Gdańsk: poniedziałek, 21 października 2019
FORUM
Podstrony:

Zbojkotujmy otwarcie Baltic Areny

strona 2/6

13 maja 2011, 14:23 / piątek
Możemy się ustawić przed meczem z groclinem i rozdawać ulotki lub na miescie jakoś !
13 maja 2011, 14:26 / piątek
Przed meczem raczej nie bedzie to jakies mega konieczne bo sie rozniesie w srodowisku. Lepiej na ulicy rozdac ulotki typu: ZOBACZ MECZ NA PGE ZA 60ZL A NIE ZA 250
13 maja 2011, 14:34 / piątek
no dobrze ... troszke sie zagalopowałem .... termin faktycznie nie fifa .... wiec sklad hujowy .... cena biletów nie do zaakceptowania ... ciekawe jak cenowo rozbili to po sektorach .... jak dla mnie frekwencja na poziomie 15-20 tyś .... w ostatniej chwili rozdadzą kilkanaście tysiecy po sopnsorach zeby nie bylo zupelnie pusto ... coś w stylu sopockiego top-trendy .... trendy przy pustych trybunach ....
ceny duzo za wysokie nawet gdyby byl to mecz w eliminacjach ....
13 maja 2011, 14:40 / piątek
cała zabawa polega na tym, żeby jak najmniej ludzi kupiło bilety, by uderzyć kolesi z pzpn po kieszeni, jak chcą to niech rozdają, byleby kasy nie dostali, no ale najlepiej jakby stadion świecił pustkam
13 maja 2011, 14:53 / piątek
Proponuję w ten deseń (z odpowiednim wyartykułowaniem cen):

GDAŃSZCZANIE !!!
Dnia 9 czerwca 2011 roku o godzinie ..... Polski Związek Piłki Nożnej zaprasza na PGE Arena Gdańsk.
Będzie okazja zaznajomić się z nowopowstałym obiektem sportowym.
„Niewątpliwą” atrakcją będzie konfrontacja „piłkarzy” polskich z francuskimi.
Promocyjne ceny biletów w przedziale od 80zł do 2000zł za sztukę zadowolą każdego z Was.
Serdecznie zapraszamy całe rodziny !!!

Oficjale - uroczyste - otwarcie stadionu PGE ARENA GDAŃSK nastąpi podczas występu LECHII GDAŃSK w terminie późniejszym, o czym powiadomimy odrębnym obwieszczeniem.

KIBICE
13 maja 2011, 14:56 / piątek
Panowie, jest szansa by w obecnej sytuacji jaka dzieje się w środowisku społeczno-medialno-kibicowskim zamanifestować swoje poglądy! Informować niedoinformowanych, tłumaczyć nieogarniętym pikolom o co chodzi w tym całym konflikcie, a jesteśmy w stanie coś ugrać! Bojkotujemy... a 9 czerwca pod stadionem!
13 maja 2011, 15:00 / piątek
Jak w ostatniej chwili PZPN rozda bilety pracownikom Biedronek i jak pojda z rodzinami to pewnie z 15tys sie zbierze :-(
13 maja 2011, 15:27 / piątek
Oczywiście pod stadionem tylko w barwach Biało-Czerwonych bez klubowych! Nie są nam potrzebne dodatkowe atrakcje jeżeli ktoś przyjedzie z innej części polski!
13 maja 2011, 15:29 / piątek
popieram
13 maja 2011, 15:36 / piątek
Po pierwsze PZPN, nie stac, aby za darmo rozdawac bilety, bo musi sie po meczu rozliczyc za wynajem z Operatorem tj Lechia Gdansk!
Po drugie jesli faktycznie A W TO WIERZE, BOJKOT SIE UDA, a glupi PZPN sie zemsci i powie, ze to kibicow z Gdanska wina i zamknie nam stadion na jakis tam czas, to niech i to sie stanie..
a nie wierze, ze inne kluby nie zrozumieja, ze nie tedy droga i moze tu uda sie odciac PZPN od kasy i wladzy...
...droga zmudna ale realna, tylko czas i dobre posuniecia z neszej strony!!!
Ja Bojkotuje i na mawiam wielu znajomych za pomoca maili, sms-ow, aby olali te "smieszne widowisko" i skupili sie na otwarciu stadionu przez LECHIE, chocby w opoznionym terminie!!!
I to dziala, bo paru znajomkow juz dzwonilo, czy pisala i po krotkiej wymianie zdan, wiem ze juz jest nas wiecej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tak wiec: BOJKOT, BOJKOT, BOJKOT!!!!!!!!!!!!!!!!!
13 maja 2011, 15:50 / piątek
100 % BOJKOT popieram.
13 maja 2011, 16:00 / piątek
Również nie zamierzam się wybrać na ten mecz,a moi znajomi popieraja tą decyzje i też nie idą,co nie których po prostu nawet stać nie bedzie by wydać te 80zl ,mysle ze tym sposobem pzpn zrobi z siebie posmiewisko tuż przed samym euro :) MUSIMY Z BOJKOTOWAC TEN MECZ! i zrobic porzadek na Ligowych meczach bo normalnie komuna wraca:(( ps. Albo nawet gorzej:D
13 maja 2011, 16:04 / piątek
Witam!!!
Mnie stac, ale NIE IDE,
mnie stac ale BOJKOTUJE,
mnie stac ale BILETU NIE KUPIE,
mnie stac moich znajonych tez, ale IM ODRADZAM
mnie stac napisac tu i teraz: ALL TAIME FUCK OFF PZPN
mnie stac napisac tu i teraz; ALL CAPS ARE BASTARDS-every day, every where
BOJKOT x 102%
Pzdr Zolw z LechiiStanu
13 maja 2011, 16:43 / piątek
Panowie wystarczy porozsyłać znajomkom smsa o bojkocie,znajomi znajomym itd.zasięg i wydżwiek gwarantowany!Ja juz zaczynam bo sporo ludzi w pracy pyta sie mnie o bilety.Większośc nigdy nie byla na żadnym meczu ale nowy stadion działa.Juz sie postaram zeby im odpowiednio "zareklamować" ten mecz;-)
13 maja 2011, 16:45 / piątek
GoStiNLG1945
13 maja 2011, 15:27 / piątek
Oczywiście pod stadionem tylko w barwach Biało-Czerwonych bez klubowych! Nie są nam potrzebne dodatkowe atrakcje jeżeli ktoś przyjedzie z innej części polski!

