Gdańsk: piątek, 18 października 2019
FORUM
Podstrony:

LECHIA GDAŃSK - Amika Wronki 22maja, godz 14:45!

strona 6/9

22 maja 2011, 19:46 / niedziela
Tyle, że on sam mówił, że na pewno zostanie w Lechii, po czym nagle zmienił decyzję i spierdolił.

Judasz i niech spierdala jak najdalej od naszej Lechii!
22 maja 2011, 19:51 / niedziela
Protest kurwa jak ta lala!!Pierdolone pikniki,te barany tylko na to czekają żebyście wy gamonie raz na jakiś czas sobie pośpiewali..co za imbecyle!!

Żeby nie było,że tylko opierdalam...
odnośnik
22 maja 2011, 19:57 / niedziela
Ja sie tylko zastanawiam gdzie stara ekipa z zegara ( luk od prostej )... Toc tam wiecej piknikow niz na krytej... Mecz w ktorym 2 minuty zmienily wszystko...TYLKO BKS
22 maja 2011, 19:58 / niedziela
Rozumiesz pojęcie "brak zorganizowanego dopingu" ?!

Kurwa, oficjalny komunikat od LP, że nie ma ZORGANIZOWANEGO dopingu. Tzn, że nie ma gniazdowego, flag.. generalnie młyna.

Nie było mowy o tym, że stadion ma być cicho.
22 maja 2011, 20:00 / niedziela
Zdjęcia: odnośnik
22 maja 2011, 20:10 / niedziela
Temu pajacowi milko trzeba po prostu pozew i tyle , za takie slowa na antenie musi poniesc odpowiedzialnosc , mam nadzieje ze LP lub ktos z klubu to ogarnie prawnie!
Jedni za lżenie publiczne maja pudlo za kaczora lub grzywne a tu bedzie skurwiel publicznie obrazał kilka tysiecy ludzi...
co do meczu pieknie ze legły puchary dla amiki wlasnie u nas :)
22 maja 2011, 20:29 / niedziela
t-t - nie wiem co gadał, bo wracałem i nie mam c+, ale naprawdę jestem ciekaw.
Ja nie kwestionuję tego, że coś obiecał Kibicom, a potem zrobił przypał i sobie przejebał. Mi bardziej chodzi o to, że był przehołubiony, dziś. Przecież on nawet nie miał pewnego miejsca w LG jesienią. Niech spierdala i tyle. Zresztą ciekawe co powiedział do anala.

Śieszna jest dla mnie ta historia z zakazem stadionowym dla premiera... Co on nawywijał, że go na Lesi ostatnio nie widać? Strach się bać jak nawet premier nie może na mecze chodzić :)
22 maja 2011, 20:36 / niedziela
t-t Pinokio tylko mowil ze sie wylaczyl podczas meczu aby nie sluchac jak go wyzywaja na trybunach co przelozylo by sie na jego gre, a po tym jak sie wylaczyl powiedzial ze zagral przyzwoicie jak na pinokia przystalo nic nie mowil na temat odejscia z Lechii
22 maja 2011, 20:37 / niedziela
słuchajcie gdzie można znaleźć cały mecz w necie ? Jeśli ktoś wie to niech się podzieli swoją wiedzą :)
22 maja 2011, 20:39 / niedziela
Jak wracalem ze stadionu to w aucie sluchalem R Gdansk i HW mowil, ze trudno - tacy sa kibice i ma nadzieje, ze nie wszyscy tak mysla jak bylo slychac. Ale tez jakos strasznie sie na nas nie napinal. A mecz zagral w sumie dobrze. Moze mu ten "Judasz" pomogl?
22 maja 2011, 20:42 / niedziela
NAtiLG - zapomnij, ze gdzies to znajdziesz - moze za pare dni na youtube cos bedzie
22 maja 2011, 20:43 / niedziela
Tu macie wypowiedzi Judasza, Ślusarskiego, Łukasza, Kafara i Marii zaraz po meczu: odnośnik

