Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Lechia Gdańsk - Wisła Kraków 8.05 g. 14:45

strona 3/6

8 maja 2011, 15:22 / niedziela
no to po meczu
8 maja 2011, 15:23 / niedziela
Małek wałek w "dobrej" formie
jak zwykle :(
8 maja 2011, 15:26 / niedziela
No niestety, 7 miejsce. A jak nie wygramy w Kielcach za tydzień to możemy spaść nawet na 12 miejsce.
8 maja 2011, 15:28 / niedziela
a może tak poczekajmy do końca meczu?
8 maja 2011, 15:28 / niedziela
Przestańcie się dopierdalać do sędziego. Gramy jak cipy i koniec tematu. Miejsce 7 i po premiach hehehe.
8 maja 2011, 15:29 / niedziela
mozemy czekac do konca meczu tylko ze najpierw trzeba oddac choc jeden strzal celny
8 maja 2011, 15:38 / niedziela
nie gramy k... zle...Wisla zrobila 2 akcje i zrobila 2 gole z tego....czy ktos zna sie na przepisach i mi wytlumaczy dlaczego gol byl nie uznany?
8 maja 2011, 15:40 / niedziela
Proponuje przejrzeć wszystkie wpisy śledzia o nicku "Lascik"... kurwa, co za chwast!

Mecz trwa jeszcze 45 minut, a tu już płacz... jest chujowo, ale mecz się jeszcze nie skończył... poczekajmy.
8 maja 2011, 15:41 / niedziela
gramy tylko sytuacji jak zwykle nie stwarzamy popatrz na statystyki w 1 pol jeden niecelny strzal nowaka i to wszystko
8 maja 2011, 15:41 / niedziela
uznali że uderzał Traore który był na spalonym
8 maja 2011, 15:41 / niedziela
rze
8 maja 2011, 15:38 / niedziela
nie gramy k... zle...Wisla zrobila 2 akcje i zrobila 2 gole z tego....czy ktos zna sie na przepisach i mi wytlumaczy dlaczego gol byl nie uznany?

bo był spalony?
8 maja 2011, 15:42 / niedziela
No jak dlaczego? Przy dośrodkowaniu Traore znajdował się na pozycji spalonej. A gramy źle. Zle bo nie strzelamy w światło bramki. Jedyny wyjątek Traore ze spalonego.
8 maja 2011, 15:43 / niedziela
jak byl na spalonym jak stal na linii obronca?
8 maja 2011, 15:47 / niedziela
Tylko 1 obrońca. Musi być dwóch piłkarzy. Zapomina się o tym bo drugim jest zawsze bramkarz który w tym przypadku był dwa metry od bramki.
8 maja 2011, 15:47 / niedziela
Bo linie wyznaczal brakmarz. A nie obronca. Stara Szkola - dlugo juz sie temu smieciowi przygladam. Przy 1:0 w plecy wpierdalal jakies chujowe kawalki.
8 maja 2011, 15:47 / niedziela
rze - po kiego się wypowiadasz jak nie znasz nawet przepisów i nie wiesz kiedy jest spalony?
8 maja 2011, 15:49 / niedziela
zebyscie mnie oswiecili po to sie wypowiadam
8 maja 2011, 15:51 / niedziela
Wisla mistrzem ,my skonczymy na 6 miejscu.naga prawda ,ale dzieki za piekne chwile trzeba zyc dalej i miec nadzieje ,ze w przyszlym sezonie bedzie lepiej.
8 maja 2011, 15:53 / niedziela
Marienwerder a weż podaj dokładne wyniki to obstawie na stsach.

