Gdańsk: sobota, 31 października 2020
FORUM
Podstrony:

Niespełnione Rządu Obietnice - Temat Zastępczy KIBICE !!!

strona 8/39

10 maja 2011, 18:24 / wtorek
a czy ty jesteś na tyle pojebany, że myslisz, że protest jest po to, żeby można było wbiegać murawe ?
10 maja 2011, 18:28 / wtorek
Oswiec mnie,dlaczego mam obalic obecny rzad.Moze byc w krotkich zolnierskich slowach.I dlaczego w ogole na trybunach pojawia sie polityczny transparent?
10 maja 2011, 18:33 / wtorek
Przeczytaj wątek od początku to będziesz wiedział dlaczego
Dlatego, że mamy wolny kraj i żaden baran nie powinien zabraniać wywieszenia na przykład transparentów odnoszące się do poglądów, z którymi utożsamiają się kibice (patrz "IV rozbiór Polski", "MOrdercy" i tak dalej).

Myślałem, że policja zatrzymała szefa jakiegoś gangu. Vlepka i kask - parodia na całego.
kibice -> najwiekszy wrog spoleczenstwa -> najgorsi na swiecie, gdzie indziej jest spokoj -> bezsenowne zaostrzanie prawa -> orwell -> maskowanie nieudolnosci rzadu
nie wiem w jakim świecie Ty żyjesz
nie będę po raz kolejny wrzucał całego tekstu

odnośnik
10 maja 2011, 18:41 / wtorek
No dobrze,tylko ze akcja w Bydgoszczy to byl samoboj.Media klamia na kazdy temat,nie tylko kibicow.Jedne media klamia na jedna modle inne na druga.Nadal bede uwazal ze nawolywanie do obalenia rzadu ergo powrotu do wladzy Kaczynskiego akurat kwestii kibicowskich nie rozwiaze.Ponadto z tego co wiem zaostrzaniem kar zajely sie w tej chwili wszystkie kluby parlamentarne.Pytanie.Czy uwazacie ze tego typu protesty sa skuteczne?
10 maja 2011, 18:42 / wtorek
A Kto ci powiedział że ktoś tutaj chcę powrotu do władzy kaczora?
10 maja 2011, 18:44 / wtorek
wiesz, mozna cos robic albo tez uznac, ze nie da rady i olac, wtedy na pewno nie bedzie to skuteczne. takie protesty konsoliduja srodowisko, to wartosc sama w sobie. to co robila amica w bydgoszczy to byla bzdura i tu sie zgadzam.
10 maja 2011, 18:46 / wtorek
@Saruman, jeśli dla Ciebie ten protest jest nawoływaniem do powrotu Kaczyńskiego do władzy to nie mamy nawet o czym dyskutować, bo dla takich ograniczonych umysłów będzie to akcja wspierająca PIS, mimo, że wielokrotnie było to powtarzane iż ta akcja nie ma żadnego związku ze wsparciem politycznym jakiejkolwiek partii. Protest jest zbiorową akcją środowiska kibicowskiego w Polsce, a nie wstępną akcja ładowania naboi przed wyborami danej partii, choć wcale by mnie to nie zdziwiło jeżeli ten protest będzie jednym z argumentów ZA i PRZECIW danej partii w nadchodzących wyborach...
10 maja 2011, 18:51 / wtorek
odnośnik

Chodziło o odwrócenie uwagi.
10 maja 2011, 18:54 / wtorek
Saruman
10 maja 2011, 18:41 / wtorekCzy uwazacie ze tego typu protesty sa skuteczne?
-------------------------------------------------- ------------------------------------------
Tak, wiele osób, które mają poglądy ukształtowane przez gw i tvn, zacznie się zastanawiać, czy nie są zmanipulowane. Wiele zauważy , że są oszukiwani przez rząd i media. Prawda jest prawem każdego obywatela. To nie Libia albo Kuba. Nie wolno pozwolić na legalizację kłamstwa, propagandy.
10 maja 2011, 19:43 / wtorek
kiedys sie ludzie opamietaja z glosowaniem na matolow PO co kraj nasz piekny za bezcen wysprzedaja i pojecie "Patriota" do rangi Herezji znizaja. Obawiam sie ze moze byc juz jednak za pozno jak cala gospodarka w rekach zydowskich juz bedzie...

