Gdańsk: poniedziałek, 24 lutego 2020
FORUM
Podstrony:

Ekstraklasa sezon 2011-2012

strona 13/34

4 listopada 2011, 18:18 / piątek
Chyba wraca po kontuzji.. poza tym, ten Zajac nie puszcza już szmat jak na początku sezonu więc będzie trudniej Bączkowi wrócić do wyjściowego składu.
4 listopada 2011, 21:15 / piątek
Dzięki remisowi PB z Górnikiem już spadliśmy na 13 miejsce, albo jutro 3 punkty, albo...?
4 listopada 2011, 21:33 / piątek
Nie ma co "albo" śledzie w zeszłym sezonie po 12 rundach mieli 16 pkt i w bramkach 7-7, a my mamy 13 pkt i bramki 6-8 koniec kur.a "gdybania", do konca rundy zostały 3 mecze i musimy zdobyć minimum 6 pkt, żeby mysleć o utrzymaniu, bo jak czytam ze cel tj. puchary jest ciągle do zdobycia to mnie już KURW.CA strzela, skoro Kuchar trzyma marnego Kafara to niech Kaszeba zaliczy kolejny swój "sukces" i utrzyma nas po raz "drugi" w ekstraklasie .... mimo że będzie to woda na młyn dla "piefcóf" zdolności Kafara
4 listopada 2011, 21:37 / piątek
Amikowcy chyba dalej protestują, nie ma ich w Warszawie? Nie dostrzegłem kibiców gości. Widać, że spięli się tylko na nas i na Legię..
5 listopada 2011, 00:36 / sobota
Mam przykrą wiadomość. Z dobrego źródła. Niestety, Kafar musi poważnie coś spierdolić, żeby wylecieć. Jest zatem alternatywa: wygrana z Widzewem i Kafarski zostaje, albo wtopa z żydkami i jest dwa tygodnie na usunięcie go.
Kafarski jest mi kompletnie obojętny. Przez moment wydawało mi się, że może z niego być niezły trener, ale teraz widać, że nie ma mowy. Może na krótki dystans jeszcze jest w stanie wytworzyć atmosferę, ale w dłuższej perspektywie - nie ten facet, nie z tą charyzmą.
Dla Lechii teraz byłoby lepiej grać pod wodzą kogokolwiek. Nawet Edwina. Na jeden - dwa mecze mogłoby poskutkować. Kafarski na zawodników nie ma żadnego przełożenia. Ale na razie zostaje. Bo Kuchar ma w głowie obecnie coś innego. Ośrodek młodzieżowy powstaje i na tym Kuchar ma zarabiać pieniądze, a nie na Lechii. A w Lechii chce mieć spokój i to spokój tani. Kafarski jest tani. Tymczasem inni się cenią. A pewności, że będzie lepiej dawać nie chcą.

Tyle o futbolu i jego organizacyjnych okolicach. Teraz o trybunach, bo czasem jest tak, że można kochać znienawidzonych:
odnośnik
5 listopada 2011, 15:23 / sobota
Frajerzy kolejki, jak na razie Korona ;)

Prowadzić 2-0, fakt, grali w dziesiątkę przez sporą część meczu, ale.. mieć tyle sytuacji i nie wygrać, tak to chyba tylko umie Korona i.. Lechia ;)

