Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Lechia Gdańsk - Wisła Kraków 8.05 g. 14:45

strona 1/6

1 maja 2011, 22:54 / niedziela
Emocje po derbach pewnie nie przeszły jeszcze (w tym i mnie, któremu jeszcze trudno się otrząsnąć po tym co się działo :)) ale trzeba zacząć myśleć już nad meczem z Wisełką.Bracia z Krakowa przyjeżdżają i będzie wspólna zabawa na trybunach ale na boisku niestety inaczej.Czeka nas trudny orzech do zgryzienia ponieważ Wisła walczy o Mistrza natomiast my by dalej utrzymywać się w czołówce potrzebujemy zwycięstwa.

W Niedziele wszyscy na T29!
2 maja 2011, 00:22 / poniedziałek
Mecz przyjaźni na szczycie Ekstraklasy, tego jeszcze nie widziałem. Wisła po dwóch porażkach z rzędu, my po dwóch meczach, w których odrabialiśmy straty, w dodatku mając w pamięci wypaczony przez sędziego mecz w Krakowie. Podejrzewam, że mecz dla oka może być ładny, dla głów i wątrób wielu fanatyków ciężki, zaś szansę oceniam jako 50 na 50. W obecnej sytuacji w tabeli remis nikogo nie urządza.
2 maja 2011, 01:21 / poniedziałek
Witam Panowie:) Słuchajcie mam pewien problem, nie mieszkam w Krakowie, ale jeżdżę za Wisła po kraju i mam ciężki orzech do zgryzienia jak zdobyć bilet... Zarejestrowałem się już z 2 lata temu na Waszym forum, bo już kiedyś uratowaliście mi skórę i dlatego kieruję do Was zapytanie, co zrobić, bo w myśl nowych przepisów muszę osobiście kupować bilet, a wydaję mi się, że w niedziele mogę już nie dostać go przed meczem. Będę wdzięczny za wskazówki... Pozdrawiam:)
2 maja 2011, 09:14 / poniedziałek
Proponuje wybrac sie do nas dzien przed meczem. W sobote spokojnie kupisz bilet, tylko pewno jeszcze fotke ci pstrykna.
2 maja 2011, 12:56 / poniedziałek
Liczę na podobny mecz jak z Legią u nas i 3 pkt zostają nad morzem!
2 maja 2011, 13:08 / poniedziałek
Ja na miejscu Kafara poszedłbym taktyką Lenczyka - autobus w polu karnym i kontry. Jak zagramy z Wisłą otwartą piłkę to skończy się to tak jak w Krakowie. Choć wiem, że widowisko na tym ucierpi.
2 maja 2011, 16:47 / poniedziałek
remis i wilk syty i owca cala
2 maja 2011, 18:26 / poniedziałek
Jaki kurwa remis ?! Wisłe na boisku trzeba pocisnać i chuj . 3 punkty zostają w Gdańsku . A na trybunach przy 3 :0
dla Lechii mogę wtedy zaśpiewać " Wisla z Krakowa to Lechii druga połowa "
2 maja 2011, 20:05 / poniedziałek
Jaki remis ??? Jaki autobus ??? Popierdoliło Was do reszty ?!!! Od początku do końca walka i pressing na połowie przeciwnika. Dziś Wisła to tylko nazwa. To są takie same "ogórki" jak Legia, Amica czy Polonia Bytom. Przy chęciach i zaangażowaniu do "pyknięcia bez mydła". Wiślakom co najwyżej można zaśpiewać: "Wisło nie gniewaj na nas się, dziś wygra Lechia, Lechia, a Ty nie..."
Lechia - Wisła 5-1 !
2 maja 2011, 20:13 / poniedziałek
ribenbaum kiko7

prawidłowa postawa.