taka mala dygresja mi sie nasunela
10 maja 2011, 20:30 / wtorek
Kuźwa, ostatnio jest wysyp jakichś dziwnych wynalazków szukających dziury w całym i broniących polityki rządu wobec kibiców - ja się temu specjalnie nie dziwię - jeden przecież sam przyznał, że jest z policji.
Widać nie jeden z nich dostał odgórne polecenie "wykazania się" na forum.
10 maja 2011, 20:39 / wtorek
Kurwa mać ! Niektórzy to już mają taką sieczkę z mózgu zrobioną przez te media że aż żal na to patrzeć !
KTO WAM KURWA WMÓWIŁ ŻE JEŚLI NIE poPAPRAŃCY TO TYLKO KACZOR I PIS ? CZY W TYM KRAJU POZA NIMI NIE MA JUŻ NORMALNYCH LUDZI ?
Straszą poPAPRAŃCY tym pisem i łykacie to jak pelikany, że jak nie peło to przyjdzie straszny kaczor i będzie wszystkich mordował. Otóż tak nie jest i ten protest nie ma na celu powrotu kaczora do władzy ! Kto tak myśli to już tylko szpital w Starogardzie mu został ! Myślcie trochę to naprawde nie boli !
10 maja 2011, 21:12 / wtorek
Jest jedna rada, aby nie głosować więcej na lewaków z PiS, PO, PSL czy SLD bo oni niczym się nie różnią (dziś macie przykład posła, który był w sld głosował z pis a teraz przeszedł do po, a partie programy mają takie same praktycznie), socjalizm zjada nasz kraj od wewnątrz, mam nadzieję, że w POLSKIM BASTIONIE PRAWICY wygra właśnie prawica w postaci choćby UPR-WIP (bo nastroje w społeczeństwie są już takie, że musi się coś zmienić)!!
10 maja 2011, 21:16 / wtorek
bialozielony oswiec nas,kto wedlug ciebie nie jest lewakiem i na kogo powinien glosowac Prawdziwy Polak :)bedziemy wdzieczni :)
10 maja 2011, 21:19 / wtorek
Propaganda nie gorsza od tej z czasów komuny.
Zadziwające jak oni robią temu motłochowi burdel w głowach. To już nie manipulacja, to zwykła papka medialna dla mas.
Porównajacie informacje z linkow poniżej:

odnośnik

odnośnik

Świat Orwellowski coraz bliżej. Jako odtrutka polecam poniższy link:odnośnik i artykuł "Cud na pustyni" - cuda lepsze niż nasz cudak Słońce Peru-Mistrz bajeru.
10 maja 2011, 21:23 / wtorek
Larsen ja cię oświecę - głosuj na Arłukowicza. Jak widać całkowity brak poglądów poza politpoprawnością nie przeszkadza zmieniac mu "socjaldemokratycznego" LSD na "liberalną" PO.
10 maja 2011, 21:25 / wtorek
@larsen70

