Gdańsk: wtorek, 31 marca 2020
FORUM
Podstrony:

Niespełnione Rządu Obietnice - Temat Zastępczy KIBICE !!!

strona 29/39

19 sierpnia 2011, 21:20 / piątek
Brawo kibice w Gdańsku. Nie zapominajcie Donalda Tuska.
.utworzona przez użytkownika Bartosz Józwiak w dniu 19 sierpnia 2011 o 19:57.Trochę spóźnione, ze względu na natłok obowiązków, ale najszczersze gratulacje dla kibiców Lechii Gdańsk. Inauguracja nowego, pięknego stadionu wypadła pięknie. Jestem bardzo zbudowany tym, że kibice z Gdańska potwierdzili wszystko to, co dotychczas myślałem o środowisku kibiców. Pokazali, że wszystko, co pisałem i mówiłem było trafne. To świetnie zorganizowane i bardzo honorowe środowisko. Środowisko ludzi z ideami i szacunkiem do tradycji. A co najważniejsze, jest to grupa, która nie zapomina zniewag i upokorzeń, w zamian za jeden fałszywy uśmiech Premiera Tuska. Cieszy mnie to, bo często ludzie zbyt szybko zapominają politykom swoje krzywdy i dają się mamić byle czym. „Nie jesteś, nie byłeś, nie będziesz nigdy kibicem Lechii” - wypisane na transparencie, „Donald matole twój rząd r… kibole” - wykrzyczane z sercem, czy gwizdy, kiedy na telebimie pokazywano twarz największego, nieprawdomównego polskiego premiera w historii - Pinokio Tuska, pokazują, że kibice mają serce, mają pamięć i mają honor. Tak trzymać. Wygracie, bo jesteście silni i słuszność jest po waszej stronie. Tusku: nie uśniesz spokojnie. Kibice ci nie zapomną.

Gorąco i szczerze będę dalej wspierał kibiców.

Pozdrawiam.

Bartosz Józwiak

Prezes Unii Polityki Realnej (KW Prawica)
19 sierpnia 2011, 21:26 / piątek
A kto to jest jakiś Bartosz Jóźwiak? Autorytet z koziej d... :D
19 sierpnia 2011, 21:27 / piątek
Już są wynalazki, a kto to jest KrisB?
19 sierpnia 2011, 21:29 / piątek
Według tego co wpisał w pozycję "ksywa" to jest to Krisblu alias Tęczowy Krzyś. Chyba że zbieżność ksyw przypadkowa
19 sierpnia 2011, 21:32 / piątek
Pizduś - reaktywacja?
19 sierpnia 2011, 21:33 / piątek
Wybory 2011. Niezły jajcarz z tego gościa ;)
19 sierpnia 2011, 21:35 / piątek
Trafne określenie, koleś ma jaja, dlatego właśnie z nim gadam
19 sierpnia 2011, 21:43 / piątek
Picknick- z tego co czytam twoją podjarkę aresztowaniem kibica Lechii, to wnioskuję, że podobnie jak gówno w. lubisz fakty pokazywane jednostronnie. Czyli tak, Jaś zażądał od Józia 50 zł i zagroził mu nożem, a Józio wykręcił mu rękę i zabrał nóż. Po czym gazeta napisała: Józio pobił Jasia i go okradł.

Otóż podchodzisz do tematu tendencyjnie i stronniczo. Nie podajesz pewnych okoliczności. Jeśli idzie o zdemolowanie toalet na sracowii , to gazety oficjalnie podawały, że gdańscy kibice byli prowokowani. Do klatki były wrzucane petardy. Sracowia wówczas nawet nie dostała za to kary, bo nie wiadomo, kto rzucał petardy. Pewnie podejrzewali, że to Lechia sobie wrzucała...

Wyobraź sobie, że siedzisz w jakimś zamkniętym pomieszczeniu i ktoś ci wrzuca petardy. Poczujesz się zrelaksowany i zadowolony? Weź jeszcze pod uwagę coś takiego jak psychika tłumu.

