Gdańsk: poniedziałek, 24 lutego 2020
FORUM
Podstrony:

Ekstraklasa sezon 2011-2012

strona 14/34

18 listopada 2011, 22:27 / piątek
buziek - podawaj typy na typujemy.fsl.pl :)
Mi wszedł Ślask i Zagłebie w aku z DNB

TYLKO LECHIA!
18 listopada 2011, 22:36 / piątek
Jak można nie stawiać na Śląsk w takim gazie po takim apetycznym kursie (2,42 w Tobet) :))
18 listopada 2011, 22:42 / piątek
Teraz tylko Groclin i Lechia nie przegrały u siebie w tym sezonie
18 listopada 2011, 22:43 / piątek
Johny - wiem ze łatwo sie madrzyc po fakcie, ale wbrew pozorom Slaskowi zdarzały sie wpadki na wyjezdzie, a Jaga moze byc byle jaka, ale u siebie jest zawsze groźna.
Zresztą jak widac było, spacerek to nie był...

TYLKO LECHIA!
19 listopada 2011, 14:10 / sobota
Kolejna bramka Buziego :)
19 listopada 2011, 15:24 / sobota
Oby debiut Ulatowskiego był lepszy od Tarasiewicza. GKS - ŁKS 3:0.
20 listopada 2011, 01:44 / niedziela
Cyganus ja nie gram teraz, tylko jeśli widzę promocję to zakładam kapcie i coś obstawie. Na internetowych buków mam jeszcze 78 dni prywatnego szlabanu, w związku z tym nie będę wchodził na tamto forum bo przerwę swój szlaban.

odnośnik
20 listopada 2011, 02:55 / niedziela
@M.M

No to nie był...
20 listopada 2011, 18:48 / niedziela
Wisła właśnie straciła bramke na 0:1
20 listopada 2011, 18:50 / niedziela
No to lecimy jeszcze bardziej w dól tabeli
20 listopada 2011, 18:55 / niedziela
No nie był.

Już wczoraj spadliśmy na 13 miejsce, wygrana Górnika nie zmienia naszej pozycji w tabeli. Tyle tylko, że Górnik nam ucieka o 3 pkty. Wisła słabiutka.
20 listopada 2011, 19:09 / niedziela
co sie dzieje z tą Wisłą??? ja pierd....
Kaszana podobna jak u nas :(

TYLKO LECHIA!
21 listopada 2011, 21:56 / poniedziałek
Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok 11 grudnia, 17:00 Niedziela
21 listopada 2011, 22:04 / poniedziałek
W przekroju całej jesieni na 9 spotkań: 2 mecze w piątek, 2 w sobotę, 2 w niedzielę i 3 w poniedziałek.
22 listopada 2011, 16:31 / wtorek
Przegląd Sportowy

Miesięczne zarobki graczy wyjściowej jedenastki:
822 tys. złotych - Lech
733 tys. - Polonia
718 tys. - Wisła
700 tys. - Jagiellonia
681 tys. - Legia
483 tys. - Cracovia
450 tys. - Zagłębie
409 ty.s - Górnik
400 tys. - Śląsk
390 tys. - Widzew
348 tys. - Korona
323 tys. - GKS
310 tys. - LECHIA
278 tys. - Ruch
216 tys. - ŁKS
195 tys. - Podbeskidzie

Tyle wydały kluby na transfery graczy wyjściowej jedenastki:
13,91 mln złotych - Lech
13,72 mln - Polonia
8,93 mln - Legia
7,11 mln - Wisła
5,3 mln - Zagłębie
4,7 mln - Cracovia
3,8 mln - Śląsk
3,2 mln - Górnik
1,8 mln - Widzew
1,65 mln - Korona
1,5 mln - GKS
0,6 mln - Jagiellonia
0,570 mln - LECHIA
0,300 mln - Ruch
0 - ŁKS, Podbeskidzie
22 listopada 2011, 16:49 / wtorek
popatrzcie na cracovie hahahah
23 listopada 2011, 19:12 / środa
Ruch jest niezły - 300 tys. zł na transfery, tyle samo zarabiają tam piłkarze. Efekt - 3 miejsce w tabeli.

