Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Niespełnione Rządu Obietnice - Temat Zastępczy KIBICE !!!

strona 35/39

9 października 2011, 22:35 / niedziela
oni nie mają własnego zdania, ogladają TV i słuchają ładnie mówiącego premiera
9 października 2011, 22:41 / niedziela
cze1984 wyniki wyborów to nie jest nowa fryzura dody, któa może się podobać lub nie. Dziś nasz kraj stracił szansę na rozwój gospodarczy. Zauważ, że tu się żyje w miarę dobrze, bo żyje się na kredyt. Dług publiczny nie dosyć, że ogromy, to do tego rośnie w zajebistym tempie. Można przecież pożyczać, pożyczać i pożyczać w nieskończoność prawda?
9 października 2011, 22:45 / niedziela
trzczy. Z całym szacunkiem ja o niebie ty o chlebie. Co ma rozwój gospodarczy do podstawowych zasad kultury osobistej.
9 października 2011, 22:51 / niedziela
Wszystkim. Przynajmniej wszystkim tym, którzy głosowali na PO.
Oni pluli na Ciebie, zamykali Ci stadiony, Podnosili ci VAT, a ty miałbyś dać im znów szansę na zrobienie tego =samego?
Każdy, kto zagłosował na PO jest wart tego, by go robili w człona. Bo daje się robić i na to pozwala, i najwidoczniej nie ma nic przeciwko temu.

Ci, którzy głosowali na Palikota są tylko mało rozgarnięci. To ich problem. Lecz na PO głosowali ci, którzy nie mają nic przeciwko temu, by go walili po kieszeni, po głowie..

Kto tego nie rozumie, ten nie jest wart, by mu to tłumaczyć.
9 października 2011, 22:52 / niedziela
nie no co ty ,cze.. idziemy z nimi wodke pic.. cieszyc sie ze zadluzenie kraju rosnie ,lotos bedzie rosyjski .. a nas za chodzenie w szaliku zamkna na 10 lat za bycie w opozycji ...

wiesz ,mozna kulturalnie.. ale jak ktos jest zdrajcą narodu to ja nie widze tutaj opcji .. ciesz sie ze to tylko chuje i kurwy leca... bo ja to bym ich wieszal na drzewach !
RUDY CHUJ!
9 października 2011, 22:53 / niedziela
Trudno się cieszyć, gdy wygrywa wybory partia, która zrobiła sobie kampanię na nienawiści do kibiców. To zły dzień dla nas kibiców i zły dzień dla Polski (tym bardziej, że legitymację uzyskało także lewactwo spod znaku paligłupa). To skłania do smutnych refleksji na temat Polaków i skali manipulacji jakim zostali poddani.
9 października 2011, 22:53 / niedziela
Wynik wyborów mnie osobiście praktycznie niczym nie zaskoczył, gdybym miał obstawiać mniej więcej by się to pokrywało. Poza jednym wyjątkiem - RP. Ale na mój nos polityczny tak szybko jak skoczyli do góry tak jeszcze szybciej spadną w dół. Taki folklor polityczny i głosy w myśl zasady "na złość babci odmrożą sobie uszy".
9 października 2011, 22:54 / niedziela
Myślicie, że kondonek się zemści za kampanie, jaką mu kibice zrobili? Ciekawe czy będziemy mieli bardziej przejebane niż obecnie....
9 października 2011, 22:55 / niedziela
Poprzedni mój wpis - odpowiedź dla che1984 (jeszcze z poprzedniej strony)
9 października 2011, 22:56 / niedziela
No jasne, bo własne zdanie to musi być tylko to utarte już na forum bycie przeciwko po. Bo własne zdanie to tylko to, co jest takie wyzwolone od tego co promują media (bo to wiadome, co promują), bo myślicie, że to wy jedyni macie zdolność wolnego myślenia. Otóż nie.