Złapanie Lechisty to typowe psie działanie dla wykazywania się statystykami.
19 sierpnia 2011, 21:57 / piątek
Ten wpis będzie niedługo na oficjalnej stronie UPR, wątpie by Tuski teraz kogoś za ostatnią akcję aresztowali, bądz zakazy wydawali itp. ...
19 sierpnia 2011, 22:26 / piątek
pizduś, ktoś cię cały czas szuka. Fajnie, że się pojawiłaś- brakowało mi wpisów 1947:))
20 sierpnia 2011, 00:13 / sobota
Łódzka policja jątrzy i prowokuje...
odnośnik
20 sierpnia 2011, 02:03 / sobota
Lokalne gwno o kibicowaniu."Jak kibice powinni zachowywać się na meczu Śląska":

Śląsk Wrocław już we wrześniu będzie grał na nowym stadionie. W całym mieście można zobaczyć billboardy z uśmiechniętą rodzinką 2 plus 2 i napisem "Nowy stadion, nowe emocje. Wejdź do gry z całą rodziną".
Warto, by ci, którzy z zaproszenia skorzystają i przyjdą na maślicki stadion na mecz Śląska po raz pierwszy lub choćby po dłuższej przerwie, wiedzieli, jak należy się zachować. O edukację potencjalnych kibiców dbają najzagorzalsi fani Śląska, ci z odkrytej trybuny stadionu przy Oporowskiej zwanej młynem. W ostatnim czasie udzielili kilku lekcji transmitowanych przez telewizję.

Nie dało się nie słyszeć, że na stadionie Śląska rządzi właśnie młyn (wszyscy stojący na nim mają klubowe zielone koszulki), a w młynie rządzi zapiewajło wyposażony w sprzęt nagłaśniający.

Podczas meczu ligowego z ŁKS-em ostro sztorcował swoich ludzi. A to że palą papierosy (kto pali, niech wypier....), a to że słabo śpiewają (kto nie śpiewa, nich wypier....) Wszystko po to, by doping był słuszny i na właściwym poziomie wyznaczonym przez skandowane kilkakrotnie hasło "Jeb... PZPN" jako odpowiedź na każdy błąd sędziego.

Zapiewajło uczy też nowych przyśpiewek. Ostatnio intonował coś w rodzaju "Nasze koszule są zielone, nasza skóra jest biała, a nasza krew jest czerwona". Piosenka okazała się trudna, więc upominał swoich ludzi, żeby śpiewali powoli, ale starannie. Wreszcie rozjuszony ryknął "Nauczcie się, k..., wreszcie śpiewać, bo niedługo się przeprowadzamy!".

W czwartek, podczas meczu z Rapidem Bukareszt, młyn zielenił się jak zawsze, a zapiewajło tyłem do boiska kierował dopingiem. Wyglądało na to, że odśpiewuje z góry ustalony zestaw utworów, coś jak playlistę. A że obowiązkowym punktem dopingu w młynie jest wyśpiewywanie pieśni chwalących zaprzyjaźnione ze Śląskiem kluby: Motor Lublin, SFC Opava czy Miedź Legnica, to gdy kryta trybuna po straconej przez Śląsk bramce zaczęła skandować adekwatną do tej sytuacji przyśpiewkę "Śląsku, nic się nie stało", z młyna, jakby naprawdę nic się nie stało, leciało radosne "Motor Lublin".

Rodzino, gdy już po raz pierwszy przyjdziesz na mecz na Maślicach, nie patrz na boisko, nie pal i zaśpiewaj coś o Opavie, gdy nasi stracą bramkę.
Podpisane-Joanna Banaś.