Legia - Zagłębie 1:0
23 listopada 2011, 19:51 / środa
2:0

Zapowiada się taki sam wynik jak z nami w sobotę.
23 listopada 2011, 20:05 / środa
No i tak jak pisałem - 3:0. Z tym, że brama ze spalonego. Legia gra teraz chyba najładniejszą piłę w Polsce.
23 listopada 2011, 20:28 / środa
pozostaje Legii zazdrościć, a ta jej młodziez brać ich do kadry zamiast pseudo Polakow ...
24 listopada 2011, 14:31 / czwartek
A tymczasem na najbliższy mecz Cracovii można sobie pójść w mega promocji. Ale zwała.

odnośnik
24 listopada 2011, 15:12 / czwartek
U nas powinien byc młyn za 10 prosta za 20, chyba że chcą aby wrócic na poziom z frekwencji 6-7 tys.
24 listopada 2011, 17:31 / czwartek
Moze nasz dzial marketingu powinien zrobic taka oferte na portal grupowy? grupery, grupony i inne takie, masa kupujacych, moze nowi ludzie by przyszli ?
24 listopada 2011, 18:05 / czwartek
ale po chuj??
24 listopada 2011, 18:23 / czwartek
co by panowie z zarzadu nie robili juz ludzi na stadion nie przyciągną spierdolili co mogli spierdolic.Naszym klubem zarzadzaja gamonie tyle transferów nie udanych i nikt za to nie odpowiada
24 listopada 2011, 23:09 / czwartek
nowa sektorówka Śląska
odnośnik

(...)
Flagę ufundował Piast - sponsor klubu, ale duży udział w jej zakupie mieli kibice. To oni zbierali kapsle, które zostały wymienione na sektorówkę. Oficjalne przekazanie flagi reprezentantom stowarzyszenia kibiców – „Wielki Śląsk” odbędzie się właśnie podczas meczu z Wisłą Kraków.
24 listopada 2011, 23:59 / czwartek
nawet na tej sektorowce widac, ile Ślask ma wiosek dookoła zeby wypelnic stadion:) niestety my nawet 1/10 tego nei mamy
25 listopada 2011, 10:26 / piątek
Wiosek? Może trochę szacunku do kibiców z FC Śląska. Trochę szacunku do moich, do naszych przyjaciół.
Wielkomiastowy baran.
25 listopada 2011, 15:53 / piątek
dręczyciel....wiosek...hmm...my też mamy podobną ilość biało-zielonych miejscowości, jak nawet nie więcej...
26 listopada 2011, 17:16 / sobota
ŁKS remisuje - spadamy na 14. miejsce. Lubin przegrywa, ale tylko punkt nad kreską
26 listopada 2011, 21:24 / sobota
.................................
14 Lechia
15 Zagłębie
16 Cracovia

Czy szykuje się feta z powrotu na T29
Pytanie bardziej do zarządu - czy to jest polityka , sabotaż czy niedorozwój .
Ja pozostaję przy prawdziwej BKS Lechii Gdańsk opartej na Biało Zielonych.
Tu otwiera mi się scyzoryk rasizmu jak potrzę na stwór okupujący powszechnie szanowaną markę i historyczną nazwę Lechia .
Pozdro dla kiboli , ja też nim jestem .
26 listopada 2011, 21:57 / sobota
Ale ja nie miałem w żadnym wypadku zamiaru nikogo obrażac !!!!!
Szacunek za komplet, ale zamieszkanie regionów Gdańska i Ślaska jest dobitnie na korzyść WKSu.
26 listopada 2011, 21:59 / sobota
niedorozwój zarządu (a raczej nierządu) czyli popisowe spierdolenie koniunktury w związku z nowym stadionem, oraz kunktatorstwo gołodupca kuchara, który liczył zapewne na sprzedaż Lechii po przejściu na Arenę i spory na tym zarobek; przeliczył się - oferty nie otrzymał, także wycofał się na z góry upatrzone pozycje i czeka :/
zamiast bajeczek kuchara czyli "stairway to heaven"
mamy "road to hell".....
budżetu nie zwiększy bo zapewne niewiele ma, a poza tym dla niego to tylko inwestycja, klub nic dla niego nie znaczy; żadnych emocji czy wzruszeń
taki to jest ten smętny dziadek :/
26 listopada 2011, 22:08 / sobota
Dręczyciel tutaj się z Tobą nie zgodzę, lepsze położenie mamy my, Śląsk ma tylko lepszy zarząd który coś potrafi w przeciwieństwie do naszego. Bo to że na naszym otwarciu nie było kompletu jest wina tylko i wyłącznie ich. Obiecywali nam otwarcie z Juve,Porto czy innymi znanymi klubami a skończyło się na Żydach.

