Gdańsk: sobota, 31 października 2020
FORUM
Podstrony:

Ekstraklasa sezon 2011-2012

strona 25/34

23 marca 2012, 21:37 / piątek
Zajebiście grają pejsy, Panie Tomku tak dalej !!! Teraz to chyba na staż do Papieża pojedzie :D
23 marca 2012, 21:37 / piątek
Cacovia gra "Kafarowa" padake podobnie jak my jesienia wiec jest ok, jak sie uda nam utrzymac i spuscic Cracovie to trzeba bedzie zalozyc watek "Kafar, dzieki za Cracovie..." ;-)
23 marca 2012, 21:38 / piątek
Zwolnienie Kafara i jego zatrudnienie w Cracovii to najbardziej udany transfer Lechii w tym sezonie :)
23 marca 2012, 21:45 / piątek
A Ja gratuluję Panu Pipek, Cipek czy Filipek, chuj tam nie znam jego nazwiska, zatrudnienia takich gamoniów jak Pasieka i Kafar. Jeszcze raz wielkie brawa, następny u pejsów będzie Straka, taki mam typ buhehehehehehe
23 marca 2012, 21:46 / piątek
Nie przypuszczałem, że Kafar mi kiedyś sprawi taką radość :).
23 marca 2012, 21:53 / piątek
0:3 :)
23 marca 2012, 21:53 / piątek
Sracovia Kafara nie ma nawet tego co my mieliśmy czyli mocnej obrony. Najlepsze posunięcie "komitetu transferowego" (chociaż nie powiem pod sporym naciskiem kibiców) jakie mogło być.
23 marca 2012, 21:55 / piątek
Kafar czas najwyższy na zmiany, broń wyniku bo to jest już ten moment. Czas na wprowadzenie obrońcy za napastnika jak to robiłeś w Lechii !
23 marca 2012, 21:59 / piątek
Kurwa Górnik wygrywa 3-0 Nawałka stoi przy linii opierdala swoich zawodników a Mourinio (czy jak to się tam pisze ) siedzi wbity w fotel to chyba od Koali zapożyczył chociaż ten się większym entuzjazmem wykazywał bo słupek chociaż podpierał.
23 marca 2012, 22:25 / piątek
Się czepiacie chłopa, nie każdy jest jak prawdziwy Mourinho ;) on jest tylko imitacją z Kaszub.
23 marca 2012, 22:28 / piątek
Jeszcze będziemy skandować jego nazwisko za to co zrobi dla Lechii (spuści pejsatych)
23 marca 2012, 22:36 / piątek
Sorry że wpis pod wpisem ale murinio właśnie w wypowiedzi coś o chaosie wspominał.
23 marca 2012, 22:50 / piątek
No nie i tam on rządzi. Ma chłop z nim przejebane ;)
23 marca 2012, 22:54 / piątek
W sumie zabierając ze sobą Surmę II nie miał wyjścia i Chaosa też musiał zabrać.
24 marca 2012, 06:52 / sobota
A gdyby tak jeszcze Kafara na pół etatu zatrudnić w ŁKS-ie. Utrzymanie mielibyśby w kieszeni. Tomek dasz rade i tak trzymaj !!!! Następny mecz z Amicą na wyjeździe i bez kozery stawiam tu na kolejne 3:0 w plecy poparte oczywiście totalnym chaosem na boisku.
24 marca 2012, 08:05 / sobota
Najlepszym rozwiazaniem dla nas bedzie zwyciestwo lubinków, zakładając ze przejdziemy Podbeskidzie sytuacja w tabeli zaczęłaby wygladać dosc dobrze (w zasadzie 7 pkt przewagi na strefą spadkową - mamy lepszy bilans bramkowy od ŁKSu a chyba to decyduje przy remisowym bilansie meczu). Najgorsze rozwiazanie to zwyciestwo ŁKSu przy naszej porażce spowoduje ze bedzie na równi z 15 miejscem.
Takze poki co nie ma co sie cieszyc z "sukcesu" Kafara, bo spadają dwie drużyny.

