Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Lechia Gdańsk - Wisła Kraków 8.05 g. 14:45

strona 4/6

8 maja 2011, 19:09 / niedziela
Panie trenerze - może lepiej byłoby się skupić na grze własnego zespołu bo takie wyskoki w stronę trybun to może pan sobie........ Nawet gdyby przez cały mecz nie było żadnego dopingu to oni mają gryźć trawę. A w tym meczu to wyglądało to jak sparing mistrza z uczniem, Wisła przyjechała jak po swoje.

Jednej rzeczy nie mogę zrozumieć - jak można mieć takie rozchwianie jeżeli chodzi o mecze, kwestia psychiki? A może... wole wierzyć (okłamywać się?) że jednak nie.

Ps.Do wpisu wyżej - trzecia bramka przy całym fenomenalnym uderzeniu to mimo wszystko błąd Kapsy, bez dwóch zdań.
8 maja 2011, 19:14 / niedziela
- Szkoda, że także drugi gol nie przebudził 10 tysięcy kibiców. Nie wiem, czy na pewno przyszli w tym spotkaniu dopingować nasz zespół - powiedział po porażce z Wisłą 0:3 wyraźnie zdegustowany trener Lechii, Tomasz Kafarski.

za bęcki w półfinale Pucharu Polski winni dziennikarze;
teraz za porażkę bez walki winni kibice..
eh..
8 maja 2011, 19:21 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
8 maja 2011, 19:26 / niedziela
A jak mieliśmy się przebuudzic dostawalismy 2:0 w dupe to chyba jest oczywiste że kibice są zawiedzeni i tylko sie wkurzają ze piłkarze nie gryzą trawy to co my tam mieliśmy śpiewac ? i tak troche tam pośpiewaliśmy ale te szybkie bramki odebrały motywacje . Jak są akcje to stadion żyje tym co się dzieje na murawie a to że było mało akcji to niech sobie Kafarski odpowie dlaczego tak było. Grali bardzo słabo a te gadanie że kibicee są be a wg. Kafara Lechia przeważała i wogole to dobry mecz zagrała to chyba mu sie coś w mózgu po przewracało. Pierwszy raz mówie o tym , Kafara bardzo szanuje i będe mu dziekowac do końca życie że się utrzymalismy dwa lata temu, ale to nie jest trener z którym Lechia może zajsc do tego poziomu na ktorym jest Wisła sorry ale takie jest moje zdanie. Wkurwia mnie ta mentalnośc od samego poczatku że Wisła przyjeżdza to nas i nasi srają po gaciach. bez przesady.
8 maja 2011, 19:27 / niedziela
szósty kwietnia: " . . . Mając optyczną przewagę w posiadaniu piłki byliśmy bardzo nieskuteczni. . . "

no bardzo, jak wychodzili po przerwie myśle kazdy na stadionie chciał wierzyć że rzucą się do odrabiania strat, że pod bramką przeciwnika będzie się kotłowało,
że zostawią trochę zdrowia na boisku,

tymczasem przegrywając przez całą drugą połowę nie oddaliż żadnego celnego strzału,
wogóle nie oddali zadnego strzału o ile nielicząc wolnego traore z dwudzistu pau metrów który złapałaby moja teściowa,
i przewrotki bodaj Buvala która pofrunęła 3-4 metry obok bramy,

tyle,za 45 minut odrabiabia strat,

na piętnaście meczy wiosennych tylko półtora nie było padliny,
jakieś wnioski ? ? konsekwencje ?
półtora to jeden z Legią i pół z obu gier w Białym by się uzbierało.

