Gdańsk: sobota, 14 grudnia 2019
FORUM
Podstrony:

Ostatni mecz na Traugutta 29

strona 1/1

1

18 maja 2011, 00:37 / środa
Za 11 dni gramy ostatni mecz na starym stadionie.Aż dziwne,ze nic sie nie mowi i pisze o tym wydarzeniu,Tak naprawd e ten mecz spycha na drugi plan pozostale 2 mecze.O tym meczu juz dawno powinno sie pisać i naglasniać gdzie sie da.Konczy się pewien etap historii naszej Lechii,przeprowadzka na nowy stadion,Cos sie skończy i naprawd e trudno sobie wyobrazic,ze mecze Lechii będą rozgrywane poza T29.Ciekawe jak klub zamierza pożegnać sie ze starym stadionem.Nie wyobrażam sobie,zeby nie było kompletu wszak ,kilka pokoleń Lechii wychowalo sie w naszej światyni
18 maja 2011, 01:23 / środa
Mecz z Lechem/kuchenkorz pokaże czy na ostatnim meczu będzie nadkomplet bo co tu ukrywać jak będziemy grali o puchary to przyjdą Ci co normalnie nie przychodzą a jeśli się noga powinie to będzie standard. Jeszcze nie ma mody na Lechię i obym się mylił.
18 maja 2011, 08:20 / środa
szkoda stadionu ... mam nadzieję że kiedyś różne nieporozumienia z miastem i innymi podmiotami doprowadzą do tego że wrócimy na T29 .... na stadion tak 20-25 tysięczny ..... który nie będzie świecił pustkami .... na którym wielu z nas się wychowało .... i którego atmosferę - zwłaszcza w kontekście nieudolnych prac klubu w sferze zapełnienia nowymi twarzami BA - ciężko będzie szybko powtórzyć ..... lokalizacja niedościgniona .... wspaniałe możliwości rozbudowy .... generalnie ...szkoda ... to jak opuszczać dom rodzinny w którym zawsze czujemy się najlepiej ... ehhh :) melancholijnie
pozdro
18 maja 2011, 08:55 / środa
Naprawdę szkoda opuszczać T29... No ale cóż, prędzej czy później musiało to nastąpić.. Na meczu z Zagłębiem przydałoby się w pełni zapełnić stadion (ŁĄCZNIE Z KLATKĄ !). Już nie mówię o wyniku, jaki powinien paść ;)
18 maja 2011, 09:25 / środa
Spoko , na ostatni mecz na T29 zamkna nam stadion :) powiedza, ze bedziemy chcieli krzeselka na pamiatke :)
18 maja 2011, 11:12 / środa
Mecz podwyższonego ryzyka, moga wystąpic "incydenty" :-)))
18 maja 2011, 12:10 / środa
Mecz podwyższonego ryzyka, moga wystąpic "incydenty" :-)))

