Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Ekstraklasa sezon 2011-2012

strona 17/34

17 lutego 2012, 19:51 / piątek
Hehe
17 lutego 2012, 19:56 / piątek
Dobry dla nas wynik, Zagłębie od Wisły też raczej wpierdziel wyłapie. Jutro jebnąć pasiaki i będzie można spokojniej patrzeć za plecy.
17 lutego 2012, 20:12 / piątek
jak zagrał Laizans?
17 lutego 2012, 20:34 / piątek
Laizans przeciętnie. zarobił żółtą kartkę.. poza tym mało co zdziałał.
17 lutego 2012, 21:22 / piątek
LKS totalna amatorka, na Posacie Sport HD komentatorek nawinąl ze pilkarze LKSu na sparingi jezdzili wlasnymi samochodami zeby klubu nie obciązać, a na przedmeczową odprawe pojechali gdzies pod Lodz bo jakis chojny kibic(ziomek Świerczewskiego?) wylozyl hajs na nocleg dla nich i na obiadek :)
No kurwa jak z nimi nie bedzie ze 2:0 przy dobrej grze to kurwa wstyd na calą polske
TYLKO LECHIA :)
17 lutego 2012, 21:43 / piątek
Heh ŁKS też dostawał baty (0-5, 0-4, 0-2) aż do meczu z nami gdzie było 0-0...
17 lutego 2012, 22:07 / piątek
W Poznaniu od paru minut lepszy jest Bełchatów;]
NA boisku same Nasze przymiarki transferowe będą.
Nowak Ślusarski..
17 lutego 2012, 22:20 / piątek
na trybunach słychać "Bakero, co? wypierdalaj" :D

no i nasze niedoszle wzmocnienie strzela brame;)
17 lutego 2012, 22:20 / piątek
haha kuchenki dostają :D:D
17 lutego 2012, 22:21 / piątek
Nowak 89'
17 lutego 2012, 22:23 / piątek
No to GKS Bełchatów nas wyprzedza, więc nie wiem w czym radość
17 lutego 2012, 22:32 / piątek
akurat jak Amica przegrywa to u mnie uśmiech pojawia się na twarzy. Spokojnie GKS wyprzedzimy jeszcze w tej kolejce ;)
17 lutego 2012, 22:33 / piątek
Wyprzedza... ale tylko do jutra, bo ja kurwa innej opcji nie widze
17 lutego 2012, 22:33 / piątek
wystarczy patrzeć na siebie, nie na innych
17 lutego 2012, 23:31 / piątek
Czego kurwa jeszcze zażądają ? numeru buta, odcisków palców i chuj wie czego jeszcze ?
Pojebało już chyba KONdonka i jego zgraje Matołów do reszty !
odnośnik
18 lutego 2012, 14:03 / sobota
No to Rogalski ju mógł dwie strzelić, jak bym Buziego widział w meczu z nami ;)
18 lutego 2012, 14:31 / sobota
Rogal jak za dawnych lat.
18 lutego 2012, 15:11 / sobota
Gorzej niz Widzew to sie chyba już nie da grać, takie pocieszenie przed dzisiejszym meczem
18 lutego 2012, 15:38 / sobota
Żebyś się nie zdziwił:)
18 lutego 2012, 16:38 / sobota
Okazuje sie,ze mozna grać gorzej....totalny antyfutbol w wykonaniu obu drużyn.
18 lutego 2012, 18:09 / sobota
We Wrocławiu pod młynem wisi flaga Ruchu - Psycho Fans. Czyżby Śląsk wpuścił ich na swoje sektory?

