Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Widzew Łódź - LECHIA GDAŃSK 25.05 g. 19:00

strona 6/7

25 maja 2011, 21:30 / środa
A ja powiem tak - może to i dobrze, choć serce chciałoby pucharów, to dla tej drużyny lepiej byłoby być chyba w tym roku poza pucharami - patrząc jak jest budowana ta drużyna (spokojnie i z głową), to lepiej dla niej jak nie zacznie grania w czerwcu, co według mnie odbiło by się czkawką na przyszłym sezonie w naszej lidze - wolę, żeby odpowiednio wzmocnić tą ekipę w przerwie, tak, aby "rozwaliła" naszą ligę w przyszłym sezonie i wtedy spokojnie iść na Europę - "co nagle, to po diable" - chyba nie chcemy tu drugiego Wojciechowskiego i drużyny jednego sezonu, tak jak się rozwijamy, to według mnie dobra droga, a póki co - dzięki zawodnikom za wolę walki, a szczególnie Nowakowi, Surmie i Traore, a z Lubinem jestem pewien, że wygramy ...
25 maja 2011, 21:32 / środa
Def zgadzam się z twoim postem w 100%.Chciałem napisać podobny.Co będzie to będzie będą puchary będzie fajnie nie będzie to też nic się takiego nie stanie.Co sezon widać progres i to jest ważne.Ale w lecie MUSZĄ być MOCNE wzmocnienia.Czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham cię! Pozdrawiam
25 maja 2011, 21:32 / środa
Jeśli Jagiellonia zremisuje, Lechia wygra i wygra również Widzew, to w LE niestety będzie grał Widzew.
25 maja 2011, 21:34 / środa
Ale jest coś takiego, że jak się jest na fali to trzeba to wykorzystać. W przyszłym sezonie może być różnie. Awans do pucharów tak realny może już nie być. Z drugiej strony gra w pucharach może być kolejnym kamieniem milowym, ale też zwykłą kompromitacją.
25 maja 2011, 21:34 / środa
Widzew gra z Górnikiem nie wygra.
25 maja 2011, 21:35 / środa
Nie.
25 maja 2011, 21:37 / środa
t-t specjalnie dla ciebie nastepnym razem bede pisal doslownie zebys mogl wylapac sens wypowiedzi
25 maja 2011, 21:42 / środa
teraz trzeba wygrac z lubinkami i liczyc na porazke lub remis jagi
25 maja 2011, 21:43 / środa
Ja doskonale wylapalem o co Ci chodzilo, niemniej nawet w takiej postaci pisanie o Slasku nie powinno sie tu pojawiac. :)
25 maja 2011, 21:47 / środa
NAJLEPSZA OPCJA NA OSTATNIA KOLEJKE
Bełchatów Cracovia 0:2
Górnik Widzew 0:0
Jagiellonia Ruch 0:1 lub 0:0
Lechia Zagłębie 4:0!
Lech Korona 1:1
Legia Polonia B. 1:2
Śląsk Arka 4:0
Wisła Polonia W. 3:1

i le Nasza;)
25 maja 2011, 21:55 / środa
Szkoda, szkoda, szkoda! Limit szczęścia wyczerpał się w najgorszym momencie...:(
Brawo dla chłopaków za walkę, dwie poprzeczki, słupek, nieuznany gol, mogło byc pięknie, ale i tak uważam, że sezon bardzo udany. Co prawda zostały matematyczne szanse i jeszcze nie koniec, ale cięzko w nie wierzyć. Chwała graczom za niezapomniane momenty z tego sezonu! Za mecz z Górnikiem i oba z Legią, za piąte zwycięstwo i zwycięski remis z szparką, za niesamowity mecz z Koroną i Lechem, za drugi z rzędu półfinał PP. Mamy wyraźny progres i za rok walczymy o majstra!! :)))
Ps. wiem, wiem jeszcze nie koniec i nie czas na podsumowania...:)
25 maja 2011, 21:59 / środa
t-t postaram sie juz nie pisac takich komentarzy,
żebyś już nie musiał krzyczeć na mnie ;-)
25 maja 2011, 22:01 / środa
@dręczyciel jak dobrze licze to czołówka Wisła Śląsk Lechia :-))))
25 maja 2011, 22:09 / środa
i wcale nie taka nierealna:]
25 maja 2011, 22:33 / środa
cicho baby ,została jeszcze jedna kolejka !
25 maja 2011, 22:39 / środa
Tomasz Kafarski: - Gratuluję Widzewowi i trenerowi Michniewiczowi zwycięstwa. Mecz mógł się podobać, było dużo sytuacji podbramkowych, ale nam żadnej nie udało się wykorzystać. Dlatego przegraliśmy.

