Gdańsk: czwartek, 16 lipca 2020
FORUM
Podstrony:

LECHIA GDAŃSK - Amika Wronki 22maja, godz 14:45!

strona 2/9

16 maja 2011, 19:48 / poniedziałek
Nie wiem czemu, ale wyleciało mi to wcześniej z głowy. Amika gra 3 dni przed meczem sparing z Borussią, myślałem że to odwołają,ale jednak nie- więc szanse na zwyciestwo rosną:) wszyscy pamietamy jak pyrki cieniowaly w lidze gdy graja systemem sroda-weekend;)dodam,że Nasi kopacze mają 8dni odpoczynku.
16 maja 2011, 20:05 / poniedziałek
Zostawcie tego Pozniaka a w szczegolnosci Ty, Boldi,Mlody Mourinho czy Blada Twarz. Juz nie wiem jak mam na Ciebie mowic !
Czy Buzala, Wolakiewicz czy nawet Tralka byli tacy zajebisci jak przychodzili do nas? Ogolnie oni nie sa jakimis gwiazdami ale nie oszukujmy sie w Lechii zaczeli grac dobrze i mozna powiedziec, ze sie rozwineli choc talentami nie byli. A Pozniak moim zdaniem w jakims stopniu talentem jest. Pinokio wrocil do Amici i zadebiutowal w reprze, Tralka gra w groclinie i niby tam daje rade i podobnie jak pinokio gral w reprezentacji. Z Buzala jest inna gadka bo nie wybil sie do jakiegos bardzo dobrego klubu i nie gral w reprezentacji ale popatrzcie skad on przyszedl. Wyrzucili go z jeszcze istniejacego Lecha Poznan a u nas zaczol strzelac gole w II lidze jak i w Ekstraklasie wiec nie pierdolcie glupot typu Buzala ma wrocic a Pozniak do odstrzalu bo to nie ma sensu. Buzala juz lepiej nie zagra a Kamil wrecz przeciwnie. Ma chlopak potencjal i jeszcze wypali. Nie bez powodu podpisali z nim kontrakt na 5 lat. To nie jest chlopak typu Zejglic, Szuprytowski czy Pietrowski.
16 maja 2011, 20:37 / poniedziałek
@Lechista_UK

Masz racje twierdząc, że może i Poźniak wypali ale niemożna patrzeć na to jak wchodzi w 60 czy 70 minucie i tylko drepta sobie na boisku a Surma i Nowak walczą od 1 minuty na maxa i bywają podmęczeni, w takich momentach na pewno nie pomaga drużynie.
16 maja 2011, 20:41 / poniedziałek
Dokładnie zgadzam się w z Tobą w 100% procentach Lechista_UK.
Poźniak jeszcze wystrzeli w góre ze swoimi umiejętnościami, narazie jest spięty i gra i biega jak by miał kija w dupie ale to sie zmieni widocznie jego aklimatyzacja musi potrwac dłuzej, też mnie wkurza że bardzo dużo sie myli na boisku, nie walczy tak jakbyśmy chcieli. Ale spokojnie da radę chłopak ma 21 lat a nie 30, może jeszczze sie rozwinąc. Z wyrokami poczekajmy jak się skończy sezon 2011/2012. Tak uwarzam.

Słuchajcie jeśli chodzi o zamknięcie stadionu naszego za okrzyki na Tuska, to chyba już nie zamknął bo powinna byc juz decyzja na siedem dni przed meczem, tak jak nakazuje ustawa, żeby wrazie czego kluby nie mogły pozwac instytucji państwowych do sądu. ( wiem że jeszcze kluby musi na to stac bo pozwac instytucje , ale myśle że Legie i własnie Amice to stac)

