Gdańsk: czwartek, 29 października 2020
FORUM
Podstrony:

Niespełnione Rządu Obietnice - Temat Zastępczy KIBICE !!!

strona 31/39

15 września 2011, 22:18 / czwartek
Apropo's S. Nowaka, znanego picusia z naszego miasta i słynnego fana Lechii. Podobno wraz ze swym ziomalem, nijakim Nergalem zamierzają założyć fc satanistów-celebrytów.
16 września 2011, 00:11 / piątek
Brawo dla Legii za transparent!! Oby coraz więcej było takich ekip w naszym kraju, co nie boją się przeciwstawić reżimowi!!
16 września 2011, 02:06 / piątek
By nie było tak pesymistycznie:
Wczoraj sąd rozpatrzył sprawę 3 pierwszych osób z Jagiellonii, którzy nie przyjęli mandatów za transparent. Wszystkie trzy wnioski policji o ukaranie kibiców zostały odrzucone.
16 września 2011, 12:32 / piątek
Gdzie w Gdańsku można złożyć podpis pod projektem OZSK?
17 września 2011, 09:58 / sobota
Wnuczek ma rację. Góra macza wszędzie łapy.
18 września 2011, 14:07 / niedziela
19 września 2011, 18:29 / poniedziałek
odnośnik
Tak, te dzieciaki z sektora rodzinnego , też winny byc ukarane. W kajdanki i na dołek.
Niech się gówniarze uczą ,że życie kibola to nie bajka. Kurwa , co za czasy naszły.
Donald Matole....
19 września 2011, 23:30 / poniedziałek
Niesamowite, naprawdę niesamowite. Opary absurdu są juz tak gęste, że żadne zioło nie jest potrzebne.

Znaczy się, jeśli dobrze zrozumiałem, Tusk z całym rządem są już winni nawet tego, ze policja karze za łuskane słonecznika przy Lidlu 800 metrów od stadionu, tak? Chyba już czas zacząć formować oddziały partyzantki i przenieść się do lasów.

No ale to pewnie tak zwani prawdziwi kibice na Lechu. Raz nie kibicują bo ważniejszy od kibicowania jest dla nich biznes cateringowy ich szefa, teraz nie kibicują bo słonecznika nie można łuskać.
19 września 2011, 23:41 / poniedziałek
Twoja tępota jest porażająca
19 września 2011, 23:47 / poniedziałek
Premier jest oficjalnie zwierzchnikiem policji, więc nawet jak to bez jego wiedzy, to on odpowiada. Jeśli mu się wymknęło spod kontroli, to znaczy, że źle kontroluje. Z drugiej strony wydaje się, że się nie wymknęło. Z premedytacją stosuje metody prlu. Zresztą to kontynuacja słynnego "policzmy głosy".
19 września 2011, 23:56 / poniedziałek
tym razem panna litara dostala kontrakt od Amiki na catering, wiec pewnie bojkot juz sie skonczy
20 września 2011, 12:28 / wtorek
odnośnik

ciekawe co zrobią ?
20 września 2011, 13:22 / wtorek
A w Świnoujściu nasza dzielna policja zatrzymała 117 uczestników nielegalnego zgromadzenia... Na peronie podczas wsiadania do pociągu.
Fragment raportu policji: "W pewnym momencie grupa 123 pseudokibiców wzięła udział w zbiegowisku(...)"
To już nie lepiej "W pewnym momencie grupa 123 pseudokibiców wzięła udział w zorganizowanej grupie zbrojnej"? Wyższa kara, a prawdopodobieństwo wyroku takie samo. Grunt że pan komendant dostanie pieniądze z grantu walki z kibicami.
20 września 2011, 16:35 / wtorek
Konfucjusz - specjalnie dla Ciebie: zapewne wiesz co to jest ironia i przesada?

