Gdańsk: środa, 5 sierpnia 2020
FORUM
Podstrony:

Niespełnione Rządu Obietnice - Temat Zastępczy KIBICE !!!

strona 3/39

5 maja 2011, 21:40 / czwartek
dokładnie tak. czy tego chcemy czy nie chcemy wzajemne zalezności są i będą. kluby nie chcą karać swoich kibiców bo ci się obrazą i przestaną przychodzić. pzpn nie karze (dotkliwie) kluby bo z nich żyje. politycy klaszczą większości bo to się im opłaca (taka jest demokracja). akurat czynnych tygodniowo kibiców na meczach jest niecałe 100k więc może pójść w straty. mundurowych jest więcej. polityczna kalkulacja.
jak komuś się to nie podoba to sobie może pójść do lasu i pokrzyczeć, nic więcej.
istotne jak to wykorzystać. moją receptą jest kasa dla zarządów grup kibiców na wyjazdy i oprawy, w zamian za pilnowanie porządku (proporcjonalnie do frekfencji). może nieładnie wyglada takie przekupstwo romantykom i ideologom ale taki jest świat.
5 maja 2011, 21:56 / czwartek
PIERDOLCIE się społeczne mendy !!!

kibic zwierze,
fani chuligani,
krew na butach,
Lechia Gdańsk !!!
5 maja 2011, 22:03 / czwartek
mylisz się Ave Lechia- patrz "Naprzód Lechio"
5 maja 2011, 22:06 / czwartek
jeszcze jedno- dobry wpis Kedrida o nieudolności milicji (i jej przyznaniu się o tego). Warto by również temat z tej strony naglosnić
5 maja 2011, 22:48 / czwartek
Ciekawy wykład dr Jerzego Dudały na temat przedstawiania kiboli i całej subkultury kibicowskiej w mediach:

odnośnik
5 maja 2011, 22:49 / czwartek
ja pierdole skąd się biorą takie społeczne kurwy na tym forum jak gabba czy inny kristo, wypierdalać, wasze miejsce jest na forum policja.pl , tam sobie wygłaszajcie swoje popierdolone wywody

normalnie wytrzymać nie można, ahhh czasem jednak tęskni się za 4-5 ligowym klimatem gdzie takich ancymonów nie można było uświadczyć, niestety z nowym stadionem przybędzie takich jak grzybów po deszczu
5 maja 2011, 23:02 / czwartek
dzięki stary. dzięki tobie ostatecznie przekonałem się że jakakolwiek konstruktywna polemika z takimi jak ty na tym forum nie ma sensu i tracę czas. tyle tylko, że jak dalej będzie przeważała patologia w twoim wydaniu to faktycznie nic się nie zmieni. z drugiej strony tobie i kilku innym wcale to nie przeszkadza, bo jak sam napisałeś tęsknisz za czasami ...stania w błocie i rzucania k*****i na tobie podobny element. Takie to było swojskie, takie Twoje.
5 maja 2011, 23:04 / czwartek
Zapraszam do Maxa i tam wyraz swoje zdanie na ten temat :)
5 maja 2011, 23:05 / czwartek
Pinochet
5 maja 2011, 19:34 / czwartek
gabba83, odpowiedzialność zbiorową stosował Hitler i Stalin, no i teraz Tusku.
.................................................. ...........................................
Jaką odpowiedzialność zbiorową? Nie doceniasz ferajny rudego. To się tak wydaje nam dziś na gorąco, że odpowiedzialność ma być zbiorowa. Jak emocje opadną okaże się, iż tu w grę wchodzi odpowiedzialność indywidualna, jak najbardziej indywidualna. Pewnie już jutro się dowiecie z wiadomych mediów, że wszystkiemu winien jest Kaczyński jako siewca powszechnej nienawiści.
5 maja 2011, 23:06 / czwartek
dokładnie to samo miałem napisać:) gabba 83 czy jak Ty tam masz podejdź do chlopaków w maksie albo pod cerkiew przed meczem i powiedz to co myslisz:) jesteś zwykłą kurwą i won z tego forum,jak i z Lechii.W skrócie wypierdalaj:)
5 maja 2011, 23:08 / czwartek
5 maja 2011, 23:12 / czwartek
,,konstruktywna polemika''-Twoje slowa.
Jak pytalem sie ciebie-po kiego jest monitoring,jak kaza wszystkich,to napisales,zebym sie pierdolnal w czolo.
Jestes zwykla milicyjna konfitura,ktora tylko w necie moze sie wygadac.
5 maja 2011, 23:15 / czwartek
A kurde myślałem, że będzie cała wypowiedz Listkiewicza.
To w ramach rekompensaty inny link odnośnik
5 maja 2011, 23:24 / czwartek
Konstruktywna polemika? Ty swoim pierwszym postem pokazałeś, że masz znikome pojęcie na ten temat więc jakakolwiek polemika z Tobą jest bez sensu, Legia chciała wszcząć burdę? Chyba pomyliło Ci się z Pucharem z roku 2008, gdzie Legia faktycznie dążyła do konfrontacji. Widać gołym okiem,że wybiegli cieszyć się ze zdobycia Pucharu, ale oczywiście Ty nie myślący indywidualnie łyknąłeś to co powiedzieli na tvn i wyrobiłeś już sobie zdanie. Gdyby chcieli awantury to by przebiegli się po tych 10 ochroniarkach na środku boiska co ich niby odizolowali jak po zwykłej trawce i pobiegli w stronę sektorów Lecha.

