Gdańsk: poniedziałek, 21 października 2019
FORUM
Podstrony:

LECHIA GDAŃSK - Amika Wronki 22maja, godz 14:45!

strona 7/9

23 maja 2011, 00:19 / poniedziałek
no to nastepny na liscie do pozdrowien:) wielki dziennikarzyna:) hehe
zreszta raczej c+ sam wyciagnie z tego konsekwencje.

na forum Wisły znalazłem taki wpis :
"To jest to, Lechia jak poczuje krew to nie ma mocnych."

:)
23 maja 2011, 00:31 / poniedziałek
Zwycięzców się nie sądzi, ale trudno nie napisać dobrych słów o Nowaku (the BEST!), Traore, Kapsie i Wani,
kilku zawodników zagrało na swoim solidnym poziomie (Vucko, Bajic, Bąk, Surma),
nieźle w pierwszej połowie radził sobie Pietrowski, ale na początku drugiej połowy 4 straty piłki z rzędu spowodowały że Kafar go (moim zdaniem słusznie) zdjął. Presja od tego momentu byłaby za duża.
Deleu jeden z lepszych meczów na tle ostatnich słabych występów, ale niezmiennie twierdzę, że to jest u nas jedno ze słabszych ogniw.
Buval ważna rola przy drugim golu i generalnie niezły występ, ale Kafar musi popracować nad drużyną nad dogrywaniem mu prostopadłych piłek, bo takich po prostu nie ma, a chłopak nieźle się wystawia. I niech wchodzi z ławy na ostatnie 25 minut, to niezła opcja.

Udało się przełamać niemoc z Lechem/Amicą, pozostała jeszcze Wisła i Bełchatów :)

Druga bramka dla Lechii fantastyczna, od razu przypomniał się gol na 2-1 z Legią :)

Kuchenkorz fantastycznie ukarany za swój minimalizm, granie na czas, przewracanie się przy byle kontakcie, zobaczcie że już w ostatnich 12 minutach nie mieli takich ciężkich obrażeń i kontuzji, że trzeba było czekać na wznowienie gry minutę:)

Mam nadzieję, że Zarząd Lechii Gdańsk ogłosi oficjalnie tego Milko za persona non grata i prosimy Canal Plus aby takich osobników nie przysyłał więcej do Gdańska. Niech sobie kupi bilet jak chce przyjechać i obejrzeć Lechię w akcji.
23 maja 2011, 00:35 / poniedziałek
"Kuchenkorz fantastycznie ukarany za swój minimalizm, granie na czas, przewracanie się przy byle kontakcie, zobaczcie że już w ostatnich 12 minutach nie mieli takich ciężkich obrażeń i kontuzji, że trzeba było czekać na wznowienie gry minutę:)"

Śledziuchy robiły dokładnie to samo w derbach i widać, że amika na przykładzie swoich dziewczyn wniosków nie wyciągnęła, przez co została ukarana.

Lechii się nie lekceważy!!!
23 maja 2011, 04:43 / poniedziałek
no to jestem w domu i moge przejrzec forum na duzym ekranie i albo za mocno swietowalem dzisiaj urodziny jednej kolezanki (a zaczalem dopiero po meczu) albo na pilce sie nie znam, ale dla mnie w pierwszej polowie Pietrowski byl jednym z lepszych na boisku. Przyjecie ze zwodem i na wyprzedzenie, kombinacja z Nowakiem w polu karnym. Dopiero w drugiej polowie dwie pilki spierdolil i dobrze, ze zszedl.
23 maja 2011, 04:45 / poniedziałek
a tej kurwie dziennikarce to obiecuje, ze osobiscie jej na leb wyjebie przy najblizszej okazji.
23 maja 2011, 10:15 / poniedziałek
"Pietrowski, ale na początku drugiej połowy 4 straty piłki z rzędu spowodowały że Kafar go (moim zdaniem słusznie) zdjął"

