Gdańsk: wtorek, 24 listopada 2020
FORUM
Podstrony:

LECHIA GDAŃSK - Groclin Warszawa 14.05 g. 18:15

strona 3/4

14 maja 2011, 22:28 / sobota
Dzisiaj ,a nie wczoraj.
oszołom. "Tobie kury szczać prowadzać a nie kibicować".
Bez odbioru pajacu.
ps.
jest taki zespół co prawda na ostatnim miejscu ale jeden strzał oddał i pewnie walczył na boisku. przełacz sie na nich "oszołomie". Pewnie będziesz miał więcej radości a napewno wiecej celnych strzałów.
BARANY Z PZPNU odnośnik
14 maja 2011, 22:33 / sobota
oszolom-cymbaly....jeden z lepszych meczy Lechii - a cymbal jest jeden oszolom pozdr
14 maja 2011, 22:36 / sobota
Sorki.Dzisiaj.Donald.Co?Ty wiesz co!
14 maja 2011, 22:36 / sobota
zdjęcia z meczu odnośnik
14 maja 2011, 22:37 / sobota
dobry i punkt,chociaz przy odrobinie szczescia mogly byc trzy.widac bylo ze druzyna chce wygrac.teraz tydzien odpoczynku dla druzyny,a w niedziele pokonamy pyry:)oszolom,przyjdz na stadion zamiast ogladac mecz na sopcascie,albo mniej pij przed meczem :)
14 maja 2011, 22:37 / sobota
"Lechia gra piach, nie oddaje ani jednego strzału w światło bramki ale chuj z tym .... nieprawda? "

Nieprawda, polecam sprawdzic statystyki meczu i przy okazji wyladowywac swoje frustracje gdzie indziej.
14 maja 2011, 22:57 / sobota
Fotki: odnośnik
14 maja 2011, 23:06 / sobota
niezly mecz pod wzglem taktycznym patrzac na groclin jak gral w poprzednich spotkaniach na zawiele im nie pozwilismy, spora przewaga, a tak swoja droga groclin tak zlych grajkow nie ma, duzy plus, szkoda niewykorzystanych szans ale byly i cos mi sie wydaje ze jednym i drugim tak na pucharach az tak bardzo nie zalezy
14 maja 2011, 23:40 / sobota
Najlepszy mecz Lechii w rundzie wiosennej. Bez dwóch zdań. Ostatnio Lechia miała niesamowitego farta (drukArka, Korona), mimo że grała dno.
Dziś w końcu widziałem ekipę z jesieni - walczyli o piłki, biegali. Oczywiście Nowak najlepszy, w końcu waleczny, biegający jak szatan Wania, Surma pewny i odważny, kilka fajnych kiwek Traore i dobry występ Zeglicia. Obrona nie do końca pewna, ale nie było tragedii.
Wiadomo, liczą się teraz punkty, a nie wrażenia artystyczne. Ale jakoś mi lepiej po takim meczu zremisowanym, niż po tych gdzie grali dno i mieli farta.
Szacunek za walkę. To chce się oglądać, nawet jak pech nie pozwala strzelić.
14 maja 2011, 23:44 / sobota
Jak dla mnie to wyglada tak. (oczywiscie narazie to tylko gadanie). 3 pkt z Wołakiewiczami,1 na Widzewie,i 3 Na luBinie i puchary Nasze. Na ile to sie sprawdzi?Niewiem. Ide spac bo juz za duzo procentow:)
15 maja 2011, 00:22 / niedziela
osama bin laden!!!
15 maja 2011, 00:27 / niedziela
Żyje jednak ??
15 maja 2011, 00:42 / niedziela
Robert Kubica!
15 maja 2011, 01:05 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
15 maja 2011, 01:23 / niedziela
jebac i sie nie dac!!
15 maja 2011, 03:13 / niedziela
ja osobiscie jestem po tym meczu pelen optymizmu, przez sezonem w zyciu bym nie powiedzial, ze bedziemy zajmowac pozycję na której jestesmy teraz. Pilkarze wlozyli duzo serca w mecz i widac bylo, ze walczyli o kazda pilke. Wszystkim, ktorzy narzekaja.... WYPIERDALAC za Sopot, kibicujemy Lechii a nie ja krytykujemy. Szacunek dla pilkarzy i szacunek dla Kafara.... docenmy miesjce, w ktorym sie znajdujemy!!!!!!!!! Z sezonu na sezon jest coraz lepiej i to napawa optymizmem
15 maja 2011, 08:46 / niedziela
Obawiam się jednak ze nawet 7 ptk moze nie wystarczyć n Puchary. Jesli już to chyba kosztem WKS. Jaga ma za łatwy terminarz. KURDE ale było by fajnie TSW BKS WKS w pucharach .... I have a dream...
15 maja 2011, 10:21 / niedziela
białoruś nie dała rady strzellić bramki u siebie krawatom grającym w 9 więc pisanie, że ktoś ma łatwy terminarz a ktoś trudny jest dość dyskusyjne. dziś ewidentnie zabrakło bramek ale już gra wyglądała inaczej niż w ost paru meczach. czyli tak jak już pisałem - nie ma buwala, jest gra! no i te dwie akcje traore, naprawde fajnie się takie coś ogląda na polskim stadionie!
15 maja 2011, 12:47 / niedziela
Dobry mecz, aż chciało się 3. połowę obejrzeć jak na hokeju.
Miło patrzeć jak Nasi gryzą trawę. Może jakby czarnuchy zagrały jak ostatnio bezdomni w DERBACH to też by ich tak pokarało. Koniec gdybania, zapowiada się ładny meczyk z kartoflami jak tak pociągną a nie będą grać ,,na zero z tyłu,,.
Zależy co im kaszubski murińjo napcha do głowy. Może powtórzy sztaszenie juniorami, ostatnio podziałało.
Aczkolwiek jak zdobędziemy te 3 punkty to mogą sobie skrócić urlop o miesiąc i zafundować dodatkowy niepłatny wysiłek w postaci włuczęgi po azji w ramach el. LE:)
Powinni dostać extrapremię za puchary, za frajer to nawet ...
Trzeba zainwestować żeby zarobić. Będzie premia, będą puchary, przyjdą piknicy na nową arenę a tak chuj. 6te miejsce i 8 tyś na baltikarenie
15 maja 2011, 14:15 / niedziela
Jesli nie nawidzisz Tuska siedz i klaszcz!! Jesli nie nawidziszi Tuska siedz i klaszcz!!! Jesli nie nawidzisz Tuska siedz i klaszcz!!