Także na Amice trzeba byc zwartym i gotowym, Do boju Lechijko!
16 maja 2011, 21:18 / poniedziałek
Tez mam czasami wrazenie, ze mu sie nie chce zapierdzielac i widac, ze nie gra na 100% ale wiem, ze to sie zmieni. Pozniak jeszcze rozwinie skrzydla. Dajcie mu czas. Jest to dopiero jego pierwsza runda w Lechii i widac, ze nie dokonca sie zaaklimatyzowal sie. Jeden szybciej to robi a drugi nie.
Widac, ze jeszcze nie czuje sie pewnie. Gra dla nowej, wiecej wymagajacej publicznosci co za tym idzie dla wiecej kibicow bo nie oszukujmy sie, w Belchatowie napewno nie czul presji kibicow. Po wygranych meczach jak pilkarze spiewali z kibicami to on tak jakos do tego niesmialo podchodzil i chyba ani razu nie krzyczal ale jestem pewny, ze to sie tez zmieni. Jeszcze nie raz bedzie pierwszy biegl do kibicow na stadionie przy ul. Pokolen Lechii Gdansk.

Nie wiem dlaczego ale jak on wchodzi to Lechia czesto bramki strzela. Z Korona wszedl i jakos nasza gra wygladala lepiej i strzelilsmy 3 bramki, z Groclinem mial naprawde zajebiste okazje ale je zmarnowal. Z Gornikiem mial kilka fajnych zagran, z arka dla mnie man of the match po Vucko oczywiscie :) Przy pierwszej bramce mogl strzelac ale on popatrzal i bardzo ladnie podal, przy drugiej bramce w 97 minucie bardzo fajnie wrzucil pilke.
16 maja 2011, 21:22 / poniedziałek
moim marzeniem teraz jest żeby wrócił doping na każdy stadion i zeby wróciła normalność ...jakoś piłka zeszła w tym momencie na 2 plan

ten doping te oprawy...
17 maja 2011, 12:52 / wtorek
odnośnik hehe grają w czwartek ma być komplet publiczności więc Bakero na pewno nie wystawi rezerwowego składu :) A my w niedziele ruszymy z podwójną determinacją na zmęczone Kuchenki i pojedziemy ich z 3-0! Oby doping wspierał naszych piłkarzy w tym dniu!
17 maja 2011, 13:41 / wtorek
ale pewnie umówią się na 6 zmian i niektórzy zagrają 55 minut
17 maja 2011, 14:07 / wtorek
Obawiam się, że w pzpn jest olbrzymie ciśnienie, by Amicę "wepchnąć" do pucharów, a posłuszny gwizdek stanie na uszach, by wykonać zadanie.
Obym się pomylił.
17 maja 2011, 14:18 / wtorek
jestem podobnego zdania. Zobaczymy kto bedzie sedziowal i wtedy mozna cos wiecej powiedziec. Jak widac Wisle mistrzostwo juz sprezentowali. Malek sedziowal ich dwa mecze pod rzad, z Lechia i Lechem. Kpina w bialy dzien. I oczywiscie oba mecze Wisla wygrala. Z Lechia wcale nie musiala wygrac, ale kto wygra z Malkiem?
17 maja 2011, 16:39 / wtorek
@ asas

Czyżbyś żałował, że Nasi bracia z lepszej części Krakowa zdobyli mistrzostwo?

Poza tym sędziowskie błędy zdarzają się.

Zgodzę się z tym że Wałek jest niezwyciężalny. ;)
17 maja 2011, 17:10 / wtorek
Co wy tak wszyscy Wiśle w dupe wchodzicie? Kibicujecie Wisle czy Lechii?
17 maja 2011, 18:30 / wtorek
@fifarafa

Wiadomo, że dla mnie najważniejszym klubem jest Lechia, ale Wisła jest naszym bratem i też życzę jej jak najlepiej tak samo jak i Śląskowi.
17 maja 2011, 18:42 / wtorek
@NatiLG: Nie będzie Rudnevsa, bo złapał kontuzję...
======================================

A co do dopingu: to jutro - 18 maja - miną 3 lata od pamiętnego meczu ze Zniczem Pruszków, który dał nam Ekstraklasę.

Może jakoś to upamiętnić w niedzielę na meczu z Lechem? Wiem, że ma nie być dopingu, ale może jakaś "mała" oprawa?.... Według mnie zaniechać, to gorzej niż zapomnieć...

