Gdańsk: poniedziałek, 24 lutego 2020
FORUM
Podstrony:

Ekstraklasa sezon 2011-2012

strona 4/34

6 lipca 2011, 18:10 / środa
przeciez te kurwy nie mysla , zamiast zrobic sobota godzina 20.
6 lipca 2011, 18:14 / środa
Przecież liga bedzie od piatku do poniedziałku więc prócz wielkiej 3 reszta bedzie grała w piatki i poniedziałki
6 lipca 2011, 18:31 / środa
W 2 kolejce 3 mecze w niedzielę, 1 w poniedziałek, 2 w piątek, a w sobotę co ludzie mają najwięcej czasu wolnego do dyspozycji to dają 2 mecze... Co ma na celu w mecz w poniedziałek to ja nie kompletnie nie mam pojęcia, ale chyba komuś zależy, żeby na meczach w poniedziałki nie było w ogóle kibiców na stadionie...
6 lipca 2011, 18:35 / środa
"Przecież liga bedzie od piatku do poniedziałku więc prócz wielkiej 3 reszta bedzie grała w piatki i poniedziałki"

To interesujące co piszesz skoro 5-6 spotkań zawsze będzie rozgrywanych w sobote-niedzielę :)

23 dni do meczu i jeszcze nie wystartowali ze sprzedażą karnetów, choć akurat w tej sprawie nie ma winy Lechii-Operatora. Frekwencja kiepska na inauguracji, gdziekolwiek by nie była
6 lipca 2011, 18:38 / środa
Nie dosłownie mi chodzi. Mecze w poniedziałek to chyba tylko po to żeby Polsat miał co puszczać
6 lipca 2011, 18:40 / środa
Terminarz zajebisty otwarcie stadionu na EURO w piątek

30 lipca (sobota):
Łódzki KS - Lech Poznań, godz. 16:00
Widzew Łódź - Wisła Kraków, godz. 18:30
Stadiony zamkniete :-)))

i mamy mecz dnia
1 sierpnia (poniedziałek):
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Jagiellonia Białystok, godz. 18:30
6 lipca 2011, 18:40 / środa
A dlaczego Polsat?
6 lipca 2011, 18:42 / środa
zapomnialem, ze nasz mecz bedzie jeszcze na T29 i nie bedzie to otwarcie PGE Areny;-)
6 lipca 2011, 18:45 / środa
No bo jakis gostek z Polstatu gadał, że oni będa puszczali 3 albo 4 mecze w każdej kolejce (w tym mecze Śląska i poniedziałkowe). No ale jak dadzą mecz o 18:30 w pon a ktoś pracuje do 18 to sobie może zapomniec o meczyku.
6 lipca 2011, 18:49 / środa
Z tego co sobie przypominam to poniedziałkowy mecz ma być transmitowany na Eurosport2,wyjątkowo również Polsat jeśli będzie to mecz Śląska.
Tak mi się wydaje,może się mylę.
6 lipca 2011, 18:53 / środa
Ciekawe kiedy ekstraklapa zaprezentuje sponsora ligi
6 lipca 2011, 18:53 / środa
A ten "gostek"to chyba był Kmita w Cafe Futbol.
Mam rację?
6 lipca 2011, 18:57 / środa
Chyba tak. Wiem, że po CF było jakieś specjalne wydanie wiadomości sportowych na Polsat News i tam właśnie tez gadali cos o ramówce. Tak mi sie wydaje, że gadali o poniedziałkowych meczach (?) W każdym razie napewno będą wszystkie Śląska transmitować.
6 lipca 2011, 19:02 / środa
Tylko pytanie gdzie dokładnie?
6 lipca 2011, 19:04 / środa
Ale co gdzie? Chodzi Ci o dokładne kanały?
6 lipca 2011, 19:06 / środa
Tak,bo ja w UPC mam Polsat Sport HD,zwykły i PS Ekstra
6 lipca 2011, 19:07 / środa
ponoć na Polsat Sport, Sport Extra i Futbol
6 lipca 2011, 19:08 / środa
No to git,dzięki.
6 lipca 2011, 19:17 / środa
Mateusz Bąk piłkarzem Podbeskidzia

Bramkarz Mateusz Bąk uzgodnił dwuletni kontrakt z Podbeskidziem Bielsko-Biała.

