Gdańsk: wtorek, 16 kwietnia 2024

Zamykanie stadionów

strona 1/1

13 maja 2011, 13:31 / piątek
Zaczęło się od zamknięcie stadionów Ległej oraz Amici teraz padło na Naszych Braci z Wrocławia oraz Zagłębie Lubin! odnośnik
Jak tak dalej pójdzie to możemy się spodziewać następnego meczu bez publiczności i u nas!
13 maja 2011, 13:34 / piątek
U nas przynajmniej jest sektor leśny:) Ale poważnie, to co się dzieje obecnie to jest skandal. Zamykać stadiony za dwie race. Dawać zakazy za wulgaryzmy - że co kurwa?!

W jakim my świecie żyjemy.. Lato, Tusk - wypierdalać z Polski jak najdalej..
13 maja 2011, 13:37 / piątek
1945_ z tego co się orientuję to leśny jest zamknięty:( Co mecz obstawiają go białe kaski i nikogo nie wpuszczają...
13 maja 2011, 13:41 / piątek
AMIKI, kurwa mac, czy to takie trudne?

NIE ROBMY POLITYKI- ZAMYKAJMY STADIONY
13 maja 2011, 14:11 / piątek
Cóż, prawda jest taka że przy obecnej tendencji możemy pożeganać się z T29 szybciej niż podczas meczu z Lubinem...
13 maja 2011, 14:11 / piątek
Powinno być tak:
Chcą pustych stadionów- bedą je mieli. Ogólno polski protest. Na plotach tylko transparent "Nie róbmy polityki zamykajmy stadiony".

Piłka nożna dla kibiców!
13 maja 2011, 14:15 / piątek
nawet za komuny pan donald mógł wyrażać swoje poglądy na stadionie Lechii, bo władza stadionów nie zamykała... coś czuję, że następnego meczu nie zobaczymy...
13 maja 2011, 14:17 / piątek
U Nas tez zamkną,z poznaniem. Teraz już nie mają wyjscia, bo nie wytłumaczyli by się z tego.
13 maja 2011, 14:21 / piątek
wrazie zamkniecia stadionu leśny pewnie zostanie otwarty
13 maja 2011, 14:23 / piątek
hmm... jak zamykaja stadiony tlumaczac sie zagrozeniem to niech tez zamkna mecz otwarcia w gdansku z francja, przeciez moga przyjechac(napewno przyjada) kibole z calej polski, z klubow nieprzyjaznych i zrobic mega zadyme a w takim wypadku wielce prawdopodobne jest, ze ucierpią rodziny z dziecmi. Jak trzymac sie schematu to sie trzymac
13 maja 2011, 14:23 / piątek
Śmiech tym większy z sytuacją Ślaska,bo przecież grać mieli z śmierdzącym bełchatowem:] i co tam by miało być ? rozróba? zamieszki na mieście:D ? będą wojny o karnety ojj będą, bo nie kupowałem karnetu żeby kurwa go nie wykorzystywać
13 maja 2011, 14:41 / piątek
Dobrze byłoby gdyby piłkarze odmówili gry bez kibiców.
13 maja 2011, 15:01 / piątek
13 maja 2011, 15:03 / piątek
Odmówić raczej nie mogą - to ich praca.
Ale urządzić sobie treninig w porozumieniu z drużyną przeciwną - już tak. I tak na wszystkich boiskach. Niezła beka byłaby.
Ciekaw jestem jak zareagowałby na to Canal+, PZPN, media, sponsorzy, buki i inni święci.
13 maja 2011, 15:12 / piątek
Niech ten rudy chuj swoja puszczalska coreczke pod kluczem zamknie zeby sie nie kurwila na lewo i prawo.
13 maja 2011, 15:16 / piątek
Na przykład pierwszy kwadrans kazdego meczu w tej lub nastepnej kolejce to powinien być popis żonglowania i innych sztuczek ku uciesze kibiców i na znak solidarności z kibicami (jak będą wpuszczeni).
13 maja 2011, 15:23 / piątek
Śląsku jesteśmy z Wami!
niech całą 1. połowę robią rozgrzewkę
13 maja 2011, 15:33 / piątek
@Einherjer...uwazaj bo inwigilacja tak daleko zaszla ze kazda wypowiedz nie po lini partii moze skonczyc swoj zywot w sadzie...
coraz wiecej jest takich przypadkow...KOMUNA jak za najlepszych lat
13 maja 2011, 15:47 / piątek
odnośnik