Czesław Michniewicz: - Podobnie jak moi zawodnicy jestem bardzo szczęśliwy, że udało nam się wygrać z bardzo dobrym zespołem. Wcześniej narzekaliśmy trochę na brak szczęścia w przegranych meczach, ale dzisiaj to nam szczęście dopisało. Lechia miała więcej sytuacji, jednak determinacja i właśnie szczęście sprawiły, że to my wygraliśmy.Cieszymy się też z tego, że udało się dołączyć do ligowej czołówki, choć jeszcze kilka tygodni temu broniliśmy się przed spadkiem. Na pewno trochę żałujemy, że nie strzeliliśmy dzisiaj drugiego gola, który przechyliłby na naszą korzyść wynik dwumeczu z Lechią. Jest jednak jeszcze jedna kolejka, w której wiele może się wydarzyć
25 maja 2011, 22:40 / środa
poraz pierwszy raz na wiosne w meczu

"zabraklo ostatniego podania"
25 maja 2011, 22:42 / środa
galeria z meczu odnośnik
25 maja 2011, 22:59 / środa
Jagielonia umoczy my wygramy i Jedziemy :)
25 maja 2011, 23:06 / środa
Szkoda, bardzo szkoda, ku... mać jak bardzo szkoda!
O meczu i o walce naszych się nie wypowiadam bo dzięki pzpn-om i innym decydentom oglądałem dziś najważniejszy mecz Lechii zamiast w Łodzi -to jakieś je... skruty w tv.
Został ostatni mecz, fety pewnie nie będzie(może), ale po raz ostatni idziemy na T29!
Straszne ,że nawet po zwycięstwie może być ciężko o radość.
25 maja 2011, 23:15 / środa
Jak ktoś dobrze wcześniej napisał, Lechia musi wygrać trzema bramkami przy remisie Jagi i najwyżej remisie Widzewa.

Niby trudne, ale nie niemożliwe. Z drugiej strony - trochę realizmu. Po nastu latach tułaczki po niższych ligach głupio by mi było narzekać na sezon, w którym dwa razy pojechaliśmy Legię, raz Kuchenkorza (jakby nie było - mistrza kraju), o meczach ze Śledziami u nas i w Gdyni nie wspominając. Do tego wciąż walczymy o puchary.

A więc: "Czy wygrywasz, czy nie..."

Teraz tylko godnie pożegnać T29. Mam nadzieję że Lwy zawieszą protest, a cała Polska kibolska uszanuje tę decyzję.
25 maja 2011, 23:21 / środa
t-t jeżeli ta przegrana jest winą Pietrowskiego (jak napisałeś) to chyba w ogóle się nie znam na piłce kopanej :> Poprostu czasem trzeba być bardziej obiektywnym w wyrażaniu Swoich spostrzeżeń!!
25 maja 2011, 23:25 / środa
Gdzie sędzia tam widział spalonego :) cóż, szczęście musiało się kiedyś wyczerpać - teraz godnie pożegnać Traugutta, chociaż niedosyt pozostanie po tym sezonie. Spory niedosyt.