TYLKO LECHIA!
24 marca 2012, 10:45 / sobota
Tak o Kafarze odnośnik
Kto jest ten chaos? Bo ciągle o nim Kafar gada, jakiś drugi trener?
24 marca 2012, 11:15 / sobota
Przypierdzielacie się do Kafara zupełnie bez sensu. Tam (ku naszemu szczęściu) nie pomógłby nawet Guardiola z Fergusonem. Trenować TTKF wcale nie jest tak łatwo :)
24 marca 2012, 12:59 / sobota
Zaraz ze go ciśniemy, walimy po prostu pozytywna szyderę w stronę Kafara który chyba kontrakt podpisał po pijaku, wjebał sie na minę to teraz będzie beka z niego. Wielu tutaj na info o jego zakontraktowaniu spuszczało się nad nim, obwieszczało ze spadniemy kosztem srakowi która utrzyma, ba! Wielu życzyło mu utrzymania w sraksie ! Hah!
24 marca 2012, 14:19 / sobota
W Łodzi do przerwy ŁKS z Zagłebiem bez bramek i wygląda na to, że tak się skończy, co byłoby korzystne - trzeba wygrać dziś i uciec przed strefą spadkowa
24 marca 2012, 14:23 / sobota
Wygrana Zagłębia i Nasza byłaby bardzo korzystna.
24 marca 2012, 15:12 / sobota
No to 1-1 w łodzi puki co.
24 marca 2012, 15:29 / sobota
No i chuj - 1:2 !
24 marca 2012, 15:30 / sobota
1:2 :). Teraz wystarczy wygrać i mamy 6 punktów przewagi nad strefą spadkową :) (w praktyce 7, bo mamy lepszy bilans bramkowy).
24 marca 2012, 18:09 / sobota
Buzi w swoim stylu - spierdolił właśnie 500% sytuacje sam na sam z Kuciakiem.
24 marca 2012, 18:18 / sobota
Buzi to miał przynajmniej ambicję i dawał z siebie wszystko.
A sam na sam to nawet nie 100%, więc przestań tu pierdolić jaki to on słaby.
24 marca 2012, 18:26 / sobota
Buzi jest średniaczkiem, co nie zmienia faktu, że wpierdolił 5 goli, czego żaden z naszych asów nie jest w stanie dokonać. Ale oczywiście po staremu na 15 sytuacji spierdoli 10, tak jak przed chwilą. Mógł zrobić wszystko, nie zrobił nic.
24 marca 2012, 18:28 / sobota
Kolejna świetna sytuacja Buzały. Ma to co coś, że piłka go szuka. Ciekawe czy coś wjebie. Chciałbym.
25 marca 2012, 19:01 / niedziela
No to w tej kolejce Trzej Królowie solidarnie zaliczyli bęcki.
25 marca 2012, 19:29 / niedziela
dobra beka z Buzały w studio C+
26 marca 2012, 19:56 / poniedziałek
Korona juz 3:0 (60 min) z Groclinem ....
szykuje sie niezła koncowka sezonu i walka o mistrza do ostatniej kolejki :
Legia Warszawa - Korona Kielce
Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk
Wisła Kraków - Śląsk Wrocław
26 marca 2012, 20:18 / poniedziałek
Budżety klubów T-Mobile Ekstraklasy 2011/2012:

Legia Warszawa - 65 mln. zł
WISŁA KRAKÓW - 50 mln. zł
Lech Poznań - 45 mln. zł
Polonia Warszawa - 45 mln. zł
Zagłębie Lubin - 35 mln. zł
Śląsk Wrocław - 30 mln. zł
Lechia Gdańsk - 28 mln. zł
Cracovia - 24 mln. zł
Widzew Łódź - 24 mln. zł
Górnik Zabrze - 21 mln. zł
Jagiellonia Białystok - 19 mln. zł
Podbeskidzie Bielsko-Biała - 16 mln. zł
GKS Bełchatów - 14 mln. zł
Łódzki KS - 12 mln. zł
Korona Kielce - 11 mln. zł
Ruch Chorzów - 11 mln. zł