Tak do tych wszystkich cymbalow ktorzy cisneli gdanskiego "zapiewajle" mowicie co chcecie ale nauczyl co niektorych spiewac!!!!!
15 maja 2011, 15:31 / niedziela
A ja chciałem coś z innej beczki, rozumiem, że jest protest (nie ważne teraz czy się z nim zgadzamy czy nie), ale po zakończeniu meczu trzeba piłkarzom podziękować w końcu w ostatnim tygodniu zdobyli 4 pkty. także po zakończonym meczu owszem "Czy wygrywasz czy nie..", "Dziękujemy.." itd. Ale może np. jak ma Wisła - Jazda jazda... może my powinniśmy coś przygotować? żeby ta lekko nadwątlona więź z zawodnikami (takie mam wrażenie) została przywrócona.
Druga sprawa, myślę, że trzeba byłoby przywrócić/wzmocnić indywidualne pozdrawianie - nie tylko w przypadku strzelenia gola, myślę, że taki doping bardzo dobrze działa na morale, dawno nie słyszałem "Tomasz Kafarski" czy chociaż kapitan "Łukasz Surma" a temu ostatniemu na pewno się należy!
15 maja 2011, 15:44 / niedziela
nooooo, można ? można : )
zajebisty meczyk,
serialnie,
ja chce takie zawsze

szkoda tylko że dopiero DRUGI z szesnastu rozegranych,
tak jak powinnismy grać ZAWSZE gramy RAZ NA OSIEM meczów : )
to i co się dziwić że na stadionie więcej miejsc wolnych niż zajętych

widac jeszcze za mało płaczków wypierdoliło za Sopot,

nareszcie była walka, było parcie na brame przeciwnika, było widac zaciętość w walce o "każdą" piłkę, zagrali z zębem, jak nie Lechia, przynajmniej jak nie Lechia z wiosny

były momenty
aż się ludzie sami rwali do tego by drzec ryja
niektórzy całkiem niepotrzebnie powstrzymywali się przed tym,

brak dopingu zorganizowanego to . . . . . brak dopingu zorganizowanego . . . . proste ?
ja tam taką formę protestu popieram ; )
z "tysiąca" powodów : )
permanentnie i na KAŻDĄ okazję

wreszcie widziałem piłkarzy walczących na boisku, nie przestawianych i nie poniżanych przez ligowych słabeuszy i miernoty, nie uzalezniających swego losu od rywala i uśmiechu fortuny, ale bijących się o swoje, biorących swój los w swoje "ręce"

