Gdańsk: czwartek, 18 kwietnia 2024

Lechia Gdańsk - Wisła Kraków 8.05 g. 14:45

strona 6/6

9 maja 2011, 10:50 / poniedziałek
borkej22

Debilu ortograficzny, nazwy klubów piszemy wielką literą. To po pierwsze.
I jeszcze drugie od młynarza się odpierdol bo chłopak zapierdala po całej Polsce i wspiera swoim dopingiem naszą drużynę a ty z za klawiatury. Jednak zapisz się do tego ,,choru koscielnego,, bo młyn jest od dopingowania a nie lansowania się z pannami i jak ci to nie odpowieda do kup se czekoladki i bilet na krytą następnym razem.
Po trzecie to ultrasi muszą lepiej ogarniać młyn bo słabo to zaczyna wyglądać jak takie pikole jak ty coś jeszcze smarkają.
9 maja 2011, 10:59 / poniedziałek
A ja uważam, że Kafar w dosyć elegancki sposób i jednocześnie z żalem powiedział coś w imieniu i obronie drużyny i.... miał do tego prawo.

Wynik tego meczu nie odzwierciedla ZUPEŁNIE przebiegu gry a ja akurat dostrzegłem trochę pozytywów w grze Lechii i oczywiście ciężko oklaskiwać team, który przegrał 0-3 u siebie, ale nie jest też tak, że nasi się położyli i nie próbowali.

Wręcz uważam, że np. Nowak i Lukjanovs zagrali bardzo dobry mecz, chociaż na miarę swoich możliwości, które są takie jakie są, nie mamy zawodników klasy Meliksson.

Bramki padły po indywidualnych błędach, które zdarzają się w każdym meczu, ale akurat w tym meczu bezwzględnie je Wisła wykorzystała.

Najsłabsi aktorzy meczu: Deleu (błąd przy 2 golu, potężny błąd przy 3 golu) i Pietrowski (mnóstwo strat)
9 maja 2011, 11:23 / poniedziałek
I Buval, któremu nigdy nie chce się nawet podbiec do najbliższego obrońcy przeciwnika wyprowadzającego piłkę, o pressingu nawet nie próbuję marzyć.

Lazy Buval - Fuck out!
9 maja 2011, 12:34 / poniedziałek
olo.gda i za to Pietrowski został wygwizdany a Kafar chcialby pewnie owacje na stojaco dla niego
9 maja 2011, 12:37 / poniedziałek
Oj, narzekacie a tymczasem: Lechia oddała 9 strzałów, z czego 4 celne, a bramkarz Wisły musiał interweniować aż 8 razy...
odnośnik
A tak na poważnie, wie ktoś kto opracowuje te statystyki? Jak dla mnie mydlenie oczu tym, którzy nie byli na meczu. 4 celne strzały? 8 interwencji? Interwencje to chyba wyłapanie piłki po 8 rzutach rożnych, które jak widać już nie pierwszy raz są przez naszych graczy ćwiczone na treningach.
9 maja 2011, 12:39 / poniedziałek
A mi się zawsze wydawało że piłka to gra błędów i wygrywa ten kto ich mniej popełni w meczu. A jak można strzelić bramkę jak się nie oddaje ani jednego strzału w nią ? Wiem kibice za słabo dmuchali i nie wpadła ! Ręce opadają oglądając takie mecze.
9 maja 2011, 12:41 / poniedziałek
Chyba zaliczyli też nieuznana bramkę Traore jako celny strzał :)
9 maja 2011, 12:42 / poniedziałek
"– To zależy od wielu czynników. Choćby od tego, jak kibice Lecha zachowają się podczas najbliższego wyjazdowego spotkania z Wisłą (w środę – red.) "

Wisełka ma już otwarty sektor gości ?
9 maja 2011, 12:53 / poniedziałek
Dali,
nie pamiętam dokładnie wszystkich interwencji ale dwie Ci przytoczę:
- piąstkowanie gdy Buval dostał piłkę za plecy obrońców i jej nie sięgnął
- piąstkowanie przy wrzutce, Traore został wyprzedzony a piłkę przejął Nowak( akcja w której mógł się przewrócić.

