Gdańsk: środa, 13 listopada 2019
FORUM
Podstrony:

LECHIA GDAŃSK - Amika Wronki 22maja, godz 14:45!

strona 5/9

22 maja 2011, 12:11 / niedziela
Być może niektórych to pytanie rozbawi,ale muszę je zadać, żebym nie wyszedł na zielonego. Czy dzisiejszy protest na T29 ogranicza się jedynie do braku dopingu, czy też do braku barw czy czegoś innego?
22 maja 2011, 12:12 / niedziela
trax kurwa przeczytaj opinie LP, nie ma zakazu dopingu brak jest jedynie zorganizowanego mlynu. Wiec jak masz sile to drzyj morde dzisiaj ja na pewno tak zrobie i nie jest to wylamanie sie z protestu
22 maja 2011, 12:26 / niedziela
t-t co do odpuszczenia PP z jagą w zeszłym sezonie, to pamiętam, że Kafar dał dziwne zmiany kadrowe, pinokio nie strzelił karnego. Niemniej teza, że tam było odpuszczenie wydaje mi się trudna do przyjęcia. Temat już przewałkowany, nie wracajmy.
Co do odpuszczenia "pudła" w tym sezonie to też są tylko domysły. Gdybym tak myślał, to dziś zostałbym w domu. Zresztą Kafar musi obecnie udowodnić kibicom i zarządowi swoją przydatność. Był przecież ostro krytykowany na wiosnę. Mam jednak nadzieję, że sprawy ambicjonalne są ponad te kwestie urlopów i doraźnych pieniędzy.
22 maja 2011, 12:38 / niedziela
łysy82 a gdzie ja piszę że się nie zgadzam z decyzją Lwów? Dobrze że jest doping niezorganizowany. Mówię o płaczkach którzy ciągle marudzą że jaka to beznadziejna postawa że nie ma dopingu zorganizowanego. Tylko że większość z nich pewnie i tak by dopnigowała do czasu kiedyś Lechia by dobrze grała albo wygrywała, a jakbyśmy przegrywali to by rzucali kurwami na naszych. To taki standart jaki zauważyłem ostatnio u nas.
22 maja 2011, 13:24 / niedziela
Dzisiaj się liczy tylko zwycięstwo jeżeli nie wygramy z Lechem to koniec naszych marzeń o pucharach krótko mówiąc Lechia musi dzisiaj gryźć trawę i walczyć do upadłego, stać nas na zajęcie miejsca na pudle trzeba tylko w to uwierzyć
Do boju Lechio jazda z PYRRRRAMI!!!
22 maja 2011, 13:26 / niedziela
Stawiam 3-1 dla Wielkiej Lechii. Jazda z pralkami.
22 maja 2011, 13:40 / niedziela
Tak jak czynię to od prawie 40 lat, tak i dzisiaj przywdzieję barwy i udam się na T29.

Pójdę sprawdzić czy coś się zmieniło i klub dorósł już do tego, aby być Wielki, czy dominuje nadal mentalność rodem z lat 70-tych.

Wielcy jak narazie jesteśmy My - kibice/kibole Lechii.
22 maja 2011, 14:18 / niedziela
Wyjściowy skład Lechii na mecz z Lechem Poznań: Kapsa - Deleu, Bąk, Vućko, Andriuskevicius - Surma, Bajić, Pietrowski - Nowak, Lukjanovs, Traore.

Znowu dal Pietrowskiego od pierwszych minut , aby cos pokazal ;/...
22 maja 2011, 14:54 / niedziela
kto ma link to transmisji ktora nie tnie?
22 maja 2011, 15:05 / niedziela
22 maja 2011, 15:40 / niedziela
Czemu znowu jest jak zawsze ... ? Czemu wiecznie musimy przegrywać z Wisłą i Amicą ... ? Jak im Kafarski nie przypomni, że jest jeszcze 45 minut i możemy wrzucić ziemniakom z 3-4 bramki, to będzie to istna porażka. Amica jest bardzo słaba w dzisiejszym meczu.