he, he
13 maja 2011, 16:42 / piątek
Wlasnie zamkneli stadion Widzewa
13 maja 2011, 16:48 / piątek
odnośnik To odnośnie zamknięcia stadionu Widzewa, a tutaj wypowiedź na temat zamknięcia miedziowych odnośnik
13 maja 2011, 16:57 / piątek
Ale jak już mnie cytują to mogliby nie wkładać moich słów w cudze usta.

Co do zamknięcia stadionów, sądzę że jutro zamkną Wisłę
13 maja 2011, 17:01 / piątek
Coś czuje że My spotkania z Pyrami z Trybun nie obejrzymy... Obym się mylił...
13 maja 2011, 17:08 / piątek
to co sie dzieje to parodia...juz kibicow gosci nie beda wpuszczac..to dla kogo maja goscie grac? dlaczego my nie mozemy jezdzic za swoja druzyną?a kibice Legii i Lecha w ogole nie moga jezdzic na PP w przyszlym roku...haha ja bym jednak sie solidaryzowal z tymi druzynami i zbojkotowal PP...Prezesi tracą kase bo kibicow mniej,wiec powinni sie zebrac i wycofac z pucharow skoro nie maja dla kogo grac...a kase z PP pzpn zbiera...jak Ekstraklasa zbojkotuje PP to moze sobie wygrac ten pucharek Izolator Boguchwała lub notecianka pakosc hehe...mecze sa dla kibicow czy to gosci czy gospodarzy wiec zamykanie stadionow uderza w kluby nie w nas kibicow...poza tym czy to nie jest ograniczanie naszych swobod obywatelskich danych nam przez konstytucje?tu by sie RPO mogl postarac....A MY SWOJE....
13 maja 2011, 17:13 / piątek
zaczęło się odnośnik
13 maja 2011, 17:16 / piątek
RPO z jedynego słusznego nadania miałby interweniować w sprawie kiboli?
13 maja 2011, 17:23 / piątek
pseudo-kibic Donek może pozamykać stadiony, ale ust nam nie zamkie.

Lechia Gdańsk !!! Polski Basion Prawicy
13 maja 2011, 17:24 / piątek
Jakby Donald zamknął nasz stadion, to gdzie by chodził na mecze? ;/ Wiec chyba nie zamknie.
13 maja 2011, 17:30 / piątek
donak- miało być małą literą.
On tylko przed wyborami się lansuje na trybunie. Na pgearenie z budyniem w lożach będą siedzieć gdzie nie słychać bluzgów.
13 maja 2011, 18:03 / piątek
Jak ta POjebana milicja nie jest w stanie zapewnić bezpieczeństwa na stadionie i dlatego trzeba je zamknąć ta ja mam kilka propozycji do zamknięcia.
DROGI - codziennie ginie masa ludzi i jeździ po nich dużo pijanych a psy nie potrafią zabezpieczyć
SZPITALE - tam grasują pijani lekarze i zagrażają życiu i zdrowiu pacjentów
SZKOŁY - tam też grasują bandy nastolatków i buja biednych nauczycieli
I najważniejsze :
POLICJA - tam pracuje banda nierobów i frustratów, a to już tylko krok do do tragedii bo maja dostęp do broni palnej
No i na deser ZAMKNIJMY RZĄD bo nie potrafi zapewnić bezpieczeństwa w kraju a jest to jego konstytucyjnym OBOWIĄZKIEM POpierdolony rządzie !
13 maja 2011, 19:38 / piątek
A gdyby tak ktos wieksza grupa wpadl do opery, zrobil "borute" to Donald zamknie opre?? :)
13 maja 2011, 20:42 / piątek
Ciekawe czy uda nam sie obejrzeć wszystkie trzy ostatnie mecze na Traugutta, czy moze znajdą sie jakieś nagorliwe ś...... które zepsują nam pożegnanie z T29.