UWAGA! JEST TO STRONA AMIKI :)
22 maja 2011, 20:49 / niedziela
1945
no i co z tego?a Wy nie macie swojego mózgu i nie umiecie zrozumieć,że Tuskowi o to chodzi?żeby posiedzieć,raz się odezwać i rozejść się do domów..Czy Lwy wszystko muszą czarno na białym pisać żebyście zrozumieli pewne rzeczy?Nawet sledziuchy potrafią się zachować a Wy się spuszczacie nad spontanicznym dopingiem..ja pierdole.
22 maja 2011, 20:53 / niedziela
NatiLG

odnośnik
odnośnik

Zapewne na tych stronchach się pojawi niedługo :)
22 maja 2011, 20:56 / niedziela
dzięki Lewy91, musimy te dwa kolejne mecze wygrać bo konkurencja nie śpi, liga zbliża się do końca i będzie tak pusto.... niech graja o te puchary przynajmniej wcześniej się zacznie sezon i pojedziemy do jakiejś pipidówy w Azerbejdżanie :)
22 maja 2011, 20:58 / niedziela
Mecz zajebisty, wybuch radości po bramkach trudny do opisania.
Humor zajebisty, a teraz jeszcze ten filmik z "ćwiczeń" policji, Cwiczyli chyba obmacywanie małolat.Człowiek, który to wymyślił...Kompromitacja.Dawno się tak nie uśmiałem. Swoją droga gdyby była pewność braku kar to pewnie by się chętni do "poćwiczenia" z policją znalezli:).
Piękny dzień
'
22 maja 2011, 21:00 / niedziela
Forza_KM - zaiste Tusk STRASZLIWIE się przejmie tym, że nie będzie na meczach dopingu.

To już logiczniej brzmiałoby to, że zależy mu i rządowi właśnie na takiej piknikowej atmosferze na stadionach jak wczoraj w Gdyni do 80 minuty.
22 maja 2011, 21:02 / niedziela
To Ty zdążyłeś rozdzielić radość na dwa?:) Krótko się cieszysz w takim razie:)
22 maja 2011, 21:04 / niedziela
Forza_KM
tu masz część oświadczenia Lwów, przeczytaj, przetraw i nie napinaj się proszę
"Brak zorganizowanego dopingu w naszym odczuciu nie oznacza braku dopingu. Wierzymy w to, że kibice Lechii w tym szczególnym okresie zaprezentują swoje solidarne wsparcie drużynie, wspierając ją spontanicznym, żywiołowym dopingiem, którego nie jest w stanie wymazać żadna ustawa czy rozporządzenie. Wspierajmy piłkarzy w ich staraniach licząc na walkę o wynik do ostatniego gwizdka sędziego"
22 maja 2011, 21:05 / niedziela
Jakieś 20 sekund przerwy było w świętowaniu:), a najlepsze że te małolaty udają kibiców Arki:)
22 maja 2011, 21:06 / niedziela
Lechia pokazala miejsce w szeregu Amice, i jest GIT!!!
a co do sedziego, to masakra, czesto nie odgwizdywal fauli na zawodnikach Lechii, widac bylo ze wspomagal Amice jak mogl, wiele sytuacji (nie odgwizdane faule, brak zoltych kartek dla pyrow, nie uzasadnione dwa rzuty rozne dla gosci) etc.
Konkluzja Lechia strzelila dwa gole i wygrala, a im zostaje bol i ich KOMPLEKSY DO NASZEJ WIELKIEJ LECHII!!!
milego wieczoru
22 maja 2011, 21:11 / niedziela
Wypowiedź judasza na temat publiczności mówi wszystko :)))) zabolało kurwe bardziej niż wynik!!! I o to chodziło!! :))))

Gdzie te puchary?! Judaszu gdzie te puchary?!
22 maja 2011, 21:13 / niedziela
No właśnie jeszcze mina Pinokia bezcenne:) Co za dzień:)
22 maja 2011, 21:13 / niedziela
za kibice.net: odnośnik

tuski maja wyrąbane, czy jest doping przez 10 min, czy spontaniczny, czy w ogóle go nie ma. Ich interesuje byśmy nie byli tubą prawdy. Bają się sektorówek "szechteriad" opraw typu "gówno prawda". Obecny protest to, mam nadzieję, wstęp przed czymś poważniejszym. W przeciwnym razie cienko to widzę.

