Gdańsk: środa, 16 października 2019
FORUM
Podstrony:

Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 29.05.2011 godz. 17

strona 2/6

26 maja 2011, 18:09 / czwartek
10.2. W przypadku uzyskania równej liczby punktów przez dwie lub więcej drużyn, o zajętym miejscu decydują:

10.2.1 przy dwóch zespołach:

a. liczba zdobytych punktów w spotkaniach między tymi drużynami,

b. przy równej liczbie punktów korzystniejsza różnica między zdobytymi i utraconymi bramkami w spotkaniach tych drużyn,

c. przy dalszej równości, według obowiązującej reguły UEFA, że bramki strzelone na wyjeździe liczone są "podwójnie"; korzystniejsza różnica między zdobytymi i utraconymi bramkami w spotkaniach tych drużyn,

d. przy dalszej równości, korzystniejsza różnica bramek we wszystkich spotkaniach z całego cyklu rozgrywek,

e. przy dalszej równości, większa liczba bramek zdobytych we wszystkich spotkaniach z całego cyklu,

f. przy dalszej równości, wyższe miejsce w klasyfikacji Fair Play w sezonie 2010/2011,

g. przy dalszej równości, w przypadku, gdy dwoma zespołami o jednakowej liczbie punktów są zespoły zajmujące pierwsze i drugie miejsce w tabeli Ekstraklasy, zespoły rywalizujące o miejsce w rozgrywkach UEFA, a także zespoły których kolejność decyduje o spadku, zarządza się spotkanie barażowe na neutralnym, wyznaczonym przez Ekstraklasę SA, boisku. W przypadku remisowego wyniku spotkania w regulaminowym czasie zarządzona będzie dogrywka 2 x 15 minut, a w przypadku dalszej równości sędzia zawodów zarządza wykonanie rzutów karnych według obowiązujących przepisów.
26 maja 2011, 19:22 / czwartek
BastionPrawicy - z tym, że na szczęście Zagłębie już prawie o nic nie gra i nasze 3:0 czy nawet 4:1 jest bardzo prawdopodobne, a najwyższym remisem w tym sezonie było 3:3 i śmiem wątpić, że w ostatniej kolejce padnie wyższy :)
Aczkolwiek trzeba powiedzieć jasno - jaga jest faworytem w meczu z ruchem..
26 maja 2011, 19:34 / czwartek
Jeśli Jagielonia zremisuje a my i Widzew wygramy to Widzew nas wyprzedzi w małej tabeli ( 2 wygrane z Jagą i 1 z nami). Jest jeszcze opcja, że do małej tabeli po porażkach dołączy Śląsk i, lub Legia.
26 maja 2011, 19:43 / czwartek
wie ktoś czy na pożegnanie naszej świątyni na Traugutta 29 po raz ostatni będzie głośny i zorganizowany doping?

pozdro
26 maja 2011, 19:48 / czwartek
Nie, jeszcze nic nie wiemy.. natomiast bardzo chcemy żeby był doping w niedzielę!
26 maja 2011, 21:01 / czwartek
Wiem że nie w temacie,ale własnie czytam,że wszystkie gdańskie dźwigi znikną!!! To jest skandal,dla mnie Gdańsk bez dźwigów,to jak New York bez Statuy Wolności,trzeba to głośno wykrzyczeć na meczu,do Sz.Pana Adamowicza!!!!!!
26 maja 2011, 21:12 / czwartek
Lechiista - nie wątpie że jesteśmy w stanie wygrać z Zagłębiem i 3:0, zresztą wyżej też o tym napisałem, a to że taki czy inny wynik w tym sezonie się nie zdarzył to akurat o niczego nie wyklucza. Co prawda niedziele cudów w ostatniej kolejce już się tak często nie zdarzają, ale kto wie społeczeństwo w Białymstoku jest ofiarne :) Zresztą realnie patrząc kto ma wygrać w tą niedziele ten wygra - Śląsk, Legia, Jagiellonia i Lechia. Dwie pierwsze grają ze spadkowiczami, a rywale Lechii i Jagielloni maksymalnie o 10 miejsce.
27 maja 2011, 08:45 / piątek
Jeszcze Gabon musi wygrać z Andorrą .... itp :)

