Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Ekstraklasa sezon 2011-2012

strona 21/34

8 marca 2012, 17:02 / czwartek
Nie jest źle. Przecież to dzień wolny także mogło być gorzej
8 marca 2012, 17:04 / czwartek
Faktycznie.. ;) Mimo wszystko wg mnie lepiej jest grać w weekend. Albo przynajmniej o te dwie, trzy godziny później.
8 marca 2012, 17:40 / czwartek
Dla kogo dzień wolny dla tego wolny :-) Ja na szczęście zdążę po pracy i w moim przypadku to lepsze niż np. Wielką Sobotę 15:45... Ale jak wiadomo o gustach nie dyskutuje się.
8 marca 2012, 22:31 / czwartek
WD PZPN ukarał Zagłębie Lubin odjęciem punktów
21 minut temu
Piłkarze Zagłębia Lubin
fot. ASInfo

Wydział Dyscypliny PZPN ukarał Zagłębie Lubin odjęciem trzech punktów w piłkarskich rozgrywkach ligowych - poinformował blog pilkarskamafia.blogspot.com. Decyzja nie jest jeszcze prawomocna.

Klub z Lubina dodatkowo musi zapłacić 300 tysiącami złotych grzywny. Decyzja nie jest prawomocna. Dopiero, gdy orzeczenie WD PZPN zostanie uprawomocnione, Miedziowym odebrane zostaną trzy punkty.

Zagłębie najprawdopodobniej odwoła się od decyzji. Chodzi o sprawę ustawionego spotkania Miedziowych z Cracovią z maja 2006 roku. Piłkarze Zagłębia zapłacili 100 tys. zł łapówki zawodnikom Pasów za wynik remisowy, który gwarantował im awans do Pucharu UEFA.

Na orzeczenie nie miała wpływu wcześniejsza kara degradująca zespół z Lubina. Dotyczyła bowiem innego przestępstwa. To pierwszy przypadek, gdy polski klub jest dwukrotnie ukarany za korupcję.

Łącznie oskarżonych o korupcję zostało 16 osób. Większość z nich (m.in. piłkarz reprezentacji Polski - Łukasz Piszczek) dobrowolnie poddała się karze i została już skazana. Niemal wszyscy zostali już też ukarani dyscyplinarnie.

Trwa wciąż postępowanie dyscyplinarne w sprawie udziału Cracovii w tym procederze.

odnośnik
8 marca 2012, 22:46 / czwartek
No to jeszcze Cracovia i nasze szanse rosną, eh i znowu będzie zamieszanie na koniec sezonu.
8 marca 2012, 23:00 / czwartek
Co do meczu w świąteczny poniedziałek, to ciekawe jak to zgrają z inauguracją ekstraligi żużlowej, o ile w ogóle. Przekonamy się pewnie, jaki to będzie miało wpływ na frekwencję.
8 marca 2012, 23:15 / czwartek
nie ma jak to zielony stolik. po transfery, skoro zawsze można się dogadać z władzami...
9 marca 2012, 00:34 / piątek
byłbym nieszczery, gdybym utrzymywal, ze mnie to nie ucieszyło. Rzecz w tym, że może to na razie "strachy na Lachy", aby jakies argumenty KGHM wyasygnował. Jak korupcja, to korupcja !
9 marca 2012, 08:16 / piątek
Kara za korupcje obowiazuje zawsze od poczatku nastepnego sezonu w stosunku do sezonu, w ktorym wyrok staje sie prawomocny. Poki co wyrok dla Zaglebia jest nieprawomocny, jesli jednak uprawomocni sie nawet przed koncem sezonu, kara obowiazywac bedzie w sezonie 2012/2013. Utrzymac musimy sie na boisku - a zaczac trzeba juz od meczu z Gornikiem. Obawiam sie ze kazdy stracony punkt bedzie dzialal na nasza niekorzysc, Zaglebie sie rozpedza, Cracovia zawsze ma piorunujaca koncowke a GKS i Gornika raczej nie dogonimy..

pozdrawiam
9 marca 2012, 10:28 / piątek
Dla mnie klub powinien złożyć wniosek o zmianę terminu. Jak można zrobić mecz w tym samym dniu co mecz Wybrzeża ?
9 marca 2012, 10:44 / piątek
Chudy_LG, chciałeś chyba napisać:

"Dla mnie Wybrzeże powinno złożyć wniosek o zmianę terminu. Jak można zrobić mecz w tym samym dniu co mecz Lechii?"
9 marca 2012, 11:02 / piątek
False, liga żużlowa zawsze startuje w lany poniedziałek i śmiem twierdzić, że w C+ to wiedzieli!
Mogli dać nasz mecz w czwartek czy sobotę i wszystko byłoby ok, ale nie teraz trzeba będzie się gimnastykować, bo będą tacy co będą chcieli obejrzeć obydwa spotkania...
9 marca 2012, 11:04 / piątek
ja idę dalej jak można zrobić mecz w dniu kiedy idę na popołudnie do pracy ?!?!? znowu urlop ?!
9 marca 2012, 11:11 / piątek
Gianni, to wszyscy wiemy ze startuje w Lany Poniedziałek. Nie raz, nie dwa zdarzalo sie mecze były w ten sam dzień. Pytanie czy godzina podana na stronie Wybrzeża jest już potwierdzona? Poniedziałek, 9 kwietnia 2012, godz. 16:00
I runda DMP: Wybrzeże Gdańsk - Stal Rzeszów
9 marca 2012, 11:27 / piątek
Ja tylko odniosłem się do priorytetów...

