Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 29.05.2011 godz. 17

strona 1/6

24 maja 2011, 10:31 / wtorek
Będziee to pożegnanie Naszej Świątyni, mecz o Puchary , jeśli dopisze Pogoda , to myśle , że KOMPLET ludzi . Niewidze innej opcji niż 2 - 0 dla Lechii i Puchary ;)
24 maja 2011, 10:37 / wtorek
jutro też jest mecz ;)
24 maja 2011, 10:44 / wtorek
Proponuje rozpocząć akcje - "Wez babcie na mecz !" :D
Czyli, jesli kazda osoba kogos namowi do przyjscia na mecz - bedziemy mieli komplet na pozegnalnym meczu ;)
...a pozniej ta przyprowadzona osoba przyprowadzi inna itd...czyli według moich obliczen na nowy stadion okolo 100 tysiecy powinno juz walic.
A zakladajac, ze kazda z tych 100 tys. przyprowadzi jedna osobe to....

Do roboty ! Ja na niedziele, namowilem juz dwie osobe :)
24 maja 2011, 10:48 / wtorek
Uważaj z tym namawianiem bo się okaże że Budyń będzie musiał Maracanę na 200tyś ludzi budować...
24 maja 2011, 11:22 / wtorek
A tak całkiem serio mowiac - mysle, ze podczas tych dwoch meczow (ostatni na Traugutta i pierwszy na PGE) naprawde sporo osób może złapać bakcyl przychodzenia na Lechie. Takich osob, które nigdy nie przychodziło, albo bardzo rzadko. Dlatego mysle sobie, ze moze naprawde warto by posciagac znajomych, rodzine czy przysłowiowa babcie na te dwa mecze :)
Emocje i adrenalinę raczej mozna na nich zagwarantowac.

A jak komus to bedzie za mało - to mozna mu obiecac, ze po meczu bedzie mogl wbiec na murawe i ze jego zdjecia bedą pozniej w Wyborczej :D
O porannej wizycie ABW nie wspominac lepiej ...
24 maja 2011, 11:25 / wtorek
Szaby - do tej pory nie rozumiem dlaczego stadion nie bedzie nazywał sie Budyń Arena... Taka nazwa od poczatku wzbudzała by w przeciwnikach trwogę i szacunek ;)
24 maja 2011, 11:25 / wtorek
Agencja Bezpłatnego Wybudzania :D
24 maja 2011, 11:31 / wtorek
Z babciami nie przejdzie, bo kilka akcji sam na sam z Kapsą i będą zawały na trybunach.
24 maja 2011, 11:43 / wtorek
Dr Oetker czy inne Gelwe by musiało wykupić prawo do nazwy i wtedy moglibyśmy mieć Budyń Arenę - wtedy na pewno przeciwnicy trzęśli by się jak galareta, mieli kisiel w gaciach i rzadcy byli jak budyń ze strachu...
24 maja 2011, 11:49 / wtorek
Babciom co niektórzy dowody przed wyborami pochowali, a bez dowodu nikogo nie wpuszczą na stadion
24 maja 2011, 12:32 / wtorek
musimy działać by było nas jak najwięcej . Ale mnie nie daje spokoju jedno czy nasze Lwy Północy, odwieszą swoją decyzję czy też nie. Nie wyobrażam sobie pożegnania bez młyna ... Więc mam nadzieję że nie długo się dowiemy czy będzie organizacja czy też nie. Jak wygramy to będzie piękne pożegnanie:)
24 maja 2011, 13:12 / wtorek
Myślę że najbardziej w porządku i z twarzą byłoby takie zachowanie Lwów, aby napisali do OZSK list informujący o CZASOWYM zawieszeniu protestu - na 1 mecz - z tytułu godnego uczczenia dnia, w którym pożegnamy się z T29.

Wilk syty i owca cała....
24 maja 2011, 13:22 / wtorek
WSZYSCY NA T29 .!!!!

Ostatni mecz na naszym starym stadionie .!
24 maja 2011, 14:30 / wtorek
Zagłębie Lubin rozwiązało umowy z Michałem Stasiakiem i Grzegorzem Bartczakiem
Zarząd Zagłębia Lubin rozwiązał za porozumieniem umowy z Michałem Stasiakiem i Grzegorzem Bartczakiem.