Ostatni okres (protest) to zdecydowana dominacja Legii na scenie kibicowskiej.
22 maja 2011, 21:20 / niedziela
Simku, a gdzie znajdę jego dłuższą wypowiedź na temat kibiców? Bo słyszałem tylko "bez komentarza"...
22 maja 2011, 21:33 / niedziela
zdjęcia z meczu odnośnik
22 maja 2011, 21:38 / niedziela
zzz - zgadza się!
Twierdze to od samego początku ze ta forma protestu jest "bez sensu".

Co do meczu to: hehe kto widział ten wie..... LECHIA!!! PONAD WSZYSTKO!!!

Mam nadzieje ze chłopaki dopną swgo! należy sie im!!!
Wbrew tym chorym teoriom...
TYLKO LECHIA!
22 maja 2011, 21:40 / niedziela
Wbrew tym chorym teoriom...
---------------
mam ndzieję, że po meczu z Zagłębiem powiem "myliłem się...":))
22 maja 2011, 21:41 / niedziela
Jestesmy na dobrej drodze ! Mi szczerze emocje jeszcze do konca nie opadly bo po takim meczu trudno zeby opadaly :) Pokazalismy po raz kolejny ze Lechia ma charakter i walczy do konca. Po pierwszej bramce poszlismy za ciosem, Traore strzelil bramke po pieknej akcji i kuchenki nie wiedzialy gdzie sa.

Mimo, ze Traore strzelil 2 bramki to nie byl najlepszy u nas w druzynie. Mial kilka glupich zagran ale to jest wlasnie Traore. Moze nic nie grac ale jak sie odmuli to mozemy wygrac przez niego caly mecz i wlasnie taki zawodnik to skarb !!!! Bardzo podobal mi sie dzis Nowak. Gral,walczyl nie mial strat i do tego asysta. Lukjanovs jak zawsze walczak i jeden z lepszych w Lechii. Jezeli chodzi o Pietrowskiego to nie mozecie go tak skreslac i gwizdac na niego. Widac, ze chce dla Lechii jak najlepiej i gra na calego tylko do bardzo dobrego pilkarza poprostu brakuje mu umiejetnosci. Kafar go wystawia to co on ma powiedziec, ze nie gra bo jest slaby? Nie, on chce grac i dawac z siebie wszystko. Akurat dzisiaj az tak zle nie bylo. Mial kilka strat ale ten mecz w jego wykonaniu nie byl najgorszy.

Teraz trzeba sie cieszyc bo jest pieknie. Jestesmy na 3 miejscu i jestesmy bliscy sukcesu no ale trzeba zagrac podobnie w meczach z zydzewem i z Zaglebiem. Martwi mnie troche frekwencja. 7tys na najwazniejszym meczu sezonu? Szkoda, mam nadzieje, ze w meczu ostatnim na T29 bedzie nadkomplet.
22 maja 2011, 21:44 / niedziela
Frekwencja niska, bo niedziela, godzina piętnasta, ponad dwadzieścia stopni ciepła i palące słońce :)

PIOTREK ĆWIELONG!
22 maja 2011, 21:47 / niedziela
Jaką Ty chcesz frekwencje, na stadionach są sami bandyci przecież, nikt normalny się tam nie pojawia
22 maja 2011, 21:48 / niedziela
jestem za protestem w 1945 % ale to jest zła forma protestu ! robimy idealnie to czego chciał Tusk i jego jebana ekipa . Nie ma dopingu = nie ma wrzut . Dziś praktycznie juz nawet nie było wrzut na pzpn i donalda .
Jak tak dalej pójdzie to będzie jak w anglii czy hiszpani a to będzie klęska ...

ps : co z tego ,że przez 70 minut meczu nie dopingowaliśmy jak ostatnie 20 doping już był....jak protest to protes...śpiewamy albo nie .
22 maja 2011, 21:58 / niedziela
dokładnie edwin! pół moje famili stanowi element kibolski!!! Kurwa co za patologia!:)

