Gdańsk: poniedziałek, 21 października 2019
FORUM
Podstrony:

Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 29.05.2011 godz. 17

strona 6/6

1 2 3 4 5 6

30 maja 2011, 12:48 / poniedziałek
wczoraj jednego z naszych policja zatrzymała po meczu za odpalenie racy! pewne w 100%
30 maja 2011, 13:16 / poniedziałek
jak wracałem z meczu widziałem, jak policja zablokowała ulice i nieumundurowani funkcjonariusze prowadzili kogoś, zdziwiło mnie trochę, że policjant miał szalik Lechii
30 maja 2011, 13:20 / poniedziałek
przeciez oni teraz na wszystkich stadionach udają kibiców i zawijają tych co odpalają race albo cos im nie podpasuje. Tak było w Krakowie, Chorzowie i wielu innych miastach.
CHWDP
30 maja 2011, 13:23 / poniedziałek
twarze zapamiętałem - trzeba uwazać na młynie
30 maja 2011, 13:29 / poniedziałek
Zdjęcie z meczu mojego autorstwa
odnośnik (wrzuta.pl)
30 maja 2011, 14:16 / poniedziałek
Właśnie moj Tato wrócił z roboty . Przyszedł z bardzo ciekawą nowiną. Tak się właśnie składa że zna sie dobrze z sąsiadką Gładysia (Brzezno) i podobno nasza `Lechia` urządziła sobie w sobote alko-grilla . Traore pijany siedział sobie pod wiśnią , rzekomo składając niegodziwe propozycje córce owej sąsiadki , jak to ona mówi "mały murzynek z czubem na głowie". Trener bramkarzy podobno próbował ich uspokajac , ale bez skutecznie , wkońcu przyjechała policja , została powitana przez kopaczy popularnym gestem środkowego palca, zobaczyli ze to "Lechia" i odjechali. Nie wiem ile w tym prawdy, pisze to co usłyszałem. Zastanawia tylko jedno jaki cel miała by ta biedna kobita żeby kłamać ? Większość pamięta przecież słynne grille u Nicińskiego i Trytkę , który wlewa w siebie hektolitry alkoholu.
30 maja 2011, 15:27 / poniedziałek
Tak samo jak Traore z Vucko hasali po Sopocie z soboty na niedziele..Spatif i te sprawy!!
30 maja 2011, 16:19 / poniedziałek
No i co z tego?
30 maja 2011, 16:23 / poniedziałek
W sumie nic, maja w dupie odpoczynek przed niedzielnym meczem
moze dlatego Traore ledwo co biegal w koncowce
30 maja 2011, 16:34 / poniedziałek
akurat do Traore nie ma co sie przypierdalać bo jako jeden z niewielu walczy
30 maja 2011, 17:01 / poniedziałek
verde - dzięki za wypowiedź, ale skoro kwestionujesz czyjeś kompetencje do wypowiadania się do kogokolwiek na forum, to nie mamy o czym rozmawiać, bo nie mam bladego pojęcia jakie były Twoje kompetencje do zrozumienia tego co napisałem.
1 czerwca 2011, 11:10 / środa
Trenerze thx za zauper sezon . Mam nadzieję , że poprowadzisz jeszcze Lechię do zwycięstwa . Doceniam cały Twój wkład i jeszcze raz thx ;]
1 czerwca 2011, 18:28 / środa
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
29 czerwca 2011, 19:43 / środa
odnośnik licytacja koszulek z ostatniego meczu na T29. Może mam wybujałą wyobraźnie ale wydaje mi się , że jeden z "opalonych" ( chyba Deleu) rzucił swoją koszulkę po meczu w strone trybun. Jakim cudem jest do nabycia na aukcji? Niech napiszą, że to takie same koszulki jak na ostatnim meczu a nie ciemnotę wciskają. Rozwój muzeum Lechii - cel zacny, ale po co kłamać?!
29 czerwca 2011, 19:56 / środa
bareja

info z 27.05.2011
odnośnik
(...)
Kibice Lechii mogą jednak liczyć na meczowe koszulki od swoich ulubieńców. Po końcowym gwizdku wyrzucą oni w trybuny drugi komplet strojów, w którym występowali w tym sezonie.
1 2 3 4 5 6

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.276