Stasiak w obecnym sezonie w Zagłębiu rozegrał dwanaście spotkań ligowych i zdobył dwa gole. Bartczak wystąpił w ośmiu meczach Ekstraklasy.

źródło: Zagłębie Lubin
24 maja 2011, 14:39 / wtorek
Lechia - Pomezania 6:0 i awans do III ligi potem Kotwica - awans do II ligi, a następnie mecz ze Zniczem zakończony sprintem Dariusza Kubickiego i awansem do Ekstraklasy - pamiętne spotkania, które przeszły do historii. Spotkanie z Zagłębiem może być tym kolejnym zakończonym awansem do LE i godnym pożegnaniem z Traugutta.
Warunek jest jednak jeden trzeba wygrać w Łodzi, bo z Zagłębiem które praktycznie o nic nie gra jestem pewien że wygramy, może być nawet bramka Ivans'a strzelona uchem w 88 minucie.
24 maja 2011, 14:49 / wtorek
BastionPrawicy - sprint Kubicki zrobił z Odra Opole po wygraniu przegranego meczu :) kto był nie zapomni tego do końca życia :) a ze Zniczem to banda chuliganów wbiegła na boisko po ostatnim gwizdku :) chodzą słuchy że rudy chce zamknąć za to stadion na mecz z kretami ;) bo dostali info że może się to powtórzyć :)
Cóż żal będzie - nie jednemu łezka się zakręci w oku :(
24 maja 2011, 15:00 / wtorek
LGPG - mecz w Opolu niezapomniana sprawa ! Darek w tym płaszczu niczym batman:)
24 maja 2011, 15:16 / wtorek
Powtórka z historii czyli 4-2 dla Lechijki.
Wtedy awans - obecnie wicemistrz Polski lub 3 miejsce (zakładam zwycięstwo w Łodzi).
Łzy wzruszenia na T29, a potem feta na Długim Targu.
24 maja 2011, 15:26 / wtorek
Szampany lejące się na całej Długiej, race i petardy, Srebrne medale dumnie lśniące na piersiach naszych kopaczy, wygwizdane przemówienie budynia, donek przrprasza kibiców i obniża podatki...
Ech trzeba mieć marzenia.

My wierzymy tylko w BKS!
24 maja 2011, 15:30 / wtorek
to nie marzenia, tylko opis najbliższej niedzieli.
24 maja 2011, 15:51 / wtorek
przypominacie sobie pochod po awansie do ekstraklasy..jak ze stadionu sie szlo i psy nawet ruch wstrzymywaly..i pozniej na dworze Artusa piwko;) i spiewy...a teraz co sie bedzie dzialo to juz hoho glowka boloi...l4 w poniedzialek obowiazkowe;)
24 maja 2011, 17:44 / wtorek
pytanie do LP czy doping,flagi na meczu z Zagłebiem bedzie? ostatani mecz i pozegananie TG29 ma byc bez dopingu czy w normalnym klimacie
25 maja 2011, 21:12 / środa
ostatni mecz na T29;
obecność obowiązkowa!
25 maja 2011, 21:32 / środa
myślę, że jak nie będzie zorganizowanego dopingu, ani żadnej oprawy to będzie wielka kompromitacja na pożegnanie naszej świątyni, dlatego pytania o to czy będzie doping są raczej retoryczne tutaj
25 maja 2011, 22:02 / środa
Tak jest LGPG - kto był ten wie
odnośnik
Po ostatnim gwizdku sędziego Dariusz Kubicki sprintem odbył rundę honorową w garniturze wokół boiska. Gdyby zmierzono mu czas, najlepsi 400-metrowcy na pewno byliby pełni uznania dla szkoleniowca. Popularny "Kuba" potrzebował zaledwie 25 meczów w II lidze, aby przywrócić Gdańskowi ekstraklasę.

