Gdańsk: wtorek, 10 grudnia 2019
FORUM
Podstrony:

LECHIA GDAŃSK - Amika Wronki 22maja, godz 14:45!

strona 1/9

1 2 3 4 5 6 7 8 9
15 maja 2011, 08:59 / niedziela
Przed ostatni mecz w historii spotkań na T29,bardzo ważny dla układu sił w kontekście podium ligowego. Wygrana w tym meczu to milowy krok w ich kierunku.

Walczyć Lechio, WALCZYĆ !
15 maja 2011, 09:36 / niedziela
Siema Boldi
Rozkrecasz sie widze.Jak nie wygramy z amikom to <33333:D
15 maja 2011, 09:37 / niedziela
Jebac ten mecz. Lwy Polnocy zawiesily swoja dzialanosc. Jakos nie wyobrazam sobie ostatniego meczu w historii na Traugutta z Zaglebiem bez ich super opraw , dopingu itd. Niezla lipa sie zrobila :(
15 maja 2011, 11:51 / niedziela
Boldi, sam do siebie gadasz czy zrzucasz swoje jestestwo na kogos innego?
15 maja 2011, 12:12 / niedziela
Lechia1982 1945 %

Co prawda mam zakaz stadionowy za przeklinanie...

ciężko mi wyobrazić mecz bez dopingu nawet oglądając w tv...
15 maja 2011, 12:26 / niedziela
Za przeklinanie daja zakaz? ROTFL
15 maja 2011, 12:28 / niedziela
Walic ten protest bez naszego dopingu chlopakom bedzie ciezko wygrac musimy im pomoc.
15 maja 2011, 12:59 / niedziela
Będzie okolicznościowy doping dla Roberta Kubicy, Adasia Małysza oraz Justyny Kowalczyk.

Oczywiście załapie się też kolumbijski palec w dupie, pseudonim Manuel.
15 maja 2011, 13:00 / niedziela
Kostinho11
Jesteś psem prowokatorem czy z pzpn-u, czy zwykłym chujowym łamistrajkiem?
15 maja 2011, 13:18 / niedziela
miki_brzeźno

Psem to moze ty jestes i w dodatku slepy chyba

My mamy pomagac naszej druzynie a nie siedziec jak na pikniku widac jaki z ciebie kibic . W dupie masz druzyne tylko przejmowac sie jakims protestem co to za protest.
15 maja 2011, 13:25 / niedziela
Kostinho 11 a kto zabrania dopingować komukolwiek ,wręcz odwrotnie :

"Brak zorganizowanego dopingu w naszym odczuciu nie oznacza braku dopingu. Wierzymy w to, że kibice Lechii w tym szczególnym okresie zaprezentują swoje solidarne wsparcie drużynie, wspierając ją spontanicznym, żywiołowym dopingiem, którego nie jest w stanie wymazać żadna ustawa czy rozporządzenie. Wspierajmy piłkarzy w ich staraniach licząc na walkę o wynik do ostatniego gwizdka sędziego."

łatwo się takiemu mówi skoro nie tobie grozi zakaz za prowadzenie dopingu ,nie ty będziesz płacił kare za gromkie "jazda z kurwami "
15 maja 2011, 13:30 / niedziela
Ostatnio z Polonia spiewalismy w ostatnich minutach ale to za malo
A czy ja mowie zeby spiewac jazda z ku***** nie wcale tak nie mowie pokarzmy ze potrafimy dopingowac bez wulgaryzmow. Inne druzyny dopinguja z mlyniarzem i jest ok nawet Wisla dzisjaj.

Wszystcy mysla ze jak nawrzucamy na druzyne przeciwna to jest fajnie ja tak nie uwazam pokazujemy swoja slabosc spiewajmy tylko dla naszej druzyny i walmy ty przyjezdnych co nas prowokuja.
15 maja 2011, 13:34 / niedziela
Zapomniałeś, że kibice też o coś walczą, i pewnie stałbyś po kibicowskiej strony gdybyś był taki jak się widzisz :).
15 maja 2011, 13:37 / niedziela
Skończ pierdolić, zacznij działać. Chcesz dopingować? Dopinguj. Tylko na litość boską skończ wylewać smuty i żale. Mówisz musimy, ja nic nie muszę więc jeśli wypowiadasz się za kogoś i musisz to to rób nic prostszego. A jak chcesz "walić ten protest" to go wal, licz się z tym że kiedyś ciebie ochrona wyprowadzi(a powód zawsze się znajdzie). Tyle.
15 maja 2011, 13:37 / niedziela
A te skurwysyny z pzpn-u tylko się cieszą ich to jebie czy jest doping czy niema, tylko swoją drużynę pogrążamy...

