Gdańsk: środa, 30 września 2020
FORUM
Podstrony:

Niespełnione Rządu Obietnice - Temat Zastępczy KIBICE !!!

strona 5/39

7 maja 2011, 15:46 / sobota
@Castorp - na gadkę z półmózgiem szkoda mi czasu. Powiem tylko tyle. twoim zdaniem, jak ktoś popełni przestępstwo w Bydgoszczy, to już w Warszawie czy Poznaniu nie wolno go karać, tak? Przykład ze sklepami to absurd.

Co do punktu 2 i 3 zgadzam się z Tobą. Ale nie o tym jest moja wypowiedź. Czytaj ze zrozumieniem.
7 maja 2011, 15:47 / sobota
7 maja 2011, 15:49 / sobota
To sądzisz że zostali ukarani ci którzy dymili w Poznaniu? Nikt więcej i tylko te wyselekcjonowane osoby? Po za tym jeśli to ma być kara to państwo nie powinno już nikogo ścigać, nikogo nie wolno karać dwa razy za to samo przewinienie
7 maja 2011, 15:49 / sobota
„Poznaniacy trochę poddemolowali stadion na nieziemską kwotę 40 tysięcy złotych. Ktoś dostał strzała w ryło (tak można domniemywać z kilku kropel krwi widocznej na zdjęciu, chociaż z uwagi na fakt, ze ów poszkodowany nie jest pokazywany w mediach jako bohater narodowy można wnioskować, że przebieg wydarzenia podczas którego się skaleczył był mniej sensacyjny). Poza tym nic specjalnego się nie stało. Obie grupy pohasały po murawie i to była cała zadyma..
Widziano wiele ciekawsze.
(...)
Dość zgodnym chórem dziennikarze stwierdzili, że kibice bawiąc się zbyt wesoło w Bydgoszczy, strzelili sobie w kolano. Donek chyba sam za bardzo w to uwierzył, nie poczekał na swoje ulubione sondaże i następnego dnia stanął do walki z kibolstwem. Nie zauważając, że bardzo lubił się kiedyś chwalić tym, że sam był kibolem (czy jest to wiarygodne – o tym napiszemy kiedy indziej). Po pierwszym ataku, w którym ogłosił, że idzie na wojnę, przyszedł atak drugi. Zamknięcie najliczniej wypełnianych stadionów w Polsce, czyli tego w Poznaniu i w Warszawie.
To w zasadzie ruch, jakiego się po Donku spodziewać było można. Problem trzeba zlikwidować wraz z wszystkim, co go dotyczy – tak się skutecznie działa. Donek okazał się głupawy, bowiem gdyby zgłębił, jakie siły działają w polskim futbolu, natychmiast by od kretyńskiego pomysłu odstąpił. A on, jak debil, brnie w to wszystko.”

odnośnik
7 maja 2011, 15:53 / sobota
Donald matole, twój rząd obalą kibole!

odnośnik
7 maja 2011, 15:54 / sobota
@Buziek. Porównanie jest takie:

górnik (pracownik) demoluje kopalnię (miejsce pracy) = piłkarz (pracownik) demoluje swój stadion (miejsce pracy). Tylko w takim przypadku zdarzenia te byłyby zbieżne. Interakcje na liniach kibice - stadion a górnicy - kopalnia to po prostu zupełnie inne obszary.

I nie rozumiem zdziwienia, że za wybryki kibiców każe się kluby. Przecież to norma i w Polsce i na całym świecie.

Kiepskie działanie rządu i policji to nic nowego. Ale to nie oni są winni rozróbom. Bo to trochę w stylu cygan zabił, kowala powiesili. Więc powinniśmy rozdzielić a) odpowiedzialność za zajscie od b) odpowiedzialności za brak przeciwdziałania zajściu. I wtedy wszystko będzie jasne.
7 maja 2011, 15:56 / sobota
Jeszcze raz zapytam czy uważasz że ukarani zostali ci którzy robili "wybryki"? I nie na całym świecie rząd nie karze klubów za "wybryki" wbrew temu co starasz mi się wmówić.
7 maja 2011, 15:56 / sobota
Tusk=Kononowicz
Nie będzie niczego
7 maja 2011, 15:57 / sobota
@Buziek - nikogo nie wolno SĄDOWNIE karać dwa razy za swoje przestępstwo. Zamknięcie stadionu to nie działanie sądu;] To tak dla ścisłości;]
7 maja 2011, 15:59 / sobota
@Buziek. Tak. Właśnie ci. Ale oczywiście nie tylko oni. Również masa osób niewinnych i to jest fakt niezaprzeczalny. To nie jest dobra rzecz.