Kurde ja już sie ekscytuje samymi wyliczeniami kto z kim moze a czego nie może.
Wariantów jest od chuja. Remis Jagi bardzo prawdopodobny, Ale wówczas musimy zabrać ze sobą Legie (ale ona raczej nie przegra). Co do wygranej WKS nie był bym taki pewny. Szportki tyle razy uciekały spod topora że nie wiem jak ale czuje ze tym razem też im sie uda. Swoja drogą jestem ciekaw reakcji stadionu na wieść z Wrocka ze Arka wygrała :) :(

Ktoś zapodał fajny pomysł wcześniej!

Gdyby spełniło sie nasze marzenie o podium to można by przemaszerować pod PGE na ul POKOLEŃ LECHII GDAŃSK !! Mysle ze miało by to wymiar symboliczny. Oczywiscie razem z piłkarzami.

No ale najpierw ten Gabon musi....
27 maja 2011, 09:14 / piątek
Nie wiem czy jest teraz sens isc na budowę, ale np na pierwszy mecz można ruszyć z T29
27 maja 2011, 10:17 / piątek
Dajmy spokój ze zorganizowanym dopingiem, uszanujmy protest!
Zresztą u nas praktycznie nie ma różnicy czy zorganizowany czy spontan;)
Weźmy przykład z sąsiadów zza między, którzy akurat w środe pokazali charakter co do dopingu, w ich sytuacji niejeden pękł.
Nie idźmy drogą nożowników i brudnych paznokci!

Aejaejao!!!
27 maja 2011, 10:32 / piątek
Kumpel się napracował robiąc analizę różnych wariantów, a więc wielki szacun dla Niego :-)

wariant 5 drużyn
2. Lechia 15 14-8
3. Widzew 13 16-10
4. Legia 13 7-8
5. Śląsk 9 9-13
6. Jagiellonia 6 6-13

wariant 4 drużyny (bez Widzewa)
2. Lechia 12 11-6
3. Śląsk 8 5-6
4. Legia 7 5-7
5. Jagiellonia 6 4-6

wariant 4 drużyny (bez Jagiellonii)
2. Lechia 12 11-5 (albo Jagiellonia przed nami, my wtedy na 3)
3. Legia 9 5-7
4. Widzew 7 9-9
5. Śląsk 7 8-12

wariant 4 drużyny (bez Legii)
2. Legia
3. Widzew 13 16-9
4. Lechia 9 9-7
5. Śląsk 6 7-11
6. Jagiellonia 5 6-11

wariant 4 drużyny (bez Śląska)
2. Śląsk
3. Lechia 12 11-6
4. Legia 10 5-5
5. Widzew 9 9-7
6. Jagiellonia 4 5-12

wariant 3 drużyny
2. Lechia 9 8-3 (albo Jagiellonia przed nami, my wtedy na 3)
3. Śląsk 6 4-5
4. Legia 3 3-7

wariant 3 drużyny
4. Widzew 9 9-5
5. Lechia 6 6-5
6. Jagiellonia 5-10

wariant 3 drużyny
2. Legia
3. Lechia 9 6-5
4. Jagiellonia 5 4-4
5. Śląsk 5 3-4

wariant 3 drużyny
2. Legia
3. Widzew 7 9-7
4. Lechia 6 6-4
5. Śląsk 4 6-10

wariant 3 drużyny
2. Śląsk
3. Lechia 9 8-4
4. Legia 4 3-5 (?)
5. Jagiellonia 3-5 (?)

wariant 3 drużyny (tu może być też wariant, że Jagiellonia wygra i
będziemy poza pucharami)
2. Śląsk
3. Lechia 9 5-1
4. Legia 6 3-5
5. Widzew 3 2-5

Dla nas najważniejsze to zwycięstwo Lechii i Śląska. Być może uda się nam awnsować wówczas do Pucharów, może też jednak zabraknąć jakiś punktów, ale Śledzie napewno polecą...
27 maja 2011, 10:53 / piątek
Jestem odmiennego zdania co do protestu... jego forma jest wodą na młyn Tuskolandii.
Dość dobrze opisane to było na "weszło" - takie zdanie miałem zanim ten artykuł się tam pojawił.