Pozwole sobie kontynuowac za buźkiem:

Kapsa - 6
Deleu-6 forma rosnie
Vucko- 5,5
Bąk - 5
Anrus - 5
Marko- 6
Pietrowski -6
Surma -6
Nowak - 8 (znowu najlepszy w LECHII)
Luki- 7
Traore - 7 i 3/4
Buval - 6 ( w koncu poprawnie)
Lewon - 6 też dobrze
Zejglić - za króko ale fajnie ze wszedł

TYLKO LECHIA!!!!
Judasz sie sprzedał za agd! i aua! nr 5 hehehe!!!
22 maja 2011, 22:03 / niedziela
Tak naprawdę trudno tę sytuację wytłumaczyć, ale to już nie nasz problem,
Lechia znów pokazuje niesamowity charakter chociaż dziś wcale nie będąc piłkarsko lepszą drużyną, to ten sam charakter który znaliśmy już w sezonie II-ligowym, gdy awansowaliśmy do ekstraklasy.

No to po kolei:

- z Legią przegrywaliśmy 0-1, wygraliśmy 2-1
- z Arką przegrywaliśmy 0-2 w 88 minucie, skończyło się 2-2 (wyjazd)
- potem gładkie 0-3 z Wisłą
- z Koroną przegrywaliśmy 0-2, wygraliśmy 3-2 (wyjazd)
- potem remis 0-0 z Polonią
- z Lechem przegrywamy 0-1 aby wygrać 2-1

co oznacza, że w ostatnich 6 meczach ligowych przeciwnicy strzelili nam.... najpierw 9 goli zanim my cokolwiek zaczęliśmy strzelać a zdobyliśmy w tych meczach 11 punktów!

Strach pomyśleć, co by było gdybyśmy to my czasem dali radę strzelić gola na 1-0, ostatni raz to my strzeliliśmy pierwsi gola w meczu z Jagiellonią 12 marca!
22 maja 2011, 22:04 / niedziela
Cygnus współczuję:) nic dziwnego,że też jesteś patolem, a tak na poważnie pozdrowienia dla tej lepszej rodzinnej połowy(tej biało-zielonej oczywiście)
22 maja 2011, 22:13 / niedziela
Kapsa - 8
Deleu-6
Vucko- 6
Bąk - 6
Anrus - 7
Marko- 6
Pietrowski -6
Surma -7
Nowak - 9
Luki- 9
Traore - 9
Buval - 6
Lewon - 6,5
Zejglić - Gral krotko ale zaliczyl kolejny mecz w ekstraklasie :)
22 maja 2011, 22:28 / niedziela
nie w temacie ale tak z nudów siedze sobie na facebooku i patrze tu komentarz jakiejś dziewczyny " fiesta fiesta fiesta americana arka... " patrze 2 osoby tu lubią .....LUKA VUCKO lubi to : D i jak tu go nie szanować ; )
22 maja 2011, 22:38 / niedziela
sprawa z tym ścierwem z c+ do prokuratury albo przynajmniej do kl.
22 maja 2011, 22:38 / niedziela
Nawiazujac do wypowiedzi Kafara odnosnie obecnego stylu ktory aktualnie prezentuje Lechijka to osobiscie uwazam ze dla mnie Lechia moze prezentowac styl np. niemiecki, honduraski, islandzki, nowo-gwinejski, z wysp Gola Gola czy nawet tybetanski. To naprawde nie jest wazne! Wazne jest zwyciestwo. Pamietajmy o tym ze historia pamieta zwyciezcow!!! A tak powaznie mysle ze Lechia prezentowala dzis styl zblizony do niemieckiego; "rzemieslnicza" gra, konsekwncja wykonywania zalozen taktycznych-dyscyplina, i gra do konca.
Bialo Zielone pozdrowienia.
22 maja 2011, 22:44 / niedziela
Raczej klub nawet jakby się do niego zainterweniowało mailami to nic nie zrobi w sprawie obrony swoich kibiców, bo znając obecne realia to kasa z C+ jest dla nich ważniejsza niż stanąć w obronie za swoimi kibicami...
22 maja 2011, 22:45 / niedziela
SAMOSĄD!
22 maja 2011, 22:47 / niedziela
może jakiś mały transparencik ?
22 maja 2011, 22:53 / niedziela
Simek - mysle ze klubu nie należy do tego mieszać. w koncu oni nie są tu strona, a wrecz oni najbardziej obrywają po d....

