Gdańsk: czwartek, 3 grudnia 2020
FORUM
Podstrony:

Ekstraklasa sezon 2011-2012

strona 19/34

26 lutego 2012, 21:16 / niedziela
A co nie widziales jak chcial zerwac banana z poprzeczki i przypadkowo pileczke raczka trafil ? Zolta kolejna w sezonie i chlop sie wykartkowal na Wisle...
26 lutego 2012, 21:16 / niedziela
jezeli chodzi Ci o Traore to za zabawe w maradone dostal 8 kartke w sezonie ale chociaz smiesznie (jemu) bylo
26 lutego 2012, 21:19 / niedziela
Ja jebie, kompletnie o tym zapomniałem, wybaczcie. Myślałem, że znów zrobił sobie jakieś kuku. ;)
27 lutego 2012, 08:06 / poniedziałek
komentator milko doceniony odnośnik
27 lutego 2012, 13:37 / poniedziałek
Zarząd Lecha Poznań podjął decyzję, iż nowym trenerem pierwszego zespołu został 35-letni Mariusz Rumak, który do tej pory pełnił funkcję drugiego szkoleniowca. Trener Rumak poprowadzi zespół co najmniej do końca rundy wiosennej.

- Lech Poznań to 90 lat tradycji i ogromne oczekiwania kibiców, z którymi wspólnie musimy się zmierzyć. Chcę jak najszybciej zmotywować drużynę do walki o najwyższe cele i do wzmożonej pracy. Miejsce Lecha w tabeli nie odzwierciedla naszych możliwości i moim zadaniem jest spełnienie pokładanych w drużynie oczekiwań. Nastawiamy się na poprawę gry i zdobycie kompletu punktów już w najbliższym meczu w Górnikiem Zabrze - powiedział Mariusz Rumak, nowy trener Lecha Poznań

Trener Mariusz Rumak od dawna przygotowywany był przez zarząd klubu do objęcia funkcji pierwszego trenera. Stąd też od początku sezonu pracował z pierwszą drużyną. Niezadowalające wyniki, jakie zespół osiągnął pod wodzą trenera Bakero, spowodowały, że Zarząd podjął decyzję o nominacji trenera Rumaka. Celem stawianym przed nowym szkoleniowcem jest wprowadzanie większej dyscypliny pracy i powrót do charakteru Lecha jaki znamy i chcemy oglądać.
odniu czeka nas mnóstwo pracy. Już zaplanowaliśmy dodatkowe treningi - dodał trener Rumak.

- Cele stawiane przez zarząd i kibiców Lecha pozostają niezmienne. Nadal walczymy o mistrzostwo i Puchar Polski, a planem minimum pozostaje udział w europejskich pucharach. Trener Rumak jest doskonale przygotowany do swojej roli. Jego charyzma, silny charakter oraz znajomość zawodników i ligi sprawiły, że był idealnym kandydatem do wyciągnięcia drużyny z sytuacji, w jakiej znalazła się na początku rundy wiosennej. Trener Rumak ma pełne poparcie Zarządu i obecnie żadna inna kandydatura jego następcy nie jest rozpatrywana - powiedział Karol Klimczak, Prezes KKS Lech Poznań.

Mariusz Rumak jest związany z Lechem Poznań od 2000 roku. Jako jedyny trener Lecha zdobył dwukrotnie medale Mistrzostw Polski rok po roku – w kategorii U17 i U19. Od początku obecnego sezonu trener Rumak pracuje z I drużyną, dzięki czemu doskonale zna możliwości każdego zawodnika, jak również potencjał zespołu jako całość.

onet.pl
27 lutego 2012, 14:00 / poniedziałek
(w kontekscie Kafara) - Pewnie ci z Lecha poczytali nasze forum :)