Z T29 należy godnie się pożegnać - zarówno piłkarsko jak i kibicowsko.

Spontan, jakaś okolicznościowa oprawa i wielkie racowisko po zakończonym meczu.
27 maja 2011, 10:59 / piątek
Jacaraca szacunek za rzeczowa i konkretna opinie bez wyzywania kolegi po szalu a tego tutaj coraz mniej. Mimo tego jestem za dopingiem choc nie wiem czy sam zdolam z siebie cos wyrzucic. T-29 na zawsze w moim sercu!!!!
27 maja 2011, 12:08 / piątek
Ja jestem za dopingiem. Taka chwile trzeba godnie pozegnac i nie moze byc cicho. Jezeli chodzi o protest to co to za protest? 80 minut bez dopingu a 10 minut z dopingiem to co to jest? albo jest doping albo nie ma. Dla mnie osobiscie jest to bez sensu zeby nie dopingowac prawie caly mecz a potem na kilka minut zaczac dopingowac.
27 maja 2011, 12:15 / piątek
Ja uszanuje każdą decyzję i się do niej dostosuje, natomiast moje zdanie jest takie, że w takim meczu doping musi być. To nie jest zwykły mecz ligowy..
27 maja 2011, 12:17 / piątek
A mi się podoba ten brak zorganizowanego dopingu.
Niby te pierwsze ileś tam minut to kaszana, aż z biegiem czasu powoli pewne grupki wyłamują się i intonują przyśpiewki, wtedy zgłodniały dopingu stadion podłapuje i jest ogień.

Co do zasadności dopingu: Czy kogoś w rządzie obchodzą dowcipne teksty na transparentach? To że krzyczymy Majka Jeżowska zamiast Lechia gol? To że zamiast szala bierzemy dmuchane koło? Oczywiście jedność oraz solidarność kibicowska jest ważna, ale jesli akcja nie ma szans w jakikolwiek poprawić sytuacji kibiców to ja jestem daleki od potępiania kibiców decydujących się na wsparcie drużyny dopingiem w kluczowych dla nich meczach (vide: Wisła na derbach).

Politycy nieraz pokazywali że można im pluć na twarz a oni twierdzili że to deszcz. Dlatego nie wydaje mi się żeby trafiały do nich subtelne aluzje, dowcipne komentarze, celne riposty, wiersze, wierszyki, przebieranki.
27 maja 2011, 12:45 / piątek
O czym ta rozmowa ,jesli chcemy dopingu to nie ma nic prostszego tylko przyjsc na stadion i zaczac krzyczec zamiast czekac az kto inny to zrobi, okazja jest jedyna w swoim rodzaju wiec nie ma sie nawet nad czym zastanawiac tylko dac z siebie wszystko i bedzie eleganckie pozegnanie zamiast tracic czas na zastanawianie sie czy dopingujemy czy nie.
27 maja 2011, 12:50 / piątek
sędzia: Mirosław Górecki z Katowic.

ten sam co sędziował nam już w tym sezonie w ... Lubinie (1-3), ale także w derbach z Arką (1-0) i w przegranym meczu w Bełchatowie (0-1), gdzie zapomniał gwizdnąć nam ewidentnego karnego na Buzale odnośnik
27 maja 2011, 12:58 / piątek
Nie ma żadnego protestu zorganizowanego tylko pajacowanie na różne sposoby co nie robi na pluskach żadnego wrażenia a wręcz bekę z tego mają.
Wklejam z Kibice.net i od razu ZGADZAM SIĘ Z TYM WPISEM 100% Powinno być huczne pożegnanie T29.Forma protestu typu nie przychodzić lub nie dopingować to paranoja.
Za Kibice.net:

