Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Otwarcie Areny dziennikarzole_zlodzieje bojkot,demonstracja?

strona 1/1

28 maja 2011, 12:23 / sobota
meczu polska-francja B nie bedzie na otwarcie...ufff
pzpn przynajmniej u nas nie skompromituje sie mizerna frekwencja wywolana bojkotem cen biletow.
ale zamiast jednego g. bedziemy mieli wieksze G.
bo jak inaczej mozna nazwac otwarcie PGE Areny meczem dziennikarzy z politykami?
a czemu nie np ksiezy z kominiarzami albo pielegniarek z pracownikami urzedu miasta?
jeden ch.

nikt NORMALNY nie pojdzie na takie szambo to chyba jasne,okazja do obejrzenia stadionu i wybrania sobie miejsca na karnet bedzie jeszcze niejedna;-)
wydaje mi sie ze w tym przypadku nawet bojkot na fejsbukach i innych pierdolach nie jest potrzebny ale zainspirowaly mnie 2 wypowiedzi kolegow po szalu:

@szaby
Jeśli chodzi o protest to sądzę, że nadchodzi świetna okazja - 23.06.2011 odbędzie się festyn Budynia na PGE Arenie - może na ten mecz powinni zjechać kibice z całej Polski i pokazać co sądzą o politykach i TVN, zobaczymy czy w takiej sytuacji Donek będzie miał jaja i wyjdzie na boisko? Na tym pseudootwarciu stadionu powinny buczeć wuwuzele a każdy kontakt z piłką Donka powinien być kwitowany gwizdami - relacja będzie na żeywo i nie wiele da się zmanipulować. Jeśli odbędzie się piknik zgodny z pomysłem Budynia - to TVN zrobi relację jak to było cudownie na meczu, bezpiecznie, przyszły całe rodziny - walka z kibolami się udała itp.

@malcolm
Moze nie wuwuzele, ale jakby zorganizowac pelny stadion kibicow z całej Polski ze wszystkich klubow i "przesmiewczy" repertuar na kazdego polityka i gwiazde TVN do tego oczywiście gwizdy na bohaterow z frontu walki z kibolami,
gdzie sie da to naglosnic ze bedzie WIELKA BEKA na otwarciu stadionu w Gdańsku
to ciekawe ilu byloby odwaznych wejsc na boisko i zagrać

teraz ja:
chcieliscie zrobic demonstracji w Warszawie wszystkich kibicow z Polski by wykrzyczec co myslicie o tuskolandzie i pokazac ze tez jestesmy ludzmi a nie bydlem ktore mozna zamykac za byle co?
no to okazja jest WYSMIENITA
zaprosic wszystkie ekipy z Polski i ponad podzialami przy bezposredniej transmisji w Tvn pokazac co myslimy o tych ktorzy akurat....beda biegali po boisku
okazja sama sie stworzyla i nie trzeba jechac do wawy narazajac sie na prowokacje wiadomych sluzb...

jesli temat do dupy to admin wyjeb go
28 maja 2011, 12:26 / sobota
bojkot! czulbym sie brudny do konca zycia placac 10 plnow za taka zenade...
28 maja 2011, 12:31 / sobota
Dla mnie bardziej wymownym protestem bedzie fakt ze mimo przezajebistej ochoty zoabczenie stadionu od środka po prostu nie przyjdziemy. Niech stadion swieci PUSTKAMI tak jak chce rząd !
28 maja 2011, 12:50 / sobota
Wspólnie ze swoim synem ( 16 lat ) oświadczamy uroczyście , że dopóki Lechia Gdańsk nie zagra na PGE Arena , nie postawimy nogi na nowym obiekcie. Chyba , że zagra tam AC/DC , co jest raczej niemożliwe . Ave Lechia
28 maja 2011, 13:08 / sobota
powinno być: Otwarcie Areny nieroby-kłamcy lub darmozjady-gwiazdy ajtiaju
niech to mod poprawi bo nie wiadomo o kogo chodzi
28 maja 2011, 13:30 / sobota
Mecz prostytutki medialne vs sprzedawczykowie i złodzieje.
Zapowiada się ciekawe widowisko !
28 maja 2011, 13:38 / sobota
Obawiam się, że kupa ludzi przyjdzie dla samego zobaczenia stadionu, a na meczu zostaną przy okazji - bo fajnie sprawdzić gdzie lepiej siedzieć, jak wygodne są krzesełka itd. I będą to w większości raczej ludzie albo wcale, albo słabo związani z T29.