Zrobić akcje, Niech cała polska się zbierze i przejdzie ulicami niech pokażemy że potrafimy się złączyć i jesteśmy silni !
15 maja 2011, 13:38 / niedziela
Czy ja mowie zeby kibice przestali walczyc nie. Tez jestem przeciw temu wszystkiemu ale dlaczego nasza druzyna przez to ma cierpiec. Jako normalni kibice pragniemy aby Lechia grala w LE.
15 maja 2011, 13:41 / niedziela
buziek
Ty jestes ja ci z PZPN ciebie wszystko wali masz to gdzies napewno do takiej osoby jak ty tego nie mowilem tylko do takich cos chca aby Lechia cos osiagnela wiem ze tego nie rozumiesz ale nic na to nie poradze.
15 maja 2011, 13:50 / niedziela
Masz rację, na szczęście Lechia ma ciebie i ty ją obronisz. Więc jeszcze raz jak chcesz dopingować to dopinguj przecież nikt ci nie broni. Więc doprawdy nie wiem w czym widzisz problem?

Nie Wiejus ich to nie pierdoli, kluby już dziś dostają po dupie od sponsorów, a jak kluby dostaną po dupie to szybko zmienią władze w PZPN-ie. Prosta zależność brak dopingu->mniejsza frekwencja->mniejsza kasa dla klubów->mniejsza kasa dla PZPN->szybkie zmiany w PZPN
15 maja 2011, 13:53 / niedziela
I pozwól że zapytam: A co ty kurwa zrobiłeś dla Lechii że śmiesz pouczać innych?
15 maja 2011, 14:00 / niedziela
buziek

Ja przynajmnie staram sie cokolwiem robic.
I naprawde nie mam zamiaru z toba wchodzi w dalsza dyskusje bo nie mam czasu na takie pierdoly i siedziec caly dzien przed kompem.
A po pierwsze ja ciebie pouczalem to juz twoj problem ja ty to odebrales.
15 maja 2011, 14:09 / niedziela
No jak nie pouczałeś to przecież ty piszesz "walić ten protest" więc uważasz że wiesz więcej, wiesz lepiej niż osoby które podjęły taką decyzję. I tym samym pouczasz nas wszystkich, którzy decyzję akceptują i rozumieją, jak mamy czynić.
No i opowiedz o tym co starasz się robić... wejdziesz na gniazdo i poprowadzisz doping? rozdasz ulotki zachęcające do dopingu? namówisz kolegów?
15 maja 2011, 14:17 / niedziela
Akurat to ze walic protest to chodzilo zeby dopingowac ale widze ze ty dalej nie rozumiesz nie nie bede nikogo zbieral do dopingu kto bedzie chcial to bedzie dopingowac proste.
15 maja 2011, 14:18 / niedziela
Proponuje na meczy z Amica jechac z dopingiem 90 min. Moja propozycja na ten mecz: Jesli nie nawidzisz Tuska siedz i klaszcz!! Jesli nie nawidzisz Tuska siedz i klaszcz!! I NA PELNEJ KURWIE 90 MIN. JEEEEEEEEDZIEMY
15 maja 2011, 14:22 / niedziela
To skoro chodziło o to by dopingować to polecam wrócić do tego odnośnik oświadczenia i przeczytać ostatni akapit. Bo "walić protest" brzmi jak "pierdole niech ktoś(ale nie ja) wejdzie na gniazdo i ogarnie doping. Chuj z was, a nie kibice". Następnym razem czytaj uważniej i wyrażaj się jaśniej
15 maja 2011, 14:26 / niedziela
"Walic ten protest bez naszego dopingu chlopakom bedzie ciezko wygrac musimy im pomoc."
Czy to nie bylo jasne widzac czarno na bialym ze chodzi o doping.
Zapraszam kilka wpisów wyzej i tam masz to samo.
15 maja 2011, 14:31 / niedziela
"Akurat to ze walic protest to chodzilo zeby dopingowac"