Powiem tak, obiektywnie rzecz biorąc to jesteśmy w dupie, ale to każdy z Nas wie. Z jednej strony zaprzestanie dopingu i zaniżenie frekwencji jako forma walki to jest zgubne. Ponieważ może i robimy przykrość jakąs tam PZPNowi czy canalowi+, ale z drugiej strony to niszczymy w ten sposób swój ukochany klub. No bo patrzac realnie, to klub wtedy traci, traca pilkarze, a co za tym idzie, degrengolada wlasnego klubu, nie mozemy wtedy liczyc na gornolotne cele, bo jak skoro nie bedzie pieniedzy, sponsorzy wypna sie dupa, zarzad sie wypnie dupa, bo po co inwestowac jak nie ma dla kogo.
Jezeli bysmy dzialali dalej i prowadzili tryb zycia jak przed PP w Bydgoszczy, to bysmy sie narazali na zakazy stadionowe za nic, mandaty itp.
Tusk ma nas w garsci, bo cokolwiek nie zrobimy, bedzie po jego mysli. Mamy do wyboru, albo upadek wlasnego klubu, albo zakaz stadionowy. Jedyna opcja to manifestacja z wielka pompa, jezeli ona nic nie zdziala to juz nie bedziemy w dupie ale w odbycie zmieszani razem z gownem. Przemyslcie to. Pozdrawiam (S)
27 maja 2011, 13:17 / piątek
Niestety taka forma nic nie dala ,to juz lepiej bylo nadal dopingowac jak gdyby nic sie nie stalo bo co z tego ,ze kibice wymyslaja rozne ciekawe formy protestu, ktore jedynie wywoluja usmiech wsrod zainteresowanych czyli nas kibicow. PO to wali co sie dzieje na stadionie wiec juz lepiej normalnie prowadzic doping bo jest to przynajmniej z korzyscia dla wlasnej druzyny.
27 maja 2011, 13:22 / piątek
Ja w swoim imieniu i podejrzewam, że nie tylko, prosiłbym decyzyjne osoby zaglądające na to forum o to żeby w niedziele był zorganizowany doping, dobrze by było gdyby prowadziła go najbardziej ogarnięta osoba jak tylko się da. Może nawet kilka osób które przewinęły się przez gniazdo przez te choćby ostatnie kilkanaście lat. Jeśli chodzi o repertuar to prosiłbym żeby zaintonowane były te nowe jak i stare pieśni, które na przestrzeni tych lat spędzonych na T29 były śpiewane. Zeby na tak ważnym meczu nie były w kółko przez 90 minut tylko 2 przyśpiewki: "Literka B..." i "W Wolnym Mieście..." . Mamy takie piękne pieśni, wiem nie wszyscy znają ale myślę, że to najlepszy sposób na uhonorowanie tych wszystkich Pokoleń Lechii Gdańsk wychowanych na Traugutta. Raz można odświerzyć śpiewnik na tym ostatnim meczu. A do tego prosiłbym też o oprawę i marzy mi się racowisko (choć to chyba mało realne). Myślę że tak właśnie powinno wyglądac pożegnanie z naszym drugim domem. Wierzę, że choć część z tego będzie spełniona, bo zarówno my jak i to miejsce zasługuję na to...
27 maja 2011, 13:32 / piątek
Wielu ludzi w ogole ma problem zeby cokolwiek krzyknac ,a co dopiero jakies starsze piosenki, wiec jesli chociaz te kilka najpopularniejszych bedzie dobrze zaspiewane i w odpowiedniej liczbie to juz bedzie zupelnie inaczej niz dotychczas ale niestety mam wrazenie, ze wielu to pasuje iz jest cicho lub okrzyki sa przez 2 minuty.
27 maja 2011, 13:41 / piątek
Wszystko jest teraz mało ważne w obliczu takiego wydarzenia, pożegnanie starego stadionu jest raz w historii więc każdy powinien się przyłożyć do tego z całego serca. Jak wyjdzie zobaczymy ale musimy mieć możliwość do tego, naprawdę chciałbym zaśpiewać przyśpiewki które śpiewalismy w IV czy III lidze, chciałbym zobaczyć super okolicznościową oprawę, taką jak na ostatnim meczu z Legią, chciałbym zobaczyc w końcu komplet jak na II lidzę i poczuć atmosferę tamtych dni...to było coś czego sie nie zapomina, chciałbym ostatecznie żeby ten ostatni raz był taki jak za najlepszych czasów. Wszystkich będzie to troche kosztowało, ale przecież zrobimy to z przyjemnością dla Lechii(przynajmniej ja tak to widzę)
27 maja 2011, 13:41 / piątek
LECHIA zagra w pucharach w wypadku wygranej, jeśli:

