Gdańsk: wtorek, 31 marca 2020
FORUM
Podstrony:

Ekstraklasa sezon 2011-2012

strona 7/34

1 sierpnia 2011, 17:47 / poniedziałek
odnośnik

Pewnie jechali do Chin.
1 sierpnia 2011, 17:50 / poniedziałek
Przez Częstochowę ;)
1 sierpnia 2011, 17:50 / poniedziałek
Doigrają się w końcu trzeba było wczesniej o tym pomyslec i zmieniac date.

Jak przylezie im 15 kafli na poczatek, a potem z 5 znow spierdoli na kosza i siatkowke to moze zaczna myslec.
1 sierpnia 2011, 17:53 / poniedziałek
wziąlem wolny piatek specjalnie pod inauguracje, a teraz do kurwy nedzy mam jeszcze wziąć wolny poniedzialek ? bo wiadomo ze sie cos wypije w niedziele w takim dniu, rozjebac ten pzpn
1 sierpnia 2011, 18:00 / poniedziałek
A po jaki chuj Ci wolne w poniedziałek 15 sierpnia ? Przecież ten dzień jest ustawowo wolny od pracy - czytaj święto ! To raz, a dwa to pamiętaj że Lechia zawsze z WIELKIEJ litery !
1 sierpnia 2011, 18:12 / poniedziałek
no taa kurwa faktycznie wolne zapomnialem z tego wkurwienia. Lechia zawsze z duzej prawda, ale nie bede zakladal nowego konta bo nick z malej mam
1 sierpnia 2011, 18:13 / poniedziałek
Załóż nowe konto.
1 sierpnia 2011, 18:21 / poniedziałek
Mi niestety też psuje wszystko ten nowy termin :/
1 sierpnia 2011, 18:37 / poniedziałek
co to za wsioki sie wydzieraja przy mikrofonach na canal +.. kolejna "genialna" transmisja. nie slychac komentatorow tylko tych wsiokow.