Jesli ktos przejaskrawia do bólu jakieś fakty czy zdarzenia (czyli zdrowo przesadza), to można dla kontrastu przejaskrawić je w drugą stronę korzystając jednocześnie z ironii - ja tak właśnie zrobiłem.
20 września 2011, 17:03 / wtorek
Po meczu Korony Kielce z Lechią Gdańsk Aleksandar Vuković poruszył temat niskiej frekwencji na meczach "złocisto-krwistych". Jego zdaniem wpływ na taki stan rzeczy ma absurdalne karanie kibiców za np. przeklinanie. - To nie jest teatr, tylko stadion - przekonywał popularny "Vuko".

popieram jego zdanie. cos jest nie tak od ok roku ..... donek !!!!!!!!!!!!!ty wiesz!!!
20 września 2011, 17:13 / wtorek
No tak, może być w tym sporo racji. Zwłaszcza, że na kilkanaście milionów przeklinających szansa na ukaranie wynosi pewnie jakieś 0,0001 %. Ja bym nawet zrobił badanie sondażowe: "ilu zrezygnowało z chodzenia na mecze z powodu tego, że można zostać ukaranym za przeklinanie?"
20 września 2011, 17:59 / wtorek
Nie wiem czy ktoś już tego nie wrzucał. Rewelacyjny artykuł z Weszło o kibicach : odnośnik
20 września 2011, 20:44 / wtorek
Na karę ośmiu miesięcy ograniczenia wolności z obowiązkiem wykonywania pracy społecznej skazał we wtorek Sąd Rejonowy w Kielcach kibica Korony Kielce oskarżonego o publiczne znieważenia grupy ludzi z powodu przynależności rasowej oraz publiczne znieważenia Prezesa Rady Ministrów w pisemku kibiców. Wyrok nie jest prawomocny.
W procesie chodziło o felietony w pisemku Stowarzyszenia Kibiców Korony Kielce "Złocisto Krwiści", zatytułowane "Czarny rasizm" i "Moja mowa nienawiści". Autor nazywał emigrantów m.in. "kolorowymi osobnikami", a premiera - "ćwokiem i prostakiem".

źródło uwaga tvn24 odnośnik

Platforman: Mroczny Rycerz. Polecam, szczególnie końcówkę
odnośnik
21 września 2011, 08:30 / środa
Pied.olenie, a i tak większość z was pójdzie głosować na ludzi z listy PO. Tusk i tak ma nas za matołów i wie że jak on nie będzie startował z Gdańska to skreslimy Nowaka czy jakiegoś innego dupka z PO. Już widzę nawet na tym forum rękę sztrabowców kampanijnych PO. Zamieszają wam w głowach i na dzień przed wyborami podejmiecie decyzję o oddaniu na nich głosu. Pokażmy że mamy kręgosłup i obalmy ten rząd. Może wówczas uda nam się rozliczyć największego chuligana z Gdańska Donalda T. ps. "Matoł" za bydgoskie ekscesy i bicie na dworcu gumowym wężem kibiców Zawiszy. Dlaczego on po publicznym przyznaniu się do tych chuligańskich aktów nie ma jeszcze zakazu stadionowego i dlaczego po tych ekscesach nie zamknięto dworca kolejowego w Bydgoszczy?
21 września 2011, 08:42 / środa
to ja będę monotematyczny,

wiem że wypowiedzi trenerów po porażkach sa powiedzeniem czegokolwiek, na zasadzie odpierdolcie sie ode mnie, od nas

ale jednak ile razy można sobie strzelać w stopę nawet nie zdając sobie z tego sprawy że się obnaża WŁASNĄ NIEKOMPETENCJĘ ?

wczoraj z Limanowią Szubryt nasi nie przeszli obok meczu, byli zadziorni, waleczni, wybiegani, dynamiczni, grali z rozmachem, polotem i skutecznością tzn takie były założenia,
niestety na boisko wdarł sie chaos z którym nasi nie umieli sobie poradzić, właściwie to bardziej przegrali z tym chaosem niż z ćwierćamatorami,

kilka dni wcześniej z Koroną Kielce znowu naszym herosom przeszkodził chaos,
" . . . Po przewie w nasze poczynania z minuty na minutę wkradał się coraz większy CHAOS, dlatego Korona do końca utrzymała korzystny wynik . . . "

wcześniej chaos był i z Zabrzem (ale po przerwie odpuścił) na szczęście tylko przed przerwą co pozwoliło nam zremisować u siebie ze słabiakami,

z ŁKSem w Gdańsku " . . . Myślę, że każdy zawodnik, który wszedł, wprowadził trochę CHAOSU w poczynaniach ofensywnych, bo szablonowe akcje wychodziły nam do jakiegoś momentu, a potem tych sytuacji było trochę mniej, . . . "

wcześniej na inaugurację sezonu i nowego stadionu chaosu niby nie było ale " . . . Nie wynikały one jednak ze słabszej postawy napastników, tylko z tego, że druga linia nie potrafiła utrzymać się dłużej przy piłce. . . "
czyli . . . było dobrze, a moze nawet bardzo dobrze tylko się środek pola w Lechii pogubił,