Jakie kurwa autobusy?! do chuja pana to nie pksy to jest Lechia! Kibicujemy Lechii, jesteśmy Lechistami a nie minimalistami. Lechia walczy o najwyższe i niech jeden z drugim o tym pamięta. Jesteśmy kurwa kibicami i nasza rola jest taka żeby dawać Lechii power i robić piekło a nie liczyć punkty i pierdolić o taktykach z pksu.

Wisła Wisłą, przyjaźń przyjaźnią ale 3 pkt. zostają u nas.
2 maja 2011, 20:20 / poniedziałek
Witam wszystkich kibiców Lechii i Wisły czytających ten temat.
Jeśli defensywny styl miałby nam przynieść 3 punkty to nie mam nic przeciwko zaparkowaniu autokaru w naszym polu karnym,Sląskowi taka taktyka przyniosła 3 punkty.My z Wisła w lidze jak do tej pory mamy same porażki po awansie do ekstraklasy,a granie otwartej piłki z Wisła juz przerabialiśmy-pamietna przegrana 2-4 po ładnym meczyku ale jednak przegrana.
Aha jeszcze jedno.Wystawianie w 1 skłądzie Buvala to jest sabotaż,ten chłop osłabia w każdym meczu nasz zespół,on ma problem nawet z przyjeciem piłki.Wychodzi teraz krótka ławka i nie ma go kim zastąpić.Dobrym rozwiazaniem byłoby dac szanse nawet jakiemuś małolatowi-Duda-a Buvala odesłac na ławke,i wpuszczac murzyna na ostatnie 30 minut(z Legia w ostatnim meczu to sie sprawdziło)
Pozdro
2 maja 2011, 20:21 / poniedziałek
DOkładnie, zmasowany atak od początku i 3 : 1; niwelujemy stratę do 5 pkt i czekamy na 2 porażki/ 3 remisy. Jeśli wszystko pójdzie dobrze będzie pierwsze miejsce na zakończenie sezonu : )
2 maja 2011, 20:36 / poniedziałek
Panie młody Mórińio. Mentalnie reprezentujesz poziom Lorensów, Broniszewskich i innych Baniaków. Młody, odważny perspektywiczny trener myśli inaczej. Wie, że dziś Wisła to przebrzmiała nazwa. Najsłabsza piłkarsko drużyna od przynajmniej dekady. W żadnym lub prawie żadnym meczu nie przekonywała, a punkty zdobywała właśnie przez trenerów rywali pokroju młody Mórińio i piłkarzy nieudaczików, którzy zbierają znaczki z Meliksonem. Pieprzonych minimalistów zasranych w gacie już tydzień przed meczem. W tej kolejce Górnik z Zabrza pokazał prawdziwą piłkarską "wielkość Wisły". Lechia to nie jest jakaś popierdółka, żeby stawiała autobusy, kopała po autach i cieszyła się z porażki 0-1. SZYK I ELEGANCJA. To hasło zobowiązuje !!!
Lechia - Wisła 5-1
2 maja 2011, 20:53 / poniedziałek
kiko bez obrazy ale chuja sie znasz na futbolu.Wole prezentowac mentalnosc starego lisa Lenczyka,i żeby Lechia wygrala po brzydkim meczu tak jak Slask-Wisla 2-0,niż mentalnosc mlodego perspektywicznego Skorży(nie pamietam ile było Legia-Wisła ale chyba 0-4)o jakim 5-1 dla Lechii piszesz,zejdz na ziemie.W zeszłej rundzie na Wiśle zagralismy otwarcie i jak to sie skończyło?porażka 2-5(a wtedy Lechia była w gazie po zwyciestwie 0-3 z Legia)
Licza sie 3 punkty.Z Wisła trzeba zagrac brzydko,defensywnie ale mądrze z głową to wtedy możemy ugrać 3 punkty
Buval na ławke !!to jest konieczność!!
2 maja 2011, 21:05 / poniedziałek
2 maja 2011, 21:16 / poniedziałek
mlody_Mourinho, sie kurwa znawca znalazl, ktory niedawno pisal Kazimierczak zamiast Kaźmierczak, o kilku innych wpadkach nie wspomne.
2 maja 2011, 21:27 / poniedziałek
t-t wez zejdz ze mnie,jedna literke pomyliłem i bedziesz mi to wypominał przez rok ? Nasz trener reprezentacji nie umie nawet dobrze zdania po Polsku powiedzieć :))) Cisne na trening bede za dwie godzinki,pozdro
2 maja 2011, 21:43 / poniedziałek
Śmiem twierdzić że czeka Lechię najtrudniejszy mecz w tej rundzie. Wisła wybitnie nie leży Lechii piłkarsko. W Ekstraklasie nieraz po dobrych meczach w wykonaniu Lechii nie odnosiliśmy zwycięstwa a zawsze graliśmy otwarty futbol. Mysle ze Kafar powinien wyciagnac wnioski z poprzednich meczy z Wisłą. Niestety gra w otwartą piłkę z Wisłą nie sprawdziła się. Problem w tym że Lechia potrafi grać tylko otwartą piłkę (jedyny chyba mecz jaki zagrała swiadomie i celowo grajac z kontry to mecz z Legia w W-wie). Wszystkie inne mecze to otwarta gra z przeciwnikiem niezaleznie od tego czy zajmuje on czolowe miejsca w lidze czy koncowe. Moim zdaniem styl gry powinno podporzadkowac sie pod danego przeciwnika, zas Kafarski w kazdym meczu ustawia taktycznie Lechie tak samo.
Mam nadzieje ze w tym meczu Lechia zagra przede wszystkim madrze i nie rzuci sie na hurra na Wisle, bo wtedy bedziemy musieli pogodzic sie z porażką. Niech Wisła prowadzi grę a Lechia spokojnie czeka na nich na 30 metrze. Wtedy jestem spokojny o naszą grę.
2 maja 2011, 23:45 / poniedziałek
Myślę, że to może być mecz bardzo ładny dla oka. Sądzę, że jednak trzeba zagrać swoją piłkę, bo Wisła jak powietrza potrzebuje punktów i na pewno nie będzie się murować, więc można być spokojnym o miejsce na rozgrywanie i klepanie, na nasz styl. Spodziewam się wymiany ciosów z obu stron, naprawdę niezłego meczu, a my musimy po prostu pokazać, że umiemy już wygrywać z najlepszymi, w końcu to jednak mecz u siebie, a Wisła jest w małym kryzysie.
3 maja 2011, 00:01 / wtorek
Przez sprzedaż Buzały i kontuzje wiśni i teraz dawida stracilismy jakakolwiek mozLiwosc rotacji w ataku.Efekt ?? gra w pierwszym składzie Buvala przez którego stałem sie rasistą i zaczęły mi wypadać włosy na plecach.Jak sie prezentuje ten Duda ?? co z Bobrowskim ??podejrzewam że komplecik peknie na trybunach
Pozdrawiam !!
3 maja 2011, 01:17 / wtorek
"Jak sie prezentuje ten Duda ?? co z Bobrowskim ??"