2-2 z Bełchatowem. Buzi się nieźle pokazał.
5 listopada 2011, 16:52 / sobota
Fornalika do nas, Ruch fajnie gra, i kasy wielkiej tam raczej zawsze brak :)
6 listopada 2011, 14:51 / niedziela
Widać efekt nowej miotły w Lubinie ;)
6 listopada 2011, 16:21 / niedziela
Śląsk w Lubinie strzela tyle bramek co Lechia przez całą rundę :)
6 listopada 2011, 16:30 / niedziela
Śląsk nie gra pieknie ale punktuje zajebiście. Brawo Śląsk! Tam się da, a u nas?
6 listopada 2011, 18:16 / niedziela
Craxa strzela bramkę Wisle - jesteśmy już gorsi nawet od nich, najsłabsi w lidze pod wzgledem zdobytych bramek
6 listopada 2011, 18:57 / niedziela
Wisła przegrała...
6 listopada 2011, 18:57 / niedziela
ale najlepsi jeżeli chodzi o obronę :)
6 listopada 2011, 19:10 / niedziela
Wisła przegrała a na ich forum już zwalniają Maaskanta, tylko te płaczki forumowe (bo ich kibicami Wisły nazwać nie można) nie pomyślą, że trzon Wisły który ją napędzał jest kontuzjowany; Małecki, Sobolewski, Melikson. Wiadomo każdy jest wkurwiony po przejebanych derbach ale w Wiśle to najpierw trzeba zmienić polityke transferowa i zacząć młodzież szkolić a potem mysleć o zwalnianiu trenera.
6 listopada 2011, 19:26 / niedziela
Joker - i dzięki temu zajmujemy wysoką lokatę w tabeli 11. :)
6 listopada 2011, 19:31 / niedziela
Wisły szkoda. nawet bardzo.
Ostatnio gra jednak fatalnie, sędziowie pomagali i były punkty, taka prawda.
Prawdą jest też że rzeczywiście grają bez czołowych i ważnych graczy.
Kurwa no szkoda, że przegrali
6 listopada 2011, 19:39 / niedziela
Inna sprawa, że dzisiaj skuteczność w wykonaniu Wisły była porównywalna do naszej.. a to świadczy o nich nie zbyt dobrze.. niestety.
6 listopada 2011, 19:40 / niedziela
kibice Wisły są wkurwieni nie tylko dlatego że dobra passa w świętej wojnie się skończyła, ale dlatego że ich zaciąg cudzoziemski nie kuma do końca czym są derby dla Wisły
7 listopada 2011, 08:51 / poniedziałek
Patrzac na sytuacje Lechii chcialbym ocenic ją bardziej perspektywicznie opierajac sie na tych faktach ktore sa znane obecnie opinii publicznej. Wszyscy żądają ustapienia Kafara, zgoda, powinien odejsc, lecz to nie uzdrowi sytuacji klubu. Bedzie to jedynie krotkoterminowe rozwiazanie na gangrene ktora dzieje sie w tym klubie. Trzeba to przyznac jasno ze wlasciciel Lechii musi sie zmienic. Bez tej zmiany nie mamy co marzyc o budowaniu druzyny na czolowe miejsca w lidze. Kuchar jest hamulcowym tego klubu, a reszta jest jemu posluszna i dlatego tak to wyglada a nie inaczej. Mysle tez w perspektywie przerwy zimowej co sie moze wydarzyc. I tutaj az strach pomyslec. Podejrzewam exodus zawodnikow z Lechii. Nikt rozsadnie myslacy nie bedzie chcial grac w klubie, ktory ma cel utrzymanie sie w lidze. Dlatego mysle ze moze dojsc do wczesniejszych rozwiazan kilku kontraktow oraz pewnego odejscia Traore bo akurat ten zawodnik zupelnie nie pasuje do ciemnej masy pałętajacej sie po boisku. W przerwie zimowej moze nastapic zapasc klubu i druzyny, poniewaz nie beda dokonane żadne istotne transfery ktore mialyby na celu walke o wyzsze cele poniewaz bedzie juz to niemozliwe ze wzgledu na zbyt duza strate punktowa do druzyn z czolowki. W ten sposob Lechia ME stanie sie w duzej mierze pierwsza druzyna a co to znaczy chyba wszyscy wiemy. W druzynie zostana emeryci (Dawidowski, Surma, Nowak) oraz mlodszy pilkarski szrot.
Naprawde nie chcę być złym prorokiem bo przykro jest pisac takie rzeczy ale realizm calej sytuacji jest az nadto znaczący.
Mam nadzieje ze do przerwy zimowej Kuchar sprzeda swoje udzialy osobom ktorym lezy na sercu dobro gdanskiego klubu i wtedy zacznie sie budowa od zera tego co powinno byc juz od dawna budowane.
7 listopada 2011, 09:12 / poniedziałek
Masz rację asas - wszyscy jebia Kafara, a on tylko współwinnym. Jebany powinien być pan właściciel, który nic nie daje siana jedynie pozyczki. Kupił Lechie za jakieś drobniaki...szkoda, ze ja nie miałem wtedy tyle, dziś bym sie woził i zapraszał znajomych do loży.