murinio chyba przedwczesnie uwierzył że jest przezajebisty,
a kazdy kolejny mecz udowadnia że . . .odmienić wiosennej padaki zwyczajnie nie potrafi,

jak ktoś wczesnie napisał, jak nie potraficie uszanowac kompletu to je będziecie mieli jak sobie narysujecie, papraki
8 maja 2011, 19:37 / niedziela
Pietrowski dzisiaj to ósma liga Wysp Owczych, a Deleu piąta rumuńska.
Żadnego celnego strzału - masakra.
Gramy piach i nie zanosi się, by coś się w tym sezonie zmieniło.
8 maja 2011, 19:40 / niedziela
Ja po 3 bramce zaczalem dopingowac Wisle...tak przeciwko naszym cipowatym grajkom, ktorzy nawet odrobiny serca niw dali... Mam nadzieje ze na koniec 7 miejsce i kaffar out.... On nic nie zrobi wiecej, jak dla mnie moze zostac w Lechii np jako asystent Oresta albo Kubickiego
8 maja 2011, 19:42 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
8 maja 2011, 19:48 / niedziela
Są szanse na utrzymanie po tej rundzie w ekstraklasie. Nie ma co dramatyzować. A w następnym sezonie możne ewentualnie zostać Traore. Reszta to nie piłkarze na Wielką Lechię. Po prostu jako wkłady do koszulek trzeba kupić np. cały Bolton lub WHU. Tam są piłkarze z prawdziwego zdarzenia i mają jaja.
8 maja 2011, 19:51 / niedziela
a jest gdzies w sieci sama tabela wiosny?
8 maja 2011, 19:57 / niedziela
odnośnik tutaj wpisujesz datę, bądź kolejkę i generuje tabelę
8 maja 2011, 20:08 / niedziela
sędzia się popisał nie gwiżdżąc karnego i nie uznając nam gola co nie zmienia faktu że poprostu ten mecz Wiśle oddaliśmy. pomijam już te zmieany których filozofie zna chyba tylko kafar. nie dziwie sie natomiast piłkarzom, że nie chcą do nas podchodzić jak kurwa dopingujemy Wiśle wtedy kiedy nam nie idzie i wtedy kiedy kurwa tego dopingu najbardziej potrzebują...i jeszcze podchodzi do nas Wisła i nam klaszcze. parodia...CHUJ mnie obchodzi Wisła, jestem tam dla Lechii i tylko dla niej..
8 maja 2011, 20:10 / niedziela
Datt do 80 min doping byl dla Lechii potem wiedzac ze nic nie bedzie byl dla Wisly
8 maja 2011, 20:10 / niedziela
pytanie z innej beczki: jak sie nazywala firma, ktora dzis przeprowadzala jakies ankiety przed meczem?
8 maja 2011, 20:13 / niedziela
A co pytajce cie interesuja???
8 maja 2011, 20:14 / niedziela
Meritum Bank? Nie jestem pewien.
8 maja 2011, 20:18 / niedziela
haha, gdyby nawet to tym bardziej moglbys pomoc! ;)
wlasnie jakis bank, ale nie pamietam jaki, to nie meritum. Jakby ktos wiedzial, to prosze o info.
8 maja 2011, 20:18 / niedziela
Niestety w drugiej połowie zamiast trzesienia ziemi, napierdalanki non stop była taka nuda, sielanka ze gdybym nie stał pewnie bym zasnął. Po tej demonstracji bezsilnosci naszły mnie mysli ze w tym sezonie juz chuja ugramy, oczywiscie przy takiej tabeli mozemy być w pierwszej "6", a moze jak nie bedzie farta to skończymy jedną pozycje nad śledziami. Na to skłąda sie kilka rzeczy:
- nudna przewidywalna gra Lechii - czasem ktos sie nabierze, ale ciągle to samo żadnego ustawienia pod przeciwnika, a na to moze sobie pozwolić tylko Barcelona, ale ta z Barcelony...
- brak jakiejkolwiek ławki rezerwowych - brak porządnych równych bocznych obrońców, napastników, chyba też bramkarza
- kontuzje, ale to pokłosie braku dalekowzrocznosci Kafara w zimowym okienku - mi przede wszystkim Wiśni, czyli kreatywnosci w przodzie (samego Traore każda drużyna juz neutralizuje).

Teraz to sądne dni dla Kafara - jak bedzie umiał pierdolnąć w szatni i spowodować ze drużyna zacznie grać inaczej to bedzie znak ze można z nim wiązać przyszłość, a jak dalej bedzie bujał w chmurach a porażkami obwiniał kibiców i media to chyba bedzie czas na zmiane klimatu.