I nie każcie mi teraz bronic po, bo sam jestem za palikotem, ale nie rzucajcie zjebkami w innych za to, że nie bali się wyłamać z forumowej tendencji mnożących się w nieskończoność postów o tym samym antyrzadowym schemacie i przedstawili kulturalnie cos innego. I byc moze bylo to motywowane tym, o czym piszecie( np. media), ale dlaczego trzeba obrazac swoich Lechijnych braci?
9 października 2011, 22:59 / niedziela
ty adrian ,ty nie Lechista ! tylko teczowy adrian21.. fajnie sie glosowalo na naczelna transwestyte i pedala? omamil cie jaraniem czy zwiazkami i adopcja pedalstwa?

glosujac na paliglupa sam sie dyskwalifikujesz.. Polska to nie folwark dla takich baranow ..

chcesz innosci? proponuje wibrator w dupe! Polske zostaw w spokoju !
9 października 2011, 22:59 / niedziela
Chuj w dupę temu kto oddał swój głos rudemu!
9 października 2011, 23:03 / niedziela
Jestem kibicem z młyna, nie hooliganem, prawdziwym Polakiem. Głosowałem za PO. I ciesze się że nie wygrali fanatycy chorego człowieka Kaczora, szkoda że i jego nie było w tym samolocie co spadł
9 października 2011, 23:04 / niedziela
@cze1984 - właściwie ja tam nie wiem, "ja proste żydzisko", ale zawsze możesz próbować popytać histeryków sprzed 5 lat (spod hasła "to nie mój prezydent"), forumowych aktywistów "jebiących pisiorów", niejakiego d. tarasa oraz jego ziomków krzyczących spod pałacu namiestnikowskiego "pokaż cycki" (obecnie najczęściej fanatoli palikmiota), rezczonego palikmiota w sumie również, podbnie jakuba wojewódzkiego, gorliwych widzów szkiełka, ewentualnie też pierwszych żartownisiów amatorów "zimnego lecha", także pewnego sympatyka demonstrującego swoje poparcie na klonowej niedawno wg którego "tusek" zrobił "wszystko legancko", już o onetowych komentatorach i innych trolach zrówno internetowych, jak i publicznych (leszczyński et consortes) czy parlamentarnych (z Niesiołem na czele) nie mówię przez litość,

a odnośnie polityki a kwestii etycznych czy też tego, czy "cel uświęca środki" proponowałbym jednak pytać np. Ryszarda C. (cyt. klas. "w Polsce jest wielu takich ludzi jak Breivik")
innymi słowy - przyjacielu mój po człowiekości, obudź się (tymbardziej że ja jeszcze pamiętam, jak w 2007 niektórzy bardzo ochoczo podśpiewywali o tym, co temu "kto oddał głos Kaczyńskiemu"), bo widocznie przeżyłeś ostatnio gdzieś w alternatywnej rzeczywistości...

szalom
9 października 2011, 23:04 / niedziela
haha:) wywrotowiec..
9 października 2011, 23:05 / niedziela
Głosowaniem na paligłupa wykluczyłeś się z jakiejkolwiek sensownej rozmowy. Idź do biedronia.
9 października 2011, 23:06 / niedziela
I w sumie jakby "samo się spełniało"... brawo pablo, ty jesteś ekstraklasa :*

szalom

ps. zresztą, oddajmy głos mądrości narodu, fejbukowi: odnośnik - więcej: odnośnik
9 października 2011, 23:09 / niedziela
Kibice, kurwa.. Brawo! Zamyka stadiony, nie pozwala jeździć na wyjazdy, a wy mimo wszystko na niego głosujecie. Chuj wam w dupę.
9 października 2011, 23:10 / niedziela
Nie ambrozy, fajnie sie nie glosowalo, bo sie nie ma 18 lat.
I nie znamy sie, żebys na podstawie pogladow politycznych odbieral mi moja tozsamosc Lechisty, ktora bardzo sobie cenie i z ktora sie nie chowam, pomimo "nieprzychylnego terenu". Tak, tak, pewnie dla wielu forumowiczow, ktorzy nadstawiali za Lechie kark to wyda sie smieszne, ale dla mnie i tak jest to wielka rzecz, staram sie poswiecac dla Lechii przynajmniej na tyle, na ile moge.
9 października 2011, 23:12 / niedziela
Pablo: "szkoda że i jego nie było w tym samolocie co spadł"

