Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Zbojkotujmy otwarcie Baltic Areny

strona 1/6

13 maja 2011, 10:47 / piątek
Witam wszyscy czekamy na nowy stadion i ja też czekam ale postanowiłem poczekać dłużej niż do 9 czerwca i namawiam was też poczekać. Nie dajmy zarobić temu hujowi Lacie to jest skandal i liczę na wsparcie wszystkich prawdziwych kibiców
13 maja 2011, 10:52 / piątek
Też bojkotuję otwarcie. To co gra teraz w biało-czerwonych strojach nie zasluguje na nazwę "reprezentacja Polski". Co najwyżej jest to reprezentacja PZPN.
13 maja 2011, 11:01 / piątek
otwarcie to będzie dopiero wtedy jak zagra tam Lechia
13 maja 2011, 11:08 / piątek
Popieram.
13 maja 2011, 11:10 / piątek
Mecz naszej narodowej reprezentacji z Francją rozpocznie się 9 czerwca o godz. 21. Znamy już ceny biletów na inaugurujące działalność PGE Areny spotkanie.

Tak jak pisaliśmy, najtańsze wejściówki będzie można kupić za 80 zł. Droższe będą kosztować 160 i 240 zł. Miejsca VIP warte będą 1-2 tys.zł.

Oficjalny cennik zaprezentował organizator meczu - Polski Związek Piłki Nożnej. Nie podano jednak jeszcze formy i miejsca sprzedaży wejściówek. Prezydent Gdańska, Paweł Adamowicz, naciskał, by bilety były tańsze, ale niewiele wskórał.

- Zależy nam, aby na stadionie był komplet publiczności. Dlatego optujemy za tym, aby najtańsze bilety były dostępne dla każdej kieszeni. Wydaje mi się, że cena lekko powyżej kosztów biletu kinowego byłaby tutaj odpowiednia - podkreślał Paweł Adamowicz. W efekcie nieudanego lobbingu zapowiedział, że miasto zorganizuje dla mieszkańców jeszcze jedną bądź dwie imprezy z okazji otwarcia stadionu. Kiedy i jakie - tego jeszcze nie wiadomo.

- Bilety nie są tanie, ponieważ mamy złe doświadczenia, gdy wejściówki kosztują niewiele. Zależy nam, aby na mecze zamiast chuliganów przychodziły rodziny z dziećmi - podkreśla prezes PZPN Grzegorz Lato.

- Ceny są skandalicznie wysokie! Gdy reprezentacja Polski grała w Poznaniu z Wybrzeżem Kości Słoniowej w listopadzie 2010 roku, ceny wynosiły 20-60 zł. Związek chce zarobić przy otwarciu nowego stadionu w Gdańsku, jednak cena biletu spowoduje skutek odwrotny, mieszkańcy Gdańska zbojkotują otwarcie stadionu przez PZPN i będą czekać na otwarcie stadionu przez miasto. Chciałbym zauważyć, że cena biletu na finał Pucharu Polski wynosiła 50 zł, a wszyscy wiemy jak się skończyło... Wszystkim, zarówno PZPN, klubom, gospodarzom miast, zależeć powinno, by na mecze przychodziły rodziny i stadiony były zapełnione po brzegi. Polityka cenowa nie odstraszy pseudokibiców, uderza za to w polskich prawdziwych kibiców i budżety rodzinne - przekonuje kibic z Trójmiasta Michał Dzik.

trojmiasto.pl
13 maja 2011, 11:15 / piątek
Ceny jak ceny, nic szokującego, ale na sparingi drużyn rezerw wstęp jest wolny.
Z uwagi na organizatora - bojkot!
13 maja 2011, 11:17 / piątek
obejrzę w tv za DARMO