Inna sprawa, że tak się bracia licytowali między sobą kiedy to nadejdzie pierwszy mecz gdzie nie będzie kompletu i najczęściej była wymieniana Korona. Jak widać prognozy były błędne...
18 lutego 2012, 18:13 / sobota
@MrLayyz czy jakoś tak. Śląsk był na zakazie u nich, oni są na układzie na Śląsku normalna sprawa
19 lutego 2012, 16:26 / niedziela
Patrząc po meczach które się już odbyły to najgorzej grają w lidze zespoły Cracovia,ŁKS i nasza Lechia. Także ciężko może być jeżeli nic się nie zmieni u nas na plus.
19 lutego 2012, 16:32 / niedziela
Lechia nie zagrała wczoraj wcale źle. Znacznie gorzej zagrał żydzew. Więc ich bym wpisał oprócz cracovii i ŁKS-u.
19 lutego 2012, 16:32 / niedziela
Pisalem juz o tym wcześniej,Zagłebie juz na koniec rundy jesiennej zaczęło grać fajna piłkę,postawili na młodzież i graja bez kompleksów.My gralismy w tamtej rundzie taka padline,ze gorzej po prostu juz nie można było.Dlatego teraz nie trudno bylo o progres w grze.Jednak patrząc na grę lubinków z Wisłą a nasza z żydkami widać chyba różnicę?
19 lutego 2012, 16:36 / niedziela
Nie zgodzę się z Tobą.
W chwili obecnej,chociaż to tylko wrażenie po jednej kolejce które może się zmienić najgorzej wygląda gra ŁKSu,cracovii,Żydzewa i niestety Wisły.
O nasze utrzymanie jestem spokojny.
19 lutego 2012, 16:52 / niedziela
Wisły? Akurat oni zagrali dzisiaj dobrze. Tylko przez fatalne błędy Pareiki przegrali.
19 lutego 2012, 16:54 / niedziela
No przy drugiej bramce to raczej obrona się nie popisała. Ale przy pierwszej to Pareiko popełnił duży błąd.
19 lutego 2012, 16:56 / niedziela
Tzn zremisowali:)
19 lutego 2012, 17:01 / niedziela
Jakby Wisła zagrała dobrze to by miała 3pkt a nie 1.Cała linia defensywna to istny chaos.Jak w tej formacji nic się nie zmieni to o 3pkt w meczu z nami będzie można się pokusić.
19 lutego 2012, 17:33 / niedziela
idź pan w ch*j z tymi naszymi pucharowiczami, żaden nam nie chce pomóc, Legła już w Zabrzu 0:1 w plecy
19 lutego 2012, 17:49 / niedziela
incognito jakby Lechia dobrze grała to....;-)mi chodzi o to,że nadal nie stwarzamy klarownych sytuacji,fakt fizycznie wyglada to duzo lepiej niz jesienia.Ale my mamy nieciekawy terminarz, to ze pare razy pogralismy piłką nie jest wielkim osiągnieciem na tle cienkiej Cracovii.Swoja drogą podziwiam Twój spokój:-)3 pkt do miejsca spadkowego no ale musi byc dobrze!
19 lutego 2012, 18:12 / niedziela
d.g ja przecież nie napisałem,że my zagraliśmy dobrze tylko,że są drużyny które grają gorzej od nas.
Co do utrzymania.
W tej chwili mamy 18pkt,jak wszystko dobrze pójdzie to za tydzień będzie 21 a wtedy potrzeba już będzie niewiele,myślę że aby się utrzymać wystarczy 30 oczek.
W ostatnich 10latach chyba tylko raz taka ilość pkt nie wystarczyła do utrzymania a ja wierzę,co tam jestem przekonany!,że te 12pkt powinniśmy z łatwością uzbierać w 12 kolejkach.
19 lutego 2012, 18:38 / niedziela
Górnik-Legia 2:0
19 lutego 2012, 18:40 / niedziela
Ładnie se Górnik pogrywa z Legią.
19 lutego 2012, 18:59 / niedziela
Moze byc ciezko po dotychczasowych meczach Widzew wyglada najgorzej , przegral ze slabym ogolnie ale ambitnym walczacym Podbeskidziem i to u siebie, pozniej Lks przegrali z silna Polonia ale mysle ze to najpowazniejszy kandydat do spadku, narazie nie skreslalbym cracovii na poczatku chaotycznie i bez pomyslu ale po zmianach pokazali pare akcji, reszta (Belchatow, Lubin, Zabrze)wyglada dobrze przygotowana do rewanzowej rundy i punktowali z silnymi z zalozenia druzynami , zapowiada sie ciezka walka do samego konca o utrzymanie, dobrze ze widac poprawe i checi i u naszych, czy to starczy? miejmy nadzieje i wierzmy ze tak , wspierajmy ich chociaz my skoro na zarzad i pseudowlasciciela nie ma co liczyc
19 lutego 2012, 19:01 / niedziela
Ja mimo wszystko uważam, że spokojnie się utrzymamy. Mamy kadrowo lepszy zespół niż taki ŁKS, Podbeskidzie, Bełchatów, Cracovia czy Widzew.. kondycyjnie przygotowani jesteśmy nieźle, widać chęć walki..
19 lutego 2012, 19:23 / niedziela
Po dotychczasowych meczach ekstrklasy mozna powiedziec tyle ze wypadlsimy calkiem niezle wydolnosciowo. Pierwszy raz Szutowicz nie spierdolil az tak przygotowan byc moze wynika to z tego ze Janas troche mu powiedzial co ma robic. Ciezko nawet jest powiedziec kto moze spasc, bo LKS poki co chce jeszcze wzmocnien, Zaglebie zagralo naprawde duzo lepiej, Cracovia tez nie gra juz takiej padaki, Gornik chyba najwiekszy progres. Ciezko tez mzoe nam byc dogonic Podbeskidzie i Widzew bo to jednak 7 pkt i wiecej. Najwazniejszy mecz przed nami. Jezeli przegramy badz zremisujemy to zaczynamy meic smord kolo dupy bo ze srednia 0.5 gola na mecz to mozemy duzo nie zwojowac. Chyba szykuje sie jeden z ciekawszych sezonow w walce o mistrzostwo jak i o utrzymanie.
19 lutego 2012, 19:38 / niedziela
Oglądam Ligę+ i ten chaos to chyba jakiś nowy trend w taktyce bo Świerczewski i reszta o tym właśnie rozmawiają ;) To mieliśmy prekursora tej myśli taktycznej u nas w osobie "6-tego kwietnia"
19 lutego 2012, 20:23 / niedziela
Kuciak nie puścił aż takiej szmaty jak wszyscy mówią. bardzo trudna piłka do obrony, bo skozłowała tuż przed nim, a poza tym był zasłonięty.