1) Jagiellonia przegra

LUB:

2) Legia przegra, a Jagiellonia zremisuje

LUB:

3a) Śląsk przegra
ORAZ:
3b) Legia przegra LUB Jagiellonia nie wygra LUB Widzew nie wygra

Dodatkowo Lechia może awansować do pucharów w przypadku swojej wygranej, jeżeli Śląsk i Legia nie przegrają, Jagiellonia zremisuje, a Widzew nie wygra i Lechia zdoła wyprzedzić Jagiellonię w bilansie bramkowym na koniec sezonu.

odnośnik
27 maja 2011, 13:45 / piątek
Pytanie nie do tego tematu ale proszę o szybką pomoc !!!

Kupiłem bilet na ten mecz na stronie odnośnik i wszystko ok , gdy miałem zapłacić przelewem to w tym momencie siadł mi internet , gdy wrócił to nie ma możliwości na tamtej stronie aby wejść w zakładkę płatności , dzwoniłem do klubu w tym temacie ale nikt nie odbiera telefonu.

jak mogę załatwić tę sprawę , jakiś numer konta aby wpłacić kasę lub inna możliwość ???
Z góry dzięki za pomoc.
27 maja 2011, 13:49 / piątek
Odczekaj 24h od momentu zakupu. Wtedy nastąpi anulowanie transakcji z powodu braku wpłaty i będziesz mógł kupić bilet ponownie.

Nie jestem pewny, ale może dałoby radę anulować transakcji w kasach klubu i na miejscu kupić bilet.
27 maja 2011, 14:13 / piątek
Ciekawe te analizy z 90minut, ale sport na szczęście nie poddaje się w pełni statystyce i nawet jak na coś jest 10-20 % szans, to nadal takie szanse są realne.

Sprawdziłem ich analizę po 28 kolejce, niby nie było w niej niespodzianek, a jednak tylko w 5 meczach na 8 rozegranych padł wynik, który typowano wg procentów jako najbardziej prawdopodobny, w pozostałych 3 przypadkach już tak nie było (Korona - Górnik, Polonia W. - Bełchatów, Zagłębie - Wisła).

A więc cała analiza zmienia się już przy pierwszej większej niespodziance :)
27 maja 2011, 14:41 / piątek
a jak nie zagramy w pucharach- czy sezon bedzie stracony?
27 maja 2011, 14:43 / piątek
oczywiście że nie będzie:) pozostanie jedynie mały niedosyt, ale sezon tak czy siak jest udany.
27 maja 2011, 15:00 / piątek
szanujmy to co mamy pozdr
27 maja 2011, 15:24 / piątek
dla mnie najważniejsze jest aby sezon zakończyć przekonującym zwycięstwem na pożeganie T29. Dopiero po meczu możne zerkać w tabelę i na livescory. Dopóki nie będziemy mogli dopisać nam trzech punktów nie ma w ogóle sensu liczyć na jakiekolwiek straty punktów naszych bezpośrednich rywali.

