Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

gdzie jest wątek o zeto?

strona 1/1

2 maja 2011, 22:51 / poniedziałek
Poprawność jest OK,
Zeto proste pytanie,czy to Ty przed derbami proponwałś sprzedarz koszulek z doklejanymi śledziami......tak tylko pytam.Sprawa mila miejsce rok temu
2 maja 2011, 23:54 / poniedziałek
Panowie napewno sie znacie,musicie ze soba rozmawiać na forum ?Dany chcesz show to w Holandii leci 8 czesc big brothera.Jak ja zalożyłem temat Lechistki bez żadnej napinki to sie zaczeliscie pluć do mnie i wątek wyjebali.Ludzie nie róbcie siary nie wiem o co wam poszło,ale nikomu nie chce sie czytać waszych wewnetrznych spinek,jeden stosuje jakies prowokacje wzgledem drugiego,pozniej wkleja na forum....kurwa ludzie opanujcie sie,pogadajcie o tym w cztery oczy bo zachowujecie sie jak dzieciaki....jestescie przykładem jak pieniadze mogą poróznic braci po szalu.temat do wyjebania i wkleić temat lechistki !!
3 maja 2011, 08:38 / wtorek
mlody_Mourinho- kasa nie była powodem spinki

dany70- zapytaj się swojego przyjaciela, który nawet prowokacji nie potrafi zrobić, gdzie robi większość pamiątek Lechii.
3 maja 2011, 09:14 / wtorek
Zeto nie znam nikogo z naszego forum...jeśli znam to nawet o tym nie wiem,nie jest to żadna spinka,tak tylko zapytałem.Jestem na tym forum od kilku lat,i pamiętam co tu wczesniej było pisane,więc gdy zobaczyłem tę koszulkę,to poprostu opadła mi kopara.....szczerze jeśli Ty zrobiłeś ten projekt itd...to sorry ale powinieneś przestać się tu udzielać.To wszystko.
3 maja 2011, 10:56 / wtorek
dany70- nie, to nie ja zrobiłem ten projekt, ale nie mam zamiaru tłumaczyć się z tego na forum. I wszystko w tym temacie.
3 maja 2011, 11:28 / wtorek
to czemu w usunietym watku przyznales co innego i pisales cos o pracy/biznesie ble ble ble...?
jak dla mnie sprzedanie sie za kilka srebrnikow kurwą zza Sopotu nie przystoi zadnemu Lechiscie.
no ale kazdy ma swoje sumienie.
bez odbioru.
3 maja 2011, 12:10 / wtorek
davidg75 w usuniętym wątku napisałem- to jest mój biznes i moja sprawa i nie będę się tłumaczył jakiejś anonimowej ku.... Stety, albo niestety, taki mam charakter, że jak mam się komuś tłumaczyć, to chciałbym wiedzieć kim jest. Jeśli ktoś nie potrafi się przedstawić, tylko przeprowadza pod przygłupim nickiem marną prowokację, to niestety, ale jest to zwykła bladź i nic więcej.

Ponadto, nie wiem dlaczego akurat ja stanął pod pręgierzem, skoro od kilku lat inne osoby z Lechii prowadzą interesy z kibicami niekoniecznie lubianymi w Gdańsku(np krakowi) i sprzedają pamiątki robione u nich. Szkoda że nikt, tego tematu nie chce dalej pociągnąć, tylko co chwile wylewa żale w moim kierunku.
3 maja 2011, 12:22 / wtorek
Zeto dzięki za odpowiedż,to wyjaśnia wszystko.
Moda proszę o usunięcie wątku.
6 maja 2011, 21:39 / piątek
Jak już mówisz A to powiedz B. Kto konkretnie robi interesy z Cracovią???? Dowody poprosimy. Czy osoba o nicku Rada Radowski może udowodnić, że Zeto robił projekt dla Arki??? Chociaż z tego co pamiętam, było tam zdjęcie i nie zaprzeczył.
Generalnie komu jak komu, ale ktoś uważający się za wielkiego Lechistę nie ma absolutnie żadnego prawa robić nic dla tych kurew.
Jedni robią coś z miłości inni dla kasy. Zeto jest w tej drugiej grupie.
7 maja 2011, 09:25 / sobota
odnośnik nie dość, że ukrywasz się za monitorem to specjalnie nowy nick założyłeś. Aż tak się boisz:)) i przed takim pedałem starzy Lechiści maja się tłumaczyć??

Wypierdalaj prowokatorze!!!!

temat do kasacji!!!
8 maja 2011, 14:07 / niedziela
Pikolak- ile jeszcze nicków zrobisz, żeby sobie brednie popisać??

Niby "projekt" wklejony przez Radę Radowskiego, to koszulka zrobiona jakieś 2 lata temu. Wtedy jeszcze nie było mojej firmy.

A kto zamawia u gościa z krakowii?? Pomyśl, poszukaj w necie i będziesz wiedział.
2 marca 2018, 09:09 / piątek
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.407