Gdańsk: wtorek, 31 marca 2020
FORUM
Podstrony:

Ekstraklasa sezon 2011-2012

strona 28/34

9 kwietnia 2012, 14:56 / poniedziałek
Brawo Kaczmarek! Już się bałem, że ŁKS wygra...

P.S

Kurwa 1:1 ;/
9 kwietnia 2012, 15:01 / poniedziałek
A ja jestem za remisem . Szanuje łks . Remis jest idealny:)
9 kwietnia 2012, 20:29 / poniedziałek
Wróciliśmy na fotel lidera w najmniejszej ilości strzelonych bramek.
12 kwietnia 2012, 11:56 / czwartek
- Jak oceniłbym szanse na pozostanie w lidze? Cracovii przyznałbym 40 proc., ŁKS-owi 32 proc., a Lechii 28 proc. - przekonuje były szkoleniowiec krakowian w rozmowie z "Gazetą Krakowską".

Pięć kolejek przed końcem sezonu zespół z Kałuży zajmuje ostatnie miejsce. Do bezpiecznej pozycji traci cztery punkty. - Obecna sytuacja jest podobna do tej przed rokiem - uważa Szatałow.

Wtedy jego drużyna przez cały sezon znajdowała się "pod kreską". Na 14. miejsce awansowała dopiero po przedostatniej kolejce. Teraz bezpieczną lokatę zajmuje Lechia. Zdaniem trenera ma jednak najmniejsze szanse na utrzymanie. - Uważam, że gdańszczanie mogą już nie zdobyć punktu do końca rozgrywek - przekonuje Szatałow.

Drużynę z Trójmiasta czekają mecze niemal wyłącznie z zespołami czołówki. Zmierzy się z Legią Warszawa, Ruchem Chorzów, Śląskiem Wrocław i Lechem Poznań.

- Ile punktów wystarczy Cracovii do utrzymania? 27, maksymalnie 28 [obecnie ma 20 - przyp. red.]. Widać, że wyprzedzenie ŁKS-u i Lechii jest możliwe, bo te zespoły nie prezentują się obecnie dobrze - podkreśla szkoleniowiec.

- Problem Cracovii tkwi tylko i wyłącznie w głowach piłkarzy. Przerabiałem tę sytuację w ubiegłym sezonie. Wmawiałem zawodnikom, że potrafią walczyć. Musiałem do nich dotrzeć. Jak jechaliśmy na kluczowy - jak się później okazało - mecz do Bytomia [wygrana 2:1 - przyp. red.], to wiedziałem, że go wygramy.
12 kwietnia 2012, 12:49 / czwartek
nie wiem, w czym tkwi problem piłkarzy Cracovii, ale problemem naszych piłkarzy jest dynamika. Nasi grają jak muchy w smole, nie wychodzą do kierowanych do nich piłek i wszędzie tam, gdzie w pobliżu znajduje się przeciwnik ( szczególnie w okolicy jego pola karnego ) nie mogą dojść do piłki. Nie szukają gry, bo balansują na granicy głodu tlenowego, przez co piłkarz posiadający piłkę, nie ma komu podać a jak już komuś poda, to ten nie dojdzie, bo mu rywal wyskoczy zza pleców i mu ją zwinie sprzed nosa. Tym samym nie są w stanie uzyskać przewagi ilościowej . Rajdy Deleu czy dawniej Andriusa, Fortepiana mogły stworzyć tę przewagę pod warunkiem, że do tych podań ktoś w 60% d o c h o d z i ł - teraz jest tak, że ztych rajdów cieszy się rywal , bo dostaje jak na patelni piłkę a z przodu dwóch nieruchawych stoperów, bramkarz i 2000 mkw do zagospodarowania. Tzw. 'prostopadłe' podania ( prostopadłe do czego , chyba do linii bramkowej) na dobieg - zwykle najskuteczniejsze , to u nas rzadkość endemiczna. Zagrania z rogów, wolnych nie mają swej radosnej kontynuacji, bo nawet gdyby Janas im coś zaproponował , to trzeba jakimś dynamicznym ruchem dojść do tej piłki, odegrać ją do wchodzącego na czystą pozycję do strzału . Wiele osób narzeka na Szutowicza a on się zasłania wynikami wydolnościowymi. Kryć to go mogą teraz tylko wyniki na boisku a te są ... katastrofalne.
Sorry , może przesadzam tu i ówdzie ale w ekstraklasie drużyny grają szybciej , jakby tez z większym zębem .
12 kwietnia 2012, 21:03 / czwartek
Jutro kibicujemy Jagiellonii. Jeśli pokonają na wyjeździe Bełchatów to będę trochę spokojniejszy przed naszym meczem. Wisła raczej pokona ŁKS, a i Polonia Warszawa powinna dać solidny wpierdol Cracovii.
12 kwietnia 2012, 22:03 / czwartek
:D flota gdynia !