MY WIERZYMY ...
22 maja 2011, 16:19 / niedziela
Zero walki... Jak zobaczę jeszcze jedną wrzutkę w pole karne w wykonaniu Lechii to się chyba zrzygam :/
22 maja 2011, 16:19 / niedziela
szkoda slow jestesmy slabi
22 maja 2011, 16:28 / niedziela
Jest kurwa! Brawo Abdou! Jeszcze można powalczyć!
22 maja 2011, 16:31 / niedziela
TRAOREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE ! Jak ja kurwa żałuję, że nie mogę być na T29! Jazda z kurwami!
22 maja 2011, 16:32 / niedziela
Piszę ze stadionu - o kurwa ale jaja ! I znowu się podnosimy z dooooła !

LECHIA JEST WIELKA !
Trzymać ten wynik przez 10 minut :D
22 maja 2011, 16:45 / niedziela
Nie trzeba od razu jebać na piłkarzy i płakać. Czy wy nie wiecie, że pod koniec zawsze gramy wielką piłkę? :D
22 maja 2011, 16:51 / niedziela
co to za kurwa prowadzila rozmowe z wolakiewiczem po meczu ? "dobra lec juz do szatni zebys nie musial sluchac juz tych idiotow"

pojebany jakis ?
22 maja 2011, 16:51 / niedziela
Właśnie też to usłyszałem. Niech pedał na słowa uważa i jak najszybciej z Amicą do Wronek wraca;]
22 maja 2011, 16:53 / niedziela
Brawo Lechia! Traore najlepszy zawodnik ligi. A ta dziennikarzyna co z JUDASZEM rozmawiała to powinna wpie*dol dostać, złamas je*any.
22 maja 2011, 16:56 / niedziela
reporter grzegorz milko skurwysyn musi zaplacic za te slowa!!!!
22 maja 2011, 16:57 / niedziela
Brawo i dziekuje.Hamburg do Lechii nalezy.
22 maja 2011, 17:01 / niedziela
Przesadziłem z tymi 3-4 bramkami, ale dwie wpadły. Traore absolutnie najlepszym piłkarzem ligi. Z Zagłebiem 3 punkty są murowane, z Widzewem będzie bardzo ciężko o zwycięstwo, ale remis też nas powinien urządzać.

A MY SWOJE !!!
22 maja 2011, 17:02 / niedziela
Co ten pajac sobie wyobraża? Z idiotą to on rozmawiał. Chuj z nimi.

BRAWO LECHIA !
22 maja 2011, 17:08 / niedziela
I chciałbym napomknąc fakt, że mamy lepszy stosunek bezpośrednich spotkań z Legią, Śląskiem i Górnikiem, zatem drużynami, które są za nami w tabeli.
22 maja 2011, 17:14 / niedziela
Brawo Lechia, brawo Traore. 1 połowa - średnio, a w 2 chłopaki pokazali charakter.

LECHIA!
22 maja 2011, 17:14 / niedziela
Ale AMOK :) Podczas p-szej polowy wracalem autem do domu i na telefonie siedzialem i czytalem relacje w koncu dojechalem do domu odpalam kompa i zaczyna sie 2ga polowa wiec ogladam a rece sie pocily jak by to bylo o mistrzostwo, no i te 2 min 78 i 80 mistrz Traore , taka rados ze moja 3 letnia corka skakala tak samo jak ja Nie ma co Brawo LECHIA to sie nazywa dojebac rywala pod koniec meczu !!!
22 maja 2011, 17:19 / niedziela
ta drużyna to jest ewenement jakiś!!! :) przy dość, powiedziałbym przeciętnej rundzie, jeżeli chodzi o samą jakość gry mieć cały czas szanse na historyczne vice-mistrzostwo to nie lada sztuka... za te emocjonujące i szczęśliwe końcówki spotkań, wszystkim piłkarzom i treneiro bez wyjątku, należy się ogromny szacun!!! Brawo Panowie, brawo Lechia!!!
22 maja 2011, 17:25 / niedziela
Do 77 minuty myslalem, ze moje slowa o odpuszczeniu sie spelniaja. Jednak ciesze sie, ze moge to napisac: niniejszym publicznie odszczekuje to, co napisalem o odpuszczeniu.