Wiesz pewnie czym się różni lewica od prawicy, zobacz jakie partie opowiadają sie za zniesieniem przymusu ubezpieczeń emerytalnych i zdrowotnych, zmiejszeniem podatków, likwidacją związków zawodowych, wiarą w człowieka, za zmiejszeniem roli państwa do minimum w skrócie (bo o całym temacie można rozmawiać niedkończenie długo). Nie będę rozmywał tematu, przeczytaj programy choćby parti, którą wymieniłem wyżej, a programy pis czy po, a zobaczysz różnicę. Ważne żebyś przeczytał, zanim oddasz na kogoś głos. Chyba, że jesteś świadomym wyborcą lewicy to wtedy głosuj sobie na lewicę, ale jak widać "eksperyment socjalny" się nie udał i kwestia czasu aż w Polsce będzie coś na miarę Grecji lub gorzej (jak i w dużej części Europy).
10 maja 2011, 22:26 / wtorek
@LGPG Kto tu komu sieczke z mozgu robi to temat na dluga dyskusje.Nie uwazam sie za czlowieka ktorego latwo zmanipulowac.Miedzy innymi dlatego bede mial troche inna opinie na temat obecnego protestu czy okrzykow pt "Tusk ty matole..." niz czesc z kibicow,a pewnie wiekszosc z piszacych tutaj.Ja nie potrzebuje "przewodnika" ktory mi bedzie mowil kto jest dobry a kto zly,na kogo mam glosowac a na kogo nie.Kto jest patriota,a kto zaprzancem.Poza tym to nie ma nic wspolnego z futbolem i moja ukochana Lechia.
@Bialo-Zielony Obawiam sie ze pan do ktorego pijesz i jego partia kazalaby wystrzelac kibicow tak jak stoja bez dania racji.Mrzonki sa dobre,ale dla filozofow.Zostawmy polityke politykom,a zajmijmy sie sportem.Jak ktorys z Was chce to niech zalozy partie i do roboty.
10 maja 2011, 22:39 / wtorek
Saruman
10 maja 2011, 22:26 / wtorek

Zostawmy polityke politykom,a zajmijmy sie sportem.Jak ktorys z Was chce to niech zalozy partie i do roboty.
-------------------------------------------------- -----------------------------------------------

Niech twój wódz lepiej zajmie się gospodarką , a od sportu się odpierdoli.
10 maja 2011, 22:44 / wtorek
@trzczy
Popieram!!!Niech rzad sie zajmie gospodarka!!!Niech likwiduje niezasluzone przywileje dla mundurowych,gornikow itd...Niech wydluzy wiek emerytalny!!!Niech buduje przedszkola,zlobki,drogi itd...
Tylko powtarzam.Stadion to nie jest miejsce na polityke!!!
10 maja 2011, 22:47 / wtorek
@Saruman

a ja pozwole sie z Toba czesciowo nie zgodzic. Napisales ze polityke powinno sie zostawic politykom, no nie wiem szanowny przedmowco. Czyli wychodzac z tego zalozenia, musimy akceptowac wszystko, obojetnie co ci politycy ustala i zarzadza, bo to politycy i ich praca. W Polsce dzieje sie taka "masakra" stary ze nie miesci sie w pale serio. Ludzie musza wiedziec co w ich kraju sie dzieje i w ktorym kierunku to wszystko idzie. Odwracanie sie od tego i zrzucanie odpowiedzialnosci na nieudacznikow poslow, ktorzy siedza w sejmie nie z "powolania" a tylko z checi zarobku skonczyc sie moze czarno.

A tak wogole to zrobmy z Polski Szwajcarie ktorej obywatele sami o wszystkim decuduja i ch**.
Rzad poddaje wszystkie aspekty spoleczne dot. ludzi pod referendum i jest spokoj i porzadek bo to ludzie samii w okreslonych ramach decyduja o wielu rzeczach.

Pozdrawiam wszystkich ktorzy mysla trzezwo i nie daja sie papce tvn-owskiej i innego rodzaju scierwom jak gw..
10 maja 2011, 22:52 / wtorek
@surman No i o to właśnie chodzi. A kto zaczął robić politykę na stadionie ? Tusk

Najpierw było udawanie kibica. Potem wizyty przedwyborcze na meczach. Potem propaganda sukcesu, że zdobyliśmy organizację ME2012, a teraz jest temat zastępczy "kibice", żeby media nie zajmowały się kolejkami do szpitala, niezbudowanymi drogami i dworcami na Euro 2012 i długiem publicznym 750 000 000 000.