GW raz błysneła :D odnośnik
12 kwietnia 2012, 22:04 / czwartek
Najbardziej obawiam sie formy Wisły, co do Jagi to nie robiłbym sobie wielkich nadziei.
Czesiu Michniewicz raczej ogra geniusza strategii z Cracovii. Reszta w naszych rękach, a własciwie w głowach i nogach naszych "ulubieńców".

TYLKO LECHIA!
12 kwietnia 2012, 22:10 / czwartek
Też martwię się co zaprezentuje Wisełka, z Ruchem zagrali najlepsze spotkanie wiosną i mimo to przegrali więc obawiam się, że zejdzie z nich powietrze, Probierz da odpocząć gwiazdką i zagra trochę młodzieży bo w końcu Wisła jasno powiedziała, że darują sobie sezon. Obawiam się, że może paść remis.
13 kwietnia 2012, 19:59 / piątek
Bełchatów zgodnie z oczekiwaniami 3 pkt z grająca o nic Jagiellonią. Czyżby kolejna drużyna która zapewniła sobie utrzymanie? Pozostałe mecze grają z Lubinem, ŁKSem i Cracovią ciekawe kiedy zaczną oddawać punkty bez walki.
13 kwietnia 2012, 21:11 / piątek
Sędzia meczu w Kielcach jakiś pierdolnięty jest.
13 kwietnia 2012, 21:16 / piątek
nie mam pojęcia gdzie tam karny był, fryzjer wiecznie żywy
13 kwietnia 2012, 21:21 / piątek
Tu nie chodzi o karnego. Taki kontrowersyjny, część sędziów by gwizdnęła, a część nie.. generalnie ten debil sporo kartek daje Koronie, a Zagłębiu niekoniecznie.. do tego gwiżdże każdy, nawet najmniejszy faul..
13 kwietnia 2012, 21:34 / piątek
Nie ma nawet mowy o karnym w tej sytuacji.... Jovanic juz nawet odpuscil bo wiedział jak to się skonczy, kopacz zagłebie poprostu nie trafil w piłke i wykorzystał sytuacje, ze sedzia byl z tylu... Poziom sędziowania tragiczny, Pskit nie daje wogole grać w piłkę.
13 kwietnia 2012, 21:35 / piątek
wy jeszcze macie wątpliwości? Panowie - do końca rundy wyniki będą taki, że bukowie nie będą uwzględniać ich w zakładach :) Wszystko jest już ustalone ...
13 kwietnia 2012, 22:02 / piątek
jak mi kupon nie wejdzie do sądu podam tego komucha
13 kwietnia 2012, 22:05 / piątek
no to w tej kolejce pozamiatane w głównej (a właścieie gównianej) roli pzpn w roli klakirów kaloszy, patrząc co wyrabia sędzia w meczu korona zagłębie scezoryk się w kieszeni otwiera, jak korona strzlei bramkę to i tak ją nie uzna, jestem ciekaw jak w rankingu drukarzy jest nasza Lechia, bo ta i następne kolejki będą drukowane
13 kwietnia 2012, 22:29 / piątek
Korona sprezentowała punkty Zagłębiu, a łódzki arbiter Pskit przygotował grunt pod następny mecz ŁKS-u odpowiednio kartkując Koronę.
13 kwietnia 2012, 22:35 / piątek
Oczywiscie nikogo nie zdziwi zwycięstwo ŁKS nad "poważnie osłabioną kartkami"Koroną.......
13 kwietnia 2012, 22:38 / piątek
My tu panowie gadu - gadu a tu trzeba kasę zbierać i grzać przed meczem z Amicą z walizką do Kuby Wilka...
13 kwietnia 2012, 22:43 / piątek
Pyry nie puszczą meczu bo kolejnego sezonu bez pucharów to ten klubik już nie pociągnie
13 kwietnia 2012, 22:44 / piątek
Craxa ma kasę ale za friko takich rzeczy się nie robi. Skąd ŁKS będzie stać na wspieranie ... sportu młodzieżowego w Kielcach ? A PZPN raz spuścił już ich za damski ch..., dlaczego teraz miałby ich chronić - chyba nie ze względu na "ulubieńca" prezia czyli Janka Tomaszewskiego,
ŁKSowi współczuję i jest mi tym bardziej przykro, że to z nimi musimy walczyć o pozostanie w lidze.
13 kwietnia 2012, 22:46 / piątek
He he. Ile byśmy nie zebrali to ludzie z zarządu i tak nas przebiją byleby tylko Lechia spadła, bo te ku*wy mają w tym jakiś interes:)
13 kwietnia 2012, 22:49 / piątek
Dokładnie, po chuj jeździć nad morze w przyszłym sezonie skoro może wejść taki Piast Gliwice i będzie bliżej klubom na wyjazdy:)
14 kwietnia 2012, 10:10 / sobota
tak to w dawnych czasach działało, potwierdzają to piłkarze, którzy w takich "akcjach" współuczestniczyli. Ja nie wiem,czy piłkarze ekstraklasy wolą obecnie grać na pastwiskach czy na PGE Arenie ale wydaje mi się, że wolą otrzeć się o wielki świat i przemęczyć się w tym autokarze raz na rok, tym bardziej że A1 się wydłuża ( wolno bo wolno) . Układy zawsze były i czasem mogą one byc pomocne, o ile grasz fair w tych szwindlach. Jeśli będą nas chcieli uratować, to będa miec taką okazję.
A my po kasę i do ... WIlka :)
14 kwietnia 2012, 11:47 / sobota
Ponoć Łuczak wczoraj rozegrał dobre spotkanie? oglądał ktoś ?

