Gdańsk: sobota, 14 grudnia 2019
FORUM
Podstrony:

LECHIA GDAŃSK - Amika Wronki 22maja, godz 14:45!

strona 8/9

24 maja 2011, 08:39 / wtorek
"W latach 2002-2007 grał w Amice Wronki, z której przeszedł do Lechii. (...) Zimą wrócił do Wielkopolski, tym razem do Lecha."

:D
24 maja 2011, 09:11 / wtorek
"Udało się przełamać niemoc z Lechem/Amicą, pozostała jeszcze Wisła i "Bełchatów :)"

Z Wisłą też wygraliśmy w PP, także pozostaje Bełchatów, Heko Czermno, KP Sopot i Polanka Rokocin - można którąś z tych drużyn niepokonanych zaprosić na otwarcie PGE Areny :)
24 maja 2011, 09:12 / wtorek
Też się zastanawiam, w czym tkwiła "siła" Znicza Pruszków, Stali SW, Wisły Płock itp, że przychodziło nas dużo więcej.
Frekwencję mamy momentami porównywalną z naszą III ligą. To nie tylko chodzi o poziom gry, przecież o niebo lepszy niż w tzw. klasie międzywojewódzkiej. Gdzieś wkradł się błąd w kreowaniu "mody na Lechię".
24 maja 2011, 09:17 / wtorek
proces tworzenia "moda na Lechię" trwa, lecz nie przekłada się na frekfencję
24 maja 2011, 09:26 / wtorek
Ludziska czekaja na nowy stadion, zobaczycie jak dojebie piknikami na Letnicy.
24 maja 2011, 09:35 / wtorek
niech przyjdą , przynajmniej klub będzie się rozwijał, ciekawa jestem ile ludzi kupi karnety na początku sezonu.
24 maja 2011, 09:39 / wtorek
Silnoręki ma rację, o bilety na nowy sezon dopytują się tacy ludzie, których bym o to w życiu nie podejrzewał. Tylko pytanie czy to dobre ?
24 maja 2011, 09:41 / wtorek
Frekwencja nam spadła na wiosnę rok temu... graliśmy mega piach. Potem doszedł konflikt z władzami klubu. Teram mamy ciszę przed burzą, jeżeli zagramy w pucharach, frekwencja na PGE wzrośnie nam o 300 % :D
24 maja 2011, 10:10 / wtorek
Ja pierdole verde ty to jestes dupek... Wiecznie twoje marudzenie musze tu czytac Luki napisal berdzo dobrze wez sobie to do serca
24 maja 2011, 10:56 / wtorek
Swoją drogą to ciekawe, że nawet na żużel więcej ludzi poszło. Może ta godzina i niedziela? Albo matoł zbiera plony swojej kampanii zastraszenia pikników? Na ostatnim meczu parę osób było pod zegarem z małymi dziećmi. Takich rzeczy to media nie pokażą, bo rudej pale nie na rękę.
24 maja 2011, 11:02 / wtorek
tylko,że na żużel z całego trójmiasta chodzą ludzie, a My jednak mamy z trędowatymi podział piknikami
24 maja 2011, 11:05 / wtorek
LGFT74 wiadomo, że na tych nowych stadionach będzie wiecej pikników, konsumentów niz tych prawdziwych kibiców, ale to nie jest jakaś tam wielka tragedia, bo jeśli Lechia będzie walczyła co sezon o najwyższe cele to wpływy z biletów bedą duże do klubu, a ja mam nadzieje ze jak sie skonczy to pajacowanie rudego to wierni i fanatyczni beda mogli dalej wykonywac swoja robote na meczach i wspierac swoja druzyne. Klub ma tu wielkie pole do popisu bo w pomorskiem jest jeszcze kilka "pustyn kibicowskich". To samo tyczy sie np Śląska...
24 maja 2011, 12:26 / wtorek
Dobra sorry za wczoraj, ale zagotowałem się w niedzielę ze wszyscy w dupie ten doping na prostej mieli, ważne chwile dla Lechii i tyle. Na ległej 2 razy w sezonie, nie w roku. nic moja konkluzja była inna nie dotyczyła frekwencji, może faktycznie pierdolnąłem bzdurę. wpis traktował o tym byśmy mniej narzekali , a wspierali naszą druzynę, mnie też kafar wkurwia swoją bucowatościa i nieomylnością, początek sezonu dramatyczny, czar goryczy przelał puchar. Ale chłopaki pokazali charakter i nie położyli się jak korona. Kafar też jakiś bardziej ludzki się stal( akcja ze świnią i tworzenie klimatu w drużynie- cieszenie się w kółku- autentyczna radosć po koronie)Protest ptotestem, popieram go w 100%. Ale LP wyrażnie napisały ze sa za dopingiem wiec dopingujmy więcej. Pewnie udezyłem w złe osoby, bo wieże że ci co tu się wypowiadają- kolega-vergo- i inni mają Lechię w sercu i zalezy im by działo się u nas jak najlepiej. Nie chwalę naszej druzynu za grę , ale dziękuję im za walkę, bo to co zrobili z Koroną, arką i lechem - Jak określili w canal plus- Lechia Gdańsk- mistrzowie powrotów;) 3 lata temu było nas wiecej na stadionie, doping tez lepszy , nie wiem o co chodzi tym ludziom. jak walka o utrzymanie to wieksza publika niż walka o puchary/ niedozeczne. nic pozdrawiam i mam nadzięję że jutro jebniemy widzem- a weekend faktycznie będę tak najebany ze szczęścia że już paru kolejnych tysięcy nie z kumam:) bez urazy pozdro.
24 maja 2011, 12:28 / wtorek
sorry -verde- nie vergo
24 maja 2011, 14:05 / wtorek
o i kolego verde- widze że łatwiej wychodzi ci wysmiewanie czyichś poglądów i krytykowanie mieszane z marudzeniem.