No cóż Kafarskiemu podobny sukces na miarę "Kuby" nie będzie raczej dany, ale cuda się zdarzają zwłaszcza w ostatniej kolejce :)
3:0 z Zaglebiem po bramce strzelonej przez Ivansa plecami czy uchem od śledzia w doliczonym czasie gry i bramka Zieńczuka w Białymstoku w 90 minucie na 1:1 w meczu Ruchu z Jagiellonią, a Śląsk fetuje wicemistrzostwo Polski przy Oporowskiej.
25 maja 2011, 22:08 / środa
A wiesz że tego nie widziałem, mimo wieku łzy płynęły jak u dzieciaka. Gdzie siedziałeś że to widziałeś ? bo chyba nie z tej relacji to wiesz ;) Poważnie nie mogę tego w głowie sobie przypomnieć. Ale cóż w Opolu też było godnie ;)
Pozdrawiam
25 maja 2011, 23:36 / środa
Teraz najważniejsza kwestia.

Trzeba zawiesić protest na ten wyjątkowy mecz.. innego takiego nie będzie! To jest ostatni mecz na Traugutta i NIE WYOBRAŻAM sobie żeby nie było dopingu w niedzielę...
26 maja 2011, 01:01 / czwartek
Ja tez nie...
26 maja 2011, 10:08 / czwartek
LGPG, jak zawsze byłem pod zegarem i grzecznie - jak pan premier przykazał - czekałem aż panowie z Taurusa otworzą bramy, także na murawie byłem jako jeden z ostatnich tego dnia. Jest gdzies w necie film z tego sprintu Kuby ale znalazłem tylko ta relację.

Jak ktoś ma telefon do Zienia to niech zadzwoni do niego, żeby zmotywował Ruch chociażby do remisu w Białymstoku.
26 maja 2011, 10:17 / czwartek
Jak będzie remis Jagi to jeszcze Widzew musi przegrać.
26 maja 2011, 10:24 / czwartek
Widzew nie musi przegrać, bo w bezpośrednim rozrachunku, a to najważniejszy element jeżeli dwie drużyny maja taki sam bilans punktowy jesteśmy przed nimi, bo u siebie wygraliśmy z nimi 3:1 a na wyjeździe teraz przegraliśmy 1:0 więc oni nam nie zagrażają w przypadku wygranej i Naszej i ich.

A Jagiellonia nie wygra, o to trzeba się modlić.
26 maja 2011, 10:27 / czwartek
tylko ze jak Jaga zremisuje, My i Widzew wygramy, to liczy się mała tabelka z tymi trzema drużynami i wtedy najlepszy jest Widzew.

idealny układ: Śląsk wygrywa, Legia przegrywa, Jagiellonia co najwyżej remisuje, Lechia wygrywa, Widzew bez znaczenia

w tabeli: na czele TKWM, śledzie wypatroszone
26 maja 2011, 10:41 / czwartek
"Jak będzie remis Jagi to jeszcze Widzew musi przegrać"

a nieprawda, wystarczy, że nie wygra.
26 maja 2011, 11:23 / czwartek
LECHIA musi godnie pożegnać T29, czyli tylko zwycięstwo!!! To jest najważniejsze, mam nadzieje ze bedzie doping z prawdziwego zdarzenia i niezapomniane chwile!
Nie rozumiem ludzi, którzy liczą na potknięcie Śląska, ja im życzę zwycięstwa jak w każdym meczu (oprócz meczu z LECHIĄ) i jak zawsze życze porażki srarce. Mam nadzieje ze tym razem niewywiną sie spod topora i spadną przynajmniej sportowo (pozostanie im zielony stolik).
Grać! nie oglądać sie na innych! Widzę ze niektórzy mają straszne ciśnienie na ten mecze z kelnerami z LaValetty czy pasterzami z Kaukazu i jak sie nie uda to bedzie straszny płacz.
Ja tego nie rozumiem! 4 miejsce to bedzie euforia - a 5 miejsce bedzie odebrane jak totalna porażka gorzej niż miejsce 14??? Takiego tu balona dmuchacie....

Nec temere Nec timide!