odnośnik
20 sierpnia 2011, 10:06 / sobota
czym różni się UPR od Nowej Prawicy?
20 sierpnia 2011, 10:45 / sobota
trzczy - czyli co jezeli druzyna przeciwna nas prowokuje to powinnismy rozpierdalac jej stadion? krzyczymy "pilka nozna dla kibicow" uwazasz ze ktos kto rozpierdala kibel jest kibicem? dla mnie to zwylky smiec przez ktorego nie obejrzalem derbow
20 sierpnia 2011, 10:53 / sobota
@młody Pitbull- tym, że nie ma tam Korwina
20 sierpnia 2011, 11:02 / sobota
Derby i tak oglądałbyś w telewizji. Skoro jest dla ciebie śmieciem i widziałeś kto rozpierdala kible trzeba było na goracym uczynku podejść i mu przekazać swoją dezaprobatę. Wnioskuję, że na derby byś się nie załapał.
20 sierpnia 2011, 11:19 / sobota
edwinsopot - faktycznie, coś było, że prezes UPR wydawał kase na włąsne wydatki dlatego Krowin odszedł czy coś przekręciłem? zastanawiam się na którą partie głosować ale wydaje mi się, ze większe szanse ma Nowa Prawica, więcej ludzi pójdzie za Korwinem ?
20 sierpnia 2011, 11:25 / sobota
JKM to poleznyj idiot: idą wybory, Korwin wyskakuje jak królik z cylindra i ośmiesza idee konserwatywne zabarwione liberalizmem gospodarczym. Kumpel Urbana.
20 sierpnia 2011, 11:33 / sobota
Okej zgadzam się z faktem że kibice Lechii mogli być prowokowani, ale to nikogo nie usprawiedliwia. Prosiłem o propozycję jaki są inne możliwośći radzenia sobie z takimi sytuacjami niż uderzenie w stół ( bo tak to można nazwać) przez obecenie rządzących. Kiedyś trzeba z tym skończyć.
Jeszcze jak Donald zdelegalizuje PZPN to się chyba zapisze do tej partii ( ok to taki żart)
20 sierpnia 2011, 11:33 / sobota
Głosuj jak uważasz, niestety nikłe szanse mają raczej obie. Nie wiem na ile to prawda ale ponoć KNP nie będie nawet obecne na wszystkich listach. ja znam dwie wersje co do jego odejscia(nie pytaj dokładnie, ja nie jestem nawet członkiem UPR). Wiem natomiast dlaczego JKM startują sami(propozycji koalicji wysuwali wszędzie) , każdy kto bliżej poznał Pana Korwina, miał dość zasuwania na jego nazwisko, gdy tuż przed celem strzelał samobója. Media go tak chętnie dopuszczają do głosu, tylko dlatego, że wśród wielu mądrych rzeczy które mówi zawsze palnie jakąś głupotę, którą ośmiesza całą idee.
20 sierpnia 2011, 11:39 / sobota
żeby nie rozmywac tematu

odnośnik
20 sierpnia 2011, 14:08 / sobota
Picknick - ale ja nadal uważam, że ty żyjesz w świecie wykreowanym przez gówno w. i rząd. Świat ten jest nieprawdziwy a przynajmniej zbudowany bez poczucia skali. Mówisz "jak sobie radzić z TAKIMI sytuacjami". Z jakimi? Z takimi, że Krakowianie wrzucają petardy do sektora gości? Z takimi, że pzpn przymyka oko na przewinienia organizatorów z Cracovii?

Mówiąc "takimi sytuacjami" nawiązujesz do faktu medialnego - pseudo prawdy - że euro 2012 i w ogóle Polacy i polskie rodziny są zagrożone przez "kiboli". Nie są? Są, bo wciąż pokazujemy w tvn jak ktoś pokopał panią operator kamery w Bydgoszczy oraz dlatego, że kibice Lechii zdemolowali toalety srakowii.

Niestety media i rząd nie są zainteresowane zupełnie innymi faktami. Np. że zagrożenie na stadionach jest o wiele wiele wiele mniejsze niż 5 lat temu. Że przyśpiewki kibicowskie są o wiele wiele wiele bardziej kulturalne niż 5 lat temu. Że na kibolskim sektorze na T29 biegały sobie małe dzieci podczas meczów. Że na ustawkach walczą honorowo wolontariusze i zachowują prawidła honoru. Że kibice nienawidzą komuny tak jak kiedyś wałek, szechter, donek, a którzy zwyczaje zrezygnowali ze swoich dawnych ideałów.

Media i tvn tego nie pokazują, bo oni z jakichś tam powodów potrzebują wroga , co nazywa się KIBOL.

Zobacz jak dzięki temu szlachetny robi się wizerunek kondonka, jacy potrzebni i pracowici są dziennikarze, jak bardzo wykazuje się policja. Dlatego, że w obronie obywatela walczą z tym, co ty nazwałeś "tym", bo przecież wszyscy wiedzą co to jest, bo wiadomo, że kibol to wróg Polaka nr 1, bo to udało się szechterowi i kondonkowi wszystkim wmówić.

