Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Dlaczego nie gra Sazankow?

strona 1/1

9 maja 2011, 17:48 / poniedziałek
Panowie moze ktos to wytlumaczyc?
Sprzedal moze klapsa Mourinho cichaczem jak kiedys Pęki i dzieli los w Klubie Kokosa?

Dzieki za info

Viva BKS !
9 maja 2011, 17:51 / poniedziałek
trzeba było założyc temat? KONTUZJA !
9 maja 2011, 17:52 / poniedziałek
jaka kontuzja chlopie? dupa nie kontuzja...juz dawno sie wyleczyl...
9 maja 2011, 17:56 / poniedziałek
Podejrzewam że powodem jego absencji jest kontuzja. W środę bodajże ma być w którejś z wysp klubowych, można podejść i zapytać. Ogólnie spotkania z piłkarzami mają odbyć się też we wtorek, a jako że pierwsza drużyna w środę gra mecz ligowy to spotkać będzie można jedynie piłkarzy kontuzjowanych.
9 maja 2011, 18:07 / poniedziałek
Gringo wybierz się na trening seniorów i zobacz co robi Saza. Będziesz miał odpowiedź.
9 maja 2011, 19:06 / poniedziałek
Wyleczył kontuzję i jak miał jechać do Wawy na mecz PP z Legią, uraz mu się odnowił. W "Lechiście" wydanym przed wczorajszym meczem z Wisłą napisali, że znów wraca do zdrowia i być może będzie już w kadrze na Białą Gwiazdę (gazeta wychodziła w czwartek bodajże, kiedy jeszcze "18" na to spotkanie nie była znana), ale jak widać ani nie było do w ekipe na wczoraj, ani nie ma go na mecz z Koroną. Może jeszcze "dochodzi do siebie"?
9 maja 2011, 19:11 / poniedziałek
Drugi Cacic...
9 maja 2011, 19:37 / poniedziałek
To najlepiej świadczy o polityce transferowej Lechii - obserwowany od dłuższego czasu, będący celem transferowym numer jeden Sazankow w ogóle praktycznie nie gra. Podobna sytuacja miała miejsce zimą z Poźniakiem.

Natomiast fartownie pozyskany Traore, czy Vućko wypatrzony w Turcji w jakimś sparingu przez Kaczorka - stanowią o sile Lechii.
9 maja 2011, 19:52 / poniedziałek
Może mi ktoś dać info apropos spotkań z piłkarzami? Choć nie o tym temat, to coś takiego już się tu przewinęło.
9 maja 2011, 21:59 / poniedziałek
simek, jak gówno masz do powiedzenia to poprostu siedź cicho. widziałem co sazankow potrafi i jestem w 100% pewny, że gdyby nie pontuzja to jakby się zgrał z traore to by kosili bramki aż by chuczało. a jak był chile zdolny do gry to kafar go wpuszczał na 10min. mam nadzieje, że nie będzie tak że go doprowadzą do porządku i oddadzą gdzieś bo to naprawde dobry zawodnik tylko go na tej białorusi czy gdzieś tam zaniedbali jak chuj. tylko po co następny temat, i tak jest tu straszny syf i bez tego.
9 maja 2011, 22:02 / poniedziałek
Narazie Sazankow jest takim samym niewypałem jak Pozniak lub jescze gorszym . Konri dobitnie zoobrazował to co sie dzieje z naszymi transferami , przypadek i nic wiecej
10 maja 2011, 09:03 / wtorek
Mi pozostaje ocenić Sezamka po tym co widziałem. I nie bedzie to dobra ocena. Wolny jak zółw (nie ten nasz :)) słąby przegląd pola. Jedynie technika na duży plus. Ale to na napadacza o dużo za mało. Co prawda Janek Koler tez za szybki nie był.... :)
10 maja 2011, 13:02 / wtorek
Dajmy mu pograc tyle co gral przynajmniej Buval i wtedy mozna bedzie go ocenic. Uwazam ze chlopak ma potencjal, ale jak ktos z lawki wychodzi na 20 min. albo zle ustawiany jest na boisku, nie ma mozliwosci sie zaprezentowac.
12 maja 2011, 16:43 / czwartek
Tego kto będzie dzisiaj na spotkaniu z piłkarzami proszę o konieczne zapytanie się Aleksandra, dlaczego nie gra i kiedy wraca. Myślę, że na pewno jest on lepszy od Buvala, bo trudno obecnie być od niego gorszym:)

P.S.
Simek, dzięki za info o tych spotkaniach, ale i tak niestety mnie na nich nie było i nie będzie. Może następnym razem:-)
12 maja 2011, 19:00 / czwartek
moge wam zdradzic tyle, ze w rozmowie z jednym z pilkarzy Lechii na temat dlaczego nie gra, dostalem odpowiedz, ze nie moze zgiac nogi w kolanie... wadliwy kot w worku... wysylaja specjalnie do super kliniki do poznania a ta kontuzja to chyba nie do poznania?
12 maja 2011, 19:04 / czwartek
Wiśniewski też długo nie grał, później spłacił to z nawiązką. Miejmy nadzieje że tu będzie podobnie.
12 maja 2011, 19:56 / czwartek
Kilka miesiecy temu pisalem że kupilismy szrot.Kolega rze zjebał mnie jak burą sukę,że farmazon sieję;-)nie bez powodu Saszka ma ksywę "Kulawy"...
12 maja 2011, 21:21 / czwartek
Sasza w 1 składzie na Groclin . Info pewne na 100 % . ponoć kolo jest w takim gazie ze się wszyscy zdziwia
12 maja 2011, 21:24 / czwartek
To żart czy powaga?
12 maja 2011, 21:30 / czwartek
A czy na tym forum jest coś poważnego ? :)
12 maja 2011, 22:21 / czwartek
Może zostanie jeszcze królem strzelców w tym sezonie ekstraklasy. ;)
12 maja 2011, 22:46 / czwartek
LECHIA - Dyskobolia 4:0
20' Sazankou
45+1' Sazankou
66' Sazankou
90+7' Żuk z przewrotki...

Ale ciągle mam nadzieje ze gosc bedzie miał szanse na pokazanie sie, co faktycznie umie, bo poki co, to jeszcze nie dane mu było.

TYLKO LECHIA!
12 maja 2011, 22:56 / czwartek
Pie. To , że na treningach niegra , to nieznaczy , że w meczu zagra źle. Są zawodnicy którzy grają Dobrze na treningach a źle na meczach i na odwrót są to tzw. Zawodnicy " Treningowi " i " Meczowi " ; )
13 maja 2011, 09:27 / piątek
Sazan ma zagrac za Bediego, z Warszawiakami, nawet połamany będzie lepszy od Buvala.
13 maja 2011, 20:41 / piątek
Ribenbaum, dzięki za super info. Saszy nie ma nawet w meczowej 18-nastce.
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.022