Żadnego exodusu piłkarzy nie bedzie - Odra Wodzisław była w o wiele gorszej sytuacji a piłkarze w przerwie zimowej lgnęli do niej jak muchy do g.
7 listopada 2011, 09:14 / poniedziałek
Gdzie jest teraz Odra Wodzislaw wszyscy wiemy...
7 listopada 2011, 11:18 / poniedziałek
Tarasiewicz trenerem LKS a niektorzy przymierzali go do Lechii...
7 listopada 2011, 12:06 / poniedziałek
ufff i tyle w temacie, chociaż szkoda trochę ŁKSu
7 listopada 2011, 12:45 / poniedziałek
na taki ŁKS Tarasiewicz wystarczy moim zdaniem
7 listopada 2011, 13:17 / poniedziałek
żeby ich spuścić wystarczy całkowicie
7 listopada 2011, 22:56 / poniedziałek
Maaskant wywalony z Wisly...a jutro chyba Kafar z Lechii
8 listopada 2011, 01:01 / wtorek
No to ŁKS w opałach. Finansowych. Ale to już problem kasy ŁKS-u, która ponoć pusta jest jak bęben.
odnośnik
13 listopada 2011, 12:41 / niedziela
Może nie ekstraklasa, ale wklejam to jako ciekawostkę ;)

Arka - Sandecja 19:45
13 listopada 2011, 13:08 / niedziela
a jaka to k...wa ciekawostka ,kogo to interesuje
13 listopada 2011, 13:46 / niedziela
Z tą godziną to wydaje mi sie że to zbieg okoliczności.
13 listopada 2011, 14:42 / niedziela
sry , że nie w temacie ale orientuje się ktoś gdzie znajdę tracka pt: "Przyjdziemy do was biało-zieloni" - Gdańska Kapela Podwórkowa?

LG!
13 listopada 2011, 14:54 / niedziela
już nie ważne
13 listopada 2011, 14:55 / niedziela
13 listopada 2011, 15:14 / niedziela
blizniak - chodziło mi o godzinę rozpoczęcia meczu. O nic więcej.
14 listopada 2011, 17:52 / poniedziałek
Nie chcieliście meczów w poniedziałek to macie w piątek;)
Lechia Gdańsk - Groclin Warszawa, godz. 20:30
14 listopada 2011, 18:00 / poniedziałek
Incognito - ekstraklasa juz dawno ogłosiła ze ekstraklasa nie bedzie juz grała w sobote i w niedziele, przynajmniej w Gdańsku.
Powodem jest fakt ze stadion pęka w szwach, bilety osiągają u koników niebotyczne ceny, wiec aby zmniejszyc popyt i rozładowac ta nerwowa sytuacje bedziemy grac w nocy z piatku na sobote lub w poniedziałkowe popołudnie.
Brawo Zarząd kolejny raz dajecie sie wyruchać...

TYLKO LECHIA!
14 listopada 2011, 18:01 / poniedziałek
Z racji mojej pracy na zmiany ten termin pasuje mi idealnie, bo sobota i niedziela w tym czasie ni w ząb... A tak poważnie, to termin jak termin, pewnie trochę mniej atrakcyjny niż sobota 18:00, ale kto ma być ten będzie ;-)
14 listopada 2011, 18:03 / poniedziałek
Zimno w chuj, ciemno, generalnie pizda. Trudno, trzeba iść.
14 listopada 2011, 18:26 / poniedziałek
"ale kto ma być ten będzie ;-)" - no niestety nie do konca to prawda, nie wszyscy mają ten komfort ze nawet jak zabarłoża w Tawernie Pod Rurami to i tak trafią do chałupy, postaw sie na miejscu jakis nłodziaków z wiosek położonych z 50 km od Gdańska. Raz mozna ale tu co tydzien mecze albo w poniedziałkowe popołdnie albo w piatek przed północa. Nie wszystkich stac na prywatne taxi co tydzień.
Nie wspominam nawet o ludziach pracujacych na zmiany, to dopiero kurwica bierze, koniec roku urlop wybrany a barany ustawiają mecze w tygodniu, jak ktos ma popołudniówki to ten tydzien to juz dwa dni wolnego z głowy (i to jeszcze nie planowany)
Wiem, wiem... ze kto ma ciśnienie to i tak bedzie, ale na pewno frekwencja bedzie o 20-30% mniejsza niz w sobotę czy niedziele. Popatrzecie po znajmomych, zawsze ktos sie wykruszy.
Klub w całej rundzie bedzie do tyłu cos ok 1 "Poźniaka"
Policzcie sobie ile razy u siebie gralismy poza weekendem a ile inni. Chyba jest liderem w tej klasyfikacji.