komendant policji w Warszawie wystąpił z wnioskiem dlatego, że rudy go przycisnął. Warszawski stadion obiektywnie mówiąc jest jednym z najbezpieczniejszych w Polsce, sama policja to powiedziała, ale wg. wojewody parę rac i bluzgów to takie naruszenie bezpieczeństwa, że trzeba stadion zamknąć. Bzdura w chuj. komendant w Poznaniu się nie ugiął tak samo jak prezydent miasta ale pachołek, wojewoda wymyślił jakieś kolejne niedorzeczne powody.

Weź kurwa obeznaj się w temacie i potem dyskutuj. Poznałeś prawdę z jednej, telewizyjno-rządowej strony i udajesz mądrego... Na szczęście twoje policyjne poglądy nie są jeszcze normą na naszych stadionach i mam nadzieje, że tak zostanie.
5 maja 2011, 23:25 / czwartek
objawił się mesjasz na forum ;-]
-------------------------------------------------- ------------------------------------------
gabba83
moim celem tu nie jest wałkowanie tego konkretnego przypadku tylko poruszenie kwestii, jak sprawić żeby w przyszłości wszyscy byli zadowoleni. ja, ty i społeczeństwo szczęśliwe :)

i ma pomysła ;-)
-------------------------------------------------- ------------------------------------------
moją receptą jest kasa dla zarządów grup kibiców na wyjazdy i oprawy, w zamian za pilnowanie porządku (proporcjonalnie do frekfencji).