to w meczu ze Slowacja ostatnio byl bojkot?? co lato mowil ze zimno bylo:D hehe
teraz bedzie za cieplo albo za pozna godzina no i mecz w srodku tygodniu:)
13 maja 2011, 11:21 / piątek
Ja na pewno nie idę !
popieram bojkot ! i taki będzie , nie tylko w Gdańsku
jebane dziadki z pzpn jeszcze zatęsknią za kibicami !
Oni wraz z Tuskiem przez te działania , które wprowadzają rozpierdalają całe euro,
ponieważ im się nie uda z nas zrobić Anglii , więc zaczną się bojkoty , puste stadiony i
konkretne rozruby !!!
13 maja 2011, 11:24 / piątek
lato srato
13 maja 2011, 11:34 / piątek
BOJKOT
13 maja 2011, 11:39 / piątek
Ktoś napisał
"Otwarcie stadionu będzie dopiero jak zagra Lechia."Zagra Lechia to pójdę na reprezentacje nie zamierzam szkoda siana na latę ... i na mecz rezerwowych .
13 maja 2011, 11:51 / piątek
skąd info o rezerwowych ? czyżbyście ustalali powołania w tricolores :) ? ....
nowy stadion, reprezentacja (grająca hujowo ale reprezentacja)... przecież nikt nikogo nie zmusza .... i tak będzie komplet !
zostańcie w domu, w tv też jest pięknie
13 maja 2011, 11:52 / piątek
przychód z biletów przy pełnym stadionie powinien być porównywalny z dochodem z meczu Lech-Manchester City czyli rzędu 4-5 milionów zł
a to już jednak znaczący uszczerbek na koncie :)
13 maja 2011, 11:54 / piątek
skąd info o rezerwowych? a kto przyjedzie na mecz który nie jest w terminach fifa? :)
BOJKOT
13 maja 2011, 11:56 / piątek
na pewno komplet, bilety wzdluz boiska 240 ziko :D idz na stadion, podobno wygodny. widac, ze niezbyt kminisz co to sa terminy FIFA. jak rozszyfrujesz ta nazwe skumasz dlaczego przyjada rezerwy... co za ludzie. BOJKOT! szkoda, ze to sie musi w naszym kraju dziac...
13 maja 2011, 11:58 / piątek
Niewatpliwie dobrze by bylo cos ogarnac, bo na pewno znajda sie jakies, jak to ktos juz określił, "łamistrajki".Pusty w 99,5% tak wielki stadion dalby w tym przypadku dobry efekt.
13 maja 2011, 12:00 / piątek
francuskie murzyny w tym czasie będą się wylegiwać na plamach w afryce po ciężkim sezonie. Max 2-3 czekoladowych kopaczy przywiezie ich treneiro ze znanym nazwiskiem. Pewnie Buval dostanie powołanie, bo odpadną koszty przelotu hehe.

jebać pzpn! jebać smudę! jebać POsrańców!!!
13 maja 2011, 12:01 / piątek
STAĆ MNIE i marzę o zobaczeniu reprezentacji na naszym nowym stadionie,

ale mam w DUPIE debili pokroju Laty, którzy nie rozumieją świata do okoła, mają wszystko gdzieś, nic sobą nie reprezentują, nie czują się za nic odpowiedzialnie a jedyne po co funkcjonują to haj$$$$$$$$$

dlatego przyłączam się do bojkotu i mam nadzięję że skutecznie uwidocznimy w Naszym Mieście głupotę PZPN !!!

Pzdr
13 maja 2011, 12:04 / piątek
bojkot
jebać odszczepieńców wyłamujących się
13 maja 2011, 12:28 / piątek
Nawet jak by bilety były po zecie to bym nie poszedł. W dupie mam bandę przebierańców z Dyzmą na czele!
Niestety podejrzewam, że kilka tysięcy ludzi się skusi - bo nie będzie "kiboli" którzy przecież są z marginesu i nie stać ich na bilety zgodnie z genialnym założeniem strategów z pzpn, ponadto trochę biletów dostaną działacze którzy głosowali na Latę i przedstawiciele sponsorów. Budyń chciał chyba 3000 tys biletów dla uczestników jakiejś ankiety ale chyba się wycofał z tego.
13 maja 2011, 12:29 / piątek
przydałaby się zorganizowana akcja na mieście i okolicach rozdawanie ulotek, plakaty, wzywające do bojkotu, tym bardziej jak przyjdzie mało ludzi to uderzy to po kieszeni pzpn bo za wynajęcie stadionu to chyba będą musieli zapłacić,
13 maja 2011, 12:45 / piątek
Jarokol, masz dobry pomysl, teraz tylko zrob cos by wcielic go w zycie.
13 maja 2011, 12:47 / piątek
Przyłączam się i nie mam zamiaru iść na ten marny meczyk. Prawdziwe otwarcie będzie z naszą Lechią !!!
13 maja 2011, 12:50 / piątek
100% bojkot
13 maja 2011, 12:51 / piątek
Jak ktoś zrobi grafikę na plakat czy coś takiego to niech tu wrzuci :)
Bojkot!
13 maja 2011, 12:51 / piątek
Jarokol 100 % poparcia...

Dobrze by bylo wywiesic jakies plakaty bojkotu zeby jak najmniej ludzi poszlo !!!

Kurde nie idzcie na mecz po co wydawac 80 zl i to jeszcze w NAJGORSZYM MIEJSCU STADIONU pewnie gdzies w kacie...
Jak mozemy poczekac te 2 miesiace i bedziemy mieli meczyk Lechii z jakims dobrym przeciwnikiem z Europy ! ! !

BOJKOT !!!
13 maja 2011, 12:54 / piątek
Może ktoś kumaty w programach graficznych zrobiłby plakat zachęcający do bojkotu tego sparingu? W takiej formie, żeby można było go w domu wydrukować, powielić na ksero i we własnym zakresie rozklejać na przystankach, słupach i klatkach schodowych.