Kontuzjowany i kontuzjowany
3 maja 2011, 09:46 / wtorek
Coniektórych jak zwykle fantazja poniosła. Podejrzewam, że to te same osoby, które pisały, źe wygramy na luzie z Cracovią i Arką. Ogarnijcie się i spójrzcie obiektywnie. Nie mówię, że nie mamy szans na zwycięstwo, tylko że przeceniacie umiejętności naszych piłkarzt. Ich gra w ostatnich meczach nie napawa optymizmem.
3 maja 2011, 09:56 / wtorek
M.M, przyjeżdża lider do trzeciej drużyny, obie drużyny mają dołek, ale to Lechia nie przegrała dwóch ostatnich meczy. To Lechia podniosła się po laniu w Warszawie 4:0 które to lanie miałem wątpliwą przyjemność oglądać na żywo. Wisła ma większy budżet i lepszy skład, ma też nóż na gardle to fakt. Ale przy odrobinie szczęścia i większej waleczności mamy szanse wygrać. Nie mówię o waleczności jaką pokazali w pierwszej połowie Gdyni, to było prowokowanie z obu stron, kopanie po kościach i teatralne upadki. Damy radę!
3 maja 2011, 10:19 / wtorek
Piłkarze nasi umiejętności mają. I to duże. Problemem jest ich regularne eksponowanie, a to kwestia psychiki. Brakuje im mentalności zwycięscy, wiary we własne umiejętności, przekonania o takiej wyższości piłkarskiej. Ciągle pokutuje mit, że Wisła to klasowa drużyna, a dorównać może jej tylko Amica czy Legia. Kafar chyba też jest tego zdania, dlatego kunktatorska gra na wyczekanie, w większości przypadków kończyła się klęską. Lechia nie ma takich piłkarzy jak Śląsk. Drwali surowych, aż do bólu, których głównym celem jest przeszkadzanie w grze w piłkę. Obraz cofniętej, broniącej Lechii mieliśmy w tym sezonie 2 razy w Białymstoku. Dopóki graliśmy w piłkę wszystko wyglądało ok. Jak zaczęliśmy grać "taktycznie", cudem nie przejebaliśmy różnicą paru bramek. Lechia ma grać swoje. To przeciwnik ma się dostosować pod nas, a nie odwrotnie !