Co do meczu- Pietrowski zdecydowanie do pozegnania po tym sezonie, zszedl zaczelo byc lepiej.
22 maja 2011, 17:32 / niedziela
Jak dla mnie Pietrowski zagrał dziś przyzwoicie, i niema co się go czepiać;)

Bravo Lechia:)
22 maja 2011, 17:34 / niedziela
kapitalna akcja na 2:1 - po prostu koncert ;-)
Gramy do końca ; tak trzymać!
22 maja 2011, 17:41 / niedziela
Bravo bravo bravo .Brawo druzyna bravo Traore bravo Kafar,Bravo Lechia!!!Zawsze powtarzam ze gra sie do konca,ta druzyna ma charakter jest dobrze a moze byc jeszcze piekniej 2 kolejki do konca i ja wierze ze beda puchary.
Tylko zeby nie sprzedali Traore w przyszlym sezonie bo kolo jest niesamowity :)
22 maja 2011, 17:49 / niedziela
@royksopp - nie wiem na jakiej podstawie "układałeś" tabelę, ale przed nami to ja widzę tylko Wisłę i Babe Jage...

TRAORE, TRAORE, TRAORE!

PS: Zobaczcie jaką zajebistą robotę przy drugiej bramce wykonał Buval :)
22 maja 2011, 17:58 / niedziela
Dzikidigno, on napisal, ze sa za nami w tabeli.
22 maja 2011, 18:01 / niedziela
A ja wam powiem jedno:

PAWEŁ NOWAK!
22 maja 2011, 18:02 / niedziela
Buval w zasadzie sciagnol obronce na siebie ale i tak jak Traore by sie minol to chyba wypadlo by na to ze Buval by ja wpakowal!
22 maja 2011, 18:06 / niedziela
No to Traore przebił legendarnego Tetteh'a (9 bramek za czasów gry dla Lechii/Olimpii w ekstraklasie) i zapisuje nową historię.
Padła Legia, teraz Kuchenkorz, przed nami najważniejszy mecz sezonu z Widzewem. Oby wytrzymali kondycyjnie.
22 maja 2011, 18:13 / niedziela
Akcja na 2:1 po prostu marzenie. Buval ładnie się zastawił a Traore podał do Wani ten ładnie do przodu do Nowaka a ten bajecznie wyciągnął Kotorowskiego i Traore pozostało już tylko strzelić swoją 11 bramkę. Cóż za piękne popołudnie.
22 maja 2011, 18:17 / niedziela
Racja. W emocjach coś mi umknęło. Zwracam honor w takim razie. LECHIA GDAŃSK!
22 maja 2011, 18:50 / niedziela
Cieszy dzisiejsze zwycięstwo, dobra gra. Bardzo dobrze zagrał Nowak, Wania, ale moim zdaniem też bardzo dobrze zagrał Pietrowski.
22 maja 2011, 19:08 / niedziela
Co tu dużo mówić, LECHIA jest wielka !! Jestem wniebowzięty ! Gramy zajebiście w końcówkach, potrafimy wychodzić z trudnych sytuacji. Oto chodzi ! Wierzę w puchary i jestem optymistą przed meczami z Widzewem i Zagłębiem. Dzisiaj każdy zagrał dobry mecz (moim zdaniem). Pietrowski też nawet dał radę ! Szczególne graty dla Nowaka i Razacka. Buval też miał ogromny udział przy 2 bramce.

Gramy do końca Lechio, będzie dobrze !
22 maja 2011, 19:09 / niedziela
Wróciłem właśnie do domu, a emocje nadal te same . Spontaniczny doping moim zdaniem zajebisty. Traore to prawdziwy skarb dla Lechii.

JUDASZ!!!
22 maja 2011, 19:15 / niedziela
JUDAAAAAAAAAASZ !
Jazda z tą szmatą przez cały mecz, brawo!