Pzdr
27 maja 2011, 15:41 / piątek
Sezon nawet dziś można zaliczyć do udanych;) Tylko ten piękny stadion woła sam o puchary :D
27 maja 2011, 16:15 / piątek
Dzięki Simek za schemat :-) Już wpisany w fona! W niedzielę walka walka i jeszcze raz walka od pierwszej przez 88 do 95 minuty!Liczy się tylko wygrana i godne pożegnanie T29,reszta czyli puchary jak da Bóg to będą jak nie kolejny cel na kolejny sezon :-)
27 maja 2011, 18:28 / piątek
odnośnik
Lechia zagra w okazjonalnych koszulkach
Piłkarze Lechii Gdańsk wystąpią w niedzielę w koszulkach z napisem „Ostatni mecz na Traugutta 29 29.05.2011”. Komplet strojów zostanie przeznaczony na aukcje charytatywne. Kibiców, prosimy o wyrozumiałość i nie nagabywanie piłkarzy o przekazywanie koszulek po zakończonym meczu.
Jednocześnie prosimy fanów o pozostanie na trybunach. Jakiekolwiek wtargnięcie na murawę może wiązać się z sankcjami dla klubu, z meczami bez udziału publiczności na PGE Arena Gdańsk włącznie.
Kibice Lechii mogą jednak liczyć na meczowe koszulki od swoich ulubieńców. Po końcowym gwizdku wyrzucą oni w trybuny drugi komplet strojów, w którym występowali w tym sezonie.
27 maja 2011, 19:40 / piątek
dlaczego dopiero w niedziele jest ten mecz...szkoda ze nie w sobote ,byloby juz wszystko wiadomo,i dlugo feta na dlugiej..ostatni raz wykrzyczec LECHIA GDANSK na Traugutta..pozostaje tylko czekac.
27 maja 2011, 20:06 / piątek
A jesli marzy mi sie wybiegniecie na murawe, a jesli marzy mi sie ostatni raz wbiec na te NASZA SWIATYNIE!!! to co??
w dupie mam pzpn, wszelakiego rodzaju komisje dyscyplinarne ligi "extraklasa sa" i inne tam pierdolone urzedowe organizacje.
Baltic Arena to nie moj nowy dom, po czesci wymuszony i zal mi opuszczac Traugutta na rzecz nowej chaty, ktorej do konca nie jestem w stanie zaakceptowac!
Za LECHIA WSZEDZIE I DO KONCA MYCH DNI, ale nic na sile...
LechiiStan dla mnie to Traugutta 29 i tak juz pozostanie do konca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

moje motto zyciowe:
zakazy sa po, to aby je lamac!
27 maja 2011, 21:46 / piątek
Ogarnij się chłopie...
27 maja 2011, 22:10 / piątek
danziger - "moje motto zyciowe:
zakazy sa po, to aby je lamac!"

Rozumiem ze konsekwencje (jako prawdziwy Lechista i honorowy mężczyzna) weźmiesz na siebie! Czy moze zawiniesz sie szalem a zapłaca inni?

Mi tez sie marzy pozegnanie stadionu na murawie, ale skoro klub prosi to należy to uszanować. Poza tym dzień po meczu na T29 też bedzie można pobiegać po murawie i nie zasilać jednocześnie kieszenie grzesia Laty.

Wszyscy to płacza ze opuszcamy nasz dom, ja na to patrze inaczej.
My mamy ten luksus ze dostajemy drugi wypasiony "new house" i niczego nie żegnamy na zawsze!
Zobaczcie jak muszą nam zazdroscic ci , którzy sprzedali swój dom a teraz z butami wpierdolili sie do sąsiadów i opowiadają ze to ich świątynia....hehe.

TYLKO LECHIA!
27 maja 2011, 22:11 / piątek
Liczę na jakieś dobre filmiki dotyczącej fety po (wygranym) meczu!! :D
27 maja 2011, 22:30 / piątek
A to już jednak koniec Świątyni, Wychowani na T29 i tak już zostanie na zawsze, ale zasad trzeba się trzymać, protest to protest, przykład krakowski-szkoda słów. Nasz Lechia style będzie ok.

