Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Zbojkotujmy otwarcie Baltic Areny

strona 3/6

13 maja 2011, 23:10 / piątek
Ludzie przeciez to kurwa w niebieskim mundurku wiec ona ma wejscie za darmo. Pamietaj o kapowniku i tym razem musisz opisywac wyglad ludzi bo tam miejsc przypisanych do osoby.
13 maja 2011, 23:11 / piątek
Musi byc bojkot , za te 240 zeta moge obejzec finał euro w Kijowie . A nie naszych wątpliwych orłów i 3 drużyne francuską.

Już jest o akcji głośno tak trzymac, w razie możliwości tez rozdam kilka ulotek.

odnośnik

mimo że w wybiórczej, ale jest .
13 maja 2011, 23:18 / piątek
Ja tam sie wyłamuje i nie zbojkotuje otwarcia stadionu!
Dlaczego?

Dlatego ze Prawdziwe otwarcie stadionu to mecz LECHII, a nie jakieś sparingi kandydatów na Francuzów z Orłami Smudy.
Ceny przemilcze....

TYLKO LECHIA!
13 maja 2011, 23:18 / piątek
A czy to nie przypadkiem Lechia Operator ustala ceny biletów, bo z tego co wiem pzpn całą organizację meczu, łącznie z zyskami jako że jest to pierwsze spotkanie przekazał Lechii Operator.
13 maja 2011, 23:20 / piątek
z tego co sie orientuje to pzpn przytuli kase z biletów i to oni ustalali ceny.

TYLKO LECHIA!
13 maja 2011, 23:24 / piątek
@blumQ:

Na mecze repry ceny dyktuje PZPN jako organizator meczu. Podobnie było na Finał PP, gdzie bilety były po 50 zł.
13 maja 2011, 23:29 / piątek
pzpn płaci za wynajem stadionu Lechii opertator, w związku z tym im mniej kibiców zapłaci za bilety tym mniejsze przychody pzpn z meczu,
14 maja 2011, 00:21 / sobota
Nie podali do wiadomości ile będzie kosztowała kiełbasa z grilla :) BOJKOT !!!
14 maja 2011, 06:42 / sobota
my być wszyscy w wioska zulu piknika ale i tak nie idziemy na giercowanie mimo iż koralików sprzedaliśmy wiele i stać nas na bileta. Zdzisiu niech sobie bankiet zrobi na stadionie, będzie miał jakies 30 tysi miejsc do obsadzenia
14 maja 2011, 08:07 / sobota
Mieliśmy jechać z Przemyśla 5 osób cena zaskoczyła nie jedziemy poczekamy na Lechie to bedzie wyjazd bezcenny Pozdrowienia z Przemyśla
14 maja 2011, 08:14 / sobota
Przy takich cenach Lato chce żeby były rodziny z dziećmi ??? . Ciekawe ile rodzin stać na taki wydatek . Poza tym po nagonce medialnej po finale w Bydgoszczy niezorientowany przeciętny Polak myśli teraz że na każdym meczu dochodzi do mega awantur i już to widzę jak zobiera żonę i dzieci na mecz . Buhahaha .

Ja oczywiście bojkotuje ten mecz . Pomijając już wszystko fajnie będzie wybrać się po raz pierwszy na nowy stadion i zobaczyć na nim Lechię a nie mizerną reprezentacje Polski w której nie długo mało który zawodnik będzie potrafił hymn zaśpiewać .
14 maja 2011, 08:47 / sobota
Lepiej jak ta banda złodziei sama obejrzy sparing i nie wraca więcej na ten stadion.
14 maja 2011, 09:08 / sobota
Bojkot!!!
Co to kurwa jest?
Chcą nas zdoić jak mleczną krowę sąsiada.
Ręce.
14 maja 2011, 10:45 / sobota
Kiedy to Lato się skończy ???
odnośnik
14 maja 2011, 11:57 / sobota
lato konczy sie mniej wiecej 23 wrzesnia.pozniej mamy Jesien :)
14 maja 2011, 12:30 / sobota
drukować, kxerować, gole fetować - odnośnik - konfetti
14 maja 2011, 12:34 / sobota
larsen70
14 maja 2011, 11:57 / sobota
lato konczy sie mniej wiecej 23 wrzesnia.pozniej mamy Jesien :)

Dupa konczy sie mniej wiecej kolo plecow. Niestety nie dla wszystkich. Ty jesz i srasz ta sama dziura.
14 maja 2011, 13:06 / sobota
14 maja 2011, 14:01 / sobota
czy ktos wie czy buval bedzie gral ? wsiadzie w tramka i podjedzie na mecz, daleko nie ma
14 maja 2011, 14:20 / sobota
Nie wiedziałem że tak to się szybko potoczy ale tak trzymać!!!!

odnośnik
14 maja 2011, 14:48 / sobota
Jeszcze dluga droga i nie nalezy odpuszczac, beda powoli miec mokro w majtach
14 maja 2011, 15:26 / sobota
bojkotować, mam nadzieję że będzie mało ludzi na meczu. Pomimo tego bojkotu, więkość ludzi nie ędzie stać na taki wydatek - przykre.