strach się bać ;-/
szczególnie tej frekWencji
heh
5 maja 2011, 23:29 / czwartek
gabba 83 i inne wyprane mózgi typu Krisblu2 . Ja wiem, że marzą wam się mecze siatkówki na stadionach piłki nożnej. Ale tak nie będzie. Szkoda ,ze do was to nie dociera. Inni jak chcą to mogli to pojąć. No ale do tego to trzeba mieć chęć,głowę i mózg. Rozumiem ,że według was prezydent Poznania, to już czołowy kibol. Tak samo jak już tu wspomniana Profesor Płatek. odnośnik
odnośnik
Wywiad długi ale ciekawy i rzeczowy. Nie tak jak te pieprzone farmazony i gadające głowy na TVN24.Onetach i innych bzdetach.
5 maja 2011, 23:50 / czwartek
Jak tak sobie szukałem po necie tematu ustawy o masówkach, to znalazłem to:
odnośnik
Więc jak ktoś nie chce włazić, to mówię od razu, że tekst mówi o całej tej ustawie i o tym, że środki do walki z "kibolami" są. Treść całej ustawy, która skrótowo jest opisana w poprzednim linku załączam tu: odnośnik
6 maja 2011, 00:07 / piątek
Nie wiem po co ,niektórzy próbują szukać irracjonalnych uzasadnień- decyzja o zamykaniu stadionów(co śmieszniejsze tych najnowocześniejszych) to czysta paranoja!
Wydarzenia w Bydgoszczy obrazu kibiców raczej nie uzdrowią. Odpowiedz szeroko rozumianej władzy trudno określić innym słowem niż totalna kompromitacja!
Moze po kolejnej awanturze pozamykają stadiony w czasie Euro ...
6 maja 2011, 00:20 / piątek
coś mi się wydaje że efekt rządowa ekipa osiąga powoli, dyskusja na forach różnych klubów ożywiona za i przeciw pierwszy stopień do podziałów wewnętrznych powolutku się dzieje, o niczym innym w tv info nie gadają, politycy się ożywili, jutro (dzisiaj) o niczym innym gazety różnej maści będą pisać, i tak to "Niespełnione Rządu Obietnice - Temat Zastępczy Kibice!!!" rządowi PR wykorzystują na własną korzyść, i nie zdziwiłbym się że za jakiś czas okaże się, że "afera" bydgoska" to prowokacja specjalnie wywołana
6 maja 2011, 00:35 / piątek
Najciekawszy jest fakt, że większośc tych medialno-politycznych "ekspertów" kompletnie nie ma pojęcia o czym mówi. "Za karę pozamykamy stadiony".
Nie wiadomo czy się smiać czy płakać....Naprawdę gratuluję pomysłu, za parę tygodni będziemy jedynym krajem na świecie, w którym wszystkie mecze rozgrywane będą przy pustych trybunach! To się dopiero nazywa "skuteczność".W końcu puste krzesełka rozrabiać nie będą...chyba:)

Ps.tym tematem zastępczym to dopiero rząd strzela sobie w stopę
6 maja 2011, 01:14 / piątek
rzygać już się chce od tej całej donaldowej polityki... przez rok tematem przysłaniającym całą nieudolność rządu była katastrofa smoleńska, teraz do Euro będzie pierdolenie o siejących postrach i grozę stadionowych "bandytach", potem się pewnie jakiś temat sam znajdzie... i tak kadencja przy ciepłym kurwidołku zleci, a cała masa będzie ujadała jeden na drugiego :(
6 maja 2011, 02:28 / piątek
6 maja 2011, 05:05 / piątek
Jarokol jakich podziałów? Na forum internetowym? Proszę Cię...
6 maja 2011, 08:32 / piątek
Może trzeba sobie powiedzieć jasno, ze żyjemy w społeczeństwie idiotów, i prawdą najprawdziwszą dla każdego idioty jet to co mówią w telewizji - na mecze ekstraklasy i niższych lig chodzi co tydzień pewnie ok 200 tyś ludzi, a przed telewizorem po odliczeniu niemowląt, dzieci itp pewnie 25-30 milionów, no i skoro oni wszyscy wierzą że na stadionach jest niebezpiecznie bo tak mówią w telewizji - zawsze znajdzie się jakaś zadyma do pokazania (jak nie aktualna to jakaś odgrzewana) to premier musi opowiadać brednie jak to będzie walczył z kibolami. Ciekaw jestem dlaczego zgodnie z prawda nie powiedział na ilu meczach Lechii był w ostatnich latach i ile to widział na żywo rozrób???
6 maja 2011, 08:41 / piątek
Podczas debaty padło głęboko humanistyczne pytanie: skąd się biorą tacy ludzie jak „Staruch”, „Litar” i reszta, którą straszy się niejadków. A ja się zastanawiam, skąd się biorą tacy ludzie jak redaktor Marek Jóźwik i jego młodszy kolega z Poznania, Piotr Żytnicki? Zresztą, chyba łączy tych dwóch panów szczególna nić sympatii. Piotrek powiedz coś, Piotrek to, Piotrek tamto. Zupełnie jak za selekcjonerskiej kadencji Pawła Janasa. Muszę pochwalić najlepszego zawodnika, wstań Grzesiek. Przestań wujku…