Przypomnijcie sobie: odnośnik

ech... aż się łezka w oku kręci z wzruszenia :)

Proszę o Wasze opinie...
17 maja 2011, 18:52 / wtorek
NAtiLG
16 maja 2011, 20:41 / poniedziałek
"Słuchajcie jeśli chodzi o zamknięcie stadionu naszego za okrzyki na Tuska, to chyba już nie zamknął bo powinna byc juz decyzja na siedem dni przed meczem, tak jak nakazuje ustawa, żeby wrazie czego kluby nie mogły pozwac instytucji państwowych do sądu. ( wiem że jeszcze kluby musi na to stac bo pozwac instytucje , ale myśle że Legie i własnie Amice to stac)"

Śląskowi i Widzewowi zamknęli na dzień przed meczem.
Dziś zamknęli część trybun w Białymstoku.
Zabawa trwa!

Polska to My, a nie Donald i jego psy!
17 maja 2011, 19:32 / wtorek
A widzieliście TO?: odnośnik
17 maja 2011, 19:37 / wtorek
olo.gda w meczu z Borussia oni mają zagrać dwoma jedenastkami. W sumie mają wystawić 22 zawodników w tym 3 z Młodej Ekstraklasy. Bakero o tym mówił jakieś 3 dni temu.
18 maja 2011, 08:18 / środa
Perni,

pewnie że nie żałuje że Wisła została Mistrzem. Kwestia jest tylko tego dlaczego kolejny mecz ktory Wisla gra z Lechia ma po stronie takze sedziow. Cos tu jest nie tak. Dobrze pamietamy jak oszukano Lechie w Krakowie. Mozemy sobie mowic ze ok Wisla wygrala ale my ich lubimy, ale to chyba nie o to chodzi. Uczciwosc sedziowska powinna byc zagwarantowana zawsze i wszedzie. Ale co ja mowie kazdy zna afere korupcyjna. I to jest wlasnie smutne ze ta afera trwa dalej, ze mecze nadal sa ustawiane tylko troche w inny sposob, mniej drastyczny niz bylo to robione wczesniej. Zauwaz ze bledy sedziowskie w meczach Lechii z Wisla zdarzaly sie zawsze w kluczowych momentach dla meczu. Czy to przypadek? Nie sądzę.
Wisla ma mocniejsze lobby w PZPN i dzieki temu moze sobie dyktowac warunki. Kibice beda ze soba ale nie wladze klubu i sztab szkoleniowy, ktore beda robic wszystko by ich druzyna wygrala za wszelka cene. To lobby pokazalo ze wstawienie Malka w dwoch meczach pod rząd w Ekstraklasie nie jest problemem. Wisla zdobyla 6 punktow w dwoch meczach i adios. Chcialbym wierzyc ze to tylko przypadek, bo uwazam ze Lechia nie zasluzyla na 0:3 w Gdansku. Ale to tylko moje dywagacje. Bylo minelo.
18 maja 2011, 12:18 / środa
w kontekście tak płaskiej tabeli znów gorący zrobił się temat premii dla piłkarzy
odnośnik

nie ma co ukrywać, że motywacja na mecz z Lechem potężna, nie wyobrażam sobie żeby ktoś przeszedł koło meczu
18 maja 2011, 13:40 / środa
Wariant z Lukjanovsem w srodku ataku sie bardzo dobrze sprawdził w meczu z discopolo.Mam nadzieje,że kafarski powtórzy to w meczu z ziemniakami.Tylko nie wpuszczac pediego po przerwie,niech bambo sobie odpocznie do końca sezonu i wypad z Lechii
18 maja 2011, 13:58 / środa
Amica na wyjeździe: 2 - 2 - 9 bramki: 7 - 14, seria 4 porażek z rzędu. Jeżeli rzeczywiście nie zagra Rudnevs o zwycięstwo jestem spokojny.
Na szpicy ataku na 100 % zagra Lukjanovs, Kafarski nie jest ślepy. Zauważył chyba, że taki wariant się sprawdził z Polonią. Jedyną zmianą będzie Traore od pierwszej minuty za Zejglica.
18 maja 2011, 14:20 / środa
teraz widać jak bardzo brakuje nam opcji z Dawidowskim, Wiśniewskim czy Sazankovem. Trzeba łatać skład słabym Buvalem a gdyby wszyscy byli zdrowi, to rywalizacja wyłoniłaby tych, którzy są w najwyższej formie
18 maja 2011, 16:17 / środa
Działając w porozumieniu ze wszystkimi grupami decyzyjnymi na Lechii oraz stowarzyszeniem Wiara Lecha, postanawiamy na niedzielnym meczu wpuścić na swoje sektory 500 kibiców kolejorza. Każdy doskonale zna sytuacje panującą w naszym kraju dlatego wszystkich kibiców proszę o uszanowanie tej decyzji oraz nie używanie wulgaryzmów w kierunku drużyny przyjezdnej.