znowu wcześniej na zamknięcie świątyni " . . . Jest mi bardzo przykro, że na pożegnanie tego stadionu ponieśliśmy porażkę w tak kiepskim stylu. . . . Początek w naszym wykonaniu był bardzo dobry, jednak po straconej na początku drugiej połowy bramce do naszej gry wkradła się nerwowość. . . "
będę tendencyjny i podciągnę nerwowość pod chaos, znowu było przezajebiście tylko przeciwnik walnął bramę i sie wszystko posypało,

wiosenny wyjazd do kielc, " . . . Na boisku były dwie Lechie. Do przerwy, zespół nie umiejący podjąć decyzji, unikający gry; . . . . Pomogło nam zejście Niedzielana . . ." - zajebiste, po prostu zajebiste

noż kurwa nie będę siedział cały dzień i wyszukiwał reszty, a jest tego wszędzie pełno
jeszcze tylko

inauguracja poprzedniego sezonu: " . . . Spodziewałem się, że Polonia strzeli nam bramkę, co doprowadzi do CHAOSU w naszych poczynaniach. . . . "
komentarz z ewszło: " . . . Geniusz. Zakładał, że jego zespół straci gola i zacznie grać beznadziejnie. Przypływ szczerości? Poszedł w stronę Skwary? Jesteśmy kurwa beznadziejni i tylko tyle mam do powiedzenia? Czekamy na takie wypowiedzi przedmeczowe, a nie pomeczowe: - Spodziewam się, że stracimy kilka goli i będziemy grać fatalnie... Albo: - Spodziewam się kompromitacji mojego zespołu. I brawa dla Gorzowa! "

jak do tego dodać zamykanie treningów przed dziennikarzami, opierdalanie kibiców za to że protestują a nie kibicują i inne takie kwiatki to obraz jest dopełniony

kazdy (?) kto o piłce pojęcie ma choćby blade, wie iż od roku koncepcja jego pracy z druzyną sie wyczrpała,
jego myśl szkoleniowa jest . . .chaotyczna, to dobre słowo, przez wielkie CH,
dodatkowo nakładają sie na to problemy z ułożeniem relaci interpersonalnych z poszczególnymi zawodnikami,
na co wpływ ma zapewne znikomy/żaden autorytet wśród niektórych piłkarzy, oraz wyjatkowo bucowaty charakter szóstego kwietnia
zwyczajnie już sobie nie radzi ale . . . jest lojalny w tym dziadostwie w którym funkcjonuje,
ciekawe czy to mu wystarczy
21 września 2011, 10:14 / środa
uuuh,
nie ten temat, przepr
21 września 2011, 13:47 / środa
verde --1000% racja!!!!dobry i fajny tekst. a tomi29 ty to jestes matoł...hi hi
21 września 2011, 14:59 / środa
Matoł jest niejeden, choć ten "chuligan ze szlaufem z Bydgoszczy" to arcymatoł i o tym warto pamiętać przy urnie.
21 września 2011, 22:48 / środa
No.... już to widzę jak premier Kaczyński z ministrem sprawiedliwości Ziobro pozwolą n a wszystko...hi hi hi będzie można pic i palić i będą race i burdy i będzie prawdziwa wolność hi hi.. szczerze nie mogę się doczekać jak będzie wtedy wyglądało to forum i na te pochwalne wpisy itp. hi hi....... matołów jest więcej niestety dają się wykorzystać a później kopna ich w d.... hi hi
21 września 2011, 23:05 / środa
Misiu to coś czuję dyżurny ze sztabu wyborczego matołka. Data aktywacji konta: 20 sierpnia 2011... Po wyborach raczej tego funkcjonariusza nie uświadczymy na forum.
21 września 2011, 23:17 / środa
Jak Pan Donald chce rozmawiać to: należy dać mu projekt ustawy OZSK, niech ją przegłosują przed wyborami.
Ps. Misie i inni wyznawcy matołków co piszczą hihi:chociaż fora kibicowskie sobie odpuście
21 września 2011, 23:18 / środa
Dobre ... ze sztabu ..hi hi trochę za stary jestem na sztaby może kiedyś ale w innym sztabie ... a ty pewnie z ABW i ze sztabu najlepszych...hi hi tak po twojej kontroli wnioskuje hi-hi. jeszcze mnie często możesz zobaczyć i po i długo po póki biało-zielono ...
21 września 2011, 23:21 / środa
czemu mam odpuszczać fora................a funkcjonariuszem to ja juz na pewno nie będę... aby nikogo nie urazić nie pisz hi......
21 września 2011, 23:25 / środa
KonDonek ucieka, bo już powoli ma dość " spontanicznych " grup kibicowskich jakie go witają w poszczególnych miastach. Stąd ten pomysł spotkania w poniedziałek o 15 w Kancelarii Premiera. Myśli,że jak przyjdą kibice, to już w kolejnych dniach problem zniknie i znowu będzie miło i spokojnie na " spontanicznych" wizytach.
Generalnie brawa dla kiboli z POZnania za przygotowanie tych wizyt.!
odnośnik
21 września 2011, 23:27 / środa
Odpuść bo sprowadzasz sprawy kibicowskie do popierania Pisu, który dla wielu (dla mnie) w niczym nie jest lepszy niż Twoje PO.
odnośnik

