeństwie. Media robiły z Niego oszołoma.
A tu całkiem niedawno mogliśmy usłyszeć od jakiś zagranicznych mediów o tajnych więzieniach talibów na terenie Polski.
Oczywiście zbieg okoliczności.
5 sierpnia 2011, 23:51 / piątek
Więc jeśli jesteś taki dojrzały (wiekowo), to powinieneś wiedzieć jak się w takich sytuacjach zachować. Szacunek się należy zmarłemu. Przecież nie cieszyłbyś się tak jakby ktoś tak mówił o jakimś twoim, bliskim zmarłym.
5 sierpnia 2011, 23:54 / piątek
odnośnik Takie coś mi podesłano, obejrzyjcie sobie ;]
6 sierpnia 2011, 01:14 / sobota
Hołd zmarłemu się należy, ale temat odbiega od głównego wątku Niespełnione Rządu Obietnice - Temat Zastępczy KIBICE !!!
6 sierpnia 2011, 10:23 / sobota
"W minioną sobotę w trakcie meczu Flota Świnoujście - Dolcan Ząbki na stadionie miejskim w Świnoujściu doszło do zbiorowego zakłócenia porządku publicznego. 11 kibiców zostało zatrzymanych za niezastosowanie się do zakazu używania wulgarnych słów."

"a mieszkaniec Świnoujścia, który przedostał się na teren stadionu przez ogrodzenie wnosząc alkohol, otrzymał karę miesiąca ograniczenia wolności oraz 40 godzin społecznych i zakaz wstępu na mecze piłkarskie z udziałem Klubu Sportowego Flota Świnoujście."

odnośnik
6 sierpnia 2011, 19:01 / sobota
Nowa Prawica idzie samodzielnie do wyborów, były rozmowy z PJN i Prawicą Rzeczpospolitej jedynie ale nic z nich nie wyszło i podjęto decyzję o samodzielnym wystartowaniu w wyborach!

JKM jako założyciel po kilku latach odszedł z UPR ze względu na podejście prezesa do kwesti finansowych, Korwin powiedział że skoro w partii sam wydaje pieniądzę prezes to po dojściu do władzy będzie robił to samo a mu zależy na ludziach rzetelnych, więc niemożliwy jest start UPR razem z Nową Prawicą...

Jest szansa na przekroczenie progu wyborczego, niestety głupota społeczeństwa jest ogromna co stanowi największy problem parii mówiących mądre rzeczy, dziś liczy się dostęp do telewizji, specjaliści od wizerunku i propaganda a nie rozsądne i logiczne myślenie podczas wyborów, jednak warto przynajmniej próbować naprawiać ojczyznę... póki jeszcze możemy....
7 sierpnia 2011, 04:31 / niedziela
Biało-zielony i życzę powodzenia, ja postawiłem na UPR z PR, lipa ,że jest jak jest.
Wszystko byle nie obecna komuna.Właśnie wróciliśmy z Białegostoku, milicja po raz kolejny dała popis...Ludzie mają dość. Wierzę w to
7 sierpnia 2011, 05:25 / niedziela
Dodam jeszcze Ci tyle, tak do zastonowienia, Upr dał mi prawo do pełnego decydowania o kwestiach kibicowskich(ogólnopolsko), oczywiście zaznaczyłem ,że to nie moje pomysły są wiążące ,tylko Ozsk i oni są reprezentanem środowiska kibicowskiego(ja nie mam do tego praw).Jeżeli nie jesteś bezpośrednio zaangażowany zastanów się jeszcze...
7 sierpnia 2011, 09:42 / niedziela
Dajmy szanse Nowej Prawicy.
niech wejda tam i beda przynajmniej w telewizji, potrzebnych jest 950tys glosow.
ja jestem.
7 sierpnia 2011, 14:24 / niedziela
Myślę ,że warto przeczytać.Zwłaszcza drugą część o kibicach i rozmowach z KNP.
KNP i ludzie z nim związani jak najbardziej, Pan Korwin nie. To jest zdanie całęj polskiej prawicy

odnośnik
7 sierpnia 2011, 15:38 / niedziela
7 sierpnia 2011, 16:04 / niedziela
Nie PO nie PIS nie SLD nie PSL a to jest najlepszy kandydat do rządu!

odnośnik

P.S

odnośnik
7 sierpnia 2011, 16:07 / niedziela
Sorry nie zauważyłem ze wyżej jest o nim
8 sierpnia 2011, 12:57 / poniedziałek
Rząd rządem, ale...;)