Proponuje przeczytać oświadczenie LP jeszcze raz, bo widać czytanie ze zrozumieniem u Ciebie nie działa jak powinno. Nikt Tobie, ani innym nie broni dopingować, Chcesz, dopinguj. Nie chcesz, nie dopingu. Czy to jest takie trudne do zrozumienia i jest powodem do wylewania żali i smutków na forum?

Napiszę Ci to jeszcze raz, żeby to do Ciebie dotarło: CHCESZ TO DOPINGUJ - NIKT CI TEGO NIE BRONI.

Bez odbioru.
15 maja 2011, 14:32 / niedziela
Jeszcze raz czy w oświadczeniu Lwów o proteście znajduje się chociaż jedno słowo zakazujące dopingu? tak/nie jeśli tak to rzeczywiście musisz walić problem, a jeśli nie to po co chcesz go walić.

Tyle. Dyskusji z tobą, idę bo mnie wszystko wali i mam gdzieś co osiągnie Lechia. Jest niedziela, jedyny mój dzień wolny więc w ramach tego wezmę ulotki i poroznoszę po osiedlu. Może pomożesz czy nie masz czasu?
15 maja 2011, 14:38 / niedziela
Tak też myślałem więc lecę. Miłego dnia życzę.
15 maja 2011, 14:46 / niedziela
buziek
Idz sobie roznosic te ulotni z dopiskiem jestem idiotom

simek
Ja tyle juz napisale ze zachecam wszystkich aby dopingowac na ostatnich mecz widze ze to ty masz problem z czytanie. Bo mowisz mi chcesz dopingowac to dopinguj no zajebiscie tylko przeczytaj uwaznie ja zachecam nie wiem czy cos zrozumiales z tego pewnie nie ale to nie moj problem
15 maja 2011, 14:50 / niedziela
Buziek ich twierdzenie jest takie że oni walczą chuliganami dlatego jest mniejsza kasa coś za coś i nie będzie żadnych zmian w pzpn-ie.
15 maja 2011, 14:51 / niedziela
Kostinho11, zamknij morde i wyp*erdalaj, bo rozp*erdalasz tylko ten watek śledziu!
15 maja 2011, 15:05 / niedziela
siedzieć i klaskac na pełnej kurwie przez pełne 90 minut to chyba tylko zarzadlg potrafi
15 maja 2011, 15:05 / niedziela
za to szanuję takich ludzi jak Buziek.
Kostinho11 napina na necie a Buziek działa.
kolejne wcielenie głupka boldiego lub tomas13? z za Sopotu, albo nie wiem już co to za rodzaj antyortograficznej mendy
15 maja 2011, 15:33 / niedziela
jebać żydów i kostinho11.
15 maja 2011, 15:33 / niedziela
- Przed sezonem założeniem było zajęcie 6. miejsca w lidze i jesteśmy blisko osiągnięcia tego. Będzie fajnie jak uda się zająć wyższe miejsce - zakończył "Surmik".

I tyle w temacie dla tych co mażą o pucharach... Według Surmy fajnie będzie miec miejsce wyżej niż 6 ale nic na siłę
15 maja 2011, 15:47 / niedziela
Kostinho11 no ale chyba megafon nie zabronił ci dopingowac co?
Skoncz pierdolic tylko zrob cos pozytecznego i sie tu nie udzielaj, a swiat bedzie moze choc odrobine lepszy. Jak chcesz plakac to placz na waszym rybim forum, prowokatorze
15 maja 2011, 15:48 / niedziela
@Kostinho11, jednak jesteś bardziej tępy niż z początku to sobie zakładałem... wróć do gimnazjum, bo chyba nawet nie wiesz co to znaczy czytać ze zrozumieniem, może tam Ci to chociaz rozrysują...
15 maja 2011, 15:56 / niedziela
Kostinho11

potraisz dosztrzec róznicę pomiędzy brakeim organizacji dopingu ze strony stowarzyszenia,
a brakiem jakiegokolwiek dopingu ? ?