Takie tłumne pojawienie się (nie ukrywam że wbrew odczuciom, bo impreza POlityków i TVN-u budzi u mnie odruch co najmniej wymiotny), wygwizdanie, zjechanie Tuska "haratającego w gałę" przy transmisji na żywo to by było coś.

Ale jestem przekonany, że gdyby taka inicjatywa powstała na poważnie, to zapewne dowiedzielibyśmy się że nasz rudzielec doznał jakiejś kontuzji i jednak nie zagra. Albo, dla odmiany, moglibyśmy się dowiedzieć że jednak SĄ jakieś ważniejsze rzeczy niż piłka i że premier musi się nimi zająć. Na przykład kampania przeciwko piratom drogowym.
28 maja 2011, 13:52 / sobota
Cytując JOHN-a.Wspólnie z moim synem(19lat) i jeszcze pięcioma kumplami,których wciągnąłem w szeregi kibolskie naszej Lechijki i to tak że jesteśmy na każdym meczu i mimo,że bardzo chcemy zobaczyć nasz nowy stadion to na tą szopkę nasze nogi tam nie staną,a pierwszy raz pójdziemy jak będziemy mogli tam zaśpiewać O Nasz.....
28 maja 2011, 13:59 / sobota
"h. cumberdale
28 maja 2011, 13:38 / sobota
Takie tłumne pojawienie się (nie ukrywam że wbrew odczuciom, bo impreza POlityków i TVN-u budzi u mnie odruch co najmniej wymiotny), wygwizdanie, zjechanie Tuska "haratającego w gałę" przy transmisji na żywo to by było coś."

W sumie generalnie mam dość podobne zdanie (idealnie się dobrali, brakuje jeszcze drużyn z gw), na pewno to spotkanie miałoby zdecydowanie większą oglądalność w mediach niż spotkania ligowe - na pewno jednak tvn zadbałby o odpowiednie wyciszenie wszelkich pozaboiskowych odgłosów :).
28 maja 2011, 14:08 / sobota
"Obawiam się, że kupa ludzi przyjdzie dla samego zobaczenia stadionu, a na meczu zostaną przy okazji - bo fajnie sprawdzić gdzie lepiej siedzieć, jak wygodne są krzesełka itd. "

No to przyjdą na otwarcie dla mieszkańców, które jest od godz. 11 i na które jest wstęp wolny. Cały dzień na stadionie w Boże Ciało to mało której rodzinie bedzie chciało się spedzić - "mecz" jest o 17. I o ile do 23 czerwca Bob Budowniczy weźmie się za łopatę :)
28 maja 2011, 14:11 / sobota
nie ma mowy nie pojde a do politykow i dziennikarzy tylko dwa slowa walcie sie, wszystkie problemy kibicow sa wlasnie przez was. Pozdrawiam cala brac lechistanu i do zobaczenia na pierwszym PRAWDZIWYM meczu !
AVE LECHIA
28 maja 2011, 14:39 / sobota
JOHN AC/DC w Polsce było już dwa razy (Chorzów, Warszawa), więc i trzeci raz jest możliwy. Byłem na obu i pinknie:)))
28 maja 2011, 14:41 / sobota
naprawde zastanawiam sie czy nie lepiej wlasnie pojsc i na dzien dobry nowego stadionu przez 90min prowadzic antydoping i wrzucac biegajacym po boisku co o nich myslimy...
totalna szydera i polewka z blaznow
przeciez oni spodziewaja sie festynu i balonikow,a jakby tak przyjechala cala kibicowska Polska z transparentami i haslami to bylby strzal w 10!
przeciez oni unikaja konfrontacji i wykorzystuja do swoich celow MO jako bufora a w tym przypadku byloby face to face....