a przy pierwszej bramce to pomijam stratę Gola, ale to co zrobił Żewłakow to była jakaś komedia. przecież przez ten czas, przez który biegł przy Prezesie mógł mu 6 razy zagrać tą piłkę.
19 lutego 2012, 20:31 / niedziela
Jak dla mnie ten cały Kuciak to mega przereklamowany bramkarz.
Piłki które powinien łapać w jakiś dziwaczny sposób odbija.
Mam nadzieje,że od tego meczu(GÓR-LEG)zacznie się szybka śmierć warszawskiego klubu.A główną jej przyczyną będzie zachowanie bałkańskiego zaciągu.
19 lutego 2012, 20:35 / niedziela
nie no.. ogólnie Kuciak jest dobrym bramkarzem, ale zgodzę się że czasami dziwnie odbija piłki. choć w sumie ważne, że skutecznie. chyba, że wybija proste do złapania piłki. to co innego.

myślę, że słaba gra Legii spowodowana była brakiem Rybusa i Radovicia. kluczowi zawodnicy, motor napędowy zespołu, a byli nieobecni. bez nich, a niedługo także bez Komorowskiego będzie bardzo trudno Legii. może to zapoczątkować mały kryzys. szkoda tylko, że my na nim nie skorzystamy, bo gramy z nimi na samym końcu sezonu.