I nie mów mi , że ja się tu zajmuję polityką. Ja pokazuję, że pretensje rudego do kiboli, to jest temat zastępczy i hipokryzja
10 maja 2011, 22:54 / wtorek
Dodał bym jeszcze jedno - NIECH SIĘ ODPIERDOLĄ OD MOJEJ KASY KTÓRĄ ODKŁADAM NA STAROŚĆ ! Ale nie im kurwa wiecznie mało !
No widzisz Saruman i nie trzeba było tak od razu napisać. A co te niby liberały robią ? NIC KURWA ! Ale już zamknąć coś zniszczyć sprzedać rozjebać to pierwsi. I do tego te popisowe zatrzymania jak by Bin Ladena mieli zatrzymać. To i PR to im kurwa liberałom najlepiej wychodzi. Akurat mam dużo z nimi doczynienia zawodowo więc mam skale porównawczą do tych co byli kiedyś i uwierz mi takich darmozjadów i kolesiostwa nigdy nie widziałem. Wypisz wymaluj hasło Teraz Kurwa My !
10 maja 2011, 23:02 / wtorek
odnośnik

sorry ale musialem to wrzucic tutaj :]
10 maja 2011, 23:05 / wtorek
Witam wszystkich we wtorkowy wieczór.
Panowie ja to widze tak-Nasi ojcowie walczyli z komuną,teraz jest walka z euro-komuną.Walka bedzie przegrana przez kibiców,to jest dla mnie jasne.Władze w kraju ma prawdziwa organizacja gansterska w garniturach,która wypowiedziała teraz wojne kibicom.PO przegra wybory i na ich miejsce przyjdzie partia która będzie kontynowała utylizacje dzisiejszych kibiców.Taka jest obecna koniunktura,chcieliście UE to ją macie.Ważne jest żeby podjać walke,a nie iść z opuszczonymi głowami na wyrok tak jak żydki podczas 2 wojny światowej
Moja rodzina ma korzenie sarmackie i tyle w temacie.Wojna toczy sie o sprawe
a wojna o sprawę może być szaleństwem, ale nie hańbą.
10 maja 2011, 23:07 / wtorek
@Saruman

Popieram!!!Niech rzad sie zajmie gospodarka!!!Niech likwiduje niezasluzone przywileje dla mundurowych,gornikow itd...Niech wydluzy wiek emerytalny!!!Niech buduje przedszkola,zlobki,drogi itd...

Właśnie rząd nie powinien ani budować przedszkoli, ani wydłużać wieku emerytalnego ani likwidować przywilejów górników. W normalnym kraju nie płacisz podatków na przedszkola, bo wszystkie są prywatne i sam sobie je wybierasz, na emeryturę albo sobie odkładasz, albo na bieżąco wydajesz i albo pracujesz do śmierci albo pracujesz kilkadziesiąt i masz dość więc sam sobie rzucasz pracę (oczywiście trzeba zlikwidować przymus ubezpieczeń społecznych), a górnicy w prywatnej kopalni niech mają takie przywileje jakie da im pracodawca, co nam do tego?

Saruman - może Ty chcesz aby państwo wszystko zrobiło za Ciebie, może uważasz nawet żeby to zrobiło lepiej, tzn zagospodarowało lepiej Twoje pieniądze niż Ty to osobiście zrobisz, ale moim zdaniem sam wiem najlepiej jak wydawać swoje pieniądze więc rola państwa jest do tego zbędna. Pomijam, że z tych pobranych pieniędzy od Ciebie trzeba opłacić urzędnika, który je pobiera i wydaje na przedszkole (po drodze 40% się marnuje z pieniędzy, które rzeczywiście wpłaciłeś na przedszkolę) eh szkoda, że tego nie rozumiesz bo mogłoby być lepiej w tym kraju. Uważam, że takie lewicowo poglądy, mówiące o tym, że państwo ma wszystko za nas zrobić powoli będą przechodzić do historii, bo normalność musi wrócić.