28-letni Bąk przez większość kariery występował w Lechii Gdańsk, w barwach której zaliczył 19 występów w Ekstraklasie. Ostatnio występował w Wiśle Płock.

Nic tylko życzyć powodzenia Bączkowi w nowym miejscu i powrotu do formy z przed kilku sezonów.
6 lipca 2011, 20:51 / środa
Super, to możemy sobie już dopisac 3 pkt w meczu z Podbeskidziem. Wystarczy silny strzał w swiatlo bramki i wygrywamy:)
6 lipca 2011, 21:00 / środa
a kto ma oddawać te silne strzały Olisadebe ?
7 lipca 2011, 08:18 / czwartek
jest kilku: Nowak, Surma, mozliwe ze Wisniewski jak sie wykuruje no i jednak Traore.
7 lipca 2011, 14:18 / czwartek
Już niedługo ŁKS będzie dysponował największą liczą skautów w Polsce. Wszystko za sprawą pomysłu władz klubu, by to kibice wyszukiwali piłkarskich talentów. Projekt nazywa się ŁKS E-SCOUTING.

O tym, że skauting w polskich klubach mówiąc delikatnie kuleje nie trzeba zbyt długo przekonywać. Oryginalny sposób na poprawienie tego stanu rzeczy znaleźli działacze ŁKS-u.

"ŁKS E-SCOUTING, to projekt polegający na umożliwieniu kibicom ŁKS Łódź z całego świata polecenia, ich zdaniem, wartościowego zawodnika do jednej z klubowych drużyn piłkarskich ŁKS Łódź (pierwsza drużyna, drużyna ŁKS Młoda Ekstraklasa)" - czytamy na oficjalnej stronie klubu.

Jedynym warunkiem, jaki trzeba spełnić żeby zostać skautem łódzkiej drużyny, jest posiadanie ŁKS Fan Karty. Działacze ŁKS zapewniają, że piłkarze, którzy zostaną poleceni do klubu zostaną dokładnie sprawdzeni.

Nadzór nad projektem objął trener Jarosław Dziedzic, który jest członkiem sztabu szkoleniowego zespołu Młodej Ekstraklasy.

odnośnik
7 lipca 2011, 14:41 / czwartek
odnośnik

Wiecie może gdzie Wania ?
7 lipca 2011, 14:43 / czwartek
przypisany do pomocników
Sorry .. ślepy jestem . ; D
Jest w pomocnikach . ; )
13 Ivans Lukjanovs
7 lipca 2011, 15:49 / czwartek
Specjalnego wątku o pucharach, w których nie gramy, nie ma sensu zakładać więc napiszę tu:

Irtysz - Jaga 2-0 do przerwy

Poziom ligi z całą pewnością nam nie rośnie. To dlatego transfery wiekowych zawodników typu Olisadebe, Żewłakow, Niedzielan nadal sa na czołówkach newsów i żadnych innych lepszych się nie spodziewajmy.
7 lipca 2011, 16:22 / czwartek
Jest czwartek, godzina 16, pogoda też nie dopisuje. To nie są warunki do gry w piłkę.
7 lipca 2011, 17:11 / czwartek
Pierwsza kompromitacja za nami...
7 lipca 2011, 17:13 / czwartek
Kompromitacja? Taki jest poprostu poziom polskiej piłki
7 lipca 2011, 17:14 / czwartek
Kto chciał tak bardzo Plizgę w Lechii? Nie ma czego żałować, drugi Poźniak nam nie potrzebny...
7 lipca 2011, 17:17 / czwartek
W sumie masz rację, z tego co słyszałem to ta drużyna w ostatnich meczach przegrała z ostatnim zespołem ichniej ligi, a z przedostatnim ledwie zremisowała. Więc pokonanie Jagi dwoma bramkami coś musi znaczyć, mamy taki jakby papierek lakmusowy dla Ekstraklasy. Skoro Plizga reprezentant nie potrafi strzelić z trzech metrów, a potem nawet z dwóch to nie ma o czym mówić. Porażka w pełni zasłużona, przykre, że nasza liga upadła tak nisko.
7 lipca 2011, 17:21 / czwartek
Plizga to może być chłopcem do podawania piłek a nie piłkarzem. Co za partacz.
A ten Seratlic to chyba pomylił zawody i chciał być aktorem, ale był potworny i nikt go nie chciał to kopie się po czole.
7 lipca 2011, 17:43 / czwartek
Krzysztof Kononowicz to przewidział -"Nie będzie niczego..."
7 lipca 2011, 18:20 / czwartek
Całe szczęście, że nasz zarząd nie połasił się o Plizgę :))) Co za łamaga!!! Takiej setki nie trafić :)))
7 lipca 2011, 18:22 / czwartek
2 setek, co prawda przy pierwszej był spalony, ale sam fakt nietrafienia, a wszystko to okrasił pięknym podaniem w out (znaczy się do Frankowskiego) w ostatniej akcji meczu.
7 lipca 2011, 19:20 / czwartek
Krzycho przeciez wielu widziało jak gra Pliżga na Traugutta i co potrafi w pełni sezonu i nie tylko u nas..mało pokazał? ale to jest okres przygotowawczy dla Jagi też mimo, ze gra juz puchary (znaczy się grała:))..dalej uważam, że Pliżga w Lechii to strzał w "10".
7 lipca 2011, 19:31 / czwartek
to dla tych co moze nie wiedza czemu liga gra systemem piatek-poniedziałek...oczywiscie to podyktowała telewizja...CANAL + w tym wypadku...maja licencje na pokazywanie ligi...a ze skonczyli wspolprace z ORANGE SPORT gdzie pokazywali wspolnie mecze,to teraz canal bedzie pokazywal wszystkie mecze...wiem bo rozmawiałem z technikiem cyfry w tej sprawie,bo odłaczyli juz orange heheeh teraz wiem dlaczego,no to musza to rozłozyc na 4 dni,maja 3 kanały sportowe więc dadzą rade...wiadomo reklama jak o produkcie mowisz przez 4 dni piatek-poniedzialek to dluzej sie tym my interesujemy,a polsat i eurosport maja tylko sublicencje od canalu wykupioną...polsat z racji sponsora pokaze wszystkie mecze sląska[chyba] i niektore ciekawsze jak np. Wisła-legia to samo eurosport...hhhmmm tak mi sie wydaje...canal plus robi na wzor ligi angielskiej ...wszystko pokazac niewazne jak i kiedy...a ze mamy oswietlenie to mecze w poniedzialek powinny byc o 20...ale kto bedzie na ten chłam chodził...jak goscie nie beda mieli wstepu...JA MOWIE ZE NIE BEDE CHODZIL DO TEATRU FUTBOLOWEGO...
7 lipca 2011, 19:56 / czwartek
Andrzej Niedzielan podpisał kontrakt z Cracovią

Nowym napastnikiem Cracovii został Andrzej Niedzielan. Były piłkarz Korony Kielce podpisał roczny kontrakt.

Niedzielan w minionym sezonie był czołowym strzelcem Ekstraklasy z 12 trafieniami na koncie. Podczas całej kariery rozegrał w najwyższej polskiej klasie rozgrywkowej 130 spotkań i strzelił 52 bramki.

Zawodnik jutro dołączy na zgrupowanie zespołu w holenderskim Zutphen.
7 lipca 2011, 20:00 / czwartek
takiego niedzielana to ja bym do nas wziął...szybki skuteczny,wiem wszyscy myslą ze stary?????????coz franek pokazal ze nie wiek jest potrzebny...a umiejetnosci...poza tym są starsi od niego w lechii,surma nowak ...oli haha jak go wezma to bedzie temat dla kabaretu skeczow meczacych np...
8 lipca 2011, 00:48 / piątek
niestety dla nas za dobry i nas nie stac, my wolimy szrot :-(