Kiedyś (lata 80 i 90) na żużlu najlepiej było właśnie wtedy, gdy po Lechii szło się na Wybrzeże, często wchodząc w trakcie lub nawet na końcówkę.
Szczególnie pamiętam jeden mecz z Apatorem, chyba początek lat 90-tych, atrakcje "sportowe" jakich nie powstydził by się żaden stadion piłkarski, nawet w tamtym okresie.

Jeśli komuś mecz Wybrzeża przeszkadza w przyjściu na Lechię to nazwijmy to zdrową selekcją.
9 marca 2012, 12:02 / piątek
Jest jeszcze dużo czasu, więc pewnie coś przesuną, najpewniej na wniosek działaczy żużlowych.

W ostatnich latach parę razy się zdarzało, że mecze Lechii i Wybrzeża były w tym samym czasie i zazwyczaj na T29 były podstawiane autobusy, którymi można było po meczu pojechać na GKS.
9 marca 2012, 12:13 / piątek
Ja powiem tak Panowie. Zawsze jak Lechia gra w tym samym dniu co jezdzi Wybrzeze to Wybrzeze robi mecz pozniej. Jest to oczywiste bo wystarczy zobaczyc ile ludzi chodzi na Lechie jak i na Wybrzeze. To jest dla nich czysty zysk z biletow, tym bardziej ze jest to inauguracja Extraligi. Pamietam po meczu z cracovia w pierwszym meczu na PGE Arenie, dopiero jak ludzie w bialo-zielonych szalikach sie zjawili to frekwencja jakos wygladala. Jestem pewny na 100% ze mecz odbedzie sie tak o 18:30.
9 marca 2012, 12:19 / piątek
@Rettever ja tak samo nie raz miałem taki problem. Często kończyło się urlopem albo przepustką.
9 marca 2012, 18:29 / piątek
no i co sraxa naciera na lksiakow , mam nadzieje, ze bedzie to mecz walki na remis :) niech tam sobie strzela 1:1
9 marca 2012, 18:34 / piątek
juz 1-0dla lksu dla nas gorzej jak nie bedzie remisu wszyscy sie do nas zblizaja..
9 marca 2012, 18:37 / piątek
kurna gdzie ja mam glowe :), juz wiem czemu cracovia taki piach gra :P i jak to sie stalo, ze nam ten van der pizden gola strzelil ? :) dobrze, ze w beton dalem 1:0 dla lks, bo cos od tej rundy mi nie idzie ... dzieki kafar !
9 marca 2012, 18:38 / piątek
2-0 jebać kafara
9 marca 2012, 18:39 / piątek
super Kafar
9 marca 2012, 18:39 / piątek
2-0
9 marca 2012, 18:40 / piątek
kafar chyba po prostu przynosi pecha :) pierwszy gol z karnego, pierwszy gol gieraga, w ogole ciekawe kiedy lks dwie bramki w tym sezonie strzelil w jednym meczu :) no nic jakos tak sie stalo, ze kolejna druzyna przelamuje sie grajac przeciwko kafarowi :)
9 marca 2012, 18:41 / piątek
jaka beka..no to jak zydki ich nie dogonia, to no roznica punku, a do tego jutro jak zaglebie wygra a nie my to cieplusio mamy;)
9 marca 2012, 18:42 / piątek
Kafar, dzięki ale odejdź!
9 marca 2012, 18:44 / piątek
spokojnie zaglebie 14pkt na dnie, sraxa 16, ale tez byl komunikat, ze jest w ich sprawa jest w toku, a lks no zobaczy sie, jest w kazdym razie szansa na miejsce 13-14 dla nas :)
9 marca 2012, 18:45 / piątek
Widac, sedzia miedzynarodowy :) hahaha
9 marca 2012, 18:46 / piątek
Muszę przeprosić Darka Gładysia , który mówił że mamy sie cieszyć z remisu w Łodzi , bo mecz sie tak ułożył , bo graliśmy w 10 na tak super" zorganizowany" zespół z Łodzi , ale jaja , Kafar to nasz koń "Trojański "
9 marca 2012, 18:49 / piątek
Rooz:

Ale te ujemne punkty to dopiero od nowego sezonu, więc teraz nic nam to nie pomoże.

A na boisku panuje CHAOS. Chciałbym zobaczyć jego konferencję prasową po meczu ;p
9 marca 2012, 18:54 / piątek
jeśli Lubin jutro wygra, to jeśli dobrze interpretuje przepisy to od spadkowego miejsca ratuje Nas już tylko .. bilans bramkowy.

