Gdańsk: piątek, 18 października 2019
FORUM
Podstrony:

Widzew Łódź - LECHIA GDAŃSK 25.05 g. 19:00

strona 5/7

25 maja 2011, 20:58 / środa
Jebane malkątenty!Sezon był super!Popłaczcie się!
menda lepiej być wyznawcą Kafara,niż wyznawcą arki jak Ty frajerze
I chuj.. pech na maksa dziś.. dwie poprzeczki i słupek.. do tego gol Bajica(prawidłowy) - nieuznany..

Jest jeszcze szansa na puchary.. poza tym, skończcie kurwa płakać. Celem było szóste miejsce i pewnie będzie.. jak zespół ma być budowany tak jak jest do tej pory, to niech tak będzie. Krok po kroku i doczekamy się Europy w Gdańsku.
Brakowalo szczescia. Trudno :/ Teraz trzeba to zobaczyc jak wyglada w tabeli i pomyslec czy jeszcze sa szanse na podium...
25 maja 2011, 20:59 / środa
Kurwa mać! Z Zagłębiem trzeba wygrać, innej opcji nie ma. Inaczej nawet 6-go miejsca nie będzie.
25 maja 2011, 21:00 / środa
Ja powiem tylko tyle - takiej okazji jak w tym sezonie kopacze nie będą mieli już długo, bardzo długo. Niestety.
Czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham Cie w sercu moim LECHIA i na dobre i na zle
Klub powinien pisac odwolanie odnosnie nieuznania prawidlowo zdobytej bramki.
25 maja 2011, 21:01 / środa
No trudno, szkoda mielismy szanse ale co zrobic. Uda sie moze w nastepnym sezonie. Nie plakac, jestesmy nawet wysoko a sledziki spadaja :D :)
Teoretycznie jest jeszcze szansa wbić się do pucharów z 4 miejsca, ale wątpię, żeby Jaga u siebie z Ruchem przegrała, bo to, że Legia wygra z Bytomiem jest raczej pewne.
t-t z tego co zdążyłem zauważyć w powtórce, to Bajic był wychylony do przodu,więc była prawidłowo nieuznana-ale zobaczy się jeszcze raz
25 maja 2011, 21:02 / środa
Panowie szansa jest ale legia musi wygrać!!! wtedy wskakujemy na 4mc jak wygramy z lubinem nawet jeśli jaga wygra
Ruch juz o nic nie gra więc w Białymstoku nie wygra. Legia też gra z praktycznie zdegradowanym Bytomiem. Jedynie nadzieja że Arka wygra we Wrocku :) Ja życzę Śląskowi wicemistrzostwa. Orest to fachowiec i myśle ze nie zmarnuje szansy.
25 maja 2011, 21:03 / środa
Na chuj wy sie jaracie tym ze Arka spada ? niektorych to bardziej podnieca niz sytuacja Lechii. Troche zenada
25 maja 2011, 21:04 / środa
Śląsk - Arka
Jagielonia - Ruch
W którymś z tych spotkań musi przegrać gospodarz żebyśmy awansowali.
Szanse małe.
No oczywiście my musimy wygrać z Zagłębiem.

A piłkarzom dziękuję za walkę.
Daniel LP
Panowie szansa jest ale legia musi wygrać!!! wtedy wskakujemy na 4mc jak wygramy z lubinem nawet jeśli jaga wygra

W tym przypadku to my zostajemy na piatym miejscu.
Wierze caly czas. I bede wierzyc do konca.
W życiu jest tak, że zazwyczaj suma szczęścia wychodzi na 0.

I kiedyś się trzeba było spodziewać, że po ostatnich mega-fartach w końcu się odwróci... niestety wypadło na dziś. Zwłaszcza że inne wyniki znów znakomicie się dla nas ułożyły... wystarczyło wygrać.

Szczególnie bolą te poprzeczki i słupek Vucko.
25 maja 2011, 21:05 / środa
Wg mnie spalonego nie bylo, ale pisanie odwolania? Nie ma sensu niestety :( Nie ma co dywagowac teraz - trzeba tylko w niedziele wygrac z Zaglebiem a co bedzie to bedzie. Mam nadzieje, ze nasze grajki wiedza, ze to bedzie pozegnanie z T29 i wiedza tez ile to dla nas znaczy! TYLKO ZWYCIESTWO!
Daniel co Ty pierdolisz za głupoty ? Żubry maja 2 pkt nad nami ! pomyśl
@Daniel LP, tylko, że Jagiellonia ma 45 pkt i bilans bramkowy +5, a my mamy 43 pkt i bilans +2, więc jak Jagiellonia wygra to możemy i 50-0 z kretami wygrać i nic nam to nie da. Aktualna tabela:

odnośnik

Jesteśmy na 5.
t-t a słyszałeś by takie odwołanie zostało uznane?