TYLKO LECHIA!
8 maja 2011, 20:28 / niedziela
Tzw. trener Lechii kolejny raz myli rolę. On nie jest krytykiem piłkarskim tylko osoba firmujacą grę i odpowiedzialną za wyniki. Wypowiedź słuszna, ale nie powinna padać z jego ust. Może ktoś z kierownictwa klubu powinien mu przypomieć jego zakres obowiazków?
Część z osób bedących na stadionie ma problem z określeniem komu kibicuje. Do tego wniosku prowadzi analiza zachowań z dówch ligowych meczów z Wisłą w 2009r. na T29 i dzisiejszego.
Zastanówcie się. Lechia to my i róbmy swoje jak najlepiej. Na ocenę piłkarzyków przyjdzie czas po zakończeniu rundy. Dajmy z siebie wszystko w ostatnich czterech meczach, które dane nam będzie ogladać z trybun.
Lechia Gdańsk!!!
8 maja 2011, 20:32 / niedziela
Osoby, które w związku z rozwojem wydarzeń boiskowych zmieniły drużynę, którą dopingowały i jeszcze się do tego przyznają na forum - nie zasługujecie na ekstraklasę, na żadne puchary czy PP. Nie zasługujecie żeby mówić o sobie "Lechiści". Tylko w trosce o poziom tego forum nie napiszę co o was myślę.
8 maja 2011, 20:37 / niedziela
Cobretti- rozbrajaja mnie takie wpisy jak twoj....to sa twoje slowa....a jednak klasowy zespol na nasza lige pozdr
8 maja 2011, 20:38 / niedziela
zdjęcia z meczu odnośnik
8 maja 2011, 20:40 / niedziela
a ja napisze:)temu forum juz nic nie zaszkodzi.klaskanie po trzy zero dla Wisly i spiewanie przez "lechistow" ze Wisla najlepsza jest jest zwyklym wazeliniarstwem.:)mecz ogolnie slaby.Wisla wygrala na stojaco.miala dwie sytuacje,strzelila trzy bramki:) na polska lige to wystarczy jak widac ,zeby wygrac mecz.sedzia malek musi sobie kupic porzadne okulary,bo to ile dzis rak Wislakow nie widzial to juz przesada.nieuznanana bramka dla Lechii?zobacze w szybkiej pilce,ale wydaje mi sie,ze byla strzelona prawidlowo.trzecia bramka to zasluga Deleu a nie Kapsy jak ktos napisal.tyle.
8 maja 2011, 20:41 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
8 maja 2011, 20:45 / niedziela
Widzę że nie tylko ja się czułem na dzisiejszym meczu jakbyśmy grali na wyjeździe. Ja rozumiem że zgoda, mecz przyjaźni, ale to co się dzisiaj działo to było duże przegięcie. Do kurwy nędzy na Traugutta przychodzi się na Lechię a nie na Wisłę!
8 maja 2011, 20:46 / niedziela
Po tej 3 bramce dopiero trubuny zaczęły dopingowac Wisłę. Wyszło to z wkurwienia za beznadziejną postawę naszych . Ale uwarzam że źle to wyszło że najpierw Wislacy podeszli a potem Nasi do sektora kibiców po meczu. To jest Gdańsk to Lechii dom a nie Wisły. Z całym szacunkiem dla naszych przyciół .
8 maja 2011, 20:52 / niedziela
to tylko w Warszawie kibice mogą stawiać swoich do pionu?! Lechia grac kurwa mać! słyszał to ktoś dzisiaj? wkurwionym można być jak widzisz że graja u siebie bez napastnika, wkurwionym możesz być już do przerwy bo przegrywają z beznadziejną Wisła 2-0..co jest, odpust dzisiaj dawali? widać na śmierć i życie z z Lechią tylko przed kompem. wytłumaczcie Traore, że czerwień lepiej na nas działa niż biel i zieleń bo on nie zrozumiał.
8 maja 2011, 20:55 / niedziela
no właśnie,,,,ja zamiast "Lechia grać..." od 80 min zacząłem dopingować Wisłę...i to nie dlatego że ją bardziej kocham od Lechii ale jako szydere dla naszych kopaczy....
8 maja 2011, 20:56 / niedziela
Przyjażn swoje prawa ma ale trzeba się szanować.Grali jak grali ale gdy po drugiej bramce polecialo :"bo w Krakowie.." to było mi po prostu przykro.
Po prostu nie adekwatnie do sytuacji...bo chujowo graja to trzeba im jeszcze dojebać..
8 maja 2011, 20:57 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
8 maja 2011, 20:57 / niedziela
Dajcie juz spokój tej Wiśle! Skupcie sie na Lechii, ja nie uwazam zeby doping był jakos mocno "skrzywiony" na strone Wisły.
Ale przyznam sie, że nie lubię tych meczów przyjazni z Wisłą...(oczywiscie chodzi mi o wyniki). Jakos nie umiem sie cieszyć ze strzelenia LECHII gola, to wbrew mojej naturze.