Chciałem tylko niektórym z Was przypomnieć, że w Krakowie prowadząc otwartą grę nie przegraliśmy tego meczu piłkarsko. Przekręcili nas sędziowie i to jest fakt !

Problemem Lechii jest ewidentny brak napastnika. Buval tylko osłabia zespół dlatego, ciężko wygrać mecz nawet z taką Cracovią czy Fujarką. Może Wania na "szpicy", to było by dobre rozwiązanie ???

Lechia-Wisła 5-1
3 maja 2011, 11:05 / wtorek
zaczynamy być w końcu drużyną własnego stadionu i czas wziąć rewanż na Wiśle za głupią i niepotrzebną porażkę w Krakowie przy ewidentnej pomocy sędziego Marciniaka, stałego rozjemcy w meczach na Reymonta..
3 maja 2011, 11:40 / wtorek
Witam!!!
Padlo tu w tym watku zdanie (wyrwane z kontekstu, ale):
... myślę, ze Kafar powinien wyciagnac wnioski z ostatnich meczy rozegranych z Wisła...
buhahahahaha, Kafar nie wyciaga wnioskow od co najmniej 19-ej kolejki, a co dopiero mowic o kilku sezonach, ostudzmy nasze emocje!
Marzenia marzeniami, ale ja wole stapac twardo po ziemi, jak Lechia wygra teraz z Wisłą to bedzie to na prawde mega zwyciestwo i wtedy smialo mozna powiedziec, ze Lechia wrocila na swoj tor i gra to co grala na jesieni!
Tak uwazam i na koniec po raz setny, az do bolu napisze: JA TAM W LECHIĘ WIERZE i TO SZCZERZE!!!!!
a Lechia to takze MY
Pzdr Zolw (wiadomo z kad)
3 maja 2011, 16:33 / wtorek
W niedziele zapowiadają 15 stopni i słoneczko więc można się spodziewać kompletu publiczności! Już nie mogę się doczekać! Jeszcze mecz o 14 45 po prostu bajka. Będą emocje i bramki na 100%!

Co do meczu to Kafar ma niemały orzech do zgryzienia, brak Bąka ciekawe czy postawi na Kozansa który nie grał od zeszłej rundy
5 maja 2011, 14:26 / czwartek
25. kolejka Ekstraklasy - obsada sędziowska

6 maja (piątek):
Ruch Chorzów - Zagłębie Lubin, godz. 17:45, sędzia: Dawid Piasecki (Słupsk).
Legia Warszawa - Korona Kielce, godz. 20:00, sędzia: Adam Lyczmański (Bydgoszcz).