I wkońcu któryś sędzia dał popalić tej koronie hehe, może przestaną troche wycinać wszystko co koło nich przebiega
14 kwietnia 2012, 11:56 / sobota
Wszedł w drugiej połowie, oddał chyba jeden strzał, trochę pobiegał.. tyle.
14 kwietnia 2012, 12:12 / sobota
Przyczyną obecnych kłopotów Lechii jest w decydującej mierze słaba gra. Czyli sami sobie na to zasłużyli.
Natomiast może dojść do takiej sytuacji że do naszego spadku przyczynią sie nasi przyjaciele. Wystarczy że Wisełka nie wygra z łks-em i craxą /a nie maja już właściwie po co grać:)/ a Śląsk nie przegra z nami - i mamy spadek(:
I obym tego nie wykrakał!
14 kwietnia 2012, 14:29 / sobota
Mila zszedł z kontuzją. Zagrożeni kartkami są Socha i chyba ktoś jeszcze. Spore osłabienie Śląska przed meczem z nami jeśli ta kontuzja będzie poważniejsza.
14 kwietnia 2012, 15:43 / sobota
Śląsk się kompromituje i już w tym sezonie raczej nie zapunktuje, najgorszy mecz jaki chyba widziałem w wykonaniu Śląska dzis. Zremisowali jak zawodowi frajerzy...
14 kwietnia 2012, 16:00 / sobota
Spokojnie, na nas się przełamią...
14 kwietnia 2012, 16:27 / sobota
Wisła prowadzi z ŁKS-em 2:0 czyli chyba w tej kolejce miejsca jeszcze nie stracimy ;)
14 kwietnia 2012, 16:40 / sobota
spokojnie kolejki udow juz sie zaczely, nie pozwola nam spasc , kolejne dwa mecze 6pkt i zostajemy w lidze :)
14 kwietnia 2012, 16:42 / sobota
spokojnie kolejki cudow juz sie zaczely, nie pozwola nam spasc , kolejne dwa mecze 6pkt i zostajemy w lidze :)
14 kwietnia 2012, 17:13 / sobota
kurwa z 3:0 zrobilo sie juz tylko 3:2
Wisełko nie spierdol tego
14 kwietnia 2012, 17:15 / sobota
te gole to tzw gole z dupy, fartem wpadły i tyle.. Wisła strzeli na 4-2 i skończy się zabawa
14 kwietnia 2012, 17:18 / sobota
z dupy nie z dupy nasi nawet takich nie strzelają
14 kwietnia 2012, 17:41 / sobota
Przegrana to przegrana. Po tej kolejce nasza sytuacja się dramatycznie nie zmieni.
14 kwietnia 2012, 17:46 / sobota
Wisła po strzeleniu 3 gola stanęła.ŁKS z meczu na mecz gra coraz lepiej i o dziwo fizycznie prezentuje się też bardzo dobrze.Widać dobra kondycje i motorykę mozna też zbudować biegając w miejskim parku.No i ambicja i zaangażowaniem bija nas na głowę.Niby pospolite ruszenie sklecone na last minute a widać ze wszystkim bardzo zalezy.Zupelnie odwrotnie niz u nas.....
14 kwietnia 2012, 18:35 / sobota
szkoda ze u nas takiej ambicji nie widac,
btw boisko w Łodzi to delikatnie piszac zenada,
nie mozna nazywac sie ekstraklasa i grac na piachu !!!
14 kwietnia 2012, 19:34 / sobota
Jak patrzę na grę Kaczmarka w widzewie to aż mnie huj ściska na tego pierdolonego Kafarskiego.
To on nas osłabił wypierdalając Kaczmarka, Buzałę, Zieńczuka, Bąka.
Teraz zbieramy plony.
14 kwietnia 2012, 19:36 / sobota
Ale przynajmniej cos graja - nawet na piachu. Wiesz - zlej baletnicy etc. A swoja droga taki Kaczmarek gra duzo lepiej od Pozniakow czy Dawidowskich, nawet duuuzo lepiej od Nowaka czy Surmy :( I po co bylo sie go pozbywac?
14 kwietnia 2012, 19:38 / sobota
@nazwa - pisalem swoj post nie widzac jeszcze Twojego :)
14 kwietnia 2012, 20:01 / sobota
nazwa-takie same wnioski przychodzą mi do głowy
14 kwietnia 2012, 20:14 / sobota
A ja dziś ze sto razy słyszałem :
Jagiellonia nie potrafi grać na wyjazdach, w tym sezonie na wyjeździe wygrali tylko raz...

