Gdańsk: wtorek, 10 grudnia 2019
FORUM
Podstrony:

LECHIA GDAŃSK - Groclin Warszawa 14.05 g. 18:15

strona 2/4

13 maja 2011, 17:06 / piątek
Misiek_fan - zrozumiałem dokładnie a Ty nie widziałeś tego " ;) "
A nasz klub to chyba też pojebało nie ma przecież obowiązku noszenia dowodu tożsamości w tym kraju.
Tu kurwa bez rewolucji się nie obejdzie.
13 maja 2011, 17:56 / piątek
no NIESTETY ale sie mylisz.. Gdańsk jest akurat strefą nadgraniczną i tu akurat NIESTETY jest obowiązek noszenia przy sobie dokumentu potwierdzającego naszą tozsamość..:/

Co nie zmienia oczywiście faktu ,że ich pojebało..:)
14 maja 2011, 06:53 / sobota
co do Buvala, chlopak na lawe i pozegnanie za miesiac, chcialbym zamiast niego zobaczyc na szpicy Dude
14 maja 2011, 08:46 / sobota
To się nie doczekasz niestety wyjazdowicz
odnośnik
Ja już czasem Kafara nie kumam, przecież Fortepian jest w formie i przynajmniej rożne i wolne bije o niebo lepiej od Nowaka i jest jakieś zagrożenie bynajmniej po nich. No chyba że nie wiemy o jakiejś kontuzji.
14 maja 2011, 08:48 / sobota
jednak kontuzja :(
14 maja 2011, 09:50 / sobota
Szkoda ze kontuzja. Ja bym widział Leowna (kurde ktoś mi wyjaśni czy to Hajrapetjan czy Ajrapetjan??) za Andrusa na lewej obronie. Lewon switny technicznie i kondycyjnie mysle ze da rade pare razy w meczu pociągnąc po lewicy. Juz po wierwszym meczu widziałem u niego potencjał. A Andrus ani w obronie solidem nie jest a ofensyfie to... nazwe to delikatnie nie ma szczęścia.

No ale temat narazie nieaktualny by Lewon injured :(

Mam nadzieje ze Bączek pokaże Trałce-Pałce ze kasa to nie wszystko !!!
14 maja 2011, 09:53 / sobota
Hahah tak czytam swój wpis i mam beke z omyłek słownych: switny, wierszym, ofensyfie :):) Ofen-syf zajebiste. Swoją droga Edycja wpisów była by całkiem przydatna.
14 maja 2011, 12:03 / sobota
Czy do składu desygnowany został Frane Cacic ?
14 maja 2011, 13:20 / sobota
Oczywiscie, jest w wyjsciowej jedenestce- odnośnik

Narzekal, ze troche go plecy bola ale ze da rade i strzeli przynajmniej 2 a moze nawet 4 gole.
14 maja 2011, 13:51 / sobota
t-t Twój odnośnik nie działa, tutaj macie poprawny: odnośnik
14 maja 2011, 14:34 / sobota
Witam, mam pytanie czy wejde na mecz na bilet mojego ojca? Zachorował i mi odstąpił wejsciówkę , zapisana imienie na niego a własnie wyczytałem ze trzeba miec "dowód przy twarzy" i w zwiazku z tym moje pytanie czy bede mial jakies problemy przy wejsciu.?
Z góry dzieki za pomoc. Pozdrawiam!
14 maja 2011, 14:41 / sobota
Spodziewany jest również powrót do składu Ronalda Siklić'a. Bedzie dla niego to pierwsze spotkanie od czasu pamiętnego Gran Derbi z Championem na piaskach Żabianki wygranym przez rezerwy Lechii.
14 maja 2011, 15:21 / sobota
Dexter jesli nic nadzwyczajnego sie nie wydarzy to spokojnie wejdziesz tylko o takie sprawy nie pytaj raczej na forum tylko napisz do kogos kto chodzi regularnie. Pozdrawiam
14 maja 2011, 15:22 / sobota
Taki skład bym widział: Kapsa - Deleu - Vućko - Janicki - Andriuskevicius - Surma - Poźniak - Nowak - Popielarz (Zejglic) - Traore - Lukjanovs
14 maja 2011, 15:25 / sobota
Dexter - nie wejdziesz. Nie próbuj, ponieważ przed bramki przejdziesz, a przez sprawdzanie dowodów Cie cofną. Chyba,że trafisz na debila za kołowrotkiem który nie zobaczy róznicy:) ale sprobowac mozesz, powodzenia:)
14 maja 2011, 15:34 / sobota
@Dexter bierz dowod ojca ;-)
14 maja 2011, 15:55 / sobota
Chciałbym zauważyć pewną nieciekawą ( dla nas ) prawidłowość. Ostatni raz Lechia otwierała wynik meczu dopiero w 18 kolejce ( 1:2 z Jagiellonią, najpierw samobój Sandomierskiego, potem bramka Traore ) !! Od tamtej pory, albo padają bezbramkowe remisy, albo musimy gonić za wynikiem ( najlepszymi przykładami są mecze z Arką i Koroną ). Jeżeli nasi piłkarze nie wezmą się w garść od pierwszej minuty i nie będziemy tracić bramek na początku spotkań, to bardzo realne jest nawet wicemistrzostwo ( bo przy naszej zabójczej skuteczności nie obawiam się o chociaż bramkę czy dwie z przodu ). To jest aktualnie największy problem Lechii Gdańsk.