jak na moje to wszyscy gadacie o tym samym a ciśniecie sobie koncertowo,

ps: a wuwuzele to sobie w dupę lepiej wsadźcie, tusk od tego będzie jezcze bardziej obsrany
15 maja 2011, 16:07 / niedziela
Pojedynek z Lodówkarzami niech będzie "cichy", ale uważam, że mimo wszystko Lwy powinny się zaktywizować na mecz pożegnalny, bo w końcu opuszczamy miejsce dla nas historyczne. O proteście za rok, dwa nikt już nie będzie pamiętał, a T29 wciąż będzie dla nas świątynią Lechii. Trzeba jej oddać należny hołd!

Albo niech chociaż ktoś przyniesie wtedy megafon (chyba go wpuszczą na bramce, co? :D) i robi za młynarza.
15 maja 2011, 16:31 / niedziela
Kostinho11:

albo jestes glupim przyglupem, albo przyglupim glupkiem!!!
Nie tobie mowic co kto ma robic, stowarzyszenie zawiesilo dzialalnosc, protest jest i kropka!
A ty jak chcesz to dopinguj, przynies np: blaszany bebenek, trabke, harmonijke, fujarki i dawaj na pelnej pixdxie;-)))
Brac kibicowska powiazana dosc konkretnie z "LWAMI POLNOCY" okreslila sie, ze nie ma dopingu zorganizowanego, to po jakiego wala pieprzysz tu wszem i wobec o czyms, o czym nie masz zielonego pojecia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jestes kibicem LECHII GDAŃSK to dostosuj sie do panujacych realiow, albo badz piknikiem z popcornem i pepsi, a barwy klubowe schowaj gleboko w ostaniej szufladzie na strychu!!!
Wstyd mi za ciebie, ale to juz TWOJ PROBLEM BEZMOZGU....
15 maja 2011, 16:50 / niedziela
powiem tyle... MISTRZ MISTRZ!!! NASZ TS!!!!!!!!!!!
15 maja 2011, 18:39 / niedziela
Czy ktoś z Poznania będzie pauzował za kartki w naszym meczu ?
15 maja 2011, 18:44 / niedziela
Za kartki nikt
15 maja 2011, 18:50 / niedziela
Kurwa ostatni wątek który przeczytałem od dechy do dechy to chyba ten w którym thomas13 o kod do fify pytał. dziękuję Krystynko11 (masz pozdrowienia od Polanskiego mała), że znów miałem zajęcie. I jeszcze t-t kazal przekazac ze masz WYPIERDALAC.
15 maja 2011, 19:01 / niedziela
Einherjer, dziekuje, oszczedziles mi klawiatury na pisanie do tego czegos.
Pinokio zagra? Wypada go przywitac na T29.
15 maja 2011, 20:04 / niedziela
pytanie na ile istotny dla niedzielnego pojedynku będzie ten mecz: odnośnik
15 maja 2011, 20:23 / niedziela
Myśle że dosyc spore , Poznaniacy nie wyjda w rezerwowym składzie, przyjeżdza do nich mistrz Niemiec, i muszą się z lekka spiąc. Żeby sie nie ośmieszyc.
15 maja 2011, 21:23 / niedziela
sparing co prawda bedzie z Borrusią ale jednak to sparing, do nas przyjadą powalczyc o puchary, wiec raczej nie liczyłbym na jakies podmeczenie.

TYLKO LECHIA!
15 maja 2011, 21:29 / niedziela
Przyjadą przegrają i wrócą do pyrlandii.Lukjanovs w srodku ataku musi grac.Buval,Deleu na ławe,no to wtedy mozna powalczyc o 3 punkty.
15 maja 2011, 21:37 / niedziela
Aha no i pozniak na ławe oczywiscie.Nic z niego juz nie bedzie,do odstrzału po sezonie.Belchatow zabierzcie pozniaka oddajcie buzałe

1 2 3 4 5 6 7 8 9
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.011