Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Ekstraklasa sezon 2011-2012

strona 20/34

3 marca 2012, 14:58 / sobota
:) Bruno dał im nadzieje

2:1 68'
3 marca 2012, 15:15 / sobota
Hahaha

Sikorski z 30 cm do pustej nie trafił :D

JW chyba na zawał zejdzie.
3 marca 2012, 15:19 / sobota
Mialem wlasnie pisac ze Sikorskiego to Jozek chyba ze skory obedrze za to pudlo. Z metra do pustej bramki nie trafil ;p
3 marca 2012, 20:11 / sobota
Nie wiem z kim my wygramy a trzeba wg mnie wygrać 3 mecze do końca. Ale jak się jakimś cudem utrzymamy to nie będzie to raczej nasza zasługa tylko drużyn grających jeszcze gorzej niż my.

Już widzę te emocje w przed ostatniej kolejce z Legią gdy oni już będą świętować mistrza a my będziemy czekać na wyniki drużyn walczących z nami o utrzymanie. Podobnie jak ostatni wyjazd z Ruchem który być może powalczy o puchary a my po przegranym meczu albo będziemy świętować utrzymanie albo powrót na zapleczowe salony.
4 marca 2012, 00:26 / niedziela
No i niestety, 3 mecze z 3 cienkimi (aktualnie) druzynami i 2 punkty, przewaga nad strefa spadkowa sukcesywnie zaczyna sie zmniejszac a kazda kolejna kolejka wydaje sie byc trudniejsza. Uratowac nas moze tylko slaba gra Cracovii i Lksu. To nie zmienia faktu ze po sezonie wszystkich nalezaloby wypierdolic bo z tych pseudopilarzy juz wiecej nie bedzie. Skoro 3 trener gowno zrobil to i nawet mourinho nie pomoze. Jak tego nie zrobimy to przez pare lat mozemy byc taka craxa az i tak spadniemy z hukiem.
4 marca 2012, 01:05 / niedziela
Jestesmy bardzo slabi ale pocieszeniem jest to ze sa jeszcze slabsi Łks dalej nie placi Cracovia to pasiekowe dno o utrzymanie jestem spokojny
4 marca 2012, 01:17 / niedziela
Wygrać musimy przede wszystkim z Koroną, Podbeskidziem. Urwać jakieś punkty na Górniku, w Bełchatowie. Powalczyć z Legią i Śląskiem u nas i może jakoś to będzie. Może trafimy na jakiś słabszy dzień którejś z drużyn i coś się uda ugrać.

Oby tylko nie było sytuacji, że w ostatniej kolejce w Chorzowie.. Zieńczuk strzeli nam bramkę, która da nam spadek..
4 marca 2012, 01:33 / niedziela
Korona jest na fali wygrywa wszystko wszedzie Podbeskidzie skuteczne Legia Slask Ruch poza zasiegiem kurwa robi sie niewesolo ale ciagle ludze sie ze sa gorsi od nas....
4 marca 2012, 04:40 / niedziela
Chyba za bardzo tęsknimy za derbami ze szprotami i to tymi drugoligowymi. Mam nadzieję że się utrzymamy choć z tym składem będzie to ciężkie. Trzeba wierzyć w utrzymanie. Mamy Podbeskidzie, Koronę, Zagłębie u siebie i obowiązkowo trzeba zgarnąć trzy punkty choć indolencja strzelecka może nam to przeszkodzić.

AVE LECHIA
4 marca 2012, 10:16 / niedziela
Podziwiam ten wasz optymizm. My nie potrafimy oddac kilku celnych strzalow a rozmawiacie o wygraniu jakiegos meczu... Tu tylko cod moze pomoc. Jezeli sie utrzymamy to tylko dzieki kilku remisom i gora jednemu fartownemu zwyciestwu.
4 marca 2012, 10:21 / niedziela
No i niestety nalezy pamietac ze za tydzien mecz w ktorym jezeli nie bedzie remisu robi nam taki smrod kolo dupy jakiego dawno w ekstraklasie nie mielismy...
4 marca 2012, 13:00 / niedziela
odnośnik

