Gdańsk: piątek, 13 grudnia 2019
FORUM
Podstrony:

LECHIA GDAŃSK - Amika Wronki 22maja, godz 14:45!

strona 4/9

21 maja 2011, 21:05 / sobota
Glupi bojkot? A zamykanie stadionow i traktowanie kibicow w tym kraju jest madre?
21 maja 2011, 21:12 / sobota
Tu Lechia jest najwazniejsza a nie bojkoty.Oflaguj sie w domu i protestuj!!!
21 maja 2011, 21:17 / sobota
Niedlugo to bedziesz Lechie ogladac tylko w tv jak rząd bedzie dalej takie numery odpierdalal wiec skoncz bredzic o bezsensownosci jakichkolwiek protestow...

ps. "Osoby używające więcej niż trzech wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości."
21 maja 2011, 21:19 / sobota
Bolek, kurwa jebnij się w czoło i pomyśl dwa razy zanim coś napiszesz.
21 maja 2011, 21:20 / sobota
bojkot głupim może nazwac tylko ktos...głupi
tym nie mniej jazda z ...k...tzn amica:)
21 maja 2011, 21:23 / sobota
Na Lechie chodzłem,chodze i będe chodził a te Twoje opowieści zachowaj dla siebie.Mozecie protestowac,bojkotowac i wszystko razem wziete a opowiesci o miłosci do klubu opowiadajcie sobie we własnym gronie.Lechia jest przed najwieksza szansa od dziesiecioleci a Wy bojkotujecie tylko pytanie co i kogo?
21 maja 2011, 21:23 / sobota
Dajcie spokój Bokowi...Przecież on będzie tylko dlatego na meczu bo walczy o puchary...ten chłop nie ma pojęcia o tym co się dzieje- jest sukces to jest nie ma to ogląda widowiska w TV...Pajac!
21 maja 2011, 21:25 / sobota
I juz wiem tylko WY macie racje!!!Towarzystwo wzajemnej adoracji.
21 maja 2011, 21:27 / sobota
Jezeli ja jestem kibicem sukcesu to przesledz moje wpisy z A-klasy chłopczyku
21 maja 2011, 21:31 / sobota
Dla mnie możesz i wpisywać się od urodzenia...i tak nie masz nic do powiedzenia na Lechii i nic nie rozumiesz. Nie widzisz co się dzieje? Nie poważny jesteś i tyle...
21 maja 2011, 21:32 / sobota
Bolek twoimi wpisami udowadniasz ze nie jestes kibicem sukcesu, jestes po prostu niedouczonym ogladaczem...
21 maja 2011, 21:36 / sobota
Bolek wyjdź i nie wracaj
21 maja 2011, 21:41 / sobota
Bolek jak myślisz, czy te twoje wpisy tu kogoś interesują ? Zapewniam cię, że zaśmiecasz to zacne forum.
21 maja 2011, 21:47 / sobota
Tu sami Nobliści ,wszystko ogarniają i wiedzą ,mają na swoim koncie nie jedną publikacje i rozprawy doktorskie tylko czemu o nich nikt nie wie ale zapewne wprowadza errate do historii Lechii i Wasze złote myśli przeleją na papier.
21 maja 2011, 21:48 / sobota
wie ktoś jak się zapowiada z frekwencją?
21 maja 2011, 21:49 / sobota
".Lechia jest przed najwieksza szansa od dziesiecioleci a Wy bojkotujecie tylko pytanie co i kogo?"

No i? W kwestii Pucharow jest juz wszystko poustalane i wielu sie zawiedzie. Niestety.
21 maja 2011, 21:52 / sobota
No zobaczcie Copperffilda tu tez mamy!.
21 maja 2011, 22:56 / sobota
Brak jedności - na to liczy tusk.
21 maja 2011, 23:09 / sobota
Na pewno donaldinho mocno sie zmartwi ze nie bedziemy dopingować LECHII.
Chyba zwoła rade gabinetową i sie tam rozpłacze.
Wybaczcie ale nie wierze w tę forme protestu - tzn zamiast dopnigu dla Lechii, bluzganie na wszystko i wszystkich.
Jakos watpie zeby to wzruszyło masy społeczeństwa, a to by mogło przestarszyć przeciwników.