7 maja (sobota):
Cracovia - Polonia Warszawa, godz. 14:45, sędzia: Daniel Stefański (Bydgoszcz).
Śląsk Wrocław - Polonia Bytom, godz. 17:00, sędzia: Hubert Siejewicz (Białystok).
Lech Poznań - Górnik Zabrze, godz. 18:15, sędzia: Tomasz Musiał (Kraków).
Jagiellonia Białystok - Widzew Łódź, godz. 19:15, sędzia: Szymon Marciniak (Płock).

7 maja (niedziela):
Lechia Gdańsk - Wisła Kraków, godz. 14:45, sędzia: Robert Małek (Zabrze).
GKS Bełchatów - Arka Gdynia, godz. 17:15, sędzia: Paweł Gil (Lublin).

odnośnik
5 maja 2011, 14:54 / czwartek
o kurwa małek pedałek, ten to potrafi na boisku niezłe szopki odpierdalać, jestem ciekaw co wymyśli tym razem
5 maja 2011, 14:59 / czwartek
drukarka Małek :(
ciekawe czy znowu szykuje wałek...
5 maja 2011, 15:43 / czwartek
robert Wałek z gwizdkiem lipa straszna.TYLKO ZWYCIĘSTWO......
5 maja 2011, 15:45 / czwartek
no tak Małek w tak waznym meczu. Przeciez Wisla musi zostac mistrzem wiec trzeba jej pomoc a wtedy daje sie Małka. PZPN to banda i klika jakich mało. Wynik jest przesądzony. Pamietam co wyczynial ten idiota w meczu z Korona, prawie Koronie sam chcial strzelic bramke.
5 maja 2011, 16:25 / czwartek
Małek srałek, zobaczy jak przyjmiemy go na trybunach ;)
5 maja 2011, 18:01 / czwartek
a że ta menda jeszcze sędziuje po tym jak wyrolował Śląsk w Białymstoku to niesamowite! co się wyrabia w tej lidze? każdy ma głos i może go zjebać złodzieja i drukarza na dzień dobry.
5 maja 2011, 18:01 / czwartek
Pietrowski:

"W spotkaniu z Wisłą chcemy sprawić niespodziankę, ale aby do tego doszło musimy zagrać na "maxa", tak jak w meczu u nas z Legią. Wtedy możemy wygrać z każdym."

No to zajebiście przeczytać, że planujecie zagrać na maxa. Szkoda tylko, że tak powinniście grać w każdym meczu. Mam rozumieć, że mecze z Poloniami Bytom itp. graliście na odpierdol? Tylko jak tu odniesć sukces z takim podejściem.
5 maja 2011, 18:07 / czwartek
Wiecie może na jaki sektor maja bilety chłopaki z Krakowa.
5 maja 2011, 18:17 / czwartek
Wisła ma bilety na kazdy sektor, poniewaz WISŁA z KRAKOWA to LECHII DRUGA POŁOWA!!!
Tak bez napinki;-)))
Pzdr Zolw (wiadomo skad)
5 maja 2011, 21:18 / czwartek
wiara czyni cuda- tylko zwyciestwo
6 maja 2011, 11:18 / piątek
Jaka wiara? Jakie cuda? Ograć Wisłę to nie jest kwestia wiary tym bardziej cudu!
Wystarczy zagrać swoje. To nie jest kurwa Barcelona. Nie kompromitujcie proszę co niektórzy Nas takimi wpisami. Bo to jest aż przykre, jak sie tego słucha. "a Wisełka to a Wisełka tamto, a są mocni, a Melikson, a autobus w polu karnym". Trzeba zmienić mentalność a nie że my sami na siebie patrzymy po macoszemu.

Chyba niektórzy się zapominają czym jest Lechia.

To nie jest forum Januszów tylko Lechistów i tu WSPIERAMY LECHIĘ i chodzimy na LECHIĘ a nie na Wisłę czy Groclin.