obawiam się że będzie dużo bezpłatnych wejściówek dla firm które pracowały na stodionie, firm związanych z miastem (słyszałem że SNG ma mieć bilety dla pracowników). Władze otwierające stadion będą zadowoleni - bo nikt na nich nie będzie gwizdał ;)

czekam na inagurację Lechii na tym obiekcie.
14 maja 2011, 15:31 / sobota
Moze jak bedzie coraz glosniej o bojkocie to moze czesc darmowych biletow by sie zmarnowało ;-)
14 maja 2011, 15:48 / sobota
Moze o bojkocie meczu Polska-Francja ktos da rade puscic jakies info na strone kibicow reprezentacji Francji i w skrocie opisac o co chodzi.
Moze OZKS, powinien ktos miec jakies kontakty.
14 maja 2011, 16:00 / sobota
Bojkot! Nie dajmy temu błaznowi Lato chlać za nasze ciężko zarobione pieniądze! Poza tym jak bym miał wydać tyle kasy aby oglądać padlinę to bym wybrał się do rzeźni!

Czekamy na mecz NASZEJ Lechii a nie najemników Grzesia i Francji-Z....
14 maja 2011, 22:15 / sobota
Wydać ok 500 zł aby z rodziną pooglądać rezerwy Francji i naszych kopaczy to drogi interes. Wolę tą kasę zainwestować w coś innego niż kieszenie prezesów PZPN'u
14 maja 2011, 23:05 / sobota
BOJKOT!!!
Czekałem długo na ten mecz... kopara mi się cieszyła na samą myśl. Jednak po tym co odwalił Lato z cenami biletów na mecz rezerw mam to gdzieś! Nie będę nabijał mu kieszeni, gdy on wydaje wielkie sumy z uśmiechem na twarzy!
Dla mnie iść na mecz to siedzieć na prostej - 240 zeta. Kasę mam, stać mnie, ale trzeba w końcu pokazać tym debilom, że nie tędy droga. Mecz otwarcia ma być świętem dla mieszkańców Gdańska. Powinien być wstęp wolny lub symboliczny. Powinny zachęcić ludzi do piłki, promować mecze i stadion. A tutaj widzę uśmiechy Dyzmy, jak gada głupoty o rodzinach na meczu i kosa się otwiera.

Moja noga na tym meczu nie stanie. Czekam na otwarcie zorganizowane przez miasto i pierwszy mecz Lechii.

BOJKOT!!!!!!
15 maja 2011, 00:50 / niedziela
Bojkot i jeszcze raz bojkot !!!!!!!!!!!
15 maja 2011, 08:39 / niedziela
Z rodziną na mecz to 320 -1000zł.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!W moim przypadku!!!!!!!
15 maja 2011, 17:16 / niedziela
Witam ponownie!!!

Bede tu tak pisal do "usranej smierci":

Mnie stac, ale NIE IDE,
mnie stac, ale BOJKOTUJE,
mnie stac, ale BILETU NIE KUPIE,
mnie stac, moich znajonych tez, ale IM ODRADZAM
mnie stac, napisac tu i teraz: ALL TAIME FUCK OFF this PZPN
mnie stac, napisac tu i teraz; ALL CAPS ARE BASTARDS
BOJKOT x 102 ---> tak ze 3razy

Na koniec napisze, iz przegladam strony kibicowskie z calej Polski, i napawa mnie to WIELKIM OPTYMIZMEM, na prawde kibole ze wszystkich klubow rowniez rozpoczeli bojkot w postaci "nie obecnosci " w dniu 09 czerwca na tym konkretnie meczu z repra "zabojadow" w postaci 2-go lub 3-go garnituru;-))) TAK TRZYMAC, BRACI KIBOLSKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pzdr Zolw z LechiiStanu
15 maja 2011, 17:40 / niedziela
Jest szansa że PZPN podniesie jeszcze 20-30 zł to może i emeryci się wybiorą...
15 maja 2011, 17:41 / niedziela
Zolwiu, w pelni sie z Toba zgadzam, trzeba takze odradzac znajomym, szczegolnie takim, ktorzy pojecia do tej pory o calej akcji nie mieli.