TYLKO LECHIA!
27 lutego 2012, 16:01 / poniedziałek
Byłem blisko moje przeczucia okazały się prawdziwe.
Ostatecznie Kafarskie nie został trenerem lecha ale byłem blisko ;) W końcu
jakiś klub z dobrym budżetem i normalnym zarządem go i tak zatrudni.
Dzięki temu stworzy swoją Barceolne która będzie grała jak nasza
Lechia jakiś czas temu.
Na moja oko nie widzę żadnych aspektów przemawiających za polepszeniem
naszej gry,a wręcz przeciwnie .Obecny trener nic nie zrobił zero motywacji,chłopakom nie chce się grać,wychodzą na boisko by odwalić swoje i wracać do domu.Wkurzaja mnie takie osoby jak Dawidowski czy Pietrowski i Nowak zaśmiecają naszą ławkę rezerwowych ( z całym szacunkiem) zamiast dać szanse naszym młodym zawodników.
Najbliższy mecz z Wisłą i Górnikiem zapewne przegramy i znowu się pojawi mój ulubiony wątek "Janas dzięki ale odejdz " :)
Podsumowując nawet Małecki czy Kosecki nie pomogą nam w ulepszeniu naszej gry.Po pierwsze zmiana ustawienia na 4-4-2 dzięki temu byśmy opanowali środek boiska ponieważ teraz to tragiczne wygladą 2-ch pomocników Surma i Balic to za mało nie dają sobie rady.Wystarczy popatrzeć na ostatni mecz kiedy Surma był przy piłce nikt z linii ofensywnych zawodników nie wychodził mu na pozycję,robił swoje magiczne kółeczka i cofał do obrony dlatego było tak mało oddanych strzałów.
Cały ten Kosecki to napastnik jak się nie mylę ? Po co płacić komuś skoro w rezerwach też mamy dobrego napastnika.Po prostu nie rozumiem myślenia całej śmietanki.
Podsumowując Kiepsko to widzę ale mam nadzieje,że się mylę i coś za iskrzy w naszym zespole.
27 lutego 2012, 19:50 / poniedziałek
Janas wizisz jak sie gra w dziesiatke GKS-Gornik 1:0
28 lutego 2012, 00:30 / wtorek
Jak gra Lechia, każdy widzi. Kto gra lepiej? Podbeskidzie - skazywane na spadek wyprzedza w tabeli Lecha i Wisłę.Za nami jest ŁKS klub, który istnieje dzięki kibicom i....
piłkarzom, którzy nudzili się w domu i zamiast patrzeć na starzejące się zony poszli sobie pokopać z kolegami - ot taki TKKF.Lechia napina mięśnie, my zawojujemy ligę my gramy za rok w ...Europie. Jasne Gdańsk leży w Europie i zawsze będzie w niej grała nasza ukochana Lechia.Tylko co sadzić o drużynie,która jedzie na 2 obozy ma sztab trenerski,psychologa, opiekę lekarską i w d.pie nas kibiców. Może należy potrząsnąć nimi. Odstawić asów na ławkę. Przeciw Wiśle wystawić młodych: Dudę, Kacprzyckiego, Tuszyńskiego, Poźniaka i uzupełnić ich tymi, którym chce się chociaż trochę grać. Może i przegra Lechia sromotnie ale nikt nie będzie biadolić bo to młodzi chłopcy a nie asiory typu Dawidowski i S-ka.Kartkę może dostać każdy ale to co wyprawia super gwiazdor Traore zakrawa na kpiny. Swoim zachowaniem pasuje raczej do gry w Afryce a nie na stadionach Europy. Nie wierzę, że Janas wystawi tych chłopaków a efekt będzie taki, że Wisła wywiezie 3 pkt a my dalej nie będziemy wiedzieć kogo zostawić w drużynie na przyszły rok (oby ekstraklasowy).A to czy stracimy 1 czy 6 bramek nie ma w tej chwili żadnego znaczenia. Trzeba zdobyć 32 - 33 pkt żeby nadal oglądać Lechię w ekstraklasie. Stawianie na zgranych zawodników (niewolników) i przedłużanie z nimi kontraktów w nieskończoność prowadzi do zagłady Lechii.No chyba, ze władzom zależy na tym żeby na mecze przychodziło tylu widzów co na rozgrywki w szachach czy brydżu sportowym. Ale po co budowano taki piękny stadion? Ciekaw jestem czy na wiosnę chociaż na jednym meczu będzie więcej jak 25 tys. widzów? Ja przyjdę na wszystkie mecze a inni?
28 lutego 2012, 01:09 / wtorek
15 tys. będzie trudno przekroczyć...
28 lutego 2012, 11:24 / wtorek
Ktoś mi może wytłumaczyć czemu kolejny mecz w Gdańsku jest w poniedziałek ? Śląsk ciągle gra w niedzielę.. nie rozumiem tego
28 lutego 2012, 11:25 / wtorek
Lechia - Korona poniedziałek 18:30