Podtrzymuje swoje zdanie. Wszędzie tak się karze. jeśli nie - podaj przykład. Bo ja mogę wiele.
7 maja 2011, 16:02 / sobota
Po pierwsze nie masz racji represje administracyjne również wchodzą do zasady o podwójnym karaniu np: "przekraczasz prędkość, policjant karze cię mandatem i zyskujesz immunitet na działania sądu".

Skoro ukarano niewinnych(stosując odpowiedzialność zbiorową) to rząd złamał prawo czyli Polska przestała być państwem prawa. Po czym ty i tobie podobni wchodzą tutaj i piszą "brawo panie Tusku". Naprawdę dziwnie te wasze liberalne łby pracują
7 maja 2011, 16:04 / sobota
Duch ty matole Tuska obalą kibole
7 maja 2011, 16:08 / sobota
Duch, gdybyś ty miał choć ćwierć mojego mózgu i inteligencji, to byś przy takich poglądach miał szanse zostać wybitnym intelektualistą szanowanym w środowisku wybiórczej. Przykład ze sklepami jest jak najbardziej a propos. Zarówno klienci sklepów, jak i kibice piłkarscy (w pewnym sensie) są usługobiorcami, jedni kupują towary, drudzy płacą za usługę organizowaną na stadionie, którą jest mecz piłkarski. Płacą za te usługę nabywając karnety i bilety. Zdemolowano sklep czy stadion w Bydgoszczy, a za karę zamyka się sklepy i stadiony w innych miastach, ograniczając, uniemożliwiając Bogu ducha winnym konsumentom, również tym którzy Bydgoszczy na oczy nie widzieli, skonsumowanie usługi, za którą zapłacili. W imię czego dokonuje się takiego pozbawienia praw tych ludzi. W imię jakiegoś widzimisię. Powiem tak, moim zdaniem, jak ktoś popełni przestępstwo w Bydgoszczy, to owszem czy to w Warszawie czy Poznaniu, gdziekolwiek by go ujęto i wtedy jak mu się udowodni winę, wolno i należy go karać. Ale tylko tego przestępcę, tego nazwijmy go złego Kowalskiego, a nie rzeszę innych osób, którym winy dowieść nie można.
7 maja 2011, 16:09 / sobota
Paweł Zarzeczny fajny felieton napisał, fragmenty :

Czy wy nie zdajecie sobie sprawy, że ci chłopcy w kapturach nie są bandytami, tylko samodzielnie myślącą grupą, zorganizowaną jak kiedyś Solidarność - oddolnie, nie odgórnie - że są patriotami. No tak, ktoś wyłamał krzesełko - ale czy Wałęsa nie przeskakiwał też przez płot? Przecież według was powinien zgłosić się najpierw do biura przepustek w stoczni.

Jezu, przecież cała nasza niby-elita wywindowała się na strajkach, protestach, wysadzaniu pomników, a dziś przeszkadza jej jeden młodzieńczy pomruk buntu. Pomruk, bo ci młodzi ludzie, jestem pewien, ze stadionów wyjdą na ulice. I zmiotą was, zadepczą, krawaciarze, bo granica wolności nie jest na Morzu Śródziemnym, a bunt pokolenia to nie tylko Kair, Trypolis, niedawno Paryż.
Ja to obserwuję z naprawdę dużym podziwem dla młodych, że jeszcze potrafią się opanować. I nie napluć na waszą - władcy, do jesieni chyba już tylko - ofertę pracy w Niemczech jako najlepszą perspektywę.