Sam poprosił o zmianę - mówił o tym w wywiadzie pomeczowym dla RG
23 maja 2011, 10:35 / poniedziałek
a na forum amikorza jaka frustracja :) polecam jak sie komuś będzie nudziło, albo na poprawe humoru :)
23 maja 2011, 12:40 / poniedziałek
wczoraj red milko z canal plus nazwał nas idiotami. zachecam do wejscia na strone canal plus na facebooku, klikniecię lubię to, nastepnie komentarz na tablicy co o tym i red milko sądzimy. Pokażmy naszą jedność i dezaprobatę dla takiego typu osób.
23 maja 2011, 12:44 / poniedziałek
ma ktos jakiegos linka o tym redaktorku co cisnie na nas?
23 maja 2011, 13:05 / poniedziałek
23 maja 2011, 13:16 / poniedziałek
przecież to jest skandal jak chuj a w mediach cisza na ten temat, a klub ani pzpn nie reaguje...
23 maja 2011, 13:20 / poniedziałek
Mam nadzieje,że ta szmata przy najbliższej okazji będzie miała podobną owacje jak Wołąkiewicz na meczu Lechii.
23 maja 2011, 13:20 / poniedziałek
"Tak jak czynię to od prawie 40 lat, tak i dzisiaj przywdzieję barwy i udam się na T29.
Pójdę sprawdzić czy coś się zmieniło i klub dorósł już do tego, aby być Wielki, czy dominuje nadal mentalność rodem z lat 70-tych."

Z nieukrywanym zadowoleniem stwierdzam, że CHYBA dorósł.
Jeszcze nie jest na pudle. Najważniejsze, że kroczek w jego kierunku wykonał, co wcale nie wydawało mi się takie oczywiste.

Czekam na powtórkę z zamierzchłych czasów - wygraną z Zagłębiem Lubin i fetę na Długim Targu. Starym kibicom/kibolom to najzwyczajniej w świecie od klubu się należy. Chociaż raz na ćwierćwiecze.

Dewiza - TU JEST LECHIA/GDAŃSK/-TU SIĘ ZAPIERDALA - wczoraj miała przełożenie w życie.
23 maja 2011, 13:29 / poniedziałek
Szkoda, że marketing w Lechii tak mocno kuleje. Prywatna gazetka + trzy reklamy radiowe nie zachęcą ani nie poinformują ludzi nie interesujących się na co dzień Lechią. Na przedostatnim meczu w ostatniej rundzie na T29, frekwencja na poziomie 7000 ludzi to wynik bardzo słaby...
23 maja 2011, 13:35 / poniedziałek
odnośnik

Jedenastka kolejki według Sportowych Faktów. Warto zwrócić uwagę na liczbę nominacji dla Traore i ...Dudu z żydzewa.
23 maja 2011, 14:09 / poniedziałek
dziex Franco.

Ciekawe czy on tak moze nazywac kibicow na antenie, czy jebnie poznije przepraszam i to wystarczy.LP powinny stosowne pismo wyslac do zajebiscie profesjonalnej redakcji potepiajace wyzwisko kibicow, i to jeszcze na naszym stadionie frajer takie glupoty gada.
23 maja 2011, 14:28 / poniedziałek
Einherjer napisał: " . . . albo za mocno swietowalem dzisiaj urodziny jednej kolezanki (a zaczalem dopiero po meczu) albo na pilce sie nie znam, ale dla mnie w pierwszej polowie Pietrowski byl jednym z lepszych na boisku. Przyjecie ze zwodem i na wyprzedzenie, kombinacja z Nowakiem w polu karnym. . . . "

PRZEDE WSZYSTKIM wychodzenie na pozycję, szukanie piłki, szukanie gry stąd tak wiele ich miał w pierwszej połowie przy sobie,

całkowite przeciwieństwo tej postawy to Andriuskievicius, typowa gra na alibii, schowany, przyczajony, niby coś tam gdzieś stanie na wolnym polu ale tak jakoś nieśmiało,
a jak już nawet taki Surma go zobaczy gdzies tam niby wolnego to woli odwróić i grać gdziekolwiek byle nie jemu,
doprawdy, musi być cała lewa wolna, w promieniu dwudziestu metrów nikogusieńko żeby ktoś mu tą piłę jednak dał i żeby ten podbiegł kilka kroków nie robiąc sobie krzywdy,

to i co dziwnego że wszystko co Lechia ostatnio gra (jeśli wogóle gra) to prawie tylko prawa strona,
23 maja 2011, 14:29 / poniedziałek
odnośnik nie wiem czy ktoś wrzucił na youtube dlatego wrzuciłem .
23 maja 2011, 14:34 / poniedziałek
Jordan - to nie sprawa marketingu,