TYLKO LECHIA!
26 maja 2011, 11:40 / czwartek
Mysle ze wierzymy troche w kolejke cudow, bo jakos porazki Jagi w meczu z Ruchem to ja nie widze, remisu raczej tez nie. Ruch gra dobrze tylko u siebie a tym bardziej teraz to juz o nic nie gra. Slask na 100% wygra z Arką, zas Legia w meczu z Polonia B. raczej nie przegra, choc tutaj w sumie moze byc roznie. Legia juz przegrywala nie raz dziwne mecze. Widzew czuje ze przegra z Gornikiem. Gornik u siebie gra bardzo dobrze, zas Widzew na wyjazdach niekoniecznie. No i podstawowy warunek Lechia musi pokonac Zaglebie. Mam nadzieje ze beda na tyle zdeterminowani by gryzc trawe. Szczerze w to wierze. Szkoda mi druzyny bo naprawde dzielnie walczyla w Lodzi a sedzia pozbawil ich przynajmniej remisu. Szczescie nie bylo wczoraj znow, tak bywa.
26 maja 2011, 12:04 / czwartek
asas , a co nam daje porażka legii przy wygranych Śląska i białorusi ? Nic. Śląsk wygra , i tu niema wątpliwości , tylko porażka białorusi przy naszym zwycięstwie daje nam Puchary . ruch gra o większe premie i większą kase dla Klubu ;) alr to wszystko tylko gdybanie , zobaczymy jak to wyjdzie . Już nieraz w tej rundzie wyniki układały się pod Nas to czemu niemiałaby i teraz ;)
26 maja 2011, 14:01 / czwartek
Najpierw trzeba pokonać Zagłębie... W tej kolejce też wszyscy grali pod nas, oprócz nas samych... Nie będzię łatwo. Presja zamrożonych złotówek może być paraliżująca.
26 maja 2011, 14:15 / czwartek
Absolutnie się nie zgadzam, mecz w Łodzi pokazał, że paraliżująca nie jest, atakujemy, mamy okazje, trzeba tylko strzelać bramki, w Łodzi się nie udało, u siebie musi się udać,

ponadto.... drużyna musi być nastawiona na zwycięstwo trzema bramkami, więc od pierwszej minuty trzeba na Zagłębiu usiąść i nie czekać z rozwianiem wątpliwości do 79 albo 89 minuty...
26 maja 2011, 14:29 / czwartek
Mam takie jedno pytanie , jeśli można czy Lwy Północy mogą potwierdzić nasze nadzieje co do odbycia się zorganizowanego dopingu na ostatnim meczu na Traugutta 29?, czy odwieszenie dopingu jest to nie możliwe?. Chciałabym żeby było wszystko jasne więc mi nie ciśnijcie. Pozdrawiam, Lechio jeszcze tylko jeden mecz, trochę szczęścia i będzie zajebiście:)
26 maja 2011, 14:37 / czwartek
Nie ma jeszcze decyzji.
26 maja 2011, 14:38 / czwartek
Jak kupowałem bilety wczoraj z kumplami to kobieta mówiła że już ponad połowa na zegar sprzedana :)
26 maja 2011, 16:33 / czwartek
No to tragedia bo na taki mecz bilety na zegar powinny sie konczyc. Ale ogolnie to mysle ze ok. 8tys powinno byc.
26 maja 2011, 16:46 / czwartek
a tak moze po meczu wszyscy hucznym dopingiem na Baltic Aren.
26 maja 2011, 16:53 / czwartek
a potem do Cricolandu i wszyscy na karuzelę.
26 maja 2011, 17:08 / czwartek
A czy nie przeskoczymy jagi przy ich remisie i naszym zwycięstwie 3 bramkami? (przyjmując, że widzew nie wygra na znienawidzonym terenie w Zabrzu)
26 maja 2011, 17:25 / czwartek
przeskoczymy !
26 maja 2011, 17:25 / czwartek
A no właśnie ;]
26 maja 2011, 17:37 / czwartek
nie narzekajcie na frekwencje bo se dam ręke uciąć, że na nowym stadionie frekwencja ("nie wiedzieć dlaczego") skoczy pewno o 100% a pewno i więcej...zresztą nie to będzie w niedziele ważne.
26 maja 2011, 17:44 / czwartek
Niech Ruch rozpierdzieli tą Białoruś w pył (marzenie) albo niech zremisuje tylko nie da im wygrac!
26 maja 2011, 17:58 / czwartek
Lechiista - to też zależy od tego jaki remis bedzie w Bialymstoku, jesli Lechia wygra 3:0 ale Jagiellonia zremisuje 4:4 to oni beda przed nami :) przy załozeniu oczywiście ze Widzew nie wygra w Zabrzu.
 
1 2 3 4 5 6
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.492