Ogólnie patrząc na grę Naszych to szczególnie w 1 połowie gra się mogła podobać, starali się, wymieniali piłkę miedzy sobą zamiast ją jak to zwykle ostatnio było "kopać" ją do przodu. Jedi zagrał fatalnie ale tylko w drugiej połowie(odbiło się echem to że nie trenował cały tydzień), Traore był niewidoczny w 1 połowie ( środek ataku to nie pozycja z jego warunkami fizycznymi), Nowak na boku to też strata myślącego w środku, Bajić w sumie ciężko było zauważyć że jest, Surmik ( jego statystki same mówią jak grał),
Obrona no cóż, żaden nie zachwycił, przy bramkach mogli zachować się o niebo lepiej.
Kapsy za 3 bramkę bym nie winił w 100%, bramkarz musi być gdzies na 16m przy rzucie rożnym swojej drużyny - pech
9 maja 2011, 13:25 / poniedziałek
Co to znaczy musi być na 16 ? Gdyby pobiegł pod pole karne w celu zrobienia tego co zrobił w derbach to jeszcze jestem w stanie to zrozumieć, ale on dostał znów któryś raz za kołnierz i to tym razem z połowy boiska. A że nasz gwiazdor Deleu zaliczył przy tym asystę to już całkiem pokazał swoje nieprzeciętne umiejętności.
Generalnie to jest kolejna zjebana runda wiosenna, i jak to ktoś już też wcześniej zauważył, tylko Vućko jest dobrze przygotowany do rundy ale on dołączył do zespołu na kilka dni przed startem ligi więc Murinnio nie zdążył czegoś zjebać !
9 maja 2011, 13:38 / poniedziałek
krzysgd, nie sądzę, aby Kafarowi zależało na aplauzie dla Pietrowskiego, myślę, że miał na myśli całokształt: oto Patryk Małecki, który niejednokrotnie w tym czy poprzednich meczach zachowywał się wobec naszych zawodników wybitnie prowokująco a czasem nawet chamsko, dostaje w Gdańsku owację wraz ze skandowaniem swojego nazwiska. Kiedy ostatnio skandowane było nazwisko piłkarza Lechii, że Małecki sobie na to wczoraj zasłużył???

Tutaj kibice rezerwują sobie prawo do swobodnej oceny, łącznie z przejaskrawianiem wszystkiego do bólu, ale jak drużyna i trener poczuły się dotknięte zachowaniem kibiców i zostało to w delikatny sposób wyartykułowane, to większość kibiców oburzona, że Kafar zajmuje się nie swoimi sprawami, powinien skulić ogon i w zaciszu szatni rozpamietywać porażkę.

W Krakowie EWIDENTNIE przekręcił nas sędzia, wczoraj należał nam się karny w 9 minucie a spalonego Traore bardzo trudno było wychwycić, więc równie dobrze wynik mógł być wczoraj diametralnie inny.
9 maja 2011, 13:54 / poniedziałek
przepraszam, powyższe powinienem był skierować do Malcolma, natomiast do krzysgd:
oczywiście, że Buval mało dreptał w obronie i należy mu się za to opieprz, ale już jego gra bez piłki w ataku naprawdę nie była zła, szukał pozycji i nieźle się wystawiał, ale niestety nie mamy piłkarzy zdolnych do zagrania fajnej długiej, błyskotliwej prostopadłej piłki, takie zagranie zdarza się wybitnie rzadko, a szkoda. Zdecydowanie częściej ktoś holuje piłkę z pomocy i możliwości wykorzystania Buvala są już mocno ograniczone gdy ma dostać podanie z odległości 3-5m.
9 maja 2011, 15:23 / poniedziałek
olo.gda masz trochę racji, ale trzeba wziac pod uwage ze na trybunach bylo troche Wislakow i byl to mecz zgodowy, a jaka jest pozycja Maleckiego w ich druzynie kazdy wie, a Kafar powiedział "Moi piłkarze włożyli w to spotkanie mnóstwo zdrowia i moim zdaniem schodzących graczy powinny żegnać oklaski, a nie gwiazdy." i stad napisalem ze Kafar chciałby owacji dla Piotrowskiego za jego gre
9 maja 2011, 15:35 / poniedziałek
Konik007: Nie mamy jeszcze otwartego sektora dla przyjezdnych i oficjalnie nie przyjmujemy kibiców gości w tej rundzie na Reymonta.
Wygląda na to, że Pan rzecznik Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu nie ma po prostu podstawowej wiedzy w temacie w którym się wypowiada. (No chyba, że będą kontrolować zachowanie kibiców Lecha wybierających się z wizytą do zgody ;) )
9 maja 2011, 15:37 / poniedziałek
Oklaski, czy owację na stojąco otrzyma każdy wkład do koszulki Lechii jeżeli zostawi tyle serca i zdrowia co Garuch w pojedynku z Wojciechem.