Kibice razem!
18 maja 2011, 16:24 / środa
Źródło?
18 maja 2011, 16:28 / środa
No napisał, że kibice-razem.pl ; ))))))
18 maja 2011, 16:36 / środa
Razem z pyrkami usiada zapewne na naszych trubunach kibice z Gdyni.UWAGA NA FLAGI!! sledzie znani ze swojej zlodziejskiej natury moga odwalic jakis numer !!
18 maja 2011, 17:11 / środa
Hahaha po pierwsze flag prawdopodobnie nie bedzie a po drugie naprawde wierzysz w te brednie bo ja nie bardzo! Ja rozumiem wpuszczenie Jagielloni w 10 osob, LKS w kilkaset a nawet mogl bym uwierzyc w Belchatow ale napewno nie uwierze w kuchenki i to jeszcze w 500 osob ! Koles napisal sobie posta a wy wszystko lykacie. Gdyby jeszcze dal zrodlo itp ale tak to nie ma o czym mowic!
18 maja 2011, 17:11 / środa
A litar nie bedzie na nas pluł ?
18 maja 2011, 17:16 / środa
nie za wcześnie na wykopki? :)
18 maja 2011, 17:36 / środa
Kurde też to słyszałem ...
A na kurwy z północy będzie można wrzucać ?

ale czasy mamy że na jednym sektorze z Amicą ,ale cóż KIBICE RAZEM !
18 maja 2011, 17:44 / środa
Eeee! Prowokacja jakaś . Gosciu przeżył 1 maja wielki zawód , bo w 88 min. otwierał szampana , 2 maja się zalogował , odczekał i teraz próbuje mącic. Osobiście w to nie wierzę , ale w niedzielę się przekonam . Ave Lechia
18 maja 2011, 19:29 / środa
Boldi, jakie flagi? Byles na ostatnim meczu u z groclinem i widziales jakies flagi?
A o wpuszczaniu na nasze sektory pyr to zapewne bzdura, normalnie takie komunikaty nie zawieraja bledow, a ten je ma.
18 maja 2011, 19:32 / środa
farmazon jak nic
18 maja 2011, 19:59 / środa
@t-t, Boldi ostatnie dabla blasta koksuje na siłce i nie ma lipy! Dzięki niemu nawet ochrona na stadionie jest zbędna :)))
18 maja 2011, 22:24 / środa
500 pyr! ciekawe gdzie je umiescić? Pewnie jeszcze zabraliby ze sobą koleżanki śmierdzące rybą. Hehe dobre!
Póki pyry bedą przytulać sie do żółto-niebiskich kurewek trzeba je traktować tak samo jak to g.... zalegające teraz na stadionie Bałtyku.

I tyle. Kulturalnie (jak najbardziej potrafiłem) :)

TYLKO LECHIA!
18 maja 2011, 22:29 / środa
Panowie, po ta rozkimnka i spuszczanie sie nad tym. Farmazon i tyle i mysle, ze mozemy zakonczyc ten temat bo mysle, ze sa wazniejsze sprawy do omowienia niz podniecanie sie nad zwyklem poscie z bledami na dodatek.