KURWA. Znowu.. gości pewnie będzie ze 100 osób, nasza frekwencja znowu do dupy.. ja rozumiem, piękny stadion, trzeba pokazać całemu światu na eurosporcie, ale bez przesady.. ileż można..
28 lutego 2012, 11:27 / wtorek
A nasz zarząd miał coś w tej sprawie robić jak się nie mylę- no i zrobił to co zwykle czyli NIC ;)
28 lutego 2012, 11:34 / wtorek
akurat jeśli chodzi o Śląsk to ich meczy nie wybiera ani Canal + ani Eurosport (z praw pierwszeństwa do transmisji) bo te i tak będą transmitowane w Polsacie a jeśli C+ wybierze mecz Śląska to Polsat zyskuje dodatkowy mecz do transmisji więc C+ i Eurosportowi się to nie opłaca.
Dlatego Śląsk będzie grać w soboty, niedziele albo w piątki o 18 (a to też rzadko ze względu na ich obecną ligową pozycję).
My nie mamy za sobą polshitu więc jesteśmy rzucani od piątku do poniedziałku.
28 lutego 2012, 11:36 / wtorek
Chyba że z ległą gramy to jest szansa na dobry dzień i porę :)
28 lutego 2012, 14:09 / wtorek
Akurat Legia to nie był najlepszy przykład, bo tego dnia wszyscy grają o tej samej godzinie, prawdopodobnie 17:00 :-) Mowa oczywiście o 3 maja.
28 lutego 2012, 16:43 / wtorek
Według mnie mogą grać i w czwartek aby tylko poprawili jakość gry i wygrywali. Mam w nosie czy pokażą Lechię w C+,czy Eurosporcie, czy Polsacie. Nam jak powietrze potrzebne są punkty a tych ani w sobotę, ani w niedzielę nikt bez walki nam nie podaruje. Zatem za....dalać Panowie kopacze od pierwszego gwizdka i nie ważne w jaki dzień tygodnia.
28 lutego 2012, 17:49 / wtorek
Tam to Pietrowski czuł by się jak w domu :)

odnośnik
28 lutego 2012, 18:06 / wtorek
Na 15 spotkań u siebie 4x zagramy w poniedziałek i 4x w sobotę, 3x w piątek i w niedzielę, 1x w czwartek - powiedzmy mniej więcej po równo, ale jest też dobra informacja w poniedziałki na PGE nie przegrywamy
28 lutego 2012, 18:58 / wtorek
oooo kurwaaaa poznańskie gej party

POZNAŃSKIE SŁOWIKI !
28 lutego 2012, 20:06 / wtorek
@krychaa odnośnik
hahahahahaha a koleżanek z boys reda czy innej dzielnicy wioski za Sopotem nie zaprosili ? Nie ładnie słowiki nie ładnie :D
28 lutego 2012, 20:16 / wtorek
Po tym filmiku z Weszło, to widać że pedalskie zwyczaje zawitały do śledzi od ich frędzli z POZnia. Jak pamiętam to na meczu śledzi z Wisłą w gdyni ,to gołe dupy najpierw zaczeli pokazywać osobniki w barwach Amiki. Chyba będzie trzeba zmieć starą pieśń " Burza na morzu szalała, arka szalupy się trzymała" itd :)
28 lutego 2012, 20:34 / wtorek
Te nasze gowniarze tez nie lepsi tylko jeszcze dupy nie pokazuja trzeba ich pstryknac w ucho gwiazdorkow z ME
28 lutego 2012, 20:38 / wtorek
Oczywiscie nie mowie o kazdym zawodniku ale o kilku ,Ci o ktoych mowie niech sie trzymaja na bacznosci ,po przyjezdzali z mniejszych miejscowosci i mysla ze podbija gdanskie dyskoteki za treningi sie niech wezma gownarzeria
28 lutego 2012, 21:06 / wtorek
Ale czego sie spodziewac po kims kto tak fajne trzyma za dupe arke?
28 lutego 2012, 21:29 / wtorek
Nie chce bronic tutaj słowików z amici ale podobne rzeczy dzieją się i u nas... tyle tylko że nasi się jeszcze szanują i nie kamerują takich wydarzeń... mówie oczywiscie o tych młodszych rocznikach 13-16 lat.

Dziw mnie bierze że nikt jeszcze Pietrowskiego w kwadracie nie nagrał kiedy to on nie jest w najlepszej dyspozycji. Oj Super express mialby o czym pisac a Borek opowiadac w cafe futbal.
28 lutego 2012, 21:31 / wtorek
Akurat Ja na to czekam aż on od kogoś wyłapie, lub ktoś go nagra.
Na ten moment chłopak czuję się bogiem, ciekawe jak szybko go ktoś sprowadzi na ziemie.
29 lutego 2012, 15:43 / środa
No i proszę.. można? Można.. w końcu normalna godzina, sobota, słoneczko..

Lechia - Podbeskidzie 15:45

Frekwencja na poziomie pewnie około 7 tysięcy:) nie oszukujmy się, przyjeżdża medialnie chyba najsłabszy przeciwnik i raczej nie wzbudza wielu emocji u większości z nas pod względem kibicowskim.
29 lutego 2012, 16:31 / środa
Dla kibiców z poza Gdańska jest problemem mecz w poniedziałek, dla całej reszty nie, więc takie płakanie o mecz z Koroną jest nie na miejscu... Podbeskidzie w sobotę? Ok, chociaż raz wszystkim pasuje :-)
29 lutego 2012, 18:13 / środa
Uff, jak dobrze, że sobota 15:45 już się bałem, że zaraz wyjadą nam z piątkiem o 18 (często o tej Podbeskidzie gra).