Po 1 nie Ty bedziesz decydowac w jakich barwach i przestan pierdolic farmazony - jakie atrakcje ty sobie wyobrazasz w trakcie ewentualnego wspolnego protestu? pytanie retoryczne
Po 2 Polska Wielka litera
13 maja 2011, 16:57 / piątek
Jasna cholera, to przechodzi ludzike pojęcie. Pan lato sie zagalopował, trzeba skończyć z jego tempymi, nieprzemyślanymi zachciankami!
13 maja 2011, 16:58 / piątek
Ave Lechia bez spiny człowieku:) Jak przyjdziesz w barwach klubowych to za pewne nic się nie stanie! Ale będzie to mecz repy i mamy się tam zjednoczyć a nie dzielić a najlepiej to wyjdzie w Biało-Czerwonych barwach. Co do błędów ortograficznych to każdemu się zdarzają...
13 maja 2011, 17:02 / piątek
odnośnik
Myśle, że warto rozpromować ten link.
13 maja 2011, 17:25 / piątek
odnośnik mógłby ktoś przerobić na pdf? Nie mam worda, a chętnie zostawię kilka ulotek w różnych miejscach ;)
13 maja 2011, 17:29 / piątek
BOJKOT, BOKOT i jeszcze raz BOJKOT.
transparenty, ulotki, linki, ird. itp.
13 maja 2011, 17:32 / piątek
13 maja 2011, 17:41 / piątek
Zmien od kilku dni na "od jakiegos czasu", taka ulotka bedzie bardziej uniwersalna. I popraw "stosuję" na poprawna forme w tym zdaniu czyli "stosuje". Niech bedzie porzadnie, poza tym ulotka fajna.
13 maja 2011, 17:48 / piątek
Do poprawki w ulotce:

jest: "kilka tysięcy meczów"

powinno być: "kilka tysięcy meczy"
13 maja 2011, 17:49 / piątek
Obie formy są poprawne
13 maja 2011, 17:53 / piątek
Konkretna akcja pod hasłem bojkotu to zarejestrowane zgromadzenie publiczne w na kilka tysięcy osób w okolicach stadionu PGE w dniu meczu, a dwa dni później pod Ergo Arena przed konwencją wyborczą Porażki Obywatelskiej.
13 maja 2011, 17:54 / piątek
Prof. Miodek mówi, że meczów.
A na ten mecz chuj wywalam, bo niezależnie od wyniku Smuda powie, że jest zadowolony z meczu. Poza tym 240zł to bym dał na Lechię, a nie na celebrytów w koszulkach.
13 maja 2011, 17:58 / piątek
dzięki za linka!
13 maja 2011, 18:01 / piątek
dzięki za podchwycenie pomysłu, a ulotka super
13 maja 2011, 18:04 / piątek
odnośnik

"Lajkować to".
13 maja 2011, 18:08 / piątek
Poprawiona ulotka w formie .doc:

odnośnik

Generalnie to przeróbka ulotki, którą znalazłem na kibice.net, jednakże wydaje mi się, że jej autor nie obrazi się, jak wykorzystamy ją do naszego bojkotu.

Dzisiaj rozdałem z 300 tych ulotek, niektórzy ludzie po przeczytaniu łapali się za głowę, dziwiąc się jakim prawem ceny są takie wysokie - i od razu postanowili, że na mecz nie pójdą i namówią swoich znajomych na to samo :))
13 maja 2011, 18:10 / piątek
BOJKOT. odradzam wszystkim jak moge,kiedy moge i komu tylko moge. BASTA!