PS Do długu krajowego dodawałbym jeszcze zobowiązania wobec przyszłych emerytów, bo pieniądze ze składek są na bieżąco wydawane. Kwestia czasu aż ZUS upadnie.
10 maja 2011, 23:26 / wtorek
Biało-zielony dobrze gada, polać mu!
10 maja 2011, 23:27 / wtorek
Może powróćmy z tematu "polityka w polityce" na temat "polityką w kibiców?" Bo temat zaraz się kompletnie rozjedzie...
10 maja 2011, 23:44 / wtorek
Simek - masz rację ale to było tylko takie sprostowanie, kilka stron wcześniej wkleiłem oświadczenie JKM i teraz starałem się obronić stanowisko i ukazać drogą, w którą powinniśmy zmierzać.

Swoją drogą ciekawi mnie, co tusk myśli po ostatniej kolejce, bo chyba nie spodziewał się, aż tak wielkiej reakcji kibiców. Ma ktoś może nagranie wczorajszego programu lisa? Chyba kurski był gościem?
10 maja 2011, 23:50 / wtorek
bialo- zielony program Lisa jest chyba na 6 stronie wklejony. Typowe pierodły.
10 maja 2011, 23:54 / wtorek
@bialo_zielony, ja to rozumiem i też podpiszę się pod tym co napisałeś, ale dalszym brnięciem w temat "polityka w polityce", spowoduje, że ów topik może wylecieć do luźnych gadek (gdzie takie tematy się znajdują) jak to pies Delmas swego czasu spowodował.

Pozdrawiam.
11 maja 2011, 00:01 / środa
11 maja 2011, 09:16 / środa
Czym się różni rudzielec od Pinokia? Ma Krzywonos.
11 maja 2011, 09:34 / środa
Zawsze i wszędzie...!!!

Wpadli w kominiarkach, wzięli go za "Starucha"

Zamaskowani policjanci, z wydziału zwalczania przestępczości pseudokibiców, przez pomyłkę wtargnęli do mieszkania na warszawskiej Pradze Południe. "Byłem w samej bieliźnie, kazali mi uklęknąć i wymierzyli w moją stronę broń" - twierdzi w rozmowie z redakcję Kontaktu 24 Mateusz Janiszewski, u którego we wtorek rano pojawiła się policja. Kiedy funkcjonariusze zorientowali się, że mężczyzna nie jest poszukiwanym przez nich "Staruchem", przeprosili za pomyłkową "wizytę" i opuścili mieszkanie. Policja zaprzecza, aby wobec mężczyzny użyto siły. "Działania były prowadzone zgodnie z nakazem prokuratorskim" - odpowiada Anna Kędzierzawska z Komendy Stołecznej Policji.

Przyszli o siódmej rano

Do zdarzenia miało dojść we wtorek rano o godzinie 7.00, w jednym z bloków na warszawskiej Pradze Południe. "Grozili, że wyważą drzwi, byłem wtedy w samej bieliźnie. Kazali mi uklęknąć i wymierzyli w moją stronę broń" - opowiada nam Mateusz Janiszewski.

"To nie on!"

Funkcjonariusze szybko zorientowali się, że to nie on jest poszukiwaną osobą. "Przeszukali mieszkanie, sprawdzili czy oprócz mnie nikt w nim nie przebywa. Po chwili jeden z nich powiedział 'to nie on', po czym przeprosili za pomyłkę i opuścili moje mieszkanie" - tłumaczył. Poszkodowany miewa kłopoty z sercem i po zdarzeniu znalazł się w szpitalu. Sprawę zamierza skierować do sądu.

Zaistniała sytuacja jest dla pokrzywdzonego szokująca: "Rozumiem, że jest to sprawa medialna, że chodziło o "Starucha", ale nawet traktowanie kibiców w ten sposób, moim zdaniem nie jest odpowiednie. Ja dzięki tej sytuacji straciłem dużo nerwów i zdrowia także" - opowiadał Mateusz. Mężczyzna utrzymuje, że "Starucha" nawet nie zna a na meczu ostanio był 10 lat temu.