TYLKO LECHIA!
22 maja 2011, 23:16 / niedziela
Aaaaaaa bogactwo !! :)))) pyry przełamane.Przepraszam trenera Kafarskiego za wrzuty w jego strone.Lechia rządzi !! Czuje ze bedziemy jednak w pucharach
22 maja 2011, 23:24 / niedziela
odnośnik

JUDASZ!!!!!!!!!!
22 maja 2011, 23:32 / niedziela
Co on kurwa dla nas zrobił? Wielki gwiazdor. Jedyne co zrobił to spierdolił.
22 maja 2011, 23:39 / niedziela
Należy zadać pytanie ile Lechia dla niego zrobiła. Skoro rzuca śmieć takie teksty.

Lechia z odrzutu Lecha go wzięła- bo go Smuda skreślił i do Wronek pogonił. U nas się ograł elegancko. Więc niech milczy i kuca do miecza.
23 maja 2011, 00:08 / poniedziałek
Dopiero wrocilem:) olśnijcie mnie bo nie wiem o co cho,ten dziennikarzyna powiedzial takie cos do kamery?

Jesli chodzi o sam mecz. Brawo dla Kafara,że wkoncu zaragowal szybko i zdjal Pietrowskiego kiedy zaczal znowu pierdolic wszystkie pilki(sam nie wierzę, że to mówie -ale pierwsza połowa nawet mu wyszła).
Może czesciej próbować Airpetiana w pomocy?
Bajic musi dostac,i na bank dostanie zjeby za durny faul po ktorym padla bramka.

Musze podkreślić coraz to lepszą forme Deleu. Widocznie coś było w słowach,że Jego słaba forma to pokłosie kontuzji w okresie przygotowawczym-ponieważ teraz się rozkreca. Szkoda tylko,że w łodzi nie zagra, i pewnie miejsce to zajmie... aż boje sie powiedziec.

Buval. Duża zasługa. Szkoda,że chwile później 3 bramki nie wbił jeszcze Nowak bo było blisko,a wtdy wkład Buvala byłby jeszcze wiekszy.

MUSZE PODKREŚLIĆ JEDNĄ SPRAWE
Sedziowie! to była ewidentna próba przekrecenia Lechii! Przeciez amikowcy już po strzelonej bramce ZACZELI GRAC NA CZAS ! kotorowski to powinien z 3 zolte dosta,kazdy kontakt byl gwizdany z przywilejem dla pyr. Widac cos prawdy w tym jest,że amika MUSI być w pucharach-ale najwidoczniej kurwa NIE BEDZIE.

ps. Hubert zmienial Gdańsk na pyry, bo chcial pucharow:)
23 maja 2011, 00:13 / poniedziałek
"Pinokio" miał dziś podobną minę jak w Portugalii, kiedy tuż przed meczem "zamieniliśmy trzy słowa"... znaczy ja "zamieniałem" a jemu się oczy zwiększały... :)

Dziś - po drugiej bramce dla Lechii - dostałem SMS od typa z pracy, że słyszał moją radość... niedziela... sjesta... kolo mieszka jakies 500-600m ode mnie. :)

Kogo jak kogo... ale opierdolić "gwiazdy" z krainy kwitnącej bulwy cieszy prawie tak jak ujebać rybie ryje w 97 minucie. BTW... oby śledziom właśnie tych punktów zabrakło na koniec!
23 maja 2011, 00:14 / poniedziałek
@dręczyciel

Tak, właśnie obejrzałem sobie powtórkę i faktycznie ten pseudo-jebany-dziennikarz takie słowa powiedział.

A co do próby przekręcenia Lechii w tym meczu to.. no może i tak było, ale jednak karny kontrowersyjny został odgwizdany, więc do końca też tak nie można tego postrzegać.

;)
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.250