to są tylko spekulacje. na razie nie mówmy o żadnym kryzysie. poczekajmy kilka meczy.
19 lutego 2012, 20:42 / niedziela
Jak dojdzie do legii zapowiadany Ismael Blanco to przyśpieszy kryzys w tym klubie.
19 lutego 2012, 21:19 / niedziela
Niestety nie licząc wyniku ŁKSu reszta rezultatów była dla Lechii albo zła albo fatalna . Stracilismy 2 pkt w koncówce, w ten sposób 1pkt zyskała cracovia, Zagłebie nie poległo w meczu z Wisłą, poza tym wygrał Bełchatów i Górnik, wiec góra nam odjeżdza.
Mecz z ŁKSem bedzie tym z serii za 6 pkt i to dosłownie, ewentualna przegrana moze nas zepchnać na pozycje spadkową, wygrana spowodowałaby spokój przed kolejnymi pojedynkami.
Jesli zagramy uważniej w obronie, powinno byc dobrze, licze ze ofensywa cos tam ustrzeli.

TYLKO LECHIA!
19 lutego 2012, 21:21 / niedziela
musimy się spiąć i wygrać spotkania z takimi rywalami jak Podbeskidzie, Korona czy Górnik. inaczej możemy się pożegnać z miejscem wyższym niż 10 miejsce.
19 lutego 2012, 21:24 / niedziela
Tak na oko to potrzebujemy jakieś 10 pkt żeby się utrzymać i liczyć na wpadki drużyn podobnie jak my walczących o utrzymanie. Zapowiadają się ciężkie trzy miesiące. Szkoda, że cele nie takie jak by się chciało. I kto to będzie chciał oglądać na żywo. Każde ponad 10 tys widzów na meczu będzie sukcesem.
A na marginesie nasza liga to niezłe dno więc jest szanasa na utrzymanie.
19 lutego 2012, 21:32 / niedziela
wydaje mi się, że raczej na pewno nie spadniemy. musimy tylko unikać taki wpadek jak remis z Cracovią w ostatniej minucie. mądrze grając na wyjazdach i wygrywając u siebie na pewno ukończymy sezon z dala od strefy spadkowej.
20 lutego 2012, 22:53 / poniedziałek
Niestety, Picnick, aby się utrzymać, trzeba zdobyć nie 28, lecz minimum 32 punkty. Niby tabele z poprzednich lat pokazują coś innego, lecz nie wierz tym ubiegłorocznym, bo się sparzysz.
Dwa lata temu Arka zdobyła 28 i się cudem utrzymała (bo Piast spartolił swój mecz). W zeszłym też miała 28 i poleciała.
21 lutego 2012, 00:36 / wtorek
Antyjedenastka ostatnich kolejek jesieni wg Babola:

Przechodzimy do linii pomocy, chociaż wbrew nazwie taka banda nikomu by raczej nie pomogła. Łukasz Surma w tym sezonie jest liderem nijakości Lechii Gdańsk, najnudniej grającym piłkarzem najnudniej grającego zespołu. W meczu z Jagiellonią dał najnudniejszy pokaz nudnej piłki nudnego zespołu jaki mogliśmy sobie wyobrazić. Miejsce w "parszywej" arcyzasłużone.

Atak. Aż wióry będą leciały, takie drewno. Josip Tadić, który ma nazwisko jak prezydent Serbii, a umiejętności piłkarskie jak burmistrz Ułan Bator. Nie wiem co napisać, bo koleś po prostu był na boisku.

jeżeli są tu jacyś miłośnicy Małeckiemu, to też tam się znalazł
21 lutego 2012, 23:36 / wtorek
niezła ocena wyników widxzainych przez pryzmat budżetu. Nie wiem, jak nas zaliczyli do lepszych średniaków , czyżby skner-kucharek ich urzekł swoimi wizjami ? odnośnik
1 ..... 15 16 17 18 19 ..... 34
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.470