TYLKO LECHIA!
8 maja 2011, 20:58 / niedziela
no coś ty serio?
8 maja 2011, 21:00 / niedziela
kosiarz - ja też jestem rozgoryczony meczem ale nie mam zamiaru z nikim tu toczyć "głupawych" utarczek słownych.

TYLKO LECHIA!
8 maja 2011, 21:03 / niedziela
Kafar miał rację??? Kafar to cipa szukająca usprawiedliwienia beznadziejnej gry w postawie dziennikarzy albo kibiców. Niech przestanie gadać bzdury w wywiadach tylko weźmie się do roboty ... a najlepiej niech już się nie bierze tylko rzuci ręcznik.
A Was bracia z Wisły przepraszam, za wypowiedzi niektórych gnomów na tym forum. Życzę z całego serca mistrzostwa Polski. Pokazujecie serce i zacięcie i za to Wam się mistrzostwo należy.
8 maja 2011, 21:13 / niedziela
Do wszystkich płaczków internetowych.

Przede wszystkim to doping prowadzil sam srodek sektora i czasem dalaczal sie łuk od krytej.

Prosta martwa...

Zacznijcie w koncu spiewac bo na nowym stadionie ekipy przyjezdne nas zjedza.

Jak probe ciagniecia "Lechia Bialo Zieloni " przez dluzszy czas nazywacie dopingiem dla Wisly to gratuluje poczucia humoru.

Do straty 3 bramki wyjątkowo malo dopingu dla Wisły jak na mecz zgodowy ...
8 maja 2011, 21:13 / niedziela
Siema. Pytanie z innej beczki. Czy ktoś mógł by napisać co było wypisane na tansparencie na łuku od prostej. Pozdro.
8 maja 2011, 21:14 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
8 maja 2011, 21:17 / niedziela
A ja swoje:

Jeszcze paru Murzynów do drużyny.

Nawet nie chodzi o ich słabą grę (2 na 3 gra tak, ze lepiej wystawić byle juniora, ten chociaż serce by oddał, by się zabiegał na amen).
Chodzi o smród lenistwa. Smród, który rozłazi się po całej drużynie.
Jak ktoś go nie czuje, to niech dalej jeździ po Janickim, Nowaku, Surmie, Pietrowskim czy Poźniaku...
8 maja 2011, 21:17 / niedziela
Ogolnie mecz mogl sie podobac kibicom pilki noznej bo byla walka w srodku pola, duzo akcji obu zespolow ale... No wlasnie, moim zdaniem nasza gra nie wygladala tragicznie a nawet powiem wiecej wygladala odziwo dobrze jak na taki wynik. Mozna powiedziec, ze my gralismy a Wisla strzelala choc nie mowie, ze Wisla byla jakos slabsza. Byla lepsza bo wygrala.
Ogolnie martwi mnie nasza skutecznosc i liczba strzalow. Jak oni chca wygrac mecz nie majac jednego strzalu celnego na bramke !!!??? Dlaczego nie strzelaja tylko jak by chcieli wejsc z pilka do bramki? To mnie najbardziej drazni. Kafar mowil, ze pilkarze zaslugiwali na gola a ja sie pytam Z CZEGO? jak nie mieli celnego strzalu? Nastepny mecz przesadzi o co naprawde walczymy. Korona jest do pykniecia i jezeli bedziemy oddawac strzaly to mamy duze szanse na zwyciestwo wreszcie z Korona.