TYLKO LECHIA!
14 listopada 2011, 18:29 / poniedziałek
Co do dalszych miejscowości to racja. Tak jak pisałem mi zmiany akurat podpasowały, co do frekwencji to zobaczymy na meczu, ale na pewno trzeba wziąć pod uwagę temperaturę...
14 listopada 2011, 18:34 / poniedziałek
piątek 20.30 to dużo lepiej niż ten pojebany poniedziałek o 18.30....
przynajmniej dam radę dojechać jak po cichu umknę z pracy przed 16.00 (360km ale dzięki A1 :D); a do tego piątek - to czujność dyrekcji stępiona..

Pzdr
~~ale i tak z karnetu 3 mecze w plecy przez pojebów z ekstraklasy s.a. i ich wspaniały poniedziałkowy melanż...
14 listopada 2011, 19:18 / poniedziałek
Mecz z Jagiellonią będzie w niedzielę
14 listopada 2011, 19:24 / poniedziałek
Znowu dają głupie terminy :/
Piątek wieczór,zimno więc większość zostanie przed tv w ciepłym mieszkaniu.
14 listopada 2011, 20:26 / poniedziałek
Frekwencja na Ruchu będzie mocno zależała od wyniku w Warszawie, jak Lechia dostanie mocne baty, to raczej za dużo osób nie będzie się zwalniać z pracy na Ruch, wówczas frekwencja może być niższa niż to było na Widzewie :P
Jak wynik w stolicy będzie pozytywny to myślę,że jednak pomimo poniedziałku dużo osób przyjdzie zobaczyć na żywo jak Lechia gra pod dowództwem Ulatowskiego.

Co by nie było
Dobrze będzie jak chociaż za bramką w większości się zapełni ,żeby wstydu nie było przed Chorzowem, bo ponoć chcą się pokazać w pokaźnej liczbie
15 listopada 2011, 10:14 / wtorek
Dostali 1800 biletów i będą w koplecie. Jadą specjalem. Do tego wspierać ich będzie żydzew i Elana.
15 listopada 2011, 14:29 / wtorek
17 listopada 2011, 23:02 / czwartek
//////////
W Jagiellonii Białystok przed arcyważnym piątkowym meczem ze Śląskiem Wrocław jest prawdziwy szpital. Aż ośmiu graczy podstawowego składu drużyny zachorowało na grypę żołądkową.

W czwartek zdziesiątkowana kontuzjami i chorobą drużyna Jagiellonii trenowała na Stadionie Miejskim w Białymstoku.
W zajęciach prowadzonych przez Czesława Michniewicza nie brali udziału kontuzjowani Jakub Słowik, Bartłomiej Grzelak, Dawid Plizga, Robert Arzumanjan oraz Marcin Burkhardt.

Zabrakło na nich również zawodników, którzy zachorowali na grypę żołądkową w tym aż czterech podstawowych obrońców Jagi, czyli Cionka, Skerli, Norambueny i Bartczaka.

- Na dzisiejszym treningu zabrakło aż 8. piłkarzy a to podstawowi zawodnicy, którzy zazwyczaj grają w pierwszym składzie, lub wchodzą na boisko z ławki rezerwowych. Mamy duży problem - nie ukrywa cytowany przez portal jagiellonia.pl Czesław Michniewicz, który na czwartkowym treningu nie mógł skorzystać m.in. z usług Thiago Cionka, Grzegorza Bartczaka, Andriusa Skerli, Macieja Makuszewskiego czy Jana Pawłowskiego.

Wszystko wskazuje więc na to, że do meczu z liderem T-Mobile Ekstraklasy zespół z Białegostoku przystąpi poważnie osłabiony.
\\\\\\\\\\\\

Można spokojnie grubsze sianko na WKS postawić.
18 listopada 2011, 20:36 / piątek
Nowy treneiro w Lubinie i 3 punkty z Polonią...
18 listopada 2011, 20:59 / piątek
Ale w pierwszym meczu 1:5.
18 listopada 2011, 22:20 / piątek
No i cholera pisałem żeby obstawić, a sam zapomniałem... Brawo Śląsk ;]
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.254