byc moze gdyby temat sie rozniosl i wzorem bojkotu cen biletow zrobic podobne konta na portalach by tym razem zachecic do przyjazdu i wyrazenia swoich odczuc to z obawy przed kompromitacja i osmieszeniem...odwolaliby ten kabaret w pizdu co byloby jeszcze wiekszym naszym zwyciestwem!!!
28 maja 2011, 15:26 / sobota
Choć bojkot PZPN popierałem w 100% to przy tej teraz zapowiadanej imprezie już nie do końca kumam o co Wam chodzi. Przecież to jest normalny piknik [nie bójmy się tego słowa - nie wszystko musi być wielkim meczem naszej Lechii] dla całych rodzin, z którego całkowity dochód nie idzie na Tuskoland czy ITI a na CEL CHARYTATYWNY. A nie promują się TVNowscy celebryci czy politycy tylko najbardziej nasza arena i miasto. Więc zastanówmy się proszę nad swoją postawą - bo powoli wygląda to na postawę "nie - a dlaczego nie - bo nie" czyli globalny protest przeciwko wszystkiemu. Pewnie czekają mnie zjebki w stylu "mózg wyprany wyborczą" itd. ale naprawdę nie mogę już czytać coniektórych wpisów typu "czułbym się brudny do końca życia płacąc 10 zł za wjazd" - które wg mnie są conajmniej nieprzemyślane (tak często pomagasz innym że źle byś się czuł płacąc tylko 10 zł czy wtf???).

Jeśli już chcemy wyrazić naszą dezaprobatę wobec działań rządu to naprawdę lepiej przyjść w liczbie 44tyś i wubuczeć wszystkich pokolei. Po pierwsze zostanie to zauważone bardziej niż bojkot w stylu "nicnierobimy",po drugie uzbiera się kasa dla potrzebujących. A nie wyjdziemy na debili, którzy torpedują wszystko jak leci bo obrazili się na Tuska.

Pzdr
28 maja 2011, 15:33 / sobota
charytatywna akcje chcesz wybuczec? biedne sieroty albo dzieci z rakiem? ludzi na wozkach? jak tak mozna?!?!!? widze, ze pijesz do mojej wypowiedzi. jest podszyta ironia ale okazuje sie, ze wziales ja do siebie :) fundacji tvn siana dawac nie zamierzam bo na pewno czesc idzie na sowita pensyjke dla ludzi w niej pracujacych. szczegolnie, ze za organizacje zaplaci Gdansk, a siano idzie w kierunku iti. do tego mecz jest zalosny, zespoly zalosne i tak, czulbym sie brudny idac na to.

luz, man, idz buczec albo wspierac fundacje tvn. gl
28 maja 2011, 15:37 / sobota
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
28 maja 2011, 15:40 / sobota
Wydaje mi się że nie ma lepszej imprezy ,pikniku czy jak kto zwał na którym można zabrać całą rodzinę łącznie z najmłodszymi na stadion piłkarski. Nikt nie chodzi najebany, nie ma jazda z kurw... Płacisz za wszystko grosze, zwiedzasz stadion i przedewszystkim dzieciaki zadowolone, już nie mówiąc o celu charytatywnym imprezy. Jaki bojkot, kogo ? Impreza prócz charakteru charytatywnego jest okazją aby każdy mieszkaniec Trójmiasta przyszedł na stadion nie wydając przy tym kupy kasy.
28 maja 2011, 15:40 / sobota
Swoją drogą stadion kosztował setki milionów, zadłużyli Gdańsk a na otwarcie dają jakiś wiejski festyn, do tego promują prywatną firmę.
28 maja 2011, 16:06 / sobota
Poki co dalej nieznamy daty inaguracji PGE Areny, bo nikt jeszcze nie ogłosił kiedy i z kim zagra na nim LECHIA. To bedzie prawdziwa inauguracja, chyba nikt nie ma wątpliwosci. A odpustowe imprezy tefałenu bedzie takim swoistym dniem otwartym, na który i tak sie nie wybieram.
Co innego AC/DC :) hehe

LECHIO! YOU SHOOK ME ALL NIGHT LONG! mam nadzieje krzyknąć jutro....:)

TYLKO LECHIA!
28 maja 2011, 16:59 / sobota
myślę że wszyscy powinni się wybrać na taką inaugurację z jakimiś okolicznościowymi koszulkami z wielkim napisem "KIBOL" ;-)
28 maja 2011, 17:19 / sobota
szpila11
28 maja 2011, 13:52 / sobota
Cytując JOHN-a.Wspólnie z moim synem(19lat) i jeszcze pięcioma kumplami,których wciągnąłem w szeregi kibolskie naszej Lechijki i to tak że jesteśmy na każdym meczu i mimo,że bardzo chcemy zobaczyć nasz nowy stadion to na tą szopkę nasze nogi tam nie staną,a pierwszy raz pójdziemy jak będziemy mogli tam zaśpiewać O Nasz.....