to przede wszystkim kwestia jakości widowiska sportowego,

co z tego że na meczu z Wisłą był komplet ? skoro mecz odstręczał jakością gry,
a wiosną punkty ugrywamy adekwatnie do powiedzenia o ślepej kurze, ziarnie i trafianiu się

jest różnica pomiędzy Lechią która jesienią wychodziła na boisko jak po swoje,
a wiosennymi fuksami po tym jak inni zabierają nam boisko
23 maja 2011, 15:06 / poniedziałek
Ktoś będzie składał jakieś pismo w sprawie tego buca z canal + !!??
Nie godzi się by taki jełop wypowiadał się w ten sposób o Nas kibicach !!
23 maja 2011, 15:12 / poniedziałek
warto by było napisać gdzieś i złozyć skarge na niego,najlepiej jak by to klub napisał,powinnie dostac po łbie za to,dziennikarzyna za dyche.
23 maja 2011, 15:18 / poniedziałek
Z ostatniej chwili . Oświadczenie Canal + na Facebooku:

Pragniemy przeprosić wszystkich, którzy mogli się poczuć urażeni nadmiernie stanowczą reakcją naszego dziennikarza podczas przeprowadzania wywiadu po meczu Lechia Gdańsk – Lech Poznań. Chcemy jednak przypomnieć, że ta wypowiedź, choć nie powinna mieć miejsca, odnosiła się wyłącznie do małej grupki kilkunastu osób, która w trakcie wywiadu na żywo w wulgarny sposób obrażała piłkarza Huberta Wołąkiewicza. Celem nie było urażenie kibiców Lechii, którzy gorąco dopingowali swój zespół w trakcie całego meczu, a jedynie ochrona piłkarza, który był w trakcie rozmowy naszym gościem. Uważamy zachowanie tej małej grupki za postawę nie fair wobec zawodnika. Takie sytuacje nie powinny mieć miejsca na stadionach w naszym kraju.
23 maja 2011, 15:24 / poniedziałek
nie fair za nie fair czyli fair :)
23 maja 2011, 15:46 / poniedziałek
verde- ty i podobni przestańcie do kurwy nedzy już krytykowac- w jakimś poprzednim poście napisałem o tym malkontenctwie i rozkapryszeniu kibiców. Wasza postawa i doping wczoraj były na żenującym poziomie. zaczeli kibicować dopiero po golu na 1-1, protest przeciwko rządowi i tuskowi jest wam na ręke bo możecie usiąść na dupach i komentować, nie zdzierać gardła za swój klub, proponuje tak jak jesteście ożywieni w krytyce bądzcie w dopingu. wymagacie od piłkarzy a sami gówno dajecie, okrzyki " siadaj" na prostej jak parę osób próbowało wznieść doping. Najważnieszy mecz Lechii o coś od 1983- dla tych co nie kminią- 28 lat i doping paruwiasty na maxa. sami cos dajcie o potem jak będziecie zdzierać gardło wymagajcie. Piłkarze już 3 razy w tej rundzie zasłużyli na wielki szacunek, walka charakter. Cały czas coś kurwa się nie podoba- jesienią ładnie , ale nie aż tyle punktów, teraz skutecznie , ale nie ładnie. Ja już kiedyś mówiłem jak chcecie pięknych bramek transferów za grube bańki to kibicujcie barcelonie, tu nie od razu będzie sukces. mniejsza frekwencja spowodowana jest teraz wygodnictwem, "a nie grają tak jak z legią to mam w dupie". To miej w dupie, tylko nie płacz , odejdz, kup abonament canal plus, wycieczkę na costa bravę i idz do muzeum barcy , i sklepiku -kup se pościel w barwy i rozkminiaj- o bramkach messiego. Nowak, Surma, Traore, Bąk, Lukjanows- to są goście których nazwiska macie skandować- a nie Małeckiego który chuja dla Lechii zrobił bo zwyczajnie dla niej nie grał. Cudze chwalicie swego nie znacie. Przed nami ostatni mecz na Traugutta, ostatni. Niech każdy przyjdzie ubrany w barwy, zdziera gardło i podziękuje naszym za ten sezon- najlepszy w wykonaniu Lechii od 3 dekad.!
