Gdańsk: piątek, 13 grudnia 2019
FORUM
Podstrony:

Lechia Gdańsk - Wisła Kraków 8.05 g. 14:45

strona 2/6

7 maja 2011, 08:42 / sobota
Tylko zwycięstwo !!! Drużyna od samego początku musi z wyjść takiego założenia. Żadne tam: " spokój z tyłu, zagrajmy z kontry, może coś wpadnie po rogu " NIE !!!
Takie myślenie i taka gra na ogół kończy się WPIERDOLEM !!!

Wczorajszy mecz Legii z Koroną to doskonały przykład jak ważne jest przygotowanie mentalne i wiara we własne umiejętności. Po strzelonej bramce Korona przestała grać w piłkę. Zesrała się w gacie ze strachu, że przypadkiem może wygrać mecz !!! Takich trenerów i piłkarzy powinno eliminować się z polskiego futbolu.

Dzisiejszą Wisłą nie można już nawet straszyć Podbeskidzia. Lechia w tym meczu jest faworytem. To, że faworyt nie zawsze wygrywa jest zrozumiałe, ale jak zobaczymy Lechię, która nie chce wygrać, która niezależnie od wyniku gra bojaźliwie i zachowawczo, to tego puścić płazem nie będzie wolno.

Będzie dobrze ;) Lechia - Wisła 5-1
7 maja 2011, 08:45 / sobota
o kurwa ale cie ponioslo. jezeli trafisz ten wynik to ci obiecuje krate piwa!!!
7 maja 2011, 09:31 / sobota
Wezcie pod uwage ze do Wisly wraca Genkow i Cikos. Bez tych dwoch zawodnikow obrona Wisly totalnie sie gubila a ofensywa prawie nie istniala. Jakby Wisla miala grac jutro tlyko z Zurawskim w napadzie to bylbym przekonany, ze nam gola nie strzela.
Najslabszym punktem Wisly jest ich srodek obrony. Wania nie powinien miec tez problemow z PAjlicem na lewej obronie. Za to maja mocna pomoc - Malecki , Melikson , Kirm ...ciezko bedzie ale damy rade!
7 maja 2011, 09:41 / sobota
a ja się za ten wynik nawet napiję : )

szósty kwietnia po batach w Warszawie: " . . . Mówicie, że zawodnicy nie wyszli odpowiednio zdeterminowani? A co, mamy wyjść i napier... się na ręce ? . . . "

JEDNA ! ! ! z przyczyn, wiara że przy konsekwencji taktycznej o której wielkokrotnie przy kazej okazji wwspomina, i tak coś w końcu wpadnie,
i szósty kwietnia kładzie im to do głów a potem wychodzi jak każdy widzi, grają swoje i nie dość że nic nie wpada to . . . gra i strzela przeciwnik, bo ma ciut więcej determinacji, woli zwycięstwa, i tyle starcza

niech to dotrze do tego zadufanego łba,
jeśli nie będą się napierdalać na gołe ręce w każdym meczu, o każdy punkt, o każdą piłkę,
to niech po prostu się położą, albo wogóle nie wychodzą na boisko, tyle
7 maja 2011, 12:05 / sobota
Licze na wystep Janickiego. To najlepszy moment. Niech pokaze na co go stac. Wierze ze tanio skory nie sprzeda ;p
7 maja 2011, 12:28 / sobota
jaNICKi to Ty? Jesli tak to nie dawaj dupy kolego :)
7 maja 2011, 13:17 / sobota
dręczyciel
6 maja 2011, 23:05 / piątek
Wtedy to będzie "Kafar wypierdalaj!",a jak wygramy będzie "Kafar <33333":D

Nie kumam. Jak wygramy to Kafar bedzie zawieral sie w zbiorze od minus nieskonczonosci do 33332>???
7 maja 2011, 13:17 / sobota
Skoro potrafiliśmy Wisłę pokonać w Krakowie w pucharze Polski to trzeba to teraz powtórzyć u siebie w lidze;D Lechia - Wisła 3:1:D
7 maja 2011, 13:23 / sobota
Einherjer:

... dzielonym przez D :)
7 maja 2011, 13:26 / sobota
hehehe.. faktycznie :)
7 maja 2011, 18:52 / sobota
Takie pytanie.
Muszę ( w sumie zawsze chciałem) jutro z dzieckiem iść na mecz, sam mam karnet na zegar ale nie mam biletu dla młodej, wie ktoś od której można jutro kupić bilet w kasach?
W wysepkach klubowych raczej nie da rady bo podobno dziecku też trzeba zdjęcie zrobić (co zostawię bez komentarza)
Jak w ogóle ta procedura wygląda, myślałem że wystarczy dokupić ulgowy dla dziecka ale koleś mi powiedział że to nie takie proste.
Pozdrawiam
7 maja 2011, 18:56 / sobota
Ja dzis bez problemu kupilem na legitymacje szkolna
7 maja 2011, 18:59 / sobota
ucieklo mi i nie dodalem :-(
kupilem na wysepce zdjecie nie bylo potrzebne
7 maja 2011, 19:07 / sobota
A nie byłeś jeszcze w bazie danych?
7 maja 2011, 19:08 / sobota
Zamienie bilet z prostej na zegar.