Pozazdrościć takich piłkarzy, nie dość, że grają z niesamowitą ambicją, to jeszcze wspierają kibiców.
4 marca 2012, 13:42 / niedziela
Wisła to e tej fazie rozgrywek była druzyna do ogrania i nie wiem slkąd na forum tyle lamentu i defetyzmu - ale trafiliśmy na debiut Probierza, który jest świetnym trenerem i tak ładnie to poustawiał, że ci zawodnicy zaczęli grać. A że są lepsi od naszych, to wygrali. Poza tym kurwa trzeci mecz na wyjeździe . To żalosne doświadczenie dla naszych piłkarzy. Dla mnie kibica Lechii to wstyd.
Co do gry Dawidowskiego, to widać, że ma to chyba załatwione jakąś pozasportową ścieżką. No i dobra - oni mają Bitona Meliksona a my Dawidowskiego. I szafa gra, tylko że tamci strzelają gola za golem a nasz wybraniec nie kala się taką robotą. On jest do wyższych celów: Do liczenia kasy - najlepiej swojej.
Potrzeba nam trenera, ale nawet ten , jak widać nieźle zagubiony, bo narzeka, że nasi piłkarze nie strzelają goli. Nie strzelaja, bo kurwa ktoś ich tak j akoś chujowo do tego strzelania poustawiał. Ale trener jaki jest , to jest ale musi szybko zagospodarować Koseckiego, dopasować do jego stylu gry , do jego możliwości tego lenia Traore i jechać z resztą ostro, bo niedługo zacznie dodatkowo na naszych paralityków schodzić stres. Widzieliście sparaliżowanych z tremy paralityków ? Nie ? to zobaczycie, jeśli dogonią nas Cracovia i ŁKS. Ja nie widzę tu żadnego dobrego wplywu trenera Janasa. Nie chciało się starać o Probierza, Fornalika bo dla byłego trenera Sevilli to pewnie Mr K 60 mln nie zgodziłby się, to teraz wszystko w nogach ... Koseckiego.
4 marca 2012, 14:26 / niedziela
Może też tak musimy zrobić, może jakoś to da kopa naszym piłkarzom...

odnośnik

Amica na treningu...
4 marca 2012, 14:56 / niedziela
Wisła nie wygrała dzięki Probierzowi tylko dzięki Lechii,
gdyby zamienić prowadzących na ławkach wynik byłby taki sam.
4 marca 2012, 15:01 / niedziela
Wisła nie wygrała dzięki Probierzowi tylko dzięki Lechii,
gdyby zamienić prowadzących na ławkach wynik byłby taki sam.
4 marca 2012, 16:31 / niedziela
konri - dlatego Korona jest tam gdzie jest teraz (3 miejsce w tabeli) a my z tymi wkładami którzy tylko po kwadratowych by się włóczyli i nie mają żadnego szacunku dla kibiców i klubu też jesteśmy tam gdzie jesteśmy (w czarnej dupie)

AVE LECHIA
4 marca 2012, 16:32 / niedziela
Chyba piłkarzom Śląska ciśnienie walki o majstra nie służy. Szkoda, bo trochę na własne życzenie tracą fotel lidera.
4 marca 2012, 16:37 / niedziela
Może jak stracą lidera to się obudzą bo chyba lepiej im służy gra z drugiego miejsca niż bronić lidera. W sumie dobrze że stało się to teraz Orest ich tam ogarnie i pozbierają się.
4 marca 2012, 17:13 / niedziela
Na koniec,nie zalapia sie nawet na ,,pudle'',ot co.
4 marca 2012, 17:18 / niedziela
O majstra gra się w Niemczech, na Górnym Śląsku i w Poznaniu. W Polsce gramy o mistrzostwo.
4 marca 2012, 17:24 / niedziela
Orest Lenczyk na pewno coś wykrzesi jeszcze z tej drużyny, jestem tego pewnien, pytanie tylko jak szybko i czy Legia nie odjedzie im za daleko.