To my kibice z Gdańska...
27 maja 2011, 22:32 / piątek
Witam !!
panowie awans do pucharu z 3 miejsca to bedzie dla nas samobojstwo,najgorsze co moze sie nam zdazyć,jesli mamy awansowac do pucharów to tylko z 2 miejsca,co jest mało prawdopodobne.Najlepiej wogóle bez pucharów w tym sezonie pokręcić i skupic sie na nastepnym sezonie,zrobić dobre transfery,pozbyc sie czarnych i gramy dalej !!
27 maja 2011, 22:37 / piątek
Tak, tak i jeszcze sciagnac Buzale... Wez lepiej wracaj pakowac :)
27 maja 2011, 22:38 / piątek
a co ma buzała do tego ?? hehe.Wez lepiej przyjeb baranka w sciane :)
27 maja 2011, 22:40 / piątek
mlody_Mourinho
Wpisy o masie, mięśniach, siłkach i innych takich tam, lepiej Ci wychodzą. Nie zajmuj się poważnymi tematami.
27 maja 2011, 22:43 / piątek
do Cygnus x-1:
Krociutko, jak bym (lub zrobie) to, no to wiadomo ze mnie maja a honor swoj mam i przed nikim nie zamierzam spierdalac!
Twarzy nie skryje, a wielu mnie zna, ze ja swe zasady mam!
A prawo, prawo jest w tym kraju pisane i ... nie pisane!
wiec po co ta gadka
jesli chce to zrobie i nie przeciwko klubowi, a przeciwko prawu, ktore BIJE BEZ POSREDNIO W NAS!!!
moze to kiedys wreszcie zrozumiemy MY wszyscy, nie wolno sie poddawac i naginac karku przed "wrogiem" (a takowego mamy), bo w innym przypadku przestajesz byc soba, a moze nawet wiecej---> przestajesz byc HONOROWYM LECHISTA!
27 maja 2011, 22:43 / piątek
Lechista wolisz murzyna czy Buzałe ?? bo nie kumam czemu z buzała wyjechałes ? Jesli wolisz murzyna to nie mamy o czym rozmawiac,myslalem ze jestes normalny:)
27 maja 2011, 22:57 / piątek
Ogólnie myśle tak... Protest uszanujmy BO KIBICE TO MY !!!!

Ale kto do chuja jasnego kto powiedział ze bez flag nie da sie kibicowac ? Sami dobrze wiemy że zamiast jakis monotonnych przyspiewek (które wg mnie raczej usypiają piłkarzy) powinno być gromkie Jazda z Kurwami, Albo gromkie Tylko zywycięstwo albo dawno zapomniane Słuchaj Jezu...

Kazdy sie użalał ze w młynie same dziaciaki a teraz narzekacie na ich brak!!! Nikt z nas sobie tego protestu nie wymyślił ale solidarność kibiców jest ważna!
Jednak da sie tu znaleśc kompromis... Bo da sie przeciesz kurwa krzyknąć od serca coś poza Jusytną Kowalczyk czy Adasiem Małyszem

Tak myśle i jesli nie jestem sam w tej opini to poprzyjcie to by ludzie czytający ten post nie musieli sie w niedziele zastanawiać czy krzyknąć czy nie w tak waznym dla NAS (NAS nie piłkarzy przypominam) meczu !!!!

Na T29 konczy sie pewna bardzo długa i bogata historia ale czas zacząć budować nową ... MY TWORZYMY HISTORIĘ ! którą będą mniejmy nadzieję pamiętać kibice przez długie lata...

AMEN
27 maja 2011, 23:06 / piątek
natrafiłem w multikinie na Bajica,tragicznie Jego noga wyglada;/chłop ledwo chodzi, mam nadzieje,że przygotowania do nowego sezonu nie beda znowu storpedowane kontuzjami, co później sie odbija na formie poszczególnych graczy.
27 maja 2011, 23:11 / piątek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
27 maja 2011, 23:14 / piątek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.287