-----------------------------------------

No i teraz dojebia Ci zorganizowana grupe przestepcza, a do tego jeszcze podwojna pajde, bo jestes jej szefem ;)

A co do stadionu to niestety zapelni sie i to ludzmi zupelnie przypadkowymi. Na to nie ma sily. Juz chyba wieksza szanse bysmy mieli zeby zaplenic go ludzmi "nieprzypadkowymi" i dac znac na cala Polske co o tym wszystkim myslimy.
28 maja 2011, 17:31 / sobota
dokladnie do tego wlasnie zmierzam...stadion i tak sie zapelni pikolami wszelkiej masci i media/nierzad odtrabia swoj sukces
to ze my nie pojdziemy-no bo jestesmy NORMALNI i chlamu nie kupujemy to nie znaczy ze gawiedz nie ruszy ogladac w akcji chyrzego ruja wespol z grubym Kaliszem vs miecugow na obronie i wojewodzki w ataku kurwa jego mac;-)

jeszcze jest szansa i czas by akcje naglosnic i zgromadzic kumata publicznosc z pomyslami na uatrakcyjnienie widowiska spiewem niekoniecznie slusznym obecnej wladzy....
przeciez oni sie sami prosza o to wystawiajac jak na widelcu!
28 maja 2011, 20:12 / sobota
Teoretycznie powinniśmy się tam pojawić w silnej liczbie i zademonstrować.
Nawrzucać tym wszystkim ryjom i darmozjadom - bezcenne.

Ale z drugiej strony na pewno trzeba pod uwagę wziąć fakt iż po takim meczu zacznie się nagonka medialna że kibole zepsuli imprezę charytatywna i że są przeciwko biednym i kalekim dzieciom...
28 maja 2011, 21:47 / sobota
Jak może zacząć się coś co już trwa????
28 maja 2011, 22:37 / sobota
proponuje zrzute na jakieś bilboardy i w inteligentny sposób napisać co o tym myślimy.
28 maja 2011, 22:45 / sobota
A mnie sie wydaje, ze trzeba w sile, kupa mosci Panowie, kumate ekipy z polnocy Polski, a nawet z calego kraju(oczywista sie wii ze Slunsk i Wiseleczka) i wyrazic co najmniej swa dezaprobate wobec "budynia" "tvn-u" i innych korew z rzadzacymi na czele, Toli tez dowalic, ze ma za chlopaka "matoła"... i tak serio na pelnej Kxrwie...
oni sie sami wykladaja na widelcu, a my te wojenke toczymy i tak trzymac!!!
A co do charytatywnosci, no coz jedni cierpia inni troszku ucierpia, do dzieciaczkow kasa i tak trafi, moze nie cala bo jxbxany tvn okradnie ich, ale coz, tak tego sobie zostawic nie mozna!!!
Gdańsk jest nasz! LECHIA jest nasza, LechiiStan to Gdańsk!!!
A łone z Warsiawy to kxrwy i cwxle
6 czerwca 2011, 17:16 / poniedziałek
Trzeba coś z tym fantem zrobić bo widać było na Legii 15 000 pikników i to jest zła wiadomość bo na pge arenie przypuszczam że 30 000 może pęknąć (magia nowego stadionu) a gdyby tak się stało to pan donald ogłosi triumfalnie sukces
Także koledzy decyzyjni czas zacząć działać można wstawić sie w konkretnej liczbie i podkreślić swoją obecność oczywiście w kultularny sposób i opuścić stadion w przerwie myśle że to było by dobre rozwiązanie i efektowne przed kamerami a kamerki bedą jęździły po trybunach bo bedą chcieli pokazać jak piękny jest nasz nowy stadion co myślicie o tym koledzy decyzyjni ?
6 czerwca 2011, 20:45 / poniedziałek
Myślisz jak z 30 tys jak piszesz nagle wyjdzie 1tys no moze 2tys osób to ktoś to zauważy ?
6 czerwca 2011, 21:11 / poniedziałek
No nie do końca jak by nagłośnić ten temat gdzie trzeba to by wyszło może nawet 20 000 to już było by widać
Wystarczyło by odpowiedni nagłośnić temat 48 godzinny pakt o nieagresji
Wkońcu to wszystkich kibiców wspólna sprawa i wszelkiego rodzaju podziały w tym monencie zchodzą na bok
A tak czuje że będzie z tego wielka sraczka jak nic z tym się nie zrobi
i ten mecz geyowsko pedalski może okazać sie kolejnym gwoździem do trumny ruchu kibicowskiego w polsce
Odpowiedzcie se sami czy nie korci was jak najszybciej zobaczyć nowy stadion naszej Lechii a takich którzy niemogą sie doczekać bedzie całe mnóstwo i triumf po jest gotowy tego się obawiam
6 czerwca 2011, 21:16 / poniedziałek
Wiadomo, że jak nie będzie naszych 2-3 tys. to nie będzie atmosfery i to będzie zauważalne. Będzie festyn, może o to chodzi. Na dłuższą metę festyniarze nie zapełnią stadionu nawet w 20%.
Kibice z Polski też nie przyjadą przecież.