Znasz juz skład? skont wiesz że zagra Bedi Buval? to chyba o nim mozna powedzieć że jest incydentem?
18 maja 2011, 12:27 / środa
santtin akurat to czy jest moda na Lechię nie powinno mieć wpływu na frekwencję.
Chodzi o to by jak najwięcej ludzi mogło obejrzeć ten mecz.Zwłaszcza starszych kibiców,którzy chodzili na Lechię dawno temu a zwielu przyczyn przestali.Znam wielu ludzi,którzy nie chodzą na mecze z powodów finansowych po prostu.Jak taki człowiek ma kilkaset zł emerytury to po prostu go nie stać.Takich sa tysiace,informacje o Lechii czerpia tylko z gazet i relacji znajomych.Ale oni też sa częscią naszej historii,Ci którzy zapełniali Traugutta 29 w latach 50,60.....i chociaz nie bywaja na meczach,nie jeżdzą na wyjazdy to są kibicami Lechii.Dlatego tu klub powinien wyjść naprzeciw i ustalic niskie ceny biletów chociaż dla emerytów albo nawet za free!Niech taki dziadek jeszcze raz popatrzy na ukochana Lechie i tyo grająca o puchary.Mój ojciec niestety nie doczekał...
To ma być wydarzenie a nie zwykły ligowy meczyk.
18 maja 2011, 12:49 / środa
Mam nadzieje ,ze wladze klubu i Wy,godnie pozegnacie T29.Ja pamietam mecze sprzed wielu lat.Odbywaly sie glownie w niedziele o 11-tej.Mieszkalem na starowce,wiekszosc chlopakow po porannej mszy(albo nawet nie)jechala 2-ka na Lechie.Tak ,sentymety wracaja,siedzialo sie na gazetach,czasem cos ludzie pili,ale atmosfery nie zapomne.Nogi mi sie trzesly przed meczem z nerwow.Niewazne,czy byla to III-a liga czy II-ga.Pamietam jako szczawik ,mecz z Gornikiem Zabrze(lata 60 te),palilismy gazety po meczu ze szczescia,bylo 0:0...,z Polonia Bytom(2:3),U nas Sztuka,w Polonii Szymkowiak na bramce.Czasy wspaniale ,mimo komuny.Ze wzgledu na miejsce zamieszkania(daleko od Europy),jestem na Lechii tylko sporadycznie.
18 maja 2011, 12:51 / środa
Ja mam w dupie ile osób będzie. Po prostu marzy mi się atmosfera jak na meczu ze Zniczem czy Stalówką.

Do tego potrzebne jest zawieszenie protestu, bo bez dopingu.. pożegnanie T29 traci WSZYSTKO.
18 maja 2011, 14:31 / środa
1945__ Zgadzam się w 100% to jest nasze wielkie pożegnanie;)
18 maja 2011, 15:07 / środa
Mam nadzieję, że będzie komplet, mecz o stawkę i pełny doping przez 90 minut:)

Inna sprawa, że nie do końca wierzę w "wieczne" rozstanie z T29, nikt nie ma pewności, że np. przez następne 20 lat będziemy bez przerwy w ekstraklasie, a w przypadku spadku z ligi granie na Letnicy dla 3-4 tys. ludzi może być zwyczajnie bez sensu.
18 maja 2011, 15:29 / środa
znajac poziom marketingu LG i zaangarzowania w pozyskiwanie nowych"klientow"pod katem PGEareny marnie widze to pozegnanie z T29 od strony oprawy i rozmachu...

zrobic swego rodzaju festyn i popisac sie czyms czego sie nie spodziewamy...np wstep gratis na mecz,okoloboiskowe place zabaw dla dzieciakow,jakis koncert dla malolatow,od samego rana konkursy itp....tak by w ten dzien stadion pekal w szwach

oczywiscie zaproszenie waznych ludzi ktorzy cos znaczyli dla Lechii...pilkarzy,trenerow...ma byc FETA a nie pogrzeb

no ale jak na wstepie...takie rzeczy nie z tym dzialem marketingu;-))))
i potem placz ze na arenie 10tysia ludzi bedzie chodzic...ech
18 maja 2011, 16:14 / środa
Popieram zróbmy festyn i zaprośmy Donalda jako gościa honorowego !
18 maja 2011, 16:37 / środa
masz racje.swietny pomysl.juz moje serce radosnie szybciej bije na sama mysl o wizytacji konDonka