Sam najpierw pójdź do lekarza, bo chyba padło ci na mózg... I tacy debili też sa w młynie? Załamka.
9 października 2011, 23:12 / niedziela
a jaka ty masz tozsamosc co ? bo napewno nie narodowa..
9 października 2011, 23:18 / niedziela
Aj waj adrianku... w sumie tylko ta cyferka w nicku mogła być myląca :)))

Zanim temat przez miłościwie panującą administrację zostanie przesunięty w niebyt czy inne gatki (komuna na forum!!!!!!!111111111), może powiesz bo to czikawes dla mnie trochu: dlaczego akurat on? Drobne utrudnienie - wolnokonopizm to nie argument :)))

szalom
9 października 2011, 23:21 / niedziela
adrian
nie głosowałeś - całe szczęście , może zmądrzejesz do następnych wyborów.;.
nie pal tyle tego świństwa :D

paligłup = promowanie pedalstwa, zwalczanie kościoła,
legalizacja marihuany - "zajebiste" postulaty i znajdują uznanie na forum kibiców - koniec świata :/
heh
9 października 2011, 23:23 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
9 października 2011, 23:25 / niedziela
A ty pablo co robisz w młynie z tymi bandytami ? donald by z ciebie nie był zadowolony
9 października 2011, 23:25 / niedziela
Protokolant_syj.
Ze zmarłych nie żartowałem. Wybór śp. Lecha Kaczyńskiego tolerowałem i nigdy nie powiedziałem że to nie był mój prezydent chociaż głosowałem na kogoś innego.
W dzisiejszych wyborach miałem nie brać udziału ale uznałem to za mój obywatelski obowiązek wybrałem ludzi, których dane mi był poznać osobiście więc raczej mój wybór nie był oparty na ich wizerunku kreowanym przez media. Możesz mi wierzyć lub nie ale za rządów obecnej koalicji żyło mi się lepiej niż za rządów SLD (końcowego etapu) czy dwu letnich rządów PiS. Kiedy w 2005 Kaczyńscy zgarnęli wszystko nie wyzywałem tutaj nikogo od zdrajców narodu a tym bardziej kurew i prostytutek, a tym bardziej nie wkładałem im różnych przedmiotów w dupę.
Co do Palikota się nie wypowiadam zobaczymy co pokaże jak będzie w sejmie.

1947
Wydaje mi się, że wyjaśniliśmy sobie genezę mojego loginu i prosiłbym żebyś go nie przekręcał.

abroży jr
Z tego co wiem Lotos jeszcze nie jest ruski (pogadamy jak będzie w co wątpię). Teraz się martwisz o Lotos a jeszcze nie tak dawno skandowano tutaj hasła typu "Lechia w sercu Lotos w dupie ja paliwa tam nie kupię"