PŁACZKI!!
8 maja 2011, 15:54 / niedziela
Marienwerder masz tylko w połowie rację. Wisła mistrzem ale skąd wiesz, że skończymy na 6 miejscu? Nie gramy nic, kompletnie nic a patrząc na tabelę nawet spadek jest jeszcze możliwy. Poczekajmy do końca spotkania ale czarno to widzę. Po prostu nie strzelamy w światło bramki.
8 maja 2011, 16:21 / niedziela
70min i 0 celnych strzalow w meczu
8 maja 2011, 16:31 / niedziela
koncz wasc wstydu oszczedz
8 maja 2011, 16:38 / niedziela
Ale wstyd
8 maja 2011, 16:39 / niedziela
Wam kury szczać prowadzić, a nie w Lechii grać!
8 maja 2011, 16:39 / niedziela
Trudno. Nasi zrobili tyle na ile ich stać. Byc kibicem to również mieć możliwość krytyki. Gratulacje dla Wisły i pożegnanie dla trenera Kafarskiego. Dzięki za wszystko co dla Lechii zrobił ale nic więcej już nie wymyśli. Jeśli nie potrafi nauczyć ich strzelać w światło bramki to niczego kopaczy nie jest w stanie już nauczyć. Do widzenia Kafarski.
8 maja 2011, 16:41 / niedziela
kolejny pogrom bez sytuacji bez walki
8 maja 2011, 16:44 / niedziela
Żenada. 0:3 u siebie to już dawno nie było.
8 maja 2011, 16:52 / niedziela
Lascik - 100% poparcia... Wstyd, ze wsrod Bialo-zielonej braci pojawiaja sie takie szmaty jak ty. Jestem z Lechia ponad 20 lat i NIGDY mi nie bylo wstyd. Nigdy!!!. I nigdy nie bedzie. To kim jestem, to jaki jestem zawdzieczam Lechii i ludziom ktorym dzieki niej poznalem. I zaden wynik tego nie zmieni. A ty przybij sobie piatke z tym kundlem z cbsu. To forum to dla was maksimum co mozecie osiagnac.
8 maja 2011, 17:08 / niedziela
Kapsa 4
Vućko 6
Janicki 4
Andrius 5
Deleu 2
Surma 6
Nowak 5
Bajić 4
Pietrowski 1
Traore 3
Lukjanovs 7
Buval 4
Airapetian i Poźniak za krótko grali
8 maja 2011, 17:25 / niedziela
Aktualna seria meczow z Wisla w ekstraklasie jesscze co nie ktorych niczego nie nauczyla. Kto gra o mistrza my czy Oni.? Pobudka. Przestancie jebac na swoich z meczu na mecz jak choragiewki jak cos to lecimy na T29 nosic naszych za walke i wynik za tydzien zwalniamy wszystkich bo spadniemy... I tak co tydzien. Dumni po zwyciestwie, wierni po porazce!
8 maja 2011, 17:25 / niedziela
Zamiast śpiewać "Wisełko trochę za dużo" trzeba było "trochę za mało". To co oni wyprawiają to się w głowie nie mieści. Gówno mnie obchodzi, że graliśmy z Wisłą. Ta sama Wisła przegrała ze Śląskiem i Górnikiem nie strzelając nawet bramki! Niestety wygrana z Legią była przypadkiem, a remis w derbach mega fartem. Nie oszukujmy się, gramy teraz największą padakę w lidze i w środę za pewne dostaniemy kolejny wpierdol. Choć może nie, bo Korona gra jeszcze słabiej..

Mam nadzieję, że po dzisiejszym meczu nasi w końcu się obudzą.
8 maja 2011, 17:33 / niedziela
Kapsa 5
Vućko 6
Janicki 4
Andrius 1
Deleu 3
Surma 6
Nowak 5
Bajić 4
Pietrowski ------------1
Traore 3
Lukjanovs 6
Buval 4

no i chuj trzeba sie spiać na korone
8 maja 2011, 17:34 / niedziela
Tomasz Kafarski:

- Jak to w piłce bywa bramki ewidentnie zmieniły oblicze gry i doprowadziły do tego, że Wisła wygrała mecz. Mając optyczną przewagę w posiadaniu piłki byliśmy bardzo nieskuteczni. Drużyna Wisły ustawiła się bardzo rozsądnie. Umiejętności Meliksona zaważyły o tym, że Wisła zdobyła pierwszą bramkę.

- Żal mi, że my nie zdobyliśmy żadnej bramki. Piłkarze zostawili tyle zdrowia i wykonali tyle pracy, że należały im się chociaż pojedyncze oklaski, a schodzący piłkarz Wisły żegnany był aplauzem całego stadionu. Wydawało mi się, że gramy w Krakowie, a nie w Gdańsku. Moim piłkarzom po tym meczu też należy się szacunek.