Co do mojego czasu, to gwarantuję tobie ze na brak zajęć nie narzekam( szczególnie w tym czasie, bo jest sezon klimatyzacyjny a tym sie zajmuję), na Lechię zawsze znajdę czas, nieistotne jak mocno byłbym zajety, chory, czy co tam innego. nie chcę juz pierdolić jakiś morałów. uważam że stać nas na więcej, a doping z lechem był czysta chujnią, bo te 10 min ostatnie pokazało że można.

Marketing-

w mieście za mało jest plakatów reklamujących mecze, dodatkowo pojawiły sie elektroniczne billboardy( jeden z właścicieli firmy reklamowej jest zagorzałym kibicem Lechii)
-może jakieś ulotki, hostessy w centrach handlowych( pikniki, ale cóż)
-kolejna sprawa uczelnie- znizki wieksze dla studentów, dodatkowo są studenci z innych miast( mniejszych) których mozna zaintersować kultura kibicowania by złapali bakcyla.
-duzo postronnych osób nie wie z kim Lechia gra, kiedy gra i o co gra. "to nie czary - Lechia walczy o puchary", powinno być wywieszane nie tylko przez kibiców, ale i promowane w mediach i bilboardach przez klub.
- Kultura dopingu też jest ważna- bo jak młynarz( którego szanuję za oddanie Lechii) krzyczy do ludzi że jak nie kibicują to wypierdalać - to wypierdolą i jest 7 koła i zastanawianie sie czemu tak mało.
-catering na stadionie pozostawia wiele do życzenia( na szczęście to juz nie jest problemem- za chwilę pge)
-w przerwie maeczu nie organizują jakiś eventów,( jakieś cherleaderki, konkursy karnych- by zainteresować dzieciaków, bądz laików-
-dodatkowo może w przerwie być konkurs wytypowanie 11 dzieciaków co będą wyprowadzać Lechistów na mecz- tak jest na Wiśle.
-mały prezent przy wejściu, chorągiewka Lechii by zrobić fają opreawe, mała flaga( czasami jak dasz 2 złote zarobisz 10, oszczędzajac 2 złote nie zarobisz nic)
-zmiana oprawy muzycznej na meczach, no bo klimaty w stylu- jon secada, czy samba diżanej, albo bananowy song;) to można na wsiach puszczać a nie w Gdańsku- zobaczcie jaka muzyka na śledziach nawet leci o ległej nie wspominając( bloc party, chemical brotchers, moby, editors- coś czego sie teraz słucha, a nie muzę do grilla i ogniska 50 latków.
- czy z zakupem karnetu dostaliście coś kiedyś? ja sie do tego nie pcham , ale dla jakiegoś małolata, bądz laika byłby to dobry pomysł
- napewno duży wpływ ma nagonka medialna na niebezpieczne stadiony i tzw "kiboli'- tu duża praca klubu, by przekonać że jest to bezpieczne miejsce, fajnie z sektorem rodzinnym, ale duzo ludzi uważa że na Lechii może dostać w ryja, i z dzieckiem nie przyjdzie- ciemnota , ale co zrobisz?