I jeszcze jedno. Zarzucacie tutaj mediom (TVN 24, TVP, Polsat, GW itp) że z góry narzucają ludziom orientację polityczną, a sami robicie dokładnie to samo. Jedyna prawda jest wasza i ten kto ma inne zdanie jest kurwą, pedałem, lewakiem i zdrajcą narodu.
Co do rozwoju naszego kraju (pomijam Gdańsk który jest strasznie rozkopany i wszędzie coś się dzieje) to miałem sposobność w ciągu ostatnich 10 m-cy trochę po nim pojeździć i mogę stwierdzić, że wszędzie coś się dzieje. Nie wiem czy za kredyty ale przy wielu inwestycjach widniały informacje o dofinansowaniu z UE.
9 października 2011, 23:27 / niedziela
Trzeba zrobić jakieś podsumowanie ilu mamy tu łamistrajków na forum
9 października 2011, 23:28 / niedziela
Pablo ..po co chodzisz i siadasz z bandytami ?:) pozdrowienia dla taty .. bylego oficera ZOMO .. i mamy tej ktora z orbisem po calym swiecie jezdzila!
9 października 2011, 23:30 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
9 października 2011, 23:31 / niedziela
pablo, powiedz nam to wszystko prosto w oczy, w Lubinie.. znalazł się, kurwa łamistrajk pierdolony
9 października 2011, 23:31 / niedziela
@cze1984
Tych tablic UE jest pełno to fakt tylko aby kasę otrzymać z eurosakiewki trzeba do niej do rzucić. Unia nie daje 100% kwoty gmina musi dać tyle i tyle aby ta dana inwestycja się opłacała.. Gdańsk jest zadłużony, nie wiem czy widziałeś rozpoczeli roboty z nowym przystankiem skm GD Śródmieście i stop brak kasy, problem z tunelem pod martą wisłą bo wiadomo chodzi o kasę i tak jest w całej Polsce..
9 października 2011, 23:32 / niedziela
pablo, rozkręcasz się, masz potencjał ziomuś, propsy dla ciebie, dawaj mario daelj!

ad cze - nie było to "ad personam", tylko poprostu widzisz - od tego 2005 zmieniło się o tyle sporo, że tak na dobrą sprawę napierdalanie jadem bynajmniej nie jest - jak chceliby niektórzy - domeną "zaściankowych pisiorów" (conajwyżej w przypadku odwrotnych wyborów widać byłoby to na tym forum w mniejszej skali - bo jednak w związku ze specyfiką forum i po tym jak wykreowała się taka sytuacja między środowiskiem kibicowskim [do którego zresztą niektórzy tu się nie poczuwają, patrz wyżej wspomniany przygłupi agitator], zwyczajnie więcej osób okazuje tutaj swój zawód, a zresztą - wystarczy sięgnąć pamięcią do różnych źródeł internetowych i nie tylko z okresu wyborczego w 2005, by zobaczyć że to jednak nie odbiega zbytnio od normy - tylko poprostu pochodzi z innego bieguna)

szalom
9 października 2011, 23:35 / niedziela
Dramat.

Powierzyliście władzę socjalistom, pedałom i pozostałym, wszelkiej maści dewiantom. Gratuluję, "kibicom z młyna", sięgnęliście poziomu waszego miłościwego premiera. Będziecie też opowiadać swoim dzieciom bajeczki o "twardych kibolach z młyna"?

Na meczu stoicie nad flagą BASTION PRAWICY, krzyczycie "precz z komuną" a swój głos oddajecie największemu złodziejowi, socjaliście, który zajmował te stanowisko po 89'. Co jest kurwa z wami nie tak?!

Kim jest Tusk, Kaczyński czy Palikot? Chcą się nachapać, za NASZE pieniądze, non-stop pierdolą o socjalu, podatkach, długach, za które SAMI są i będą odpowiedzialni. Spasione świniaki, tłuste, pozbawione wstydu skurwysyny, w ciągu ostatnich czterech lat nakradli więcej, niż kiedykolwiek, pozbawili emerytów, w tym bohaterów narodowych, środków do normalnego, godnego życia. Rozpoczęli cenzurę internetu, walczą z wolnością słowa, sieją w świat nieprawdę o własnych obywatelach, nazywając ich KIBOLAMI, nie potrafią postawić się NIKOMU w polityce zagranicznej. Tego chcieliście?!

Co zrobił ś.p. Leszek Kaczyński, wcześniej jeszcze Miller i Kwaśniewski a teraz Matoł? Zaprzedali ten wspaniały kraj mateczce unii, jewropejski sojuz KURWA JEGO MAĆ może robić z nami co tylko chce.

Przodkowie oddali życie, byście mogli żyć jako wolni ludzie. Bohaterowie przelali krew za ten wspaniały kraj, odzyskując niepodległość, pokonali Hitlera i Bolszewików, następnie komunizm. Należy im się wieczysty szacunek, a WY głosując na bezideową bandę złodziei, socjalistów, okazaliście ABSOLUTNY BRAK RESPEKTU DLA NICH i kompletnie zignorowaliście naszą cudowną Polskę.