Chociaż póki piłka w grze.... :))))
25 maja 2011, 23:31 / środa
Dużo osób , przekreśliło już szanse Lechii na Puchary ;) Coś czuje , że będzie niespodzianka , awansujemy do LE i ciśnienie podniesiemy Dziadom z pzpn-u bo nie od dziś wiadomo , że Nas nielubią ;) Szkoda tego meczu , 2 poprzeczki + słupek , + Nieuznana bramka ( moim zdaniem prawidłowo zdobyta ) . Ale Szacunek za Walke , Ambicje trzeba Piłkarzom oddać , bo walczyli i po sytuacjach widać , że coś grali , poprostu zabrakło Szczęścia . Szkoda tylko , że w tym Najważniejszym meczu ;) Niech spiker na Zagłebiu niepodaje wyniku , żeby Nasi się niepodłamali w razie bramki dla jagi , ciśniemy zagłebię , ruch strzela bramke w 93 minucie i FETA ! ;)
26 maja 2011, 00:03 / czwartek
Ja rowniez uwazam, ze bedzie dobrze. Damy rade. W przyszlym sezonie bedziemy grac w Europie.
26 maja 2011, 00:28 / czwartek
Pines...
Masz racje z bramką Bajicia bramka zdobyta jak najbardziej prawidłowo... Liczy się moment podania, a w powtorkach jest już nawet jak piłka odchodzi od nogi i Bajic jest równo z obrońcą... Nie oglądałem Ligi + Extra ale wydaje mi się że kolosalny błąd liniowego...
Trudno się mówi nie zawsze się wygrywa, limit szczęścia dany nam za mecze z Wisłą, Koroną i inne przegrane/zremisowane przez sędziego już się wyczerpał...
26 maja 2011, 00:36 / czwartek
w Multilidze również uznali, że gol Bajicia powinien zostać zaliczony.

Mówicie, że limit szczęścia się wyczerpał... Wątpię żeby to było szczęście. Właściwie w każdym meczu zaczynamy coś grać w końcówkach i to nie przypadek, że właśnie wtedy tyle goli strzelamy. Dzisiaj też mieliśmy mnóstwo sytuacji. Szkoda słupka, poprzeczek, a przede wszystkim nieuznanej bramki. Nawet Michniewicz przyznał, że Lechia była lepsza...
26 maja 2011, 00:37 / czwartek
P.S Może jestem głupi albo mi się wydaję ale gol został nieuznany przez głównego, liniowy "poszedł" za akcja, a z tego co wiem spalonego wskazuje się od miejsca jego "wykonania" a nie zetknięcia z piłką
26 maja 2011, 00:40 / czwartek
Szczescie szczesiem, ale nie mamy farta co do takich sytuacji. Niechnikt nie pieprzy o farcie z meczow z Arka czy Lechem. My to wypracowalismy i juz. A dzis byl shit. Ole the Clash :)
26 maja 2011, 00:42 / czwartek
Po co te płacze, sezon jeszcze trwa.
Gramy do konca a w niedziele sobie popłaczecie, albo i nie :)