LECHIA KLUBEM NASZYCH SERC
13 maja 2011, 18:24 / piątek
ja na 100%sie tam nie pojawie..atakowac do pubow ;) i wpsierac naszych..Bojkot i ku...a nie bede dawal tym pacanom zarabiac!jeszcze tyle by chcieli za mecz z drugim skladem zabojadow..a o naszym poziomie ni ebede nic mowil;)
13 maja 2011, 18:31 / piątek
czy ktoś mógłby powklejać link do ulotki na innych forach kibiców (ja k... nie za bardzo sobie z ty radzę) z prośbą by innych poinformowali o akcji
13 maja 2011, 18:56 / piątek
Wersja .jpg:

odnośnik
13 maja 2011, 18:57 / piątek
Tulsik można prosić o wersje pdf? Niedługo wychodzę "w miasto" i mógłbym też trochę rozdać ;)
13 maja 2011, 19:05 / piątek
Łap Maciek:

odnośnik
13 maja 2011, 19:09 / piątek
Dzięki! Dobrze jakby każdy w pracy, szkole czy uczelni rozłożył gdzieś kilka sztuk.
13 maja 2011, 19:29 / piątek
Fajnie, tylko ktos na FB wrzucil ulotke z bledem. Takich rzeczy nie powinno byc, ale profeska albo wcale, by taki apel nie zostal zignorowany. Nie ogarniam tego portalu, jakby ktos mogl to zedytowac i wrzucic wlasciwa wersje byloby dobrze.
13 maja 2011, 19:41 / piątek
"To jest miś na miarę naszych możliwości. My tym misiem otwieramy oczy niedowiarkom! Mówimy: to jest nasz miś, przez nas zrobiony, i to nie jest nasze ostatnie słowo!" :)))
13 maja 2011, 19:44 / piątek
Lato !!!!????!!!!!! CO???? PROTEST !!!!
13 maja 2011, 19:58 / piątek
13 maja 2011, 20:47 / piątek
Bojkot ,Bojkot i jeszcze raz bojkot.Jak bedzie jakiś plakat informacyjny,to też go powieszę w pracy ,żeby ludziom wytłumaczyc o co chodzi.Pytaja o ten mecz ,ale jak sie skumają o co chodzi to na pewno nie pójdą.Bedzie pusto,nawet małysze nie pójdą.Otwórzmy stadion jak Lechijka grać będzie .
13 maja 2011, 22:33 / piątek
Dla mnie proste:
stadion w Gdansku na "repre" PEŁNY BOJKOT, a jak bedzie Nasza Lechijka grała, to moze byc pełny kibiców, kiboli, chuliganów, bandytów i kogo tam chcecie, po prostu ludzi z fantazją dla futbolu i klubu, po prostu pełny na FULL!!!
BOJKOT REPRY,
BOJKOT PZPN-u,
BOJKT rządu "płemieła" Tuska

13 maja 2011, 22:43 / piątek
Popieram, choć porzyznam, że nie mogę się doczekać wizyty na nowym stadionie. Ale wytrzymam do meczu Lechii.
13 maja 2011, 22:44 / piątek
ale sie chlopaki podniecily:) fakt,bilety drogie,ale jest wolny rynek.chcesz to idziesz,nie to nie:) reprezentacja Polski to dwa metry mulu,wiec szkoda 80 zl:)ale jak ktos nie ma co robic z kasa,to niech sobie idzie.aha proponujacym bojkot,w ramach podpowiedzi proponuje odwiedzenie kazdego mieszkania w trojmiescie trojka osob przynajmniej i dawaniu ulotek,ze jest kolejny Bojkot :) w sumie,to bojkotom powinno nadawac sie numery,bo juz tyle ich bylo,ze sie myla :)
13 maja 2011, 22:52 / piątek
@larsen70 jak ktoś jest inteligentny to policzy i mu sie nie pomylą
13 maja 2011, 22:56 / piątek
Larsen widocznie ma z tym liczeniem problem
13 maja 2011, 22:56 / piątek
larsen nie policzy, za niego mysli GW i TVN.
13 maja 2011, 23:03 / piątek
larsen70 to nawet nie jest śmieszne co napisałeś. Ironia ,ale nie na miejscu. Jak to cię śmieszy , i uważasz że to są prawa rynku to za sponsoruj ludziom bilety. Ucieszą się , tak jak ty.
13 maja 2011, 23:07 / piątek
szczegolnie, ze ponad 60% biletow jest po 240 pln, to juz nawet nie jest smieszne.

napisano gdzies, ze podobno pzpn chce sobie odbic brak meczow eliminacyjnych i niskie wplywy wlasnie takimi sposobami. na argentyne bilety drozsze o 10 zeta. bojkot!

odnośnik
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.032