TYLKO LECHIA!
4 marca 2012, 18:07 / niedziela
Śląsk to nie jest skład na mistrza, natomiast Legia pomału puka do dobrego, europejskiego poziomu i jak dla mnie to jest faworyt nr 1. Jeszcze nie w tym sezonie Wrocław, ale oczywiście życzę im jak najlepiej.
4 marca 2012, 18:08 / niedziela
Przegrana Jagieloni i Gornika bylo by dla nas bardzo korzystna.
Trzeba czekac i patrzec co sie wydarzy jak narazie ci pierwsi remisuja 0-0
a Lech sobie z drugimi na pewno po radzi ;) Przynajmniej nam nie odejda za daleko w tabeli.
4 marca 2012, 18:10 / niedziela
LG1 - łudzisz sie jeszcze ze jestesmy wstanie dogonic Górnika i Jagę? Ja juz w to nie wierzę i bardziej patrze na tych co aktualnie są za nami. Uwazam ze z tej Czwórki trzeba szukac spadkowiczów.

TYLKO LECHIA!
4 marca 2012, 20:45 / niedziela
Wiara to sprawa bardzo osobista , ale ...
"My - wierzymy ... " i dopóki piłka w grze i dla nas mogą nastać lepsze czasy. Chyba większość z nas zdaje sobie sprawę z tego, że znaleźliśmy się w tym ogonie nie przez przypadek. To smutne ale piłkarzy stać na to, aby grać dużo lepiej i jak ja słyszę, żę to bez znaczenia , jaki trener by prowadził Lechię a i tak Wisłą by wygrała , to ja przepraszam i przypomnijcie mi: z jakimi to gigantami polskiego futbolu zmierzyli się nasi ostatni rywale wiosną i ile takich gładkich zwycięstw osiągnęli w potyczkach ? Nasi graja padakę, miedzy innymi dlatego, że nie mają trenera. Wisłą traciła punkty dokładnie z tego samego powodu. A jak to było koledzy ze Śląskiem w zeszłym sezonie ? Przypomnieć może ?
4 marca 2012, 22:17 / niedziela
według weszło cracovia zaproponowała stanowisko trenera Jankowi Urbanowi
5 marca 2012, 19:58 / poniedziałek
- Nie ma wątpliwości, że pewna formuła się wyczerpała i w zespole potrzebne są duże zmiany - mówi były piłkarz i trener Lechii Gdańsk Bogusław Kaczmarek.

Biało-zieloni w trzech tegorocznych meczach zdobyli tylko dwa punkty, a co gorsza zaprezentowali w nich bardzo słabą dyspozycję. Zespół praktycznie nie stwarza sobie sytuacji do zdobycia gola, popełnia katastrofalne błędy w obronie, a na boisku wygląda jak zlepek indywidualności nie tworzących zespołu. Co zrobić żeby było lepiej?

- Nie ma wątpliwości, że pewna formuła się wyczerpała i w zespole potrzebne są zmiany - mówi trener Kaczmarek. - Do zagospodarowania jest kilku zawodników, którzy do tej pory grali mało lub w ogóle. Oczywiście daleki jestem od tego, żeby doradzać coś Pawłowi Janasowi, to doświadczony trener, który jest przy drużynie i wie najlepiej czego jej potrzeba. Jednak coś zmienić trzeba - podkreśla szkoleniowiec.

Największą bolączką Lechii jest gra ofensywna, dziewięć bramek w 20 meczach to wynik katastrofalny. Na wiosnę nic się pod tym względem nie poprawiło, biało-zieloni zdobyli tylko jednego gola, na dodatek dość przypadkowego. Zdobył go w meczu z Cracovią Piotr Wiśniewski.

- I to jest moim zdaniem chłopak, na którym trzeba oprzeć grę zespołu - zaznacza Kaczmarek. - Powinien być takim "wolnym elektronem" piłkarzem bez zadań defensywnych, który ma pełną swobodę w grze ofensywnej i w wyborze sektora boiska, po którym się porusza. On jako jedyny podejmował w meczu z Wisłą indywidualne pojedynki i próbował rozruszać grę Lechii. Zupełnie nie pasuje mi natomiast w składzie osoba Piotra Grzelczaka, który jest w zespole "obcym ciałem". Myślę, że zamiast niego szansę od pierwszej minuty powinien dostać Adam Duda. Obserwuję tego piłkarza od kilku lat, to naprawdę utalentowany zawodnik, który zasługuję na swoją szansę - podkreśla szkoleniowiec.