doping dopiero po paru minutach, i to ich historyczny mecz w ekstraklasie hehe

i juz 0:1 dla bialorusi
1 sierpnia 2011, 19:26 / poniedziałek
Po tym co pokazal przy drugiej bramce dla Jagi bramkarz Podbeskidzia to raczej od nastepnego meczu w ich bramce stanie Baczek:)
1 sierpnia 2011, 19:37 / poniedziałek
Jak zwykle biadolenie z nieczego zamiast cieszyć się że poszli Lechii na ręke. Ja się w sumie na początku ucieszyłem, że mecz przenoszą mecz z piątku ale jak zobaczyłem, że na niedziele to nie wiele to dla mnie zmieni. Chyba, że załaduje nitro do samochodu.
1 sierpnia 2011, 19:49 / poniedziałek
Obejrzawszy ŁKS i pierwszą połowę w w wykonaniu Podbeskidzia, muszę stwierdzić, że dawno nie było tak słabych beniaminków. Padaka totalna. Różnica sił między ekstraklasą a I ligą robi się coraz większa.
1 sierpnia 2011, 20:05 / poniedziałek
Smutne to ale prawdziwe a jeszcze smutniejszy fakt, że wynika to pewnie z róznicy proporcji między składem rodzimym a obcokrajowym. Widać inaczej nie się podnieść u nas poziomu. No chyba, że odejdą ludzie którzy krajowy sukces opierają na swoich dawnych dokonaniach a obecnych graczy mają w d. Panie Grzegorzu L. Pozdrawiam.
1 sierpnia 2011, 20:18 / poniedziałek
2:2 podbeskidzie sie podnioslo haha dobrze babie jadze
1 sierpnia 2011, 20:20 / poniedziałek
niezle emocje w koncowce moglo byc 3:2
1 sierpnia 2011, 20:22 / poniedziałek
smialo mozna powiedziec ze baba jaga jest do ojebania
1 sierpnia 2011, 20:31 / poniedziałek
@maisky, chciałbym, żeby połowa drużyn z Ekstraklasy grała z taką ambicją i wolą walki jak Podbeskidzie w 2 połowie tego meczu. Stwierdzenie, że Podbeskidzie jest słabym zespołem jest dla nich jednak krzywdzące, bo słaby zespół nie podniósłby się przegrywając 0-2 i to przy praktycznie trzymaniu gry przez przeciwnika. Może i brakuje im trochę umiejętności, ale nadrobili to innymi walorami, które ten brak umiejętności nadrabiają.
1 sierpnia 2011, 20:55 / poniedziałek
ten reporterek z canal+ podsumowujacy kolejke na stadione podbeskidzia jest niezle pierdolniety, chcial byc smieszny a byl wkurwiajacy poprostu, pytania z dupy tak samo jak jego podsumowania, kto ogladal do konca pewnie ma podobne zdanie
1 sierpnia 2011, 21:11 / poniedziałek
"druzyna", ambicja i "gryzienie trawy" tym także można WIELE wygrać, kto dziś pamięta gwiazdy, jeżeli wogole były, Grecji zdobywającej mistrzostwo Europy ;-)
1 sierpnia 2011, 21:27 / poniedziałek
malcolm --- jesli to byla taka aluzja co do polskiej ligi to tu liczy sie poprostu kasa kasa kasa, tam walczyli dla siebie dla narodu, nie ma co porównywać
PS. w Lechii nie ma kto walczyc, nie mamy godnych wychowankow w skladzie zeby walczyli od serca
1 sierpnia 2011, 21:27 / poniedziałek
No trzeba przyznać, że w drugiej połowie Górale pokazały charakter. Ja tam życzę im jak najlepiej, bo mam słabość do egzotycznych drużyn, ale obawiam się, że w ich wypadku nawet wola walki nie zapewni utrzymania.
1 sierpnia 2011, 21:47 / poniedziałek
@lechia_t29 pomarzyć mozna ;-)
@maisky jest tam Bąk, Rogalski :-)
2 sierpnia 2011, 00:45 / wtorek
No i chuj. Zmienili termin meczu z Craxa z piatku na niedziele. Do dupy pojde a nie na mecz.
6 sierpnia 2011, 14:39 / sobota
5-0 Bełchatów prowadzi B-B
7 sierpnia 2011, 11:55 / niedziela
Tak wyglada piłkarska mapa ekstraklasy odnośnik nie ma takiej opcji aby ktos wyjechal z Gdanska z punktami do konca sezonu
7 sierpnia 2011, 15:16 / niedziela
Ale cienki ten ŁKS..
7 sierpnia 2011, 15:42 / niedziela
chyba łks bedzie miał powtórke meczu z lechem :)
7 sierpnia 2011, 15:46 / niedziela
Przynajmniej nie jestesmy na osatnim miejscu lol
7 sierpnia 2011, 19:26 / niedziela
jutro liderem moze byc Korona lub Ruch a w przypadku remisu mamy tylko 4 pkt straty do lidera ;-)
8 sierpnia 2011, 10:15 / poniedziałek
odnośnik

Myślę, że fajny artykuł dla naszego zarządu, niech sobie go wezmą do głowy...
8 sierpnia 2011, 10:52 / poniedziałek
Nie wrzucaj linków z wybiórczej!
8 sierpnia 2011, 10:56 / poniedziałek
A Ty weź sobie do głowy, żeby nie wklejać linków do wybiórczej
8 sierpnia 2011, 11:29 / poniedziałek
W tym artykule jest cala prawda o Lechii. Zawodnicy Lechii nie maja instynktu killera. Prowadząc 1-0 na wyjezdzie i to od 7 minuty, zespol klasowy taki mecz spokojnie wygrywa. Lechia jednak nie. Kafarski im wpaja, atakujcie ile sie da, zamiast spokojnie wyczekac na ruchy Jagi, to im powinno zalezec jak sie przegrywa 1-0.
Niech mi ktos to wytlumaczy bo ja nie rozumiem, po co atakowac na wyjezdzie cala druzyna prowadzac od 7 minuty 1-0.
8 sierpnia 2011, 16:09 / poniedziałek
asas postaram sie Tobie wytłumaczyć. Po pierwsze chyba nie do końca zrozumiałeś co autor miał na myśli. W tym tekście zwrot "instynkt killera" należy rozumieć jako brak wiary we własne możliwości. Brak wiary i determinacji do odniesienia zwycięstw. Z taką Jagą na przykład po strzeleniu bramki zamiast wziąć sprawy w swoje ręce i dobić wyjątkowo słabego tego dnia przeciwnika dwoma, trzema bramkami Krzysiu Bąk (kapitan) w przerwie meczu stwierdził, że z remisu można być zadowolonym. Potem Kafar coś pierdoli o wyrównanych zespołach, gdzie wszyscy widzieli że Lechia była o klasę lepszą drużyną. Rozumiecie to ???! Z Jagą, którą zlał Irtysz piłkarze nasi są zadowoleni z remisu !!! Z takim podejściem nie ma mowy o sukcesach.