i Korona z Ruchem WALCZĄ o mistrza, a nam sie wciska, ze mało lóż sprzedanych i za mało zarcia kupujemy ....
26 marca 2012, 20:27 / poniedziałek
Patrząc na terminarz Scyzoryków to mogą być vice-P. Oczywiście o ile nie dadzą dupy i się nie skurwią oddając punkty na przyszły sezon z bonusem .
26 marca 2012, 20:56 / poniedziałek
w świetle naszych problemów mecz w Chorzowie wygląda dla nas jak feralne zrządzenie losu. W lepszych układach moznaby przez Zienia zaprosić chorzowian na bankiet konczący sezon i przekazać bilety na Euro ( z puli gospodarzy obiektu) jako gift a tak to szykuje się bardzo ciężki mecz. Niewiadomo, jak będzie się sytuacja rozwijać. Mam tylko nadzieję, że to nie nasi zostaną zaproszeni na bankiet ... pożegnalny
26 marca 2012, 21:55 / poniedziałek
No i mamy terminarz na mecz przyjaźni z Śląskiem odnośnik
Zapowiada się długi weekend :)
27 marca 2012, 18:04 / wtorek
Jacek Zieliński zwolniony z Polonii. Przydałby się nam, ale czy ja wiem czy teraz by odmienił obraz naszej Lechii? Raczej wątpie może od przyszłego sezonu?
27 marca 2012, 22:36 / wtorek
Na zmiane trenera juz jest za poźno, podobnie jak zawodników, niestety Kuchar i jego przydupasy udawały ze kogos konkretnego kupią, choć nie mieli zamiaru wydać żadnych pieniedzy.
Teraz wypada nam tylko mobilizować wkłady i dac na mszę w intencji utrzymania.

TYLKO LECHIA!
27 marca 2012, 23:06 / wtorek
Cygnus x-1: tutaj żadne bożki nikomu nie pomogą.
28 marca 2012, 00:42 / środa
Nie siedzimy na łasce Tuska. To, że nam inni kibice chcą dopiec łącząc Lechię z premierem bo to obciach na pewno -to nie ma co sie dziwić. :) Nie dramatyzujmy . Wałęsa taki sam kurwa "kibic" jak i Tusk, tyle, że Tusk zna się na piłce a elektryk nawet nie wiedział, że Lechia gra z Juventusem, dopiero doradzili mu, aby przyjechał na stadion a ludzie zaczną krzyczeć Solidarność i pokaże to telewizja na zachodzie. Nie mam o to żalu do Wałęsy, wiec tym bardziej nie będę miał żalu do Tuska, że uważa się za kibica Lechii. Fajnie. Ale my tu o Kucharze i gdyby pan premier tak poprosił o to, aby skarbówka zajęła się finansami pana kucharka , to może byłoby to zrozumiałym zaproszeniem do odsprzedania akcji. Natomiast jedno jest pewne: to nie brak kasy nas zniszczył !
Mnie wkurwił zarząd, gdy wyślizgał nasze Miasto z akcjonariatu w Lechii. od tego się zaczęło. Grubasy zrobiły to na w y r a ź n e życzenie kucharka.
28 marca 2012, 01:03 / środa
Tusk to chociaz ruszy dupe na mecz a kucharza raczej na meczu sie nie uraczy.
28 marca 2012, 01:17 / środa
Ruszy, ruszy. Pilnuje interesu, to rusza dupą.
Wiesz, ile taki stadion kosztuje?
A teraz weź tę liczbę i porównaj do tego, ile wydano w Gdańsku.
I o tę różnicę chodzi.
28 marca 2012, 01:21 / środa
w sumie zapomnialem ze kucharz mowil ze jak on idzie na mecz to idzie "incognito" w srodowisko kibicow. Przeciez milioner i wlasciciel klubu nie jest rozpoznawalny przez szerokie grono zasiadajacyh na trybunach...
28 marca 2012, 02:19 / środa
"Wiewiór
27 marca 2012, 23:06 / wtorek
Cygnus x-1: tutaj żadne bożki nikomu nie pomogą."