Na pewno nie powinno się szukać sprawców przez zamykanie stadionów. Jest to tak, jak by za spowodowanie wypadku samochodowego wprowadzano zakaz jazdy dla wszystkich samochodów.

Jest to działanie na szkodę podmiotów gospodarczych, które organizują imprezy sportowe. Znaczy to, że polski przedsiębiorca jest zagrożony przez rząd i Konstytucja Rzeczpospolitej w niczym mu tu nie pomorze, bo ktoś trzaska pięścią w stół. Zresztą wojewodowie, którzy wydali niesłuszne decyzje o niebezpieczeństwie grożącym Polakom na najbezpieczniejszych stadionach w Kraju, są już pozwani do sądu, bo niestety zajebali w ten sposób komuś kilka baniek.

Polak musi mieć świadomość, że żyje w Państwie prawa i żaden polityk oszołom nie będzie mu kwestionował zapisów konstytucyjnych oraz kodeksu postępowania administracyjnego, cywilnego, karnego czy też prawa zamówień publicznych itp. Bo to daje spokój oraz podłoże do planowania działalności. Takiego poczucia potrzebuje też inwestor zagraniczny.
20 sierpnia 2011, 14:13 / sobota
@trzczy -nic dodać nic ująć
20 sierpnia 2011, 14:19 / sobota
Heh... Krycha Reloaded... 1947 się ucieszy... :)

Tęczowa Podpizdnico - tylko błagam nie płacz znowu w mailu że zły Klimek (jadąc oczywiście po imieniu i nazwisku jak na rasową konfiturę przystało) znowu pobanował... naprawdę gówno mnie obchodzisz!
20 sierpnia 2011, 21:08 / sobota
Via kibice.net:
"U nas dzisiaj problemy zaczynają się na sektorach 1 i 2 czyli zajmowanych przez zwykłych kibiców Górnika, powodem jest stanie na schodach i koronie stadionu. Widząc całą sytuacje młyn przestaje dopingować już do końca spotkania. Kilka osób powiniętych przez ochronę." (Górnik Zabrze)
20 sierpnia 2011, 21:16 / sobota
A to z forum Torcidy.

"Podczas meczu Górnik Zabrze wystąpił przeciwko swoim kibicom.
Kilku kibiców zostało wyprowadzonych ze stadionu przez ochronę i najprawdopodobniej grożą im zakazy stadionowe. Te sceny działy się w sektorach 1 i 2, czyli w miejscach gdzie zasiada spokojniejsza część zabrzańskiej widowni.
Powód zatrzymania kibiców? Stanie przy barierkach oraz zasiadanie nie na swoich krzesełkach.

W ten oto sposób Górnik Zabrze postępuje ze swoimi klientami.

My kibice Górnika nie możemy stać obojętnie wobec takiego obrotu sprawy.
Nie po to zachęcaliśmy przez wiele lat sympatyków Górnika do przychodzenia na mecze,by obecnie zostali oni eliminowani ze stadionu pod byle pretekstem."
20 sierpnia 2011, 21:56 / sobota
Greś Schetyna: (bardzo się obruszył, gdy ktoś kiedyś publicznie powiedział o nim "Szetyna", delikatnie nawiązując do narodowości) "Wszystkie ręce na pokład". Co miało oznaczać, że wszyscy idioci wierzący w idiotyczne oPOwieści, zwłaszcza o gosPOdarce mają pisać w internecie głuPOty wychwalające jedyną słuszną partię.

Teraz kolejne wybory. To i pizduś przed wyborami POwrócił. W drugim wcieleniu.
20 sierpnia 2011, 22:50 / sobota
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
21 sierpnia 2011, 12:31 / niedziela
Przed meczem z ŁKS będą zbierane podpisy pod listami z poparciem dla Nowej Prawicy Janusza Korwina Mikke - chodzi o poparcie kondydatury partii do sejmu w nadchodzących wyborach.