Wygrać z Zagłębiem i liczyć na przegraną Jagiellonii
Wina kibola!

Sezon naprawdę udany. Kafarski jest świetnym trenerem a po kopaczach widać, że choć czasem umiejętności nie starcza to i tak woli walki pod dostatkiem.
czas sie obudzic wicemistrzostwo poszlo sie jebac, limit szczescia wyczerpany teraz nasze grajki doprowadzili do tego ze trzeba zyczyc arce zwysiestwa nad Śląskiem zeby grac w LE MASAKRA !
25 maja 2011, 21:06 / środa
@edwinsopot fakt źle napisałem, na pewno kibicowałem dzisiaj Lechii. Lipa jest tylko z tym że Polskie drużyny muszą zaczynać grę w pucharach w czerwcu jak liga zaczyna się w sierpniu. Trochę to psuje przygotowania. Pozdrawiam!
" czego Wy ryczycie jak jest szansa w ostatnim meczu?co prawda nie zależy to już tylko od Nas, ale szansa jest! " potwierdzacz ,10 lat temu graliśmy w A klasie , 3 lata siedzieliśmy w II lidze ;) , teraz mija 3 rok w Ekstraklasie , ( wciąż liczę na Puchary z racji tego , że zaważy ostatnia kolejka ) , czyli w następnym sezonie Puchary zawitają u nas , nie narzekajmy , Cieszmy się z tego co mamy .

Czy wygrywasz , czy nie ...
Co do miejsca które możemy zając po ostatniej kolejce to:

2. miejsce możemy zająć jeśli - przegra Legia,Śląsk, a Jaga w najlepszym wypadku zremisuje.
3. miejsce zajmiemy jeśli Jaga przegra a także Śląsk wygra lub Legia przegra lub na odwrót.
4. miejsce zajmiemy jeśli wygramy mecz, a Jaga przegra.
5. miejsce zajmiemy jeśli wygramy lub jeśli zremisujemy, a Widzew, Lech,Górnik, Polonia Warszawa zremisują lub przegrają.
6. miejsce i niżej zajmiemy jeśli nie wygramy a wygra ktoś z grupy : Widzew, Lech,Górnik, Polonia Warszawa.

Tak wyglądają nasze szanse.

W najgorszym wypadku grozi nam 8 miejsce.
moze uśmiechnie się do Nas szczęscie, i ruch wygra na białorusi.

Oby, obyyy
25 maja 2011, 21:07 / środa
dzwonić do Zieńka, żeby Niebiescy wyszarpali remis w Białym, my wygrywamy trzema golami z Lubinem i mamy puchary.

zresztą to nieważne, Lechię się kocha na zawsze bez względu na wyniki....
25 maja 2011, 21:07 / środa
Malcolm, jebnij sie w leb. Oby Slask wygral z kurwami i to wysoko. Tylko tego im zycze. Po raz setny powtorze, jestesmy sredniakiem, solidnym bo solidnym ale sredniakiem, do kurwy nedzy. To, ze byla szansa na Puchary to fajnie, przykre, ze teraz niektorzy cierpia bo w to uwierzyli.
25 maja 2011, 21:08 / środa
Lechia - Zaglebie 1
Ślask - Arka 1
Jaga - Ruch X2
Legia - Polonia Bytom 1X

i LE nasza
25 maja 2011, 21:10 / środa
Jak jaga zremisuje raczej będzie przed nami.
25 maja 2011, 21:13 / środa
a moze to i dobrze, bo nie bedziemy mieli kompromitacji z jakimis fajfusami z syberii czy innego tybetu;) i zaczniemy sezon w normelnym terminie, kiedy inni beda mieli juz pocharatane mikrocykle treningowe i meczowe. Może chociaz to na dluzsza mete wyjdzie Nam na dobre:)
ehh za dużo browarów, ide spac
Trzeba byc niezle porypanym zeby zyczyc Slaskowi przegranej ze sledziuchami. Wole 5 miejsce Lechii w lidze i spadek sledzi niz puchary dla Lechii i utrzymanie sledziuchow. Wazne sa teraz 3 pkt z Zaglebiem zeby godnie pozegnac Traugutta. Wazne zeby Slask pocisnal szmaty z gdyni a to oznacza ich spadek ale trytko i tak powie kto rzadzi w trojmiescie :D
Arka pewnie wygra we Wroclawiu. MUSI :)
25 maja 2011, 21:14 / środa
Jestesmy najlepsi,mamy najwspanialsza historie. Zaden klub nie zdobylby sie na degradacje do najnizszej ligi-tak jak nasza LECHIA ! Nie mozna nam niczego zarzucic, no chyba tylko tego ze z mozolem buduja nam mocny zespol Dajmy im jeszcze troche czasu-Nowy stadion nowe wyzawania,dla nich, dla nas! Pokazemy jeszcze wszystkim co to znaczy LECHIA GDANSK!
Pamietajcie NASZ CZAS NADEJDZIE