Jezeli chodzi o doping to moim zdaniem byl na dobrym poziomie choc po bramce na 0:3 sie lekko mowiac wkurwilem. Jak moze caly stadion krzyczec ''Wisla to jest potega,Wisla najlepsza jest?'' Jestescie kibicami Wisly czy Lechii? Dla mnie to LECHIA jest potega a nie jakas Wisla ! Oczywiscie, mecz przyjazni mozna razem po kibicowac obu dwom zespolom ale bez przesady co to mialo znaczyc? Caly stadion krzyczal ''Lidera mamy, za chuja go nie oddamy''. Lechia nie jest liderem wiec o czym caly stadion spiewal?
Druga sprawa to schodzil Bajic to byly gwizdy a jak schodzil np. Malecki to aplaus na calym stadionie i wszyscy skandowali jego nazwisko. TROCHE SZACUNKU DO PILKARZY LECHII ! Z druzyna trzeba byc zawsze, wszedzie i do konca. DLA MNIE TO BYLO ZENUJACE !!!!!
8 maja 2011, 21:23 / niedziela
Do obrońców PIETROWSKIEGO - chciałbym usłyszeć jak wam się podobała dzisiaj jego gra?! Poza WYBRYKIEM w meczu z Legią, dzisiaj po raz kolejny udowodnił, że z taką grą to nawet ME dla niego za wysokie progi... poza tym nie rozumiem faktu, że my trzymamy grę, a Wisła strzela bramki... jak to jest, że Wania wrzuca piłkę ze skrzydla, a w polu karnym stoi 6 Wiślaków i żadnego naszego piłkarza... Z taką grą puchary??? Nigdy w życiu... Nie mam zamiaru potem wysłuchiwać śmiechów chichów jak to Lechia skompromitowała się w pucharach, bo raczej wątpię, aby z taką kaszaną mogli cokolwiek pokazać IN PLUS.... 0 walki i ambicji, a liczyłem na podobne 20 minut zrywu jak z Legią...
8 maja 2011, 21:26 / niedziela
Chyba czas Pana Kafarskiego mija
Przy (po raz kolejny), beznadziejnej/żenującej/ tragicznej grze bąkanie o braku braw dla Pietrowskiego i złym dopingu kibiców to kpina.
Wisła pojechała nas 3:0 grając wręcz słabo, uważam ,że z taką grą to większość ekip 2ligi by się dziś po Lechii przejechało. W zamian słyszę ,że dobry mecz zagraliśmy, tylko brakowało skutecznosci i kibice chujowo dopingowali!
Ciekawe kiedy nasze asy i ich trener zrozumieją ,że nie da się wygrać meczu na stojąco!
Ps.Sędzia Wałek- nie wiem ile czasu jeszcze można niszczyć ligę takimi ludzmi?!
8 maja 2011, 21:28 / niedziela
30 dosrodkowań, ale u nas nie ma poza Chrwatem nikogo kto umie oddac strzal glowa...taktyka jak dzikiego z patykiem na niedzwiedzia.
8 maja 2011, 21:30 / niedziela
jebać ten mecz, całą runde gramy piach to na co wy liczyliście ludzie...Kafarski to taki trener jak z koziej dupy trąba,a gwiazdy typu Deleu czy Buval to nawet w arce by ławe grzali:) A MY SWOJE LECHIA GDAŃSK!!!
8 maja 2011, 21:31 / niedziela
1947 - a murzynki w Wisle to sie leniły czy nie ? W końcu wygrali.... no i ten Melikson....