Warto podpisać, namawiajcie znajomych.
21 sierpnia 2011, 21:13 / niedziela
JKM i kibice, dobre, poczytaj co mówił o Powstaniu Warszawskim, lub zerknij wstecz bo ma taką zabarwioną na czerwono przeszłość
21 sierpnia 2011, 22:34 / niedziela
To jest sposób Matoła na podreperowanie dziury budżetowej ! Jakoś tak nie rozpisują się media o tym, pewnie błahostka bo pomoże walczyć z kibolami ;)
Zwróćcie uwagę na mandat za przeklinanie ;)

Ministerstwo Sprawiedliwości przygotowało projekt ustawy zwiększający wysokość grzywien za wykroczenia. Górna granica kar nakładanych przez sądy ma sięgnąć 10 tysięcy złotych - obecnie jest to 5 tys. Projekt przewiduje też jednak zwiększenie stawek na drobniejsze wykroczenia.
W projekcie ustawy można znaleźć listę kilkudziesięciu wykroczeń, za które maksymalne kary mają być dwukrotnie zwiększone. Między innymi wzrosnąć mają mandaty za:
- kąpiel w miejscu niedozwolonym (z 250 zł do 500 zł)
- jazdę samochodem na oleju opałowym (z 500 zł do 1000 zł)
- jazdę autem bez wymaganych dokumentów (z 250 zł do 500 zł)
- niszczenie zieleni (z 1000 zł do 2000 zł)
- zaśmiecanie miejsc publicznych (z 500 zł do 1000 zł)

- używanie nieprzyzwoitych słów w miejscu publicznym (z 1500 zł do 3000 zł)

- niezachowanie należytej ostrożności przy trzymaniu zwierzęcia (z 250 zł do 500 zł)
- szczucie psem człowieka (z 1000 zł do 2000 zł)
- kradzież z cudzego ogrodu nieznacznej ilości owoców, warzyw lub kwiatów (z 250 zł do 500 zł)
- nie zawiadomienie policji lub innych służb, że znalazło się cudzą rzecz lub zwierze (z 500 zł do 1000 zł)
Zwiększając stawki wykroczeń ministerstwo sprawiedliwości chce przekonać obywateli do przestrzegania prawa. - Jak pokazuje doświadczenie, bardzo wiele osób dużo bardziej zastanawia się przed złamaniem prawa, mając z tyłu głowy to, że jeśli zostaną złapane będą musiały zapłacić wysoką karę - mówi w rozmowie z TOK FM rzeczniczka resortu Joanna Dębek.
22 sierpnia 2011, 12:00 / poniedziałek
22 sierpnia 2011, 12:30 / poniedziałek
Przed meczem z ŁKS będą zbierane ,także podpisy na listy KW Prawica(UPR-PR), z góry dziękuje tym którzy poświęcą 2min
23 sierpnia 2011, 19:39 / wtorek
odnośnik

"Działacz Kampanii przeciw Homofobii Robert Biedroń będzie w wyborach parlamentarnych "jedynką" w Gdyni na liście Ruchu Palikota - poinformował w czwartek Janusz Palikot."

A przy stoliku ruchu poparcia palikota przed meczem były tłumy.... osobiście mnie krew zalewała jak widziałem taką patologię wśród kibiców... no ale co zrobić, nowy stadion nowe obyczaje tylko czekać aż nad młynem zrobimy tęczową trybunę....
23 sierpnia 2011, 19:45 / wtorek
odnośnik a tu prosze jak sie sledzie oburzaja ,na koniec filmiku to czego nie mozemy kopiowac czyli muppet show.
23 sierpnia 2011, 23:08 / wtorek
Stolika KW Prawica nie widziałem. Gdzie on stał?
Widziałem za to stolik PiS, dwa stoliki, gdzie zbierano podpisy na Gwiazdę (przy jednym stał sam kandydat) i stolik zjebów od Palikota (aczkolwiek jak ja tam szedłem, to nie widziałem żeby ktoś im się podpisywał).
23 sierpnia 2011, 23:13 / wtorek
@UP stali naprzeciwko PiS'u obok parkingu tzn. tych krzaczków.. Jak szedłem na mecz to większość ludzi bluzgała na człowieka od palikota..
23 sierpnia 2011, 23:54 / wtorek
Spózniłem się na mecz (obowiązki), tych ludzi, którzy zbierali podpisy na KW Prawica nie spotkałem, ale rozmawiałem po meczu przez tel i mówią, że bardzo pozytwnie, dzięki Panowie
23 sierpnia 2011, 23:58 / wtorek
Nie wierzę, że jakikolwiek człowiek podpisał się pod palikocio-paligłupim ścierwem. Następnym razem osobiście rozgonię biedronia i jego lewacką bandę. Szkoda że tym razem tego nie zauważyłem...
24 sierpnia 2011, 00:01 / środa
Tak przy okazji ,jak ktoś chce zbierać podpisy(czas do soboty) i potem pilnować by w punktach wyborczych przy liczeniu głosów nie było wałów(coś koło 170pln płacą) , niech zgłasza się na maila amyswoje2011@wp.pl. Jakieś miejsca mogę ponoć obsadzić
24 sierpnia 2011, 00:30 / środa
Plagiat?