odnośnik
8 sierpnia 2011, 13:14 / poniedziałek
przyzwyczajajcie sie bo takich pikoli bedzie wiecej,a na najblizszym meczu w mlynie trzy razy wiecej... ten kolo na zdjeciu pewnie nawet nie wie co tusk robi z nasza polska pilka i szczerzy zeby do apartu :) az strach sie bac co na meczu bedzie:)
8 sierpnia 2011, 13:21 / poniedziałek
Ale będzie miał wąsaty grubas z wąsem fajną pamiątkę, takie super zdjęcie z tak zacnym, porządnym i uczciwym człowiekiem jakim bez wątpienia jest nasz kochany premier Rudy Chuj Donald T.
8 sierpnia 2011, 13:32 / poniedziałek
odnośnik
(było?)
Kibiców to oni sobie zrobią.
8 sierpnia 2011, 13:57 / poniedziałek
o ja pier**lę, ale żenada...
8 sierpnia 2011, 14:34 / poniedziałek
Żenada to mało powiedziane ...
Ku.wa co za pajace.
8 sierpnia 2011, 16:48 / poniedziałek
To już nawet nie Białoruś bardziej Korea Północna. To się w pale nie mieśći. Warto by było dotrzeć do tych "kibiców" czy raczej kupionych prostytutek ile im zapłacono za skandowanie grzegorz lato
8 sierpnia 2011, 18:00 / poniedziałek
nie no tego to nawet Monty Python by nie wymyslil, ale odjazd
8 sierpnia 2011, 18:00 / poniedziałek
"Nowy projekt w naszej piłce: Klub Kibica Reprezentacji Polski"
Myślałem, że to jakaś szopka, ale mechy za smyczki EURO i fotkę z Latą dadzą z siebie wszystko...Ponure to. A beton pzpnowski może teraz rzec ` kibice nas lubią, oni nas szanują`.
Dodatkowo - jest rzecznik tego KKRP, dyrektorzy jacyś, to są etaty, płatne z naszych podatków. Fajnie być u koryta....
8 sierpnia 2011, 18:58 / poniedziałek
U nas to jest po prostu kpina co robią z kibicami;/ Policja jak gestapo robią to chca, a fanów traktują jak gówno,zatrzymują autobusy ludzie wysiadaja sprawdzają listy na jakimś polu,wchodzą na gniazdo i zdejmuja młynarza,a przypadków jest dużo więcej;/Niby walczą z chuliganami a cierpią normalni kbice którzy chcą przyść na mecz lub pojechać na wyjazd, teraz to ludzi na meczach pałują nie patrza tylko każego po kolei i to bez skrupułów..W noramlnym kraju nie powinno tak być;/
Donald się chwali że Komor go w dupę wali!!!!!!!!
8 sierpnia 2011, 19:05 / poniedziałek
@Policja jak gestapo robią to chca
odnośnik
W piątek po południu, na kilkanaście minut przed rozpoczęciem meczu na obiekcie przy ul. Olimpijskiej, czterech kibiców drużyny z Gliwic rozwiesiło afisz na zewnętrznej stronie ogrodzenia stadionu.

Pilnujący porządku wokół obiektu policjanci z katowickiego oddziału prewencji potwierdzili, że zarządzający obiektem nie wydał zgody na umieszczanie w tym miejscu afiszu, w związku z czym wylegitymowali zawieszających go mężczyzn. Byli to trzej gliwiczanie w wieku około 20 lat oraz 28-letni mieszkaniec Zabrza.

Wszyscy czterej za popełnione wykroczenie odpowiedzą przed bytomskim sądem, gdzie funkcjonariusze złożyli wnioski o ich ukaranie. Grożą im kary ograniczenia wolności albo grzywny.

Czuwaj...
8 sierpnia 2011, 19:12 / poniedziałek
A co powiesz o ściągnieciu młynarza na meczu jaga-Lechia??Bo ludzie przeklinali zawsze wyzwiska były pomiędzy druzynami które się nie lubią...a policja nie jest od ustalania co mozna krzyczeć a co nie??Chyba im się w głowie pomyliło coś??Tak samo jak my wywiesilismy na meczu w poprzednim sezonie (o ile dobrze pamiętam) Czwarty rozbiór Polski...to kara finansowa i prawie delegat mecz przerywal-to jest wolnośc słowa??to ma być demokracja??Ludzie nie mogą chodzić na mecze bo ktoś działa pod publiczkę i chce zdobyć jak najwięcej głosów w wyborach??To nie jest kraj o który walczyli nasi dziadkowie,a pózniej rodzice w okresie Solidarności-takie jest moje zdanie!!!
8 sierpnia 2011, 19:34 / poniedziałek
Powiem tak - kibice klubów z Trójmiasta i `twierdzy Wrocław` (NZS!) to i za komuny i za III RP (?) bastiony najżarliwszego patriotyzmu (nie ubliżając innym ekipom, podaję za przykład najbardziej znane składy załoganckie).
A patriotyzm nie jest w smak `elitom` politycznym aspirującym do bycia poklepywanymi po ramionach przez polityków starej Unii i łaknących stanowisk w brukselskiej administracji. Dodajmy do tego efekt PRowy, który zapewniają `walce z kibolami` zaprzyjaźnione media. I zakneblowanie krytykantów, co głoszą antyrządowe hasła i wywieszają niepawomyślne transparenty albo urządzają kocią muzykę sparingującemu z dziećmi Phlemielowi...
No i clue całej sytuacji - sytuacja finansów publicznych jest taka, że debata budżetowa ma się odbyć po wyborach. Jak się ludzi połaskocze po kieszeni, to kryterium uliczne gotowe...A że kibice (prócz związkowców) są najbardziej zwartą i najsilniejszą reprezentacją społeczną, to służby mają zielone światło i na takie hece jak zdejmowanie gniazdowych, rozbijanie młynów, zastraszanie przewoźników, nękanie rewidowaniem..Taka demonstracja siły. EURO czy bezpieczeństwo na stadionach to tylko tło - tak sadzę.
8 sierpnia 2011, 19:37 / poniedziałek
@-to jest wolnośc słowa??to ma być demokracja??

Reglamentowana wolność słowa i aliberalna pseudodemokracja...Niestety.
8 sierpnia 2011, 21:36 / poniedziałek
ONI boją się czegoś takiego na ulicach:
odnośnik
8 sierpnia 2011, 21:54 / poniedziałek
jak u nas zrobią taką prowokację jak w Białymstoku to wyciądniemy ,,12 ZAWODNIK,, i za 5 minut psy z nami będą śpiewać ,,A na drzewach zamiast liści ...
8 sierpnia 2011, 23:00 / poniedziałek
@z nami będą śpiewać

odnośnik

Do przerwy 0-1...
9 sierpnia 2011, 00:23 / wtorek
Precz z komuną! Lechia Gdańsk!

odnośnik
1 ..... 25 26 27 28 29 ..... 39
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.028