Jakby co pisac na maila victorto@op.pl
7 maja 2011, 19:18 / sobota
2:1 dla Lechii. Czuje że, Buval strzeli swojego jedynego(?),najważniejszego gola w rundzie :)
7 maja 2011, 19:19 / sobota
xawier na wysepce w Carrefour Morena robią zdjęcia.
7 maja 2011, 19:22 / sobota
@xawier

żeby przenieść się z zegara musisz iść do klubu i tam pani w biurze wydrukuje ci bilet który musisz użyć( jeśli użyjesz jako pierwszy karnet to nie wejdziesz na tamten bilet) co do dziecka musimy mieć zrobione zdjęcie.

I jeszcze przedstawię Ci jak to wyglądało w moim wypadku i co mi odpisał klub:

Witam !

Mam parę pytań do państwa odnośnie najbliższego spotkania z Wisłą Kraków. Chcemy się wybrać na to spotkanie w rodzinnym gronie. Jest to 6 osób.

Ojciec + Szwagier i trójka dzieci do 10 roku życia. + Ja :) I mam pytanie czy te 5 osób które wyminiłem czyli trójka dzieci, ojciec i szwagier łapią się do biletu 2 dorosłych + 3 dzieci ? To by było pierwsze pytanie. Drugie pytanie mam takie że ojca i dzieci nie ma w bazie danych, a chciałby kupić im bilet znając ich dane osobowe czyli imię, nazwisko i PESEL czy istnieje taka możliwość, żeby przed meczem zrobić zdjęcia w/w osób ? I ostatnie pytanie to czy istnieje taka możliwość wejścia osoby posiadającej karnet na zegar na sektor ulgowy ? Gdyż chciałbym obejrzeć spotkanie razem z wymienionymi osobami :) Myślę że dość jasno przedstawiłem sytuacje :) Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Odpowiedź klubu:

Te 5 osób łapie się do biletu rodzinnego.

Ojciec musi stawić się osobiście celem weryfikacji danych i celem zrobienia zdjęcia. Dzieci zależy od wieku, ale też muszą mieć zdjęcie.

Przenosiny karnetu z sektora innego na wybrany mecz na sektor ulgowy miało być możliwe jednak system jest zbyt sztywny aby wprowadzić taką funkcjonalność. Stąd, jeżeli bardzo Panu zależy należy udać się do biura klubu przy Traugutta 29 i zakupić taki bilet.

Pozdrawiam
7 maja 2011, 19:23 / sobota
A widzisz, to jest dobre info, dzięki.
7 maja 2011, 19:27 / sobota
A swoją drogą to system jest tragiczny, zamiast ułatwiać to komplikuje.
Oczywiście kto chce to i tak przyjdzie ale to nie tak powinno być.
7 maja 2011, 19:46 / sobota
zgadzam się Xawier. Znam ludzi, którzy z tego powodu nie chodzą na Lechię
7 maja 2011, 20:18 / sobota
podobno niema juz biletow na zegar.....ma ktos do odsprzedania
7 maja 2011, 20:40 / sobota
Bedzie dobrze, bedzie fajnie, z Bracmi z Krakowa zawsze zabawa jest przednia.
7 maja 2011, 20:52 / sobota
oni zawsze sie przednio bawią bo wywożą stąd punkty. oby tym razem nie wywieźli bawiąc sie wesoło.
7 maja 2011, 20:55 / sobota
Jutro komplet na trybunach i komplet punktow na boisku!!!

Dwa do jednego i Lechia zegna przyjaciela NASZEGO hehe
7 maja 2011, 21:44 / sobota
Donald Tusk CHUJ mu w MÓZG
a propos polityki prezesa rady ministrów
Lechia-Wisła 2-1
7 maja 2011, 21:48 / sobota
potwierdzam, na zegar już wyszły
7 maja 2011, 22:07 / sobota
Niech Lechia gra tak jak z ległą, kiedy wygrała 2:1. Pressing, zaangażowanie, stwarzanie przewagi na połowie rywala. Do tego super doping. Wtedy to nawet przegrana nie będzie bolesna. Jakoś nie potrafię polubić wariantu "autobus", choć na pewno jest on kuszący dla trenera. Przy tej specyficznej wyrównanej extraklasie Wisła wcale nie jest takim gigantem. Żydzew być może jest obecnie w lepszej formie niż Wisła. Grunt żeby nasi grali walecznie i z sercem przez całe 90 , tudzież 97 minut.