Czy to jest takie trudne do skumania? Lwy Północy nie prowadzą dopingu, decyzje uderzyły bezpośrednio w nich, nie chcą sie teraz wychylać bo łatwo przypiąć zakaz. Pokażmy że nie tylko u Lwów są prawdziwi Lechiści i bez zorganizowanego dopingu damy radę! może być takze spontaniczny, ale nie 30 sekundowy i opalam się na krzesełku tylko cały mecz. Widzew gra dobrze, może z nami wygrać, i co z tego? bedziecie płakac czy pokazywac że mamy jaja i dązymy by być najlepsi w polsce? Nic zadna nawet słaba końcówka nie zaciemni obrazu tego sezonu, który jest dla nas kibiców , zarządu i piłkarzy nie zapomniany. Wierze w ten klub, pokazali w tym roku że mamy podstawy by w nich wierzyc. Ja będę zdzierał gardło cały mecz z Zagłebiem by nie miec sobie nic do zarzucenia do końca- piłkarzom możecie zarzucić brak umiejetności ale charakter mają i walczą do końca. Ps: jest bojkot dopingu , ale nie ma haseł takich jak w meczu z Polonią, nie było słychac krytyki rządu- na ległej zaprosili nawet kononowicza u nas cisza i słonecznik. Badzmy wszyscy razem na meczu z zagłebiem: Pożegnanie Traugutta, nagroda dla piłkarzy za sezon, na koniec upragnione europejskie puchary. Tylko Lechia!
23 maja 2011, 15:50 / poniedziałek
Jak z Wisła był koplet to chyba jesteś śmieszny, juz wtedy było nas mało, niej niż z lechem- byłes na tym meczu?
23 maja 2011, 17:13 / poniedziałek
No właśnie byłeś na meczu z Wisła i na meczu z pyrami? Na Wiśle było 10.500 tys . kibiców, a na pyrach niecałe 7 tys. Jak myślisz ilu było Wiślaków? Ponad 3,5 koła?
23 maja 2011, 17:28 / poniedziałek
Wislacy nawet zwracali bilety, wiec za duzo ich nie bylo.
23 maja 2011, 17:37 / poniedziałek
Canal + niech sobie w dupe włoży takie oświadczenie.Dla mnie jedyne możliwe przeprosiny to takie w których ów dziennikarzyna publicznie przeprosiłby nas kibiców Lechii na wizji,minimum przed każdym meczem najbliższej kolejki.Oświadczenie za sprawą facebooka czy innej internetowej strony są nic nie znaczące bo trafiają tylko do tych odbiorców którzy zajrzą na ich profil i znają sytuacje.
Ci którzy oglądali mecz a nie koniecznie są fanami Gdańskiej Lechii już tak pilnie nie śledzą całej sprawy bo ich słowa tej mendy nie obrażają,może wręcz nawet śmieszą uznają,że nas kibiców można obrażać na wizji w jaki tylko sposób się chce.
Jeśli Canal+ sam nie wpadnie na taką formę przeprosin może warto aby zarząd Lechii bądź też Lwy zwróciły się do jakiejś instytucji monitorującej media aby się tą sprawą zajeła.
Ja bym tylko takie przeprosiny uznał za coś znaczące.
23 maja 2011, 17:41 / poniedziałek
Jak uważasz ze na Wiśle był komplet bo nasz stadion zmieści 11.tys, to albo nie było cię na meczu i obczaiłes liczbe kibiców na 90.minut, albo gościłes zgodę z krakowa i frekwencja sie nie zajmowałeś:) dla mnie było tyle samo co na Lechu, ajak z tysiąc wiecej to o czym tu mówić. wpis traktował o problemie nas kibiców
23 maja 2011, 17:41 / poniedziałek
luki - co za stek bzdur, rozpieszczenie kibiców?? Buhahaha, faktycznie, wiele osób przez te ostatnie kilkadziesiąt/kilkanaście lat tak było rozpieszczone wynikami że teraz to spowszedniało 3-cie miejsce w ekstraklasie... ochłoń ;)