Działaliśmy zgodnie z nakazem
O komentarz w tej sprawie poprosiliśmy Annę Kędzierzawską z Komendy Stołecznej Policji. "Działaliśmy zgodnie z nakazem prokuratorskim. Sprawdzaliśmy kilka miejsc w których mógł przebywać Piotr S. "Staruch" (poszukiwany w związku z wydarzeniami w Bydgoszczy "gniazdowy" Legii - red.)" - tłumaczyła. Jak dodała oficer prasowa, policja w czasie interwencji nie użyła siły i nie było potrzeby wzywania pomocy medycznej.

źródło: kontakt 24

Aejaejao!!!
11 maja 2011, 10:09 / środa
11 maja 2011, 10:42 / środa
ktoś napomknął o JKM odnośnik
11 maja 2011, 11:03 / środa
ups...linki już są w innych tematach. Upszedzając ew. posądzenie o populizm, wypowiedz JKM wcale mnie nie zaskoczyła wręcz brzmi bardzo znajomo. Identyczne wypowiedzi czytałem już ponad 10 lat temu.
11 maja 2011, 11:57 / środa
odnośnik

Aejaejao!!!
11 maja 2011, 12:14 / środa
"zatrzymano brata bliźniaka osoby, którą miano zatrzymać, fotoreportera, który miał akredytację pozwalającą mu na poruszanie się po terenie boiska i w końcu osobę, której... wcale na spotkaniu w Bydgoszczy nie było!!! Pochwalono się też błyskawiczną akcją zatrzymania osławionego już "Starucha". Miało to miejsce... przed komendą, gdzie Piotr S. przyszedł dobrowolnie wraz ze swym adwokatem celem złożenia swoich zeznań!"

Niezłe... nadaje się do jakiegoś filmu Alternatywy 4 lub podobnego
11 maja 2011, 13:15 / środa
tusk:
-po wczorajszej kolejce możliwe są kolejne zamknięcia stadionów ;-]
-jeżeli policja uzna, że jest zagrożenie stadiony będą zamykane..

i nie będzie niczego ..
proponuję przenieść rozgrywki ligowe na Platformę Playstation
11 maja 2011, 13:21 / środa
z naciskiem na słowo platforma ;] ale rudy pierdoli
11 maja 2011, 13:24 / środa
na tvp info bylo wystapienie Tuska co do stadionow i bezpieczenstwa..od tej kolejki wracaja psy na stadion w pelnym rynsztunku..po tym jak beda musieli reagowac bedzie zamkniety stadion...to no sie szykuje niezla wojna..
11 maja 2011, 13:29 / środa
WOJNA KURWAAAAAAAA .Sława wojownikom !!
11 maja 2011, 13:33 / środa
psy już sie popłakały i pewnie bedą zamkniete stadiony Śląska i Zagłębia. Mysle, że w przyszłym sezonie będzie bardzo dużo spotkan bez kibiców gości (powód za duzo pieniędzy idzie na organizacje wycieczek kibiców ;/)
11 maja 2011, 13:38 / środa
Ja bym zrobił na waszym miejscu zadyme na wszystkich stadionach na raz ,zamkną wszystkie stadiony i nie będzie problemu.Niech drużyny grają przy pustych trybunach i nie bedzie problemu,bo zadyma ważniejsza od meczu ukochanej drużyny.Bardzo dobrze ,zrobią porządek i będzie kultura a jak nie to trudno bedziemy oglądać w telewizji.Ja rozumiem że kibole chcą się wykazać swoją wielką siłą -ok niech sie ustawią poza stadionem i nawet zabiją -będzie spokój.Ktoś zaraz napiszę że jestem za tuskiem -ale to nie prawda ja jestem za normalnością i dopingiem bez burd .
11 maja 2011, 13:43 / środa
Wiele-jakbym ja był taka pizdeczką jak ty,to zostałbym kibicem koszykówki
11 maja 2011, 13:48 / środa
A gdzieś ty geniuszu burdę widział?

Co do psów na stadionie to jak to się ma do ustawy o organizacji imprez? Panie Dalmas masz pan szansę się wykazać ;]
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.018