wynik sportowy jest sprawa trzeciorzedną,
do zwycięstwa zabraklo tylko szczęścia,
a w tym przypadku . . . odnośnik . . . kogokolwiek innego z tych którzy wczoraj się zebrali na T29,
kogokolwiek tylko nie naszej pociechy
15 maja 2011, 18:01 / niedziela
aaaa, bym zapomniał,

kryta kilka razy ryknęła,

może dwa czy trzy razy, i może nie cała

ale sama z siebie, a to dopiero pierwszy raz jak nie ma organizacji : )
15 maja 2011, 18:30 / niedziela
Proponuję akcję: za tydzień wszyscy wpadamy na mecz z WUWUZELAMI i będzie zajebista atmosfera! Do tego transparent na płocie: "Zamiast Angli zróbmy Afrykę"
15 maja 2011, 18:55 / niedziela
Nadspodziewanie dobra gra Lechii, szkoda, że nie udało się wygrać.

Dla informacji debli, którzy krzyczeli "kuba wojewódzki" - ten osobnik wkładał flagę Polski w gówno i profanował nasz hymn. Jesli jest stosowne skandowanie na T29 jego imienia i nazwiska to dla dla mnie dowód jak tępa masą jesteście, zresztą on pewnie o was też tak myśli. Mam nadzieje, że jeszcze pożałujecie swojej głupoty.
15 maja 2011, 19:34 / niedziela
Bez przesady.. to wszystko było krzyczane dla jaj, tak samo jak osama binladen czy krystyna z gazowni, więc nie ma się co denerwować..
15 maja 2011, 19:40 / niedziela
podczas audycji wojewódzkiego flagę Polski też wymazano w gównie dla jaj,
ogólnie: bezmózgi cokolwiek popełnią, wszystko gotowi podciągnąć pod "dla jaj"
ten typ tak ma,
Whiteman dobrze podsumował
15 maja 2011, 19:44 / niedziela
Niezły mecz, świetnie Kapsa, Nowak i Lukjanovs, całkiem dobrze Surma, Vućko, Bajić. Problem mamy na bokach obrony, Deleu niewiele lepiej od katastrofalnie, Andriuskevicius też nie jest zbyt pewny.
15 maja 2011, 19:54 / niedziela
Widzisz 1945 dla zabawy to można krzyczeć "Robert Kubica". Czy dla tzw. zabawy obrażałbys swoją matkę? Właśnie ludzie pokroju wojewódzkiego czy innego pajaca wystepującego w TVN mają za zadanie wytresować polskie społeczeństwo, tak aby można było się do woli śmiać z niektorych wartości, aby ośmieszyć wszelkie ideały bez których staniemy sie zwykłą tłuszczą, pospolitym motłochem.
A czemu telewizyjni żartownisie nie spróbują zadrwić np. z islamu czy Żydów? Bo w tym samym momencie zostaliby zgniecieni jak robaki. Pożartuj sobie publicznie z nich, to zobaczysz jak szybko przejdzie Ci ochota do żartów. Pamietasz rysownika kreskówek z Danii albo Holandii jak uciekał przed arabem goniącym go ze sprzetem po własnym domu? Tamci po prostu mają jaja, aby bronić swoich ideałów. W Polsce wzorem zachodniej Europy powoli brakuje i ideałów i ludzi z charakterem.
15 maja 2011, 20:15 / niedziela
Whiteman - zgadzam sie z Tobą , w każdym słowie. W USA niby tak sie szanuje flagę, hymn i ten ich "american dream", a jednoczesnie widać jak jakaś pseudogwiazdka w swoich głupawych teledyskach profanuje gwiazdzisty sztandar itd. Takie amerykańskie swoiste podejscie do sprawy, jednak mnie to razi.
Są rzeczy święte, nienaruszalne - dla mnie np. to: BÓG HONOR OJCZYZNA RODZINA I LECHIA GDAŃSK!