wiadomo gdzie kurwa
14 kwietnia 2012, 20:26 / sobota
Panowie a czy jest jakiś zawodnik odstrzelony w ostatnich latach który grał by nędznie?
14 kwietnia 2012, 21:00 / sobota
Rogalski, Kosznik, Starosta, Mysona, Laizans, Piątek, Kowalczyk, Zabłocki...
14 kwietnia 2012, 21:02 / sobota
Kowalczyk miał wszystko co najlepsze tyle, że prawie w ogóle nie strzelał bramek na poziomie Ekstraklasy. Ligę niżej on, Rybski i spółka grają tak jak u nas, gdy awansowaliśmy do E-klasy.
14 kwietnia 2012, 23:11 / sobota
Wisła chwała Bogu nie zawiodła. Jeżeli Roger zszedł z boiska to kiepsko: raz, że szkoda każdego Lechisty a co dopiero takiego oddanego nam a dwa, że może nie zagrać z nami a jak wspominałem Mila to gość, który nie tylko gada, że ma biało-zielone serce ale też Lechii nie strzela goli, natomiast SzpArce niemal zawsze. To byłoby wielkie osłabienie ale NIe Sląska tylko nasze. Wejdzie za niego ktoś bez skrupułów i może narobić nam biedy.
No ale nic :do ŁKSu trzymamy dystans, to jedna pozytywna wiadomość, bo Bełchatów obcykał Jagę.
14 kwietnia 2012, 23:53 / sobota
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.239