odnośnik
Moje dwa dni wcześniej dostali to do publikacji:
odnośnik

Nieważne, cel słuszny
24 sierpnia 2011, 01:05 / środa
Zbierane także były podpisy przez Nową Prawicę, niestety bez stolika i widocznego punktu tylko przez kilka osób namawiających do złożenia podpisu.
24 sierpnia 2011, 01:26 / środa
Poniżej artykuł, który pozwoli zrozumieć niektórym ile wynoszą podatki w naszym kraju:
odnośnik

Radzę się zastanowić, zanim w najbliższych wyborach oddacie głos na socjalistów z po, pis, sld lub psl, jeśli uda nam się odsunąć bandę czworga od rujnowania naszej ojczyzny to będzie szansa na polepszenie warunków naszego życia.
24 sierpnia 2011, 07:03 / środa
Sekretarz generalny PZPN Zdzisław Kręcina był tak pijany, że został wyproszony z samolotu lecącego do Warszawy – podał portal TVN24.pl powołujący się na świadków wydarzeń.

Wszystko działo się po południu na lotnisku we Wrocławiu. W pomieszczeniu dla osób posiadających bilety klasy biznes na odlot samolotu do Warszawy czekał m.in. Zdzisław Kręcina, sekretarz generalny PZPN. Towarzyszyły mu dwie kobiety.

"Obrazek, delikatnie mówiąc, jak sprzed budki z piwem. Puste szklanki po piwie i kieliszki po wódce. Pan Kręcina wyraźnie pod wpływem. Bełkocze i przeklina. Marynarka ściągnięta. Ledwo trzyma się na nogach" - tak sytuację opisuje w rozmowie z tvn24.pl jeden ze świadków. Według niego, działacz nie był w stanie utrzymać się na nogach.

Pasażer tego samego lotu relacjonuje, że Kręcina chętnie wydawał opinie o współpracownikach. "Grzegorz to taki burak" - miał mówić prawdopodobnie o szefie związku, Grzegorzu Lacie. "Michał Listkiewicz to taki węgorz. Raz na lewo, raz na prawo" - oceniał byłego prezesa PZPN. Jego wypowiedzi miały być pełne wulgaryzmów.

Wkrótce po tym, jak Kręcina zasiadł na pokładzie udającego się do stolicy embraera 170, pojawić się mieli dwaj mężczyźni, którzy - według relacji rozmówców tvn24.pl - poprosili sekretarza PZPN, by wysiadł z samolotu. Po chwili działacz miał opuścić pokład.

Leszek Chorzewski, rzecznik LOT-u, w rozmowie z tvn24.pl powiedział, że jeden z pasażerów feralnego lotu został wyprowadzony z samolotu na prośbę innych podróżnych. Na miejsce została wezwana straż graniczna.

Sam Kręcina w rozmowie z serwisem stwierdził, że rzeczywiście miał lecieć z Wrocławia do Warszawy, ale tuż przed startem zmienił zdanie i sam opuścił pokład.

"Nie no ale, o czym pan... Nie za bardzo rozumiem" - tak odpowiedział na pytanie, czy był pod wpływem alkoholu. Po chwili zakończył rozmowę.