Po drugie, kiedy od pierwszych minut wygrywa się mecz nigdy nie należy się cofać do obrony. Tak graja tylko pizdy, drwale i inne nieudaczniki. Można delikatnie zmienić taktykę ale nigdy bronić się gdy jest jeszcze 80 min do dogrania. Siła Lechii jest gra do przodu, a nie kalkulacja. Kunktatorstwo zawsze kończy się porażką.
8 sierpnia 2011, 16:33 / poniedziałek
Bardzo dobrze zrozumialem artykul. Oczywiscie prowadzac 1-0 na wyjezdzie nie mowilem o cofnieciu sie i bronieniu wyniku. Nic z tych rzeczy. Chodzi o to ze w takiej sytuacji znacznie łatwiej jest skontrowac przeciwnika ktoremu zalezy na wyrownaniu. Lechia zas odslonila sie zamiast postawic na obronie 5-6 zawodnikow a reszta gra presingiem na srodku boiska. A tu przy 1-1 mamy na obronie 2 zawodnikow i szarzujacego Seratlica i nie pokrytego Franka. Strach sie bac.
8 sierpnia 2011, 17:16 / poniedziałek
Nie, Asas, chyba nadal nie zrozumiałeś. Artykuł na prawdę jest o czymś innym.
I jak widzę nie przeszło Ci ciągłe pisanie o grze z kontry, piszesz to po niemal każdym meczu, którego nie wygramy.

Mi akurat podoba się to, co niektórzy stawiają jako zarzut. A mianowicie, że Lechia w każdym z meczy prezentuje podobny styl, niezależnie od rywala. To akurat cecha wielkich drużyn, które decydują o przebiegu gry, do których to rywal musi dostosować swój styl i swoją taktykę.
8 sierpnia 2011, 18:18 / poniedziałek
A podoba Ci sie ze dzieki temu stylowi wyniki na wiosne i teraz są że tak delikatnie powiem niezadowalające?
9 sierpnia 2011, 11:36 / wtorek
Asas, podoba mi się to, że dzięki temu stylowi byliśmy blisko sukcesów niewspółmiernych do obecnych możliwości finansowych. Żałuję, że się nie udało, ale nie mam z tym problemu. Dwadzieścia lat czekałem na Lechię w najwyższej lidze, cierpliwie poczekam na sukcesy. A one przyjdą. Już w dwóch ostatnich sezonach było blisko – to wcześniej niż mogłem oczekiwać.
9 sierpnia 2011, 11:51 / wtorek
Prawie robi wielką różnicę. Nie porównujmy tego co bylo kilka lat temu do tego co mamy teraz. Zarzad Lechii powinien jednak uderzyc sie w piers i nie robic kibicow w konia i mowic ze beda walczyc o puchary, tylko powiedziec spokojnie ze druzyna jest na srodek tabeli i postaramy sie wywalczyc miejsce by pozostac w Ekstraklasie gdyz srodki finansowe nie pozwalaja na zakontraktowanie pilkarzy walczacych o najwyzsze laury w Ekstraklasie. A Zarzad i Kafar mowia zupelnie co innego: mocny sklad, szeroka kadra, walka o puchary. Wniosek moze byc tylko jeden: Albo sciemniaja albo naprawde nie widza prawdziwej sytuacji druzyny. Choc z powyzszego fragmentu rozmowy z Kucharem widac ze ten facet chyba sie ruszyl i otwieraja mu sie oczy na pewne sprawy w klubie.
10 sierpnia 2011, 16:31 / środa
Lechia - Górnik, poniedziałek 12.09.2011 godz. 18.30 odnośnik