Mecz nieprzewidywalny. Ostatnio mieliśmy objawienia Poźniaka i Pietrowskiego. Kto by się spodziewał ? Bąk się zrehabilitował przez asystę, za 2 swojaki. Może jutro Bedi strzeli 2 bramki ?
--
Lechia gol!
8 maja 2011, 08:10 / niedziela
3 punkty zostają w Gdańsku, o to się nie martwię. Nawet jak nie błyśnie Traore, ale liczę, że to jednak zrobi :)

I jeszcze jedno ... Syn mojego znajomego kupił bilet na trybunę, ponieważ nie było już na zegar. Może z tym biletem iść na zegar, czy bramki go nie przepuszczą ... ?
8 maja 2011, 09:16 / niedziela
Żeby dostać się na trybunę musi wpierw przedefilować pod zegarem więc może już tam zostać :) nie musi iść pod dach.
Chyba że mu rudy donek zamknie stadion za nie zajęcie wyznaczonego miejsca ;)
8 maja 2011, 10:43 / niedziela
Dożywotni zakaz od rudego dostanie jeśli nie pójdzie na krytą.. ;)
8 maja 2011, 12:31 / niedziela
To prawda że bracia z Krakowa nie przyjadą?15 minut temu kupowałem bilety w Auchan i tak mi powiedziano.I są jeszcze bilety pod zegar!
8 maja 2011, 12:38 / niedziela
Tak, nie przyjadą już.
8 maja 2011, 12:40 / niedziela
Dzięki wielkie. Nie wyobrażam sobie siedzieć na meczu LECHII, dlatego nigdy na trybunie byłem, stąd niewiedza.

A czemu mają nie przyjechać ... ?
8 maja 2011, 12:40 / niedziela
z tego co ja wiem to oddali 250 wejściówek.
8 maja 2011, 12:41 / niedziela
Mam pytanie trochę z innej beczki, może w złym temacie ale liczę na odpowiedź. Otóż mam nogę w gipsie, wiec jaka jest szansa że wpuszczą mnie na mecz z kulami?
8 maja 2011, 12:41 / niedziela
Bo pewnie już są w Gdańsku..
Napisałem to z ironią, bo kolega powyżej wydawał się być nie do końca zrównoważony psychicznie zadając takie pytanie.
8 maja 2011, 12:54 / niedziela
1945 myślałem po Twoich wpisach,że jesteś mądrzejszy!Niezrównoważony psychicznie to chyba Ty jesteś.Ja zadałem pytanie i napisałem to co usłyszałem od babki,która sprzedaje bilety w Auchan!!!I tyle.A Twój głupawy komentarz-zbędny.
8 maja 2011, 12:56 / niedziela
I pewnie ciasteczko ma rację.Nie to,że nie przyjadą tylko pewnie oddali część biletów
8 maja 2011, 13:14 / niedziela
qwert powinieneś wejść bez problemu, w zeszłym roku mojej dziewczynie nie robiono kłopotu. Czy po ostatnich zmianach dalej tak będzie nie wiem
8 maja 2011, 13:39 / niedziela
W takim razie spróbuje, dzięki buziek za odpowiedź.
8 maja 2011, 14:23 / niedziela
Pytanie o mecz ale z innej beczki. Gdzie w Krakowie na live można w pubie zobaczyć? Szukałem na Wisły stronach ale nic nie znalazłem. Moze ktoś z obecnych na forum wie. Tak sie złożyło ze musze dzis byc w Krakowie a nie na T29. Liczę na normalne odpowiedzi. Pozdro!
8 maja 2011, 14:30 / niedziela
Sądze że "u Wiślaków", przy stadionie Wisły to dobry adres.
8 maja 2011, 14:33 / niedziela
No i git, dzięki Kolego. Ide zobaczyć to 5:1!
8 maja 2011, 14:54 / niedziela
są jakies transmisje,prosze odnosnik
8 maja 2011, 15:01 / niedziela
Proszę

odnośnik
8 maja 2011, 15:16 / niedziela
Kurwa mać, sędziowie znowu nas jadą bez wazeliny w meczu z Wisłą!!
8 maja 2011, 15:19 / niedziela
co to k... mialo byc...dlaczego go nie uznali ????
8 maja 2011, 15:20 / niedziela
Z drugiej strony Traore mógł to zostawić - byłaby brama.

0:2
8 maja 2011, 15:21 / niedziela
7 miejsce wita,
bravo LECHIA
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.011