A co do dzisiejszego meczu to 3 punkty to jest po prostu obowiązek. Groclin słabo gra na wyjeździe, w tej rundzie wygrali z Polonią Bytom i Koroną Kielce, a nie była to za wielka sztuka :) . Obstawiam gładkie 1-0 i jesteśmy na 3 miejscu, bo coś czuję, że Śląsk nie wywalczy kompletu punktów.

A My swoje !
14 maja 2011, 16:19 / sobota
Do zobaczenia na T29,
A my swoje !!! LECHIA GDANSK !!!
14 maja 2011, 17:04 / sobota
Traore zaczyna na ławce.. no zobaczymy jak się mecz ułoży:) Wejdzie pewnie koło 60 minuty za Zejglica i mam nadzieję, że dobije te czarne kurwy. "Czarne" nie ma w tym wypadku znaczenia rasistowskiego:)
14 maja 2011, 17:07 / sobota
w tej chwili czy zagramy w europejskich pucharach zalezy tylko od NAS !!!
nie musimy patrzec na inne wyniki i liczyc na korzystne wyniki tylko nasze zwyciastwa dadza nam wynik o jakim mozna było marzyc od 60 lat !!
tak więc i My musimy przyczynic sie do tych zwyciestw !!!
doping przez pełne 97 minut :) na maksa !!! i ostre gwizdy gdzy przy piłce rywal a juz napewno podczas ich stałych fragmentów !!!

TYLKO LECHIA GDAŃSK !!!
14 maja 2011, 17:23 / sobota
Ja Janickiemu za takie klopsy jak z Wisłą przy golu Genkova i z Koroną przy bramce Niedzielana (choć tu był spalony i Vućko też hujowo krył) serdecznie kurwa dziękuję... Już wolę samobóje Bąka, który przynajmniej próbuje interweniować, a nie rusza się jak mucha w smole ;] Defensywa powinna składać się z doświadczonych i zwrotnych graczy.

W ataku możnaby pozwolić sobie na eksperyment i na szpicy ustawić.. UWAGA UWAGA!.. Pawła Nowaka. Większość powie, że mnie popierdoliło, bo wzrost nie ten, bo lata ma swoje, ale proszę spojrzeć na jego ustawienie przy bramkach na 1-2 i 3-2 w Kielcach. Lukjanovs po otrzymaniu takiego podania wyjebałby się o piłkę (Tak, wiem, kiedyś w derbach dostał idealne podanie w tempo i jebnął na 2-0... Ale wtedy nie było przy nim żadnego obrońcy).

Miejsce Nowaka zająłby Popielarz albo Poźniak, w którym NADAL JEST POTENCJAŁ i który bije lepiej wolne i rożne od Nowaka.

Po takich małych korektach skład wyglądałby następująco:

Bramka: Kapsa
Obrona: Andriuszka, Vućko, Bąk, Deleu
Pomoc: Bajić, Surma, Popielarz/Poźniak
Atak: Traore, Nowak, Lukjanovs
14 maja 2011, 18:23 / sobota
Czemu nie gra Traoré ?
14 maja 2011, 19:13 / sobota
Poźniak musi brać jakieś zmulające leki, nie ma innej opcji. Ale on kiedyś odpali, kiedyś...
14 maja 2011, 19:31 / sobota
Macie jakas transmisje na necie?
Z góry dzieki.
14 maja 2011, 19:47 / sobota
14 maja 2011, 20:17 / sobota
Pierdolą Ci komentatorzy, dobrze było.
14 maja 2011, 20:52 / sobota
Mecz jak mecz, szkoda niewykorzystanych okazji. "Czy wygrywasz..."