mowiac o ludziach "waznych" nie mialem rzecz jasna na mysli konfidentow typu bolek czy farbowanych lisow tfuu kaczorow donaldow
18 maja 2011, 17:22 / środa
Tak jak pisze d.g. jest sporo ludzi,zwłaszcza starszych których po prostu nie stać na bilety,a chętnie by sobie na Lechię poszli.Może jakieś mega obniżki na ten ostatni mecz?Realne?
18 maja 2011, 17:28 / środa
18 maja 2011, 17:33 / środa
co jak co ale na ten mecz klub mógłby zrobić wstęp wolny.
18 maja 2011, 17:44 / środa
dla kogo Lechia jest wazna,to kupi bilet.duza czesc posiada karnety.nie widze potrzeby zrobienia wolnego wstepu na stadion.jaki mialoby to sens?pewnie niektorzy napisza,ze w ten sposob pojawily by sie na stadionie nowe twarze.chyba nie o to chodzi,zeby zaraz ludzi Lechia dajac darmowe wejsciowki.ja jakos kupowalem bilety od samego poczatku i na Lechie chodze nadal.takich jest wielu.mysle,ze dobre wyniki zespolu i atmosfera na Lechii taka jaka byla na Lechii w latach 80-tych spokojnie zapelnila by stadion w Letniewie.jesli chodzi o temat glowny,to zal opuszczac Traugutta.duzo wspomnien-meczy,wydarzen,kumpli ktorych juz nie ma wsrod nas.mysle,ze fajnie by bylo-gdyby klub rozdawal jakas drobnostke na ostatnim meczu,zwiazana z Traugutta.nawet glupie zdjecie stadionu ze flaga Lechii...
18 maja 2011, 17:47 / środa
zarazac Lechia-mialo byc.sorki za literowke.
18 maja 2011, 18:47 / środa
wolny wstęp bez sensu. Jeśli już to dla ludzi po 50-tce, którzy w latach 70, 80 tworzyli pokolenia LG, a których teraz nie stać na wejściówkę.

Przede wszystkim mecz powinna poprzedzać mega akcja reklamowa.

Dobrze by było zniesć na ten mecz podział na sektory, by każdy, niezależnie od posiadanego karnetu mógł usiąść gdzie chce.

I najważniejsze- 3 młyny. Chronologicznie- na przeciw krytej, pod zegarem, łuk między prostą a zegarem. Każdy mógłby udać się tam gdzie zostawił najwięcej zdrowia, miejsce z którym wiażą go największe emocje. Są pewnie tacy, którzy zaliczyli wszystkie 3:))
18 maja 2011, 19:07 / środa
:-)
18 maja 2011, 19:19 / środa
larsen70, pogadaj ze swoimi kolegami z komendy, teraz rzad zniszczyl kiboli to maja chyba troche wolnego w pracy, moze oni mogliby rozdawac ulotki twojego projektu.
18 maja 2011, 21:15 / środa
>>1945__
18 maja 2011, 12:51 / środa

Do tego potrzebne jest zawieszenie protestu, bo bez dopingu.. pożegnanie T29 traci WSZYSTKO.<<

Tylko że u nas lepszy doping jest wtedy, kiedy nie ma on formy zorganizowanej.
Ostatnio przecież poza młynem do dopingu dołącza się tylko łuk od krytej, na prostej to pojedyncze osoby. W dodatku nawet sam młyn to właściwie tylko środek sektora, ludzie na bokach łuku od prostej od jakiegoś czasu wyraźnie odpuszczają (a podobno to też młyn).
Tymczasem podczas ostatniego meczu (kiedy był protest) darła się cała prosta, a nawet kryta coś tam pomruczała.
To przypomina czasy sprzed jesiennego protestu, gdy młyn był za bramką. Owszem - młyn miał wtedy mniejszą siłę, ale za to atmosfera była jak na ostatnim meczu - głośny doping spontaniczny wszędzie - i na łukach i na prostej (a czasem i kryta coś krzyczała).
18 maja 2011, 21:38 / środa
Moze jest tak dlatego ze w wyniku nagłosnienia młynarza, słychać jego bluzgi na nie dopingujących, które wcale nie działają mobilizująco a wręcz odwrotnie (niestety chyba młyn sobie nie zdaje z tego sprawy). Akurat mnie to nie dotyczy, bo czasem czuje sie jak solista pod zegarem, jednak wiele osób po tekstach lecacych z łuku milknie.
Natomiast spontan jak na ostatnim meczu nieźle wyszedł cała okolica ryczałą, choć pod koniec zabrakło juz inwencji ( i tu własnie przydałby sie młynarz, który wyczuwa odpowiedni moment do zaminy repertuaru).
Podsumowując mysle jednak ze powinien byc zorganizowany doping na ostatnim meczu, gdyż wielu ludzi bedzie zdawało sobie sprawe z powagi chwili i bardziej sie wysili w temacie dopingu, jednak trzeba tym pokierować.
A protest? No coż - napisałem o tym gdzie indziej.

TYLKO LECHIA!

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.011