To jest krótka piłka skoro Donald mówi, że chce walczyć tylko z przestępcami to niech za tym paplaniem pójdą czyny. Co Ci się nie podoba w ustawie OZSK?
21 września 2011, 23:27 / środa
odnośnik Donald Tusk w Poznaniu
21 września 2011, 23:31 / środa
tego nie rozumiem.. ani ja z Po ani fan po.... ale łatka szybko przypięta tylko jak człowiek ma swoje (nieraz inne zdanie od reszty) Fajne.....
21 września 2011, 23:38 / środa
Chwała Tobie, jak Ci daleko do PO...
22 września 2011, 00:06 / czwartek
Taka analogia przyszła mi na myśl: wielu mówi by zostawić Kafara bo następca może być jeszcze gorszy(jak wcześniej Borkowski, Koala). Identycznie jak z Po i Pisem. Dlatego uważam,że przyszła pora zarówno na Kafara jak i na PO, a zamiast patrzeć na minionych nieudaczników (Koala- Pis) pora poszukać nowych ludzi, nowego trenera i nowy rząd.
Ile można wybierać mniejsze zło i jeszcze to sobie uparcie próbować tłumaczyć?!
22 września 2011, 06:57 / czwartek
edwin - nie czytam wątków politycznych - ale napisz jesli nie PIS, nie PO to co polecasz uwadze? Oczywiscie czerwonych (sld i Palikota) wykluczam.

Pzdr

TYLKO LECHIA!
22 września 2011, 08:30 / czwartek
Nie czuję się kompetentny by Ci cokolwiek polecać. Mogę, tylko napisać co ja bym zrobił i co zrobię.

Co do trenera?
Oczekuje od grajków przede wszystkim ambicji w każdym meczu.Kafar nawet tak podstawowej kwestii nie potrafi zapewnić.Jeżeli brakuje kasy bądz upatrzonego kandydata, dałbym szansę trenerowi Limanovii (nawet nie znam nazwiska), chłop wyszedł do stojącego z karabinem maszynowym Kafarskiego, trzymając w dłoni kamień i ...zrobił z niego miazgę

Co do wyborów?
Przede wszystkim oczekuje prawdziwej demokracji i uczciwych szans.Obecne wybory już w tej chwili zostały sfałszowane(argumenty masz w odnośniku powyżej) i jeżeli Polska ma się różnić od Korei Północnej bądz Białorusi i tak muszą zostać unieważnione. Po przemyśleniu sprawy na wybory pójdę, a na karcie do głosowania napiszę co myślę na temat Popisu, PKW oraz całego aparatu państwowego. Potem poczekam cierpliwie na decyzje Sądu Najwyższego w kwestii ważności wyborów...Na razie się łudzę jeszcze, że żyjemy w państwie prawa, a obecne decyzje są jedynie skutkiem głupoty rządzących...
22 września 2011, 08:42 / czwartek
edwin - dziękuje za odzew.
Ps. Ciekawie piszesz, prosiłbym wiecej artykułów o nt bieżacych wydarzeń w klubie.