A teraz pomyśl - jako Polak, jako kibic Lechii, jako gdańszczanin - oddać głos Tuskowi? Bo co, bo "Kaczor dojdzie do władzy"? Palikotowi, by było śmiesznie?

Gratuluję.
9 października 2011, 23:36 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
9 października 2011, 23:45 / niedziela
pablo, ty aparacie :)))

powiem szczerze - mam nadzieje, że skoro tak bardzo to widzisz okiem mędrca roztropnem i sprawiedliwem, to usłyszysz podobną śpiewkę o "ponoszeniu konsekwencji" gdy w końcu dstaniesz zakaz za darcie ryja i ew. "niesiedzenie", chociaż widząc po twoich pożal się (...) mądrościach grzecznie zajmiesz swoje miejsce i będziesz "kochał swój klub" po cichutku, zadowolony z wszystkiego...

drogi adrianie, próbujesz rzeczowo, ale słabo Ci to wychodzi - coś brzdąkasz o "legalizacji" (jak wspomniałem) :), coś o "nowych źródłach energi z dojczlandu" (już mniejsza po co, ale że jak - wiatr w cysternach kolejowych przywiozą?), czy o ograniczeniu "biurokratyzacji" - co jest akurat hitem, bo w sumie pomijając fakt że każdy ma doskonały pomysł na to, tak zatrzymanie "biurokratyzacji" jest akurat w sumie dość proste, chociaż nie wiem czy ta maszynka rozkręcona przez gubernatora "tuseka" nie stała się perpetum mobile :) ale w tym przypadku wystarczy nie tworzyć kolejnych urzędów z dupy, tymczasem zmniejszenie "BIUROKRACJI" to już cięższa sprawa, szczególnie ciężka a wręcz niemożliwa dla dbającej o realizację postulatów socjalnych i wszelkiej równości tzw. "lewicy" - a już szczególnie zabawnie brzmi to w ustach kogoś, kto jednocześnie deklaruje rozdawnictwo antykoncepcji i laptopów/internetu, każdemu według potrzeb! :))))) wybacz, ale widać ględzenie o "zachodniej Europie" sprawdza się tylko do pewnego momentu, a na samym micie legalizacji jak widać być może łatwo jest złapać młodych naiwnych, ale merytorycznie... także cóż - tylko tyle powiedzieć mogę, że "pozdro i poćwicz" :)))

szalom
9 października 2011, 23:47 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
9 października 2011, 23:47 / niedziela
cze - przepraszam za pomyłkę, to ze zmęczenia (trochę się dziś narobiłem). Ale merytorycznie - pluję jadem (dobre określenie) na wszystkich, którzy glosowali na PO.
A dlaczego - to już wiesz.
Bo taki już jestem. Jak ktoś mnie oszuka, to może zrobić tylko jeden raz. Za drugim mnie nie na=bierze, bo wiem, że hujem jest i mu nie zaufam.
Na PO nie nabrałem się nigdy. Ale nie mogę ścierpieć, że ci, którzy się uważają za kibiców mogą nadstawić spokojnie dupę po tym, jak już raz PO się do niej dobierało.
Oni tak naprawdę nie są kibicami. Im się wydaje, że nimi są. Tak jak nie można kochać dziecka i go zamordować, tak jak nie można być pianistą bez palców. Tak samo nie można być kimś, popierać kogoś, kto go zwalcza.