"Wiecie co jest naszą największą bronią?
Nasza energia.
To ona plus materiał strategiczny = bomba wyborcza.
A wiecie, jak nazywa się ów materiał strategiczny?
Farba w sprayu.
Nawet sobie nie zdajecie sprawy, jak ONI się tego boją. Jak ON się tego boi."

"Kula w czaszce" Fan Śląsk

Cytat dotyczy wyborów, ale wydaje mi się, że i do takiej akcji też nadaje się jako "motywator".
13 maja 2011, 12:58 / piątek
dołączam się...

otwarcie stadionu z Francją B = bilet 10 pln... i tak powinno być, ale pezetpeen wszystko potrafi spierdolić... otwarcie to będzie jak Lechia tam zagra... tylko prośba do zarządu żeby nie przegiął z cenami biletów, to po raz pierwszy będzie komplet...
13 maja 2011, 13:04 / piątek
BOJKOTUJEMY TE KURWY Z PZPN-U!!! Po za ulotkami z bojkotem przydało by się jeszcze iść pod stadion na czas meczu i zaznaczyć: PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW!!!
13 maja 2011, 13:07 / piątek
OK!!!
Popieram... I to co napisał GoStiNLG1945 też!!!
13 maja 2011, 13:10 / piątek
Popieram!!! bojkot
13 maja 2011, 13:13 / piątek
odnośnik

Po komentarzach widać, że raczej żadne plakaty nie będą potrzebne, choć asekuracyjnie możnaby takie zrobić ;)
13 maja 2011, 13:17 / piątek
Nawet jakby dawali za darmo, to i tak bym nie poszedł.
13 maja 2011, 13:20 / piątek
Jak dla mnie nie powinno kupowac się biletów.

Tylko pokazac sile ruchu kibicowskiego, przyjsc pod stadion i jechac jak trzeba na PZPN.
13 maja 2011, 13:25 / piątek
A mi marzy się 2-3 tyś. "kibiców", z czego połowa dmuchałaby w trąby małyszówki. ta przeraźliwa cisza i co jakiś czas muuu z trąby.
Poza tym, tak jak ktoś wyżej napisał, kilka tysięcy pod stadionem i głośno wyrazić co myślimy o związku, tłusku, gooownach wyborczych, etc.
13 maja 2011, 13:27 / piątek
Wiem że trochę nie w temacie ale to już jest kpina!!!
odnośnik
Zamykają stadion naszych braci na najbliższy mecz!
Poczekajmy jeszcze jedną kolejkę a i nam się do dupy dobiorą!
13 maja 2011, 13:27 / piątek
Ave_Lechia
13 maja 2011, 11:52 / piątek
przychód z biletów przy pełnym stadionie powinien być porównywalny z dochodem z meczu Lech-Manchester City czyli rzędu 4-5 milionów zł
a to już jednak znaczący uszczerbek na koncie :)

grucha604
13 maja 2011, 11:56 / piątek
na pewno komplet, bilety wzdluz boiska 240 ziko :D idz na stadion, podobno wygodny. widac, ze niezbyt kminisz co to sa terminy FIFA. jak rozszyfrujesz ta nazwe skumasz dlaczego przyjada rezerwy... co za ludzie. BOJKOT! szkoda, ze to sie musi w naszym kraju dziac...

Jeżeli ta odpowiedź do mnie to powiedz mi gdzie zakładam komplet ? wyliczam mniej wiecej ile moga na tym zarobić a raczej stracić jeżeli ich zbojkotujemy;)
czytanie ze zrozumieniem się kłania
13 maja 2011, 13:44 / piątek
Popieram
13 maja 2011, 13:46 / piątek
Ave_Lechia - gdybyś zatrybił wiedziałbyś, że to był komentarz do wypocin niejakiego Slaweka...

Odnośnie "repry", tzn. skórokopów Dyzmy i PZPN-u:
Dla każdego Lechisty otwarcie BA nastąpi w dniu występu Lechii - więc obecność na "reprze" na trybunach byłaby nietaktem z naszej strony... co innego nasza obecność pod stadionem.
13 maja 2011, 13:46 / piątek
Ulotka "zachęcająca" do bojkotu:

odnośnik
13 maja 2011, 13:48 / piątek
Jestem za!!!
13 maja 2011, 13:48 / piątek
Może głupie ale teraz ma to sens. Jeden z komentarzy na kibice.net
"Panowie ! NIECH SIE ULTRASI ZGRAJA I NA MECZE KIBICE PRZYJEZDNI NIECH WCHODZA NA SEKTORY GOSPODARZY!! POJEDYNCZO !! TEGO NIE ZABRONIA ! NIE DAJMY BY RUCH KIBICOWSKI ZOSTAŁ ZATRZYMANY W NASZYM PIEKNYM KRAJU !!!!!!! MAMY WSZYSCY WSPOLNA WOJNE! SRAC NA TO KTO Z KIM MA KOSY ! TERAZ WSZYSCY NIECH SIE ZŁĄCZA I WALCZYC Z TYM DEBILEM! "
13 maja 2011, 13:50 / piątek
Ave - to było raczej do pikola o pseudonimie Slawek, a nie do Ciebie, tylko tak się posty powysyłały ;)

znajdź większą świnię nad Zdziśka Kręcinę
chłopcy znad morza pierdolą Latę Grzegorza, ole!