Trener Janas wielkiego pola manewru nie ma, ale ma jeszcze w kadrze kilku niewykorzystanych do tej pory zawodników. Oprócz wspomnianych Dudy czy Kacprzyckiego w pierwszych wiosennych meczach bardzo mało grał Levon Hajrapetjan, w ogóle nie pojawił się na boisku Krzysztof Bąk.

- To na pewno piłkarze do wykorzystania, szczególnie myślę tu o Hajrapetjanie - podkreśla Kaczmarek. - Ormianin mógłby grać przy Surmie jako środkowy pomocnik, ale jako ten bardziej ofensywny, kreujący grę. Ten chłopak ma podanie, strzał, zmysł kombinacyjny, radzi sobie także w odbiorze. Mógłby być dla Łukasza ciekawym uzupełnieniem. A Krzysiu Bąk to alternatywa na kilka pozycji. Jeśli jest w dobrej formie fizycznej mógłby podmienić jednego ze środkowych obrońców, którzy spisują się dramatycznie słabo. Janicki musi zjeść jeszcze kilka beczek soli, aby stać się solidnym ligowcem, z kolei Vucko ma po prostu niewielkie umiejętności - zaznacza były trener Lechii.

Zgadzam się z każdym słowem trenera Kaczmarka...
5 marca 2012, 20:19 / poniedziałek
dokładnie.. w zespole jest potrzebna świeżość. trochę wniósł jej Kosecki, ale on sam to za mało. Duda musi występować w podstawowej jedenastce. trzeba dać szanse Kacprzyckiemu. tak jak powiedział trener Kaczmarek, Airapetiana dać do wyjściowej jedenastki.
5 marca 2012, 21:31 / poniedziałek
Kurwa jego mać!!!!
"Według prognoz sztabu medycznego zespołu, Sebastian Madera na koniec marca może być już gotowy do gry."
Czyli I mecz 6 meczy, bo przeciwko swojemu macierzystemu klubowi zawodnikmk wyporzyczony grać nie może - BRAWO KURWA BRAWO!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Co by o Żydach nie mówić to biznesy to oni umieją kręcić!!!!!!
5 marca 2012, 21:48 / poniedziałek
Troche sie "zaplułem" z nerwów w poprzednim poście miało być "I -szy mecz w 24 kolejce co daje 6 meczy do końca sezonu"
5 marca 2012, 21:56 / poniedziałek
ale on jest wypożyczony do końca roku to jeszcze może kilka meczy zagra ;)
5 marca 2012, 21:59 / poniedziałek
aaa faktycznie "na rok" troche niedoczytałem, dzięki,
5 marca 2012, 22:42 / poniedziałek
Trzeba Airpetjana włączyć do składu razem z Koseckim mogą trochę namieszać. Do tego Machaj wraca więc będzie wzmocniona defensywa a wiadomo też że potrafi się włączyć w jakąś akcje zaczepną i strzelić gola. Do tego Surma na tyłach i pomoc wygląda nieźle. Tylko ta szpica a raczej jej brak mnie martwi. Trzeba dać Dudzie zagrać jeden cały mecz może się rozegra chłopak.