Taki offtopic
15 maja 2011, 20:23 / niedziela
wykrzykiwanie nazwiska wojewodzkiego,to jeszcze maly "pikus".gratuluje bandzie debili wykrzykiwania osama bin laden.tylko czekac jak zaczniecie krzyczec dla jaj jozef stalin,che guevara czy jakis inny popapraniec.tak sobie patrzylem wczoraj na wiek krzyczacych i w zdecydowanej wiekszosci krzyczeli malolaci w wieku 14-16 lat.takich tylko umiejetnie podpuscic i krzykna wszystko."gratulacje" dla podpuszczajacych.
15 maja 2011, 20:31 / niedziela
W koncu dobry mecz rozegranie pod wzgledem taktycznym . Lechia nie rzucila sie na Polonie tylko spokojnie rozgrywala akcje i atakowala na 30 metrze przeciwnika. Szkoda ze z tych sytuacji nie udalo sie strzelic bramki, gdyby bylo ich wiecej jestem pewien ze Lechia wygralaby mecz. I tak trzymac. Pierwsza polowa pokazala ze Lechia potrafi grac ładnie rowniez bez Traore. Moim zdaniem najslabszy punkt to jednak Deleu, po ktorego skrzydle uciekali zawodnicy Polonii. Co do dopingu to wsyd ze takie bydlo przychodzi na Lechie i nazywa sie kibicami. Bo skandowac Osama Bin Laden na meczu pilkarskim to lekka przesada. Proponuje tym ludziom przemyslec swoje postepowanie (jesli maja mózgi).
15 maja 2011, 20:46 / niedziela
dla mnie najsłabszym ogniwem był Andriuskevicius, po którego zagraniach było największe zagrożenie pod naszą bramką, fatalne dośrodkowania (chyba z dwie kontry po nich poszły), wrzutki z autów tragedia zwłaszcza pod koniec meczu, Spoźniak to pomyłka, jak się uchowa na przyszły sezon to się zdziwię i chyba kafar mu daję szansę gry by choć troszkę pokazać, że kasa na niego nie poszła na darmo, miłe zaskoczenie Buval (mimo wszystko) dopiero było widać jak trudno się gra na szpicy jak go zastąpił Lukianos,
15 maja 2011, 21:14 / niedziela
Jeszcze jedno. Słyszałem dziś w Radiu Gdańsk wypowiedź p.Kafarskiego, który żalił się, że zamiast dopingować jakieś protesty nam w głowach.Nazwał to nawet "strajkiem". Chłopie, jak ten protest sie nie powiedzie i zrobią na polskich stadionach to co zamierzają, to jeśli będziesz jeszcze wtedy pracował jako trener twój los będzie dużo cięższy. Przyjdą pikniki, którzy kupując produkt pod nazwą " mecz piłkarski" będą cię besztać za wystepy twoich grajków, rozliczać bo w końcu jako klienci płacą i wymagają, a tu biegac sie nie chce, 3 razy w tygodniu trzeba zagrać, a to dla trenera i jego zawodników juz za wiele. A jak pikniki zobaczą profesjonalizm polskiej ligi to nawet nowe stadiony ich nie zatrzymają. Oleją te mecze i pójda gdzie indziej w poszukiwaniu rozrywki. Może C+, może aquapark, może kino, a może jeszcze co innego. Na wyjazd im będzie szkoda czasu. I zatęsknisz za atmosferą i dopingem, za oddaniem bez względu na pogodę, kilometry, za oprawami których przygotowanie często trwa dłużej niż twój mikrocykl treningowy itp. Więc pomyśl najpierw zanim coś powiesz. Nie tylko w sztani. Do mikrofonu dziennikarza także.
15 maja 2011, 21:28 / niedziela
"Cieszę się, że kibice mimo przedziwnego strajku, momentami nas dopingowali, co było widać też po determinacji w naszej grze. Szkoda, że taka sytuacja panuje na trybunach, bo zostały nam dwa mecze u siebie do końca i wolałbym, aby cały stadion kibicował przez 90 minut, a nie tylko fragmenty meczów. To najważniejszy tydzień dla Lechii w przekroju ostatnich lat i nie namawiam kibiców oczywiście, aby z protestu się wyłamywali, ale może nam tego dopingu brakować" - zakończył szkoleniowiec Biało-Zielonych.
o tę wypowiedź Ci chodziło, czy o jakąś inną, bo jak o tą, to chyba nie do końca masz racje pozdro
15 maja 2011, 21:34 / niedziela
Ja bym wolał żeby Kafar się polityką nie zajmował.
15 maja 2011, 21:39 / niedziela
Nie widzę nic złego w tej wypowiedzi, "przedziwny strajk" można różnie interpretować ale na pewno nie jako coś tragicznego przeciw Kafarowi.
Dlatego to co napisałem wyżej, lepiej byłoby pokazać po meczu, że jesteśmy z piłkarzami i trenerem żeby na kolejny mecz mieli komfort psychiczny.
Ogólnie Wisła miała na ten jeden mecz w dupie protest bo ważniejsze są dla nich derby i mistrzostwo, nie mówię, żeby przerywać protest, ale ważna jest końcówka sezonu i ważne jest aby pokazać, że jesteśmy z nimi (w jakiś określony sposób).
15 maja 2011, 21:43 / niedziela
Wisła i bytom chyba tylko olały protest,reszta odpuściła doping.Albo wszyscy bedą krecili ten protest albo nikt bo bez sensu to wszystko zaczyna wygladac
15 maja 2011, 22:13 / niedziela
Wypowiedź Kafara - bardzo wyważona i sensowna, widzę, że niektórzy mają wybiórczą moralność gdy sami nie lubią być cenzurowrani ale trenera chętnie by ocenzurowali zabraniając mówić o jego wrażeniach i odczuciach.