Za odjebanie pańszczyzny należą się gwizdy - ewentualnie pogrzebowa cisza.
9 maja 2011, 15:44 / poniedziałek
mam naprawde smutna wiadomosc..po wczorajszym meczu zostal potracony chlopak z FC OLKUSZ nie stety zmarl na miescu.Mialemwlasnie telefon od kolegi ktory go znal..
9 maja 2011, 15:52 / poniedziałek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
9 maja 2011, 17:17 / poniedziałek
z wiadomości od znajomego z Wisły :

Wczoraj wieczorem doszło do śmiertelnego potrącenia pieszego. Wstępne ustalenia wykazały, że 29-letni mężczyzna, który próbował przejść przez drogę szybkiego ruchu, został potrącony przez samochód osobowym marki kia, którym kierował 36-latek z Sopotu. Policjanci cały czas wyjaśniają okoliczności tego wypadku.
Jak wynika ze wstępnych ustaleń , wczoraj wieczorem na gdańskiej obwodnicy tuż za zjazdem z ul. Słowackiego w kierunku Pruszcza Gdańskiego, 29-letni mieszkaniec Olkusza wszedł na prawy pas ruchu i wpadł pod samochód marki kia ceed. Kierującym samochodem okazał się być 36-letni mieszkaniec Sopotu. Alkomat wykazał, że kierowca był trzeźwy.
Na skutek odniesionych obrażeń pieszy poniósł śmierć na miejscu
9 maja 2011, 17:55 / poniedziałek
Przestańcie się wkońcu spinać,Wisła miała wygrać i wygrała. Polazłem na ten mecz,chociaż wiedziałem że przegramy. Ktokolwiek wierzył w 3 z rzędu porażke Wisły? Wisła miała wygrać,i wygrała. Potwierdzeniem tego jest nawet to,że na nastepna kolejke,do sędziowania meczu Wisły wyznaczono...Małka! Tak,tego samego który gwizdał z Nami.
9 maja 2011, 18:37 / poniedziałek
Grzywa, no tak właśnie myślałem, że zrobił z siebie błazna.
9 maja 2011, 19:09 / poniedziałek
Śmiertelny wypadek Bartek z Olkusza:(
10 maja 2011, 08:53 / wtorek
Szkoda chłopaka :(
Nigdy, ale to przenigdy nie łazić po obwodnicy, tam naprawdę nikt nie spodziewa się pieszych.
10 maja 2011, 10:48 / wtorek
Tyle że ktoś kumaty wysadził go z autobusu bo było o jedną osobę za dużo.Solidarnie wysiadła koleżanka.Tylko dlatego znaleźli się na obwodnicy.Po wypadku pomagał chłopak z Lecha Poznań.
10 maja 2011, 12:50 / wtorek
Pogrzeb Bartka odbędzie się w piątek o godzinie 14:00 w Olkuszu.
1 2 3 4 5 6
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.447