Daj człowieku spokój, zespół zagrał źle! a kolor skóry nie ma tu nic do tego.
Nie martw sie Buval raczej w Lechii zagra jeszcze 5 meczów nie wiecej.
Bez odbioru.
TYLKO LECHIA!
8 maja 2011, 21:32 / niedziela
Witam wszystkich
Panowie pisałem wczesniej,że nie mamy szans w tym sezonie na puchary,druzyna jest zle przygotowana do rundy a czekaja nas cięzkie mecze jeszcze.W grze Lechii dominuje chaos i brak pomysłu na gre.Dzis to nie był nasz pierwszy mecz bez celnego strzalu na bramke.Kolejny raz wiosenna runde mamy bezbarwna,stracona.Kafarski wiecej z tej druzyny nie wycisnie niestety.Trzeba sie z nim powoli żegnać.Dzieki kafar za 4 wygrane derby ale twój czas w Lechii dobiega końca.Zabierz ze soba odrazu Buvala i Deleu.Może w skakaniu po drzewach są dobzi jednak piłkarze z nich tragiczni.
Kafar to kpina nie wystawiaj wiecej murzyna
Pozdrawiam fanatyków !
8 maja 2011, 21:33 / niedziela
to trzeba było jeden z drugim Lechie dopingować a nie tu gorzkie żale teraz.
Słaba gra,walki zero to i wynik do dupy.jak im sie nie chce grać to...bon voyage przyjaciele.

LECHIA KLUBEM NASZYCH SERC
8 maja 2011, 21:39 / niedziela
Pisałem wczesniej jaka mam teorie na temat gry murzynów na Traugutta.Wokół naszego stadionu jest za duzo drzew i murzyni nie moga sie skupic na grze,bo cały czas kątem oka obserwują gałęzie kołyszące sie na wietrze,a zamiast skakania po drzewach(czyli tego co kazdy murzyn lubi najbardziej) każą im grąc w piłke.To jest ich natura niestety,której nie da sie oszukać
8 maja 2011, 21:39 / niedziela
Wszystkiemu winni kibice... Skąd my to znamy...
Panie Kafarski - marną grę Lechii przeżyję, bo wiele lat posuchy mnie do niej przyzwyczaiło. Buty i arogancji i robienia "tata-wariata" z nas, tego nie jestem w stanie przeżyć.
Czekam na Oresta Lenczyka.
8 maja 2011, 21:41 / niedziela
Edwin masz racje! tyle co Pietrowski spierdzielił piłek w tym meczu to woła o pomste do nieba ! i ja mam mu dziękowac za grę? no chyba kogos coś boli, cały stadion krzyczał żeby Jedi zszedł z boiska. Były gwizdy zasłuzone bo gówno grał prawie każda piłka strata.

Jak schodzil Marko nie było gwizdów wszyscy przecież klaskali więc nierozumiem o co chodzi. Mały zszedł to była owacja na stojąco ze wzgledu na to że szanuje Nas kibiców Lechii jak również nasz Gdański klub co udowodnił w Sobote. To było miłe.

A jak już mówiłam, ludzie po tej 3 bramce zaczeli kibicowac wiśle bo już ręce opadały to co robili nasi, Ja mam w sercu Lechie i jej kibicuje zawsze z całych sił, Wisłe szanuje ale nie kibicuje jej w meczach z Nami. Chociaż raz chciałabym żeby połowa kibiców z Gdańska uwierzyła że Wisła jest do przejścia, i kibicowała i cieszyła się gdy wygrywamy. Dzisiaj nie było przegięcia z dopingiem podczas meczu ale po meczu troszeczke się zagalopowalismy z tym kto powinien do nas przyjśc jako pierwszy pod sektor. Dwa lata temu jak się bronilismy przed spadkiem jak wygrywaliśmy 2:1 i Zieńczuk wyrównał na 2:2 i wtedy poleciał doping dla Wisły to, to było przegięcie i wtedy byłam wkurwiona bo Nasi gryźli trawę w tamtym meczu, w przeciwieństwie do dzisiejszego
8 maja 2011, 21:44 / niedziela
Do 1947, swoje rasistowskie bezsensowne wypociny zostaw dla kogo innego. Kurwa jak Traore ma zły wpływ na ta drużynę to jesteś idiotą. Szkoda że w takim razie jego zapach jak to ująłęś nie podziałał na resztę naszych do lepszej gry. Najlepszy nasz strzelec i uważany za najlepszego zawodnika ligi przez media. człowieku litosci.... wez se włącz telewizor i pooglądaj premierschip, ale ten drogba i essien spierdolili chelsea, co za leniwe bestie..
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.490