Piłkarze grają jak grają nie chce im się walczyć jak np Koronie. Wyjebać wszystkich murzynów z Późniakiem, Inwalidą Sazankovem, i modlić się o jakieś punkty do końca roku a potem się wzmocnić. Ja osobiście na te 3 mecze bym postawił na młodzież, jestem przekonany że Kacprzycki zagrałby lepiej niż Deleu a Duda lepiej niż Benson czy Tadic.
26 listopada 2011, 23:00 / sobota
Greenfans chyba mało znasz Dolny Śląsk.
Przez pewien czas można tak powiedzieć rezydowalem w tej części Polski,ilość małych miast w okolicy zdecydowanie na korzyść Wrocławia,dodatkowo bliska odległość pomiędzy nimi.
Ale największymi atutami braci jest profesjonalny zarząd i brak silnego rywala takiego jakich mamy my min.śledzie czy też bogate kluby z innych sportów drużynowych.
27 listopada 2011, 01:02 / niedziela
incognito
26 listopada 2011, 23:00 / sobota
Ale największymi atutami braci (...) i brak silnego rywala takiego jakich mamy my min.śledzie

;))
27 listopada 2011, 09:11 / niedziela
Greenfans tak odnośnie waleczności Korony to przypomniała mi się jedna sytuacja z jej meczu ze Śląskiem, po której mam szacunek do trenera Ojrzyńskiego.

Ostatnie minuty meczu, Kielczanie prowadzą 2:1. Nagle po starciu z Celebanem pada na murawę jeden z graczy Korony i jak to bywa w naszej lidze przesadnie okazuje, że go boli i się zwija. Sędzia zatrzymuje grę. A tu kamerka na trenera Ojrzyńskiego, którzy krzyczy: WSTAWAJ IDIOTO! NIE RÓB JAJ!

I to mi się podoba. Piłka nożna sportem dla prawdziwych facetów a nie panienek. Jak nie odpowiada to przerzucić się na szachy. Z dedykacją dla naszych skórokopów.
27 listopada 2011, 10:01 / niedziela
Jude String mi nie chodziło o siłę czy jakość ale o liczby w jakich poszczególne FC wspierają śledzi i chyba zgodzisz się z tym,że nie są to małe liczby.
27 listopada 2011, 10:13 / niedziela
No raczej tez nie jakieś duże liczby. Nasze FC są zdecydowanie lepiej zorganizowane. A Śląsk fakt ma sporo FC ale my na tym polu także nie odstajemy, na pomorzu napewno dominujemy w dodatku mamy FC na mazurach, na podhalu i coraz częściej ludzie z kujaw na Lechie śmigają.
27 listopada 2011, 16:31 / niedziela
Craxa - GKS 2:1. 2 pkty nas dziela od ostatniej druzyny w tabeli. Jest bardzo zle. Z Ruchem trzeba wygrac!
27 listopada 2011, 16:52 / niedziela
Jak widac nie ma za bardzo chetnych do spadku, obecnie my i Zagłebie znajdujemy sie w najwiekszym dołku a zarazem stanowimy głównych kandydatów do spadku, oprócz Craxy i ŁKSu.
Bez zwycięstwa jutro zrobimy kolejny krok do bycia czerwona latarnia na zime.