AVE LECHIA
5 marca 2012, 23:02 / poniedziałek
moim zdaniem to nie brak umiejętności jest największą bolączką grajków, ale to co siedzi im w głowach, jak widzę jak wychodżą na rozgrzewkę ze spuszczonymi głowami i ruszaja się jak muchy w rosole, to wiem że nic z tego dobrego nie będzie, brak entuzjazmu i chęci zwycięstwa, to jest problem, trener przez duże T mrukiem jest i tyle entuzjazmu w nim co kot napłakał i nie ma się co dziwić postawy na boisku grajków co to chyba już myślą co dalej po sezonie w EXie i sami już nie wiedzą o co i dla kogo grają ......
5 marca 2012, 23:12 / poniedziałek
Panowie, Lechia nie zjezdza nie zeslizguje sie tylko pikuje w dol tabeli jak zestrzelony mysliwiec ja p.........le takiej padaki to nie widzialem od kilku sezonow 20 meczy 9 bramek.mam nadzieje ze jakims cudem sie utrzymaja bo to dopiero bedzie wstyd z takim stadjonem grac w pierwszej lidze! AVE LECHIA
5 marca 2012, 23:31 / poniedziałek
No z takim "stadJonem" to na pewno :]
5 marca 2012, 23:59 / poniedziałek
Jeszcze "meczy" ;)
6 marca 2012, 01:53 / wtorek
jarokol - po mej głowie chodzi od pewnego czasu ta sama myśl: po prostu, jak ci faceci mają radośnie grać , jak maja mruka za trenera. Ja jeszcze miałem inna wizję :
Smetna, kamienna twarz Koali i Lechia staczajaca sie do spadku i po latach kurwa ten sam prostacki błąd. Gbur ( przepraszam za wyrażenie, bo po pomorsku to gospodarz) na ławce spokojnie przyglądający się kolejnym słabym występom , porażkom i coraz niższemu miejscu w tabeli i czerwona latarnia do przejęcia.Nie mrugnie mu powieka - taki to gracz i opanowany trener. Wtedy ratował nas Kafar - pełen entuzjazmu i świeżego spojrzenia. Kaczmarek ma na pewno wiecej radości w sobie chociaz tez jest juz troche wypalony. Probierz za to to dynamit i takiego nam było potrzeba . Nie twierdzę, że każdy, kto jest spontaniczny i zna sie na piłe ( np. Maradona ) musi być dobrym trenerem ale przynajmniej obudzi tych ponuraków do gry.
6 marca 2012, 03:02 / wtorek
Przekonałeś mnie, wracam ze swoją kandydaturą, jestem wesoły, zwłaszcza po kilku browarach
6 marca 2012, 11:12 / wtorek
może mi ktoś pomóc znaleźć kilkuminutowy skrót meczu Lechia - Legia 2:1, 23 kwietnia zeszłego roku z komentarzem ? chodzi mi o to, tylko cały skrót
odnośnik
6 marca 2012, 11:24 / wtorek
Tu masz skrót tyle, że nie zbyt obszerny :)

odnośnik
6 marca 2012, 12:05 / wtorek
na Machaja nie czekam by wzmocnił defensywę tylko ofensywę. Mateusz umie nieźle rozegrać piłkę i poza tym wniósłby trochę świeżej krwi do drużyny. umie dobrze huknąć z dystansu. od czyszczenia w środku pola to mamy Surmę.
6 marca 2012, 12:06 / wtorek
hmmm ciekawe czemu Bobo nie mówi o roli swojej i pewnego osiadłego na kaszubach holendra (dla przyjaciół Jasiu Truskawka) w sprowadzeniu takich tuzów jak Benson czy Tadić....Oj Bobciu, Bobciu, nie zapluj się przy udzielaniu dobrych rad....
6 marca 2012, 15:36 / wtorek
w Bełchatowie w piątek o 18.. słabo..
6 marca 2012, 15:52 / wtorek
Czemu mnie to nie dziwi
6 marca 2012, 16:55 / wtorek
Fajnie zrobiony filmik Kibiców Korony.

odnośnik

Piłka nożna dla Kibiców!!!
6 marca 2012, 18:22 / wtorek
W Bełchatowie pewnie tak jak w Łodzi zawiśnie flaga TRZYSTU ;)
6 marca 2012, 18:38 / wtorek
i takie wyjazdy są najlepsze ;)
8 marca 2012, 16:38 / czwartek
Lechia - Zagłębie

a jakże.. poniedziałek.. godz. 16.00
BRAWO KURWA! Chociaż co mają powiedzieć kibice z Łodzi:) derby w poniedziałek na 13.45 to dopiero hit
1 ..... 18 19 20 21 22 ..... 34
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.439