TYLKO LECHIA!

a co do meczu: to juto mecz o wszystko albo zwycięstwo albo zgnijemy w środku tabeli.
21 maja 2011, 23:21 / sobota
Warto zedrzeć jutro gardła, żeby mieć ległe i pyry pod butami. To mega ważny mecz. Jesteśmy o krok od największego sukcesu Lechii. Mały kroczek.
21 maja 2011, 23:25 / sobota
"Brak zorganizowanego dopingu w naszym odczuciu nie oznacza braku dopingu. Wierzymy w to, że kibice Lechii w tym szczególnym okresie zaprezentują swoje solidarne wsparcie drużynie, wspierając ją spontanicznym, żywiołowym dopingiem, którego nie jest w stanie wymazać żadna ustawa czy rozporządzenie. Wspierajmy piłkarzy w ich staraniach licząc na walkę o wynik do ostatniego gwizdka sędziego."
- to z oświadczenia LP.
Nie lamentujmy tylko kibicujmy jutro na maksa spontanicznie, to jest jeden z najwaznieszych meczów od lat, nie potrzeba młynu, jutro znowu dawne Lechia Style :)
21 maja 2011, 23:39 / sobota
Bolek jutro prowadzisz doping,ok?
21 maja 2011, 23:48 / sobota
Spontan i jeszcze raz spontan, Najwazniejszy mecz Lechii od wiekow .Czekalem na to 46 lat.Tuskolandia Kartofelandia ,mam to w dupie.LECHIA ponad wszystko!!!!! Kto tego nie rozumie nie jest Lechista.My wierzymy tylko w BKS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
22 maja 2011, 00:04 / niedziela
Chłopaki jutro potrzebuja naszego wsparcia !!!
a jak Lechia nas potrzebuje to my musimy Lechii pomóc !!!
jak sie komus wydaje inaczej to niech wiecej nie wypisuje tu że gra nie taka ze taktyka zła ze jakis grajek nie daje z siebie na murawie na 100 % !!!
oczekujemy od naszych zawodników gry na całego i walki do upadłego !!!!
to i my dziś dajmy z siebie 100 % bysmy pozniej nie mieli do siebie pretensji !!!
bo zawsze łatwo obwiniac innych o wynik ale my tez mozemy przyczynic sie do sukcesu - wiec przyczynmy sie !!!!

LECHIA GDAŃSK !!!
22 maja 2011, 00:21 / niedziela
Potrzebują wsparcia , ale jest Protest i tego trzeba się trzymać ! Jak Wszyscy to Wszyscy . KIBICE RAZEM !
22 maja 2011, 00:27 / niedziela
Szanowni.
o czym Wy tu piszecie? puchary?
komu niby na nich zależy? piłkarzykom? działaczom?
chyba tylko i wyłącznie "kibice" o tym mówią poważnie.
Nie będzie pucharów, bo najbardziej "mogący to zrobić" mają to głęboko w d....
Przecież na puchary potrzebne są wzmocnienia, za co? - to raz,
wzmocnienia zawsze odbywają się kosztem kogoś - po co to komu? - to dwa,
ważne dla grajków jest miejsce w "6", bo będzie kasiora - to trzy,
za awans do pucharów nie ma dodatkowej kasy - więc po co?
Lechia w pucharach? to brzmi śmiesznie, pół tej pseudo ligi stara się tak grać, aby przypadkiem się nie załapać do LE.
22 maja 2011, 00:30 / niedziela
Oczywiście , Spontan jak najbardziej ;)
22 maja 2011, 00:32 / niedziela
LP -powiedzialy jesli juz to spontan ale Ty spontana z lat 70/80nie znasz.LECHIA GDANSK !!!!!! LECHIA GDANSK!!!!! LECHIA GDANSK!!!!!! Mam w dupie kaczora mam w dupie tuska.LECHIA GDANSK!!!!!!!
22 maja 2011, 00:42 / niedziela
Puchary to niestety marzenie ściętej głowy... Mało tego, 3/4 druzyn mających szanse zajecia 3 miejsca tego nie chce!! Po co komu zaczynać sezon 30 czerwca meczem w jakimś wypiździewie? Skoro liga kończy się 28 maja, to de facto drużyna z 3 miejsca ma wolny tydzień i znowu przygotowania do kolejnego sezonu. Do tego trzeba robić wzmocnienia na samym początku okna transferowego, kiedy byle kopacz kosztuje niewspółmierne pieniądze do umiejętności. Koszty wyjazdu na mecz pucharowy też są niemałe a zysk watpliwy, bo trzeba przejść III rundy preeliminacji. Ponadto żadnego hajcu skórokopy nie dostana ekstra, więc..... nie trzeba chyba dopowiadać. A szkoda, bo każdy by chciał aby ziściły się nasze marzenia o WIELKIEJ LECHII :)
Ps. Lechia i tak jest WIELKA! :)
22 maja 2011, 00:48 / niedziela
Lechia i tak jest wielka ale bedzie jeszcze wieksza!
22 maja 2011, 00:54 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
22 maja 2011, 01:15 / niedziela
22 maja 2011, 01:20 / niedziela
22 maja 2011, 01:25 / niedziela
"[...]Więc weź bracie sztandar jej
Biało-zielony w górę wznieś
I śpiewaj Pany, Lechia Pany
Lechia ponad cały świat" I wszystko w tym temacie. :)
22 maja 2011, 01:36 / niedziela
Najwazniejszy mecz w sezonie a bedzie 6000 ;/
No nic, mecz trzeba wygrac. Musza chlopaki zagrac na 150% a nawet wiecej, gryzc trawe walczyc od 1 do 90 minuty + czas doliczony :). Maja szanse zaistniec i byc w naszej historii jako pilkarze co duzo osiagneli. Moim zdaniem jest potrzebny glosny doping ! Musimy pomoc naszym grajkom w tych najwazniejszych meczach !!!!
22 maja 2011, 01:37 / niedziela
Nieważne jak to się na koniec ułoży, przydały by się Nam te pychary jak chuj, bo 2 razy ciężko będzie o tak słazby poziom.
22 maja 2011, 01:39 / niedziela
A co My kurwa łamistrajki? Protest jest, końcówe można?
22 maja 2011, 01:48 / niedziela
LP-powiedzialy spontan jeszcze raz soontan.
22 maja 2011, 02:00 / niedziela
Na 2 miejsce w lidze idzie Jaga. Gdyby nie chciała mogła wczoraj odpuścić, ale tego nie zrobiła.
Na 3 miejsce w lidze równoznaczne z kosztownymi eliminacjami do LE finansowo stać tylko Amikę.