PS. Co to znaczy "ALL TAIME FUCK OFF this PZPN" i dlaczego nie lubisz czapek (CAPS)? :)
15 maja 2011, 17:45 / niedziela
Jeszcze trzeba napisac list do Adamowicza zeby od tej kurwy Laty biletow nie kupował na mecz Polska - Francja C. A te 3000 biletow co miasto obiecalo niech dadza na to miejskie otwarcie 2 tyg puzniej. Ja tez zrobilem wtedy ta ankiete i nawet jak dostane bilet to porwe go przy kasach i zezre na oczach ochrony!!!!
15 maja 2011, 18:25 / niedziela
t-t moj Bialo Zielony Bracie. Jakto jakich czapek? Zolw nie lubi bialych kaskow tych od robienia laskow ;). A ze kask to prawie jak czapka to sie mu pomylilo. Wazne, ze.idea zostala zachowana. A.C.A.B. A.G.K.S KMWTW ELO ELO obsralem gacie z cala posciela ;)
15 maja 2011, 18:49 / niedziela
Einherjer, masz racje, zwracam honor :)
15 maja 2011, 18:50 / niedziela
odnośnik o bojkocie coraz głośniej
15 maja 2011, 21:33 / niedziela
do t-t:-----> napisales:
"...PS. Co to znaczy "ALL TAIME FUCK OFF this PZPN" i dlaczego nie lubisz czapek (CAPS)? :)..."

oki moje żółwiowe tlumaczenie:
a) caly czas jxbxc ten PZPN
b) wszyscy gliniaze to skxrxysyny (ACAB)
kazdy tlumaczy sobie na swoj sposob, ja to widze wlasnie tak jak w/w.

A co mi tam, lubie "ruskie" ale pierogi ;-)))
_______________________________________
Donald, matole twój rząd obalą KIBOLE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
15 maja 2011, 21:52 / niedziela
Gdy ktoś sie mnie zapyta ,,czy bojotujesz mecz Polska-Francja'' odpowiem :,,Tak bojkotuje go''
PS.Do admina-Prosze o zmiane tytułu tematu,przeciez nie bedzie żadnej baltic areny,tylko Lechia arena
15 maja 2011, 22:38 / niedziela
ŻółwLechiiStanu:
a) caly czas jxbxc ten PZPN
b) wszyscy gliniaze to skxrxysyny (ACAB)

Żółwiu, na angielski to będzie mniej więcej tak:
a) fuck the pzpn all the time
b) all cops are bastards

Pozdrawiam :)
16 maja 2011, 09:57 / poniedziałek
Good morning Pomuchelskopp!
Thank You very much!!!
Have a nice day:-)))
See You and take care
Zolw with LechiiStan
16 maja 2011, 10:26 / poniedziałek
Zolw from LechiiStan

Zolw...udzielam lekcji angielskiego w Klipperze lub w Karmazynie.
Oplata manipulacyjna: jeden pollitrowy Zywiec na pol godziny konwersacji w jezyku obcym.

Co do tematu...mialem zaszczycic swa obecnoscia ten mecz. Jednak nie w takich okolicznosciach. Czekamy na otwarcie - pierwszy mecz Lechii.
16 maja 2011, 10:54 / poniedziałek
16 maja 2011, 11:36 / poniedziałek
Witam:-)))

Protest czyli "BOJKOT" meczu w Gdansku 09 czerwca nabiera rumiencow i rozwija sie na prawde w dobrym kierunku. Mamy ogromna szanse pokazac PZPN-owi glosne "NASZE KIBICOWSKIE-NIE!!!"
znalazlem na portalu Onet.pl: odnośnik

Silnoreki, dzieki za podpowiedz, jak sie stykniemy to piwko i troche angielskiego tez sie przyda;-)
Pzdr Zolw (wiadomo skad)
16 maja 2011, 11:45 / poniedziałek
może ktoś wie jak te pacany będą prowadzić dystrybucję (sprzedaż) biletów (nie to żebym chciał kupić)
16 maja 2011, 12:02 / poniedziałek
Na tydzień przed meczem rozrzucą z helikopterów.
Na biletach będzie podany nr konta, na które trzeba wpłacić kasę (cena podana na bilecie), oraz mail, na który należy wysłać zdjęcie. W tytule przelewu należy podać nr biletu, imię, nazwisko, nr pesel. Przed stadionem bilety sprawdzać będą kibole - ochrona dookołoobiektowa. Resztę załatwi kod kreskowy - jeżeli przebrniesz przez pierwszą weryfikację.
16 maja 2011, 12:14 / poniedziałek
Fakt ale rozgłos liczy sie wszedzie

odnośnik
16 maja 2011, 12:17 / poniedziałek
no dobra dajmy na to że bilet można kupić przez internet, rezerwuję bilet, mam zapłacić i nie płacę, rezygnuję, w przypadku pojedyńczego przypadku żaden kłopot dla sprzedajacego, ale jeżeli będzie to kilkaset i więcej osób, można by nieźle namieszać :)))
16 maja 2011, 12:26 / poniedziałek
Przyłączyłbym się do bojkotu, ale nie moge bo akurat 9 VI wyjezdzam na pare dni z kraju = praca... Ale jestem z Wami calym sercem. I czekam na otwarcie stadionu przez Lechie. Jak dla mnie moze to byc juz po 15 VI 2011 :) Najlepiej byloby w eliminacjach LE, ale patrzac realnie to raczej nie w tym roku. Moze wiec na tydzien przed inaugaracja jakis sparing z silnym partnerem?
16 maja 2011, 12:32 / poniedziałek
odnośnik

ponad 5000 osób :)
16 maja 2011, 13:12 / poniedziałek
jazda, jazda, jazda!
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.488