Trener ocenił też sytuację bramkową z pierwszej połowy, w której sędzia odgwizdał pozycję spaloną: - Z duchem gry powinna paść bramka. Myślę, że był to kluczowy moment, bo po tej bramce nabralibyśmy jeszcze większej determinacji w dążeniu do wygrania.

Naszym piłkarzom panie trenerze należało się solidnie "Lechia grać", a nie żadne oklaski! Weź się pan obudź!
8 maja 2011, 17:41 / niedziela
"Mając optyczną przewagę w posiadaniu piłki byliśmy bardzo nieskuteczni. "
Buahahahahaha po za tymi paroma akcjami Lukjanovsa nie mieliśmy żadnej ciekawej sytuacji.

Za taką grę to kopa w dupe powinni dostać a nie oklaski,Wisła pokazała gdzie nasze miejsce.
8 maja 2011, 17:42 / niedziela
Kafarski gada to samo po każdym meczu, zero samokrytyki...
deja vu wiosna 2010 - taka sama padaka i po dobrej grze na jesieni wiosna to równanie w dół :(
8 maja 2011, 17:46 / niedziela
Nie no z tą powtórką z zeszłego roku troszkę przesadziłeś, już teraz mamy o 3 pkt więcej ugrane niźli rok temu, a graliśmy 3 spotkania mniej
8 maja 2011, 17:50 / niedziela
Choćby zdobyli komplet punktów do końca rozgrywek to nie zamaże to w pełni tego gówna, które gramy obecnie!

Ja się cieszę przynajmniej z tego, że Wisła odskoczyła rywalom i zmierza pewnie po tytuł. Gdyby nie to, że graliśmy dzisiaj z Wisłą to na pewno było by skandowane "Lechia grać" albo jakiś "hit" z Warszawy.
8 maja 2011, 18:04 / niedziela
Żałosne te Wasze wpisy,prawdziwi kibice Lechii,obojętnie które miejsce ten zespół zajmie w lidze to i tak będzie to mega wynik w porównaniu do dopingu na T29,prawdziwi kibice są z drużyną,właśnie wtedy gdy drużynie nie idzie!
8 maja 2011, 18:07 / niedziela
Nie gadajcie z psem (czyli z delmasem)
8 maja 2011, 18:15 / niedziela
Nie do końca winiłbym Kafara. Chyba, że za transfery ostatnie.
Można mieć w drużynie zaeodników bardzo dobrych i przeciętnych.
Ale u nas jeszcze są totalne 2-3 ŁAMAGI.
Nie da się wygrać mając takie kaleki jak dziś Pietrowski i zawsze Buval, Poźniak i Deleu.
Co odpierdalał dziś Buval z Poźniakiem to jakaś pomyłka, wszystkie piłki stracone, Albo niecelne podanie, albo złe przyjęcei piłki. tego nie da się oglądać.
Już kurwa lepiej grać w 9 .
8 maja 2011, 18:27 / niedziela
A ja mam WYJE.BAN.E na was płaczki i nie ważne czy będę musiał jeździć za Lechią po wioskach czy H jeszcze wie gdzie . Wypier....ć na ręczną jak się nie podoba ;d