"Ja bym wolał żeby Kafar się polityką nie zajmował"

No dobrze by też było, żeby nie zajmowały się nastolatki, którym pokazano że okrzyki "Osama Bin Laden" mogą być śmieszne.
15 maja 2011, 22:42 / niedziela
Co do osamy bin ladena, to tutaj kpina jest oczywista, bo jest to niekwestionowanie zły typ. Więc absurd takiego skandowania jest udaną odpowiedzią na absurdulną retorykę ryżego i gwna.

Co zaś tyczy się kupy mazowieckiego, to zgadzam się, że lepiej całkowicie kolesia ignorować.

Jeśli zaś chodzi o to, czym powinien się zajmować trener, to zdecydowanie twierdzę, że wynikiem drużyny. Jeśli widzi zagrożenia dla tegoż wyniku, to jego obowiązkiem jest działać. No i to właśnie robi, kiedy wyraża swoją opinię o dopingu.
15 maja 2011, 22:49 / niedziela
Sugerujesz, że to co kibice krzyczą w czasie meczu ma wpływ na jego wynik końcowy? Jakoś nie widzę zależności... Krzyczeliśmy "Strzelcie kurwom gola" i co? Jakoś nic nie strzelili! W gruncie rzeczy brzmi podobnie do farmazonu o zbyt dużej presji trybum z którą piłkarze sobie nie radzą i dlatego nie wygrywają i grają słabo.
15 maja 2011, 22:51 / niedziela
Skad wiesz że osama to był niekwestionowanie zły typ ? znałeś go ? nie sądze,wiedze na jego temat posiadasz napewno z propagandowych srodkow masowych.Każdy walczy jak może
15 maja 2011, 22:59 / niedziela
przeciez binladen to dobry człowiek tylko zabił 2973 osoby daj sie leczyc na nogi bo na glowe za pózno
15 maja 2011, 23:02 / niedziela
No czy śpiewamy "Ogórek ogórek.." jak na ŁKS czy LECHIA GDAŃSK! to jest różnica dla zawodników, przypominam sobie sytuacje np. z Legią, jak właśnie doping przyczynił się do strzelenia 2 gola. Chyba co poniektórzy są tu już po paru browarkach :)
Nie ma sensu żebym to tłumaczył, odchodzimy od meritum sprawy - pokazania zawodnikom i trenerowi, że jesteśmy z nimi bo ważniejsza jest Wisła, bo ważniejszy jest protest itd.
Zostały 2 mecze u siebie, zastanówmy się lepiej jak ma wyglądać doping (po przed i w trakcie) a nie pierdolenie o Osamie.
15 maja 2011, 23:03 / niedziela
Simek, ja może nie piszę tak sprawnie jak Adam Michnik, ale chodziło mi o to, że dobry doping pomaga.
15 maja 2011, 23:05 / niedziela
wtw kto zabił te osoby to jest kwestia otwarta.Nie podejmuje sie oceny tego człowieka ale nie nazywałbym go niekwestionowanie złym człowiekiem.Tylko bóg może sądzić Osame.Pozatym niektorzy zabijali steki tysiecy,miliony ludzi za idee i dzis nazywa sie ich bohaterami.Osame osądzi historia.Fuck usa.A ty troche sie ogarnij bo od tego srania ludziom na głowy troche ci sie styki grzeją
Salamalejkum
15 maja 2011, 23:22 / niedziela
wam juz w glowkach sie poprzewracalo ! To jest forum Lechii Gdansk a nie dyskusje o billadenach itp.
Jak chcecie o nim pogadac to zapraszam na to forum www الحمار وليس .com lub tutaj
odnosnik
15 maja 2011, 23:24 / niedziela
Simek, doping POMAGA w osiąganiu sukcesu, a Ty byś chciał, żeby gwarantował ten sukces? :)

Najładniejszą akcję tej rundy przeprowadziliśmy akurat przy głośnym niosącym drużynę dopingu, moim zdaniem nie był bez znaczenia:
odnośnik
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.019