PS menda frajerze w-y-p-i-e-r-d-a-l-a-j WON siewco fermentu jebany
25 maja 2011, 21:15 / środa
Picnick, jesli Jaga zrobi remis a my przynajmniej 4:0 to raczej ich wyprzedzimy.
Dobrze prawisz Lechia1982.
Szanse na to, że Jaga przegra z Ruchem oceniam na 10%.
25 maja 2011, 21:16 / środa
Na co kurwa liczycie ? że białoruś przegra z o nic nie walczącymi hanysami ?
Ochłońcie sezon już z głowy czyli to co pisałem dawno - MINIMALIZM !
Mogli przejść do historii ale nie przejdą więc wszystko idzie zgodnie z planem - a plan był miejsca 4-6. Kopacze pewnie skończą na 5 więc premie zamrożone będą i sezon można uznać za udany.
25 maja 2011, 21:17 / środa
Jest jeszcze szansa, ale nawet jak się nie uda... to za rok powalczymy:)

Nie dopisało nam szczęście, ale nie możemy mieć go tyle co tydzień:)

Jest dobrze, a będzie lepiej:)
25 maja 2011, 21:17 / środa
ok zwracam honor, zapomniałem że w bezpośrednich jesteśmy na remis. Myślałem że tu lepiej wypadła Jaga. Pamięć dobra ale krótka :)
25 maja 2011, 21:18 / środa
Lipa jest, ze glupia kartke w Slasku zobaczyl Mila przez co nie zagra ze sledziuchami. A juz chcialem pisac mu maila zeby sie spinal na maksa i spucil sledzi z ligi heh
menda

W sumie to mnie ponioslo -sorry. Kazdy ma prawo do wlasnej opini. Tylko zastanow sie czasem czy warto ja wyrazac.
szkoda :-(

troche to u nas po sasiedzku podobnie jakby z jednej gliny

tak samo arka nie umnie walczyc o utrzymanie jak i Lechia o puchary

musza popracowac jeszcze na charakterkiem w koncu mieli podium na wyciagniecie reki.

ech to juz na 89 % pewne ze lipa - szkoda

pozrdo
Kurcze - jak wszyscy w Gdansku zaczna myslec, ze juz jest pozamiatane to na pewno nie wygramy. A potem sie okaze, ze byla szansa nawet w ostatniej kolejce i "szkoda straconej szansy". Musimy wygrac i juz. A przy okazji miejmy nadzieje ze gdzies indziej bedzie dobrze i bedziemy na pudle :)
25 maja 2011, 21:19 / środa
jaga remis Lechia wygra i jest ok
25 maja 2011, 21:19 / środa
Jak mamy szukac pozytywow i isc w minimalizm to oczywiscie brak LE
jest dla nas bardzo dobry jest czas na odpoczynek,
nie trzeba "na gwałt" transferow a jezeli dorzucimy spadek sledzi
to jest w czym topic smutki, aczkolwiek jeszcze za malo browca .....
25 maja 2011, 21:23 / środa
Jaga może odpuścić LE .brak stadionu.UEFA nie pozwoli grać na budowie.
25 maja 2011, 21:23 / środa
Śląsk pokona złodziejArke 2:0 , Jaga i Legia raczej zwyciężą, ewentualnie zremisują, jak pozostałe zespoły zagrają mecz życia, chociaż wątpię. 5 miejsce będzie nasze. Nikt nam pucharów nie obiecywał i nie jesteśmy na to gotowi z tym składem- a grać po to by grać to ja pierdole. Poczekajmy na nowy stadion, nowy sezon i zobaczymy za rok. Jak ktoś wyżej pisał- puchary jeszcze nie dla nas... ;) dla mnie jest bomba :D jest dobrze i dziekuje za ten sezon juz teraz. Wyluzujcie sie troche.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.010