Czy wygrywasz , Czy nie...
8 maja 2011, 18:29 / niedziela
Kafar... Wiesz czemy byky brawa dla pilkarza Wisly jak schodzil??? Bo po prostu nasi dzis nie wlozyli ani odrobiny serca w gre ( poza nowakiem) toc i nie bylo za co klaskac Naszym... Wisla mistrz i tyle a Baszym z taka gra zycze 7 miejsca
8 maja 2011, 18:36 / niedziela
chciałem milczeć ale nie zmilcze. jak sie nie szanuje kompletu na stadionie, to sie tego kompletu już nie doczekacie. bawcie się dalej w ekstraklasę.
8 maja 2011, 18:43 / niedziela
żal było patrzeć na to co się dzieje na boisku, wkurw na maksa, BRAK ŚRODKA POLA Bajić i gwiazda szybkiej piłki - cienizna, no i nie mamy obrońcy - Deleu po kontuzji nie pokazuje tego co pokazywał w pierwszych występach w Lechii. Sędzia Małek pseudonim "wałek", też się nie popisał nieuznana bramka i faul na Nowaku w polu karnym , o ręce nie wspomnę. Trener Kafarski wyraża ubolewanie że piłkarzom nie podziękowano za grę przy zmianach, a ja się pytam za co?
8 maja 2011, 18:45 / niedziela
Korona,Śląsk i Górnik jechali na tyłkach w meczu z Wisłą i jakie były efekty każdy widział. A nasi po meczu uśmiechnięci piątki z rodzinami przybijają i to mnie najbardziej leczy w tym wszystkim.
Traore nie ma tu z kim grać niestety i jego odejście zapewne będzie nieuniknione....
Na brawa to trzeba sobie zasłużyć....
8 maja 2011, 18:47 / niedziela
Ten mecz był jak Piknik na Mazurach , spokoj zero walki ze strony Lechii w drugiej połowie, słońce za mocno przyświeciło i już się niechciało. Ok w pierwszej połowie tam coś pocisneli dwie akcje i tyle . Szkoda że Wisła im nie wpierdzieliła 0:5 może Kafar by sie ogarnął , wielki mi Ferguson z Kaszub. A ta ostatnia bramka przepiękna, jak nawet Kapsie nie chce się pobiec do piłki to niech spada na ławke, tam może tylko wodzic wzrokiem tor lotu piłki. Lechia grac!
8 maja 2011, 18:51 / niedziela
kompromitacja
zeby kurwa jeszcze walczyli a te pizdencje graly przez wiekszosc meczu jakby PROWADZILI i utrzymywali wynik....
zamiana jednej pizdencji(gwiezdne wojny)na nie lepsza(opozniak)pokazuje caly dramat obecnego poziomu

PRZESLEDZCIE CALA RUNDE REWANZOWA!
FART FUKS KOPANINA I TAK W KOLKO....MECZ ZE SLEDZIAMI TO FUKS 10-LECIA

jeden jedyny dobry mecz to z legla u nas

kafar do chuja wafla powiedz choc raz prawde na tych konferencjach:
JESTESMY MEGA SLABI NA WIOSNE I GRAMY NA PATENCIE Z JESIENI
NIE PRZYGOTOWALEM NALEZYCIE DRUZYNY DO WIOSENNEJ RUNDY...DALEM DUPY...PRZEPRASZAM

no ale winni cyklisci i kibole bo dopingowali Wisle...kurwa nie wierze!!!
8 maja 2011, 18:56 / niedziela
Mamy paru piłkarzy do wyjebania i musimy kupić nowych na ich miejsce
Do wyjebania:
Buval - Jesienią grał dobrze,ale on już na początku zapowiadał że nie jest typem super snajpera co pokazuje na wiosnę,ma tylko 1 nogę i cały czas sie przewraca,mało aktywny.
Deleu - To co on robi na wiosnę to nie wiadomo czy się śmiać czy płakać.

Jeszcze przydałby się jakiś nowy ogarnięty pomocnik.
8 maja 2011, 18:56 / niedziela
NatiLG Ja bym Kapsy nie winił za 3 bramkę, tu raczej Deleu zawinił, a bramka trzeba przyznać mistrzostwo lob coś koło 50 metrów, Kapsel wyszedł ale on ma stać w polu bramkowym tj 5 metrów jak Wisła rozgrywa piłkę i przeprowadza akcję, a nie jak nasi dają się ogrywać - DELEU , jak dzieci i od połowy boiska Wiślak praktycznie sam na sam
8 maja 2011, 19:04 / niedziela
oczywiście Deleu dał ciała , to była tragedia, gol przepiękny Sivakova, ale chodzi mi o to że Kapsa sobie poprostu odpuscił pójscie do tej piłki. Normalnie to powinien wpasc tam do tej bramki i próbowac ją wybic, a jemu sie nie chcialo bo po co ? e tam dwa zero jeszcze jedna niezrobi rożnicy ?! no kurde. Z takim podejściem to daleko niezajdziemy, musimy miec tpa w składzie ktory zmobilizuje reszte, próbuje już szukac róznych metod nie wiem.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.428