Ludzie co to sie k.... wyprawia?!

TYLKO LECHIA!
13 maja 2011, 21:17 / piątek
odnośnik a o to nasz główny decyzyjny w sprawach zamykania stadionów!
13 maja 2011, 22:36 / piątek
Wisła prowadzi doping na derbach jak dla mnie mogli odpuscic i tak zydów nie bedzie,
16 maja 2011, 17:22 / poniedziałek
odnośnik
Donald zamykaj!!! U nas na stadionach nikt nie ginie a mimo to są zamykane... Na drogach ginie wiele osób ale ich się już nie zamyka... A o naprawie to już nie ma co myśleć...
16 maja 2011, 17:45 / poniedziałek
W czwartek 19 maja w filharmonii na Ołowiance matoł Tusk będzie gościł kumpli z Europy. O 8.00 idą mu podziękować stoczniowcy. podziękujmy mu i my kibice. Zatoczek
17 maja 2011, 16:40 / wtorek
teraz Jagiellonia:

odnośnik
17 maja 2011, 17:58 / wtorek
Módlmy się tylko żeby nam nie zamknęli stadionu na ostatni mecz!
17 maja 2011, 18:21 / wtorek
Za to na ostatnim meczu na T29 mozemy a nawet musimy pokazac co myslimy o zamykaniu stadionow... Chyba T29 w nastepnym sezonie nam nie zamkna:)
17 maja 2011, 18:52 / wtorek
odnośnik
Teraz to już przesadzili... Może jeszcze niech im zakazy stadionowe wsadzą... Co za kraj ja pier....
17 maja 2011, 19:53 / wtorek
Tutaj w Weszło: odnośnik
17 maja 2011, 20:26 / wtorek
18 maja 2011, 09:19 / środa
odnośnik
Na czym polega podwyższone ryzyko w przypadku braku kibiców gości???
18 maja 2011, 13:49 / środa
To co odjebali teraz w Białymstoku, to jest jakaś mega farsa. Kurwa trzeci świat się tu zaczyna robić. PRECZ Z KOMUNĄ!!!
23 maja 2011, 14:23 / poniedziałek
odnośnik
JEST!!! Mam nadzieję że przeniosą ten mecz! Jedyne i prawdziwe otwarcie PGE ARENY będzie dopiero gdy zagra tam nasza kochana LECHIA!!! A MY SWOJE!!!
23 maja 2011, 14:46 / poniedziałek
A ja bym chciał żeby mecz jednak się odbył w Gdańsku. To ważne żeby świat zobaczył, że zostanie zbojkotowany a rząd, pzpn i media niech wiedzą, że kibice nadal mają coś do powiedzenia przynajmniej w piłce nożnej.
5 czerwca 2011, 21:51 / niedziela
Na Polska - Argentyna skład z :) 12.000 widzów według 90minut.pl . Najtańszy bilet 50 zł. Widać, że taktyka zamykania stadionów + powyżki ceny biletów działa jak trzeba :)
5 czerwca 2011, 22:09 / niedziela
Sportowe Fakty dojebały niezły tekst w swoim artykule:

"Na Łazienkowskiej pojawiło się około 15 tysięcy widzów. Upalny dzień, słabe wyniki biało-czerwonych i dość wczesna godzina nie zachęciły wielu kibiców do kupna biletu na ten pojedynek. "

Haha! Po pierwsze to mecz obejrzało 12 tys., a po drugie powód jest inny i większości ludzi powszechnie znany. Jednak niepokoi mnie taka ewidentna manipulacja na portalu internetowym. Miałem nadzieję, że media elektroniczne są choć trochę bardziej niezależne.
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.448