ps. i mniej pij, bo nie zauważyć różnicy we frekwencji na meczach z Wisłą i Amiką.... no bez jaj ;))
23 maja 2011, 17:49 / poniedziałek
Ja podejrzewam,że lukiemu chodziło o samych kibiców Lechii a nie ogólną frekwencje na meczu z Wisłą,z takim stwierdzenie bym się zgodził bo dużej różnicy między wczorajszym meczem by nie było gdyby.Ciut większa mogła być nasza liczba gdyby nie frustracja i zrezygnowanie przez kosmiczne kolejki przy kołofurtkach.
23 maja 2011, 18:03 / poniedziałek
Stek bzdur? słyszałeś wczoraj doping? byłem w tym roku 2 razy na meczu z legia w wawie i biją nas 10 krotnie, miazga, zachowując wszelkie proporcje(2 razy wiecej widzów) jak uważasz ze doping wczoraj był ok i że nie ma jeczenia i pełna obilizacja na puchary -to gratuluje dobrego samopoczucia. Sam kafar i piłkarze coś mieli na ten temat do powiedzenia, ale co tam jesteśmy najlepsi, nie trzeba nic zmieniać
23 maja 2011, 18:09 / poniedziałek
No to zapierdalaj na Legie i nie męcz oczu! Adios!
23 maja 2011, 18:23 / poniedziałek
Luki z całym szacunkiem bo się już pogubiłem. Mówisz w końcu o frekwencji na Wiśle i Amice czy o dopingu??? Dla Twojej informacji. Wczoraj na meczu było 7000 ludzi z malutkim haczykiem. Z Wisłą było prawie 11000 z tego zaledwie 700 z Krakowa. Czyli w sumie samych kibiców Lechii było o 3000 więcej. Chuj z tym.
I bardzo ważne pytanie jak to możliwe, że byłeś w tym roku 2 razy w Warszawie na cwelce??
23 maja 2011, 18:25 / poniedziałek
PP i Ligowy - może był na dwóch ?
23 maja 2011, 18:25 / poniedziałek
może ze Śląskiem jeszcze był ?
23 maja 2011, 18:26 / poniedziałek
W tym roku tylko na PP byliśmy przy Ł3!
23 maja 2011, 19:05 / poniedziałek
Widzisz Ciamajda, Incognito dał prawidłową odpowiedź.
23 maja 2011, 19:27 / poniedziałek
Faktycznie lukiLG przesadził z tymi frekwencjami, bo na Wiśle na pewno było więcej osób niż na amice, ale z resztą jego pierwszego postu bym się zgodził i poparł.
23 maja 2011, 19:37 / poniedziałek
hihi, ales sie zagotował, aż zabulgotało
uspokuj gre,

ja mimo twych wynurzeń, podtrzymuję,
na stadionowe puchy najwyższy, decydujący wpływ ma atrakcyjność serwowanych wiosną widowisk,

ty że w najlepszym od 3 dekad sezonie i hehehe najważniejszym od 28 lat meczu frewencja na poziomie ca 50 % spowodowana jest wygodnictwem, i wogóle poszli won Ci którzy nie są tak przezajebiści jak ty, brawo, na T29 są niepotrzebni, ani tym bardziej na letnicy, dasz sobie radę sam,

wczesniej ktoś pisał o słabym marketingu

pewnie byłby wątek do podsumowań na koniec sezonu,
kto ma jeszcze pomysł: dlaczego szósty kwietnia ma powód do narzekań na to że "pół stadionu" wczoraj było pustego, wszak bijemy się skutecznie (?) o medal MP

co do reszty twych przemyśleń, albo się skup na jednej myśli, bo z kilkoma na raz po prostu sobie nie radzisz, mieszasz je bez ładu i składu, co ma legijny kononowicz do narzekań szóstego kwietnia na wczorajszą frekwencję? albo poprzestań na darciu ryja cały czas w trakcie meczu
23 maja 2011, 19:44 / poniedziałek
Jedyna recepta na zwiększenie frekwencji,jest nasza kultura dopingu,nie mówię że jest to jedyny tzw ,,sęk",ale bardzo ważna sprawa,według mnie na meczu z Zagłębiem trzeba dopingować tylko i wyłącznie kulturalnie.
23 maja 2011, 19:51 / poniedziałek
to mnie urzekło: " . . . Sam kafar miał coś do powiedzenia . . . " słowem, klękajcie narody, SAM KAFAR buehehe