Z młodych Polaków robi się bandziorów, gdy to posłowie kradną, kupczą i wpychają sobie biały proszek do nosa. Zamyka się stadiony. Co do Legii - zamierzam pozwać wojewodę Kozłowskiego
do sądu, bo kupiłem karnet za dwa tysiące i ani myślę nie oglądać meczu, bo ktoś gdzieś narozrabiał (zwłaszcza że nie narozrabiał), notabene dzięki temu dowiedziałem się w ogóle o istnieniu tego gościa. Zaś wojewoda Florek z Poznania zamknął stadion Lecha, najładniejszy w Polsce.

całość odnośnik
7 maja 2011, 16:13 / sobota
@Buziek - źle to postrzegasz. Działania policjanta (mandaty) są działaniami "w imieniu sądu". Tak to reguluje ustawa. Nie ma samowolki.

Pokaż mi, gdzie powiedziałem "brawo Tusk". Bo chyba Ci się przywidziało. Ja spoglądam po prostu na sprawę z szerszej perspektywy. Widzę plusy i minusy.

Polska nadal jest panstwem prawa - tu się mylisz. Bo stadiony zamknięto zgodnie z prawem - dodam jeszcze, że zlym prawem. Umożliwiającym sporo nadużyć. Mowa tutaj o ustawie dotyczącej imprez masowych. Formalnie stadiony zamknięto wobec uchybień bezpieczeństwa - że to bzdura, to my wiemy. Ale takich kruczków jest masa.

I na koniec - bardzo ciekawe jest to, co mówisz o liberaliźmie. Najbardziej liberne sa komuchy z SLD. A oni akurat stoją ramię w ramię z PiSem w obronie kibiców. Ciekawe, no nie? Pamiętasz jeszcze głoszone przez PiS hasło "zero tolerancji"? No to właśnie widać owo zero. To jest dopiero liberalizm. Może jeszcze krzyknijmy "nic sie nie stało, hej Legia nic się nie stało".
7 maja 2011, 16:18 / sobota
Ja pierdole, Zarzeczny to zawsze był pijak i idiota, ale teraz to już mu chyba wóda mózg wyżarła.

Nazywanie tego felietonu fajnym też świadczy o poziomie umysłowym cytującego. Możemy mieć sporo obiekcji co do rządu i jego metod działania - to fakt. Ale jeśli taki popierdoleniec twierdzi, że nic się nie stało, to może niech kurwa wpuści do swojego domu kilku koleżków w szalikach, niech mu coś rozpierdola. Przecież to tylko pomruk buntu.

Zarzecki - z ciebie to jest kretyn.
7 maja 2011, 16:19 / sobota
Upośledzony jesteś ? Niedawno był napad na bank, czy zamknęli wszystkie banki ? Czy łapią tego kto napadał ?
7 maja 2011, 16:20 / sobota
Errata:
Zarzeczny (nie Zarzecki)
7 maja 2011, 16:25 / sobota
Pinochet. Skończyłeś już podstawówkę? Pewnie nie, bo w liceum to już uczą elementów logiki.

Kurwa debil, no? Odsyłam wyżej, to porównania sytuacji kibiców z górnikami. Wytęż mózg i spróbuj zajarzyć. Bo przykład z bankami w całej rozciągłości pokazuje twoją impotencję umysłową.
7 maja 2011, 16:26 / sobota
Nie było żadnych uchybień bezpieczeństwa na stadionach w Warszawie i Poznaniu, Więc jak możesz twierdzić, że stadiony zamknięto zgodnie z prawem, chyba raczej wbrew prawu, łamiąc literę i ducha prawa. Zamknięto je z powodów politycznych, propagandowych, wizerunkowych, PRowskich. A zamknęli je urzędnicy państwowi, którzy powinni święcić przykładem, jeżeli chodzi o przestrzeganie prawa.
Zarzeczny to może i był pijak, ale nosem nie wciągał białego proszku w towarzystwie prostytutek. Artykuł słuszny i celny.
7 maja 2011, 16:26 / sobota
Ja pierdole, Zarzeczny to zawsze był pijak i idiota, ale teraz to już mu chyba wóda mózg wyżarła.
-------------------------------------------------
interesujące, obrażać tylko za to że ma inne poglądy?
sięgasz poziomu, nad który sam się chcesz wzieść..
ciekawe co o tej osobie powiesz?
Profesor Monika Płatek z Uniwersytetu Warszawskiego.
zamknąć na leczenie?
odnośnik
posłuchaj jeśli umiesz słuchać~~