Młody pisze w „Gazecie Wyborczej”, to go jakoś tłumaczy. Chociaż jego anegdota o tym, co by się stało, gdyby zamknięto stadion Lecha przed meczem z Manchesterem City była zbyt głęboka dla mnie. Otóż gdyby obiekt przy Bułgarskiej zamknięto, zdaniem redaktora kibole wyszliby na ulice, a potem zdemolowali stadion. Albo rybka albo akwarium. Jak stadion zamknięty, to jak go demolować? No chyba, że to jakiś skrót myślowy, jakiś gryps zrozumiały tylko dla młodych, wykształconych z dużych miast. A może kibole są tak wszechmocni, że potrafią rozwalić nawet zamknięty stadion?

Narzuca się pytanie, co to za państwo, które nie potrafi sobie poradzić z bandą kiboli? Siąść tylko i płakać, tym bardziej, że jeśli wierzyć reżimowym mediom, te bandziory mają mózgi nie większe od dinozaurów. To, z całym szacunkiem, jakie mózgownice mają rządzący, którzy na razie bitwę z kibolami przegrywają, o czym co rusz ochoczo informują społeczeństwo?

całość tu
odnośnik
6 maja 2011, 08:55 / piątek
To bardzo amatorskie, że rząd dowiaduje się o wszelkich wypadkach stadionowych z mediów. Rudy ogląda pewnie tvn i dzwoni do schetyny , co tu zrobić ? Potem ma pomysła żeby pozamykać stadiony i przełącza na audiotele lub telezakupy.

Ciekawe czy rudy zacznie pojawiać się na Lechii przed wyborami. Fajnie gdyby ktoś dał znać w trakcie meczu o tym zaszczycie dla wszystkich kibiców, żeby cały stadion wspólnie skandował... słowa miłości do premiera ;-).
6 maja 2011, 13:01 / piątek
tylko posrednio na temat ale jednak ktos zauwaza pewne rozkladanie zaslony dymnej przez Donka...

odnośnik

TYLKO LECHIA !!!
6 maja 2011, 13:07 / piątek
odnośnik

"- Jeszcze raz podkreślam - żeby walczyć z patologią piłkarską i przestępczą, nie trzeba walczyć ze skutkami czyli zachowaniem kibiców, ale trzeba zlikwidować przyczynę. Czyli zlikwidować Polski Związek Piłki Nożnej - podsumował Jan Tomaszewski."

Dobrze mówi
6 maja 2011, 13:13 / piątek
6 maja 2011, 14:18 / piątek
odnośnik

Artykuł z Głosu Tel Awiwu...uczuleni na to niech nie wchodża w link:)
6 maja 2011, 14:53 / piątek
Jak czytam te Wasze powyzsze posty to slabo sie robi i w pelni sie zgadzam z kolega Grabba ze jakakolwiek dysputa z Wami mija sie z celem. Ale na szczescie Donek sie juz za Was zabral i za czas niedlugi zostaniecie najzwyklej w swiecie wywaleni ze stadionow na zbity pysk z zakazem wstepu ku uciesze wiekszosci normalnych kibicow.
Blagem tylko nie straszcie mnie obiciem pod jakims Maxem czy inna zulownia bo zapewniam ze nijak sie nie boje.
Tak na marginesie jestem 'psem' - oficerem z CBS, chodze na mecze, siedze miedzy Wami i z utesknieniem czekam chwili kiedy nastapi porzadek i bedzie mozna w spokoju ogladac mecze
6 maja 2011, 14:57 / piątek
Prowokacja !!! :)
6 maja 2011, 15:06 / piątek
Za jakie grzechy bóg kara nas takimi ludźmi :)
Na forum mocni, na Lechii niewidzialni...
Osobiście popieram kibiców Legii, mimo, że jakiś gabba albo inny cwaniaczek z CBŚ-u powie, że to nielegalne zgromadzenie (dzień dobry komunizm), trzeba walczyć o swoje, gdyby podchodzić do życia z waszym podejściem dziś na Lechie przychodzili by ludzie w ilości 4000 osob, mecz byłby z komentatorem na telebimie a obok stały by kasy z popcornem...
6 maja 2011, 15:11 / piątek
haha, pies zwala robienie porzadku na innych... to wlasnie policja, czekaja az sie zrobi porzadek. hahaha
6 maja 2011, 15:12 / piątek
a czujesz się na stadionie Lechii zagrożony? bo ja nie, a sektor rodzinny pełny widziałeś? wiesz w ogóle co to jest rodzina, czy twoją rodziną jest komendant? a może to za was sie wziąć patałachy co zamiast chronić kibiców to strzelacie do nich gazem czując sie bezkarnie pod fartuszkiem prokuratury. co ty kurwa myślisz, ze sie ciebie przestraszy ktoś bo z cbs jesteś? jak wiem to zamiast pierdolenia na forach składacie przysięgę, ze życiem będziecie chronić porządnych obywateli więc nie pierdol gościu tylko wyjazd stąd robić co do ciebie należy i za co ci płacą.
6 maja 2011, 15:16 / piątek
Do kolegi Malboro,