Tych informacji nie komentuje rzeczniczka PZPN. Zdaniem Agnieszki Olejkowskiej, jest to "prywatna sprawa Zdzisława Kręciny".

odnośnik
25 sierpnia 2011, 12:17 / czwartek
"Znów państwa Osi (czyli państwa sprzymierzone z nazistami podczas II wojny światowej) przeciw Polsce. Dresy pewnie nie zatrybią... hahaha" - tymi słowami policjant o pseudonimie Markoos24 skomentował na portalu 90minut.pl wrześniowy mecz Polski z Niemcami. Sędzią będzie włoski arbiter Daniele Orsato. Policjanta zdradziło to, że obok wpisu na portalu pojawiła się nazwa serwera, z którego wysłano komentarz: lodzka.policja.gov.pl
O sprawie poinformował ''Dziennik Łódzki''. Według gazety, internauci szybko podchwycili temat. Napisali m.in. "już widać, czym policja się zajmuje, zamiast pracować", "posterunkowemu z Łodzi premia za dobre rozsławienie imienia komendy. Ciekawe czy przełożeni zatrybią".

Z polecenia komendanta wojewódzkiego policji w Łodzi ins. Marka Działoszyńskiego rozpoczęto czynności wyjaśniające. - Wydział Kontroli wstępnie ustalił, że komentarz został dodany przez funkcjonariusza policji. Jednak było to jego prywatne stwierdzenie i nie może być traktowane jako oficjalne stanowisko policji - mówi radiu TOK FM Radosław Gwis z KWP w Łodzi. - Policjant ma prawo do swojego prywatnego zdania, ale umieszczanie go z policyjnego serwera jest zachowaniem nieetycznym - zaznacza.
- Niefortunny wpis to być może efekt wysokiej temperatury, pod policyjną czapką też czasami może się zagrzać i stąd może taka wypowiedź, która zbuntowała kibiców - komentuje w rozmowie z radiem TOK FM Bartosz Domaszewicz z komisji sportu w łódzkiej radzie miasta. - Nie wolno ich obrażać, bo później ta agresja wraca na stadionach, wszyscy jesteśmy odpowiedzialni za bezpieczeństwo i porządek na stadionach, także policjanci - dodaje.
25 sierpnia 2011, 12:57 / czwartek
Nie wiem gdzie to wrzucić, więc wrzucam tutaj:

"Niestety dzisiejsze spotkanie w Moskwie odbędzie się praktycznie bez udziału kibiców Legii. Główna grupa legionistów licząca 150 osób, która podróżowała samochodami, nie została przepuszczona - bez żadnych powodów - przez granicę łotewsko-rosyjską. Z tą właśnie grupą, na mecz "podróżowała" okazjonalna oprawa meczowa przygotowana przez grupę ultras.

Fani Legii na granicy łotewsko-rosyjskiej czekali na przejście od godziny 2 w nocy do... teraz. Straż graniczna zakomunikowała, że nie przepuści kibiców, mimo że ci posiadali wymagane dokumenty (wizy, paszporty itd.).

Obecnie większość legionistów ze względu na brak możliwości dojazdu na czas na mecz, zawróciła do Polski. "
odnośnik

JEBAĆ RUSKICH!
25 sierpnia 2011, 13:54 / czwartek
po rządzie nie ma się czego spodziewać. Przeciwnie, może sugerowali niewpuszczenie.
Pozostaje droga Legia-UEFA choć watpię by to coś dało.
25 sierpnia 2011, 15:23 / czwartek
"Na granicy Łotwy z Rosją zatrzymano kibiców jadących do Moskwy na mecz Legia Warszawa-Spartak Moskwa.

Na jednym z transparentów znajdowało się hasło „Smoleńsk Pamiętamy”, na drugim natomiast było hasło „Zabierzcie Donalda, oddajcie czarne skrzynki”. Koszt przygotowanej przez kibiców oprawy meczu wynosi 8 tys. zł.

Każdy z kibiców musiał przejść przez kontrolę osobistą. Większość kibiców zdecydowała się zrezygnować z dalszej podróży i wrócić do kraju, ponieważ w związku z kilkugodzinnym przetrzymywaniem na granicy, kibice i tak nie zdążyliby na mecz. Ponadto kibice skarżyli się na utrudnienia związane z nabyciem biletów na mecz."
25 sierpnia 2011, 19:59 / czwartek
Piekny mecz w wykonaniu Legii.Czy zobaczymy kiedykolwiek tak grajaca Lechie? Pamietam czasy jak trzymalismy razem oj przelalo sie gorzaly.Tylko Lechia
26 sierpnia 2011, 14:57 / piątek
Wczoraj w państwowej TV powiedzieli tylko o transparencie „Smoleńsk Pamiętamy”...

Czas obalić reżimową bandę czworga!
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.238