to jak to jest z tą liczbą rannych - dziesiątki, setki?
czy w Bydgoszczu nadal stan wyjątkowy?
7 maja 2011, 16:28 / sobota
Duch91 idz się wypłacz do Tuska i Michnika, jesteście siebie warci :]
7 maja 2011, 16:29 / sobota
Po kolei, ostatni mój post polemiki z tobą:

ad1. Nie masz racji, odsyłam do ustawy o policji. Policja nie ma prawa reprezentować sądu.
ad2. Tłumaczenie bezprawnej decyzji jest przyklaśnięciem, przynajmniej dla mnie. Chociaż może nadinterpretuję.
ad3. Jeśli zamysłem wojewody nie było zapobieżenie naruszeniom porządku społecznego, a ukaranie klubów/kibiców to złamał prawo. I nie tłumaczy go użycie kruczka prawnego.
ad4. Nie przypominam sobie by PiS czy SLD stosowały odpowiedzialność zbiorową. Zero tolerancji jak najbardziej(mimo iż to nie jest moje hasło) ale tylko wobec osób łamiących prawo
7 maja 2011, 16:37 / sobota
jeszcze raz- panowie, wasze gadki z POdstawiańcem nic nie wnoszą a jedynie temat rozmywają. To taki tęczowy krzysiu w tym temacie.

Szacunek dla Zarzecznego, gdyby komuś było za mało wywiad z Panią Profesor UW (karnistką). Link pojawił się już na poprzedniej stronie, ale warto zapodać tym, którzy słaśnie przybyli:)) odnośnik
7 maja 2011, 16:38 / sobota
@Tomas73. Absolutnie nie. Zarzecznego czytuje od lat i co jeden artykuł to bardziej kretyński. Każdy wie, że po pijaku zabił na drodze człowieka (i nic mu się z tego tytułu nie stało).

Kiedy taki człowiek mówi, że zadymy na trybunach to nic takiego, jeno pomruk buntu, to można o nim powiedzieć?
7 maja 2011, 16:41 / sobota
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
7 maja 2011, 16:49 / sobota
Kiedyś władze PRL aresztowały obraz Matki Boskiej Częstochowskiej,
teraz władze PRL Bis ( Tusk ) aresztują stadiony. Boją się.
A 9 maja ładna rocznica pewnych wydarzeń w Warszawie.

Ps Duch wybacz ale z ćwierćinteligentami nie zwykłem konwersować : )
7 maja 2011, 16:54 / sobota
nałożyli kaganiec na media, a tu głos ludu pojawił się na....stadionach. Boją się chamy nadchodzących wyborów:))
7 maja 2011, 17:05 / sobota
@Buziek

ad1. Nie masz racji, odsyłam do ustawy o policji. Policja nie ma prawa reprezentować sądu.

I widzisz, nie rozumiesz co piszę. Przyjmując mandat, podpisujesz się pod nim. To stanowi przyznanie się do winy. wobec czego nie ma konieczności rozpatrywania Twojej winy przez sąd. Jeśli odmówisz przyjęcia mandatu - sprawia trafia do sądu i toczy się w normalnym trybie. Dlatego piszę, że policjant działa w imieniu sądu. Czy też raczej, w zastępstwie. Masz rację - policjant sądu nie reprezentuje. Jego osąd nie jest czynnikiem decydującym w sprawie, tylko Twój podpis. Czyli reasumując: przyjęcie mandatu to przyznanie się do winy (wykroczenia drogowego) i kara odbywa się zaocznie, na polecenie sądu, zgodnie z pkt 2. art14. rozdz.2. Inaczej ma się sprawa w przypadku przestępstwa drogowego.

ad2. Tłumaczenie bezprawnej decyzji jest przyklaśnięciem, przynajmniej dla mnie. Chociaż może nadinterpretuję.

Nadinterpretujesz. Nie przyklaskuję. Po prostu mam ambiwalentne podejście.

ad3. Jeśli zamysłem wojewody nie było zapobieżenie naruszeniom porządku społecznego, a ukaranie klubów/kibiców to złamał prawo. I nie tłumaczy go użycie kruczka prawnego.