Nie można być Polakiem i grać w reprezentacji Niemiec. Nie można być Lechistą i w ustawce walczyć po stronie Arki. Tak samo nie można być kibicem i popierać tych, którzy kibiców chcą wyeliminować ze stadionów.
9 października 2011, 23:54 / niedziela
ty adrian, upośledzony jesteś ?
palikot był przewodniczącym komisji "Przyjazne pastwo" i jako jeden z głównych rozgrywających PO nic nei zrobił
a ty matołku wierzysz takiemu zwyrodnialcowi w jakieś odbiurokratyzowanie,
zwykłemu złodziejowi który nie płaci ludziom za wykonane usługi.
9 października 2011, 23:57 / niedziela
@robson_pl - popieram ten wpis!
9 października 2011, 23:58 / niedziela
Czemu mod kasuje wpisy POpaprańców i palikotfanów ? można sie było chociaż posmiać z wpisów pabla twardego kibica z młyna głosujacego za platformą,a teraz temat jest zamazany,ktos kto będzie to czytał nie bedzie wiedział o co chodzi
9 października 2011, 23:58 / niedziela
pablo :jak to jest byc nieustannie ruchanym w dupe i mowic ze jest to przyjemne?
9 października 2011, 23:58 / niedziela
Nie wierzę... Moderator skasował pablo za poglądy. Przecież to gorsze, niż Bialoruś!!!! Zatkało mnie.
9 października 2011, 23:59 / niedziela
kasowanie postów pablo trąca mi trochę cenzurą i usuwaniem niewygodnych osób jak za komuny, co jest wielką hipokryzją na forum Polskiego Bastionu Prawicy. Nikogo nie obrażał a wyraził tylko swoje poglądy, a osoby które nawet nie bluzgają a równają z gównem rzekomych braci po szalu jakos nikt nie ma zamiaru zbanować.
10 października 2011, 00:04 / poniedziałek
Duch 91 a ty jak tam głosowanie ? też nie zawiodłeś donalda pewnie :)
10 października 2011, 00:05 / poniedziałek
holy fan : a wiesz co najlepsze .. mowi o bialorusii :) to trzeba miec tupet !
10 października 2011, 00:06 / poniedziałek
Dobra na dobranoc informacja :

Do momentu kiedy posiadam moderatora to każdy głos poparcia w tym temacie Tuska = Ban , Palikota =Ban ,SLD = Ban.

W tym temacie krytykujemy rząd za działania wymierzone w PRAWDZIWYCH KIBICÓW dla których mecz to nie tylko ojebanie paczki słonecznika oraz napisanie wrażeń na forum jak fajnie dzisiaj młyn śpiewał. Nie wiesz o co chodzi naszemu środowisku oraz uważasz że protest ma na celu przywrócenie władzy PIS jesteś po prostu IDIOTĄ lub nie jesteś kibicem.

Wojna trwa ;)
10 października 2011, 00:08 / poniedziałek
Wybory i tak powinny zostać powtórzone.Czekam na pozew KNP względem PKW. Decyzja SN może być tylko jedna, no chyba ,że się okaże ,że PO nawet sądy ma pod kontrolą. No ale to przecież niemożliwe...w naszym "wolnym" i "demokratycznym" kraju.
Jestem załamany ,dobrej opcji nie było, wygrała najgorsza. Dramat

ps.apel do moderatora, nie usuwaj wpisów tych zagubionych ludzi ( póki nie przeginają), powinniśmy się różnić od nich i nie stosować ich metod, tym samym zniżając się do ich poziomu
10 października 2011, 00:09 / poniedziałek
wybory nie beda powtorzone.. bo po co ? banda czworga dzieli i rozdaje..
10 października 2011, 00:13 / poniedziałek
Dobra to twardych kibiców z młyna głosujących za platformą zapraszamy do tematu odnośnik duch 91 szampany strzelaja?
10 października 2011, 00:14 / poniedziałek
Panowie i Panie spokojnie to była tylko "I tura" i tak Nowa Prawica unieważni wybory wiec powtorka pewnie w grudniu, wiec nie ma co sie podniecac....
Jezeli jednak nie dojdzie do uniewaznienia wyborow, to juz ostatnia ostoja zdrowego rozsadku tj sąd najwyzszy siegnie DNA, wiec zostanie jedynie ucieczka z kraju do normalnosci ... jakiejkolwiek ...
1 ..... 33 34 35 36 37 ..... 39
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.527