Pozdro dla kumatych
24 maja 2011, 14:10 / wtorek
Z takimi pomysłami to Ty na maila do klubu pisz na maila, a nie na forum by sobie popisać jedynie... zresztą przy większości z tych Twoich punktów to mi ręce opadły do ziemi... (m.in. cherleaderki i narzekanie na katering stadionow)
24 maja 2011, 14:12 / wtorek
Chciałbym złożyć zamówienie na edycje postów na tym forum.
24 maja 2011, 16:17 / wtorek
lukiLG zapomniales dodac zeby powstal na PGE plac zabaw z opiekunka (cos w stylu jak w tesco na chelmie), co by tata badz dwoje rodzicow moglo obejrzec mecz w spokoju a nie pilnowac swojej pociechy :)
24 maja 2011, 17:35 / wtorek
ok macie rację nic nie trzeba zmieniać. te rzeczy są w poznaniu i na Wiśle ale tam sa głupki wy jesteście bardziej kumaci- szkoda pierdolenia z wami.wyjebane.
klimat w stylu buahaha to jest wasz przekaz popierdolcie sobie że kafar chujowy i jebac buvala. ja już napisałem że mnie na Lechię przyciągać nie trzeba. wiec mam dla was przekaz- buahahahahaa
24 maja 2011, 17:43 / wtorek
@luki LG musisz chyba zrzucic troche z krzyza,
bo za bardzo napiety jestes ;-)
24 maja 2011, 17:52 / wtorek
Ponieważ zwycięstwo nad poznańską amicą świętowałem jeszcze wczoraj , to nie udzielałem się na forum . Dlatego , że swoją opinię chciałem przedstawic jako trzeźwo myślący i w pełni świadomy. W związku z tym że byłem na Prostej , własnym oczom nie dowierzałem w to co pisze tutaj lukiLG . Może go po prostu na meczu nie było ? Mordę darli wszyscy , których widziałem ( P2 ) nawet dziś mam małe kłopoty z mówieniem. Wg. mnie to właśnie MY KIBICE byliśmy dwunastym zawodnikiem Lechii. Uważam , że nasza postawa wobec Judasza :) oraz kolejnego naturalizowanego Polaka znacznie osłabiła entuzjazm tych panów ( wypowiedzi po -meczowe mówią same za siebie ) czyli zabolało i bolało przez 90 minut tego spotkania plus 3 doliczone minuty. W takiej atmosferze nie gra się komfortowo. Lechia zaś niesiona na fali naszego dopingu właśnie , załatwiła kuchenkorza i pokazała mu miejsce w szeregu. To właśnie na Prostej był zajebisty i miażdżący doping ! Może luki byłeś na innym meczu , albo nie dałeś rady wyjśc z Maxa i ogladałeś na plazmie , która niestety nie oddaje wiernie atmosfery meczu , a szkoda ! Pozdrawiam wszystkich zdzierających ryja z Prostej. Rzadko mnie tu ktoś wkurwi ! Sorry , musiałem. Ave Lechia
24 maja 2011, 18:18 / wtorek
luki LG nie napisalem tego w kontekscie dojebania Tobie, tylko do dodania kolejnego pkt do twojego tematu nie powiedzialem ze to glupi pomysl co napisales i mozna powiedziec ze po niekad mozna sie podpisac pod tym ! No i musisz koniecznie wyluzowac buahahah
24 maja 2011, 18:27 / wtorek
Dobra luzuje:) ale Ludzie badzmy trochę krytyczni do siebie, ja mam pretensję do siebie ze nie byłem na Lubinie i na cracovii chociaz mógłbym, ja kumam że czasami sie nie chce, że ręce opadają, mówiłem że ostatnie 10 min z Lechem wypas, ale reszta meczu tylko judasz, nawet na innych forach se z nas beke krecili że tylko judasz potrafimy śpiewać miast dopingować w obliczu walki o puchary. 2 razy w tym roku była pełna pizda z ległą i teraz ostatnie 10 min z lechem, czy musimy koniecznie strzelić bramkę by zacząć dopingowac? O i przepraszam, na Wiśle super doping dla naszych, o wiele lepiej niż np .2 lata temu, gdzie kibicowano głównie Wiśle.