Drugi mecz (na trzy) u siebie w poniedziałek.
10 sierpnia 2011, 16:37 / środa
te godziny na poniedziałkowe mecze to jakiś idiota wymyślał chyba. 20 najwcześniej taki mecz powinien być rozgrywany
10 sierpnia 2011, 16:38 / środa
Debile układają ten terminarz, o 18.30 w poniedziałek to niech grają w bełchatowie
10 sierpnia 2011, 17:44 / środa
To już się zaczyna chamstwo powoli robic, chociaz raz zarzad powinien stanowczo zareagowac.
10 sierpnia 2011, 21:45 / środa
O godzinie poniedziałkowego meczu decyduje Eurosport2. Oni nadają mecz o 18:30 bo od 20:15 nadają na żywo Bundeslige 2. Także w trakce trwania sezonu w niemczech napewno godziny poniedziałkowe się nie zmienią.
10 sierpnia 2011, 22:01 / środa
Chuj z godziną powinni robic 1 poniedzialek u siebie na RUNDE, a nie dwa w kolejnych miesiacach, skandal. Już nie wspominajac, że torcida ma po wyjezdzie do nas w taki zjebany dzien, o ile klatke w ogola racza zrobic.

Jak nowi maja się uzaleznic od Lechii i atmosfery meczowej na takich festynach bez gosci.
11 sierpnia 2011, 09:21 / czwartek
I wez tu kurwa kup karnet na rundę albo na sezon jak się pracuje od poniedziałku do piątku do 19.00!!! Kolejny mecz w poniedziałek o zjebanej godzinie.Czy mamy kogoś w klubie kto pierdolnie ręką w stół podczas ustalania terminarza????
11 sierpnia 2011, 09:44 / czwartek
Dzień do d.... ale moze jak Lechia zacznie prezentowac wyzszy poziom mecze bedą tylko w weekendy. Póki co wygląda na to że w poniedziałki grają ligowe odpady ktorych nikt nie chce oglądać.
11 sierpnia 2011, 10:13 / czwartek
Sygnał eurosport 2 dociera do 16 mln. gospodarstw domowych w europie wschodniej,europie centralnej i skandynawii-Dobra reklama dla Lechii :)
11 sierpnia 2011, 13:15 / czwartek
Westham - tak to jest jak telewizja dyktuje warunki, piatki jakos zdzierżyłem, ale jak ogłosili ze mecze bedą w poniedziałki to wiedziałem ze bedzie przejebane.
Znowu trzeba bedzie w robocie kombinowac i sie płaszczyc, już wole mecze w sobote czy niedziele o 12 niż w poniedziałek. Bundesliga gra w weekend, a u nas wzorują sie na anglikach. Moze to licealistą pasuje ale reszta ma ciągły problem.
Kluby tracą na frekwencji tylko kilka tysiecy abonentów C+ moze byc zadowolonych.
Statystycznie Lechia nie powinna juz wiecej grac w poniedziałek w roli gospodarza, ale jak znam życie, Ekstraklasa wyrucha nasz zarząd.
Obstawiam ze na 9 meczów w tej rundzie 2 zagramy w poniedziałek, 3 w piatek a tylko 4 w weekend.

TYLKO LECHIA!
11 sierpnia 2011, 14:44 / czwartek
Picnick, napisałeś: „w poniedziałki grają ligowe odpady ktorych nikt nie chce oglądać”.

Sam jesteś odpadem.

W zeszłym sezonie oglądalność Lechii na Orange często była wyższa niż tak promowanych w C+ Legii czy Amiki.

Nie od dziś wiadomo, że o terminarzu nie decydują względy ogladalności czy atrakcyjności widowiska, decyduje nazwa klubu.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.251