Smutne to ale bardzo realne.

TYLKO LECHIA!
27 listopada 2011, 17:02 / niedziela
Witam, obawiam się, że przegramy z Ruchem.....
27 listopada 2011, 18:24 / niedziela
Widzew wygrywa w Poznaniu 1:0. Pół godziny do końca.
27 listopada 2011, 18:48 / niedziela
Jak narazie kolejka dla faworytów nie jest udana.
27 listopada 2011, 18:57 / niedziela
To znaczy, że jutro wygramy :) Bo faworytem na pewno nie jesteśmy.

Koniec. Lech - Widzew 0:1
27 listopada 2011, 19:03 / niedziela
jak widac, z Nasza słaba frekwencją wcale nie bedzie tak źle skoro mecz w poniedziałek znowu;] w poznaniu dziś 11tys niecałe
27 listopada 2011, 19:17 / niedziela
Taka Amica jeszcze kilka miesięcy temu była w siódmym niebie. Na stadionie w meczach pucharowych komplet. Skład drużyny silny i wyrównany. Wówczas każdy brał ich za przykład jak należy działać aby osiągnąć sukces.

Dziś to wspomnienie. Pomyśleć, że oni pokonali u siebie MC.

Czy jest drużyna w Polsce, która mogłaby przez 2 lata grać na tym samym wysokim poziomie, zarówno w lidze jak i w pucharach ? Oby kiedyś taką drużyną była Nasza Lechia.
27 listopada 2011, 20:43 / niedziela
kolejny odcinek z serii: Wojciechowski chce kupić ...

odnośnik

wkleja tu, bo w artykule jest wzmianka także o klubie z ... Białegostoku.
27 listopada 2011, 20:54 / niedziela
oszczedze Ci pocisku którego zapewne niedługo uświadczysz, i wkleje tekst za Ciebie :

Pogłoska, która wraca jak bumerang. Józef Wojciechowski chce kupić Lechię Gdańsk?

Kilka tygodni temu media obiegła pogłoska jakoby główny inwestor Lechii Gdańsk Andrzej Kuchar miał sprzedać swoje udziały właścicielowi Polonii Warszawa Józefowi Wojciechowskiemu. Wówczas obie strony zdecydowanie zaprzeczały tym doniesieniom. Teraz informacja ta wraca jak bumerang

W weekend ponoć doszło do kolejnych rozmów w tej sprawie. Znów nie potwierdza tego ani Lechia, ani prezes Wojciechowski (do Andrzeja Kuchara nie udało nam się dodzwonić). - Zdecydowanie dementujemy te pogłoski, nie mają one nic wspólnego z prawdą. Nie wiem dlaczego ktoś próbuje wprowadzić w klubie dodatkową nerwowość przed arcyważnym dla Lechii meczem z Ruchem - mówi rzecznik klubu Michał Lewandowski. W podobnym tonie wypowiada się prezes Wojciechowski. - W tej sprawie nie prowadzę z panem Kucharem żadnych rozmów. To zwykłe plotki. Ale w przyszłości, nie wiadomo, co się wydarzy - podkreśla właściciel Polonii.

Coś chyba jednak musi być na rzeczy skoro głośno mówi się o tym, że Wojciechowski zdał sobie sprawę, że w Polonii z różnych względów biznesu nie zrobi i rozgląda się za innym klubem, w który mógłby zainwestować. Oprócz Lechii podobno interesuje się Jagiellonią Białystok, gdzie tak jak w przypadku gdańskiego klubu jest większy potencjał kibicowski, a już w przyszłym roku ma być gotowy nowy stadion o pojemności 22 tys.
27 listopada 2011, 22:20 / niedziela
Pocisk nie ominie kolejnego matoła, który wkleja linki do wybiórczej. Czy to jakiś wysyp, czy ocb? Zacznijcie myśleć ludzie.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.273