TYLKO LECHIA!
22 września 2011, 12:38 / czwartek
Misiu, chodzi mi o to, że każda zmiana będzie na lepsze. Bo gorzej być już nie może... Choćby dlatego, ze "nagonkę na kiboli" uwikłane są (a może nawet bezpośrednio ją prowokują) media związane z obecnym układem i one się nie zmienią.
25 września 2011, 22:44 / niedziela
Chrobry Głogów - Lech Poznań

odnośnik

odnośnik
25 września 2011, 22:49 / niedziela
Białystok godnie wita ministra Sikorskiego

odnośnik
26 września 2011, 00:03 / poniedziałek
Ten pedal ma manipulacje we krwi.
Kto jest przeciw im,to jest za pisem :-)
Ostrzyzona glaca-kibol-bandyta....i ten telefon na koncu :-)
Ze tez taki pedal bez wstydu patrzy codziennie w lustro !

P.S. Te,milicjant,ktory inwigilujesz to forum-ty tez sie nie wstydzisz,jak spogladasz w lustro?
26 września 2011, 00:14 / poniedziałek
sikorski przez telefon :D
"za mała liczba kamer z TVP" i że "trzeba coś z tym zrobić". ...
nerwy , nerwy
heh
26 września 2011, 01:02 / poniedziałek
Oni caly czas zapominaja ze kibice to jedna z najlepiej zorganizowanych grup społecznych w naszym kraju.

Precz z preczem !
26 września 2011, 01:07 / poniedziałek
Dokładnie scwelona parowa morde sobie pisem wyciera.
26 września 2011, 01:10 / poniedziałek
"Tak, tak, ja podejrzewam, że nikt z nich w Afganistanie nie był, ale do wrzasków pierwsi"

To już kuriozum...
26 września 2011, 01:18 / poniedziałek
To dokładnie dotyczyło wypisu Czarnego. Oni nic poza pisem, komuchami i ludowcami więcej nie widzą bo tkwienie 20 lat w tym bandyckim związku utkwiło ich w przekonaniu, że nic więcej nie ma.
A co do pytania które Czarny zadałeś panu milicjantowi to odpowiem za to gowno, bo ono czytac nie umie. Otoz ono jak patrzy w lustro to widzi kurwe i pyta za ile godzina obciągania.
26 września 2011, 03:13 / poniedziałek
jak dobrze, ze u nas jest bezpiecznie. nie to co te chamy z dojczlandow

odnośnik
26 września 2011, 22:41 / poniedziałek
Warto przeczytać i przy okazji polecam pozostałe linki na stronie odnośnik a na dodatek coś takiego odnośnik i wielkie brawa za to dla kibiców z Lubina!!!
26 września 2011, 23:01 / poniedziałek
Przed dzisiejszym spotkaniem kibiców z D. (notka PAP):
<Chcemy, aby na stadionach wszyscy dobrze się bawili. Mamy wrażenie, że o to samo chodzi premierowi, ale nie rozumiemy jego metodologii. Zakładam, że spotkam się z Donaldem Tuskiem jak kolega z kolegą i wiele sobie wyjaśnimy" - mówił Jarosław Kuceka z "Wiary Lecha", członek PO.>
27 września 2011, 21:30 / wtorek
przedstawiciel kibiców ze stowarzyszenia "Wiara Lecha" Jarosław Pucek ocenił po spotkaniu z premierem, że był to "sparing zakończony wielobramkowym remisem". Kibice - jak twierdził - mówili premierowi o niezbędnych zmianach w przepisach.

Pucek podkreślił też, że premier Donald Tusk nie wykluczył dalszych spotkań z kibicami. - To było niezwykle szczere spotkanie, padło wiele mocnych słów, premier jasno postawił swoje stanowisko - mówił. - Ostatecznie ustaliliśmy, że po wyborach - by nie łączyć dzisiejszego spotkania z kampanią wyborczą - będziemy dalej rozmawiać na temat możliwych zmian, które najbardziej bolą kibiców, a gdzie dostrzegamy największe pole do nadużyć i manipulacji, wyrwania serca życiu kibicowskiemu - dodał.

Pucek powiedział też, że ma wrażenie, iż premier rozumie przekaz, z którym kibice próbują się przebić od trzech lat, "że pewna część przepisów jest po prostu i zwyczajnie niekonstytucyjna". - Obiecaliśmy sobie, że będziemy współpracować, jeśli oczywiście premier pozostanie premierem - powiedział Pucek. Jak dodał, padło zaproszenie mówiące o tym, że "nawet, jeśli premier nie będzie premierem, a jego następca będzie z PO, to ta praca będzie kontynuowana".

Znowu nas sprzedaja skurwysyny.Jak to jest zorganizowane,że człowiek reprezentujacy kibiców jest członkiem Platformy ?
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.402