Tylko wyjątkowo ciasne umysły nie dopuszczają do siebie możliwości istnienia Boga i tylko wyjątkowo niewdzięczne prostaki nie szanują Kościoła Katolickiego i wiary ojców.
28 marca 2012, 08:32 / środa
Teraz to by musiał czapkę niewitkę zakładać żeby w tych tłumach nikt go nie rozpoznał. Chyba że on incognito jest na meczu , ale w loży Lechii na stadionie. Tam przynajmniej nikt go nie zaczepi niewygodnymi pytaniami.
28 marca 2012, 08:38 / środa
odnośnik
Czyli nic się u Kafara nie zmienia ;) przecież wyniki sparingów to sprawa drugorzędna i jakoś zawsze gra z ogórkami. Jak nikt nie wpadnie na pomysł żeby go wyjebać to żydki lecą, nie ma chuja.
28 marca 2012, 09:03 / środa
buziek - dzięki! wyręczyles mnie od riposty.
Przykro ze takie słowa padają z ust kibica Lechii. Widac wiara katolicka nie jest modna wsród młodziezy. Lata młócki medialnej spowodowały, ze dzis Kosciół kojarzy sie tylko z grubym bogatym klechą,moherowymi babciami i zabobonami. Co za czasy...
ps.oczywiscie propozycje mszy w intencji utrzymania traktuje jako wyraz bezradnosci wobec tego co nam zafundował Kuchar i jego psy. Po prostu pozostaje nam już tylko wiara ze "u Góry" biało-zielone barwy są w łasce.

TYLKO LECHIA!
28 marca 2012, 14:01 / środa
Najlepiej przed meczem zlapcie sie za rece i odmówcie ojcze nasz... ja pier**** Bóg nie utrzyma nas w lidze tylko pkt. jak ktos chce sie modlic to niech sie modli. Wiewiór ma racje "tutaj żadne bożki nikomu nie pomogą".
PS.
A jak juz jestescie tacy swieci to jak mozecie kogos nazwac "psem"? Kosciól was tego nauczyl?
28 marca 2012, 16:10 / środa
Widzisz Mati musisz kilka razy przeczytac to co napisałem, aby zrozumieć o co mi chodziło, bo z twojego wpisu widać ze kompletnie nie zrozumiałeś "o co kaman".
Co do Wiewióra chodziło mi o to ze ujeżdzanie na religię nie jest tu na miejscu.
Jak widać "Bóg Honor Ojczyzna" na jednej z flag Lechii to dla niektórych zwykłe pierdolenie o Szopenie.
odnośnik

Dobra kończmy ten offtopic bo do niczego to nie prowadzi.

TYLKO LECHIA!
28 marca 2012, 19:10 / środa
pomogą lub nie pomogą ? Wy tu śmichy, chichy a mi wcale nie do śmiechu, bo pamietam , że Cracovia to klub , którego sympatykiem był ś.p. ... i jakoś zawsze w ostatnich latach wychodzi z opresji, które wydwać by sie mogły są nie do przezwyciężenia...
I tym bardziej obawiam sie o losy naszej drużyny, tym bardziej, że i argumentów zaczyna nam brakować.
28 marca 2012, 19:53 / środa
Wracając do tematu i kalkulacji na temat utrzymania - warto zauważyć ze ŁKS mecz ostatniej kolejki rozgrywa w Białymstoku. Po 29 kolejce Jaga bedzie miała pewne utrzymanie i jej trener, niejaki Hajto niespecjalnie bedzie motywował swoich grajków, bowiem na przeciw niemu stanie niejaki Świerszczu, któremu punkty bedą potrzebne jak kanii deszczu. O tym jakie są kontakty na linii Świerszcz - Tomek Fajka nie bede sie wypowiadał bo to "oczywista oczywistosc".
Także mozna juz teraz doliczyc łodzianom 3 punkty wiecej.

TYLKO LECHIA!
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.302