Bo niedługo na forum zrobi się jak na prostej, że mi ktoś powie, że: "ON wykupiła karnet na to miejsce i mam się przesiąść" i doda, zę: "jak ON chodził na mecze to ja srałem w pieluchy i on jest prawdziwym Lechistą". Pomijając że chłop młodszy ode mnie! Pikniki i kinomani się rozpanoszyli wszędzie.

Człowieka krew zalewa i chciałoby się przywołać do tych wszystkich kultowe już na tym forum WYPIER*****!
6 maja 2011, 11:34 / piątek
Lechijko TYLKO zwycięstwo
6 maja 2011, 12:20 / piątek
Inny wynik niż nasze zwycięstwo będzie dla mnie porażką. Skończyły się czasy, w których na hasło Wisła, Legia piłkarze boją się wychodzić na boisko. Mają walczyć cały mecz, zero odpuszczania. Na trybunach może być święto i przyjaźń, a na boisku mają zapierdalać.
6 maja 2011, 13:00 / piątek
Cobretti 100% zgoda! mecz z Wisłą to mecz dla Lechii o uznanie, klasę, prestiż i wynik sportowy jakich mało. Zwycięstwo oznacza puchary jestem tego pewien, porażka i remis oznacza, że może nawet nie posmakują premii. wszystko zależy od taktyki, ambicji i walki. 97 minut walki i zaangażowania powinno wystarczyć do zwycięstwa.
6 maja 2011, 18:13 / piątek
Wisla jak najbardziej do pokonania.juz pare razy Lechia byla tego blisko,z roznych przyczyn sie nie udalo.moze w niedziele?
6 maja 2011, 22:04 / piątek
cobretti- to ty zejdz na ziemie po 2 przegranych wisly- jaki klasowy zespol przegrywa 3 mecze z ....a pamietasz ostatnie mecze L-W u siebie ...
6 maja 2011, 22:14 / piątek
Pewne jest to że będzie komplet bo bilety idą jak świeże bułeczki.
A co do samego spotkania to hmmm bez zamętu i fermentu i po ce te gadanie że coś śmierdzi...
6 maja 2011, 22:16 / piątek
Nie mamy już wyjścia, jak chcemy walczyć o pudło ten mecz MUSI być wygrany.
6 maja 2011, 22:33 / piątek
gazza81

Rozbrajają mnie takie wpisy jak Twój... Po prostu nie będę tego komentował merytorycznie skoro gadasz takie bzdury. Przyjmę Twoją retorykę i odpowiem pytaniem na pytanie: Jaki KLASOWY zespół przegrywa dwukrotnie z KARABACHEM AGADAM kompromitując się totalnie w pra pre eliminacjach do czegoś co w lipcu trudno nazwać ligą mistrzów?

Już widzę Twój triumf i wysyp płaczących na tym forum po ewentualnej porażce z Wisłą. Wtedy to będą teorie i rzeczowe wypowiedzi w stylu "a nie mówiłem".

Nawet jak się nam noga powinie to i tak Wisła nie będzie klasowym zespołem i niczemu to nie dowiedzie. Jest słaba słabością tej ligi i trzeba jej spuścić solidny łomot za wszystkie czasy bo na to zasłużyła.
6 maja 2011, 23:05 / piątek
Wtedy to będzie "Kafar wypierdalaj!",a jak wygramy będzie "Kafar <33333":D
7 maja 2011, 02:00 / sobota
Wisla Wislą, ale musimy wygrac by miec szanse na mistrza :) Na pewno sie nie obraza, jak tylko my bedziemy przed nimi :P
7 maja 2011, 07:25 / sobota
Wisła nigdy nam nie odpuściła w lidze mecz będzie zacięty i niby czemu tym razem my mamy im odpuścić tylko zwycięstwo żadnej litości
 
1 2 3 4 5 6
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.026