Ile Ty masz lat 15cie czy tez zdziebko wiecej? O jakim komunizmie raczysz glosic? O jakim nielegalnym zgromadzeniu? Tak jestem ' psem' i jak kolega wyzej raczyl napisac ze jest to prowokacja niech przyjmie do wiadomosci ze nia nie jest. Czy sie to komus podoba czy nie widowisko pilkarskie jest rowniez dla 'psow' a nie wylacznie dla ludzi w kominirkach bedacych jeno bohaterami po zaslonieciu twarzy.
Wasze wywowy sa ze wszech miar smieszne o masie wyborczej i tak dalej i ktos z tego tytulu bedzie pozwalal na dalsze ekscesy to jest w bledzie. Jezeli ktos uwaza ze to co stalo sie w Bydgoszczy jest normalne to stanowi margines i patologie spoleczna.
6 maja 2011, 15:18 / piątek
nie zrozumiałeś ostatniej frazy? nie marnuj moich pieniędzy...
6 maja 2011, 15:22 / piątek
delmas frajerze i co nas obchodzi twoje śmierdzące zdanie?!
wlazłeś tu tylko po to aby się przypucować kim jesteś? i co w związku z tym? spuściłeś ciśnienie w piździe?
wypierdlalaj na prokom/polnord tam lubią konfotury i marne prowokacje.

hehe

MY BĘDZIEMY ZAWSZE!!!!
6 maja 2011, 15:23 / piątek
delmas : to powiedz, jako pies, dlaczego w naszym pieknym kraju, w ktorym sa tak restrykcyjne przepisy, psy sa bezradne w walce ze swolocza i patologia? braki w ludziach, sprzecie, wyszkoleniu? ustawa, ktora daje wiele srodkow, nie jest egzekwowana. dlatego ciekawi mnie dlaczego policja zamiast wykonywac porzadnie swoja robote zamyka nowoczesne stadiony, na ktorych do zadnych "patologii" nie dochodzilo? za to teraz 3 miechy beda "przegladac" materialy video i w najlepszym przypadku zatrzymaja 4 osoby. to jest patologia w panstwie prawa ;]
6 maja 2011, 15:29 / piątek
Drogi kolego Kosiarzu wybacz lecz nie lezy to zakresie moich kompetencji, porzadku na imprezie masowej pilnuje wynajeta agencja ochrony przez organizatora, za co jest oplacana, nijak to nie lezy w naszych kompetencjach.