TYLKO LECHIA!
26 maja 2011, 00:49 / czwartek
Co ciekawe Górnik podobnie jak Lechia przegrał na wyjeździe 1-0 po wygranym meczu ( Górnik 3-1 Śląsk i Lechia wiadomo 2-1 w niedzielę ) dosyć ciekawa sytuacja.Co prawda Górnik grał w piątek ze słabszym zespołem niż Widzew także nie tylko My straciliśmy jakiś procent szans,a co do Lechii to przez jedną akcje Widzewa i fatalną stratą bramki,która ustawiła mecz.Mogło to całkiem inaczej wyglądać no ale cóż .. w końcu musiał nadejść czas spłacenia kredytu w postaci szczęścia jakim zostaliśmy obdarowani w derbach czy chociażby w Kielcach.
26 maja 2011, 00:51 / czwartek
Rzecz jasna chodziło o środowego przeciwnika a nie o Śląsk :)
26 maja 2011, 01:22 / czwartek
Ktoś tam napisał że Widzew nas przeskoczy jak bedziemy mieli tyle samo pkt. A przypadkiem w pierwszej kolejności nie liczy się bezpośredni pojedynek ?
26 maja 2011, 01:32 / czwartek
Liczy się.
26 maja 2011, 01:58 / czwartek
właśnie wróciłam z łodzi powiem wam że w tym meczu mieliśmy takiego pecha że aż nie możliwe. 2 poprzeczki 1 słupek nie wiem. Nowak miał idealna sytuację ale jakoś kaniecki wybronił. Nie wiem jak to było dokładnie z Marko bo nie widziałam dokładnie szyttacji ale szkoda. Chłopaki byli załamani jak schodzili do szatni. Najbardziej to pietrek nie mógł przeżyć bo przecież to jego błąd zaważył. Niestety . Jest teraz przykro i należy tylko się łudzić że ktoś coś spieprzy na nasza korzyść.
26 maja 2011, 03:07 / czwartek
wszystko pieknie poza tym, ze nie wiem o jakim farcie w Kielcach piszecie. Pierwsza bramka po rogu ktorego nie powinno byc, druga ze spalonego. Wiec to raczej Korona powinna sie cieszyc, ze dwa gole strzelila. A pejsy dzisiaj? Chuj im w zydowska morde. A na dokladke, a wlasciwie glowne danie sledzie w Oliwie :)
26 maja 2011, 04:44 / czwartek
Tak jak sie obawialem, PZPN zalatwil Lechie jak chcial dajac w kluczowym meczu sedziego oszusta. Zreszta po raz kolejny tak sie stalo. Walek zalatwil w meczu z Lechia mistrzostwo dla Wisly a teraz oddalili Lechie od pucharow. Terminarz jest bardzo niekorzystny, wszystkie druzyny przed Lechia graja raczej ze slabymi druzynami. Jaga gra z Ruchem ktory dobrze gra tylko w Chorzowie. Wiec niech Lechia osiagnie to swoje 5-6 miejsce i premie beda do wyplaty.
26 maja 2011, 08:05 / czwartek
Niezalogowany , ktoś już tu wspominał , że to nie szczęście , tylko wyszarpane przez Piłkarzy punkty ! Szczęście to może i było tylko w Kielcach przy 1 Naszej bramce ( samobójczej ) a tak to Walka i Determinacja Piłkarzy ! ;) Na pocieszenie przypomne , że arce do utrzymania brakuje 2 punktów z Nami ;)
26 maja 2011, 08:08 / czwartek
gol Bajicia - ewidentny błąd sędziego, który być może pozbawia nas pucharów.
spalonego nie było a sędzia liniowy był bardzo dobrze ustawiony
odnośnik

inna sprawa, że długo sie liniowy wahał czy podnieść chorągiewkę, podniósł ją dopiero gdy wiadomo, że pada gol
odnośnik

Widzewowi z kolei należał się karny za rękę Bąka, tyle, że Bajic bramkę strzelił a karnego trzeba jeszcze strzelić

W niektórych meczach (Arka, Korona) mieliśmy w tym sezonie mnóstwo szczęścia, w meczu z Widzewem szczęścia nam nie zabrakło, bo stworzyliśmy sobie mnóstwo sytuacji, zabrakło zwyczajnie skuteczności :)
26 maja 2011, 08:11 / czwartek
Konik 007, Widzew nas przeskoczy jeśli będziemy mieli tyle samo punktów co Widzew i Jagiellonia (46 punktów). Rozumiesz?
26 maja 2011, 08:14 / czwartek
Życie jest przewrotne. Wygrana Szparki może dać nam Puchary, a i derby dzięki temu będą na Letnicy :)
Jebie mnie gadanie, że nic się nie stało, bo będziemy na Puchary jeżdzić do przyjaciół z Krakowa i Wrocławia. Szanuję zgody, ale jak dla mnie TYLKO LECHIA!
26 maja 2011, 08:19 / czwartek
Radwan , raz na wozie a raz pod ;) Przegralśmy , nawet jak niebędzie Pucharów to jedziemy Dalej ! Wzmocnienia , i JAZDA w następnym Sezonie .
26 maja 2011, 08:22 / czwartek
przede wszystkim - BRAWA DLA DRUŻYNY ZA TEN MECZ. Podobnie myślałem jeszcze tylko raz w tym sezonie - po meczu na Wiśle Kraków, w którym do wysokiego zwycięstwa Wisły przyczynił się sędzia,