A jeśli źle liczę, to będziemy na spadkowym.
9 marca 2012, 18:55 / piątek
krychaa szkoda nie doczytalem ... no nic tak naprawde to te 3 pkt to i tak nic, jak sobie nie wywalczymy utrzymania to nikt nam nie pomoze ...
9 marca 2012, 19:02 / piątek
Ważny mecz Lechii i żużlowa inauguracja Lotosu Wybrzeże o tej samej godzinie.

odnośnik

(sportowefakty.pl)
9 marca 2012, 19:40 / piątek
dzisiaj życzę Kafarowi zdobycia punktu.
9 marca 2012, 19:49 / piątek
2-2 w Łodzi.. najlepszy możliwy dla nas wynik..
9 marca 2012, 19:49 / piątek
2-2. Fakt - ŁKS gra w osłabieniu, a żydki cisną.
9 marca 2012, 19:50 / piątek
Dla nas to najlepiej jakby obydwie drużyny przegrały ale tak się nie da.
9 marca 2012, 19:51 / piątek
Ale obie chociaż bramki zdobywają.. a u nas ?
9 marca 2012, 19:57 / piątek
ale beka myslalem ze lks sie do nas zblizy...ale zydki przycisnely troche, no nei ma co najlepsza wiadomosc dla nas teraz tylko czekac i zobaczyc co nasi kopacze z tym zrobia.
9 marca 2012, 20:07 / piątek
jesli my nie bedziemy zdobywać punktów to nawet nasz koń trojański z Koscierskiej Huty nic nie da. Jutro muszą stanąć na uszach ale punkt (y) musza być!!!
Patrząc na tą kopanine przed chwilą widać było jedną różnice w porównaniu do meczów Lechii - tu obie drużyny stwarzały sytuacje bramkowe, w przypadku naszych meczów sytuacje bramkowe stwarzają tylko nasi przeciwnicy. To jest nasza główna bolaczka i przyzczyna dlaczego jesteśmy w ciemnej dupie. Jesli stwarzalibysmy kilka sytuacji to co jakis czas Grzelczak/Tadic coś by tam strzelili i punktów pewnie byłoby z 6-7 wiecej i inne humory.....
Nie wiem czy to tak cieżko zauważyc "gosciom" (tzw fachowcom), którzy pobierają za to grubą kasę w klubie.

TYLKO LECHIA!
9 marca 2012, 20:08 / piątek
Punkt zdobyty , choć już widać bardzo ofensywną grę srakowi widać rękę Kafara.
Ciekawe czy jutro będzie choć punkt w Zabrzu zdobyty przez trenera przez duże T czy jak tam inni wolą P.
9 marca 2012, 20:11 / piątek
w czasie meczu jechanie po Kafarze w różnych wątkach, a teraz cisza;)

Nie zdziwię się, jak On utrzyma cracovię. Chyba, że zrobią go też odpowiedzialnym za transfery, bo tak to poplynie.
9 marca 2012, 20:22 / piątek
nie no fajnie remis dla nas jest super, bylo smiesznie, ale skonczylo sie tak, ze to my co go krytykujemy jestesmy smieszni, a koncepcja sie obbronila 2 gole w 10 to niezly wynik :)
9 marca 2012, 20:26 / piątek
dręczyciel - tez mi to przyszło na myśl. U nas też było fajnie dopoki Kafar nie zacząl bawić sie w dyrektora sportowego, spierdolił w zasadzie wszystko (Sazankow i Pozniak to nasze najdroższe transfery), zacząl usuwać charaktery (Bąk Pęczak itd), nie umiał powalczyć o dobrych grajków (Pinokio i Buzi), inni jak Zieniu zostali odpaleni bez jakiegokolwiek wyczucia i teraz sa tego efekty. Zienia i Buziego nie wybacze mu nigdy.
9 brmake w 20 meczach o czymś swiadczy i jeszcze długo trzeba bedzie sprzątać to g.... po dyrektorze sportowym Tomaszu Kafarskim.

TYLKO LECHIA!
9 marca 2012, 20:29 / piątek
Rzeczywiście międzynarodowy sędzia ŁKS - Cracovia, ręka metr przed polem karnym, a on stał bardzo blisko całej sytuacji :-)
9 marca 2012, 20:33 / piątek
minuta ciszy a te kurwy jape drą
9 marca 2012, 20:39 / piątek
A konkretniej - minuta ciszy a "kibice" kuchenkorza - "jazda z kurwami!". Żenada.
9 marca 2012, 20:50 / piątek
wkońcu to triada więc nie ma sie co dziwić i zbyt wiele od tych podludzi wymagać.
9 marca 2012, 20:54 / piątek
Czy przypadkiem pinokiowi nos się nie złamał:)
Zwierzaki z klatki żenada w czasie minuty ciszy..
1 ..... 19 20 21 22 23 ..... 34
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.022