jak tak popatrzy się co robią w Śląsku to az ....
8 lipca 2011, 07:51 / piątek
Bo w Slasku jest normalny inwestor ktory chce cos zrobic dobrego dla druzyny a poza tym chce zarobic dlatego kupuja dobrych pilkarzy. Po osiagnieciu sukcesow zawsze mozna takich graczy sprzedac i dobrze zarobic. Ale wlasciciel Lechii ma weza w kieszeni i raczej nic dobrego z tego nie bedzie. Poza tym Zarzad Lechii to amatorzy nie znajacy sie na biznesie pilkarskim i dlatego tak to wyglada ze Lechia zawsze bedzie przecietna druzyna srodka tabeli, a mozliwe ze i bedzie bronic sie przed spadkiem. Zarzad celu ne ten sezon nie okreslil bo sami nie wiedza co maja zrobic. Sklad nie jest pelny, nowych zawodnikow brak a co dopiero mowic o ich zgrywaniu sie z zespolem.
Musimy sie po prostu z tym pogodzic ze Wielka Lechia to po prostu zwykla sciema.
8 lipca 2011, 10:59 / piątek
Asas, napisałeś: „Bo w Slasku jest normalny inwestor".

Asas, pod jakim względem normalny? Czy mógłbyś mnie oświecić i podać kwoty jakie „normalny inwestor” zainwestował w Śląsk? Poczytaj może lepiej kim ten "normalny inwestor" jest.

Co do inwestycji to mam nadzieję, że Romek nie ma nic przeciwko temu bym go zacytował, tekst sprzed kilku miesięcy:
„Jeden z najbogatszych obywateli Rzeczypospolitej (nie używajcie określenia „Polak”, lecz właśnie „obywatel Polski” – jest znacznie bliższe prawdy) dostał Śląsk za darmo. Ma dostać galerię handlową za darmo. A teraz chce, by Śląsk za darmo używał nowego stadionu.
Rafał (to do prezydenta). Daj Śląsk mi. Gołodupcow jestem, ale na takich warunkach, to i ja mogę być sponsorem.
W jednym Solorz vel Żak vel Piotr Krok okazał się nad wyraz prawdomówny i stanowczy. Gdy stwierdził, ze jest „sponsorem bezgotówkowym” wszyscy się śmiali. A on dopiął swego.”
8 lipca 2011, 11:09 / piątek
To te 4 mln zł na transfery w Śląsku kto wyłożył? Wszędzie pisano, że to Solorz położył kasę na stół.
8 lipca 2011, 11:14 / piątek
No to widocznie wkońcu coś dał, bo do tej pory to on tak jak Kuchar ani złotówki na Śląsk nie dał.
8 lipca 2011, 11:25 / piątek
Simek, szczerze to nie czytałem, może i wyłożył kasę. Jeśli tak - dobrze dla Śląska. Może coś się zmieniło, w końcu zacytowałem tekst sprzed kilku miesięcy.

Zaprotestowałem tylko by go stawiać za wzór inwestora. I by pisać jakoby Solorz „chce cos zrobic dobrego dla druzyny”. Dobrze to on może chcieć zrobić jedynie dla siebie.

Ale tu już nawet Wojciechowskiego stawiano za wzór. Ktoś ostatnio nawet pisał, że Amica jest przykładem jak dochodzić do sukcesów sportowych… Na to juz nawet słów brak.
8 lipca 2011, 11:28 / piątek
Ci ludzie (Solorz, Kuchar) nie dają kasy - uświadomcie to sobie. Co najwyżej pożyczki, które klub musi spłacić. Tak to działa.
8 lipca 2011, 11:40 / piątek
Pozyczki dlugoterminowe mozna w duzej czesci umorzyc lub konwertowac na kapital zakladowy, wiec o jakiej splacie mowimy. Chyba ktos tu nie zna realiow. To prawda że Solorz wylozyl kase na transfery tym bardziej ze Slask zostal Wicemistrzem Polski. U nas raczej nikt tego nie chce by Lechia zajela wyzsze niz 8 miejsce, bo z tym skladem i tym sztabem szkoleniowym cienko to widze.
8 lipca 2011, 12:03 / piątek
asas - realia są takie, że pożyczka jest pożyczką, którą pożyczkobiorca zobowiązany jest spłacać.
Czy pożyczkodawca ją umorzy lub "inaczej zaksięguje" to jego sprawa - o takim przypadku jeszcze nie słyszałem, ale może coś w przyszłości się zmieni. Trzymajmy się raczej wersji, że pożyczają kasę, aby nie robić ludziom wody z mózgu i ogłaszać wszem i wobec, że mamy możnych "sponsorów".
Wystarczy, że pismaki to robią, poprzez swoje "sponsorowane" wypociny.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.011