Może odmieni się nasza gra i będziemy wyżej w tabeli to i z 15 koła można się spodziewać.

Hehe, te marzenia :D
29 lutego 2012, 21:25 / środa
Kolejne spotkanie z Zagłebiem pewnie też w sobotę, bo to Wielka Sobota 7 kwietnia. Jedyna zagadka teraz to w jaki dzień tygodnia mecz z braćmi z Wrocławia.
29 lutego 2012, 21:50 / środa
@BastionPrawicy - nie koniecznie. Może to być czwartek niestety, bo liga gra czwartek sobota ze względu na to że wielki piątek i poniedziałek święto.
1 marca 2012, 09:32 / czwartek
Tak precyzując, to Wielki Piątek jest świętem ale np. w Niemczech, bo tam wolne od pracy. U nas po prostu wymowa i tradycja tego dnia powoduje, że mecze się nie odbywają. Osobiście wolę mecz w Wielką Sobotę niż w Wielki Czwartek...
1 marca 2012, 12:10 / czwartek
Źle sformułowałem ale wiadomo o co chodzi. Piątek, niedziela i poniedziałek liga nie gra.
1 marca 2012, 15:38 / czwartek
Też popieram sobotę, bo w końcu uczciwa pora, żeby pójść z niespełna dwuletnią córką:-)
1 marca 2012, 15:45 / czwartek
Ciekawa sprawa...
odnośnik
1 marca 2012, 15:59 / czwartek
Czyli śmiało można dać dwójkę u buka. Nie ma takiej opcji żebyśmy wygrali. Piszę to jako realista.
1 marca 2012, 16:09 / czwartek
I znów nam sprzątnęli trenera z przed nosa. Bo trener przez duże T po porażkach z Wisłą i Górnikiem pewnie by podzielił los swych poprzedników.
1 marca 2012, 16:09 / czwartek
Wygramy wygramy wygramy... Wisłe pokonamy!
1 marca 2012, 16:10 / czwartek
wywalić Janasa i brać Moskala póki jest wolny
1 marca 2012, 16:13 / czwartek
przy tych wkładach to i by sir alex ferguson nie pomógł
1 marca 2012, 18:34 / czwartek
Lechia z Probierzem już wygrała i to na obcym terenie w Białymstoku. Nie demonizujmy. Nie mówię, że to słaby trener, ale co on może zrobić po 3 dniach trenowania. Wkłady Lechii pamiętają zwycięstwo w Białymstoku i trenera bać się nie będą i Wisły też.
Jest kryzys, jest niedobrze, ale Lechia nie czuje respektu już przed żadną drużyna. Lechia się przełamie i zacznie wygrywać. Może już w sobotę.
Zwycięstwo czeka nas!!
1 marca 2012, 19:12 / czwartek
Kpisz? Po meczu z Łks trener janas stwierdził że w Łks gra tylu reprezentantów, mówił że od dawna twierdził że to nie będzie łatwy mecz. A gdzie Łksowi do Wisły? Pewnie połowa składu obsrana... dawidowski myśli jakie wrzuty na niego czekają... janas pewnie zostanie wywalony po tym meczu a na jego miejsce weźmiemy Moskala...
1 marca 2012, 21:19 / czwartek
Kurwa mać, ile razy Lechia będzie musiała grać przeciwko jakiemus nowemu trenerowi. Co za pech ! Tym bardziej, że to trener w moim odczuci to po Fornaliku nr 2 w Polsce. Ile razy Wisła przed meczem z nami miała doła a po ... jakby to powiedzieć rozpoczynała marsz w górę ? Fajnie, dobrze im zyczę ale sorki może dopiero od następnej kolejki
2 marca 2012, 10:05 / piątek
Dzisiaj Cracovia - Zagłębie, sam nie wiem jak wynik byłby dla nas najlepszy? Remis?
2 marca 2012, 10:36 / piątek
Najlepiej remis i w obydwu zespołach z parę kartek czerwonych, zółtych i no i kontuzji..
2 marca 2012, 16:53 / piątek
dzis najlepszy byłby remis w meczu cracovia - zagłebie oraz wygrana Legii z Łksem.
Oczywiscie na nic to sie zda jak my nie bedziemy zdobywac punktów.

TYLKO LECHIA!
2 marca 2012, 22:23 / piątek
Zagłębie pokazało jak wygrywać z frajerami.
3 marca 2012, 14:51 / sobota
Bełchatów już 2:0 z Groclinem
3 marca 2012, 14:55 / sobota
już nie;)
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.365