rozumiem twoje jęczenie nad dopingiem tutaj na forum ma go poprawić, to jest jęczenie dobre, by nie powiedzieć że jest to jęczenie wspaniałe,

jęczenie na graną wiosną chujnię i wyludnienie stadionu jest niedobre, dlatego jest niedobre bo lukiLG drze ryja cały czas, wierzy cały czas i . . . . nie chcę wiedzieć co jeszcze robi cały czas,
domyślam się że raczej nic ciekawego
23 maja 2011, 19:53 / poniedziałek
Tylko i wylącznie kulturalnie ?:)))))))))
Dobrze określił nasza gre Lukjanovs w zeszłej rundzie lepiej graliśmy,a w tej rundzie mamy wiecej szczescia.
Przełomowy mecz rundy to była druga połowa meczu z warszawska tirówka w lidze,i 2 bramki strzelone przez Lechie.Pózniej odrabialismy 2 bramkowa strate w derbach,fantastyczna końcówka w Kielcach i teraz znow odrabiamy strate z pyrami.Co by nie mówic nasza drużyna ma charakter.
Ps. Czyli w tym sezonie przełamalismy już takie druzyny jak legła i pyry,na nastepny sezon została do przełamania Wisełka i Bełchatów :)
Pozdro.
23 maja 2011, 19:53 / poniedziałek
poprzedni wpis kierowałem rzecz jasna do lukiego, naszego lechijnego serca i sumienia : )
23 maja 2011, 20:15 / poniedziałek
Moim zdaniem wpływ na bardzo niską frekwencje ma : beznadziejny marketing, zła otoczka wokół piłki, buraczana atmosfera na stadionie.

Zarząd nie robi nic w temacie promowania Lechii w lokalnych mediach. W TVP Gdańsk, Radio Gdańsk, DB temat Lechii po za "urzędowym" obowiązkiem nie istnieje. Nie uczyniono nic aby wykreować modę na Lechię licząc, że BA załatwi wszystko.

O straszeniu kibolami, zamykaniu stadionów napisano już wszystko. I jak tu ludzie mają przychodzić na stadiony ?

To co się obecnie dzieje na stadionie wykracza ponad wszelkie ramy. Jak to napisał luki rozkapryszenie zahaczające o zblazowanie. Dopingowanie przeciwnika, wyzywanie własnych piłkarzy, trenera, działaczy i wieczne nie zadowolenie ze wszystkiego. Kurwa wczoraj dla nie których lżenie Pinokia przez cały mecz było ważniejsze niż brawa dla Nowaka, Surmy czy Traore ! Mnie to mierzi.

Moim postem nie mam zamiaru nikogo obrażać. Wyrażam tylko swoje subiektywne zdanie. Ale jak ci się Klimek nie podoba to banuj :)
23 maja 2011, 20:29 / poniedziałek
podoba :)

co nie znaczy ze popieram twoje wszystkie spostrzeżenia .
23 maja 2011, 21:25 / poniedziałek
Polecam: odnośnik
23 maja 2011, 22:12 / poniedziałek
Może bojkot C+? Kumpel zerwał umowę z tymi "profesjonalistami" i przerzucił się na Cyfrowy Polsat :)
23 maja 2011, 23:32 / poniedziałek
Dobry tytuł artykułu dali na wp .
KOSZMAR PIŁKARZA LECHA POZNAŃ,,SPRZEDAŁEŚ SIE ZA .....'' :))))
odnośnik
24 maja 2011, 08:09 / wtorek
"na stadionowe puchy najwyższy, decydujący wpływ ma atrakcyjność serwowanych wiosną widowisk"

Tak dokladnie jest. Przypadkowe wygrane albo uratowane remisy, kiedy druzyna zaczyna grac tylko dlatego, ze przeciwnik przestaje, nikogo nie bawia. Lechia nie panuje na boisku jak jeszcze niedawno panowala nawet w przegranych meczach. Gramy 100 % pod dyktando przeciwnika i jesli przeciwnik jest w formie, to nie mamy szans. Tylko momentami gramy jak dawniej i wtedy stadion ozywa, a i zazwyczaj cos strzelamy. Ale dla tych 5 minut nikt na stadion nie przyjdzie.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.260