a tymczasem buahahahaha
24 maja 2011, 18:29 / wtorek
Tez mam te same odczucia. może lukiemu sopcast szwankował : )
Co do reklamy to porządne marki się nie reklamują, w Dzienniku Batyckim kiedyś się pewien gdyński klub reklamował, i jak skończył. U nas już też były parę lat temu pomysły na jakieś bilbordy ale na szczęście pomysł zarzucono.
Karne były ale się zmyły nie wiadomo czemu. Muzyka jest ok AC/DC odnośnik leci, szkoda że nie leca Pokolenia LG. Nie podoba się muzyka, wolisz murzynów, idz na Legie lub za Sopot : )
Co do tych prezentów to myślę że lepiej mieć świadomych kibiców niż pazernych darmozjadów rzucających się na maskotkę heh
24 maja 2011, 18:44 / wtorek
Pinochet- faktycznie yellow submarine zajebisty kawałek do zarzucenia w przerwie... AC/DC ok spoko ale reszta to jest do zrzygania. Szkoda że gałek jeszcze Erę- Ameno , nie zarzuci. Dajcie spokój jakoś u naszych braci może lecieć bardziej bojowa muza a u nas sentymentalne wypierdki. Więc akurat w tej kwestii się zgadzam z Lukim.

Ponad to trzeba promować Lechię a nie że to już jest zajebista marka widocznie nie bo mało ludzi przychodzi na stadion, i to jest naprawdę duży ból głowy dla klubu. To że 6 tysiecy jest kupionych karnetów spoko to są ci którzy będą z Lechią zawsze nawet jakbyśmy mieli grac z Kolejarzem Stróże, a co zresztą? Trzeba ich zachęcić a nie gadać że nie trzeba nam pikników. Żeby rozwijał się klub potrzeba, żyjemy już winnych czasach .
24 maja 2011, 18:54 / wtorek
Może zwiększyć jeszcze ceny biletów, może wtedy więcej ludzi przyjdzie ? Jak myślisz ?
odnośnik
24 maja 2011, 18:56 / wtorek
nati LG oni nie kumają szkoda czasu i nerwów. chyba innych stadionach nie byli, ało widzieli. Pinochet- nie mam nic przeciwko czarnym, jak ty masz to cię szkoda, albo jesteś hipokrytą- bo chyba cieszyłeś sie po bramkach Traore. White power! pozdrawiam Gdanskich rednecków
24 maja 2011, 19:01 / wtorek
Hahahahaah podał przykład bełchatowa do którego kopalnia dokłada, ostatni to w canal plus się śmiali ze na meczu było 1,8 tyś !!!!!! porównujesz 80 ntysięczny bełchatów do Gdańska? tam mają wyjebane w kasę z biletów bo się znajdzie z twoich i moich podatków- bilet za 5 zeta? tak za 1 zł i sprowadzić zawodników z wyższej półki.....

buahahaahha
24 maja 2011, 19:10 / wtorek
Luki - ochlon troche chlopaku, bo literki gubisz. I wiecej wykrzyknikow wstawiaj, bo slabo ich dajesz :)
24 maja 2011, 19:10 / wtorek
Mecz był droższy o 10 zł od innych, to też ma wpływ na publikę, ale jak to mówią " chytry 2 razy traci". A pomyśleć że gdyby nie dawny protest w dniu meczu bilet kosztowałby 40 zegar i 50 zł Prosta.
24 maja 2011, 19:17 / wtorek
Pinochet nie zwiększyć bo wtedy nie przyjdą to chyba logiczne ?! niech utrzymają bilety na tym samym poziomie na nowym stadionie, i dodadzą zniżki dla studentów, dla rodzin itd, piłka ma się kojarzyć nowym kibicom z czymś dobrym nastawionym dla niego i jego rodziny bądź żony /cioci/ wujka/ babci /kolegi/ koleżanki itp. Mnie nie musi nikt zachęcać na mecz Lechii bo nawet jak gramy przy temperaturze -10 to też przyjdę.. Ale już kogo innego nawet tutaj nie których zaznaczam nie licznych z was trzeba zachęcić, bo przed telewizorem to wygodniej .

Nowy stadion, nowe możliwości, nowe wyzwania organizacyjne i marketing powinien być poprawiony bo ci którzy się nie spikera że następny mecz jest w przypuśćmy w Niedziele to sami się tego nie dowiedzą. P Bo nie ma żadnych wiadomości na mieści ok- oprócz rozdawanego Lechisty od czwartku, na tym nasza promocja się kończy.Po prostu, trzeba zachęcić przekazać że wcale ta polska piłka nie jest zła w odbiorze.