Mi się nie śpieszy do nowej areny. Tym bardziej na taką szopkę.
6 czerwca 2011, 21:44 / poniedziałek
Lis, chyba nie wyczułes o co Azokowi chodzi...
8 czerwca 2011, 01:04 / środa
Olejcie ten festyn i juz. Mam nadzieje, ze 23 lipca bedzie otwarcie stadionu i to godne. A jesli nie, to poczekamy na pierwszy mecz w lidze... Ja na mecz politykierow z dziennikarzelkami + Myslovitz (chociaz ich bardzo lubie, ale bylem ostatnio w Parlamencie ) sie nie wybieram.
8 czerwca 2011, 09:07 / środa
No to problem "bojkotu" otwarcia stadionu chyba się rozwiązał. Chodzą słuchy, że mecz charytatywny będzie przeniesiony na wrzesień. Jak tak dalej będzie to sezon zaczniemy przy T29.
8 czerwca 2011, 12:15 / środa
Temat protestu umarł bo kibole przestali być problemem - teraz są trujące ogórki i wredni Chińczycy z A2.
8 czerwca 2011, 12:21 / środa
błądzisz ...
Kibice są pamiętliwi ;)
8 czerwca 2011, 14:52 / środa
odnośnik nie powiem : a nie mówiłem ;-)
8 czerwca 2011, 14:56 / środa
Myślę że do września temat można zawiesić.
8 czerwca 2011, 16:55 / środa
I tak bym na tą szopkę nie poszedł.Trochę mi tylko szkoda,bo cel szczytny.
9 czerwca 2011, 15:08 / czwartek
Czyli jeszcze trochę bronxów w Maxie przed meczem się wychleje ! A już się umawialiśmy na PGE :)
9 czerwca 2011, 15:16 / czwartek
mozna w maxie wychylic tak czy siak ale lige rozpoczynamy juz na nowym stadionie
9 czerwca 2011, 15:40 / czwartek
mecz klownów i klakierów odwołany, odkąd ks. Natanek rzucił klątwę na TVN jakoś pech ich prześladuje
9 czerwca 2011, 16:21 / czwartek
JOHN 3-16
z mojej symulacji odnośnik wynika, że droga dojścia na sektor na nowym stadionie wydłużyła się dwukrotnie. Jeśli spacerkiem zajmowała Ci 5 min to teraz masz 10. Jeśli po drodze wypiłeś jednego zimnego browara to teraz możesz 2!;)
9 czerwca 2011, 17:02 / czwartek
Śmiem pokusić się o stwierdzenie, że i trzecie da się zmieścić :)))
9 czerwca 2011, 17:27 / czwartek
Ketrid wspomniał coś o księdzu,a mi się przypomniały słowa arcybiskupa Kowalczyka z niedzieli w Lednicy, "tu nie ma kiboli,tu są NORMALNI ludzie".Kler też przeciw nam?
9 czerwca 2011, 19:27 / czwartek
hmm chodzi ci o "Cappino" ?
Po pierwsze podaj źródło wypowiedzi.
Po drugie jeśli na podstawie wypowiedzi jednej osoby nakładasz takie same poglądy całej grupie ( kler ) z której wywodzi się ta osoba to nie mam więcej pytań.
9 czerwca 2011, 20:07 / czwartek
Tak.Dokładnie o "Cappino".Słyszałem tę wypowiedź bodajże w niedzielę w telewizji.Nie pamiętam dokładnie źródła.Tylko,że ta jedna osoba to jest capo di tutti capi kościoła.A.I żeby nie było.Jestem wierzący.
9 czerwca 2011, 22:14 / czwartek
Na trybunach w warszawce "pełen bojkot". I tyle w temacie.
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.024