Moze nie na temat ale na Lechia-Gdansk.pl pisza, ze Donek sie nie wybiera na mecz Polska - rezerwy Francji przez ceny biletow :)
18 maja 2011, 22:33 / środa
Boldi wita w srodowy wieczór !!
Też mam nadzieje,ze to farmazon
Bramy świątyni trzymajcie zamknięte
Na Boga ....bramy dla śledzi trzymajcie zamknięte
A cweluch z lublina cos cicho siedzi.motor z lublina to żadna dla mnie rodzina !!
18 maja 2011, 22:43 / środa
Witamy Boldi ! Ale jest juz lepiej bo sie przyznales, ze to ty ! :)
A od kiedy ktos z lublina tutaj pisze? jeszcze nikogo takiego tutaj nie widzialem. Czy czegos nie wiem?
18 maja 2011, 22:49 / środa
Siema LechistaUK-Musiałem w końcu to wyrzucic z siebie,t-t i tak mnie rozkminił,odrazu sie lepiej poczułem :)
Pozdrawiam wszystkich Boldich z tego forum
18 maja 2011, 22:55 / środa
Wszystkich? co masz na mysli?
18 maja 2011, 22:57 / środa
A ty myślisz,że co mam na myśli ?
18 maja 2011, 22:59 / środa
Noo mysle, ze cos masz na mysli tylko nie wiem wlasnie co masz na mysli jak Boldi jest tylko jeden tylko pod kilkoma postaciami.
18 maja 2011, 23:04 / środa
Boldi jest tylko jeden tylko pod kilkoma postaciami.

Ja myślałem że Bóg jest jeden tylko pod kilkoma postaciami:)) Powiem ci,że boldich jest wielu codziennie zapewne mijasz jakiegoś boldiego na ulicy.
18 maja 2011, 23:15 / środa
Moze masz racje. W sumie jednego widuje czesto, prowadzi sklep i ma na imie Abdul. Poznalem go po tym, jak wszystkich wkurwial i nie dalo sie z nim dogadac :)
18 maja 2011, 23:18 / środa
Ty Boldi, Blada Twarz, mlody mourinho czy jak tam sie jeszcze zwałeś.
Jeżeli chcesz z kimś koniecznie pogadać to idź na jakiegoś czata, a nie dupę tutaj wszystkim trujesz. Przez Twoje bezsensowne posty odechciewa się tego forum czytać.
18 maja 2011, 23:24 / środa
tamat , mecz , przestancie z tym b, pedaliada straszna , lecimy mecz i tylko mecz , bo to wazny mecz !!! pojechal bym gdzies pograc w Europie..
18 maja 2011, 23:29 / środa
Lechista uk -buval i pozniak tez mi wygladaja na boldich.
ooo jest szmata z lublina następny boldi :)
18 maja 2011, 23:37 / środa
A ja myślę młody,że ty nie masz nic na myśli.Ty masz na umyśle!
18 maja 2011, 23:57 / środa
Grać żeby wygrać powinni nie tylko piłkarze ale cały Gdańsk, cały stadion!!!! Ponad pół wieku temu mogłem się cieszyć z 3 miejsca Lechii ale to niczego nie dawało. Za Parę dosłownie dni możemy pokazać się całej Europie. Dzisiaj 3 miejsce daje start w lidze europejskiej. Nie zależy komukolwiek z karnetem czy biletem biletem w ręku na tym? Jeżeli tak to niech nie przychodzi na Traugutta w niedzielę. Ci co przyjdą muszą pomóc piłkarzom. Oni chcą wygrać a gwizdanie na zawodników i narzekanie w tej chwili to tak jakbyśmy dopingowali Amicę, która bardzo chce zająć nasze miejsce w lidze europejskiej. Ten mecz musimy!!!! wygrać nie tylko dla nas ale na pożegnanie z honorem z legendarnym i magicznym miejscem "T - 29". Każdy kibic wie o co chodzi. I żeby na nowym miejscu było nas jeszcze więcej i było biało - zielono. Bo taki ma być Gdańsk, taki jak nasze serca - BIAŁO - ZIELONE.
19 maja 2011, 00:01 / czwartek
Maciej - Szacunek dla starej gwardii
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.232