A co do kolegii Dannego, piszac to siedziales w kominiarce? anonimowy bohaterze, odwaga w tlumie? moze tak wpadniesz do mnie do biura powiedziec mi i moim kolegom i kolezanko co o nas myslisz, bedziesz mile widziany, jak odwaga to odwwaga, dzisiaj jestesmy do 17ej, chetnie porozmawiamy
6 maja 2011, 15:33 / piątek
skoro wchodzi tu i się pucujesz jaki jesteś wielkim pracownikiem c'ieć'bś to sam wstań ze swojego ponumerowanego krzesełka na Traugutta i powiedz to nam! Do waszej agencji towarzyskiej daleko mi, więc prędzej na Lechii podbij!
6 maja 2011, 15:34 / piątek
"siedze miedzy Wami i z utesknieniem czekam chwili kiedy nastapi porzadek i bedzie mozna w spokoju ogladac mecze"

A teraz nie ma spokoju? Tym tekstem pokazales, ze na stadionie raczej nie bywasz. Margines spoleczny? Oj mam nadzieje, ze jak dokoncze swoje plany, a ku temu juz bliziutko, to twoje dzieci bede, jak pojda na polibude, uczyl. Ja, margines spoleczny.
6 maja 2011, 15:42 / piątek
Kolego Grucha, po pierwsze akcja zamykania stadionow mozna powiedziec ze jest pewnego rodzaju odwetem i nic tu nie ma na rzeczy ich konstrukcja, jest to zmuszenie zarzadowk klubow do wspolpracy, w momencie kiedy policza straty finansowe zwiazane z zamknieciem, zastanowia sie co bardziej sie dla nich oplaca wprowadzic zkazy stadionowe dla parunastu ludzi czy tez ponosic kolejne straty jezeli stadion zostanie zamkniety na kolejne mecze. Zapewniam Cie ze po kilkunastu przykladnych ukaraniach reszta bedzie zachowywala sie godnie.
Po drugie policja nie ma w obowiazku utrzymania porzadku na stadionie, jest to w gesti organizatora ktory wynajmuje firme ochraniarska, za ktora jest za to sowicie oplacana.
Jakiekolwiek akcje plicyjne sa pokrywane z kieszeni podatnikow a wiec takze Twojej.

I tak na marginesie chodze na Lechie od 20 lat i tez krzycze razem ze wszystkimi Arka G k...... s.......... itd sa to jak najbardziej zrozumiale reakcje, ale jak widze takich gnojkow w kominiarkam jak Ci z Lecha ktory skopal Bogu winnego kamerzyste i dalej uciekl w tlum az sie za nim kurzylo to krew mnie zalewa i zapewniam ze gdybym bylkw tym tlumie to pierwszy bym go podpierdolil, wylapal i zabral na wizyte to fabryki
6 maja 2011, 15:47 / piątek
A wiesz że za ten okrzyk o Arce powinieneś dostać zakaz stadionowy i grzywnę ? Kilku chłopaków kolejkę czy dwie temu otrzymało zakazy za przekleństwa.Cytując klasyka : "Leżysz pan i robisz pod siebie"
6 maja 2011, 15:47 / piątek
Delmas mnie to wisi czy ty jestes kundlem czy rasowym ale sam przyznasz ze wszedles tu wlasnie z zamiarem sprowokowania czesci tu piszacych kibicow Lechii,to macie we krwi i takie macie rozkazy !!!A teraz jesli chcesz byc obiektywny to prosze napisz nam czy chodzac na stadion Lechii jako kibic, osoba prywatna czujesz sie zagrozony na meczu ????\Mniejsza z przeklinaniem u was tez klna w pracy ,nawet gorzej niz na stadionie ,czy czujesz zagrozenie czy obawiasz sie o swoje zdrowie ????
6 maja 2011, 16:03 / piątek
Akcja zamykania stadionów to akcja przynosząca straty wielu osobom legalnie prowadzącym działalność. Na taką akcję powinien być akt prawny, wyrok sądowy czy ustawa zgodna z konstytucją. Stadion można zamknąć tylko wtedy, jak nie jest na nim zapewnione bezpieczeństwo ludzi. Taka okoliczność w u amiki czy ległej nie zachodzi. Rudy za takie akcje, nie pierwsze zresztą, powinien mieć trybunał. Pomijam straty moralne kibiców , którzy nie będą mogli iść na stadion zbudowany z ich podatków.