Ale trochę zboczyliśmy z tematu. Ta dyskusja do innego wątku.
24 maja 2011, 20:24 / wtorek
luki - bez urazy, nadal uważam że piszesz bzdury. Skaczesz z tematu na temat, bez ładu i składu. Tak, masz rację - nikt z nas nosa poza Gdańsk nie wyściubił, na innych stadionach nigdy nie byliśmy, o krajach z zachodu Europy słyszeliśmy tylko z TV. A już Twoje punkty które podałeś to jak napisał zdaje się Simek - przy niektórych ręce opadają. Jeździj częściej do Warszawy na mecze, dla swojego i naszego dobra.

Buhahaha ;-)
24 maja 2011, 20:34 / wtorek
dobra były to propozycje, sorry ale nie podałeś żadnych, nie bede kurwa w dupę jebana mac jezdził na żadne mecze do kurewskiej warszawy. Jestem Lechistą od dzieciaka i wypierdalać mi z takimi kwestiami. Na mecze chodzę, siedze blisko zegara na prostej, u nas opuściłem tylko jeden mecz - z Polonią Bytom w ekstraklasie w pierwszym sezonie bo smazyłem swoją Gdańską blada dupę w Egipcie. żadnych propozycji nie podajecie a krytykujecie, o wiele łatwiej w ten sposób zwój mózgowy wysilić
24 maja 2011, 20:36 / wtorek
dupa z Ciebie nie Lechista jak w czasie meczu Lechii lezales na plazy w Egipcie :)
24 maja 2011, 21:23 / wtorek
Ale urwal... ale to bylo dobre !! :)
24 maja 2011, 23:19 / wtorek
obijają go dzisiaj :)
25 maja 2011, 00:05 / środa
Jeszcze Tobie by się przydało i mielibyśmy podwójną koronę:)
25 maja 2011, 10:02 / środa
luki LG
24 maja 2011, 20:34 / wtorek
... nie bede kurwa w dupę jebana mac jezdził na żadne mecze do kurewskiej warszawy. Jestem Lechistą od dzieciaka i wypierdalać mi z takimi kwestiami. Na mecze chodzę, siedze blisko zegara na prostej ...

1. Pomijając twoje mało wyszukane i zdecydowanie ubogie słownictwo, mógłbyś sprecyzować, gdzie siedzisz?

2. Nie każdy musi słuchać w przerwie tego, co lubisz ty. Puszczać się powinno wyłącznie pieśni "lechijne".
25 maja 2011, 12:00 / środa
Ponieważ ma ubogie słownictwo ciężko mu określić dokładnie gdzie siedzi na meczu. Ja jednak spróbuję - myślę że luki siedzi na prostej blisko sektora zegar :) tylko nie wspomniał czy pod dachem czy nie bo to bardzo istotne ;)
25 maja 2011, 12:32 / środa
Luki cierpisz na jakąś nerwicę, dziewczyna Ci nie dała, czy po prostu masz okres? Bo tyle wykrzykników, "HAHAHA" i 'mądrości' ile w Twoich postach nie widziałem jeszcze nigdzie.
t-t powiedz mu coś
25 maja 2011, 12:36 / środa
Oj ile ten biedny t-t ma roboty ostatnimi czasy :)
25 maja 2011, 14:27 / środa
Dokładnie :) Tyle pokemonów się namnożyło na forum, ale i tak nie ma takiego drugiego na świecie ;)
26 maja 2011, 18:47 / czwartek
2 koła kary za "natężenie wulgaryzmów". Czy "Judasz" to jest wulgaryzm?! bo przeważające śpiewy to było własnie to
26 maja 2011, 20:19 / czwartek
Zeby nie bylo natezenia wulgaryzmow na forum: Luki, idz stad.
26 maja 2011, 21:18 / czwartek
odnośnik
Od kiedy skandowanie "Judasz" jest nasileniem wulgaryzmów? Ta kara to jakaś bzdura.
26 maja 2011, 21:40 / czwartek
Nastepnym razem lepiej krzyczec "idiota" niz "judasz" bo za to sie nic nie placi jak w przypadki c+
26 maja 2011, 21:48 / czwartek
bedzie pgr arena a potam narzekanie zen 3/4 stadionu nie spiewa hehehe
26 maja 2011, 21:52 / czwartek
pgr arena? wypierdalaj,śledziu.
26 maja 2011, 21:53 / czwartek
sam se sledZ
26 maja 2011, 21:57 / czwartek
aj ksywa pasuje ci jakies kompleksy masz to powiedz
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.024