No zgadza się. Tylko weź teraz udowodnij wojewodzie, że chciał karać. To jest właśnie ten kruczek.

ad4. Nie przypominam sobie by PiS czy SLD stosowały odpowiedzialność zbiorową. Zero tolerancji jak najbardziej(mimo iż to nie jest moje hasło) ale tylko wobec osób łamiących prawo.

Naprawdę nie pamiętasz? To za SLD czy PiS nie było zamykania stadionów, zakazów meczów wyjazdowych? Kar finansowych dla klubów? Przecież to wszystko jest odpowiedzialność zbiorowa.
7 maja 2011, 17:14 / sobota
@Pinochet. No, chluby Ci to nie przynosi. Że nawet ćwierćinteligenta nie potrafisz przekonać do swoich banialuków.

Tym niemniej - tak po krótkiej refleksji - no hard feelings. Ostatecznie obaj kochamy ten sam Klub.
7 maja 2011, 17:17 / sobota
Duch
podaj przykład z przeszłości zamknięcia stadionu przez rząd - wojewodę
i to stadionu na którym nie było zakłócenia porządku
stadiony były zamykane na wniosek orgamizatora - ekstraklasy bądź pzpn,
stadiony - na którym były zadymy.

tusk był pierwszy, biedaczek nie przemyślał sprawy i teraz więcej się mówi o absurdzie decyzji donalada niż o zakłóceniu porządku w Bydgoszczy.
pogratulować ;-]
7 maja 2011, 17:29 / sobota
Co tu jest do udowadniania wojewodzie jednemu czy drugiemu? Mamy uwierzyć i zrozumieć, iż podstawą ich decyzji jest dobro publiczne, a nie szemrać i doszukiwać się niedobrych intencji, drugiego dna. Obiektywnie patrząc nie można nie przyznać, iż wystąpiło zjawisko nagłego pogorszenia się bezpieczeństwa na stadionach w Warszawie i Poznaniu, spowodowane oczywiście burdami kibiców w Bydgoszczy. Wojewodowie nabyli przeświadczenia, że z powodu kopania banerów reklamowych przez chuliganów w Bydgoszczy kilkaset kilometrów dalej w Warszawie popękała betonowa trybuna grożąc runięciem, z powodu wyrywania krzesełek w Bydgoszczy kilkaset kilometrów dalej w Poznaniu zachwiana został konstrukcja dachu stadionu, z powodu uszkodzenia ogrodzenia murawy w Bydgoszczy, w Warszawie powstały zagrażające bezpieczeństwu wilcze doły na murawie, a z powodu wtargnięcia na murawę boiska w Bydgoszczy w Poznaniu spodziewane jest trzęsienie ziemi w dniu, w którym ma być rozgrywany mecz. Dyżurni synoptycy kraju wykluczyli na razie tsunami na Bałtyku i tylko dlatego jutrzejszy mecz na stadionie w Gdańsku może dojść do skutku. Cieszmy się. Po 4 latach zaczęły się w końcu dziać cuda, na razie teleportacyjne. Goście napieprzają krzesełka w Bydgoszczy, a na drugim końcu kraju pękają elewacje.
7 maja 2011, 17:31 / sobota
@Tomas 73 a życzysz sobie w Polsce? Czy zagranicą?
7 maja 2011, 17:53 / sobota
może być z Białorusi;
tusk lubi kierunek wschodni ;-]
heh
7 maja 2011, 18:06 / sobota
Rozważając zasadność tej decyzji administracyjnej w kontekście bezpieczeństwa może należałoby poszukać przyczyn w czynniku ludzkim, a nie tylko koncentrować się na niedoskonałościach infrastruktury stadionowej. Idąc tym tropem dochodzę do wniosku, iż być może ktoś, nie bez słuszności zresztą, doszedł do wniosku, iż zachowanie się naganne chuliganów na meczu w Bydgoszczy, spowodowane było jakąś epidemią (np. ADHD lub wścieklizną). Epidemia ta mogłaby okazać się zaraźliwa, dlatego też kierując się zasadą przezorności należy uznać, iż faktycznie istnieją racjonalne przesłanki do zamknięcia stadionów w Poznaniu i Warszawie, aby owej zarazy nie rozprzestrzeniać. Z tych samych względów podobno kibice Lechii nie będą więcej wpuszczani na stadion w Gdyni, gdyż w tym wypadku grozi im niestety inna groźna epidemia, mianowicie świńskiej grypy.
7 maja 2011, 18:30 / sobota
Tomas73. A Wielka Brytania nie może być? Zdziwiłbyś się, że na zachodzie też się tak robi?
7 maja 2011, 18:34 / sobota
Może być zapodaj przykłady
7 maja 2011, 19:38 / sobota
To może tak: z powodu katastrofy smoleńskiej zabronić wszelkich lotów dyplomatycznych. Z powodu zderzeń pociągów z samochodami na przejazdach kolejowych zabronić użytkowania pociągów przez pkp, z powodu dilerki narkotyków w szkołach, pozamykać szkoły, z powodu wypadków samochodowych podnieść cenę benzyny o 100% ?
Pomoże? Tak!!!