A tak wogóle to niech zamkną stadion, bo ostatnio w okolicy ktoś szalał ze sprajem i jest niebezpiecznie. Nasze schronisko ze Złotej Karczmy na pewno nie będzie w stanie zapezpieczyć meczu na tak dużą publikę...
13 maja 2011, 13:50 / piątek
Chciałem zabrać znajomych na otwarcie pokazac stadion klimat itp....
Ceny biletów i atmosfera wokół PZPN już pare dni temu zdecydowałem ze olewam !
Pierwszy mecz Lechii to bedzie dla mnie otwarcie!!!

BOJKOT
13 maja 2011, 13:51 / piątek
odnośnik

Zakaz dotyczy „grup zorganizowanych”, czyli takich, które kupują bilety dystrybuowane przez swoje macierzyste kluby. Nie oznacza to, że dziś np. na meczu Polonii z Górnikiem w Bytomiu nie pojawią się sympatycy z Zabrza. Równie dobrze do Białegostoku – na inny mecz 27. kolejki Ekstraklasy - mogą zawitać kibice Legii, chcący obejrzeć spotkanie swojego klubu z Jagiellonią.

- Nie wykluczam takiej sytuacji, że ktoś w dniu meczu może stanąć w kolejce przed kasami i kupić bilet. Nie mamy prawa mu tego zakazać – przyznaje nam rzecznik prasowy i członek zarządu Jagiellonii Agnieszka Syczewska.
13 maja 2011, 13:53 / piątek
Popieram. Należałoby zrobić większą akcję aby o bojkocie dowiedzieli sie wszyscy mieszkańcy Gdańska, nie tylko ci czytający forum.
Ceny biletów to kpina, zróbmy wielkie święto na pierwszym meczu Lechii a grzesiuL niech sam zabuli za przyjazd jakiś zagranicznych ogórków, kase i tak ma za durne kary nakladane na kluby!!
Jednym słowem....JE*BAĆ PZPN!!!!! TYLKO LECHIA SIE LICZY
13 maja 2011, 14:02 / piątek
ta ulotke trzeba wydrukowawc i rozdawac !!!!!
13 maja 2011, 14:06 / piątek
Co do ulotek na mieście może tak
1. format ulotki A-6 (105x148 mm)
2. tekst – trzeba by dopracować na chybcika się nie da myślę że na forum dojdziemy jakoś do porozumienia co do tekstu jak każdy zainteresowany coś wrzuci od siebie
3. dystrybucja - skopiować w formacie A4 (ja osobiście mogę ok. 500 szt.)
- rozdać kibicom (może znajdą się chętni do dystrybucji) po 1 szt na meczu Lechia – groclin lub Lechia – amica) z prośbą o skopiowanie (ile mogą) by rozdali znajomym i gdzie chcą (np. centra handlowe)
- zmieścić w internecie linki do ulotki (ale tak by nie można było dokonywać
zmian) by ci którzy mają drukarki mogli ją wydrukować
- dystrybuować ulotkę przez Internet – maile do znajomych z prośbą o
przesłanie dalej, facebook, fora innych drużyn

jak macie inne pomysły to dawajcie
13 maja 2011, 14:06 / piątek
Tylko żeby się nie okazało ze za bojkot znowu będą winni "kibole" a nie:
1) wysokie ceny biletów
2) marny poziom reprezentacji a właściwie pseudoreprezentacji
3) słaby przeciwnik - Francja - B
Bo znając logikę debili z pzpn czy (nie)rządu - zamkną za karę Baltic Arenę na mecze Lechii - a powód zawsze znajdą...
13 maja 2011, 14:17 / piątek
Oczywiście popieram bojkot, był okres, że chciałem iść na mecz, ale jak patrze na klub (bo to nie reprezentacja...) piłkarski o nazwie "Polska Reprezentacja " to ch. w to wbijam. Nie mowie juz o łamistrajkach, ale o ludziach z zwykłych wioch, o czytelnikach gazety wyborczej, itd. itp. janusze, malysze, jak zwykle pójda na mecz im cena i okoliczności nie graja roli, porobią sobie zdjęcia i pomowia o swojej fanatyczności :).
 
1 2 3 4 5 6
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.021