Brawo za walkę! Kolejny krok do pucharów!
22 maja 2011, 19:16 / niedziela
spontaniczny doping zajebisty dopiero na 3 minuty przed pierwsza bramką, wczesniej też całkiem dobrze publika reagowała ale nie bylo tego przysłowiowego pierdolnięcia. Szkoda że nie bylo dopingu zorganizowanego... Jeśli chodzi o sam mecz Nowak Surma profesorzy a Traore klasa sama w sobie koleś jest niesamowity, najlepszy gracz Lechii! Wygrana tym bardziej cieszy bo pozbawiliśmy wszelkich złudzeń drużyny z Poznania.

Przy tym drugim golu to trybuny oszalały, piękny dzień ! Lechio gramy dalej!
22 maja 2011, 19:21 / niedziela
Nowak-jestes WIELKI
22 maja 2011, 19:22 / niedziela
To nie czary LECHIA walczy o puchary!
Dla takich chwil warto żyć ;)

Ps.Judasz !
22 maja 2011, 19:36 / niedziela
Pewnie się tu narażę, ale nie podzielam aż takiej agresji w stosunku do Pinokia... Facet coś tam tu pograł, dostał powołanie i jego wartość mega skoczyła, a obecnie? No duża obniżka + gra w ekipie, która jest od LG gorsza. Zarobił menago, bo jemu kaski aż tak nie przybyło. Gdyby on był z Gda lub okolic, to pewno byłby i z niego Judasz, a tak to jest tylko jednym z wielu, którzy się tu wypromowali i PA PA.
Ileż to mieliśmy wiarołomnych wychowanków, którzy BKS mieli w dupencji, bo nie było adekwatnej kaski. Nie będę teraz jatrzył... Hubert zasłużył na dezaprobate, ale nie na to, by być aż tak "wyróżnionym" przez nas.

Nie słyszałem wypowiedzi o "idiotach", ale jeśli tak było, to koleś z anal plus jest kompletnym ścierwem, ale to mały pikuś! Jest idiotą, bo obraził kilkadziesiąt tysięcy ludzi, którzy mu dają na kieliszek chleba. Żal tych pseudo dziennikarzy...
22 maja 2011, 19:42 / niedziela
amika cienka. Byli bliscy zwycięstwa, ale za bardzo przedłużali mecz i to się zemściło. Brawo dla wszystkich grajków i trenera, bo zwycięstwo mimo braku podstawowych piłkarzy. Fortepian w sumie wywalczył tego karnego.
22 maja 2011, 19:44 / niedziela
Eljot, tu nie chodzi o zaslugi i cala reszte, chodzi o styl w jakim odchodzil z Lechii, o klamstwa i otoczke jaka spowijala jego opuszczanie naszego Klubu. Buzala przeciez tez odszedl, ale chlop zrobil to z klasa, czego o pinokiu powiedziec nie mozna.
Mam takie pytanie- co pinokio mowil w wywiadzie z tym redaktorzyna, ktory nazwal nas idiotami?
22 maja 2011, 19:45 / niedziela
Tomasz Kafarski: To było bardzo ważne zwycięstwo, które dało nam trzecie miejsce w tabeli, niemniej na dwie kolejki przed końcem rozgrywek nie mamy jeszcze zapewnionej nawet 10. pozycji w ekstraklasie. Przed meczem przyjęliśmy pewne założenia i dość dobrze je realizowaliśmy. Staraliśmy się wykorzystywać błędy rywali, ale brakowało dokładnego ostatniego podania. W zupełnie nieoczekiwanym momencie rywale uzyskali jednak prowadzenie. W pierwszej rundzie byliśmy chwaleni za umiejętność przeprowadzania koronkowych akcji i za utrzymywanie się przy piłce, a teraz naszym znakiem firmowym stała się determinacja i gra do końca. Przy niekorzystnym rezultacie nasza drużyna potrafi się podnieść i odmienić losy meczu. Martwi mnie tylko słaba frekwencja. Uważam, że w sytuacjach, kiedy żegnamy się ze stadionem przy ul. Traugutta, kibiców powinno być dwa razy tyle, ile przyszło na mecz z Lechem.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.291