Być może kolego delmasie zamykanie stadionów będzie i skuteczne, ale to metoda godna fidela castro albo mao-tse-tunga.
6 maja 2011, 16:09 / piątek
hej Primo, wszedlem tutaj nie aby kogokolwiek sprowokowac ale aby wyrazic swoje zdanie i to wszystko, co do rozkazow to blagam Cie ale zajmuje sie jak mniemam wazniejszymi sprawami niz tym co mi zarzucasz.
Co do Twojego pytnia, nie nie czuje sie zagrozony chodzac na Lechie, ale szlag mnie trafia jak widze panujacy tu skrajny nieobiektywizm. Zarucanie Tuskowi ktory jest jednym z nas kibicow, ktory chodzil na mecze kiedy wiekszosci z tu piszacych nie bylo nawet w planach jest zwykla niegodziwoscia.
Jezeli uwazasz rowniez ze to co mialo miejsce w Kownie czy Bydgoszczy, jezeli to ze kibol Legii bije pilkarza swojej druzyny, nasi niszcza stadion Craxy za ktore to koszty ponosi klub miesci sie w granicach normalnosci to nie mamy o czym rozmawiac.
Wypowiadali sie tu przede mna ludzie ktorzy mieli odmienne zdanie i jedyna odpowiedz ktora uzyskali od innych to wpadnij do Maxa itd......... no wiec gdzie tu jest miejsce na porozumienie czy tez dialog, rozmowe.

Taki kolega Danny jedyne na co go stac to ublizenie mi, zaproszenie do mnie odrzucil, tylko piszac te bzdury nie zdaje sobie sprawe ze to ja mu moge zlozyc wizyte jakbym wyciagnac jego IP, ale nich spi spokojnie nie mam zamiaru tego robic, uwazam ze kazde fourm ma swoje prawa i mimo ze przegina niech Bog z nim bedzie.
Szukam tu plaszczyzny do rozmowy ot co ale czytajac to wszystko mozna sie zalamac.
6 maja 2011, 16:18 / piątek
Pies prawdziwy się odezwał. Szok! Pisze pies bo wyrokiem sądu można tak określać funkcjonariuszy policji. Kozaczysz ostro chłopie. Ja do ciebie dobrowolnie nie przyjadę, bo tylko tak z własnej chęci to chodzą do was konfitury. Jak dostane wezwanie, to wtedy przyjadę. Innej opcji nie ma. Radzę ci lepiej przeczytaj ten wątek od początku to może coś ci się zmieni i zauważysz gdzie tkwi problem.Problemem nie są tylko kibice.
Jeszcze jedno.Jak na razie to ty siedzisz anonimowo z kominiarką przed kompem.
Może zamiast stukac w klawiaturę, zacznij z kolegami szukać prawdziwych zbójów.
6 maja 2011, 16:19 / piątek
Domyślam się że Dalmas dziś na urlopie bo chyba nie siedzi w pracy opłacany z moich podatków i nie pierdoli głupot na forum kibiców miast robić to za co mu płacą?

Co do meritum piszesz że zamknięcie stadionu to odwet? Możesz mi pokazać taki paragraf? Jeśli nie to masz ustawowy obowiązek złożenia doniesienia o popełnieniu przestępstwa przez wojewodów mazowieckiego i wielkopolskiego. Zajmij się tym za co ci płacimy i nie męcz naszego oka.
6 maja 2011, 16:25 / piątek
Kurwa mać ! Jak się nie podoba to nie zaglądaj i nie pisz na tym forum !
Po jakiego chuja chcesz przekonać kogoś kto i tak się nie da przekonać !
Nie masz kurwa nic lepszego do roboty za moje podatki tylko siedzieć na necie i wypisywać pierdoły ? bo przecież do 17 jesteś w robocie czyż nie !
Wypierdalaj ze swoimi wywodami na swoje policyjne forum tam znajdziesz kompanów do rozmowy !
Bez odbioru bo nie mamy o czym dyskutować !
Że też kurwa zawsze jakieś cymbały się znajdą ze swoimi poglądami na forum po jakiś aferach, a na meczach siedzą cicho jak mysz pod miotłą.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.291