Wobec powyższego...
Chyba, że mamy "zarezerwowane" fundusze na eliminacje...
22 maja 2011, 02:03 / niedziela
22 maja 2011, 06:45 / niedziela
22 maja 2011, 06:54 / niedziela
22 maja 2011, 09:55 / niedziela
Skoro 3-cie miejsce na pudle to same kłopoty, bo przecież kosztowne wyjazdy na wschód, brak urlopów, to skupmy się też na korzyściach.

Bycie w pierwszej trójce to wielki zaszczyt. Po pierwsze ogromna satysfakcja z wyniku sportowego, po drugie grajkowie mają wpisane w cv medalowe miejsce. Bardzo też mocny argument w pozyskiwaniu sponsorów.
22 maja 2011, 11:10 / niedziela
Drużyna ma obiecane premie za miejsca 1-5. Wiadomo, że tej najwyższej za mistrzostwo (2 miliony) nie podejmie, ale do wzięcia są następujące pieniądze za kolejne pozycje:
II - 1,5 miliona złotych
III - 1 milion złotych
IV - 400 tysięcy złotych
V - 200 tysięcy złotych

Zrodlo odnośnik

Dodajac do tego zamrozone ponad 800tys to za zajecie 3 miejsca do wyjecia druzyna ma prawie 2mln zl wiec nie gadajcie glupot ze im nie zalezy.
22 maja 2011, 11:16 / niedziela
Widać,co raz was więcej,kibice sukcesów.Pokrzycz,poobrażaj sie jeden z drugim tutaj,bo na stadionie co najwyżej plujesz na chodnik a i tak przydeptujesz,bo taki z Ciebie zawadiaka...Czekamy dziś na Wasz doping,chłopaki
22 maja 2011, 11:20 / niedziela
JAZDA Z KURWAMI LECHIJKO JAZDA Z KURWAMI!

I tyle w tym temacie...
22 maja 2011, 11:41 / niedziela
Konkretnie było to Dziki , konkretnie . Dobry kurs obrałeś.... I tyle w temacie .
22 maja 2011, 11:45 / niedziela
Przeraża mnie powoli ilu Lechia zaczyna mieć kibiców sukcesów. Co z tym że tusk zamyka stadiony, kibiców, ludzi którzy go krytykują. Ważne żeby mieć 3 miejsce, chcą się wyłamywać jak frajerzy z Cracovi wczoraj bo im się nie podoba milcząca atmosfera. Gdzie Wy ludzie macie jakieś większe wartości niż wynik na koniec sezonu?
22 maja 2011, 11:58 / niedziela
trax999 mnie kibice sukcesu nie przerażają bo to jest norma, Poza tym robią frekwencję na stadionie. Jedyne co mnie przeraża, to takie poglądy, że można se odpuścić mecz. Co do bojkotu, to było już tu napisane, że nie będzie zorganizowanego dopingu, a spontaniczny będzie. No chyba, że coś przeoczyłem.
22 maja 2011, 12:10 / niedziela
Trzczy, ja wyrazam taki poglad. Moje serce wierzy, tak jak zawsze, nawet gdybysmy grali z barcelona to bym wierzyl sercem. Ale niestety, za duzo razy nasz zarzad nas wychujal. Pamietny polfinal PP w zeszlym roku pamietasz? 3-cie miejsce w wypadku nas to ogromne wydatki. Ja, jak i chyba kazdy kochajacy Lechie, bym chcial. Dla radosci, dla dumy, dla chwaly potegi naszej Lechii. Dla wspanialego wyjazdu jaki zapewne by byl. Ale obawiam sie, ze nasz zarzad ma zupelnie inne plany i priorytety, tylko o to sie rozchodzi.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.267