ale wczoraj Lechia naprawdę chciała i próbowała, zabrakło skuteczności.
26 maja 2011, 08:31 / czwartek
i zabrakło też wspomnianego Szczęście ( poprzeczki i Słupek ) , ale niema co płakać , taka Jest Piłka ! ;) Ważne , że Chłopakom zależało i walczyli .
26 maja 2011, 08:47 / czwartek
Nie no kurwa nie wierze w to co czytam ! Jak możecie Braciom z Wrocławia życzyć porażki z najbardziej skurwiałym klubikiem w tej lidze ? Kto życzy wygranej klubikowi który jest w stanie historie pozmieniać byle coś sobie dodać ? Pierdolić te śmiecie TYLKO ZWYCIĘSTWO ŚLĄSKU ! Wbijcie tym kurwom ostatniego gwoździa do trumny !
A Lechia niech gra swoje wygra ostatni mecz i nie ogląda się na innych, co będzie to będzie. Mieli taka sytuację że wszystko zależało od nich więc pretensje niech maja tylko do siebie. Trudno przeżyliśmy wiele gorszych rzeczy przeżyjemy i to że nie będzie pucharów.
TYLKO ZWYCIĘSTWO - LECHIO i ŚLĄSKU !!!
26 maja 2011, 08:54 / czwartek
Arka jest totalnie rozbita i na 99% przegra ze Śląskiem (i bardzo dobrze), bardziej liczyłbym na porażkę Jagi z Ruchem.
Co do meczu z Widzewem... brawa dla chłopaków za walkę. W niedziele z Zagłębiem 3 punkty, kto wie co nam przyniosą :)
26 maja 2011, 09:10 / czwartek
Tylko, że Arka musi wygrać więc niezależnie od składu i poziomu morale na pewno pojedzie do Wrocławia walczyć o zwycięstwo, bo po prostu nie ma innego wyjścia.

Śląskowi wystarczy remis, ale już porażka może go wyrzucić poza puchary.

a Ruch nie gra o nic, poza wyższym miejscem w lidze na koniec a to dość słaby motywator w meczach wyjazdowych.

Więc jesli chodzi o mobilizację, to raczej wyższa będzie w Arce niż w Ruchu.
26 maja 2011, 09:20 / czwartek
Ja to widzę tak:

Bełchatów ogrywa Srakowie, GKS od 5 meczy bodajże nie wygrał, więc w końcu musi się przełamać, a wiadomo jak gorsza część Krakowa gra na wyjazdach.

Śląsk - Arka: remis, 0-0, i śledzie cieszą się bo jeden punkt daje im utrzymanie ale przychodzi 93 minuta spotkania i:

Legia traci bramkę z Bytomiem i przegrywa 1-0:) (Bytom też od 5 meczy nie wygrał, a Legła poczuje się zbyt pewna)

Bytom się utrzymuje a wiadomo kto spada;)

Jaga remisuje z Ruchem (Ruch ostatnie 3 mecze przegrała ale takie odczucie że teraz nie przegra:)

I tabela wyglądała by następująco;p

1 Wisła!!!
2 Śląsk!!!
3 Lechia!!!
.......
15 arka!!!
16 srakovia
26 maja 2011, 09:21 / czwartek
Jestem za Śląskiem w 100% , i Mają wygrać z złodziejami jak najwięcej ! Jeżeli ruch niewygra to pucharów niema .

arka KUTASIE ostatni MECZ w EKSTRAKLASIE !!!!
26 maja 2011, 10:05 / czwartek
Śląsk w przekroju całego sezonu zasłużył bardziej na tytuł wicemistrza niż Lechia, można powiedzieć niestety, ale przynajmniej zostanie w rodzinie. Śląsk był na dnie, przyszedł Orest, konsekwentnie szedl w górę tabeli i wspiął sie na aktualną pozycję. Lechia też była na podium, dużo wyników było na korzyść biało-zielonych, mielismy wszystkie karty w swoim ręku, ale na wlasne zyczenie stracilismy.

Pisałem tutaj jakiś czas temu że zwycięstwo z Kuchenkorzem nie bedzie miało wiekszej wartości jezeli nie wygramy w Łodzi i ze ten mecz bedzie kluczowy. Sprawdziło się. Osobiście typowałem remis, ale przy innych wynikach tej kolejki niczego w naszej sytuacji by to nie zmieniło. Wisła mistrz, Śląsk wicemistrz! Pozostaje nadzieja, która zawsze umiera ostatnia na 4 miejsce dla Lechii.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.021