Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

PAWEŁ NOWAK

strona 1/1

23 maja 2011, 16:48 / poniedziałek
Może i temat wyśmiejecie, może i temat do kasacji, nie wiem.
Ale wiem jedno, ten piłkarz zasługuje na to aby go oficjalnie pochwalić i oddać mu pełen szacunek. Nie wiem ile w nim wyrachowanego profesjonalizmu a ile miłości do piłki i klubu w danym momencie jednak jest on piłkarzem który wkłada w każdy mecz tyle serca, tyle walki, umiejętności że, chcialoby się życzyć tylko nam aby każdy z piłkarzy gdańskiej Lechii miał tego wszystkiego tyle ile ma Paweł. Świetnie widać jak Paweł się cieszy tą gra dla biało-zielonych, z każdej zdobytej bramki przez Lechie, po prostu widać że mu zależy. I w dupie mam to że zamienił kiedyś Wisłe na srakowie. To było kiedyś, los piłkarzy jest różny... W przypadku Pawła wiem i widzę jedno, oddaje całe swoje serce za jak najlepsze wyniki dla Lechii i za to mu chwała.
23 maja 2011, 16:55 / poniedziałek
Popieram w 100 % , najlepszy i najrówniej grający pomocnik Lechii w rundzie wiosennej !!! Brawo Paweł !!!
23 maja 2011, 16:57 / poniedziałek
W pełni podzielam Twoje zdanie na temat Pawła.
23 maja 2011, 16:57 / poniedziałek
Pawel BUZALA To Nasza Duma i Chwala !!!!!!!
23 maja 2011, 17:16 / poniedziałek
Najbardziej niedoceniany piłkarz w tej lidze :)
23 maja 2011, 17:21 / poniedziałek
Myślę że temat jest o wiele bardziej sensowny niż "niektóre" zakładane.Zwłaszcza że Paweł całe 90 minut haruje na maksa i umie kopnąć piłkę do celu(w głowie mam jego zagranie z Amiką jak podał piętką do Pietrowskiego no po prostu coś pięknego)a nie gra na alibi.Zresztą pochwalił bym jeszcze kilku graczy o Traore nie ma co pisać bo to oczywiste.Ale Surma(mózg drużyny),Vućko(ostoja spokoju w defensywie) i Lukjanovs(ma ciąg na bramkę) też dają z siebie wszystko i walczą o każdą piłkę dlatego myślę że należy ich pochwalić.
23 maja 2011, 17:43 / poniedziałek
Potwierdzam 1945%
Nie ma może zbytniego parcia na szkło, ale od Buziego podobno bardziej przystojny:) odnośnik
Na murawie zostawia całe serce. Dla mnie najwartościowszy zawodnik sezonu. Pełen szacunek za grę i może powinien zostać w klubie po zakończeniu kopania.
odnośnik
odnośnik
23 maja 2011, 18:18 / poniedziałek
miki_brzezno zauważ w jakiej formie był w tedy Deleu.... teraz już rzadko ( nieraz wogule ) się tak nie podłącza.
23 maja 2011, 20:30 / poniedziałek
Dla mnie Paweł jest najlepszym zawodnikiem Lechii w tej rundzie, przyćmił samego Traore. Ciesze sie ze niedawno przedłużył kontrakt nie robiąc fochów w stylu Pinokia.
Jesli tylko czesciej i skuteczniej strzelałby z dystansu to bedzie super.
Paweł tak trzymaj!

TYLKO LECHIA!
23 maja 2011, 20:50 / poniedziałek
No pewnie,że tak... dzięki niemu te punkty...
23 maja 2011, 21:14 / poniedziałek
odnosnie urody pawla co tydzien musze tlumaczyc mojej starej ( kiedy zmuszam ja do ogladania meczu i akurat pokazuja nowaka ) ze ladna miska jesc nie daje! dla mnie najwazniejsza figura u kafarskiego ciesze sie ze zostaje z nami na dluzej !!
23 maja 2011, 22:01 / poniedziałek
Bez cienia wątpliwości Paweł Nowak jest najlepszym piłkarzem Lechii. Dla mnie osobiście jego styl gry przypomina mi zawodników z wysp. 90 minut biegania, walki i gry do przodu. Poświęcenie, zaangażowanie i do tego skromność. Paweł szacunek za to co robisz dla Lechii.
23 maja 2011, 22:05 / poniedziałek
Wielki Szacunek Pawel !
23 maja 2011, 22:09 / poniedziałek
Surma i Nowak sa kluczowymi zawodnikami tej drużyny.W momentach kiedy druzynie nie idzie to jesli Nowak lub Surma nie poderwa tej druzyny to nikt jej nie poderwie.
Mecz ze Slaskiem przegrywamy 0-1 Surma idzie sam i konczy akcje dobrym strzałem zza pola karnego,Kelemen nie daje sie zaskoczyc
Mecz ze sledziami przegrywamy 0-2 Nowak podrywa druzyne do ataku strzelajac pierwsza bramke dla Lechii
Mecz z Korona przegrywamy1-2 Surma idzie do przodu strzela bramke na 2-2 a pozniej Nowak na 2-3 dla Lechii.
Dla Surmika trzeba szukac powoli juz nastepcy,zastapic tego zawodnika nie bedzie niestety łatwo
23 maja 2011, 23:29 / poniedziałek
Podpisuję się rękami i nogami.

Traore ma nieprzeciętne umiejętności i potrafi być bardzo widowiskowy, ale nie potrafi zapieprzać całego meczu, PAWEŁ NOWAK jest tym, który zapieprza, walczy, żre trawę, jest wszędzie - stara się włączać w każdy kontratak i akcję ofensywną a spośród zawodnikow grających z przodu, gdy tracimy piłkę, jako pierwszy wraca do gry destrukcyjnej.

Poza tym kilka ważnych goli, asyst i wiele naprawdę inteligentych podań i zagrań.
23 maja 2011, 23:45 / poniedziałek
Może jakis trans na ostatnim meczu z Lubinem w ramach podziekowania za wkład w wyniki Lechii w tym sezonie ?? np.NIE MA KOZAKA NA PAWŁA NOWAKA :)
24 maja 2011, 05:26 / wtorek
Trans nalezalby sie calej druzynie bo woli walki ostatnio im nie brakuje, dobrze zapierdzielaja i sie staraja. Kafar widze tez sie zwiazal mocno z klubem, czesto porusza temat kibicow, widac nie jest takim pierwszym lepszym z lapanki, dla ktorego to kolejny klub, kolejni kibice.

niemniej.... PAWEŁ wychodzi ponad szereg, takich pilkarzy potrzebujemy
24 maja 2011, 08:04 / wtorek
Oczywiscie ze mozna pochwalic wielu pilkarzy Lechii za ten sezon, jednak jak ktos tu juz napisal, Pawel wychodzi ponad szereg i prawda jest taka ze to on ciagnie ten zespol. Ciesze sie ze Pawlowi w Gdansku jest dobrze i licze na to ze u nas zakonczy kariere. Pozdro.
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.022