Gdańsk: wtorek, 16 kwietnia 2024

prawdziwi kibice

strona 1/1

3 maja 2011, 17:47 / wtorek
ostatnio jak byłem na meczu lechia 2 gdańsk vs gryf wejherowo niebyło żadnych kibiców tak samo jak byłem na meczu młodej ekstraklasy lechia gdańsk vs ARKA GDYNIA było tam 50 osub k*rwa tylko. co to jest żeby na arke przychodziło tylko 50 osub pozatym powinien być ktoś kto prowadzi ten doping na rezerwach i młodej ekstraklasie a nie k*rwa świeci pustkami. byłem na tym meczu młodej ekstraklasie lechia vs arka i k*rwa mać siedziały przedemną śledzie jebane sam bym nie dał z nimi rady . śledzie przychodzą na naszz sektor i k*rwa nic bo poco chodzić na rezerwy albo na młodą ekstraklase każdy ma w to wybite przypał jak h*j żeby śledzie na nasz sektor wchodziły róbcie tak dalej niechodcie na mecze .
3 maja 2011, 17:58 / wtorek
Akurat ciężko żeby ludzie chodzili na młodą EKstraklasę, gdyż mecze są zazwyczaj w poniedziałki w samo południe. Chłopie, ludzie pracują, chodzą do szkoły. Ja akurat też byłem wczoraj na Młodej Ekstraklasie i żadnych śledzi na naszej trybunie nie widziałem ;) A jeśli uważasz, że potrzebny był doping to może trzeba było go zaintonować? Jakieś spontaniczne okrzyki? Jakoś nie słyszałem żebyś próbował. Pozdrawiam
3 maja 2011, 17:58 / wtorek
ok
3 maja 2011, 18:03 / wtorek
.matilechia. analfabeto naucz sie pisac to po pierwsze,
po drugie nie zasmiecaj forum takimi tematami
a po trzecie temat i uzytkownik do wyjebania z forum
3 maja 2011, 18:28 / wtorek
W sumie czy nie lepiej byloby mecze MESY rozgrywac przed meczem pierwszego zespolu? Moznaby wiecej czasu spedzic na stadionie, bardziej sie zintegrowac z otoczeniem i w ogole ;) Tak mi sie wydaje.
3 maja 2011, 19:10 / wtorek
Jak my gramy u siebie to MESA gra na wyjezdzie .
3 maja 2011, 19:34 / wtorek
No to jeszcze dodajmy do tego Rugby Lechia Gdańsk oraz wszystkie roczniki juniorskie Lechii i wyjdzie na to, że "prawdziwy kibic" Lechii powinien mieszkać na stadionie, do tego nie mieć rodziny i pracy.
3 maja 2011, 20:41 / wtorek
Prawdziwi Kibice Lechii pisza jej nazwe wielka litera.

"gdańsk", "wejherowo", "niebyło", "osub", "przedemną", "poco", "h*j", "niechodcie" - nie uwazasz, ze z lekka sie kompromitujesz?
3 maja 2011, 21:06 / wtorek
" ... ekstraklasy lechia gdańsk vs ARKA GDYNIA było tam 50 osub ... " czemu Arkę dałeś CapsLockiem ? może ten śledź o którym wspominasz to ty ?
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.022