Ile wspólnego mają kibice , którzy rozrabiali w Bydgoszczy z 16 tys. kibiców z warszawy, którzy chcieli przyjść na mecz na ich stadion, zbudowany z ich podatków ?

Nie rozumiem też jak można usprawiedliwiać policję czy prokuraturę. Jak łamane jest prawo, to służby te mają obowiązek ścigać i karać sprawców. Jak zamordujesz teściową na swoim zamkniętym terenie, to nie wpuścisz policji ?

Reasumując: stadiony nie są własnością rudego, a rudy jest urzędnikiem opłacanym przez obywateli płacących podatki. Nie jest ani monarchą ani dyktatorem tylko najemnikiem.
7 maja 2011, 20:16 / sobota
Wybranym przez większość :)
7 maja 2011, 20:47 / sobota
Dlaczego po raz kolejny kłamiesz pizdeczko bez jaj? W żadnych wyborach Tusk nie został wybrany przez większość, a mandat do rządzenia, którym się premier legitymuje pochodzi od niecałych 20 procent społeczeństwa. Grzecznie przeproś za kolejne kłamstewko
7 maja 2011, 21:44 / sobota
Krisblu2

Powiem Ci tak ... Trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść... Twoje 5 minut, się już skończyło, dałeś się poznać, nie bądz już wrzodem na dupie tego forum.
7 maja 2011, 22:01 / sobota
podczas przemówienia Stalina ktoś na sali beknął. Srogi wódz narodu pyta kto to zrobił?-na sali cisza-rozstrzelać ostatni rząd pada komenda. Stalin ponawia pytanie, znowu cisza-rozstrzelać przedostatni rząd! kto to zrobił? Ja- zgłasza się nieśmiało gość z 3rzędu.Na to Stalin-na zdrowie towarzyszu i dalej kontynuje swoje przemówienie.