Zupelnie niezrozumiale dla mnie jest wpuszczanie Pietrowskiego i Buvala.
14 maja 2011, 20:54 / sobota
Powiem tyle : Krystyna z Gazowni!
14 maja 2011, 21:04 / sobota
Poźniak - jak najdalej od Lechii! Przynajmniej dopóki się grać chłopie nie nauczysz!
14 maja 2011, 21:12 / sobota
Czemu zeszdł Zeglic a nie Próżniak ?? Kurwa gosć zagrał dzisiaj na note -5 ~!! Kuba poprawnie. Zadzwijajaca taktyka na pierwszą połowe.... Tak defensywnie to juz nas dawno nie widziałem.

No nic trzeba sie cieszyc z tego punktu. ! Za tydzein mecz o wszystko ! Z widzewem min 1 ptk i Gołebie za 3 !
14 maja 2011, 21:16 / sobota
Z zydzewem trzeba 3 punkty ugrac.
14 maja 2011, 21:25 / sobota
Drewno, drewno i jeszcze raz drewno. To jest chuj a nie drużyna. Brak slow.
14 maja 2011, 21:26 / sobota
Naprawde dobrze chłopaki grali, szkoda że nie wpadło, tyle okazji dwie Pozniak spieprzył tą druga to była 300% . następnym razem sie uda, jest wielki pozytyw dzisiaj naprawde przypominali mi tych ludzi którzy grali na jesieni.
14 maja 2011, 21:27 / sobota
Ja tam jestem zadowolony.Szkoda punktów, ale wkońcu gra Lechii była poprawna. Pierwsza połowa pokazała problem Buvala,gdy Lukjanovs grał na Jego pozycji i był odcięty od piłek, wygladało to tak samo jak z Buvalem. Dopiero kiedy zaczął cofać się po piłki, i schodzić na skrzydła- gra sie zaczeła. Ładny mecz Zejglica,szkoda Jego zmiany. Z Amicą licze wkońcu na 3 punkty,przyjeżdza Nasza ex gwiazda:)
14 maja 2011, 21:29 / sobota
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
14 maja 2011, 21:32 / sobota
14 maja 2011, 21:34 / sobota
14 maja 2011, 21:37 / sobota
oszołum na huj się wpisujesz jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia.
Jest przecież tyle drużyn, dyscyplin a ty się uwziąłeś aby "kibicować" Lechii.
Ogarnij się trochę bo lekka siara
14 maja 2011, 21:46 / sobota
Jaki Nik Taki Człowiek .... Oszołom nic dodać nic ująć ...
14 maja 2011, 21:51 / sobota
14 maja 2011, 21:53 / sobota
14 maja 2011, 21:54 / sobota
Andrzej Golota!!!! I Justyna Kowalczyk!!!! Zabraklo tylko popcornu
14 maja 2011, 21:54 / sobota
14 maja 2011, 21:58 / sobota
Ferdynand Kiepski!
14 maja 2011, 22:04 / sobota
Mecz stał na przeciętnym poziomie. Myślę, że ten remis był sprawiedliwym wynikiem na obydwu drużyn
14 maja 2011, 22:06 / sobota
Dajcie juz spokoj, po co komentowac tak debilne wpisy. Pierwszy raz od dawna widzialem Lechie walczaca na calym boisku i stwarzajaca sytuacje podbramkowe. Gdybysmy tylko mieli wiecej takich Nowakow to bysmy o majstra walczyli. Fajnie ,ze w ostatnich 10min byl doping, oby tak dalej.
14 maja 2011, 22:07 / sobota
Totalny spontan na trybunach :)."Hardkorowy koksu,Krystyna z gazowni,Robert Kubica"

Śmiesznie było.Szkoda tylko meczu bo mogli wygrać a nie udało się.

ooooo OLE! :)

Czy Wygrywasz czy nie....
14 maja 2011, 22:16 / sobota
14 maja 2011, 22:23 / sobota
Dzis gra Lechii mogła sie podobać. Zabrakło tylko bramek, po raz pierwszy od x-czasu widziłem na boisku "ręke" Kafara. Zespół zagrał dobrze taktycznie i tym bardziej szkoda niewykorzystanych szans, bo po golu grałoby sie łatwiej.
w II połowie totalna dominacja biało-zielonych, Nowak zdecydowanie Man of the Match.
Gdyby Pozniak miał tyle ikry co Pawka...
Jest tylko jeden minus ale za to duży - brak zwycięstwa.
Ale mimo wszystko brawa dla drużyny.
Mysle ze za tydzien czeka nas o wiele cięższy mecz, drużyna Pinokia bedzie bardziej zdeterminowana na wywiezienie 3 pkt, choc oni dalej graja słabo.

TYLKO LECHIA!
14 maja 2011, 22:26 / sobota
Co Wy chcecie od tego oszołoma?Dobrze mówi.Jego drużyna gra piach i drewno.To jest chuj a nie drużyna.Przegrała wczoraj w Kielcach!
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.010