i tak jest z tym rządem pod wpływem chwili, pod publiczke,bez sensu bo i tak gówno z tego wyjdzie. leje na ten rząd nieudaczników. Tusk zamknij Mira i Zbycha.
7 maja 2011, 22:07 / sobota
Kurwa mać ! Spuszczacie się i rozwodzicie jak baby na rynku !
Jesli to nie jest polityczna decyzja chuja tuska to co to niby jest ?
Jak może stadion w pyrlandii nie spełniać w sobotę warunków bezpieczeństwa na meczu a w niedziele już tak ?
O kant dupy Wasze wywody prawnicze ! Debilna decyzja i tyle !
Już jednej kurwie z poPAPRAŃCÓW się wyrwało że tym sposobem chcą zmusić kluby to zakazów stadionowych i wydania kibiców więc o czym ta dyskusja !
DONEK MATOLE TWÓJ RZAD OBALA KIBOLE !!!!!!!!!!!!!
7 maja 2011, 22:39 / sobota
Chyba nie ja powinienem.
LECHIA PRZEPRASZA ZA SKURWIELA, KTÓRY ŚMIAŁ MÓWIĆ O SOBIE "KIBIC LECHII".
7 maja 2011, 22:42 / sobota
Dokładnie Romek ! Pozdro z Pruszcza :)
7 maja 2011, 22:44 / sobota
polityka miłości tuska przynosi efekty - kibice w pełni zrozumieli działania premiera;
pod stadionami w W-wie i Poznaniu odbyły się wiece poparcia, na pozostałych stadionach fani spontanicznie zamykali i opuszczali sektory - niestety działania te nie spotkały się ze zrozumieniem ze strony wojewodów i żaden z nich nie zamknął wczoraj i dzisiaj żadnego stadionu ;-] po powrocie z wojaży zagranicznych płemieł na pewno wyciągnie konsekwencje za brak działań.. heh
--------------------
sportowefakty.pl
Kibice na stadionach piłkarskiej ekstraklasy podczas meczów 25. kolejki wyrazili swój protest przeciwko zamknięciu obiektów w Poznaniu i Warszawie. Wywieszali transparenty, skandowali hasła i na kilka minut opuszczali trybuny.Wojewodowie mazowiecki Jacek Kozłowski i wielkopolski Piotr Florek, po tym, jak we wtorek pseudokibice Legii i Lecha zdemolowali stadion w Bydgoszczy, zdecydowali, że te drużyny rozegrają najbliższe mecze ligowe przy pustych trybunach. Oba kluby odwołały się od decyzji wojewodów do szefa MSWiA.
W piątek wieczorem kibice Legii protestowali przed stadionem przy Łazienkowskiej, na którym ich klub rozgrywał przy pustych trybunach mecz ligowy z Koroną Kielce (3:1).
Dzień później przed zamkniętym stadionem manifestowali z kolei fani Lecha. Po wygranej 2:0 z Górnikiem Zabrze piłkarze "Kolejorza" z tarasu czwartej trybuny podziękowali swoim kibicom za doping.
- Chciałbym zadedykować to zwycięstwo fanom, którzy nie mogli przyjść na mecz. Nigdy w życiu nie grałem przy pustych trybunach. To bardzo smutne i mam nadzieję, że nigdy się już nie powtórzy - powiedział trener poznaniaków Jose Maria Bakero.
Na wszystkich pozostałych stadionach kibice innych klubów dali wyraz swojej solidarności z fanami Lecha i Legii.
Już na początku sobotniego meczu Śląska Wrocław z Polonią Bytom (0:0) sympatycy gospodarzy opuścili trybunę odkrytą, zaś fani gości - swój sektor za jedną z bramek. Na płocie pozostał jedynie transparent z napisem "Tego chcecie?". Po dziesięciu minutach kibice wrócili na miejsca.
Tego samego dnia w Krakowie, na początku meczu Cracovii z Polonią Warszawa (3:1), najzagorzalsi fani gospodarzy - z tzw. młyna - opuścili swoją trybunę, na którą powrócili po pięciu minutach. W trakcie spotkania skandowano m.in. "Piłka nożna dla kibiców".
Trybuny opustoszały na chwilę również w Białymstoku, gdzie Jagiellonia podejmowała Widzew Łódź (1:3). Na płocie odgradzającym trybuny od boiska wywieszono kilka haseł, np: "Trybuna zamknięta na wniosek Donalda Tuska".
Transparent identycznej treści wywieszono w piątek w Chorzowie. Tam również - przez kilka minut pierwszej części spotkania Ruchu z Zagłębiem Lubin (2:2) - kibice gospodarzy opuścili jeden z sektorów.
7 maja 2011, 23:04 / sobota
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
7 maja 2011, 23:17 / sobota
Czlowieku,przestan juz.
7 maja 2011, 23:19 / sobota
I teraz widać kto dla szpanu i pklasku podnosi w górę szal Lechii !
Jak bys był ogarnięty pizdusiu to byś wiedział jak się odnosił do Lechii twój idol donek w początkach odbudowy klubu po 2001 roku.
Ale ciebie wtedy na Lechii nie było więc co ty możesz o tym wiedzieć ! Zapytaj płemieła może se przypomni z kim nie chce mięć nic wspólnego !
Narka poPAPRAŃCU ! Idź inne stadiony zamknij !
P.S. specjalnie małymi !
7 maja 2011, 23:39 / sobota
Czy jutro nasz prymas woops primjer będzie na meczu? Czy znów da się słyszeć te głosy mega poparcia?
Napewno...
Donek, ty i red. Tomasz Wołek (później bodaj spiker na srArce) rozkręcaliście cały doping na Lechii, więc wiecie jak załatwiać sprawy kibicowskie.
A jak nie to Tomasz Arabski pomoże, główny działacz FMW ;)
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.358